Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 08. March 2015, kl 13.56

Palun väga vabandust. KA mina olen eemal olnud. Abikaasal sünnipäev ning pole lihtsalt aega olnud toite märkida . Olen taas rajal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: tinku
Kuupäev: 08. March 2015, kl 17.06

Tere tüdrukud!

Kaunist ja kergemat naistepäeva kõigile!
Nagu lubatud sai, tegin laupäeva hommikul ühe pikema jalutuskäigu. Ja seda tõesti üle hulga aja. Täna hommikul kõndisin koos mehega poodi ja tagasi. Oma 5 km tuli ring vast ära. Enesetunne on ikka ütlemata mõnus kui veidi rohkem liigutada saab. Proovin nüüd üle päeva neid tiire tegema hakata. Aga naistepäevaks torti-kooki ei lubanud tuua ja ise ka ei teinud. Õun-pirn ajasid ka asja ära.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. March 2015, kl 19.42

Minu täna hommikune kaal on 89,2 kg (-1,3). Vot mis veejoomine tähendab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 09. March 2015, kl 09.12

Nii minu esimene sünnipäev on nüüd seljataga, kui ma olen olnud duellis kaalu langetajatega. Esimene sünnipäev kus ma ei istunud söögilauas rohkem kui 7 minutit. JA suutsin isegi tordist kaarega mööda minna. Lahe tunne oli. Nii et, sünnipäeval saad olla ka nii , et sa ei pea seal laua taga koos nämm nämm asjadega istuma.
Kui nüüd aus olla , siis ma täitsa kartsin seda pidu. Aga nüüd on kõik ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. March 2015, kl 15.42

Tubli LäbiTule!
mina ka suutsin tordile ei öelda, käisin naistepäeval külas ja kõik ikka pakkusid kartulisalatit ja torti... sõin siis suure punnimise peale 2 pitsakringli tükki ära. Kuna laual midagi tervislikku polnud smiling smiley ebaviisakas oleks olnud ka nii, et üldse ei maitse midagi smiling smiley

Siin ma ükspäev lubasin vähem saia süüa... nüüd on just nii kiire olnud ning käsi saia järgi haaranud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. March 2015, kl 21.39

KurrNurr, ilus miinus smiling smiley .. aga , kuna sellele eelnes samas suurusjärgus pluss , siis ... on oht, et kegelt tulnud- kergelt läinud smiling smiley

Mina sain nädalavahetusel päris mitu korda lauas istuda. Ja sõin ka torti. Tüki- mitte kaks. Mul on osaliselt ka märkmik täidetud, aga ma ei ole kindel kui 100% see vastab. Selline tunne, et ... ma ei tea ka... võibolla homme , kui lapsed koolis ... teen selle suure töö ära ja toksin kõik kokku, on siis kirjas palju on smiling smiley Hetkel nii väss, et ei jaksa. Lähen viskan voodisse ja hakkan lugema... ooo kui te vaid teaks ... mida ma loen smiling smiley smiling smiley smiling smiley Ma loen neid "hetke kõige populaarsemaid raamatuid" (Viiskümmend... ). Mul juba kolmas osa käsil. Võibolla kui raamatud on läbi, siis lähen vaatan veel kinost ka peale. Teise osa lugesin 2 päevaga läbi. 600 lk ! Nii hästi läks lihtalt peale smiling smiley Soovitan soojalt



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 09.03.2015 21.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. March 2015, kl 09.47

Tervitused.

Kuidas edeneb ? Mis sisetunne räägib ?

