Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 28. November 2014, kl 13.22

Tere!

Päris kilost jagu ei saanud, kuid 800 grammi sain kergemaks küll ehk siis tänane number 103.2 kg. Kuna nädala alguses näitas kaal 104 kg ja plussigi vahepeal, siis hea, et nii paljugi välja sain higistatud smiling smiley Seda enam, et väga toitumist jälginud pole, st praktiliselt üldse.
Uuest nädalast saan jälle kodust välja ja ka liikuma, tööl käies on mul toitumine paremini paigas, kui kodus olles.

Edu ja mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 29. November 2014, kl 09.34

Helikesekene ja Kidi - sisestasin teie kaalunumbrid tabelisse.

Mul endal siis taaskord väike miinus, aga ikkagist, kõige olulisem, et tuleb miinus.

Kuna plaanis on -20 kg veel ja seda tahaks saavutada siis umbes järgmiseks aprilliks, siis tegelikult sellise väikese miinusega liikumine sobib ka päris hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 29. November 2014, kl 13.50

Tere!
Olen katsejänese elu elanud ja kokkuvõttes paar kilo raskem kui enne katseperioodi algust sad smiley
Nüüd alustasin taas rahulikku normaalset allavõtja elu KA abil.
Loodan, et jõuludeks maandun 95 kilo peale.
Oma kaalu pole edastanud, sest ma pole leppinud sellega, et rohkem kaalun, kui silme ees ikkagi reaalselt olnud väiksem number, siis see aitab mul edasi allapoole pingutada.
Ehkki tahtsin nö teistele õpetuseks ja enda karistuseks kirja panna oma lollused, siis ikkagi jään paremat tulemust pingutama.
Sain valgu-vitamiinidieediga mitu kilo kiiresti maha, aga kõik +enamgi
on tagasi. St mulle see ei sobinud, tegi närviliseks ja tekitas lõpuks
süümekaid ka veel. Tahtsin alla ka anda, aga siin ma olen.
Sest kuigi mulle ei meeldi pidev korralik aruandlus, siis kasvõi niisugune nö osaline kohalolek aitab ikkagi jätkata.
Vat niisugune olukord, aga olge ikka teie ka siin olemas ja oma numbrite& jamadega maadlemas. Koos peame vastu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 29. November 2014, kl 16.12

Tere taas

Eks ta ole jah selle kaaluga. Õnneks olen ise sel korral suutnud üsna ilusti reel püsida ja ikka miinus tuleb, kuigi väga väikeste sammude kaupa, aga oluline siiski, et miinus.

Dieetide koha pealt - ma ise ei ole neid eriti katsetanud, või no mõnel korral olen, aga ma tavaliselt murdun juba poole peal ja hakkasin õgima.

Seekordne strateegia on selline, et söön kõike, mille järgi isu on, aga mõistlikes kogustes.
Jah, see tähendab, et vahepeal luban endale nii rämpstoitu (hamburger või pizza) ja ka karastusjooke. Sel nädalal tõenäoliselt andis oma osa ka paaril õhtul alkoholi tarbimine, sest minu jaoks on alkoholil see mõju, et peale suure kalorisisalduse paneb see mind ka sööma.

Sel nädalal juhtus jälle nii, et trenni jõudsin vaid korra nädala jooksul, aga eks ma püüan end parandada. Eks esmaspäeval pakin trennikoti taas kokku - väljas jooksmine hakkab jahedaks muutuma, kuigi õige riietusega polegi nii hull.

Kuidas teistel läheb?
Sest praegune pime aeg on kaalu alandamise mõttes vaat et kõige raskem - ma isegi olen see, kes on toidust energiat ja lohutust otsinud söögist.

Aga uskumatu on see, et olen 10 kg maha saanud, siin teie seltskonnas. Aitäh toetamast sellel teel ja respect kõikidele kaasvõitlejatele.

