Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. April 2015, kl 21.23

Eks see tõsi on, et suvel pole kellelgi aega ja suvel on siin ikka täielik vaikus smiling smiley

Kurb on see, et ma ainult hoidsin seda kaalu kõik see aeg smiling smiley lohutan, ennast sellega, et mu kaal oleks võinud ka tõusta... see aeg... nt. 20kg smiling smiley niiet usun, et siin tiksumisest oli mul ikka kasu ka.

Teemat päris ära lõpetada ma ei tahaks, vahepeal ikka tuleb soov siia piiluda ja midagi kirjutada ning loota, et keegi äkki kirjutab vastu ka.
Mind tõesti huvitab kuidas teil suvel läheb smiling smiley ja iga reede siia kaalu käia ütlemas ja paari sõna...jah tean, et see poleks enam see, mis on selle duelli mõte aga parem ikka kui mitte midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. April 2015, kl 06.50

Minul on hetkel küll motivatsioon laes.....nimelt tellisin endale Erik Orgu toitumiskava ja olen nüüd seda jälginud, tundub, et tuleb korralik miinus.....
Vurr, mis juttu sina nüüd ajad.....jätad meid maha we

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 30. April 2015, kl 09.13

KurrNurr ... ei, ei ... ma lihtsalt tõdesin fakti ja kirjeldasin oma kuplialuseid mõtteid. Nokitsen ikka edasi siin ainult, et tasapisi smiling smiley Samas kui keegi veel "ägedalt" aktiveeruks , siis võtaks vedu.
Ostsin endale ühe suvise kleidi. Ilus kleit on.... aga mitte minu seljas. Vähemalt 10 kilo lausa kriiskavad ja röögivad "appi karjuda". Mitte, et selle kümnega kõik ideaalseks saaks, aga... võtaks keegi need kümmegi ära. Jah, ... ikka ja ainult ISE saan ma ennast aidata.

Üldises plaanis aga olen nõus Annniga, et hooaeg küll ei ole toonud ootuspärast "edu" , aga pigem "miinus kaks" kui +8 või +18 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. April 2015, kl 19.02

Õige jutt.....mina käisin täna ka kõndimassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 30. April 2015, kl 22.46

Hei,

Eks see ilmselt nii kipub olema, et kevad tuleb oma toavälise tegevusega üha hoogsamalt peale ning arvutisse nii tihti ei jõua enam. Mina isiklikult, kes ma siiski alles "roheline kaalujälgija", olen valmis ka terve suve tiksuma, mõne postituse nädala jooksul ikka jõuab teha ning reedene kaalumine hoiab ehk ka enam-vähem ree peal.

Kaalulangetamise koha pealt tunnen, et motivatsiooni hetkel jagub. Mul on muidugi üüüüratu tee minna smiling smiley Pärast paarinädalast toidutabeli täitmist hakkab tekkima juba mingi pilt, mis kui palju kaloreid annab. Eks paistab, kas jätkan igapäevast täitmist või teen seda nö enesekontrolliks paar korda nädalas.

KurrNurr, see on väga tubli, et kõnnid. Ma hetkel õhtuti toimetan koduhoovis, loodetavasti annab see ka piisava füüsilise koormuse, kuigi tean, et kõndimine on üks megatõhus tugi kaalulangusele. Samuti olen kiiganud Erik Orgu kodulehte. Tundub asjalik ja ilmselt töötab, arvestades inimeste hulka, kes tema kavasid kasutab. Huvi pärast registreerisin täna ennast, et tutvuda tasuta retseptidega (3 päeva menüü) ning tõepoolest- tunduvad lihtsad teha ning huvitavad. Üritan ka katsetada.

Aga minuga on nii, et saan oma kaalunumbri teatada alles järgmisel esmaspäeval. Sõidan korraks vahepeal ära ning arvutit kaasa ei tassi. Vurr, ära siis mind kadunuks loe, ehk saad minu andmed lihtsalt veidi hiljem lisada.

Kena 1. maid kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 01. May 2015, kl 07.36

Tere hommikust! Minu kaal näitas 87,6 (-2,3). Uskumatu number, käisin viis korda kaalul ja ei uskunud oma silmi, aga sisetunne oli küll selline, et miinus tuleb, sest selline kerge tunne oli kohe kuidagi. Süsteem töötab ja väga hästi kusjuures. Õnneks tõotab ka täna kõndimise päev olema, ees ootab ka tubade koristamine ja selleks neid ruutmeetreid ikka jagub.....ja siis tahaks veel lillepeenra ka lõpuni rohida ja siis ja siis..........
Ilusat kevadpüha meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. May 2015, kl 10.34

Tervitused. Minu number oli mitte-ootuspäraselt 85,5 ehk siis +1,1. Hmmm..... Kannan numbreid tabelissse ilmselt täna õhtul või homme hommikul... Mariihen üpidi vist ka seekord laup. oma nr andma smiling smiley Hetkel siis aia hoogtöödele siirdumas.

Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 01. May 2015, kl 21.19

Panin olemasolevad nr. kaalutabelisse kirja . Annn, kas kaalusid täna ? Lugesin veidi teemat tahapoole ja ma ei tea kust ma võtsin , et Mariihen numbri laupäeval pidi ütlema - täitsa minu luulu smiling smiley
Loodan, et numbreid tuleb veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 01. May 2015, kl 21.35

Jaa kaalusin aga unustasin nende pühadega selle reede üldse ära, minul siis täna hommikul
66.3(+0.4)
Minul ka suur töö suvilas käsil värvin ja kaevan jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 03. May 2015, kl 17.25

Tere kõik see pere!
olen kadunud olnud, reis ja pulmaskäik vahepeal kavas. Kaalusin ennast reede hommikul, aga siia ei jõudnud. Kaal oli 96,4(0) ehk siis paigalseis reede hommikuks. Tegelikult peale Pariisi olin küll veits juurde võtnud, aga need croissantid ja makroonid on niiiiiiiiiiiiii siga head... miks ma küll ei sündinud ilma magusasoolikata...
Aga nüüd olen tagasi ja jälle katsuks selle trenniga ka ree peale saada. Mul on küll plaan veel suveks vähemalt 90-ni jõuda. või siis miks mitte 89 kopikatega kõlab jälle kenamini.
Ma ise ka arvan, et suvel ei viitsi seda toidutabelit keegi täita, aga kord nädlas kaal kirja panna, see ikka distsiplineerib. Peaks ikka tegema, muidu tuleme sügisel siia ja alustame hullemate numbritega kui enne äraminekut. Nagu te siin kõik olete tõdenud, et peaasi et pole tulnud suurt plussi, ka see on hea...
seega selg sirgu, mingisugunegi liigutamine, kasvõi rehaga... ja õhtul külmkapile kellakägu peale :-) või peegel külmkapile kleepida.. huvitav kas töötaks, iga kord kui lähed õhtul vahid endale peeglist vasatu. Teine variant on muidugi pimedas minna, siis ei näe... :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. May 2015, kl 07.18

Tore, tasapisi saime ikka enamus numbreid kokku. See nädal laekuvad numbrid küll eriti "üle kändude".... küll reede õhtul, pühapäeval ja siis veel ka esmaspäeval ( loodetavasti) ... aga ma usun, et sellest ei saa tava smiling smiley
Eks vaatama, mis suvel saab. Mul on kahtlus, et kui juba praegu asi "lonGab" siis suvel saab see eriti vaevaline olema smiling smiley
Täna tõotab taas päikseline ilm tulema , kuigi vist jahedapoolne... püüan ennast värskesse õhku nokitsema siirdada smiling smiley Seega Cat ... panen sinu nr õhtupoole tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. May 2015, kl 20.42

....kepikõnnitasin ka täna 5 km

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 05. May 2015, kl 07.59

Mina trennisin eile 1,5 t aeroobset, pulsikell rõõmustas -500 kcal-ga...
KurrNurr sa oled hullult aktiivne, nii peabki... ma ka innustun kui vihma ei saja...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. May 2015, kl 08.41

Mina mässasin eilse päikselise päeva aias, küll oli mõnus tuulevaba ilm. Täna on kõik kohad "valusad"... see on parim näide selle kohta kui "heas" füüsilises võrmis ma olen sad smiley

Nii... aga.... Cat ... number, number. Mis see siis olgu, lubad ... aga lubadust ei täida eye rolling smiley Ruttu nüüd kaaluma !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. May 2015, kl 12.48

Mina ka eile aias ja suvine trenn algas...muruniitmine, see võtab ikka nii võhmale, kui veel peenra ääred labidaga puhtaks teen siis on tagumik ka trenni saanud smiling smiley

Kaal ikka 65.9 no saaks sellest 65 allapoole siis pole enam 60 kaugel smiling smiley praegu on ikka rohkem sinna 70 poole smiling smiley

Rohkem väljas ja vähem toas, see ka juba aitab, ei saa nii tihti külmkapi juurde smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 05.05.2015 12.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 05. May 2015, kl 13.04

Hei,

Mina ka pikalt kadunud olnud, arvuti taha jõudsin alles täna. Nonii - siit siis minu kauaoodatud reedehommikune kaalunumber 119,2 ehk-0,8 kg. Pole üldse paha, kuigi kindlasti saaks veel paremini, arvestades minu kaalu. Tasapisi siiski kahaneb.

