Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 02. March 2015, kl 21.44

Mina vaaritasin täna endale ja perele suure 10 liitrise potiga frikadellisuppi. Supp selline lihtne ja lahja ( porgand 940g, porru 140g, kartul 970g, 1pk/400g külmutatud supisegu, 2 pk/700g külmutatud frikadelle, toiduõli 15g, pujongikuubikuid 30g). Arvutasin ise ka supi kalorid välja ja sain 100g 29 kcal. Kusjuures tegelikult oleks veel ka kärpimisruumi pisut isegi smiling smiley Ehk siis ei pea tingimata porgandit-porrut pannil väheses õlis kuumutama ( õli kalorid jääks ära), kartulit saaks veel vähem panna / asendada nt.aedoaga ...ja frikadelle sai ka üsna "kobedalt".

Supp on üks igati tänuväärne "kraam". Seda saab palju lörpida ilma, et see kalori-katastroofi põhjustaks. Järgmiseks peaks tegema kana-supi.


Ohoo... mul hakkab mõte tööle smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 02.03.2015 21.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2015, kl 10.53

Hommikused tervitused.

No nii, LäbiTule, kuidas esimese märkimispäeva teine pool edenes ? Palju kokku tuleb päev kalorites ja palju vett ära jõid ? Olen korduvalt huviga toidutabelisse vaadanud, aga sinna pole midagi juurde tekkinud.

Tinku. Anna endast elumärki. Sa pole rohkem sõnagi kirjutanud. Ma kandsin su juba ilusti kaalutabelisse ja toidutabelisse ... ära ütle, et sa lihtsalt esimese emotsiooni ajel siia liitumissoovi kirjutasid , tegelikult aga ei viitsi oma pekiga midagi ette võtta... lööd käega ja kogud juurde. Ma südamest loodan, et see ei ole nii. Meile kuluks hädasti sinu "seltskond " siia ära. Koos on kergem smiling smiley

Sire. Ma ei mäleta, et Sire oleks kirjutanud plaanidest kuhugi "levist ära " minna. Kas mul on õigus ? Kuhu oled kadunud... loodan, et sa pole liigse söömisega liialt hõivatud smiling smiley

Ja ... vesi, vesi, vesi.... see on elu allikas, meie kaalulangetuse "võti". Tarbigem siis seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 03. March 2015, kl 11.45

Tere!

Vurr, kas sa saaksid minu kcal hulka tabelis nati vähendada, mitte 1700 vaid 1200? MA olen nüüd üritanud täita. aga jah oma toitudes tuleb veel korrektuure teha. MA tahan seda lihtsalt tasa ja targu teha.

Päikest kõigile tublidele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2015, kl 12.27

LäbiTule ... toidutabelis kaloritehulga numbrit saad sa vabalt ise muuta smiling smiley

Ahjaa, ja mis ma tahtsin veel uutele toidutabelitäitjatele öelda, et seal tabelis on meil hulganisti "Vahepalasid" - see ei ole sugugi mõeldud nii, et peaks kõik toidukorrad oelma esindatud. Siis on seal veel iga päev hommikune kaalumine- see on samuti ainult selleks, ET kui keegi kaalub ja tahab kirja panna, siis oleks kuhu kirjutada smiling smiley

Toidutabelis palun ainult neid ruute kus sees on "0" - null , mitte puutuda, sest sinna on pandud "valemid" mis arvutavad mingid ruudud omavahel kokku. Ülejäänud ruudud ... täitke nii kuidas süda soovib smiling smiley Kui vahel tuleb toidukirjeldus hirmus pikk ja lahter venib kole pikaks, siis ma aegajalt teen lihtsalt tähe suuruse väiksemaks, et tabelile mingi "nägu" säilitada. Võite ka ise seda teha, aga ... ei ole oluline smiling smiley
Hetkel ma tõmbasin meie "tulbad" õhemaks kokku, et ka tinku mahuks kirjutama, ilma et peaks lehekülge küljelt-küljele nihutama. Ma loodan , et ta ikka liitub meiega ja soovib ka tabelisse kirjutada smiling smiley Aga kui ei ... eks ma siis nihutan taas tulbad laiemaks , et meil oleks "avaram kirjutada" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 03. March 2015, kl 19.26

Tere. Lõpetan kaalujälgimise ära, kuna mulle on kogu mu kaalundus väga vastu hakanud. Ma lihtsalt tunnen, et hetkel on see enda vägistamine ja ma ei suuda leida motivatsiooni ja tahet jätkata.