Hetkel on kevadeni veel aega, nii et kõik on õigel teel.
Ise mõtlen rohkem sellele, et kusagil kuua aega õnnestub suht suure tõenäosusega korralik olla, aga mis valemiga ma suudan jõulude ajal korraliult toituda, seda ma vaal ei tea. Nii et nipid selleks on teretulnud.

Ahjaa, ja kas keegi oskab endislet midagi soovitada, kuidas nahka pingutada? Mis te arvate, kas nendest UH protseduuridest, mida ilusalungid pakuvad, võiks kasu olla? Või on keegi omal nahal proovinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 01. December 2014, kl 16.16

Heihei!
Kreemidest lugesin just hiljuti, et kallimad polegi paremad. eye popping smiley
Eesti Orto omad on täitsa head, sest sisaldavad kasulikke taime jms ollust, aga olen enda jaoks avastanud Nivea tumesinise potsiku. Olen seda alati nö meeste omaks pidanud, aga sisu on tôeliselt tihe ja tôhus. Mul on aprillist alates ka 10 kg läinud, kasutan kui meelde tuleb, just seda tumesinist smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. December 2014, kl 09.49

Tere, tüdrukud, näib, et on langetajaid kui paigalseisjad, mina kuulun just viimaste gruppi. Viimastel nädalatel, pole tegelenud süsteemse kaalulangetamisega, toidusedelit ei jälgi, trennis ei käi ja järjepideva jooksutreeningu olen ära jätnud. Kaalu nr on 70kg, mõni sadagramm siia sinna. Võib järeldada, et kui soovin ja olen rahul hetkel kaalu nr, siis pole muud kui jätkan nii nagu ennegi, kui aga soovin - ette, siis peab tegutsema eye rolling smiley. Mõtte koht... No ei ole seda motivatsiooni laksu, ja kui on tulemas rikkalikud jõululauad, sünnipäevad, uus aasta siis jah...
Kuid püsin teiega ühel rindel, ehk mõõdukalt kuid kindlalt. Hetkel kaal siis 69,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. December 2014, kl 10.43

Yessss, kahekohaline number, yessss!!!
Nädalaga tuli muutust -1,2kg!!! See mulle meeldib, toitumiskava meeldib ka, sest see toimib!!! Lähen selle ree peal istudes edasi!!

Kõike kaunist!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 05. December 2014, kl 14.05

Tere!
Palun kirjutage minu eest 96,6.
Küll on vaevaline ja väike see muutus, aga peaasi, et
lõpuks ikkagi miinus kirja saaab.
Ma ei hakka vahe-eesmärke enam seadmagi, peaasi kui
niipea enam juurde ei tuleks....smiling smiley
Olen suure osa oma optimismist kaotanud, aga
pisut on veel alles ja kaaluga maadlen edasi.
Olge tublid ja ärge andke alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 05. December 2014, kl 14.14

Tere, minul oli paar kiiremat tordiringi ja nüüd +200g juures. Kas kopsiine jagaks toimivat toitumiskava, ja kas tuleb kõrvale võtta ka füüsilist liikumist hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 06. December 2014, kl 14.18

Kopsiine, palju palju õnne Sulle, super tulemus tongue sticking out smiley Jätka samas vaimus ja tuld kilodele grinning smiley

Mina olen mingi aeg siit kuidagi väga eemal olnud. Nimelt tegelen usinalt käimisega. Novembris tuli kilomeetreid kokku 550 ning oi kui uhke ma selle üle olen. Kõhu pealt olen kaotanud tervelt 7 cm, reitelt on läinud 3 cm ja puus on vähenenud 4 cm ning kõike seda saavutasin ühe kuuga. Seega kui midagi väga väga tahta, siis on täiesti teostatav. Kaalu küll läks kuuga vähe 2,8 kg, aga arvestades seda mismoodi ma novembris sõin, siis isegi hästi. Mingitel päevadel, kui kõndisin päeva peale kokku 30 km, siis sõin ka rohkem, aga ei põe selle pärast. Olen õnnelik oma kaotatud cm-te üle, aga jah kuna läinud on nüüd nii palju, siis riided on suureks jäänud tongue sticking out smiley grinning smiley Olen ka palju komplimente saanud, mis teevad hingele kohe pai smiling smiley
Nüüd detsembris võtan vabalt, sest esiteks on jõulukuu ning pidustusi on palju. Üritan nüüd toiduga piiri pidada. Lisaks veel kahtlased ajad. Panin endale jõuludeks eesmärgi 79 kg, aga kardan, et seda ma täita ei suuda, aga mine sa tea. Vahepeal nägin kaalul juba numbrit 81,6 kg, aga nagu ikka siis eile näitas kaal ikka 82.

