Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. January 2015, kl 13.34

Tervitused. Mina ikka tegutsen. Laupäeval, nagu eelnevalt mainisin, käisin õhtupoole vastuvõtul. Laual oli erinevaid roogasid, kuid usun, et ei midagi üleliigset. Maisesin viisakalt kõike natukene smiling smiley aga kaloreid "ennustama" ei viitsi hakata, sest see oleks ikka väga-väga umbes. Mina ikka püüan nädalavahetusel ka söögid kuhugi üles märkida, vahel õnnestub, aga vahel ka mitte. Seekord ikka õnnestus kogu pühapäev ilusti kirja saada. Eile käisin lastega kelgutamas. Tavaliselt ma väga ise kelgule ei kipu aga seekord mõtlesin, et ega kelgutada ju teisiti ei saa kui peab mäest üles ka ronima .. ja see ronimine peaks kmi-le ainult kasuks tulema. Nii ma siis kelgutasin kelguga ja pepulauaga ... ha ha ha , hea, et publikut polnud smiling smiley Lastele igatahes tegi kõvasti nalja smiling smiley
Claire on meil üsna napisõnaline. Loodan, et võtad alles hoogu. Hetkel ei tea sinu tegemistest midagi, ei kirjaridu, ei toidutabelis midagi ... Teine variant korraks kaalusin, et kas sa mitte ei ole juba meiega koos korra duellitanud... ainult , et teise nime alt ? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 12. January 2015, kl 17.18

Claire, on kadunud jah kuhugi...kahju.

Minul on masendus....midagi ei viitsi teha ja ei taha ka. Kui mõtlen, et eelmine aasta samal ajal oli mul kaal peaaegu 60, siis tuleb nutt peale....varsti on sõbrannal sünnipäev ja eelmine aasta märtsis olin õnnelik oma sünnipäeva ajal kui kaalusin 60kg...see aasta vist ei peagi sünnipäeva sad smiley

no nii vihane olen enda peale, kuidas ma saan selline olla....? häbi on kohe.

eks ma siis luban endale juba vist, ei teagi mitme tuhandes kord, et hakkan homme korralikuks. Ostsin ka neljavilja helbed ära, hakkan hommikuti putru sööma.

nüüd vett jooma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. January 2015, kl 19.38

Siret, jah, ega 1300 kalorit on tegelikult ikka selline norm, et selle suurusjärgu juures tuleb ikka üsna tõsiselt juba iga suutäis läbi mõelda smiling smiley Ja ilmselt saab lahjemat toitu ikkagi vaid ise vaaritades.
Ma vaatasin, et oled vist seljankat vaaritanud ... nämm. Aga kahjuks on seljanka tegelikult küllaltki rammus, kui ise teha ning teha viinerite ja mitme erineva lihaga. Eks muidugi saab natuke lahjemalt ka teha ... Aga nämm nämm on see igal juhul.

Mina vaaritasin täna oma hüper-super suure potiga kapsa -hakklihahautise kus koguse kohta sai hakkliha osakaal üsna sümboolne smiling smiley
Tegelikult on üsna oluline, et kodus oleks koguaeg midagi "sellist" võtta, et kui nälg tuleb ja "isud" karjuvad süüa "kohe !!! " , siis oleks midagi võtta, sest muidu leiame me ikka külmikust mingid juustud-vorstid ampsata. Hullem veel, kui ei leia ... sest siis leiame me ilmselt sai-leiva kapist midagi või hoopis läheme peidetud komme-küpsiseid jahtima. Küll me juba teame , kuhu need peidetud on smiling smiley
Aga jah, minul ka kuidagi mingi masekas peal, teha midagi ei taha, ei viitsi. Üldse pole sellist särtsu ja eriti pole särtsu selle kaaluasja suhtes. Samas vaatasin ükspäev telekast mingit saadet kus tehti hästi hästi suure ülekaaluga inimestele maovähenduslõikusi ja kõike seda mis sellele eelnes jne ... üsna hirmus lugu ikka. Pani mõtlema küll.

