Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 20. September 2014, kl 13.50

Tere,

Kolime oma teemaga kaalu langetamise alt, kus otsisin duellikaaslasi nüüd siia päris duellik.

Siin on meie KAALUTABEL

Edu duelliga !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 21. September 2014, kl 22.10

SEB 10 km selleks korraks kõndides läbitud ja palju parema enesetundega kui möödunud aastal!
Naljakas, et sel nädalal ma trenni ei ole teinud ja grammid on langenud. Töökaaslane ütles, et söön täiesti valesid asju (süsivesikud ja suhkrud menüüst välja, rasva tuleb süüa) ja kujutage ette, see mõjuski vist. Olen söönud hommikuks kahel korral peekonit ja muna + kohv. Trenni ma ju ka sel nädalal ei ole teinud.
Kõik see värk on ikka väga imelik. Homsest igatahes tahan liikuda, vaatame, mis tulevik toob (pakun + 2 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 23. September 2014, kl 11.17

Tegin nädalavahetusel maal usinalt tööd: niitsin, riisusin, rohisin, kaevasin maad, lõikasin õunapuid + toitusin korralikult ning oma kalorite piires. Siis eile käisin zumbas ning kuna millegi pärast isu ei olnud, siis kalorinorm tuli natukene alla lubatust, ent täna kaalule astudes tuli kerge masendus, sest kaal pole muutunud. Oleks siis kasvõi pluss poole peale, aga ei, absoluutselt ei liigu. Tundub mulle ausalt öeldes müstika.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 23. September 2014, kl 16.16

Triips - mul on vahel nii, et teen ükspäev trenni ja järgmisel hommikul on kaal täpselt sama kuid ülejärgmisel hommikul on kaal kenasti kukkunudtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 24. September 2014, kl 08.01

mnjah minu puhul on nii, et kui pole alla läinud, siis ei lähe ka. Täna oli kaal hoopis suurem, aga vähemalt liigub, mitte küll soovitud suunas, aga siiski. Kogu aeg kaalul ühte numbrit näha on vastik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 24. September 2014, kl 09.20

Mina pean uue kaalu endale ostma. Kui kaalusin Myfitnessi kaalu peal, siis see näitab tunduvalt vähem kui kodu kaal ning Pärnus sugulaste juures kaal näitab MyFitnessi kaaluga samat näitu ning nii raske on kaalu mööta õigesti kui oma kaal näitab valesti.
Nüüd tahan saada uut kaalu, mis näitaks õigeid numbreid, et ühtiks teistega.
Samuti kaal hetkel tuleb pigem juurde. Raseduse ajal sain küll kaalu ilusti vähemaks, aga nüüd olen haige ja tundub, et söögiisu on palju suurem ning tundub, et stressist.
Otsisin täna googlest kaalulangetamise kohta, arvamusi on nii nii palju et ei teagi kohe mida teha. Näiteks väga huvitav on see [www.fredantson.com] LCHF toitumine. Päris ilma süsivesikuteta küll ei tahaks, aga kas keegi on proovinud ja teab sellest.
Panin tähele, et kui mina sõin pms puuvilju ja juurvilju ning liha siis minul läks küll kaal ludinal. Paleotoitumine tundub ka väga huvitav. Võibolla peaks proovima neid, kuid nii raske on loobuda ja õppima teha süüa hoopis uut moodi.
Samuti peaksin hakkama kusagil trennis käima, ma ei tea kas liituda revalspordiga või siis hoopis üritada kodus teha. Lugesin, et igapäev 30 minutit füüsilist aktiivsust piisav. Mul on trenazöör kõndimise oma, et peaksin proovima iga päev teha 30 min ning vaadata mis tulemused on. Samuti lugesin, et enne söömist juua vett ning pärast söömist 30 min mitte midagi juua. Tahaksin veel vähemalt 20 kg alla saada, siis oleksin õnnelik.
Mis teie teete ja mis te üldse sööte ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 24. September 2014, kl 19.43

