Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 23
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 04. December 2014, kl 09.56

Annn- sul said kaalu patareid tühjaks, aga ma ei saanud eile autosse, puldi patareid olid tühjad.

Sattusin eile lugema, kui kasulik on ikka vee joomine ja nagu kiuste on see mul unarusse jäänud.Täna olen juba mitu korda mõelnud, et lähen vett jooma aga millegipärast on midagi koguaeg vahele tulnud. Aga nüüd siis lähen uuele katsele vett jooma...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. December 2014, kl 10.45

Mina kusjuures täna hommikul olen ka usinast pingutanud vee joomise nimel. Ma ei saaks öelda, et ma tavaliselt unustan ära. Pigem nagu mõlgub meeles, aga teel "selle poole" ( vee joomise poole) tuleb midagi muud ette , noh ... näiteks jääb hoopis kohvikann või külmkapp ette smiling smiley... ja vesi jääb lihtsalt joomata. Vahel muidugi mõtlen ka selle peale, et järgnevad paar tundi pole mul kuhugi vetsu minna ( võimalusel ma ei kasuta kaubanduskeskuste või bensiinijaamade tualette, tihtipeale on need väga jubedad- seega ainult tungival vajadusel).
Täna tegin omale sellise ettekirjutuse, et kodus on mul vannitoas üks 200-ne tops. Iga kord kui tualetis käin, pean rüüpama topsitäie vett. Toimib küll süsteem smiling smiley Ainult, et mida rohkem juua, seda rohkem ajab vetsu ja ... nõiaring ju täiest smiling smiley
Igatahes nüüd pean poodlema minema. Kuidagi mõttepuudus on söögitegemise seisukohalt. Lõunaks ahjukala , aga õhtuks ... ei teagi. Lähen vaatan, kas poes isutab midagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2014, kl 19.34

Nii, täna enam ei söö ja jään ootama homset miinust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. December 2014, kl 20.30

Panin ka oma tänased toidud kirja... ja sirvisin toidupäevikut.
Üks selline tähelepanek on, et Annn... kas mulle tundub ainult või ongi see nii, et sa sööd väga harva sooja toitu !? Wasad on hea lihtne näpuvahele haarata, eksju smiling smiley Aga mul on tunne , et iga päev peaks ikka mingi sooja toidu ka sööma. Eks see muidugi eeldab spetsiaalset vaaritamist, sest vaja on ju lahjasid toite ( juurikaid jne). Vaata ise ka oma nädalat sellise pilguga ja kommenteeri, kuidas sulle endale tundub. Võibolla ma eksin smiling smiley

Vahel on vaja , et võõras inimene teistsuguse pilguga asjale vaataks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2014, kl 22.22

Vurr, tänud tähelepanu juhtimast, tean tegelikult seda ka ise ja mul oli see jama eelmises duellis samuti, ma lihtsalt ei taha muud ja ega ei viitsi ka väga endale veel eraldi midagi vaaritada, perele ju nagunii teen.
Olen mõelnud salati tegemise peale, aga no pole isu, vaatasin täna ka poes, et ostan, aga no ei tõusnud käsi smiling smiley
Saan ju mõistusega aru, et ma ei saa kõiki aineid kätte, aga pole isu, pean vist sundima hakkama ennast kuidagi smiling smiley
Proovin parandada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2014, kl 07.32

Hommik, ära tuli 66kg (-1kg)
Olen rahul, rohkem ei tahagi kui 1kg nädalas smiling smiley
Kaal mõtles küll 65,9 ja 66 vahel, lõpuks ikka jäi suurema peale smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 05.12.2014 07.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. December 2014, kl 08.13

Hommikust. Tubli Annn, ilus tulemus !
Saan täiesti aru, et sinu väikese kaoraazi juures , kui tahad sooja toitu süüa, peadki endale eraldi vaaritama.
Mina näiteks proovin kombineerida nii, et kui teen ühepajatoitu, siis teised pereliikmed söövad sinna kõrvale tugevamat liha.. muna juurde. Ise piirdun juurikatega. Siis ei ole nagu päris eraldi vaaritamine. Samas mingi killuke ahjuliha peaks sinu menüüsse ikka ka aegajalt mahtuma. Võibolla kana liha kujul..., annab vähem kaloreid. Nt kana mingisuguste küügiviljadega ??? Tegelikult kui mõelda, siis eks ka minul an asi viitsimises. Kui viitsimist on veidi mõelda, küll siis väja ka mõtleb ... et mis on lahja , aga soe toit.