ma tänast kaloraazi vaadates arvan, et võin omale ühtul midagi head lubada. Kui aga mõelda, et mis see võiks olla mida ma tahan, siis ei teagi. See on vist märk ehtsast masekast smiling smiley

Oleme tublid ja püüame ikka kuidagi moodi nende miinuste poole ennast vedada... arvan, et just see on see asi, mis lõpuks meile naeratuse näole tagasi toob smiling smiley . Minule küll. Praegu on ikka üsna raske olla, ja kitsavõitu talveriided tuletavad seda igapäev meelde.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 13. January 2015, kl 08.51

Hommikust.
Internetiavarused pakuvaid kõiksugu võimalusi ... nt. võimalust ennast erinevas riietuses ( bikkinides, teksades), erineva soengu ja erineva KEHAKAALUGA ... vaadelda. Katsetage ja unistage... äkki on kasu smiling smiley

Tee endast uus "mina"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 13. January 2015, kl 10.47

Proovisin ka seda linki mille Vurr saatis, vaatasin, et 5-10kg-ne inimene oli ka veel päris kobe smiling smiley

Eks see söökide valimise teema jah on paras nuputamine, täna hommikusööki lisades vaatasin siis palju kaloreid kokku tuleb, sest kõht sai tõesti väga täis, ei tulnudki palju...
vaatasin kõrval ka Sire kaloreid, neid oli rohkem kui minul ja ta oli söönud ainult ühe jogurti.
Mõtlesin just, et sõin ka siin ükspäev ühe jogurti, no tuli isu, aga see on ikka nii suur koguste vahe, kas süüa suur kauss putru ja 2 võileiba ning 500ml teed või 1 jogurt.
Kõht läheb kindlasti rutem tühjaks selle jogurtiga.

Sire, ma ei tahtnud midagi sinu jogurti kohta öelda smiling smiley lihtsalt see tuletas mulle meelde, et sõin ise ka ükspäev. Vahepeal peabki sööma.
See lihtsalt oli hea võrdlus minu jaoks, kui need kaks hommikut kõrvuti olid.

Mul ka pole seda särtsu, nagu Vurr ütles, mõtlen siin, et midagi peaks muutma oma igapäeva elus, arvan, et trenni peaks minema.
Mul ju on see võimalus, kui laps lasteaias, enda laiskus puha, et seda ei kasuta smiling smiley
Usun see annaks natuke särtsu juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 13. January 2015, kl 13.26

Tere. See sait mis Vurr pani, kui ma selline välja näeksin 84 kg juures siis ma arvan , et poleks vigagi. Aga minu peegel näitab kahjuks volte keskkohal ja krobelisi kintse... Mina üritan nüüd motiveerida end reisiga, kuhu kutsusin ka tibist sõbranna ja ta pere. Ning kuna ma ei taha tema kõrval mamma välja näha, pean hakkama ikka tõsiselt pingutama- 2 kuud on aega.

400 gr jogurtite või 380g kohupiimakreemide ostmine on ikka iseendale hukatus. Ostan ju tegelikult lapsele, aga siis tekib endal ka isu ning ennem käest ei saa ära pandud, kui tops otsas.

Kui kaal seisma jääb, siis on viimane aeg toitumises midagi muuta. Täna ostsin jälle hapukapsast, sest selle mahl paneb seedimise kiiremini käima ja taastab hästi seedekulgla mikrokliima- soovitan kõigile. Hapukapsas peab olema hapendatud ehk siis lisatud kapsale ainult soola ja mitte äädikat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 14. January 2015, kl 07.57

