Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. February 2015, kl 10.24

Jahh, tegelikult sain alles täna need asjad paberilt sinna TT. Polnud lihtsalt aega, aga tehtud saab. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 01. February 2015, kl 18.01

Tere! Nii tore näha, et Vurr nii aktiivne ja kutsub kõiki korrale, tundsin sust puudust kui sa siia väga ei sattunud.

Homsest kutsun ennast korrale. Nädalavahetus on juba liiga pikale veninud, kõht on söömisest punnis ning raske on olla. Täidan homsest toidutabelit,aga kuna mul on homme hambaarst ja muud tegemist väljaspool kodu, siis võib-olla kohe hommikul ei saa täita, aga õhtuks peaksid mu toiduread igaljuhul täidetud olema ning seda kuni 14. veebruarini. 14 veebruaril on mul pulma aastapäev ning siis ma arvatavasti lähen välja sööma ja ei hakka kaloreid oletama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. February 2015, kl 08.01

Hommikust.
Mina annan täna hommikul endale ja teile lubaduse tänase päeva kohta, et ma panen täna kõik söödud kraami korralikult kirja ! Kaalun ja kalordan.



Millestki peab ju alustama. Esialgu siis päev korraga.

Ja kõikide teiste duellitajale lubadusi jälgides peaks tänasest toidutabel hakkama 100% -lt täituma, sest kõik on lubanud esmaspäeval korralikult täitma hakata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 02. February 2015, kl 17.25

Oih, lubasin minagi toidutabelit täita, aga hommikul kukkusin kartulisalatit pugima ja siis tuli alles meelde, et oleks pidanud kaaluma ka. Panen täna umbes selle kartuli salati, aga homsest olen ka ülikorralik, aitab naljast smiling smiley
Hakkan teid ka jälgima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 02. February 2015, kl 19.54

oi Annn- mul oleks küll vaja, et keegi mind jälgiks.cool smiley

Eile mõtlesin, et teen lahja päeva ja siin ma siis nüüd olen- jälle üle söönud. Iseenesest motivatsiooni on, aga kui paar päeva on trumm ja pulgad läinud, siis raske on jälle ennast reele vedada. Homseks leppisin sõbrannaga kokku, et kui ilm lubab, läheme õue jalutama- mingigi liigutamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. February 2015, kl 21.50

teil on vist tore smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. February 2015, kl 00.16

Tere õhtust või siis pigem tere ööd smiling smiley
Seoses mõtteavaldusega, et meil on vist tore ... tulin tegelikult mõttele, et eks meil on siin täpselt nii tore kui toredaks me asja ise teeme smiling smiley Vahepeal oli meil veidi vähem tore, aga ma loodan, et mina ja ka teised ikka suudame nüüd ennast natuke kokku võtta ja keerame korra mõtted sinna kevade poole ning mõtiskleme selle üle , et miks me üldse ennast reedeti kaalume ja mida me sealt kaalult tahame näha ... ja mida me selleks tegema peame smiling smiley


Mina saan täna igatahes käe südamele panna ja öelda, et mina oma tänase lubaduse olen täitnud. Ja ma täitsin selle täiesti eeskujulikult.

Teate kui hea tunne mul on smiling smiley ?? Kas teil on sama hea tunne oma päeva /nädala peale mõeldes ?

Homme on uus päev ... vaatame , kas ma meelitan homme hommikul ka endalt mingi lubaduse välja...


Kohtumiseni hommikul !



/Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab smiling smiley /

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. February 2015, kl 07.36

Tere hommikust!
Ma olen ikka tõeline stressisööja, ma ei saa sinna mitte midagi pärata. Olin detsembris haiglas operatsioonil ja edasiseks raviks jäin ju ootele ja eile siis helistati ja paluti täna kompuutrisse minna ja seejärel millalgi lähen uuesti haiglaravile.
Ei taha nagu päris pooleli ka seda kaalulangetamist jätta, siis ma siin nüüd olen oma pattude ja lubaduste mittetäitmisega.
Kuid tundub, et ma siiski pean taanduma siit............