Aga tänasesse kaaluteemasse. Minu number täna hommikul 84,7 ( -1,4 kg). Pole kahtlustki , et kas olen rahul smiling smiley Olen, olen. Nüüd ootaks huviga, et kas langus on ikka püsiv ja järgmisel nädalal liigub samas suunas smiling smiley Mul on alati selliste suuremate miinuste suhtes väike kahtlus/ hirm, et tegemist võib olla pigem vedeliku tasakaalu kõikumisega ( mitte rasva põlemisega), sellepärast ei julgegi kohe väga rõõmustada. Alles järgmine nädal näitab, kas läks siis rasv või vesi. Vee arvelt kaalu langetamine oleks ainult iseenda petmine, järgmine nädal tuleks siis kõik tagasi ju smiling smiley
Aga kuna ma tegelikult käisin isegi veel öösel kell 1 ajal joomas ( 200ml) ja eile jõin terve päev korralikult, siis ei tohiks justkui vee arvelt olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. December 2014, kl 08.16

Tere hommikust,
minu kaal näitas 90,0 (-1,0).
Tublid tulemused. Ma küll arvasin, et see nädal nii suurt miinust ei tule, sest kaks nädalat järjest sellist miinust oodata on minu puhul väga erakordne. Aga ikkagi väga meeldiv üllatus.

Ma toidutabelist ei võta ka seekord osa, põhjus lihtne, olen nädalavahetusel pikad päevad tööl ja lihtsalt ei jõua täitma topelt, kuid täidan kindlalt KA päevikut.

Ja nüüd vett jooma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. December 2014, kl 08.17

Vurr, vau kus tulemus.......Nii tublid-tublidhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 05. December 2014, kl 08.29

Minu kaal 81.8 kg miinus 1 kg, olen väga rahul. oleme kõik väga tublid olnud! Juheee!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. December 2014, kl 09.00

Väga tublid oleme kõik ! Super , super . Nii ilusad miinused annavad kinnitust, et tasub ikka siin koos käia ja pingutada. Mis siis , et vahel tundub see toitude märkimine elu-tüütu, aga tulemus räägi iseenda eest smiling smiley Praegu on seda "miinus kokku" rida veel igav vaadata, sest numbid suht väikesed, arvestades sellega millest me unistame. Aga kindel on see, et oleme õige raja alguses ja kõnnime tasapisi õiges suunas ! Ja seltsis on ikka toekam liikuda smiling smiley

Ja taaskord pean kõiki tänama, et leiate aega numbrid kohe reedel ( ja veel varahommikul) kirja siia panna. Kell on alles 9 hommikul ja meil juba tabel koos smiling smiley Super!


--------------
Märkus jäi maha ...

ja nüüd kõik see seltskond VETT JOOMA ! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 05.12.2014 09.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2014, kl 09.58

Meil on tõesti super tublid tulemused kõigil smiling smiley

Teeb kohe hommiku rõõmsaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 05. December 2014, kl 14.25

Nii, mina siis olen usinasti proovinud jätkata oma veetopsi -nõiaringi mängu, et iga kord kui vetsus käin, joon ära topsitäie vett. Tulemuseks on muidugi see, et olengi rohkem vetsus kui kuskil mujal smiling smiley aga kasu on ka, hetkel siis juba 1600 ml vett joodud. Proovige järgi teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2014, kl 14.47

Vurr, varsti saame arvutada, mitu korda sa vetsus käid smiling smiley
järgi teha ma vist ei saa, pole terve päev kodus, mulle tegelikult sobib korraga 500ml ära joomine, see tundub nii vähe, kõigest 2 kruusi vett ja 2 kruusi teed smiling smiley
ei tohiks ju tegelikult raske olla kasvõi 2x-gi kraanikausi juures käija, kui teed ei viitsi keeta.
aga vahel on see nii raske smiling smiley

Ma hakkan seene kotlette tegema, peaks vist kcal-d välja arvutama, saaks ise ka süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 06. December 2014, kl 18.36

Külalised läinud ja toidud umbkaudse arvutusega kirja pandud. Kartsin hullemat, aga polegi lootusetu.
Kuidas te jõule peate, olete kodus, lähete külla? Mul tuleb 22.dets mehevend Inglismaalt ning jääb nädalaks meile. Siis ma arvatavasti arvuti taha väga ei tule ja toidutabel vist jääb ka täitmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 06. December 2014, kl 20.22

oi, neid jõule ma kohe kardan smiling smiley käime perega minu ema juures ja siis mehe ema juures, siis arvatavasti tuleb kodus ka üks perega istumise õhtu teha.
Söömist ja lauas istumist tuleb palju.
Ema ja ämma ei saa ju solvata ka, et ma ei söö....nad ju suure hoolega valmistanud ja ikka nii nagu vanasti...kõik tuntud jõulutoidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. December 2014, kl 18.23