Tervitused.
Oehh, ma olen nii nördinud , et see talv niimoodi jukerdab. No täitsa ebanormaalne , et üks päev on 7 kraadi külma ja sajab ilusat lund , järgmine päev on 5 kraadi sooja ja sajab vihma. Mis suusatamisesta - kelgutamisest me siin rääkida saame. No ok, kui lumi tuleb , siis tuleb lastega kiirelt kohe kelgumäele joosta , sest muidu võib juhtuda , et lumi sulab ära ja mägi jälle paljas. Suusatada saab ka kuskil kunstlumerajal, kus vahepeal pead läbi veeloigu kahlama ja silmale pakub "ilu" metsavahel lumealt väljasulanud praht ja poolkülmunud koerajunnid ... noh ..nagu kevadeti. Jaanuar või asi.
Ohhh kus ma nüüd virisesin smiling smiley Aga no mis sa ära teed kui lumi on meie peres väga oodatud , aga seda kohe kuidagi ei tule. Ainuke mis tuleb , on iga päevaga lähenev kevad. Mitte et mul midagi kevade vastu oleks, aga sellele võiks ikkagi eelneda talve moodi talv, mitte üks lõputu jahe ja sopane sügisilm. No jah... kevad läheneb iga päevaga... kaal võiks kevadeks ka ikka veidi väheneda, onju. No, eile ma näiteks ei joonud mitte tilkagi vett. Tee mille ma suurde teekannu tegin, seisab siiani laual. Ja veetopsi ma ka üldse ei puutunud. Häbi, häbi mulle. Äkki mul peale siia kirjutamist on veidi häbi !?!? ... ja püüan täna veidi rohkem. Asi see natuke vett siis juua on, aga tundub ,... et on.

Loodan, et täna suudan rohkem eesmärgile panustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 14. January 2015, kl 09.06

Hommikust! Ei tea kas keha hoiab vett kinni või lihtsalt söön palju ja liigun väga vähe. Igaljuhul käisin kaalul ja pettumus oli suur. Seega, kuna liigun väga vähe, siis hakkan tänasest 1200 kcal sööma. Ei tea kas õnnestub. Aga mulle tundub, et mida suurem kaloraash panna, seda rohkem on vaja süüa, isegi päevadel mil õnnestuks ka vähemaga hakkama saada.

Tegelikult peaks mingisse trenni ennast vedama, aga laiskus on nii suur ja iga trenni kohta leian tuhat vabandust, miks mitte minna- see päev ei sobi, selg on haige...jne, jne...

KurrNurr kuidas läheb?

Claire ehmatasime vist ära, et tulebki iga amps kirja panna ja aru ka veel anda miks nii ja miks mitte teisiti..smiling smiley Claire kui sa loed, siis alguses ongi raske kirja kõike saada ja mis peamine, endale tunnistada, et tõesti sööngi palju. Aga kui oled juba tunnistanud ja kirja pannud, siis hakkab vaikselt kergemaks minema. Proovi ikka koos meiega pusida. Kui meil kõik õnnestuks igapäevaselt,siis me siin ei oleks koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 14. January 2015, kl 20.44

Sire, proovi äkki 1300kcal-t algul.
Ma kunagi hoidsin ka 1200kcal-i peal ja see pole tegelikult üldse kerge.
Kuigi tean, et 1200 nälga ka ei sure.

Tegelikult arvan, et sul peaks 1400kcal-ga ka langema, kui kõik ausalt kirja saab ja 2000kcal päevi ei tule.
Arvan nii, sest kui sul kaal on ütleme, 70g kuidas sa siis kaalu langetad, kui kaal enam ei lange, 1200kcal-st allapoole ei tohiks minna, see juba näljutamine smiling smiley

Kas sa kaalud toitu või paned kaalu umbes? mina kunagi panin umbes ja tead kui väga ma kaaluga eksisin, muidugi enda kahjuks. Mõtlesin siis, et miks mul kaal ei lange smiling smiley
On sul köögikaal?