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. February 2015, kl 08.51

KurrNurr. Sa pead ise otsustama, kas suudad ja tahad neid kahte asja paralleelselt teha. Teoreetiliselt need kaks asja otseselt üksteist ei sega, aga neil on siiski ka üks ühine nimetaja milleks on " stressitekitaja". Kaalulangetamise osapool tekitab stressi ainult siis... kui ta ei edene. Sinu võimalus on loomulikult ühest osapoolest "puhkus" võtta. Aga tegelikult sisimas sa tead, et see puhkus sulle "rahu" ei anna. Kuskil alateadvuses ta torgib sind nii või teisiti ikka edasi ja kevadel( kidlasti ka suvel) tuletad endale seda iga kord meelde kui suvekleiti või bikiine selga ajad. Tuletame korra eelmisi "aastakäike" meelde, neid kui oleme koos 10-15 kg alla võtnud. On ikka olnud küll hea tunne ja nendel hetkedel oleme õhinaga oodanud järgnevaid reedeid, et oma langetatud kilode numbrit veelgi suurendada. Pigem oleme mõelnud, et pagan .. miks see kevad nii kiiresti tuleb , tahaks ikka paar kilo veel ja veel vähemaks saada smiling smiley

/ ma ei tea, kas ma suutsin oma mõtteid sama hästi paberile panna... aga minu näole tõid need mõtted naeratuse /

Hetkel ei ole ka minul seda õhinat. Aga ma tahaks , et oleks. Ja ma siiski loodan, et suudan ennast natuke koguda. Võtan tasapisi hoogu ... hetkel olen nagu kehva kiirendusega auto, aga eks seegi saab lõpuks mingi hoo üles smiling smiley

Tegelikult on see mõnus tunne kui näed mismoodi "mure" õlgadelt (loe: puusadelt) langeb.

Mina annan tänase päeva kohta sama lubaduse, et kõik mis suhu - kirja ja kaloriteks. Kui kirjutada ja arvutada ei viitsi, siis pole vaja suhu toppida !


KurrNurr. Mõtle see asi enda jaoks läbi. Vajadusel võta mõtlemiseks aega ja siis kui oled oma otsuse teinud, anna teada. Hetkel ma ei saanud aru kas tahad jätkata või tahad loobuda. Mulle tundus, et sa ise ka ei tea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 03. February 2015, kl 19.16

Õhtust. Sai nüüd kenasti toidutabelisse kõik kirja pandud. Homme üritan ikka ka tubli olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 03. February 2015, kl 21.01

tere, vaevlen kõhugripis ja tunne on nagu peksa saanud koeral. Kõik mis suhu see ka mingi aja pärast wc potti. toidutabelisse ei ole vist eriti midagi kirjutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. February 2015, kl 21.54

Sire, tean mida tunned smiling smiley mul oli ka alles, ainuke hea asi, et kaal langes kolinal smiling smiley

Minul sai ka kõik täna kirja, lõunat väga aega süüa polnud, õhtul natuke nälg, aga jõin siis vett rohkem smiling smiley

KurrNurr, kahju küll kui katkestama pead.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2015, kl 00.48

Üldiselt saan oma päeva lugeda korda läinuks ja lubaduse täidetuks. Päeva peale sai söödud üsna kasinalt, mis aga maksis omakorda õhtul valusalt kätte. Kõht lihtsalt oli tühi. Tee või tina, aga vot nälg sõna otses mõttes näpistas. Ilmselt oli asi selles , et see nn. röstsaia- õhtusöök ... pole mingi söök. See sai on nagu rohkem selline pardi-söök mis läheb ülevalt sisse ja tuleb kohe alt välja. Ei, ei .. mul ei ole kõhugrippi, see oli lihtsalt natuke liialdatud ütlus. Ühesõnaga olin mina õhtul külmkapi lummuses , aga önneks oli seal minu kallist armast kapsa-kaalika - hakkliha (sümboolselt) hautist. Nii ma siis vastu ööd omale seda soojendasingi ... ja ühest korrast jäi väheks , vaja oli lausa kaks korda kapi kallal käia. Ausõna, mul on siiralt hea meel, et külmikus vähemalt OLI midagi mida sai kohe võtta, muidu oleksin ilmselt paha peale läinud .
Kohvi olen nüüd täna eile jooud ainult hommikul, päeva olen teinud teed. Tänu sellele olen ka ilusti oma vee-tee normi täis saanud joodud.
Pean ütlema... on päris hea tunne siin praegu kirjutada, et olen suutnud kenasti korralik olla smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 04.02.2015 00.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 04. February 2015, kl 08.30