Kui ma ennast natuke aega eemal hoian kaalujälgimisest, siis üritan rakendada 2 pluss 5 süsteemi ehk siis nädalavahetustel võtan vabalt ning nädala sees üritan lahjemalt hakkama saada. Aga seda kõike ülesmärkimata. Ning selle eesmärgiks on pigem mitte juurde võtta ning kui sellel ajal langeb ka kaal- on väga hästi, kui ei lange ja on sama- olen ka rahul. Ma hetkel tunnen, et ma ei saa taga igatseda kaalu, mis oli 20- aastaselt, sest siis elasin ma ju ainult iseendale. Mu elus on praegu piisavalt asju, mille üle õnnelik olla ning mu lähedased armastavad mind ju sellisena nagu ma olen- pean hakkama ka ise aktsepteerima ja armastama ennast sellisena nagu ma olen. Olen neid mõtteid juba pikemat aega mõelnud ja ikka üritanud aga lihtsalt vahest saabub piir ja siis sa tead, et edasi selliselt jätkata ei saa, ei suuda ja ei taha.

Palun väga vabandust, kui ma kellelgilt võtsin motivatsiooni vähemaks. Aga igalühel on oma tee ning vahest need ristuvad teistega ja vahest lähevad lähku...

Soovin teistele edu ning käin teid vahepeal edasi piilumas- harjumuse jõudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 03. March 2015, kl 20.38

Pagan mul läks kõik lõhki. Tänase tulemusega ma kül midagi maha ei võta. Nii ei saa. Homme taas uuue hooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2015, kl 21.41

LäbiTule. Kuna sa pole jäätisele kogust taha kirjutanud siis ma ei tea mis kogusest on jutt ( seepärast olekski hea, kui ikkagi ka kaal oleks toiduaine taga kirjas) AGA , ma tahan juhtida sinu tähelepanu asjaolule, et jäätise puhul ei ole ml ja gr üks ja sama. Nt. vahvlijäätise puhul on üks jäätis 75grammi = 130 ml. Need on sagedasti esinevad vead,... seepärast juhin igaks juhuks tähelepanu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. March 2015, kl 21.58

Sire.
Kui hakkab vastu, siis ... pole midagi teha. Jäta pooleli. Pea vahet. Nagunii oled poole aasta pärast hiljemalt asja juures tagasi smiling smiley

.... sest ma ei usu iial, et suudad leppida ja sõlmida endaga sisemise rahu , ning hakata ennast armastama sellisena nagu sa oled. Sa oled selleks liiga palju selle kaalujamaga tegelenud, et ma tean mida sa tegelikult enda kehast arvad. Mina arvan sama. ... sest ma olen sinuga samas KMI-s. Mõtlesin ükspäev, et peaks endast tegema pilti ( peegli abiga, sest kedagi teist ei julgeks pildistama paludagi)... ja panema omale külmkapi uksele ( siis kui teisi kodus pole).

Ma sõnastaks asja sinu puhul lihtsalt niimoodi ... et sa armastad söömist rohkem, kui iseennast.

Mina armastan ka söömist. Sellepärast ma selline olengi.

Sellist keha, nagu mul 20 aastasena oli ... ma taga ei igatsegi. Niipalju olen ma realist küll. Ma olen kolm last kandnud, sünnitanud, imetanud ja lisaks sellel pikaaegselt ka ülekaaluline olnud. Mingit 20 -aastase prinki istmikku või kena six-backi ma ei igatse juba ammu. Valetan, ... igatsen ikka. Kes meist ei igatse smiling smiley Ja kirun ennast, et miks ma krt nii loll olen olnud ja olen ennast nii käest ära lasknud. Mis tehtud see tehtud.

