Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. November 2014, kl 08.53

Mul on 2 hullumeelset päeva olnud, aega pole ja söön seda mis ette juhtub, see annab ka kaalunumbris tunda.
Täna tulevad lapsele külalised ja päev tuleb jälle nagu tuleb, aga hommsest olen küll kombes ja proovin 1200kcal-ga hakkama saada, siis peaks ikka miinus ka tulema.
Sain oma värvimistöödega ühelepoole smiling smiley

Ja need kaks päeva näitavad, et 1500kcal on mulle palju, nagu algul valesti arvutasin endale smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 23.11.2014 08.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. November 2014, kl 20.34

Tere,

Sooviksin ka teiega liituda, kui veel võimalik. Olen alustanud ja alustanud.... aga üksi saab motivatsioon ruttu otsa. Eilsest alustasin organismipuhastus dieediga, mida plaanin teha 1- 2 nädalat ning siis lähen üle kalorite lugemisele.

Minu näidud 84.9 kg ning 163 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. November 2014, kl 22.02

Tervitused , Sire ! Tore näha, et oled meiega taas liitumas. Usun, et sul on juba mingi ettekujutus olemas mida meie duell endast kujutama hakkab ja me ei pea sulle vist midagi üle selgitama smiling smiley Liidan su tabelisse. Räägi paar sõna lähemalt, milles seisneb sinu poolt alustatud organismipuhastus dieet. Väga huvitav oleks seda muidugi ka toidutabeli vahendusel kõrvalt jälgida... mida sellel perioodil tarbid, mis kogustes ja kuidas asi mõjub. Kas pakud meile sellist võimalust smiling smiley Kui jah, siis võid kasvõi kohe tänasest omale toidutabeli jargmise tühja veeru haarata. Sa peaksid teadma, kuidas ja kuhu mida kirjutada smiling smiley
Tere tulemast !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. November 2014, kl 07.32

Tere Sire!
Mind ka tõesti huvitab sinu dieet, siianii olen olnud kõikide dieetide vastane, sest arvan, see enda piinamine ja pärast tulevad kilod kohe tagasi. Organism saab ka muidugi šoki. Aga kirjuta, äkki suudad mind teisiti mõtlema panna smiling smiley

Minul läks eilne päev untsu nagu arvata oligi, tegime ise kartulisalatit ja selle maitsmisest sai söömine...
Rohkem külalisi ei peaks tulema ja tänasest siis korralik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 24. November 2014, kl 08.48

Tere,
aitähh lisamast. Minu vahe eesmärk oleks 77 ning unistuste kaal kuhu soovin jõuda oleks kunagi 65 kg.

Ann- ma ise olen ka väga dieedivastane,aga viimasel ajal olen lugenud ja huvitunud just organismipuhastusest. Kirjutan pikemalt siis kui mu väike aktivist lõunauinakut teeb. Panen siia lubatud menüü ning siis hakkan toidupäevikusse kirjutama kuidas edeneb.siis on mul endal ka hea ülevaade, kuidas toimis. See on nädalane puhastus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 24. November 2014, kl 11.58

selline on siis nädalane organismi puhastus menüü-

RASVA PÕLETAV SUPP

seda suppi võib süüa siis, kui isu on ja nii palju kui soovite. See ei anna palju kaloreid ning mida rohkem sööte seda rohkem kaalu kaotate.

Koostis-
12 tükeldatud rohelist sibulat
1-2 purki tükeldatud tomateid
1 tükeldatud kapsapea
2 rohelist paprikat
1 kimp sellerit
maitseks peterselli, soola, pipart

1.PÄEV
sööge ainult suppi ja puuvilju v.a banaane.

2.PÄEV
puuvilju ärge enam sööge. Küll aga sööge köögivilju, eriti lehtköögivilju. Hoiduge ubadest, maisist ja hernestest.
Sööge suppi niipalju kui soovite.
Õhtusöögiks premeerige end lisanditeta valmistatud koorega ahjukartulitega

3.PÄEV
Sööge suppi, puu-ja köögivilju niipalju kui soovite. Koorega ahjukartul jätke seekord välja.

4.PÄEV
kui olete ilma patustamata söönud, olete kaotanud juba 2-3 kg.
Sööge 3 banaani koos kooritud piimaga ja jooge nii mitu klaasi puhastatud vett kui võimalik.
Suppi sööge vähemalt 2 korda.