Ei tulnud eile meelde kohe, et kõhuviiruse vastu pidavat kõige paremini sobima marineeritud vedelik (kurgi, kõrvitsa). Pidi seestpoolt tasakaalu viima.
Aga siis täna tõusin üles ja silmad jooksevad vett, tatt voolab ja köha ka veel lisaks. Ma olen tegelikult harva haige-ja see ei meeldi kohe üldse sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. February 2015, kl 08.54

Minul ka täna hommikul nina vesine ja lapsed ka hommikul nuuskasid nii, et seinad värisesid. Meie pere kuulub ka nende hulka, kes on keskmisest vähem haiged. Aga praegu ongi raske aeg. Õnneks on see kõige pimedam aeg juba seljataga. Mina küll juba vaatan iga päev aknast välja ja tõden, et jeeee kell 17 polegi veel kottpime. Jõulude ajal on ikka tegelikult masendav küll kui kell 15.30 juba hämar on. Eile nt oli nii mõnus päike väljas. Praegu ta käib veel madalalt aga aeg lendab. Kohe varsti, mis see kuu kaks enam ära ei ole, on kevad. Ok esimesed kevade tunnused smiling smiley Aga kui vaadata selja taha , siis jõuludest ja sellest kingi-otsimise ajast on ka juba 1,5 kuud möödas. Kuidas tundub ? Oli just kui eile , onju ? Sellest järeldus ... Minu järeldus on see , et olen hulga aega "maha visanud". Viimane aeg oma kondid kokku korjata, august välja ronida ja tegutsema asuda. Meil kõigil on raske, ei ole ainult minul smiling smiley

Tänase päeva kohta ma eraldi lubadust ei anna , aga see ei tähenda, et plaan muutunud oleks. Ma ei saa ju käia siin iga hommik teile lubadust kirjutamas.

Tänast hommikut alustasin pudruga. Ports sai lusikatäie suurem tavapärasest, aga ei olnud mahti prügikasti ka visata ja kappi nagu ka lusikatäit ei pane. Aga ega see ports nüüd üleliia suur ka ei olnud... mahtus taldrikule ära küll winking smiley

Kirjutage ka siis vahepeal midagi enamat kui "kaks rida" , muidu ma väsin ära üksi blogimisest äkki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 04. February 2015, kl 09.07

Väga õige jah, et tuleb kokku võtta ennast. Tegelikult kõige hullem seis ongi minu meelest siis juba kui igal õhtul oled õhinas järgmise päeva üle, et teed lõpuks kõik hästi ja siis see päev ebaõnnestub. Mul on neid perioode tihti tegelikult.
Kuidagi hetke seis ka on ka nii, et ma teadlikult olen tubli ja üleliigset suhu ei topi aga pole seda energiat mis oli eelmisel korral. Ilmselt olen väsinud laste haigustest. Üks lõpetab teine alustab. Ja nüüd ise ka veel tõbine.
Töö kohustust pole aga sai sügisel kaugõppesse mindud ja kodused õppetööd hingavad kuklasse. Tead, et on vaja teha aga lihtsalt ei suuda ennast kokku võtta.
Ostsin üleeile käimiskepid-üritan siis ka lubaduse teha, et kui mõlemad lapsed lõpuks aeda saan lähen teen ühe tiiru. Siiani niisama kõndinud. Eelmisel nädalal tegin kodus kolm trenni, täna juba kolmapäev ja pole veel ühtegi jõudnud teha.
Pean ikka väikese eesmärgi veel seadma-kui välja ütlen äkki õnnestub. Kuu lõpus juubelile minek ja tahan ikka nii minna, et 7 oleks ees smiling smiley. Tuleb ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 04. February 2015, kl 11.00

Hommikust! Igasugu haigused on vastikud. Kuna ma olen üliharva haige, siis on tunne, et viimne päev on käes kui haigestun. Täna on õnneks enesetunne juba parem.

