Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 02. December 2014, kl 21.21

Tublu laps sul, Ursull. Ma ei peaks isegi nii kaua vastu. Lennuhirmu ega miskit pole, aga nii tyytu on. Kuidas endale tundus? Kujutan ette, et viskas kopa ikka korralikult ette. Eriti haigusega.. Lugesid mitu raamatut l2bi v6i kuidas end l6bustasite?
Tundub p6nev, tahaks isegi Taisse minna kunagismiling smiley
Loodame, et sul reedeks ilus miinua. Ilmselt trenni teed nyyd uue energiaga ja tuju on muidu kaa paremgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. December 2014, kl 06.47

Noh kuna lennukis saab ju igaüks oma ekraanil kas mänge mängida, filme vaadata vms. siis tegevust ikka jagus. Ma vaatasin lennukis mitu filmi ära ja mängisin sudokut või solitari smiling smiley
Eks tänu sellele laps ka istus vait, et sai mänge mängida ja Dorat vaadata.
Ei jõua ära kiita oma jooksusääriseid, mis lennukisse jalga panin. Mu jalad oleks esimese 2-3 tunniga paistes olnud. Ämmal olid apteekist ostetud tugisukad ja ikka jalad läksid paiste, kuigi pidevalt üritas lennukis püsti tõusta ja liikuda. Mina liikusin vaid siis kui vetsu oli vaja minna.
Rannas lugesin kõik ajakirjad läbi mis mul veel lugemata oli ja pool e-raamatut.
Trenni tõesti tahan juba teha. Eile oligi kergejõustiku trenn, aga kuna päevad hakkasid, siis esimene päev olen peaaegu, et töövõimetu ja trenni veel ei läinud. Üritasin oma tööasjadega ühelepoole saada. Kõik kohad siis valutavad ja enesetunne ülikehv. Täna juba parem ja õhtul esimene ujumistrenn. Kavatsen minna.
Aga noh kohe hakkavad ju need pidustused, seega peab ikka väga karm olema, et mingeid snikke-snäkke ei sööks. Homme juba tööl laste jõulupidu. Järgmine nädal lasteaiapidu + enda töö pidu.
Enam ei looda isegi nulliga seda duelli lõpetada, sest näen, et suht võimatu. Aga eks siis uuel aastal uue hooga. Ennem ei lõpeta kui sale sälg! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: tuusti
Kuupäev: 03. December 2014, kl 15.38

ursull - sul oli ikka mõnus puhkus smiling smiley Ma ise ka ikka loodan, et saame mingi hetk perega kuskile sedasi seiklema minna. Imelik mõelda, et ma polegi kunagi lennukiga reisinud...

Mul tuli jälle uus motivatsiooni tulv. Käisin eile Sokisahtlis uudistamas ja müüja pöördus mu poole, et näete rasedate retuusid ja sukkpüksid on seal pool. Tundub, et tuleb ikka rohkem vaeva näha - varsti hakatakse muidu bussis ka istet pakkuma, et seda kõhukest on ju raske sünnituseni vedada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. December 2014, kl 09.12

Ursull ja teised naissoost isikud ka!Kust võtate julguse käia päevadega ujumas?MIna küll ei julge minna,hirm,et et midagi mööda jalga alla hakkab nirisema või et tampa niit kusagilt välja paistab,ma lihtsalt ei suuda või on midagi veel kindlamat ja targemat välja mõeldud,mis on nende pobleemide vastu päevade ajal?Ma pole seepärast endale näiteks isegi teinud teatud spordiklubide kuukaarti,sest iga kuu on ligi 8 päeva ikka rikutud ja see ei tasu ennast ujumisetrennide puhul ju äraconfused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. December 2014, kl 13.01