LäbiTule, kuidas sul kalorite lugemine edeneb ? Kas märgid ilusti kõik üles ? Kas läheb lõhki või mahud päevapiiridesse ? Kas oled oma toiduaineid nüüd veid kriitilise pilguga vaadanud ja nt. hapukoore lahjema vastu vahetanud ? Kas oled leidnud aega, et mõelda lahjemate roogade valmistamise peale ? Äkki oled mõtlemisest ka järgmise sammu edasi teinud ja mõne lahja roa valmistanud ? Jaga siis meiega ka ideid smiling smiley

Kui mot kipub olema madal, siis ei tohi ennast vaikselt üksi nokitsema "unustada". Niimoodi ei tule mot iseenesest tagasi smiling smiley

LäbiTule. Sa avasid siin KA foorumis mõni aeg tagasi uue "teema" kus kutsusid üles uut duelli moodustama. Kui sa endiselt plaanid omale ise uut enda duelli teha ... palun väga, mina kätt ette ei pane ... kui arvad, et sul on piisavalt motti , et tabelit teha ja duellli vedada. Kirjutan sellepärast, et seal teemas on inimesed ootel. Oleks viisakas neile siiski vastata, et kas tuleb duell või mitte. Kuidagi kurb on vaadata kõrvalt... sest kaua see mot ikka üleval püsib kui on soov kellegagi kõrvuti samm-sammu haaval kilosid kaotada, aga keegi vedu ei võta smiling smiley Ühesõnaga... võiksid selle teema lõpuni "arendada".... kas teed "oma" duelli ära, annad teada , et jääb ära või ... võid ka mõne meie duelli kutsuda ( aga meil siin siis siiski see väike "kaalupiir", et eelistatud on sarnase murega inimesed e. KMI üle 28 ). Meil ei ole midagi uute liitujate vastu, võibolla saakski just uut "tuult tiibadesse".

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 11. March 2015, kl 10.27

Jaa ma olen ikka üritanud oma kcal lugeda. Kipub ikka lõhki minema. Ja selle tulemusel ei taha avalikult üles panna. Aga tegemist on ikka duelliga ja peab avalikolema. Ja hapukoore vahetasin lahjema vastu ja plaanis on üldse keefiri peale minna.
Mis puutub teistesse siis kohe lähen ja vastan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. March 2015, kl 12.25

Teate naised, juba saab ennast õhemalt riidesse panna. Kevad tuleb-tuleb. Nii tore.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. March 2015, kl 15.29

LäbiTule, selle avaliku kirja´panemise mõte on selline, et kõigepealt tuleb ISEENDALE pähe pugeda ja otsustada, et nii... nüüd ma võtan ennast kokku ja teen ära ! Seejärel tuleb otsustada, et nui neljaks... panen kõik korralikult ja avalikult kirja.

Mõju on asjale selline ....

et istudes söögilauas ja vahtides järgmist isuäratavat pala ( mis siis , et üks portsjon on juba söödud sama toitu) ... tuleb meelde, et oh pagan, ma pean ju selle sinna tabelisse pärast kirja panema. Hmmmm... aga ma ju ei taga avalikult kõigile oma õgimist tunnistada, jube piinliku lugu ju , et püüan kaalust alla võtta- ise aga samal ajal õgin ja õgin ja õgin. Ja usu mind, pooltelt kordadel , kui oled selle mõtteni jõudnud, otsustada sa kas väiksema tüki kasuks, loobud üldse lisaportsust või asendad selle lahjema toiduga.

Usu mind - see kirja panemise vaev tasub ennast ära. Ja ... kirja ei pane me sugugi mitte ainult oma eeskujulikku toitumist. Just neid "äpardunud "päevi on ka vaja kirja panna, et endal hakkaks mõte liikuma ja "pea" tööle... et mida kuradit, ma ju TAHAN KAALU KAOTADA !

LäbiTule, püüa nüüd ikka üks nädal see toit ka kirja panna. Sa oled kahe nädala peale vaevu paari päevaga hakkama saanud. Ei ole see asi nii hull midagi ja alati võib nii mõelda, et mida vähem süüa- seda vähem on vaja ka kirja panna smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 11.03.2015 15.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 12. March 2015, kl 16.19