5.PÄEV
Veiseliha ja tomatid. Täna võite süüa 300-600 g veiseliha ja ühe purgi tomateid või 6 värsket tomatit. Jooge 6-8 kl vett, et kusihape kehast välja uhuda. Suppi sööge vähemalt üks kord.

6.PÄEV
veiseliha ja köögiviljad. Täna sööge veiseliha ja köögivilju nii palju kui süda kutsub. Suppi vähemalt 1 kord.

7. PÄEV
pruun riis, magustamata puuviljamahl ja köögiviljad.
Suppi vähemalt 1 kord.

Kui te ei ole sohki teinud, olete 8 päeva hommikuks kaotanud 4,5-7,5 kg.

Liha võib asendada ühel päeval grillitud või küpsetatud kana või kalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 24. November 2014, kl 12.04

Ma 1,5 kuud tagasi tegin ja 4 päeva õhtul oli 3 kg vähem ja mina loomulikult väga õnnelik, aga järgmisel päeval tulid külalised ja ajasid kõik sassi- iseloomutu nagu ma olen. aga nüüd on aeg jälle sobiv ja enam ma ennast segada ei lase. Minu jaoks on see päris hästi jälgitav menüü ja kindlasti on väga hea ka peale jõule, et kiiresti jälle järjele saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. November 2014, kl 13.40

Mina sellist dieeti/puhastus teha ei suudaks, mul tulevad peavalud kui nii vähe kaloreid söön ja usun, et minu keha annab nii märku, et stop teed endale liiga smiling smiley

Eks me kõik olemegi erinevad ja mis mõjub ühele, see teisele ei mõju, vaata, et ainult endale liiga ei tee smiling smiley

Minu suur tänane kiusatus on kapis kartulisalat, käin nagu kass ümber palava pudru, loodan, et ei murdu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2014, kl 20.24

Mina olen sarnast suppi dieeditamiste perioodidel päris tihti teinud. Just selliseks kõhu "appikarje "hetkedeks. Tegelikult oleks päris huvitav, kui sa viitsiks söödud kraamile mingid kalorid ka taha arvutada, et siis huvi pärast vaadata kui vähe /või palju sa selle dieedi ajal sööd. Kus juures mina arvan, et tegelikult ei olegi see NII vähe. Arvatavasti tuleb korralik suur kausitäis suppu oma 100 kalorit ikkagi kokku, ja puuviljad annavad ka päris palju kaloreid tegelikult ...

Otsin oma "näljasupi" retsepti üles ja peaks ka tegema seda. Ma ilmselt ei võta seda ette kui põhisööki aga samas on sed päris mõnus lörpida ja sealt saab omajagu vedelikku / vett ka kerge vaevaga kätte.

No ma ei tea, mis ma selle oma vee-joomisega tegema pean, keegi peaks tulema mulle vitsa andma. No mis see siis olgu, täiskasvanud inimene aga mõistust nagu peas poleks- nii saamatu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. November 2014, kl 08.23

Nojah, minu eilne päev oli juba nagu selline ilusa lõpuga ja siis.... ja siis.... kadrisid ei tulnud ja mina pidin neid komme siis sööma, sama saamatu

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 25. November 2014, kl 08.38

Kalorite poole pealt see mu söömine väga lahja ei olegi. Ma täpselt ei viitsi arvutada, aga umbkaudne päevane arvutus oleks selline-
1,5-2 kg juurikaid- 600-800 kcal
6 õuna- 360 kcal
1 kartul- 80 kcal
ning lihapäeval tuleb siis kaloreid natuke rohkem.
Kõht on mul igatahes kapsapurust punnissmiling smiley ning eile oli seedimine ikka ülikiire ja energiat on ka palju. Eile mõtlesin, et hea et ma kodune olen, sest tööl olles nii tihti vetsuvahet käia ei oleks tore.

Mina olen aastase lapsega kodune, kuidas teistega lood on, kas käite tööl või olete kodused?