Ma plaanin puhkuseid (v2lismaa omasid v2hemalt) alati nii, et p2evad ei satuks samale ajale, sest ma kaa ei julge ujuda siis. No tegelikult esimesed 2-3 p2eva ei saagi minna, sest nendel p2evadel tampoonist kahjuks ei piisa. Aga vahel on juhtunud puhkuse ajal ja siis p2evade l6pus olen k2inud kyll. Tegelikult siis on see k2ik kaa selline, et tampoon sisse, ujun paar ringi ja siis l2hen vahetan sideme vastu ja jalga panen lyhikesed pyksid vms. Ma ei saa end tampooniga kindlalt tunda.
Mul nt on yks s6branna, kellel punased kestavad paar p2eva ja piisab ainult pesukaitsest. P2ris n2rvi ajab selline asi, kui endal terve n2dal raisus, verd lahmab ja vaevlen igasugu erinevates valudes.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. December 2014, kl 13.05

Haha, tuusti, ma loodan, et sa ikka ytlesid myyjale midagi selle pealegrinning smiley Tore, et see motiveeris, a inimesed v6iks veits taktitundelisemad olla kohatigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. December 2014, kl 15.45

Piia37, take it easy Pöial-Liisi! winking smiley
Tegelt on asi väga lihtne. Sa pead leidma endale selle KÕIGE õigema tampooni, st õige suurusega, siis ei libise sul midagi kusagilt alla. Aga ütlen seda, et kohe kõige esimesel päevadepäeval ma ka ei läheks ujuma ja ei tee üldse mingit trenni: 1) enesetunne nii kehv, et hüppa lihtsalt jõkke, siis vaid valuvaigisteid tarbingi ja peaaegu iga tund vahetan tampooni. 2) teine päev on juba vägagi inimlik olla, valuvaigisteid ei pea sööma ja päeva jooksul piisab 4-5 tampoonist. Enne ujuma minekut panen kohe puhta tampooni ja nii kui ujumast tulen võtan selle välja, et vahetada uue vastu. Sest tõsi ta on, et see 1h võib see tampoon tavapärasest veidi märjem olla, aga 1-2h tegelt peab ilusti vastu ja midagi ei juhtu.
Mul on nii, et mida suurema suurusega on, seda kindlamalt ta mul sees püsib. Aga neid kõige suuremaid kasutangi esimesed 2 päeva max, siis lähen väiksemate peale üle.
Aga jah, eks see väga individuaalne. Mõnel lahmab 2 päeva, teisel 2 päeva. Minul pärast teist sünnitust on päevad läinud 10 päeva pealt 5 päeva peale. Esimesed 2 päeva on vererohkemad, siis on rohkem nagu määrimine, et samahästi võiksin pesukaitsmeid vaid kasutada, aga mulle need väga ei meeldi. Olgu kui õhukesed tahes :p

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. December 2014, kl 13.31

Raske oli sinna tabelisse seda uut kaalut6usu trykkida j2llesad smiley Aga kuna ma olen endiselt kodus ja palju ei liigu ja tablette neelan, siis paremat ei olegi oodata. T2nu sellele on mu sisse palju number kahe materjali ka kogunenud. Kellel mingi op v6i haigus on olnud, ilmselt teavad, millest r22gin.. Leiba, makarone, riisi, kartulit ja muud taolist pole ma juba yle n2dala soonud. Tarbin ainult v6imalikult kergesti seeditavat ja kuidainerikast kraami. Mustad ploomid on iga p2ev menyysgrinning smiley Ja palju vedelikku, mis peaks kehale v2ga h2sti m6jumasmiling smiley J2rgmine n2dal saan liikuma, siis hakkab seedimine kaa korralikult toole ja tuleb parem tulemus kaa, lubangrinning smiley 2 kaalumist ainult j22nud ju...