Vurr, on meil kadunud...
loodan, et päkapikud sind ära pole röövinud smiling smiley

ja kui sa oled sööma kukkunud, siis arvesta, et jõuluvana toob sulle vitsa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. December 2014, kl 23.20

Õhtust. Igatsesin juba teie järele... Reede õhtu jäi toidutabeli täitmata laiskusest, oli paberinurgal kirjas. Pidin eile, laupäeva hommikukul rahulikult kõik ilusti kirja panema. Aga ... selle asemel et ma saaks rahulikult hommikukohvi koos siinse toidutabeliga juua... helises telefon, et külalised tulevad. Kohvi joomine jäi pooleli, ajasin kähku riided selga, jooksin poodi ! Kuna hommikust polnud ka veel süüa jõudnud, siis tormasin ukselt tagasi ja kamandasin meest, et anna mulle rutt kapist 2 tk marmelaadi, lihtsalt selleks, et kartsin päris söömata poodi minna. Marmelaad on ju suhkur, ajab natukenegi veresuhkru liikuma. Nii ma siis poodi tormasin. Koju jõudes olid külaised juba praktiliselt kohe uksetaga. Ja aeg lendas linnutiivu, kuni oligi öö käes. Ütleme nii, et söömise kohapealt olime suht tagasihoidlikud, sest seltskond pidi algse plaani kohaselt paariks tunniks tulema. See eest aga sain oma kalorid kätte kindlasti alkohoolse joogi seest. Mis teha, vahel on seda ka vaja. Täna lebotasin pole päevani ja siis oli vaja linnapeale asjatama minna. Nii mul siis ongi toidutabel täitmata. Reedeõhtuse paberilehe ma ilmselt leian kuskilt üles homme, aga eilset külaliste-päeva ma taastada vist ei suuda. Tänase päeva... hmmm. Ma isegi ei suuda meenutada, mida ma päeval sõin... küllap ikka sõin midagi. Hetkel väss nii suur, et ei suuda meenutada, äkki on homne hommik värskem olla. Täna igatahes olen õhtul jälle ilusti vett tarbinud ja homme loodan taas korralikult eeskujulik olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. December 2014, kl 12.08

Täna siis panin oma hommikused söögid kohe ilusti kirja ja teate mis ma avastasin. Kui kirja ei viitsi panna... siis tuleb vähe süüa või üldse mitte süüa ja palju vett juua- seda on lihtne kirja panna, ei ea kaloreid arvutama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 08. December 2014, kl 14.28

Täna poes käies, seisin wasa leibade ees ja ostsin ka- peavad ju head olema, kui Annn neid iga päev sööb winking smiley. Praegusest alates peaksin endale teibi suu peale kleepima, et rohkem süüa ei saaks. Igasuguste asjade isu on, hea et külmikusse midagi näksimist ei ostnud. Juba paar nädalat olen lihaisu kanafileega petnud, aga homme ostan vist sealiha ikka ja muud ei söögi. Sel nädalal vist väga suurt miinust ei tule. aga pingutame edasi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. December 2014, kl 17.50

Sire, just nendest samadest "isudest" ma rääkisingi, kui oli juttu sellest dieedi lõpetamisest ja tavasöögi juurde tagasi tulemisest. Seega arvest, et kui sa nüüd nendele isudele järgi annad, siis võid selle kirjutada selle "dieedi" arvele.... See nõuab väga tugevat iseloomu, et süüa pikalt ühte ja sama ning seejärel suuta kontrollida KÕIKI neid isusid, mis on kogunenud. Ma täiesti kujutan ette, et isutavad nii nagus kui ka kiluleivad... Mina soovitaks sul nüüd oma järgmise ndl menüüsid planeerida. Selles mõttes planeerida, et pane oma isud kirja ja ära keela omale neid, kuid tasapisi...ükshaaval. Võibolla on niimoodi lihtsam, kui tead, et nt homme liha, ülehomme kala, üleülehomme ... Äkki aju lepib sellega, et peab lihtsalt veidi ootama smiling smiley

Mina jätkan jõudumööda oma 200ml kaupa vee joomist, hetkel edeneb päris hästi. Selline tune, et see variant kaotab ka söögiisu ära. ... kuigi ma ei taha seda tegelikult hästi uskuda. Eks ma siis jälle söön vastu ööd.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 08.12.2014 17.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. December 2014, kl 01.03