Kui ma tööl käisin, siis mõtlesin, et küll oleks kodus kerge kaalu jälgida ning nüüd olen jälle hädas, et köök keset elamist ning söök kogu aeg käepärast. Loll kes vabandust ei leia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: ann123
Kuupäev: 25. November 2014, kl 09.25

KMI on 26, aga ma loobun kuhugile ennast poetamast. Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. November 2014, kl 13.35

Sire, tubli kui nii palju juurikasupp jõuad süüa smiling smiley arvutasin just, et kui ma oma juurikasuppi vahepeal tegin siis üks taldrikutäis oli 400g, jõudsin seda kõige rohkem 3tk ehk 1.2kg süüa, rohkem lihtsalt ei läinud sisse. Kaloreid sain sellest 400g- 84kcal-t.
Peaks ka seda suppi jälle tegema, supi päevas korragi söömine tõmbab kalorid alla.

Mina olen ka kodune, laps läks sügisel lasteaeda ja ma pole veel leidnud tööd mida teha tahaks, kodus ka tegemist palju smiling smiley
No see lasteaias käimine esimesel aastal on nagu on, nohud/kohad pidevalt ja praegugi istun lapsega kodus, sest tal silmapõletik, sai jälle rühmast, on üks viimaseid kes põeb. Kuigi lootsin juba, et ta pääses.

ann123, edu sullegi ja ära ainult kaalulangetamisest loobu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. November 2014, kl 23.10

Õhtust. Mina käisin ostsin täna poest ka omale oma "näljasupi" materjali kokku. Poes olles aga tekkis kinnisidee, et nüüd ja kohe täna ! on see päev kus ma lihtsalt pean omale suurema poti koju ostma. Käisin siis ühes marketis ja teises marketis ja kolmandas marketis ... siis sai lihtsalt shoppamise aeg otsa... no ei leidnudki. Ilmselt sattusin valedesse poodidesse. Mis ma tahtsin ? Tahtsin 10 L klaaskaanega potti. Olid ja metallkaanega, aga lootsin, et saan teisest poest klaaskaanega. Arvasin lausa, et saan valida erinevate tootjate ja hindade vahel... naiivitar, nagu ma olen smiling smiley
Täna siis supi keetmiseni ei jõudnudki. Äkki homme jõuan smiling smiley Ka ühepajatoidu materjali ostsin valmis nii, et läheb ( loodetavasti) suuremaks "juurikapeoks". Just nii see tervis tuleb, eksju !

Hommikul tuli meelde ennast kaaluda. Hmmm, no eks muidugi oleks tahtnud miinus mitu kilo sealt näha, aga vara veel. Oleme kannatlikud smiling smiley Ja no kohe vandudada tahaks... no ei saa seda vett joodud. Tee või tina... mis see siis olgu sad smiley ... nii raske on. Mäletan eelmisest talvest, et sundisin ennast päeva alustama kohe esimese asjana vesi. Ja mäletan, et mingi hetk oli lausa janu ja jõin ja jõin ... nii, et päeva l
lõpuks tuli kokku vaat et 3L ilma pingutusteta. Tundub, et ma kohe ei saa teisiti, pean käima ainult mööda äärmusi. Kas palju vett või üldse mitte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. November 2014, kl 07.21

Jah, hakake juba jooma, mul muidu hakkab nakkama see mittejoomine, kui vaadata eilset päeva....Ja nüüd, vutt-vutt, jooma!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. November 2014, kl 07.51

Hommikust. Annn loodan, et sa eile õhtul ennast sööma ei unustanud smiling smiley Üldiselt aga, tüdrukud, kas vaatate vahel sinna tabeli kõige lõppu ka ? Sinna kus ma olen sellise väikese nädala kokkuvõtte koondanud ? Päris punane, või mis ? Iseenesest muidugi oleks tore, kui selle ilusa punase tooni taustal tuleks miinus, aga kuidas teil endal usuga lood on ? Reedeni on jäänud 2 päeva - 2 hommikut veel. Ja teate mis, see number, mis reedel tuleb, läheb meie kaalutabeli esimeseks tulemuseks ! Proovime nii, et me kaalutabelit ikka kohe punasega ei alusta , eksju smiling smiley Peate seda tulemust ju terve järgmine aasta koguaeg seal nägema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. November 2014, kl 10.27

Hommik jah! eilne õhtu läks natuke untsu jälle, aitasin lapsel ühte uurimistööd teha ja tal kommid lauapeal, unustasin end siis neid nosima.