sad smileysad smileysad smileyMa ei tea mis nüüd saab aga ma tunnen et ma olen taas langemas sellesse tühja musta auku kus olin aastaid peale lapse sündi.
Käisin mina , nagu ikka tubli inimene, toitumis spetsalisti juures üleeile ning mulle tehti selgeks, et ma olen läbija lõhki toidusõltlane. Ja nüüd pean ma psüholoogilist nõustajat endale võtma ning iga nädal arstlikul kontrollil käima. confused smiley Mul on ausalt öeldes tõsine hirm. Kardan võõrutus nähte. Kõige nõmedam oli kuii eile tleviisori lahti tegin siis seal ka räägiti toidusõltuvusest.
Andke mulle andeks aga kas oleks võimalik paariks päevaks eemal olla. MA LIHTSALT PEAN MÕTLEMA. Kigu selle jama peale. Ma pean aru saama et mul on see probleem ja pean aru saama kuidas ma kül nii põhja jõudsin?
Teile kõigile soovin ma edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2015, kl 19.41

Mina olen ka toidusõltlane ja tunnistan endale ning püüan probleemiga tegeleda. Selleks ma olengi otsinud endale omasuguseid, kes mulle tuge pakuks. Mina tean, et mina ei saa üksi oma probleemiga hakkama, ma vajan kellegi valvsat pilku.

Seda pakume meie sullegi... aga me ei saa sulle seda abi pakkuda, kui sa ei taha seda vastu võtta.

Minu ainuke väljapääs on see, et ma panen päevast päevasse, nädalast nädalasse, kuust kuusse oma toidud kirja. Kõik kirja. Seda sama (et kirja paneks) tahab ilmselt ka iga toitumisnõustaja ja "psühholoog", sest muud moodi ei ole võimalik neil näha, kas inimene tahab oma elus midagi muuta ja kas ta püüab või ainult "räägib, et püüab" või ... otsib ainult vabandusi, miks ta ei saa ühte või teist asja teha. Kõige levinum on ettekääne, .... et pole aega smiling smiley See ettekääne sobib kõigeks.
Elus on nii, et tuleb paika panna prioriteedid. Kui tervis ja kaal on piisavalt olulised, siis leiab iga inimene vahendid ja aja , et oma toitumist muuta. Tahtmist on vaja- motivatsiooni.

Ma siiski loodan, et sa LäbiTule leiad homme aega, et oma kaalunumber siia meile anda- niipalju sa siiski võiksid aega ja tahtmist leida. Mis edasi plaanid .... eks anna teada, paar päeva mõtlemise-aega me loomulikult anname Sulle.
Iseenesest võiksid sa siis meile siis kirjutada ka, milliseid mõtteid see "mõtlemisaeg" sulle pähe toob. Loodan, et sa siis selle "mõtlemisaja" ajal ennast toidulaua taga rohkelt ei lohuta. Lepi selle faktiga, ja leia endale sobivaim moodus kuidas ennast aidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. March 2015, kl 20.17

Jõudsin ka lõpuks teie jutud järgi lugeda ja saan aega ka ise kirjutada.
Toidutabeliga on küll see nädal kehvad lood, proovin meelde tuletada ja midagi ikka kirja panna.

Kuna olen pikalt töötu olnud siis sunnitakse seal käima koolitusel, nii ma siis peangi istuma sellel koolitusel.
Üks halb asi selle juures on, et seal pakutakse pausi ajal saiakest ja kohvi. Kõht on selleks ajaks tühi ja kui teised söövad siis ei kannata ka minul seal niisama pealt vaadata. Üksi oleks imelik seal ka oma salatit pugida, paus lühike ja kuhugi sööma minna ei saa.
Eks ma siis kannatan selle ära, kesatab see aprilli alguseni.
Vot mis välja tuli minu nisu mittesöömisest, saatus kiusab mind smiling smiley

LäbiTule, see ju väga hea kui hakkad nõustaja juures käima, see paneb sulle veel suuremad piirid kui meie toidutabel ja hurjutamine. Võtad varsti meist kõigist kiiremini ja rohkem kaalust alla.
Kirjuta meile ka mis nippe ta sulle soovitab, äkki aitab meid ka smiling smiley

Ok, aitab küll nüüd jutust smiling smiley
homme kaalumine, loodan väga, et mul ikka 67 homme pole.
tegelikult on ikka kurb küll, et ma pole oma kaaluga mitte kuhugi jõudnud.
lohutan ennast, et varsti tuleb maad kaevama hakata siis pole aega süüa smiling smiley
Riisunud olen juba kõvasti smiling smiley

Miinuseid teile homseks ja lähen nüüd tabelit täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. March 2015, kl 08.28

Hommik!