Kas uut tabelit alustame 2/ 9 jaanuar? V6i t2idame seda pyhade ajal kaa, et end kirja saavate koledate numbritega rohkem motiveerida? grinning smiley Enamus otsustab? Mulle sobivad m6lemad variandid.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 05. December 2014, kl 14.43

Mu arust oli see vist ikkagi 2.jaanuar?Mulle sobiks tegelikult see koleda söömise perioodi ajal kaalu sisestamine ka,siis tõepoolest näha,millega uuel aastal taas alustame.
Unustasin täna taas hommikul kaaluda,üritan homme hommikul enne tööle minekut selle siiski kirja panna.
Ilusat paranemist Siucra!
Teistele tänud toetamast!
Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. December 2014, kl 19.25

Maitea....ma vist oma plussi ei kirjutagi sinna. Ilgelt piinlik.
Ootaks uut aastat ja alustaks otsast grinning smiley Enne puhkusele minekut oli juba töö tõttu raske leida aega sportimiseks, siis puhkusel muud ei teinudki kui vaid solberdasin basseinis. Nüüd vaid 1x jõudnud trenni - täpsemalt siis ujuma. Päevad ka muidugi. Ahh ilgelt nõmekas.
Hakkan endale parem karmi treeningplaani koostama, et uuel aastal edukam olla.
Uue aasta kindel lubadus on: olla järjepidevam oma treeningutega.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 05. December 2014, kl 22.05

Mul ka head tulemust ei ole. Ei paista see uus kaalu algusnumber kusagilt. Ja ega see üllatus ei olegi, sest ma lihtsalt ei ole mitte midagi üles märkida viitsinud. Täielik moti-kriis on. Vähemalt on laps nüüd terve ja saab jälle õues liikuma hakata ning täna ühe tiiru tegingi. Kopitasin ju terve nädala kodus (va üks trenn esmaspäeval). Natuke nagu talvemasendus oleks või nii. Täna hakkasin enne kahte välja minema ja väljas hakkas juba pimedaks minema!?! Alla ma muidugi ei anna ja loodan, et vast ikka jõuludeks saan nr kuue kaalule.
Uuel aastal tahan kindlasti jätkata. Ehk enda rannahooajaks vormi ajamine motiveerib rohkem smiling smiley Oleksin superrahul, kui suveks veel 8 kilost lahti saaksin. Unistada tuleb ju ikka suurelt smiling smiley Viimati kaalusin 62 kg oma 10 aastat tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. December 2014, kl 23.35

T2nud, Piiasmiling smiley Loodan, et stress kaob ja oled j2lle meie grupi k6ige tublim nagu eelmine aastagrinning smiley Madzi, mul sama teema. Viimati kaalusin 62kg rohkem kui 10a tagasi, aga eelmine n2dal n2itas kaal t2psel 62. Loodan, et j2rgmiseks n2dalaks saan sama kaalu tabelisse sisestada. Kaaluabi olen kasutanud 1.5 aastat. Alustasin, siis olin kusagil 70 ringis. Loodetavasti ma sel korral enam uuesti maksma ei pea ja veebruari l6puks olen siit l2inud ilusa numbrigasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. December 2014, kl 14.17

Minu 62kg oli vist juba ligi 20 aastat tagasi grinning smiley Seega ma peangi siin topelt kauem pingutama.
Aga ei, lõpetada tuleb see mõttetu näksimine (kuigi Jõuluajal on see peaaegu et võimatu). Üritan siis rohkem mandariine süüa. Täiesti õudne asi on see piparkoogitaigen. 1 pakk iga jõul söön mina ainuüksi toorelt ära.
Täna käisin siis uuesti jooksmas. Viimati jooksin 4,5 nädalat tagasi. Äratasin oma keha üles väikese veidi alla 5km jooksuga. Mõnus oli. Naelikud pean vaid soetama, sest mõnes kohas oli libe. Homme võtan plaani kas jooksmise või lisa ujumisringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 06. December 2014, kl 17.54