Ma pole üldse oma nädalaga rahul, arvasin, et olen palju tublim. Veejoomine on ka raske, aga tuleb ennast ikka kokku võtta, nii ei saa.
Õnneks sai sünnipäeva toit ka otsa, kiusatust vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. November 2014, kl 11.10

Hommik, vahekaalumine näitas, et võib rahul olla küll. kuigi vanad harjumused ei taha väga lahkuda.Eile valas laps oma kadrisaagi lauale ning ennem kui arugi sain, oli üks mandel juba minu suus. Aga poes, kui ostsin tänaseks banaane, siis haaras käsi iseenesest kõige suuremad, siis tuletas mõistus ennast meelde, ning võtsin väikesed banaanid. Ahnusel ei ole piire confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. November 2014, kl 15.56

Sire, oled tublisti vastu pidnud ! Tee kindlasti lõpuni ära see nädal. Eks muidugi nädalavahetus on see kõige raskem , aga usun, et saad hakkama !
Mina usun sellise "puhastusdieedi" puhul sellesse kindlalt, et esimeste päevadega kaal raudselt kukub paari kilo võrra. Tegelikult ju see sõna "puhastus" ütleb juba nii mõndagi. Inimese sees on ju see toiduteekond üsna pikk ja kogu see teekond on tegelikult mingit "jama täis" ... mida on ilmselt ka juba koguseliselt omajagu. Nii, et selles ma absoluutselt ei kahtle, et esimeste päevadega paar kilo võib kaduda. Küll aga natukese "kahtlusevarjuga" on see teine välja toodud number: 4,5-7,5 kilo. Vaatan seda numbrit niimoodi, et kui "puhastusega" kaob paari esimese päevaga 2-3kg ( mis on täiesti reaalne), siis ülejäänud 4 päevaga peaks organis ennast täielikult ogaraks keerama , ning kulutama 4 päevaga oma keharasvast 2,5- 5,5 kg , olenevalt esimeste päevade tulemusest. Selge on see, et puhast rasva keha niipalju põletada nii kiiresti ei suuda, ilmselt peab kehas tekkima mingi reaktsioon , mis viskab ka vett kehast välja. See selleks. Tegelikult on muidugi see kaalukao number antud nii suure kõikumisega, et on jäetud igale inimesele kõvasti "fantaasiaruumi" , miks nii suurt kaalukadu ei saavutatud smiling smiley Küll aga, ei laida ma sinu plaani maha. Proovida ju võib, peaasi, et sa sellele järgnevatel nädalatel kindlasti oma söömist jälgiksid. Ükskõik, kas kaotad selle dieediga 2kg või kaotad 7kg, siis kui sa suudad seda kaalukadu hoida ... on super. Nii, et peale seda kui selle dieedi lõpetada, ootaks kindlasti, et täidaksid oma toidupäevikut edasi. Siis saame kõik koos vaadata mis juhtub ja kui tahab kaal tagasi tulle, et siis miks ?

Kindlasti proovi ennast häälestada nii, et järgmine nädal oleme meie siin nagu kaarnakari sinu menüüs kinni ja teeme sulle kisa, kui kavatsed hakata majoneesisalateid või praekartuleid õgima. Unusta ära. Järgmine nädal võta omale aega, et kodus rahulikult ja mõistlikult kokata. Hakka omale sobivaid toite välja mõtlema, ja hakka juba täna poemenüüd koostama, et pühapäeval poodi minnes , midagi rumalat koju valmis ei ostaks.

Hoian Sulle pöialt ja ootan huviga, millal natuke saladuseloori kaalunumbrilt kergitad smiling smiley



Annn, tahtsin sulle juba kisa teha, et kui mitu korda me seda 200ml ja 200 ml ... seal lugema peame ja, et kas teed juba copy-paste iga päev smiling smiley Aga sinu õnneks oled sa täna üllatavalt tubli olnud ja joonud täna rohkem kui terve ülejäänud nädalaga kokku. Jätka samas vaimus.... vee joomisega , ma mõtlen. See ülejäänud osa "asjast" ... hmmm...peaksid vist seadma eesmärgi, et mõnedki päevad nüüd piiridesse mahtuda smiling smiley