Igatahes edu kõigile ning põletame selle aasta viimaseid kilosid tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Salvei
Kuupäev: 07. December 2014, kl 11.02

Tervitus. Vaadates tabeli esiveergu, on minul hetkel täielik masendus. Seetõttu ei ole ka tabelisse midagi kirjutanud.
Täna kaalule minnes oli kaal tõusnud 2.3 kg, masendus kahekordistus.
Ahjaa, kas kellelgi on kogemust sääreluupõletikuga? Mul on käimine sellepärast tahaplaanile jäänud.
Loen ikka teie mot.kirju ja ei raatsi siit lahkuda. Hoian keskmist madalal, aga loodan, et ei viska mind välja. Täna pikendasin kuueks kuuks ka toidupäeviku kasutamist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 08. December 2014, kl 10.34

Tere

Triips16 - ülitubli, 550 km ühes kuus maha kõndida - respect.

Mina olen taas paigalseisu lainel, kuigi olen püüdnud rohkem trenni teha, aga vaja vist taaskord menüü ja toitumine üle vaadata. 10 kg läks nagu ludinal, aga nüüd ei taha kuidagi kaal allapoole minna.

Vaikselt lootsin jõuludeks ikka olla seal 80-83 vahel, aga praegsut seisu arvestades tundub, et pean leppima kusagil 85-86 kg kanti. Aga see ikka parem, kui 96 smiling smiley

Eks tasapisi, aga ikka eesmärgi poole tuleb liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. December 2014, kl 11.25

Tere!

Pole saanud mahti arvutisse tulla. Sain tagasi tööle ning õhtuti väga väsinud olnud, uus režiim tahab harjumist. Sellega seoses ka kohe kosusin 500 grammi võrra ehk siis 103.7 näitas kaalunumber reedel.
Muudaksin ka oma soovkaalu ära. Tuhlasin vanades piltides ning oma imestuseks oli pildi taha kirjutatud ka kaalunumber. Leidsin, et olin päris kobe tükk ning seetõttu saab minu eesmärgiks olema hoopiski praegu 75 kg. Kui kunagi selle numbri saavutan, siis vaatab kas rahul või tuleb edasi rühkida.
Tuleval nädalavahetusel spaasse ning kardan, et läheb ka natukene tuksi see kaalunumber, aga see on seda väärt. smiling smiley

Kena töönädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 08. December 2014, kl 12.54

Tere!
Hea meel lugeda, et meil siin vahvaid ja edukaid päris mitu kohe!
Teie tublidus annab justkui lootust teistelegi.
Salveist hakkas lausa kahju, pealegi nii tuttav tunne oli lugedes.
Müttan ka muudkui samas ringis, söön kaalu kõigepealt juurde, siis
jälle pingutan langetada, niiviisi kokkuvõttes ei saagi kaal palju langeda sad smiley Koib oli ka rivist väljas ega saanud suurt liikuda.
Ühesõnaga nagu see pahur siga, kel kogu aeg midagi viga ja maa kah külmunud eye rolling smiley
Esmaspäeviti aga ja täna eriti olen otsustanud, et aitab sellest jamast.
Vähemalt enne jõule tuleb enda suhtes range olla. Täna teen piparkoogitaigna valmis, aga naudin ise peamiselt seda tegemisrõõmu ja jõululõhnathumbs up
Ja üleüldse...
Loodan, et teie stabiilsemalt ja rahulikumalt võtate ja paremini vastu peate kui mina.
Jõudu meile kõigile uuel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 10. December 2014, kl 13.52