Piparkoogid on jah saatanast. Ja need magusad mandlid ka. Just tuulasin oma retseptiraamatus ja otsisin piparkoogitaigna retsepti. Viimastel aastatel olen taigna ise teinud. Varem arvasin, et see on nii keeruline ettevõtmine, aga tegelikult ei ole üldse. Kuna järgmisel nädalal on plaanis ka külla minna (detsember on ikka lootusetu patustamiste osas), siis hea külakostiks viia. Aga jõulukingitrall on poodides minu arust juba lahti läinud. Eile käisin keset päeva korra Viru keskuses ja täielik hullumaja oli. Nii palju rahvast, kuigi oli tööpäev. Kahju on sellest, et sellel aastal ma kuuske tuppa tuua ei saa (ei jõua mina seda lapse eest päästa), kuigi väga tahaks, sest soetasin eelmisel aastal mõned hästi ilusad ehted. Eks ootan järgmise aastani. Või mõtlen ehete eksponeerimisele mingi muu variandi, mingi lauakaunistuse vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. December 2014, kl 16.51

Täna 8km Harku metsas joostud nagu lehm libedal jääl smiling smiley Pulsi tõmbab ikka see liuväli korralikult üles ja rohkem pead lihaseid pingutama ka, et püsti jääks....aga ikkagit väga mõnus.
Kaal juba tiksub alla tasapisi. Aga enne reedet ei julge siin midagi hõisata.
Lapsega 2 päeva siin piparkooke teinud. Ise olen vaid 2 ära söönud, hoian tagasi täiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. December 2014, kl 11.56

Ma k2isin eile metsas kuuske toomas ja yle tunni myttasime ringi. P2ris m6nus yle pika aja. Yritan nyyd vaikselt j2lle igal 6htul k6ndima hakata. Ratast vist sel aastal enam v2lja ei vea kahjukssad smiley
Aga ilusa kuuse leidsime ja ehtisime 2ra kaa. Ma tegelikult tavaliselt nii vara kuuske tuppa ei too, aga sel aastal lihtsalt tundsin, et oleks tore.
Ma olen ka jube piparkoogitaigna f2nn. 6nneks siin pole poest saada ja ise teha ei oska. V6ib-olla peaks uurimagrinning smiley Piparkooke olen soonud kyll juba, jube m6nus. Ja see mandariinide l6hn toas.. smiling smiley
Ursull, vaata, et sa kylili ei k2i. Ma ei julgeks seal libedaga k6ndidagi. Ja mis suhtumine see on- reedeks tuleb ilus number sul! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 08. December 2014, kl 13.05

Siucra, nagu ütlesin, siis taigna tegemises ei ole mitte midagi keerulist. Mina olen teinud Nami-nami retsepti järgi juba mitu aastat - [www.nami-nami.ee]
Olen kasutanud nii SM ja kui Meira piparkoogimaitseainet (ei tea, kas teil seal neid küll saada on), aga kuna ma väga vürtsikaid ei taha, siis ma ei ole tervet pakki pannud, vaid pisut vähem, nii 2/3.

Ursull sa oled ikka kõigile eeskujuks. Väga tubli. Vot on üks spordiala, mis mulle tõesti ei meeldi/istu ja see on jooksmine. Mingis meeltesegaduses ostsin paar aastat tagasi isegi jooksutossud endale ja neid olen jalga saanud täpselt 0 korda. Piinlik. Ja loomulikult ei maksa meenutada seda, kui ma endale mõni aasta tagasi suve alguses My Fitnessi 2 kuu kaardi ostsin. No nii soodne pakkumine oli ju smiling smiley Ja tundus, et puhkuse ajal oleks ju mõnus trenni teha jne. Lõpuks juhtus nii, et tööd oli enne puhkust väga palju ja siis sai reisile sõidetud ning põhim jõudsin seda kaarti kasutada täpselt 2 korda. Ma parem ei hakka mainima, mis selle ühe bodypump´i hinnaks tuli. Tõesti "soodne" smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 08. December 2014, kl 13.11

Ahjaa ja tänasest üritan jälle tubli olla. Toidud on ära kaalutud ja üle pika aja üles märgitud. Tahaks ikka enam vähem norm miinust reedel näha. Eile tegin hapukapsasuppi ning lõunaks söön seda. Enda retsepte ma sisestada ei ole viitsinud, aga eks panen umbes. Hapukapsasupis väga palju kaloreid ei tohiks olla. Reedel on laste jõulupidu ja üritan seni vastu pidada ja mitte midagi magusat süüa. Et seda iseloomu nüüd jaguks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. December 2014, kl 13.37