Ma käin arcticus erinevates trennides ning jõusaalis jooksmas. Tulingi just jooksmast,jõudsin 6 km sörkida. Söögiga on minul nii ja naa, mingi hetk suudan ilusti toituda, ent siis läheb asi käest. Üritan magusast loobuda, aga see nagu võitlus tuuleveskidega. Üldiselt söön hommikul putru, lõunal suppi või kana/kala salatiga ja õhtul liha salatiga. Vahel harva teen ka pastat või pitsat. Enamjaolt panen rõhku lihale ja juurikatele. Vahepaladeks puuviljad. Kui asi käest läheb, siis rändab suhu ka kommi, saia ning kõike head ja paremat. Kui suudaks suhkrust loobuda, läheks vist kaal ludinal kohe ning 20 kilo kaotada poleks vist mingi probleem. Unistused on mul suured.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 25. September 2014, kl 17.45

Tere!
Ei tea kohe, kas julgen homme kaalu vaadatagieye popping smiley, tabeli rikkumisest rääkimata sad smiley
Seda on ennegi juhtunud, et kui pisut alla võtta on õnnestunud, siis hakkan kohe rohkem sööma ja kontroll ona kadunud.
Nii käib see kaalunumber ameerika mägede stiilis üles ja alla,
aga pikas perspektiivis kipub kohapeal kükitama. Nii et võitlus ja vehklemine on justkui kohapeal pöörlemine, sellist rahulikku mõistlikku tasakaalu pole.
Zahir, vaatamata minu enda ebaedule, tahaks Sulle ikkagi öelda, et ekstreemsed dieedid ei tööta niikuinii. Teoorias olen juba päris tugev, aga enda naha peal kasutada ei jaksa. Loodan ikka seda üldliini edasi ajada siin, teiste imedieetidega pole lootustki....
Hoian teile kõigile pöialt the finger smiley ja kasvatan ise ka iseloomu edasi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 26. September 2014, kl 07.44

Tere hommikust!

See nädal vihtusin trenni mitme mehe eest enda meelest ning preemiaks oli 600 grammine langus. Meeleolu on normaalne, ei saaks öelda, et hea on, sest eks lootused olid ikka kõrgemad. Eriti kui mõtlen, et tegin neli päeva järjest trenni ning kaks korda käisin jooksmas 6 km ja nii vähe läks alla, seda ka arvatavasti seetõttu, et eile peale trenni ei söönud miskit, jõin ainult puhast paljast teed. Samas tean, et pean õnnelik olema, et kaal langes, mitte ei tõusnud, aga siiski, aga mis siis ikka tuleb edasi rühkida. Laupäevaks on juba zumba kirjas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 26. September 2014, kl 09.12

Tere, planeeritud jooksud, trennid läksid vett vedama. Kui võtta nädala kokkuvõtte, siis neljast trennist jõudsin kahte, üks jooks 2 jooksu 3km ja kõik. Masendav!!! Peetud ka sünnipäev, ööd magamata, pisike teeb tranglit. Kuid võib rahule jääda, - on ikkagi ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 26. September 2014, kl 10.03

Vaatasin, et 22.08.2014 oli meie kõige edukam nädal meil oli -8,70, pärast seda on enamus olnud natuke üle ühe ja üks kolmene nädal ka.
Me võiks nüüd sel nädalal teha sellise eesmärgi, et kambapeale langetame 10 kg. Mis te arvate kas oleks reaalne ? See tuleks umbes 700 grammi inimene, kui ma ei arvesta neid kes eelmine nädal ei ole kaalu lisanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 26. September 2014, kl 10.57

Peitsin tabelis esimeste kuude numbrid ära, neid saab igaüks ise avada kui vajutada H lahtris seal selle noolekese peale. Mõtlesin, et nii on parem kui näha on hetke kuu siis ei pea väga palju kerima edasi, et leida õiget kohta üles, ja samas andmed kadnud ei ole näeb neid väga lihtsalt uuesti kui vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Norrakas
Kuupäev: 26. September 2014, kl 11.44

Vana artikkel juba aga äkki on veel neid, kes pole seda lugenud.
Nüüd on siis selge, miks meil vahest kaal kohe üldse ei alane, kuna sööme valesid asju koos:

artikkel: siin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 26. September 2014, kl 13.42