Kiidan KurrNurri- suur saavutus! Ise pole seda kava veel ette võtnud, kuigi piilumas olen käinud.

Vahepealne äraolek ning kalorite mittelugemine pole õnneks hävitavalt mõjunud - suutsin üsna kaine peaga toitu suhtuda. Huvitav on see, et enesetunne on juba pärast paarikilost kaalukaotust oluliselt parem ja erksam. Seda tunnet tahan küll säilitada.

Uute kaalumisteni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 05. May 2015, kl 16.24

HURRRRRAAAAAA Cat65! Juba üks ...kümmend allapoole suurusjärgus. Peaasi, et muudkui motti leiad! Meie toetame, algus ongi raske, aga mingil hetkel tuleb tuhin... kuni järgmise kõveriku otsani kui miski pikka aega ei liigu, tekib taas languse moment, aga ka sellest PEAB üle saama... Mul on praegu see seisumonemt päris pikka aega... ajab ikka vihale küll. Omast arust punnid ja noooooo....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 07. May 2015, kl 23.28

Tere kaasvõitlejad!

Kas ma võiksin ka Teie grupiga liituda?
Olin vahepeal kaaluabist eemal ning nüüd leidsin jälle tagasitee siia ning heameelega liituksin ühe aktiivse duelliga.
Päris üksi ma ei rabele, mul on sõbranna, kellega kõndimas käime, aga tema toidu pealt kuidagi ei keela ennast, siis on nagu raske neil teemadel arutleda. Lisaks ka elukaaslane toetab, aga see pole päris see...

Olen 28 aastane naine Tartust. Pikkust on mul 164.5 cm ja täna hommikul näitas kaal hirmuäratavat 109.2 kg, kuigi veel mõned nädalad olin ma 105-106 vahepealne. Siis jäin aga koju ja põmm, 3 kilo juures. Seisan aina peegli ees ja vaatan seda kakukest. Meele teeb mustaks. See on ka minu senine tipp-kaal. Kui senimaani arvasin, et 106 on viimane piir, et siit üle küll ei lähe ja äkki kehale ka aitab, siis nüüd tundub, et ma võin vist lõpmatuseni kosuda. Silme ette tulevad need hirmuäratavad sarjad, kus inimesed kaaluvad 300+ kg. Judinad tulevad peale ning kohe topin end riidesse ja õue kõndima. Liigutamise suhtes olen alates märtsi algusest üpris aktiivne olnud. Vahel oli ka väikseid pause, aga on tõusuteel see, sest nüüd on täielik pisik sees. Kõiki asju planeerin selle järgi, et enne ei saa, kui kõnnitud on! Kohe sügeleb õue ning need viimased vihmased päevad on natukene piin olnud, et õue ei saa. Täna olin juba valmis vihmavarjuga minema. smiling smiley
Tänasest (neljapäevast) hakkasin ka jälle oma toite siia sisse kandma. Vahepeal muutusin laisaks ning ei viitsinud enam kaalumisega jännata.
Siht on silme ees ning üks toetusgrupp, kus suhelda inimestega, kel sama teekond käsil ning vahel halada, kui halvasti olen teinud, kuluks väga väga ära.

Loodan, et olen oodatud Teiega liituma smiling smiley

Päikest!
Vihmast aitab, olen juba küllalt kasvanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. May 2015, kl 06.58

Tere tulemast Kidi , muidugi oled oodatud meiega liituma ! Panen su numbrid kohe ka igale poole tabelitesse. Mis ma sulle eesmärgiks sean ? Esialgseks eesmärkiks kahekohalise ?

Minu tänane number on 85,5 ehk siis 0, ei juurde ega maha. Aga kui aus olla, siis ma ju tean, et ülekilod on sellised külalised kes tulevad trügivad joostes "uksest ja aknast" aga "ära ei taha minna". Ära tuleb ajada "kaikaga". Olen vist kaika kuhugi ära kaotanud ja tuleb uus malakas otsida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.17

Tere hommikust!
Tere tulemast, Kidi!