Mina aga olin täna ülimalt tubli smiling smiley Ei , potti ma ostma ei ole jõudnud kuid supi tegin ikkagi ära. Päris maitsev on, ausõna, eriti arvestades kalorihulka. No ja ma arvan, et kui rääkida tervislikust toitumisest, siis mis saaks olla veel tervislikum kui üks potitäis kapsast, varssellerit, porgandit, sibulat , tomatit ... oma päevased "kohustuslikud" köögivilja peotäied saab sealt kindlalt kätte smiling smiley

Haaa, haaa... just praegu rullisin üles tagasi ja võrdlesin Sire rasvapõletussupi retsepti enda supi retseptiga. Ausõna, mina võtsin selle oma supi retsepti Kaalujälgijate koduköögi retseptiraamatust smiling smiley Komponendid on samad, ainult et vahekord on tiba erinev, minu retseptis on purustatud tomateid ja paprikat rohkem.

No, pole hullu ... siis dieeditame koos. Sina täiel rinnal, mina väikeste "erinevustega".

Perele vaaritasin ahjus kartuli-hakklihavormi (millesse lisatud ka kidney oad ja sampinjonid) , seda püüan ise tarbida mõõdukamalt ning eilse poti-otsimise käigus jäi poest näppu üks ülepanni-pannkookide pann. Ei saa ju uut panni kappi niisama seisma panna, seega oli vaja seda täna testida. Loodan, et suudan selle ühe pannkoogiga piirduda, mille päeval ära sõin. Aga panniga olen rahul smiling smiley

Ärme siis unusta, et "vähem ON parem" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 26. November 2014, kl 16.40

aga nüüd ata ata ata mulle... ema tuli Türgist ja pakkus lakummi- türgi rahvuskomm, marmelaadi taoline... ja ma vaatasin ja vaatasin ning murdusin. 3tk ronis ikka suhu. ja nüüd aitab, sest te ju jälgite ka,et kuidas läheb ja ongi hea, et selline kuklasse hingamise tunne on. Sest kui ma siin grupis ei oleks, oleksin karbi tyhjaks söönud, mõeldes- ah järgmine nädal proovin uuesti.

Jätkan oma puhastust edasi. Pean ütlema, et kui ma liha ei söö, on kehal nii hea olla. Nii kerge ja õhuline tunne on ja energiat on ka palju.Laupäeval on uus katsumus ees- laps läheb võistlustele ning pärast läheme sööma. tahaksin loota, et mõistuse hääl mind maha ei jätaks ja suudaksin piirduda ceasary salatiga... aga paistab.

Järgmine nädal proovin veel puhastust, jube lihtne on kui potitäis suppi on ootel ja mudkui tõstad ja soojendad kui kõht tühjaks läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. November 2014, kl 17.20

Oi, millised joomised on tänas siin toimunud, peangi minema lonksama, muidu jään veel mahasmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. November 2014, kl 09.17

Leidsin sügavkülmast eelmisest korrast juurikasuppi, tavaliselt ei jõuagi ma seda tervet suurt potitäit ära süüa ja mis üle jääb läheb sügavkülma.

Reede hakkab lähenema ja suurest hirmust suutsin, eile kalori piirides püsida smiling smiley
Kui täna ka tubli siis loodan, et jään nulligi.

Kas meil eelmises duellis oli juttu kooksõlist? ei mäleta enam, ma igatahes ostsin ükspäev ja eile lugesin kui kasulik see ikka on. Praadisin munagi sellega, ei jäänud mingit kookose maitset. Kookosõli pidi isegi kaalulangetamisele kasulik olema, ei ladestu rasvaks vaid kulub kõik ära, kiirendab seedimist jne. Õnneks valisin õige kookosõli, rafineerimata ja külmpressitud,ning mahepõllumajandus, neid pidi igasuguseid olema niiet tuleb pealt hoolikalt lugeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 27. November 2014, kl 10.27

Kookosõli on tõesti väga hea. Ma enda toitu praen ka kookosõliga. Veel võib kookosõli näole ja juustele panna. Ma olen paar korda enne sauna juukseotstesse pannud ning väga hästi on maha pestav.