Tere
Zahir, see kaalukaotus kokku ei arvesta jälle viimaste tulemustega - vaja seal valemit pikendada smiling smiley

Jõulueelse/järgse eesmärgi panin omale tagasihoidliku 84, sest vaatan, et praegu kangutan, mis ma kangutan, aga kaalunumber seisab 86.3-86.7 paigal. No hea muidugi, et kaal ei tõuse, kuid püüan kangutada allapoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 10. December 2014, kl 16.09

Kui ma arvutan oma praeguse kaalu ja soovkaalu vahe, siis ma küll ei saa, et 70 kg oleks mul veel vaja turjalt maha saada. Rohkem nagu 28.7 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 11. December 2014, kl 14.34

Tere tüdrukud, minu kaal langebspinning smiley sticking its tongue out, mis selle põhjus ma ei tea. Trennis ei käi ja kaloreide ei loe. Eelmises kirjas mainisin, mul aitab kaalulangetada füüsiline tegevus: jooksmine, ja et tegelen kaalukaotusega tõsisemal uuel aastal. Kuid meeldiv üllatus...hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 12. December 2014, kl 08.56

Terekest kõigile!

Minul see nädal ei läinud kuigi hästi, korralik tõus oli kaalul, aga ei imesta ka midagi. Olen terve nädala head ja paremat endale sisse ajanud, hull magusaisu on tulnud. Igatahes on lood sedasi, et pean vist teie juurest lahkuma, kuna minu kaal hakkabki nüüd kuude jooksul tõusma smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile ning head kolmandat adventi samuti grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. December 2014, kl 09.15

Heihopsti!

Minu tänane kaal 102,9 ehk -0.8 kg. Selle numbri peal olen püsinud viimased 3 päeva. Nii hea meel, kui hommikul kaalule astud ja polegi suuremaks läinud number, võiks küll väiksemaks minna, kuid olen väga õnnelik, et püsinud.
Imestan sellepärast ka, et number selline, sest viimased pea kaks nädalat on vaimselt ja ka füüsiliselt väga rasked olnud. Läksin peale haiguslehte tagasi tööle ning nagu ikka, esimene öö on kehvapoolne enne tööle tagasi minekut. Ärevus vist sees või midagi, et eriti magada ei saa. Aga nüüdseks on see kestnud pea kaks nädalat. Mõni öö magan kella 4 ni ja siis täpselt 4:16 teen silmad lahti ja ongi kõik, selle asemel, et saaks veel 2,5 h magada, ei jää ma lihtsalt magama. Pigistan silmad kinni ja üritan, aga ei midagi. See on veel hea. Teine stsenaarium on, kus ärkan 2 ajal ja rohkem magama ei jäägi. Sellega kaasnevad ka suured peavalud. Mul on migreen ning tänu magamatusele on need migreenihood mitmekordsed. Jookse või peaga vastu seina smiling smiley Kurnatus. Olen alati suur magaja olnud (vabal päeval võin 12h jutti magada) ning üldse mitte hommiku inimene. Väga rasked on hommikused ärkamised minu jaoks. Aga nüüd kui uneaeg praktiliselt olematu, kisub nutuseks juba. Ei oska enam midagi ette ka võtta. Käsimüügis olevad unerohud ei aita. Loodan, et arst oskab mind kuidagimoodi aidata, sest kerge hullumise tunne tuleb juba peale smiling smiley Nii ma siis siin istun, peas oleks nagu tuhat kaevandavat päkapikku ja magamise asemel istun diivanil tuimalt, sest väsimus nii suur. Keegi võiks ühe tegusa Une-Mati mu poole saata, kes ohtralt uneliiva mulle silma puistaks smiling smiley

Ilusat nädalavahetust ning ilusaid miinuseid kõigile!