66.9(+0.2)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 13. March 2015, kl 08.34

Null tulemus. 110,3kg alguses tagasi. Masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: tinku
Kuupäev: 13. March 2015, kl 11.34

Tere.

Minul seekord 97,1 (-0,2). Toidupäeviku täitmine vajab siiski suuremat eneseületust kui arvasin. Loodan edaspidi siis korralikum olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. March 2015, kl 15.21

Tervitused.

Minu kaal 85,1 (-0,5 kg). Kaalumine oli meeles, aga unustasin teile uue toidutabeli üles visata , teen seda kohe. Aga tundub, et keegi pole veel joudnud sellest puudust ka tunda smiling smiley

Tundke ikka puudust. Vaja on ennast kokku võtta, muidu laguneb asi koost ära, need plussid ei "liida" meid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. March 2015, kl 15.29

Toidutabelist.

LäbiTule - kas täidad toidutabelit ?
Tinku - Kas täidad toidutabelit ?

Kas vähemalat soovite üritadagi seda täita ? ... või kustutan teie nimed sealt toidutabelist ära ? Pole mõtet nädalast nädalasse täielikult tühje ridu hoida.


Ah jaa... järgmine kaalumine on 20.märts. Ega meil otseselt kuskile kiiret ei ole, aga ... kuupäevad liiguvad halastamatult.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 13.03.2015 15.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. March 2015, kl 18.55

Kirjutasin pika kirja ja siis kadus nett ära sad smiley
kirjutan siis uuesti.

Mina täitsa tundsin hommikul toidutabelist puudust aga ei hakanud küsima, küll saab ka hiljem täita smiling smiley

20.märts tuleb minul miinus...ausõna!

Avastasin, et ma pean 2 kuu pärast tuttava pulma minema ja selleks ajaks ei taha olla oma tippkaalus nagu praegu peaaegu olen sad smiley seal ju kõik tuttavad koos, lihtsalt pean ennast käsile võtma.

Ja Vurr, sa võid mind norida ja narrida kui nüüd veel üks + nädal tuleb smiling smiley
Minust saab nüüd tubli kaalulangetaja smiling smiley motivatsioon peaks nüüd olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 14. March 2015, kl 09.39

Mõtlesin ja mõtlesin ning ära ma ta mõtlesin. Ma leidsin oma motivatsiooni. Teadvustan endale et olen toidusõltlane ning teen endale teist hommikut selgeks et see on minu suurim probleem.
Mulle meeldis see lause. et KUI toitu vaadata või poes olles. Peab mõttes endale koguaeg rääkima kas see või teine toiduaine mulle hea on. Ja kui ei ole siis miks ta seda pole. JA vastupidi. Eile ma proovisin seda päev otsa rakendada. Ning võin öelda et esimese päevakohta oli see päris tulus tegevus. Ainult see pidev mõtlemine ja analüüsimine kui korraks see isu tuleb ja meeletu nälg siis, õhtuks oli aju mõtlemisest päris väsinud aga enesetunne see eest hea. Ja ma sain aru et seda ma ju olen otsinudki. Ma pean leidma rohulolu iseesendaga. Ma olen olnud tõsiselt pahuksis endaga. Tõsises sõjas endaga.
edaspidi ma olen KÄPP ning üritan teiega sammu pidada.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. March 2015, kl 09.56

Tere, suurimad vabandused, et eile kaalu ei teatanud. Kuid korralik veejoomine ja muud jamad hoiavad mind edukalt joonel. Kaal oli 87,9 (-1,3). Kad pole mitte tore! Iga negatiivse asja juures peab ka midagi positiivset olema. Toidutabelit ma see nädal ei täida, kuid 20. märtsist täidan taas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: tinku
Kuupäev: 15. March 2015, kl 20.54

Tere.