Tõmbasin oma toidupäeviku "otsad" kokku. Jah, just selline päev mul täna oligi. Ei jäänud midagi kirja panemata. Kuna nälg appi ei karjunud, siis otsustasin, et vägisi ka sööma ei sunni ennast, seda enam, et on suht kindel , et ega need nädalavahetuse kalorid piiridesse ei mahtunud. Usun, et üksik 700 kalorine päev ei tee veel asja hulluks, küll aga olen seda meelt, et liiga tihti niimoodi teha ei tohi smiling smiley
Ja tundub, et niimoogi 200ml kaupa vett juua mulle sobib. Võibolla on lihtsalt väikest vaheldust vaja sellele suure toobiga joomisele. Mina ju ka muidi see "suuretoobi tarbija", nagu Annn-gi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. December 2014, kl 09.02

Ma pean enda joomise jälle käsile võtma, eile külast koju tulles oli nii suur janu, et jube, seda ei tohiks tegelikult ju tekkida, see näitab, et keha juba näljas.

Pean täna minema pisikesele poisile jõulukingitust vaatama, siianii olen küll nõutu näoga poes ringi käinud...no ei oska midagi valida.

Sire ja wasad mu lemmikud, kunagi siin ühes vanas duellis keegi sõi ja ma samamoodi mõtlesin, et mis asjad need on, proovisin ja enam lahti ei saa smiling smiley no tegelikult söön neid ju ka sellepärest, et seal kcal-d vähe 1tk- 34kcal, 1tk seemneleiba(mida enne sõin)- 99kcal-t. vahe tuleb päris suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. December 2014, kl 21.14

Mina olen eelnevate aastatel hästi palju ja hästi erinevaid wasa-sid söönud. Küll neid pruune paksemaid, siis pruune õhemaid ja viimased lemmikud olid need õhulised valged smiling smiley Aga nagu näha on siis nüüd olen õle läinud erinevatele maisi ja riisileibadele. Nneid on ka hästi erinevaid paksemad meresoolaga, õhemad linaseemnetega. Tegelikult päris huvitavad asjad ... soovitan proovida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 10. December 2014, kl 11.16

Hommikut. Ma täna üritan süüa siis kui kõht tühjaks läheb. Ma kipun pidevalt unustama, et ma söön et elada mitte ei ela selleks et kogu aeg süüa. Nii kui ma kodust välja lähen, ei tule mulle söömine meeldegi aga kodus olles otsin kogu aeg seda midagit- mida nüüd süüa. Veejoomine läheb täna hästi. Ma järgmine nädal toidupäevikut ei täida, kuna ma ei ole nädalavahetusel kodus ning teisipäeval, kolmapäeval on juba jõulupeod tulemas- see muidugi ei tähenda, et võib juba ennast lõdvaks lasta. Sellist otsust ma ei tohigi kunagi vastu võtta, et lasen ennast nüüd lõdvaks, sest see tähendaks minu jaoks nonstop söömist. Pigem üritan mõelda, et jõuluõhtul ning aastavahetusel luban endale rohkem ja järgmine päev üritan tasakaalustada seda lahja toiduga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. December 2014, kl 14.17

Jah, sildikese " sööme selleks, et elada" peaksime me kõik endale magamistuppa ja elutuppa ja kööki ja autosse ja ... ma ei tea kuhu veel riputama. Kindlasti külmkapi uksele ka !
Ka mina kipun seda unustama ja tulemused on kiired tulema. Miks see nii raske peab olema sad smiley
On siis vaja kogaeg seda külmiku ust näppida ja käia " vaatamas" mis seal on. Ok , praegu suudan enamus kordi kapiukse lihtsalt kinni tagasi panna. Kuid siiski, miks ma koguaeg otsin sealt midagi? See harjumus on elu nõme.
Praegu on meil nii, et ostsime uue rösteri koju. Mees tuleb töölt ja viskab omale kohe kohvi kõrvale paar röstakat masinasse. Kuna ma märgin üles toite, siis ei ole mul praegu raske keelduda. kuid ! tean, et kui ei märgiks, siis oleks üsna kiirelt tulemas see yks röstsai ja mõne päeva ( nädala) pärast saaks ühest kaks või kolm või 4 (jämedalt võrdub üks röstsai saja kaloriga). Milles küsimus, et kust need kalorihulgad tulevad smiling smiley
Alles siin käis uudistest läbi , et maailma üks suuremakaalulisi läks teise ilma kergema elu peale. Ta olevat iga päev ca. 20 000 kalorit söönud. Kus juures tundub hüüratu number , eks. Aga ma arvan, et kui menüü koosneks nt. coca-st, shipsidest, burksist ... siis polegi seda nii palju. No jah, eks natuke tuleks ikka vist harjutada, sest magu äkki ei mahuta ära alguses. Aga ma arvan, et pool ehk 10000 polekski väga kättesaamatu. Veits sokolaadi ja ülimagusat kohvi ka juurde ja saaks vist hakkama smiling smiley
Ok, nali naljaks. See pole meie eesmärk. Meie eesmärk on hetkel saada hakkama umbes 6%- 7% - 8% sellest suurest kalorihulgast ( 1200 / 1400/1600 kcal). smiling smiley Niimoodi mõeldes, on ikka vahe küll ja ei tekigi küsimust, et miks inimesed paisuvad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 10. December 2014, kl 18.41