Igas halvas on ka midagi head- kaal näitas täna eelmise nädala kaalu ehk siis kui ei oleks kõhuviirust olnud, oleksin 1,5 kg plussis. Aga toidukaalumisega on mul nüüd mõnda aega kehvad lood- mees kukutas mu elektrikaalu(köögikaalu) maha ning see lakkas töötamast. Kui aega saan, siis muretsen uue. Täna tundsin köögikaalust kohe puudust, et ei saa täpselt arvutada.

Eile pidin sõbrannaga ja lastega jalutama minema, aga kõhuviiruse tõttu jäi see loomulikult ära. Homme uuele katsele. Minu lähiaja eesmärk on hakata võimalikult palju väljas käima ja et ma sellest loobuda ei saaks, siis kutsun sõbranna kaasa- koos on ikka lõbusam ja raskem loobuda. Ilmad on juba nii ilusaks läinud, minul tõuseb sellest juba motivatsioon.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. February 2015, kl 13.43

Vurr : Viimane aeg oma kondid kokku korjata,
> august välja ronida ja tegutsema asuda. Meil
> kõigil on raske, ei ole ainult minul smiling smiley


Väga hästi öeldud.
>
>Ma ei loobu, aga ma ei täida toidupäevikut hetkel. Ja kõndimisest kuuldes, lähen proovin täna kõndida natuke, no ajasite isu peale. Kui ma haiglasse lähen (kiiritusravile), siis mul aega küll ja siis vast täidan ka TT. Vaatame kuidas asjad sujuvad ei hakka lubadusi jagama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. February 2015, kl 08.47

Minul on viimased päevad toiduga korras olnud, aga kuna nädalavahetusel sai pugitud, oli täna hommikul veel +300g sad smiley no kui täna väga tubli olen siis äkki homme väike miinus.
Ei saa nii et ei märgi toite, siis läheb ikka käest ära. Kaks päeva kartulisalatit pugida...ei saa ma seda endale lubada smiling smiley

Vurr, kes see siis õhtul kõrpse sööb, ai-ai! smiling smiley algul vaatasin, et oih mis suur punane nr. kui arvutama hakkasin siis nägin, et ei läinudki palju üle.
Ära sa siin lollita, homme on kaalumine juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. February 2015, kl 09.03

KurrNurr- kurb kuulda,et sul midagi nii tõsist tervisega. Igaljuhul soovin kiiret paranemist ning mis puutub toitumisse, siis ainult sina ise saad otsustada kui oluline see hetkel sinu jaoks on. Isegi kui sa enam ei jälgi, käi meid piilumas, noomimas, kiitmas ja anna endast ka märku kuidas läheb.

Minu köögikaal sai ostetud, saan taas kaaluda- milline kergendus.

Triin- püüa ka igapäevaselt toidutabelit täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 05. February 2015, kl 09.36

Plaan ongi igapäevaselt täita smiling smiley. Aga kuna eile olin lennus, siis toitu kaaluda polnud võimalik ja tuletama ei hakka. Tänane lõuna tuleb ilmselt ka väljas. Homme tuleb ikkagi miinus kirja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. February 2015, kl 10.14

Mulle tundub, et selle toidutabeli asi on meil käest ära.

Triin - sa oled praeguseks ainult 1 päeva korralikult seda täitnud. Kui on teada, et sel nädalal on palju sünnipäevi, väljas söömisi, siis ei ole ju mõtet üldse täita, sest mingit järeldust selle põhjal ju teha nagunii ei saa. Aga ma arvan, et sa oskaksid ka umbes kalorid oma toidule panna- mida väljas sööd. Puhas laiskus.

Seega teen ettepaneku, et järgmisel nädalal täidaksid kõik korralikult või annavad aegsasti teada, et ei täida üldse. Sest minul kaob motivatsioon ära, kui kõrval ridadel tühjus haigutab ja siis tuleb kuidagi käegalöömis tunne.

Tean küll, et eelkõige teen ainult seda iseenda pärast, aga inimloomus on väga laisk ja otsib igasugu põhjuseid, et mitte midagi teha..smiling smiley Ja kui näed,et teine ka ei tee, siis oleks justkui enda laiskus välja vabandatud.