Tänud info ja heade mõtete eest!smiling smiley
Virgutav kaalunihutamine kulub mulle just praegu hirmsasti ära, vahepealsest päevikuta perioodist on suhtumine ikkagi lõdvaks läinud, kaal seisab kogu aeg sama v isegi natuke rohkem eelmisest näidust. Tänagi olin 200grammiga plussis. Seega alanud uus nädal peab langust tulema!
Kevadel enne seda duelli sain talvel kogunenud kilodest kenasi lahti ja siin oli algus ka hea, aga siis tuli igatsorti sekeldusi ja muutusi, mis rajalt viisid.
Sellest Levini süsteemist olin muidugi kuulnud, aga mitte nii konkreetselt, hakkan kohe täna proovima. Midagi tuleb ju muuta.
Aga see, kui alla oma normi sõin, töötas lausa vastupidiselt sad smiley,
eks seda oli teiste kogemustest ka lugeda, aga tahtsin tempot tõsta...
Olge ikka vastupidavad ja aktiivselt positiivsed.
Järgmine nädal on kindlalt parem!!!
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. September 2014, kl 15.28

Tere!
Mul see nädal kaalukadu 400g. Nädala keskel oli kaalunumber isegi veelgi väiksem, aga lasin end korra lõdvaks ning sain kohe kaalu juurde. Siiski õnnelik, et sain miinuse kirja ja loodan samal rajal/reel ka jätkata.
Kuna siin kõik kirjutavad oma trennidest, siis mainiks ka et teen nüüd iga nädal 4 pisikest 15-minutilist trennisutsakat (kaalustalla.ee programmi järgi). 2 korda võimlen ja 2 korda teen intervalltreeningut crosstraineril. Pluss veel püüan igapäev täis saada 10000 sammu. Söömist olen ka piiranud ja sättinud tervislikumaks ning nii juba viimased 12 päeva ja kaal langeb, see ju kõige tähtsam. Üritan sellelt reelt mitte maha kukkuda!!

Jõudu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 26. September 2014, kl 15.33

Tere
Tabeli ligi saan õhtul, aga kui kegi tragi viitsib, võib ise mu reale kirjutada 91,4.
Minu jaoks tubli ja isegi natuke üllatav, sest sel nädalal trenni ei jõudnud, tööpäevad pikad ja paar päeva ka toitusin valesti ( pizza ja kiirtoit, mis kaalule just hästi ei mõju).
Trenniga jah nii, et hetkel käsil töökoha vahetus ja seoses sellega venibad osad päevad väga pikaks ja kurnavaks. Lisaks läksin inglise keelt täiendõppesse õppima. Seega tgemisi on palju.
Kuid püüan siis trenni tegemata jätmist kompenseerida mõistliku söömisega - rohkem värsket ja vähm jahutoite/ saia/ kartulit. Pigem on valiks värsk salat +liha lõunaks ja õhtuks ning hommikul kuidas juhtub kas võileivad või jogurt.
Eesootaga nädala väljakutse võtan vastu- eesmärgiks -0'7 kuni -1. Püüan sõltumata peres aset leidva kahest sünnipäevast toituda mõistlikult. Ütleme nii, et 8-ga algav numbr hakkab juba vaikselt paistma, kui suudaks sinnani nüüd lähinädalatel jõuda ka, siis premeeriks end millegagi (näiteks uued püksid, sest juba praeguseks kaotatud kilode juures hakkavad vanad suureks jääma winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 26. September 2014, kl 20.21

Väga tubli Kopsiine, jõudu ja jaksu edasiminekuks smiling smiley

Zahir, ma võtan ka nädala väljakutse vastu, järsku motiveerib rohkem ennast liigutama veel. Nii et seitsme päevaga 700 grammi, seega võiks ideaalis ju 100 grammi päevas kaotada tongue sticking out smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 28. September 2014, kl 12.35

Võtan ka väljakutse vastu. Möödunud ndl oli masendav +2,1. Oma osa on selles muidugi biloogiline, olen vett täis sel ajal. Aga muidugi 2 päeva koolitust annavad oma osa, kus iga 1,5 tunni tagant kohv, saiake, kolmekäiguline lõuna ja istumine, istumine, istumine!!!! Õudne.
Hakkasin täna pihta uuesti ranget jälgimist. Kas keegi paneks mulle reede peale 107,6 sad smiley. AITÄH!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 30. September 2014, kl 22.18

Hoihoi!
Kuidas vastu peate?
Tundub, nagu hoiaksid kõik enne reedet hinge kinni, et hea tulemus oleks.
Aga kogu aeg on raske positiivne olla ja muudkui hambad ristis pingutada...
Nüüd mul ka tume shoks kapis, kuigi oleks parem ilma igasuguste ahvatlusteta. Samas magusaisu tuleb ikka mõnikord peale....
Üldjoontes olen päris asjalikult ringi vehelnud jne.
Hoian meile kõigile pöialt, kirjutage ka midagi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 01. October 2014, kl 12.35

Hei Zahir!