P.S: Palun muutke ka mu eesmärgi number 75-ks. Aitäh! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: pärlike
Kuupäev: 12. December 2014, kl 13.41

Tegin endale jõulupuhkuse, et küll ma uuel aastal uue hooga, kuid.... minu kilod on kadunud ja eesmärk saavutatud. Mida nüüdhot smiley hüppaks kohe rõõmust lakke. Meeski mainis, et olen kokku kuivanud, Liibuvad riides istuvad nii hästi seljas, rõõm on kappis tuhnida ja seisnud riided taas päevavalgusesse tuua. Kambast ei tahaks lahkuda, kokkuhoid on igati motiveeriv, mis siis et vahepeal on mõõna perioodid, kuid teadmine et teised "võitlevad", ja saavutavad, siis see innustab mind ja tahe tuleb tagasi. Olla ilus, edukas ja enesekindel. Olge teiegispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 12. December 2014, kl 15.48

Tere
Küll te olete tublid.
Triips16 - Sulle siis palju õnne, nagu ridade vahelt lugeda võib. Aga kui tahad ikka jälgida oma kaalunumbrit, võid ju siin jätkata - või mis teised arvavad.

pärlike - õlitubli ja palju õnne eesmärgi täitmisel ja arvan, et kuna Sul tegelikult ju ka teine eesmärk, milleks kaalu säilitamine, võid ju ikka meie seas olla - või mis teised arvavad.

Mina jällegi olen seisakus, nagu eelmine nädal mainisin, ei tea, mis see on - keha ei taha kilosid lahti lasta, hoiab kohe kinni. Võib-olla tuleb veel toitumine üle vaadata, ei teagi. Eks võtan ka rahulikult ja vaatab, kuidas läheb. Nüüd detsembris jah, eks igasugu istumisi ja olemisi tuleb ette - lihtsalt tuleb jälgida, et kõikidele ahvatlustele järgi ei anna ja liikuma peab ka. No küll ma hakkama saan, peaasi, et kaalu juurde ei tule.Õnneks on kevadeni veel aega, seega on aega oma kilosid tasahaaval langetada.

Trenniga on nii ja naa, vahepeal käisin juba edukalt 2-3 korda nädalas, sel nädalal pole üldse trenni jõudnud - lapsed haiged ja siis logistiliselt keerulisem, kuna ämm ei taha rohkem, kui hädavajalik hoida ja seega on lapsed hoius vaid töö ajal. Ehk õnnestub nüüd nädalavahetusel korragi trenni teha, eks vaatab.
Paraku on ka endal mingi nohu külge hakanud, aga see pole vabandus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 12. December 2014, kl 15.51

Tere!
Palju õnne, pärlikethumbs up!
Triipsu saab ilmselt teisel põhjusel õnnitleda, igatahes elu on ilus!
Mõnikord ka ilma pideva kaalu vaatamiseta...
Kidi on meie tubli tulnukas, seekord meil sama langus- hurraaaaa!
Minu puhul on iga langusgramm saavutus, olen ikka jube kaua oodanud oma kilodega enne tegutsema asumist.
Uni on väga tähtis, minul kaal kukub just pärast magamist. Ja unetus on jube jama tervele organismile.
Palun aga minu uus number 95,8 kirja panna, kes iganes seda teha viitsib.... aga igatsen Zahiri järele..... pikk vaikus kestab, loodan, et
tegelikult on kõik ikkagi korras.
Olge siis rõõmsad ja õnnelikud, kui kaal ei lange praegu, siis just praegu algab uus nädal ja uus võimalus!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 15. December 2014, kl 15.14

Tere!
Kuidas läheb?
Praegu nii kiire aeg, et pole kellelgi aega pikalt lobiseda...
Aga et mulle teiste kirjutatud uudiseid lugeda meeldib, siis toodan ise ka nö igaks juhuks midagi oma ja ehk kellegi teise vaimu turgutuseksgrinning smiley

Esimene ports piparkooke tehtud ja söödud. Isegi torti tegin vahepeal mehe sünnipäeva auks. Ega ma ennast ka ilma jätnud, aga suutsin ikka
päris tagasihoidlikult käituda smiling smiley.
Loodan sama joont edasigi hoida, aga päris kindel see ikkagi pole.