Aga sellega ma ei suuda leppida, et selliseks ma jäängi. EI. Ma vähemalt püüan. Mis siis, et nädalad pole vennad või õed ja aegajalt tekib must masendus. Ma olen eelmistel aastatel ikkagi hakkama saanud ( kord 10 kilo, kord ligi 15 kilo ) maha võtmisega. See aasta on üks viletsamaid. Aga ma ei jäta jonni , vähemalt saan aegajaltki ilusamaid riideid ja ilusamaid pilte endast teha smiling smiley

Ma soovitan sul aeg maha võtta ( paariks nädalaks, kuuks ..) ja siis selge pea ja mõistlike eesmärkidega asi uuesti käsile võtta. Sinu probleem ongi see , et sa tahad kõike kohe ja kiirest ning kasutad selleks ekstreemseid meetodeid ja usud nendesse imedieetidesse ja imelugudesse. Ei ole imesid olemas. Need imelood mingitest 10 kg - 2 nädalaga .. need on "keemilised reaktsioonid mis kutsutakse esile".

Liiga kõrgeid eesmärke ja liiga rangeid keelde püstitades põleme kiiresti läbi smiling smiley


Olet tubli, ja kui tahad uuesti "asja" kallale asuda, siis ... arvatavasti oleme endiselt siin.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 03.03.2015 21.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. March 2015, kl 09.04

Oi kui käest on see nädal läinud, ei anna alla ja proovin tänagi ennast käsile võtta.

Sire, olen Vurri jutuga 100% nõus. Tead tegelikult olen sinu peale isegi kuri! no ei saa nii lihtsalt alla anda, ka mulle on see kalorite lugemine vastu aga mis teha, ma pole hetkekski mõelnud, et ah õpin ennast armastama sellisena nagu olen....
See on allaandmine ja sellega näitad sa seda kui vähe sa ennast armastad.
Elu ongi raske, kõik ei ole lillepidu.
Ja see, et su lähedased sind sellisena armastavad...mis neil üle jääb...usu nad oleksid palju rohkem rahul kui sa endaga vaeva näeksid. Ega mina ka ei lähe oma paksule pereliikmele/sugulasele ütlema, et kuule sa oled paks, ei taha teda ju solvata.
Ok, ära pahanda aga tahaks sind sellise jutu peale kohe raputada smiling smiley
Aga eks sa ise tead, minu motti sa maha ei võtnud vaid andsid just trotsi juurde smiling smiley
Ei tahaks iial sellisesse seisu jõuda, et käega lööks.

LäbiTule, sina tubli ja proovi siis täna ilma jäätiseta....ja mina ilma muffiniteta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 04. March 2015, kl 09.29

Appi arst ütleb ka , et ma peaksin piimatooted rahule jätma. Aga jäätis ning hapukoor. eye popping smiley Helloo. Kuidas saab sellest lahti öelda. VÕIMATU. Ja masendav.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. March 2015, kl 18.54

Mina ei saa ennast reede hommikul kaaluda, ma sõidan homme hommikul ära ja jõuan alles laupäeval koju. Kas on võimalik, et ma võin oma kaalu pühapäeva hommikul öelda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. March 2015, kl 21.07

KurrNurr... jah, ikka. Aitäh, et ütlesid, siis ma ei jää reedel su numbrit ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 13.42

LäbiTule.

Mind võtab natuke mõtlikuks sinu menüü...
Hommikuti sa ei söö, jood ainult kohvi. Päeval ... kui sööd, siis sööd kaloripomme.

See meetod ei ole jätkusuutlik. Sa ei pea niimoodi kaua vastu lihtsalt. Sa pead hakkama normaalselt sööma, st. et pead hakkama mõtlema söögi-tegemise peale. Inimene peab sööma vähemalt korra päevas ikkagi sooja toitu ka. Ja makaronid.... on ühed kõige viletsamad asjad kaalu alandamiseks. Proovi mitte toituda koguaeg jahutoodetest ( leib, makaronid) Jahutooteid võiksid süüa nii vähe kui võimalik. Ja süüa tuleb ikka vähemalt kolm korda päevas, kohvi joomine ei ole söömine smiling smiley

Vaatan sinu lõunast menüüd , mis on väärt 700 + kalorit. Selle kalorihulga eest oleksid sa saanud ära süüa nt. 2+ liitrit ! mõnda lahjemat suppi ( selle paari leivaviilu ja tassitäie hapukoore asemel). Mõtle kui kaua sa oleksid saanud istuda ja lihtsalt süüa, süüa, süüa . Kaks liitsit suppi ikka annab omale sisse virutada. Pärast ägiseks õhtuni smiling smiley
See hapukoor ... ma ei saa aru, kas sa sööd seda lihtsalt lusikaga ... paljalt ?