Luban, et täidan toidupäevikut alates reedest. Hetkel olen palavikus ja nii haige, et ei söö nagunii midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 15. March 2015, kl 23.18

Näib et saatusekaaslasi selles vallas ka. Täna juba kolmas päev angiinis. Vast homme veab ja saab antipiootikumid peale. Vastik alati kui midagi sööd või jood, kõik alla läheb nagu okastraat. Nii et põhiline on vedelik sellega nagu kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 16. March 2015, kl 11.53

Paluks mind duellist välja jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. March 2015, kl 12.28

LäbiTule..... eye popping smiley äkki siis kommenteerid ka paari sõnaga ... mis nüüd siis juhtus, et äkki üleöö ...selline otsus.


Otsustasid, et ikkagi ei taha kaalust alla võtta ... ??? Või ei sobi sulle meie seltskond ??



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 16.03.2015 12.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Kuupäev: 16. March 2015, kl 14.58

Vurr, seltskond on siin lihtsalt täiuslik. Tõsiselt. Lihtsalt ma ei suuda seda toidutabelit nii täpselt ültse täita. Teised teevad siin supp ja teisi roogasid. Aga mina olen selline mitte kokkaja tüüp. Vaid teen kapi lahti ja võtan seda mis seal on. Tihti seal pole midagi tervisliku. Kuna minu abikaasa pole huvitatud juurikatest ja vähesest lihast . Siis teen seda mida pere tahab keedukartul jahukaste

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 16. March 2015, kl 15.04

Tere vähemad ja paremad!

Ma olen ka juba ammu ammu ja aastaid staažikas langetaja ja tõstja :-). Seekord proovin seda kõige aeglasema efektiga, aga samas ehk ka kõige püsivama tulemusega elustiili. Pole vist olemas dieeti, mida ma proovinud poleks :-(. Minu puhul on see, et ma suudan ennast kenasti motiveerida ja langetada, aga vat saavutatu hoidmisega on ALATI jama majas. Tundub, et elu on nii ilus ja jääbki nii, AGA võta näpust. Üks lubadus, mis ma veel endale seekord olen andnud teisiti, kui kõik eelmised korrad, on see, et iga lühemaajalise eesmärgi täitmise preemiaks on uus riie (kleit, seelik, pluus vmt), AGA mitte "midagi head"...

Kui tohib, siis liituksin samuti teiega.
Alustasin 5 jaanuaril ja algkaaluks oli 110,5. Tänaseks olen jõudnud tulemuseni 100,5. Pikkust on mul 178.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. March 2015, kl 19.53

LäbiTule, ära nüüd sellepärast küll alla anna, et teised vaaritavad kodus, mina ka ei vaarita, söön ainult võileibu.
Perele teen teist toitu kui endale, minul ka mees juurikaid ei söö,
perele teen ikka kartuleid ja makarone.
Sa pidid ju hakkama nõustaja juures käima, mine käi seal ära ja äkki aitab tema sul mõtted korda saada.

Mariihen, tere sulle! kas hakkad meie toidutabelit täitma? tahame meie ka näha mida sa sööd smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 16.03.2015 19.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. March 2015, kl 23.50

Mariihen, tere tulemast meie hulka. Üks tore ja tugev tulemustele orienteeritud kaalu-võitleja on meie hulka igati oodatud smiling smiley Loodan, et suudame sulle konkurentsi ja tuge pakkuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 17. March 2015, kl 09.34

Eks ma püüan jah siis täita. Kui ise teha, siis pole probleemi, iseasi on väljas söömas käimiste ülesmärkimisega. Näiteks eilne Vapiano risoto??? no ma küll ei tea, mis see võis olla, aga no üle 500 vast siiski mitte.
Mul on see mure ka, et mingitel aegadel kipun liialt vähe sööma ja siis jääb ka kaal seisma... seda peaks vältima..

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.