Einoh mida veel Mädži??? Mina ja eeskuju??? grinning smiley Aasta parim nali spinning smiley sticking its tongue out
Eeskuju juurde võtmisel vaid olen.
Aga ilmselgelt olen arusaanud, et vajan personaaltreenerit, kes mind suunab. Trenni ju võin palju teha, aga kaalu langetamisele see aitab vähe. Samas siin mõned räägivad, et kui on võtnud personaaltreeneri, siis see on pea pooled trennid kavast maha tõmmanud, sest mõned on nii mõttetud, mis ei aita kaalu langetada. Üks selline trenn pidavat olema bodypump.
Seega minu kohta ei saa eeskuju öelda vaid teha nalja: "Jõud taga!"ütles, karu kui suvel suusatas grinning smiley
Aga ma olen endale nohu hankinud. No deemet küll! Nii palju seda D vitamiini siis hankisingi 2 nädalaga vä? Mitu hommikut juba šitt ärgata. Nina kinni, tatt kurgus. Õhtuti on hääl selline kähe ja sensuaalne, et ava või mõni tasuline liin.
Nüüd käisin apteekis ja loodan, et õhtuks on parem olla. Ilgelt sügelen kolmandat õhtut järjest jooksma.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. December 2014, kl 23.01

Maitseaineid pole saada, aga eks ma ise kombineerin. Tegelikult v6tan selle piparkoogiteo ette kyll vist n2dalavahetusel. No pole midagi paremat kui maja piparkookide kypsetamise l6hna t2is. Ja kui maitsvad tulevad, siis hea m6nele s6brale enne j6ule tilluke kingitus kusagile lauale v6i kotti poetadasmiling smiley

Ma ei tea kas teen sellega vea, aga magusat soon viimasel ajal pea iga p2ev, natukene ja yle normi ei soo. V6ib-olla oleks kilod ammu kadunud, kui yldse ei sooks, aga samas talvel v2ike sokolaad teeb r66mu ja annab energiat. N2ete kui h2sti ma endale valetada oskan.

Ursull, kui treeneri v6tad, siis jaga meile ka tema tarkused edasi iga p2ev. Treeneri eest saad siis maksta tasuliselt liinilt saadud palga eestgrinning smiley

Mina k2isin t2na j2lle jalutamas 6htul, nii m6nus oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 08. December 2014, kl 23.08

Ahjaa, Madzi, mis see siirup seal retseptis on? Suhkrusiirup?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. December 2014, kl 05.33

Eile oli Universum minu vastu. Jooksuriided olid ilusti kaasas tööl, et otse lähen. Nii kehva oli nohu pärast olla. Unustasin veel rohud maha. Lõuna paiku käisin apteekis uusi hankimas ja kui juba kella 14-15 vahel tundsin, et päris hea olla, et võib küll jooksma minna, siis vaatasin, et mingi laga hakkas taevasta alla tulema. No ma kahtlustan, et minu riided üle tunnist jooksu vastu ei pea, ilma et ma läbimärjaks saan ning selliste 0 kraadi juures nagu ei tahaks vettida tuule käes. Tagatipuks teatas mees, et tal läheb tööl kauem ja ei saagi lapsele ise järgi minna. Noh kõik oli ühesõnaga pees.
Aga, eks mul seda 1 päevast taastumist tegelt oli vaja ka. Täna hommikul juba normaalsem ärgata, nohu ei ole lõõre umbe tõmmanud ja saab isegi hingata.