Ühe hea avastuse tegin enda jaoks: igapäevaselt on kasulik menüüd lihtsana hoida, st mitte liiga palju erinevaid toite korraga süüa. Muidu lähen suure maitsmismõnuga kindlalt liiale.
Aga igalühel oma kavalused iseenda vaoshoidmiseks.
Oleme tublid edasi!
Aitäh tabelitäitjale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 15. December 2014, kl 23.44

Terekest!

Mulle samuti meeldib lugeda, kuidas teistel läheb ja millega tegeldakse, aga jah mõistetav, et praegu jõulude eel on inimestel vähe aega ning toimetusi palju. Ma ise üritan samuti ikka trenniga tegeleda, aga detsember ei ole ikka minu kuu vist. Kuna lisaks siin osad juba lugesid ridade vahelt ja õnnitlesid, siis jah pole enesetunne eriti kiita ning ainuke asi, mis hoiab erksana, on magus. Esimest oodates ei läinud magus absoluutselt mulle sisse kuni kolmanda trimestri alguseni, aga nüüd on hoopis teised lood. Ühesõnaga kuna reedel ilutses kaalul korralik tõus, siis täna võtsin ennast käsile ning kõndisin 16 km ja magusaga ei patustanud. Loodan nüüd ikka hoida sama joont terve nädala ning järsku õnnestub reedel vähe paremat numbrit näha kaalul. Homme plaanis samuti kõndida vähemalt 15 km ning käia joogas ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 16. December 2014, kl 15.09

Tere,

Minul pole just kõige toredamad ajad, kool on väga pingeline ja tunnen et ei saa hakkama sellega. Sama on ka kaalulangetamisega, toitumiskavast ei suuda mina kohe üldse kinni hoida söön ikka seda mis parasjagu kättesaadav on. Füüsiline tegevus puudub absoluutselt. Tunnen et olen suures depressioonis juba pikemat aega ja ei oska kuidagi oma emotsioonidega toime tulla. Kaal kõigub väga palju ja iga nädalaga tuleb juurde. Mõtlesin et peaksin hakkama vb hommikuti joogas käima, et äkki on selline vaimne ja füüsiline tegevus aga mul on alati palju mõtteid kuid tegudeni ei jõua. Süüa tahan samuti meeletult ja ei suuda üldse loobuda šokolaadist, ma aina sööks ja sööks seda. Tean et kõige olulisem olekski järgida, et sööd kolm korda päevas ja vahepalad ning et ei näksisks ning kogused oleksid normaalsed. Aga noh teadmistest ainult ei piisa.

Vaatasin ka et ammu ei ole meil olnud Namsab kes on 7 korda jätnud sisestamata oma kaalu ning ka Cat65 ei ole sisestanud oma kaalu 6 korda. Ma eemaldan nad tabelist.

Sandra 72 ja Salvei on jätnud 4 korda sisestamata ja Helisekesekene 2 sisestamata.
Palun sisestage oma kaalud või andke märku kui soovita tabelis edasi olla siis ma tean.