Me teame täpselt, mida sa tunned.
Minu hommikune kaal oli 86,7 (-0,9).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: mariihen
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.38

Hommikust kaaskannatajad ja tere tulemast uued "kannatajad"!
Minul täna midagi rõõmustavat pole, ikka 96,4 (ehk 0)... ei ei oska rõõmu tunda enam nulli üle... masekas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.47

Hommik!

Tere ka sulle Kidi!

Minu hommikune kaal 66(-0.4) no ei saa ma sellest nõiduslikust nr.-st lahti see 66 on mind juba nii kaua piinanud.
Nüüd ruttu aeda tööle ja külmkapist eemale smiling smiley

KurrNurr, super tulemus....kade olen, ausalt smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 08.05.2015 07.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. May 2015, kl 07.54

KurrNurr ... eeskujulik tublidus ! Võiksid nüüd natuke rohkem meiega oma motivatsiooni jagada .... äkki nakkab smiling smiley

Ma nüüd ka "maa-orjuse" radadele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 08. May 2015, kl 10.02

Hommikust!

Minu tänahommikune kaal üllatas mind 117,4 ehk -1,8kg. Ausalt, ise ka ei tea, kuidas see miinus nii suur tuli. Lootsin kusagil, et -1kg ning sellega oleksin ka olnud väga rahul. Ehk on oma osa aiatöödel, sest muud aktiivsust mul eriti ei ole. Minu veidi pikem eesmärk on saada kaal kahekohaliseks, ülipikkadest eesmärkidest ma targu valjusti ei räägi. Tegelikult olen ma endale seadnud sellised väikesed minieesmärgid, et kaal oleks lihtsalt veidigi madalam kui eelmine nädal. Aga mida kaugemal sellest õudsast 120-st, seda parem smiling smiley

Tere tulemast, Kidi! Mul on hea meel, et meiega liituvad ka veidi suuremad kaalukaotajad, kuigi ma loomulikult ei tunne rõõmu selle üle, et sa oma kaaluga hädas olen smiling smiley Ma olen see kõige suurem hädaline selles seltskonnas smiling smiley

Mariihen, ära lange masekasse, tegelikult ka. Sa oled väga eeskujulikult kaalu langetanud ning ilmselt on selline ühe koha peal tammumine vajalik, et keha harjuks saavutatuga. Küll ta jälle langema hakkab, kui vaim ja keha valmis. Hea ju, et kaal on stabiilne! Võin muidugi ette kujutada seda tunnet, kui näed vaeva ja kaal ei lange, ega see hea tunne kindlasti pole.

KurrNurr laseb hooga edasi, väga hea eeskuju meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 08. May 2015, kl 12.30

Tere kõigile! smiling smiley

Aitäh mind kampa võtmast! Üritan olla aktiivne duellitaja!

Vurr, esialgu on kahekohalise numbri eesmärk parim, mida hetkel seada julgen, sest sinnagi pikk maa minna. 99 tundub praegu ilus number smiling smiley Eks unistused on muidugi suured..

Kaalusin end täna hommikul ka, 108.9 näitas kaal. Nii hea meel oli seda numbrit näha, sest veel nädala alguses näitas kaal 109.9 kg.

Täna nagu tellimise peale on ilus päikesepaisteline ilm. Lõpetan viimased tegemised ning tõttan õue kõndima.
Samuti on mul täna teine eeskujulik toidu üles kirjutamise päev. Eile oli pudrupäev, täna muna ja hunnik salatit. Nom-nom! Nädalavahetus aga tõotab vist tuksi minemist. Lähme täna ämma-äia poole ning senimaani pole ma seal oma toite kaalunud, mõtlevad, et lolliks läinud grinning smiley Väike valehäbi vist.. Lisaks on emadepäev ja tõotab koogi söömine tulla, kohe mitmes kohas. Pean südame tugevaks tegema, et ei väriseks sees koogi peale. Ma silma järgi väga ei oska koguseid jälgida, kukun kühveldama. Aga kui piirdun liha ja salatiga, siis vast kõige hullem pole smiling smiley

Null on suurem kaotus, kui pluss. Nii et ärge laske pead norgu, ka see on suur rõõm smiling smiley
Cat65, siis me kaks suuremat tüdrukut nüüd seltskonnas smiling smiley Su tempo on juba päris hea, alguses on kilosid mida kaotada ka, nii et varsti oled mul juba järel! smiling smiley

Tegusat nädalavahetust ning ärge koogiga liialdage winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 12. May 2015, kl 09.59

Hei!