Ma arvan, et 1 uue aasta lubadus ongi mul regulaarne treenimine, liitumine Jooksupartneritega, et lasta endale personaalsed jooksukavad teha ja siis endale palgata ka personaaltreener mõneks kuuks. Ise asi, kas ma kõike korraga saan endale lubada, aga võibolla igas kuus midagi.
Eile sain sõbralt 2 jooksu teooria raamatut ka, nüüd loen ja harin end. Ikkagit elu teine poolmaraton mais tulemas ja seekord võiks ikka mingit aega ka juba joosta, mitte ainult ilma nautida. Aga mis oleks parem kui nii oma 10kg kergemalt see ära joosta winking smiley Ilus unistus.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 09. December 2014, kl 18.09

Siucra, see on jah suhkrusiirup. Meil on poes müügil Dan Sukkeri oma. On nii heledat kui ka tumedat. Mina olen tumedat kasutanud, siis jäävad piparkoogid ikka ilusad tumedad. Tegelikult saab seda siirupit ju ise ka suhkrust teha. Ma lihtsalt ei ole viitsinud. Tundub jälle keeruline. Kuigi see aasta vist ikka proovin ise kõrvetada, sest tahaksin oma vanaema piparkookide retsepti proovida teha ja seal on antud vaid suhkru kogus ja ma ei oska arvata palju see siirupina olla võiks. Kahjuks ei ole ka vanaema enam, kelle käest uurida. Täna leidsin Prismast isegi jahvatatud nelki.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. December 2014, kl 06.45

Noniii, täna peaks olema tagumine aeg end pingutada kui reedeks tahaks tulemust näha.
Trenni mõttes olen kindlasti pingutanud ja seda on näha kaalul väheneval rasva % numbril ka juba. Toiduga on nii ja naa. Üritan tagasi hoida, aga mitte alati. Pisemaid patustamisi on ette tulnud. Täna ja reedel veel mingid jõulupeod ka. Nii, et endaga võitlemisi on veel palju ees.
Eile käisin kergejõustikus ja vist kuidagi põrutasin jala ära, et nüüd vist pean jalale puhkust ka andma ja ei saa siin midagi joosta sad smiley Tundub, et pean siis suu lukku ka panema.
Aga mingitki tulemust ikka ootan reedeks.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Piia37
Kuupäev: 10. December 2014, kl 23.01

Huvita,et tabeliarvutused ikka üldse ei funkasad smiley
Ettevaatust igasugu mandlite ja pähklite söömisel.Suutsin just natsa aega tagasi oma esihambast tüki ära lõhkuda,väga kahju,sest töös esineb väga palju suhtlemist silmast silma klientidega ning naeratus omab erilist rolli.Uue aja hambaarstile saan aga alles jaanuaris.Täiega jama .Olge siis ettevaatlikud!

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: siucra
Kuupäev: 11. December 2014, kl 00.05

Ma arvan, et ma homme ostan vajalikud ained 2ra ja n2dalavahetusel kypsetan piparkooke siis. Vaatan 2kki olen nii tubli ja teen glasuuri kaa peale. Kingituseks on ilus, ise v6tan glasuurita.

Mina ootan kaa tulemust reedeks, sest nyyd pole enam kodus ja v2ljas myttamisega on seedimine kaa korda saanud. Tegelikult t2na olin juba -1.2kg v6rreldes reedegagrinning smiley Kui ma nyyd 5 kilo mandariine homme 2ra ei soo, siis peaks ilus tulemus tulemagrinning smiley

Piia, ma tean, mida sa tunned. Mul tuli ka mingi 6nnetu juhuse l2bi esihambast kild v2lja, teised inimesed ei pannud seda eriti t2hele (no ma ikka vahel kysisin), aga ma ise tundsin end nagu mingi peksa saanud parm ja kodutu selle killutagrinning smiley
Kuigi ettevaatlikud olge k6ige soomisel. S6in eelmine n2dal kr6psu ja hammustades tundsin, et mingi pisike kivi j2i hamba alla ja nii 6nnetult, et plommist tuli tykk v2lja ja nyyd on seal m6nus auk, mis haiget teeb. Hambaarstile ei taha, sest kindlasti vaja puurida. Kuna tegu ysna vana plommiga, siis v6imalik, et see arst kogu selle augu tyhjaks puurib ja kui see auk juba natuke haiget teeb, siis ma edasi ei taha m6elda..