Kardan, et samas vaimus jätkates pead sa paar nädalat vastu ja siis hakkad lihtsalt samadele asjadele ( mida sa praegu sööd) lisaks sööma igapäevaseid toite. Kui sa praegu sööd 1500- 1700 kalorit , siis igapäevatoidu lisandudes korruta söödud kalorid julgelt kahega... ja tulemus ongi käes.

Püüa nüüd oma menüüd natuke kõpitseda smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 05.03.2015 13.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 14.17

LäbiTule. Ma lugesin sinu teemapüstitust, kus kirjutad oma mehest.

Kas mees on sul ise heas füüsilises vormis või on ise ka ülekaaluline ?

Ma tahan loota, et kui sa oma esimesed miinus-kilod kätte saad, siis tekib sul motivatsiooni ja võibolla siis sa ei peagi enam pead vaevama, et kas langetada kaalu enda või mehe jaoks smiling smiley
Tegelikult tasuks ikkagi enda pärast sellega tegeleda , sest nii nagu daisi sulle seal kirjutas ... siis elu jooksul antakse meile ainult üks keha kasutamiseks ja kui me seda hoida ei püüa, siis "kulub" see kiiremini läbi.

Mulle tegelikult meeldis sinu teemapüstitus. Pani mind mõtlema. Aga natuke teist pidi. Et kas ma lepiksin sellega, et minu mees oleks paks ( nii nagu olen seda mina) ... või viriseksin ma tema kallal päevast päeva. Viriseksin ikka küll.

Ma vist pean oma mehele minema aitäh ütlema, et ta mind sellisena suudab taluda ilma, et päevast päeva minu kallal vinguks. Ma tean, et ta ei ole "see mees" kes eelistabki "kurvikaid naisi". Ise ta on väga heas vormis ... ja mul hakkas praegu ikka väga väga piinlik enda pärast... et ma selline saamatu ja iseloomutu olen ... ei suuda ennast kokku võtta, et oma kilodest jäädavalt lahti saada.

oehh...

Sire, äkki sa lugesid ka seda teemapüstitust ja minu mõtteid. Kuule... võtame ennast ikka nüüd kokku ja teeme ära. Nii mõnus oleks ju suvel "puusa hööritada" kui see peki all ei väriseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 05. March 2015, kl 16.04

hot smiley Anname pekile tuld.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 16.52

Anname tuld jah! Ma olen kodust eemal ja unustasin arvuti laadija koju. Läpakas ühesõnaga ei tööta. Lähen üritan nüüd telefoniga ka toidutabelit täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 17.01

Ma ei saa oma tel toidutabelit täita. Täidan selle ka järgi. Õnneks kaaluabi enda päevikut saan täitathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 17.43

LäbiTule.
Tahtsid, et ma muudaks toidutabelis sinu kalorite hulka. Ütlesin, et muuda ise. Sa pole muutnud. Mille järgi sa valisid omale piiriks 1700 kcal ja ... kui tahad vähendada kalorite hulka, siis kindlasti mitte kohe 500kcal võrra.... arvan ma. 1200 kaloriga lööd oma ainevahetuse lukku ja lükkad keha säästukale. Pärast oled hädas.

Räägi natuke oma ettekujutuses , mida tahaksid/plaanid muuta, et eesmärgini jõuda. Ütlesid, et oled "kogemustega " kaalualandaja. Kuidas eelmised korrad on õnnestunud, mis sind eelnevatel kordadel on motiveerinud ja milline "valem " sind siis eesmärgini on aidanud smiling smiley Kui palju sa liigud jne.

Ma kirjutasin sulle enne kaks pikka kirja oma mõtetega ( ka paar küsimust oli sulle) ... ja kõik mis sa vastasid oli, et "anname pekile tuld".
Me oleme siis üks seltskond anonüümseid, ent sarnase murega naisterahvaid smiling smiley Siin võib oma mõtteid vabalt "lennutada". Kõigi mõtted ei pea sugugi ühes suunas liikuma. Vahel võib ka vastu vaielda ja oma arvamust õigustada. Me oleme siin nagunii sellised, kes oskavad endale ennast juba ilusaks valetada .. seepärast on vahel vaja, et "tõde" kargaks näkku või näpistaks kuskilt. Aga see "tõde" võib olla peidus ükskõik kelle mõnes mõttevahetuses. Mind näiteks ausõna äratas see sinu teema.....