Ole hea pikenda nii kaalu kui ka KMI tabelites Kaotus kokku valemeid! Hetkel jäävad Norraka ja kopsiine tulemused üldarvestusest välja.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 01. October 2014, kl 15.32

Tegin ära, kuid valemeid saavad pikendada kõik. Tabelis muuta ei saa ainult esimesi 5 tulpa.

Endast siis nii palju, et jäin haigeks ja nüüd olen kodus pikali. Sel nädalal kaalu langetada väga raske. Ostsin uue kaalu mis näitab ka rasvasisaldust, veesisaldust, musklisisaldus, baaskaloreid ja luude raskus oli ka vist. Päris kihvt. Ja kaalu näitab õigesti. Kui sellel kaalul on 100 g eksimus siis eelmisel oli 1 kg grinning smiley. Aga soovin edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 01. October 2014, kl 15.33

Ok, sain nüüd aru, mis sa mul muuta palusid, seda saan jah ainult mina. Teen ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 01. October 2014, kl 17.23

Mul läheb visalt, pole jõudnud üldse kaaluga tegeleda. Olin põnniga veel haiglas ka, nii et söömine on nii kaootiline olnud, aga annan endast parima smiling smiley

Zahir, mis kaalu ostsid ning palju maksis? Ma olen ka mõelnud, et võiks sellise kaalu osta, mis näitaks muid asju ka, aga pole veel selleni jõudnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 02. October 2014, kl 12.09

Tere,

Mina ostsin sellise [www.euronics.ee].
Aga selliseid diagnostilisi kaale oli seal veel. Mina sellega olen rahul mis ise ostsin, minu jaoks kõige tähtsam oli see, et kaalu näitaks täpselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 02. October 2014, kl 20.15

Wow! Selliste funktsioonidega kaal ning hind on ka normaalne! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. October 2014, kl 07.24

Hommikust!

Üritasin, mis ma üritasin, aga päris väljakutset täita ei suutnud. Alla läinud kõigest pool kilo, aga vähemalt nii paljugi smiling smiley

Head nädalavahetust tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 03. October 2014, kl 08.47

Tere kõigile kaasvõitlejatele

Jah, isegi üllatavalt peaaegu suutsin eesmärgi täita, st kaalulangus -0,8.
Hetkel olen siis rohkem pannud rõhku õigele toitumisele, sest liikuisega on nii nagu on - endal ka natuke kurk kähe ja lapsed ka sellised pooles vinnas, natuke nohus-köhas, aga mitte väga haiged.
Sel pühapäeval veel üks jooks ees, ei teagi, vast ikka jõuab joosta, kuigi treeninguid vahepeal vähe olnud. Aga hea on see, et kaal siiski langeb. Küll tasakesi, aga allapoole. Nädala või kahe pärast võiks ju esimene number kaalul vahetuda smiling smiley. Aga juba praegne kaal on selline, et 3 a jooksul pole kaal nii väikest numbrit näidanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 03. October 2014, kl 10.13

Mina kartsin kohe väga, et ei suuda eesmärki täita, kuid -0.9 ja olen päris õnnelik. Mul on kaks kilogrammi ja mõned grammid peale ning siis olen alla 80. Ootan seda väga.

Mis te arvate kui teeme veel mingi vaheeesmärgi, nii oleks võibolla rohkem motivatsiooni see number kinni püüda?

Näiteks nelja nädalaga 3-4 kg langust oleks eesmärk. Nii oleks see tervislikus piiris samuti.Teeksin 31. oktoobri kaalulanguse nädala ette eesmärgi, kuhu igaüks ise saaks oma eesmärgi lisada ja siis võitleme selle poole. Mis te arvate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 03. October 2014, kl 12.23

Jah, see vaheeesmärk oleks tore smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 03. October 2014, kl 13.05

Selline vahepeatus sobib mulle ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.