no näed siis...seal kus saiast juttu...ma sõingi täna saia, wasad said otsa ja kiire oli, ning mõtlesin, mis see ikka on. Kui nüüd vaatan on ikka kole küll smiling smiley ja see juustusalat...see saab ka kohe otsa, loodan, et mulle enam ei jäägi smiling smiley


Miinust ma seekord väga ei looda, sest keha kogub vett...tegelt on see üks hale vabandus kord kuus smiling smiley ....lihtsalt nõrk iseloom.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 10.12.2014 18.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 11. December 2014, kl 07.36

Hommik, homme siis kaalume. Ei oska kohe midagi oodata, natuke stressi on, kuid samas väga üle ei ole söönud. Eile õhtu lõpuks piirduski mul ainult meloni ja banaaniga ja rohkemaks isu polnud, ime kusjuures.
Külmkapi sisu avastamine aina taas ja taas on ka minul vahest nõme komme. Viimasel ajal vähem, pigem mees käib seda tegemas ja siis ma saan teda sellepärast vähemalt nahutada ja no siis endal ju pärast minna oleks ikka eriti nõme.
Nagu ma juba varem mainisin, siis mina ka ei võta järgmine nädal toidutabelist osa, lähen juba pühapäeval haiglasse ja esmaspäeval op. Kuid kaalun päris tõsiselt seda, et täita toidutabelit 19-26, ehk on siis ka lihtsam ennast mitte üle süüa just seetõttu, et ei viitsi pärast väga palju toidutabelit täita. Või on see helesinine unistus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. December 2014, kl 08.25

Homme jah siis jälle nagu eksami päev, et kas saime "läbi" või "põrusime" smiling smiley Mul käis täna hommikul korra peast läbi, et peaks kaaluma , aga lõin käega ja mõtlesin, et ei, kaalun homme. Vähemat väikese miinuse tahaks ikka saada, sest hetkel see "miinus kokku" rida ikka väikesevõitu numbriga. Kui sinna see ndl ja järgmine nädal ka veel mingi miinus liita, siis võib jõulunädalal juba veidi kergemini hingata. Vähemalt ei ole võimalik ennast üleüldiselt plussi süüa. Oi see oleks kole-kole. Ise mõtlen ka, et tegelikult peaksin ka sellel jõulunädalal toidutabelit täitma. Kasvõi aukudega, kui nt.külas käin. Sest kui ma näiteks 7-st päevast 3-4 gi korralikult kirja saan, siis see on raudselt juba pool võitu ! Tean täpselt, et kui kirja ei pane, siis esimene päev ( võibolla) korralik, teine päev ... nõ võibolla ka. Aga edasi, mida lähemale ametlikuele pühadele, seda hullemaks kisuks. Võibolla väikegi märkimise kohustus koputaks minu südametunnistusele smiling smiley Seega üritan ikka kirja panna. Tean, et teen seda kõike ju ikka ja ainult ISEENDA jaoks. Ja tegelikult ma ju tean, et tahan ikkagi pigem kaalust alla võtta, mitte õgimisega tegeleda. Ei tasu neid jõule enda jaoks suurteks söömapühadeks mõelda, me ei ela näljaajal. Mina olen omale näiteks juba kapsa ja verivorstid mitmel korral menüüsse sokutanud ja seda just selleks, et kui jõulupühad käes, siis ei oleks sellist "suu jookseb vett kõige järele" efekti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 12. December 2014, kl 07.39

Tere hommikust, no vot nüüd, minu kaal näitas 90,1 (+0,1), kuigi tunne oli hoopis teistsugune. Kahju, et ma pole viitsinud oma ümbermõõte mõõta, aga sisetunde järgi julgen öelda, et seekord vähenesid hoopiski ümbermõõdudsmiling smiley

No järgmine nädal peab ikka 8 ette tulema, onju nii?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 23


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.