Mida arvate toidutabelist?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2015, kl 15.54

Jaa, Sire, tean täpselt mida tunned ja mida mõtled ja kuidas mot kipub kaduma kui kõrval haigutab tühjus või "augud". Jutt siis toidutabeli tätmise kohta. Ma eelmine aasta võitlesin selle toidutabli täitmise pärast päris palju. Usun, et mäletate.
Minu jaoks oli toidutabelil mitu eesmärki.
Esimene ja see kõige olulisem oli loomulikult enesekontroll teiste abiga.
Teine eesmärk oli see, et oleks võimalik teha mingeid järeldusi. Eriti vajalikud oleks need olukorras kus miinused enam kolina ei tule. Siis on võimalik vaadata, et kas asi on liiga suures päevanormis, liigselt tarbitavas magusas, liigselt tarbitavas jahutoodetes vms. Selleks muidugi on oluline korrektne tabeli täitmine...
Tegin tabelisse alla ka koha kuhu jooksevad kokku kõik päeva-numbrid ja kust saaks vaadelda asja ka nädala raames, et kui näiteks E-R toituda alla normi ja L,P süüa lõhki... et kas siis tulemusi tuleb või mitte. Küll aga ei saa seda asja jälgida, kui nädalavahetustel tabelit ei täideta.... seega kasutu.
Ja nagu me teame, siis järeldus ei tehta ühe nädala baasil ...vaid alati pikemas perioodi jooksul. Kui aga täidame aukudega ja üle nädala .... taas mõtetu.

Need siis need minu "head "plaanid ja mõtted.

Aga meid on kuidagi vähevõitu sel aastal siin. Suurema kambaga tekiks tugevam kambavaim, rohkem üksteise tagant torkimist, põnevamaid ideid toidutabelisse jne. Ma ei tea, milles asi on, mida me peaksime ette võtma ... Samas saan aru, et hetkel on meie duell vägagi haavatav, sest kui KurrNurr loobub, keegi teatab et ta see nädal ei märgi ja keegi lihtsalt ei märgi ... siis on tabel "plõksti" ... tühi.
Nagu ma olen enda kohta korduvalt öelnud, siis minu puhul töötab ainult üles märkimise versioon. Ainult nii on mul lootust saada ka reaalseid tulemusi, miinus tulemusi. Selleks aga, et üles märkida, on vaja motivatsiooni. Ideaalseks motivatsiooniks on see kui ma näen, et kõrval on inimesed kes pingutava ja saavad ka tulemusi. Kui kõik teised tammuvad ka oma algkaalu ümber , siis see tekitab justkui sellise lohutamise efekti. Aga tegelikult ei ole me ju siin selleks , et lohutust otsida smiling smiley Me ei vaja lohutust, me vajame motivatsiooni tegutsed ! Me ei vaja, et teised paneks meile "sõnu suhu", et haige laps või muu taoline ... on hea ettekääne oma kaaluprobleemiga mitte tegeleda. Tegelikult peaksime me üksteiselt küsima, et aga miks see segab ? Kuidas see segab ?

Kuna aga meid on siin nii vähe, siis on seda plaani raske teostada. Suurema hulga duellitajate korral, oleks rohkem küsijaid, rohkem utsitajaid smiling smiley

Peaks vist delfi-sse kuulutuse panema, et ootame uusi "peki põletajad" endi hulka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2015, kl 15.56

Ahjaaa, minul on hetkel kõik mis söödud ka toidutabelisse märgitud. Ma tõepoolest ei ole rohkem kui 2 riisivahvlit täna söönud. Lähengi kohe sööma... tunnen, et pea juba valutab ning kõht koriseb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. February 2015, kl 16.58

Huvitav, ma justkui kirjutasin eelmises postituses, et ma ei loobu kaalulangetamisest. Ma küll ei täida jah toidupäevikut, sest kaaluabi päevikust mulle hetkel piisab. Või on meie toidupäeviku täitmine muutunud kohustuslikuks osaks?

Olen nõus meie eelmise reegliga toidutabeli osas: kas kõik seitse päeva täidad või ei täida üldse? Aukudega päevi ei tohi olla toidupäevikus. Ja nagu siin juba ennemalt on mainitud, kui ei viitsi toidupäevikut täita, siis lihtsalt ei söö!!!!
Lihtne ja loogiline ju? Või ei ole?