Samuti ei saa ma aru, kust te selle aja leiate, et nii palju kõndida. Milline teie päevaplaan on ?
Mul on hommikul tööle kella 6 koju, siis teen süüa umbes 7 st saab sööma ja siis juba ju kell 8.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 16. December 2014, kl 20.52

tere
eks kodustel on selle ajaga mõnevõrra lihtsam.
ma ise ka tööl ja siis kasutan iga võimalust homikuti trenno teha, kasvõi 30-45minutit jooksu, agaparem, kui mitte midagi.

shokolaadi armastajatele võin pakkuda variandi, mis minu puhul töötas - klaas värskelt pressitud apelsinimahla (võigreipi võisidrunit ka lisada)- minul aitas ja aitab suurest shokolaadiisust üle olla. eks suur osa mu ülekaalust tulisel ajal, kui last imetasin ja teine oli väike, ööd magamata ja tundus, et shokolaad on ainus, mis ergutab. õnneks jah mingil ajal avastasin, etigapäev või üle päevaklaas värsket apelsinimahla võtab magusaisu ära ja annab energiatka. prawgu püüanka 4-5 korda nädalas värsket mahla teha.

nloodan väga reedel näha kaalul paremat numbrit, kui oli eelmine nädal, olen sel nädalal enam vähem toitumisega ka sina peal, eks näis.

tervitusi kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Triips16
Kuupäev: 17. December 2014, kl 13.58

Minul aga täna hinges suur kurbus ning masendus...saime endale päris oma ingli...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 17. December 2014, kl 21.13

Tere!
Triips, tunnen kaasa.
Jagamine on ikkagi ka väike abi, teiste mured ja raskused tuletavad meelde, mis tegelikult tähtis ja oluline.

Mõtlesin vahepeal ka, et ehk peaks ilma selle paanilise toidu ja enda kaalumiseta vahepeal proovima. Ennast täitsa sööma unustada niikuinii ei tohi. Aga iga kord, kui pisutki kaal langeb, hakkan kohe end jälle toidu ja paremate paladega premeerima, nii et tulemus on heal juhul null, kui koguni juurde ei tule... Ei oska rahulikult seda langetamist teha eye popping smiley

Hoidke ennast ja oma närve.
Rahulikku jõuluootust ja tervislikku toitumist kõigile!
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Saatis: Zahir
Kuupäev: 17. December 2014, kl 21.34

Tunnen kaasa Triips, minul ka just juhtus sama. Kaalu tabelis ilusti näha kuidas hakkasin kiiresti alla võtma, ning pms peale kaotust olengi nüüd tasapisi hakanud seda kaalu tagasi võtma. Minul on neid ingleid kaks tükki, loodan, et kui saan kaalust alla siis tuleb mulle ka üks siin olev tegelane ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: 30 kg vähemaks järgmiseks suveks teema jätk.
Kuupäev: 19. December 2014, kl 09.38

Triips, kaastunne.
Kahjuks pole midagi teha ju siis pidi nii minema. Tean, et see ei lohuta, aga eks tuleb uus, kes tahab jääda. Vahel on nii, et loodus sekkub - ja kes teab mis põhjusel.

Ei tea, mida tähendab küll selline kaotus, kuid tean, mida tähendab puudega lapse kasvatamine - mul on läinud hästi, oleme saanud üle paljudest asjadest, ka selles, et kui laps oli alla aasta, arvasid arstid, et ta jääb mul elu aeg kontaktivõimetuks ja voodihaigeks. Tänaseks päevaks mu laps kõnnib, räägib, sööb ja toimetab - jah, ta ei ole oma eakohalise arenguga, aga siiski ületanud arstide ootusi ja keegi ei oska öelda, mis meid ees ootab.

See küll teemast välja. Mul siis kaal seisab. Kuigi vahepeal nägin sel nädalal kaalul ka numbrit 85,7, siis ei tea, mis juhtus, igatahes tuli tagasi. Vist piparkoogid annavad oma osa - need ju nii head, et kui pakutakse, siis ikka ühe või kaks suhu pistan.
Sel nädala jõudsin paar korda trenni ka, väga mõnus. Täitsa hea, et ilmad sellised ilusad, saab veel hommikuti õues joosta (kuigi kahjuks on üsna pime, aga ega see sega - helkurvest ja taskulamp kaasas ja saab küll smiling smiley )

Olge tublid - ilusaid numbreid kaalule ja püüame siis üheskoos suurtele jõuluahvatlustele vastu seista ja söögiga piiri pidada.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.