Täna siis lõpuks ka lihapäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. November 2014, kl 11.27

Sire, proovisin jah näole ka panna, aga mõne aja pärast pesin puhtaks, sest ei kannatanud seda rasva lõhna, võib-olla enne sauna proovin veel, siis saab kohe maha pesta smiling smiley
Kust poest sa kookosõli ostad või tellid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 27. November 2014, kl 12.24

Väikelinnas, kus mina elan, selliseid peeneid asju ei müüda. Ma olen tellinud siit [umami.ee]

Olen tellinud kahte varianti, selle väikese ja sinise sildiga-500gr.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 27. November 2014, kl 19.34

No kui vaadat minu täna õhtust menüüd, olen ju täitsa iseloomutu loommoody smiley Eks homme hommikul vaatame kaalule otsa ja sügame kukalt, ja nüüd ruttu vett jooma.
Vurr, vaata millise veekoguse sa eelmine päev ära kaanisid, kindlasti see kaalutõus sellest, et see vesi alles organismis kinni, kindlasti sõid ka veel midagi soolast ja selat selline nr kah. Aga homme ju õige päev kaalumiseks, onjusmiling bouncing smiley
Sire, tundub jah väga huvitav.......ei jõua sinu kaalunr ära oodata......

annn, mis felixi kaste sinu menüüs kogu aeg on, seisin ka üks päev poes nende kastmete riiuli juures ja no ei osanud valida, mõtelsin enne ikka järele küsida.

Jooooooooooooooooooma.................jõin just suure tassi täie salendavat teedsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 27. November 2014, kl 22.09

KurrNurr, mina söön Felix Thousand Island kastet, selles on 100g- 183kcal, muidu meeldis mulle majoneesi leiva peale või asemel panna, aga kuna sellest tuli palju kaloreid, siis pidin midagi asemele otsima. Seda siis panengi leiva peale või asemel, petan ennast nii smiling smiley
Kahe wasa koorikleiva peale läheb mul seda ainult 8g.

Minul siis tänane õhtu läks natuke nihu, tulid külalised ja mul pole ausalt ka aimugi palju ma kaloreid sõin, õnneks olin nii tubli, et alkoholi ei joonud, jõin palju vett. Söögid ka tegelikult väga hullud polnud, kõht igatahes punnis pole ja ei valuta...nagu tavaliselt smiling smiley
Olen õnnelik kui nulligi jääksin homme, et siis uuesti alustada smiling smiley alla ei anna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. November 2014, kl 07.40

Niisiis.. pärast 5 päeva on kaal 82.8 kg.
Ei midagi müstilist, aga samas ma ise olen rahul. Olen söönud koguseliselt väga palju ning tervislikult, liigutanud ennast vähe. Täna püüan menüüd jälgida, homme püüan lihtsalt mõistlikult süüa ning pühapäevast teen veel ühe sellise nädala ning siis lähen kalorite lugemise peale. Kas soovitaksin seda ka teistele? Kindlasti, kehal on lihavabadel päevadel nii hea olla. Aga tööl käies oleks vist raske seda jälgida.
Teistele ka soovin edu! Peamine on mitte alla anda ja üksi pusima jääda. Mul endal tuleb üksi pusides nii lihtsalt see "igavene homme", ahh küll homsest, esmaspäevast.... jne jälle alustan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2014, kl 08.42

Hommik, minul pole midagi rõõmustavat...67kg.
Ei olnud see eilne söömine ka nii vähe midagi nagu arvasin. Olen kuri enda peale, aga ega vist polegi kerge kohe korralik olla, kui 7kuud olen söönud mis tahtsin, praegu mõtlen, et mul ongi selle 7kuuga 7kg juurde tulnud, sõin siis iga kuu endale kilo juurde.

Tänasest siis uue hooga, see nädal tegin palju vigu, üks neist oli vee mittejoomine, seda tahan kindlasti parandada, veel ei söönud ma salateid, mis ka üks suur miinus, tean ju, et põhisöök peakski olema lihatükk ja salat...nii vähemalt on neil, kes on endale toitumiskavad tellinud ja ma neid natuke piilunud.

Kole on küll kohe plussiga alustada, aga mis siin ikka punastan natuke ja edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 28. November 2014, kl 08.53

Tere hommikust! Minu kaal oli siis 91,0 (-1,0), ütlemata tubli.

annn, sa võtsid ühe kuuga kilo, mulle viimasel ajal tundus, et ma paisusin ühe nädalaga kilospinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.