Kas sul ei tekkinud mitte ühtegi mõtet... minu kirju lugedes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. March 2015, kl 17.59

Käisin ka seda teemat otsimas aga ei leidnudki sad smiley

Minul läks see viimane päev ka enne kaalumist metsa, mis seal ikka, kõik sai ausalt kirja ja eks homme ole näha kui nutune see kaal on.

täna siis õhtul joon vett smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 19.31

Annn... klikka kasutajanime peale...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 19.37

Annn ... ja kui homme sul pluss, siis ei saa sa seda tänase päeva kaela ajada smiling smiley Sul nädalast 7-st päevast 4 lõhki. Nädala raames on üle ca. 1000 , mis on sinu mõistes tervelt ühe lisapäeva jagu smiling smiley Ja kuna sul on järgmine nädal sünnipäev ( ma tean küll smiling smiley ) siis .... ja nii me olemegi kohe kohe märtsi keskpaigas omadega eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 05. March 2015, kl 20.27

Vurr... Ei noh mis puutub siia lusikas , siis mitte päris . Aga noo ega palju puudu. MIs teha see on üks ja ainuke halb harjumus. confused smiley
Mis puutub minu mehesse, siis , ei ta pole üldse vormis . Ka ülekaaluline, aga ta on minust kergem. Ja see ajab mind masendusse ning see teadmine temal, et ma olen temast raskem, teeb tema elu kergemaks.
Minu elustiil on kapitaalselt istuv. Teen lauaääres tööd hommikust peaaegu õhtuni (raamatupidaja) . Siis kui lõpetan olen aju poolest nii väsinud, et ei jõua ennast enam liikuma sundida. Sellepärast on ka lõunal sellised kaloripommid , hommikul isu pole peale kohvi. Õhtul enne tudule minekut kui isu on üüratu ja viitsin teen taas pommi. confused smiley
Jep pole just kadedust tekitav elu.sad smiley
MA tunnen, et ma nagu ei oska kuidagi selle asjaga alustada nii et tagasi ei pöördu enam. Saage aru: Algul ei saa minema , siis pärast ei saa pidama. Või ma loodan palju. MIks 1200 kcal, kuna mu elu on väga istuv. Ma ei kuluta ära 1700 kacl. Või ma arvan valesti. thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. March 2015, kl 21.11

LäbiTule.
Minu nägemus (ideaalis) on toitumisest selline, et see kaalu-alandamise periood peaks olema võimalikult sarnane sellele... mismoodi me hakkame toituma peale seda , kui oleme oma eesmärgid kätte saanud. Miks ? Sest kui me kaalu -alandamise ajal loobume kõigest, mida me oleme tegelikult harjunud sööma, siis me pöördume lihtsalt kohe oma harjumuste juurde tagasi, kui vabad käed on. Seepärast peaksime me selle kaalu-alandamise ajal proovima omale leida uut , meelepärast menüüd. Kuna see protsess on siiski kuid kestev, siis on tõenäoline, et meile jäävad ikkagi mingisugused toiduretseptid ka pähe- käe sisse. Väga vale on teha nii, et lihtsalt endalt osad söögikorrad "ära lõigata". Niimoodi on see kaalu-alandamine täielik piin. Niigi on ta raske. Ja kui me siis oleme igaks õhtuks "nälga suremas"... pooltel õhtutel püüame selle "näljasurma" hambad ristis üle elada, ülejäänud õhtutel anname alla ja pistame mõne "kaloripommi nahka"... siis ilmselt on heal juhul tulemus 0. Aga inimloomus kord juba on selline, et kui motivatsiooni pole, tulemust ka pole ja "asi" on raske ja vaevanõudev.... siis anname alla. Leiame 100 vabandust, otsustame , et tegelikult oleme me niimoodi ka ilusad ja et kellele ei meeldi- ärgu vaadaku jne jne jne . Surume maha need enda mõtted, mis meil alustades olid...et tahaks poest riideid valida- mitte osta seda mis selga mahub ( kui üldse on poes midagi mis mahub), tahaks , et treppidest kõndides pulss "Kõrri ei kargaks", tahame , et meile komplimente tehtaks ja me ei taha enam kaasas vedada koormat mis on lihtsalt üleliigne. Kas me oleksime nõus vabatahtlikult laduma seljakotti nt. 20 kilost suhkrupakki ja siis neid koguaeg kaasas vedama.... jaaa ööseks ka voodisse kaasa ... ja ....koguaeg.
Uhhh... kui teile pole midagi minu targutamistest kasu, siis minule on küll. Ma vist peaksin sagedamine nende asjade peale mõtlema. Oleks pidanud juba sügisel süvitsi juurdlema ....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. March 2015, kl 07.14

Hommik!