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 11. December 2014, kl 20.26

Ma olen sellel nädalal, vähemalt enda arvates, tubli olnud. Seega loodan homme kaalul miinust näha. Tunne on hea. Salakaalumist ma teinud ei ole, ootan ikka homseni. Pöidlad pihus. Ehk lõpuks on kaalul uus algusnumber. Täna õnnestus Montonis peaaegu nr 38 püksid jalga venitada. Pisut olid liiga ümber siiski, aga nt tavapärane nr 42 lotendas väga koledalt. Kahjuks nr 40 ei olnud. Korra juba mõtlesin, et ostaks need nr 38 ära, aga siis kutsusin end ikka korrale. Mul ikka paar sellist asja seisavad kapis. Kuigi, kuigi. Jõulupeole panen vist ühe sellise pluusi selga, sest see lõpuks mahubki mulle normaalselt selga smiling smiley

Siucra, lihtsalt igaks juhuks mainin, et piparkoogitaigen peab üleöö külmas seisma. Kui nädalavahetusel küpsetada tahad, siis pead reede õhtul taigna valmis tegema smiling smiley Ma just lõpetasin taigna tegemise ja plaanin ka laupäeval küpsetama hakata.

Kas olete muidu suured kokkajad? Oskate mulle öelda, kas ahjupotil ja ahjupotil on vahe? Olen ammu plaaninud malmpotti osta, aga kuidagi ei ole tegudeni jõudnud. Hinnad on neil seinast seina ja ei ole valida osanud. Äkki kellelgi on kogemusi? Ei ole küll selle foorumi teema just, aga küsida ju võib.

Ursull, vigastusega ole ettevaatlik. Kui on vigastus, siis pead kindlasti jalale puhkust andma, muidu on hiljem jamad veel suuremad. Ka teipimisest võib kasu olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. December 2014, kl 06.53

Hommikust.
Suur kaalumispäev jälle käes. Mul pole siin ikka millega väga hiilata. Peaks vist õnnelik olema, et juurde pole tulnud. Mingi väike sada grammi vaid....nojah asi seegi. Viimased nädalad vaid tõusujoones läinud see kaal, nüüd siis mingigi pidurdus tulnud. Aga rasva % on mul kaalul nädalaga rohkem langenud, kui kaal ise, mille üle on mul küll heameel. See juba tähendab seda, et varsti peaks kaal ka vähenema hakkama.
Tänud Mädži muretsemast mu jala pärast, aga nüüd sellega juba kõik hästi. 2 päeva puhust olen talle andnud ja täna vist tuleb kolmas ka kui just Jõulupeol hullult tantsu vihtuma ei hakka.
Kõigile teistele ilusaid numbreid!...ja juba järgmine nädal ongi selle aasta viimane kaalumine spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: Mädži
Kuupäev: 12. December 2014, kl 08.40

Hommik. Minu eilne hea tunne vedas mind täiega alt. Ma lihtsalt ei saa aru, milles asi. Minu kaal siis 70,1 kg, langust vaid 200g. Ma olin täiesti kindel, et vähemalt 500g on alla läinud. Kohe vihane olin. Enesetunne on tõesti hea ja tulemust justkui ei olegi. Kaloreid ei ületanud ja magusat abs ei söönud. Ju siis ikkagi pärast eelmise nädala kaalumist võtsin nädalavahetusega juurde. Muud ei oska arvata. See nädalavahetus pean suutma end tagasi hoida. Vist lükkan piparkookide tegemise ka edasi. Oi jah. Miks see nii raske peab olema?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: the finger smiley Jõuluks pringiks hirveks!
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. December 2014, kl 12.12

Mädži, lohuta end sellega, et nüüd kuu kahaneb ja peaks olema kergema alla võtta.
Olen kindel, et sul rasva % on ka madalam kui kaalunumber ise. ...ja pealegi oluline ei olegi kaalunumber kokkuvõtteks vaid hea enesetunne, et mingitesse riietesse jälle ära mahud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 8 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.