Või on vahepeal midagi muutunud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2015, kl 17.37

KurrNurr. Rahu. Ei ole muutunud kohustuslikuks, on endiselt soovituslik lisavõimalus.

Samas aga tahan lisada, et faktid jäävad samaks. Meid on siin ainult 5 hetkel. Kui igaüks täidab nõutud 1 nädala , siis on pooltel nädalatel meil tabeli täitjaid ainult üks smiling smiley Nii ongi. On ilmne, et see ei paku kellelegi motivatsiooni smiling smiley
Ma tegelikult ei ole isegi vaadanud, kas selle ühe nädala nõue on meil kõigil iga kuu täidetud st. et kas kõik on suutnud ennast jaanuari kuus nii palju kokku võtta, et on 7 päeva järgimööda tabelit täitnud. Aga see selleks.

Küll aga on mul hea meel, et see rahulolematuse teema siin sai tõstatatud. Tegelikult on asi nats "mäda". Meil on kamp väike ja kamba peale kokku on motti ka ülivähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Triin05
Kuupäev: 05. February 2015, kl 17.48

Kuidagi kurjaks kisub. Mina nv ei kirjuta üles. Ei teinud seda ka eelmisel perioodil kui kaalu langetasin. Kui ma nüüd sellepärast siia duelli ei sobi siis kahju küll aga jätkan omapead.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. February 2015, kl 18.40

Elu on tegelikult lihtne, aga me ise elame seda keeruliseks.

Täna oli läbi akna nii ilus ilm ja oma mõtetes ma olin juba kevades ja ilusates riietes, mida ma siis kandma hakkan, kui kaalun....Ainus mure on, et kõigepealt peab sinnani jõudma. Ja oleks tore koos teiega sinnani jõuda- unistuste kaaluni. Üksi on lihtne loobuda, olen teinud seda tuhandeid kordi. Iga korraga läheb alustamine järjest raskemaks, teaks nagu juba kõike, aga alati ei õnnestu...

Vabandan, et tekitasin tormi veeklaasis.... See näitab ainult minu enda nõrkust, et ma üksi ei suuda. Mul ei ole õigust kedagi sundida tegema midagi mida keegi ei taha teha. Igal inimesel on õigus elada sellist elu nagu ta tahab. Vabandan veelkord ning Triin sa ei pea loobuma, sellepärast et mulle tühjad augud tt ei meeldi- see on minu probleem.

Ükskõik, kas teised täidavad või ei, siis mina jätkan ning mulle väga meeldib Vurri tehtud toidutabel mis ise kõik kokku arvutab ja nädala lõikes on hea ülevaade, palju kaloreid on hetkel üle või puudu. Aitähh Vurr, et oled viitsinud sellise tabeli teha!

Täna poes käies koosnes mu korv enamjaolt rohelisest ja tervislikust kraamist. Magusast läksin kerge vaevaga mööda. Tahe 7 näha kaalul on nii suur ja mul on kahju, et ma nädalavahetuse käest lasksin- oleksin märkinud, oleksin eesmärgil lähemal... aga see on ainult oleks... Seega jätkan ma märkimist ka nädalavahetustel, sest siis on ju kõige raskem ennast korrale kutsuda. Mu uue köögikaalu patarei sai juba tühjaks eye popping smiley väsitasin vist uue kaalu esimesel päeval kohe ära.. Homme lähen toon talle uue patarei.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. February 2015, kl 19.25

Mina tahaks Triinu käest küsida, et milline osa see "kuidagi kurjaks kisub" ?
Ja siis täpsustaks, et kas ma saan õigesti aru, et sina ei kavatse ühtegi nädalavahetust üles märkida ning samuti ei plaani sa ka väljas söömisi üles kirjutada mitte kunagi ? Ehk siis sinu jaoks on asi nii tugevalt põhimõtteline, et sa oled selle nimel nõus siit duellist ära minema, sest me nõuame liiga palju ?

Lihtsalt huvitav oleks teada sinu seisukohta. Ma ei aja kedagi ära, lihtsalt huvi pärast küsin. Et kas nii ongi, et isegi kui me palume kuu jooksul 1 x 7 päeva järgimööda toidutabel ära täita, siis "EI".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 06. February 2015, kl 07.24

82.1 kg ehk siis - 200 g. Kahju raisatud nädalast.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.