Minul täna 66.7 (+0.2) kartsin tegelikult hullemat aga eks keha ei hoia enam vett kinni ja kui ma oleks tubli olnud oleks ilus miinus olnud...oleks on halb mees tean smiling smiley

Eks siis uuesti üritama smiling smiley
Preaegu pole aega rohkem kirjuta, õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. March 2015, kl 07.34

Annn .... angry smiley , kas kirjutan järgmise reede peale juba 67,.. ka ära confused smiley

Minu kaalunumber täna 85,6 kg (-1,0).


PS. LäbiTule, pane vee joomine ka tabelisse kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 06. March 2015, kl 07.42

Ok minu kaal 109,4 kg.

Vurr ma üritan olla korralikum.confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. March 2015, kl 08.51

LäbiTule.
Vaata, kui tubli sa oled ja kui hästi sul läheb ! Super ju smiling smiley Kui järgmine nädal ka sama ilusa miinuse saad, siis on sul juba miinus kolm kilo käes ja see tähendab, et peaksid hakkama kaalukaotust ka füüsiliselt tunnetama- riided peaks hakkama "vabamalt" istuma smiling smiley Ja paari nädala pärast on oht, et pead hakkama kapist väiksemaid riideid välja otsima. Ohh ... mis veel hullem... kui sul pole väiksemaid riideid alles, ... siis pead äkki minema omale väiksemaid riideid ostma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 06. March 2015, kl 09.00

Tänud. Aga see pole üldse kerge.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: tinku
Kuupäev: 06. March 2015, kl 14.48

Tere.

Mul täitsa tubli tulemus 97,3. ehk -1,3 viie päevaga. Joon jälle korralikult vett 1,5-2,5 l päevas. Elusat vett, ehk siis kraanist lastud. Mõned tilgad eeterlike õlisid juurde. Hoolitsen, et vesi oleks kogu aeg silma all. Töö juures laua peal, autos kindlasti. Hommikut alustan klaasi veega. Kartsin, et jälle toidupäeviku pidamine on tüütu, aga polegi, kui veidi vaeva näha. Olen isegi magusat söönud, aga mõistlikus koguses. Nisu ja suhkur on menüüst väljas. Kartuleid söön ma juba aastaid imeharva. Kui nüüd liikuma ka jälle korralikult saaks, siis peaks ju need kilod ja kaduma. Aga küll nad kaovad, meil kõigil. Kevad on kohe käes, päevad lähvad pikemaks ja metsavaheteed kuivaks, siis saab kepikõnni tuure jälle tegema hakata. Ma plaanin juba homme hommikul ühe ringi teha. Annan siis teada, kuidas õnnestus.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. March 2015, kl 09.16

Olen ka jälle levis tagasi, eilset päeva ma ei jõuagi märkida, oli lihtsalt nii kiire, käisin üle pika aja tööl, aitasin tuttaval lillepoes lilli müüa. Oi ma olen ikka nii laisaks jäänud, see üks 8 tunnine tööpäev võttis nii läbi.
Üldse on mul koguaeg väsimus, lähen esmaspäeval arsti juurde proove tegema, võib-olla on mõne aine puudus...mis pole ka ime, kui siin ainult oma wasasid söön.

Vurr, ei ma ei taha 67 sad smiley ja sünnipäeva see aasta ei tulegi, kohe üldse ei pea, ka sugulastega mitte.

Midagi tuleb oma toitumisega ette võtta, nii see ei toimi, kindlasti hakkan jälgima, et ei söö nisutooteid (kuigi täna hommikul sõin juba ühe saiaviilu, wasa sai otsa) ok, edaspidi siis. Hommikuti proovin jälle hakata putru sööma. oh...jah...ma ei teagi mida ma kõike veel teen.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.