Kas keegi nädalast vahekokkuvõtet ei taha teha? Kuidas nädalavahetus möödus, sh emadepäeva koogisöömine?

Mina ikka sõin kooki- no rohkem ettenähtust- tuli lihtsalt niiii hea rabarberikook välja. Nüüd on rehabiliteerimise aeg, ennustan, et suurt miinust sel nädalal kätte ei saa, eesmärk on saada mingigi miinus kätte. Aiatööga üritan end ka liigutada, aga eile sain tuulega ilmselt selja ära külmetatud nii, et ilma valuvaigistita täna üldse ei liiguks sad smiley

Kidi, mul on see algus ikka raske olnud, mitu nädalat võttis vedama, et miinust saada, siis hakkasin toite ja koguseid üles märkima, enamvähem on asi teada, kui palju pean päevas sööma, et miinus tuleks, aga tunnistan, et seda õiget tempot veel sees pole - saan mõistusega aru, et hädasti vaja alla võtta (muidu suvel oi kui raske olla), aga endiselt pean iseendaga võitlust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. May 2015, kl 13.00

Heihopsti!

Minu emadepäeva nädalavahetus oli väga tegus. Ämma-äia pool sai muru niidetud tunde, natuke grillitud, kooki söödud ja saunatatud. Pühapäeval suundusime minu vanavanemate poole tähistama ning enne tähistamist sai suur puukoorem riita laotud. Käed annavad siiamaani tunda. Muskel kasvas smiling smiley Peale sauna oli püha söömaaeg. Kuna kõik olid kooki toonud siis ilutses laual 4 erinevat kooki. Kõiki sõin ja üldse ei stressanud. Sai ju ladumisega ohtralt ruumi tehtud kookidele smiling smiley
Nädala lõpuks loodan ikka miinust. Praegu paistab ilus number tulevat, aga väga lihtne on see tuksi keerata.
Minu langetamis perioodil on ka väga oluline üles kirjutamine ja toitude kaalumine. Kui seda ei tee siis söön silmadega ja pärast ägisen. Kaalul lööb number ette, siis nagu lööb häirekella tööle et oi oi kui palju. Automaatselt hakkad mõtlema et mida rohkem võib süüa ja mida mitte. Rütmi kätte saamine raske. Tasa ja targu ning küll edeneb smiling smiley Ma sel teel juba aastaid pusinud üles-alla ka ning natuke juba teab mis toimib ja mis mitte. Kuigi pean mainima, et osad asjad mis toimisid 20. alguses, nüüd 20. lõpus enam nii toimivad pole. Organism muutub ikka nii palju aastatega. Kuigi vanust pole teab mis palju smiling smiley

Vabandan kirjavigade pärast, kui neid esineb. Telefoniga pole väga tore pikki tekste kirjutada.

Päikest ja kindlat meelt! winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kidi 12.05.2015 13.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. May 2015, kl 11.37

Tere, minu emadepäev möödus ka söömise tähe all, kuigi mitte nüüd nii hullusti, et ägisema oleks võtnud, aga oma toitumiskavast ma sel päeval kinni ei pidanud ja laupäeva õhtul käisin sünnipäeval, ka seal sai grillitud ja siidrit joodud. Vaatame, mis homme toob.
Eile sai aiamaal paar tundi rohitud ja ühel päeval (ainult!!!!!) sai kepikõndi teha.....nii et jah.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. May 2015, kl 07.20

Tervitused ! Minu selle nädala tulemus on 84,8 (-0,7).



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 15.05.2015 07.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Cat65
Kuupäev: 15. May 2015, kl 07.48

Hommikust!

Tubli, Vurr, korralik miinus!

Minul sel nädalal nii optimistlikult ei ole läinud, selline tagasihoidlik tulemus 117 (-0,4). Ma olen ikkagi nii väga mõjutatav igasugustel üritustel pakutavate toitude koha pealt. Siia nädalasse mahtus peale emadepäeva veel üks sünnipäev ja grilliõhtu ning no ikkagi kipun ma siis ohje käest laskma sad smiley Pärast on väääga raske taas ree peale saada, sest tegelikult tähendaks see järgmisel päeval lahjemat toidukotti. No vaatame, mis järgmine nädal toob, üks sünnipäev on sinna taas mahtumas, kuid proovin juba ette end häälestada, et koogist võtan ainult ühe väikese tüki, nö maitseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.