Mina tahtsin minna spordisaali, nüüd sain oma spordisaali, suvila juures, kus vahetatakse katust ja oi kui palju koristamist ning tõstmist seal on smiling smiley selg on nii haige praegu, homme ka veel vaja appi minna, niiet spordisaal on selle töö juures puhkus smiling smiley

Aa, ja Sire, me kunagi tegime nii, et kui üks päev läks 600kcal-t üle siis jaotasime selle nädala peale ära ja sõime selle võrra teistel päevadel vähem, nt iga päev siis 200kcl-t vähem. Toimis päris hästi. Tähtis on ju see nädalas 1x kaalumine, nädala sees ikka kaal kõigub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 15. January 2015, kl 12.35

Tere, mul on köögis elektrikaal. Aga pooltel kordadel jõuavad toidud ennem suhu kui kaalule ning siis ma oletan, et oli vast nii- puhas laiskus. Eriti juhtub seda puuviljadega, üritan seda parandada.
Peale homset kaalumist peidan kaalu kõige kõrgemale riiulile, siis ehk ei viitsi tooli tuua ja kaaluda iga päev. Tean ju väga hästi, et igapäevastel kaalumistel ei ole mõtet.

Täna avastasin jälle, kui kergelt läheb lusikas suhu. Teed lastele syya ning mudkui maitsed.
Ja siis pole ju millegi yle imestada, kui kaal ei lange. Paksud inimesed on ikka supper enesepetjad, mina muidugi sealhulgas.

Järgmise nädala eesmärgiks on mul mitte kaaluda ennast iga päev ning võimalikult täpselt kaaluda toitu ja kõik kirja panna.

Samas võiksid kõik endale mingi järgmise nädala eesmärgi püstitada, mida siis teised saaksid ka natuke kontrollida.

Annn- sa oled juba mitu hommikut järjest putru söönud, väga tubli!! Mul on nii, et kui ma päeva alustan pudruga, siis tavaliselt läheb ka ülejäänud päev hästi, ei söö üle. See on kõige parem hommikualustamis viise. Üritan ka rohkem putru hommikul süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. January 2015, kl 15.49

Tere, naasesin siis üle pika aja jälle tööle. Lihtsalt kohutav. Pole jõudnud märkida toidutabelisse mitte midagi ja täielik masendus on peal. Söönud olen kõike, mis kätte on sattunud. Mõelnud pole midagi.
Sire, sul väga hea plaan, et igaüks võiks omale järgmise nädala eesmärgi siia kirja panna.....

Homme kaalule ja kui ma tohin, siis ma hakkaksin laupäevast ka kindlasti toidutabelit täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 16. January 2015, kl 07.25

84.5 kg, -400 g, seda on nii suure kaalu puhul armetult vähe. Kaalu viisin ära peitu. proovin ennast sel nädalal rohkem jälgida, et igasugu ampse ja peast arvutamist ei oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 16. January 2015, kl 07.35

Tere hommikust! Sellise valiku valisin mina endale eelmisel nädalal ja sain kätte ka tulemuse.....90.2 kg (+1,1). Mida ma küll teen, tahan ju ometigi maha võtta ja siis õgib ennast ogaraks.

Minu lubadus selleks nädalaks: ei hakka homsest toidutabelit täitma, vaid teen seda kohe ja täidan korralikult terve nädala, nii et ka vesi (tee) on korralikult joodud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati KurrNurr 16.01.2015 07.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 16. January 2015, kl 09.06

Hommik!

Mina pidin hommikul pikali kukkuma, loodan, et mu kaalul on ikka patareid korras või tegelikult loodan, et ei ole...68kg(+0.8)
ainuke seletus sellele mille leidsin on, et olen 2 päeva füüsilist tööd teinud ja lihastes nüüd piimhape või mis iganes see on...tavaliselt vanasti kui trennis käisin siis oli ka peale trenni järgmine päev kaalutõus.
Ma proovin täna suurest vihast mitte üle süüa.

Järgmiseks nädalaks luban, et ei söö kaloreid üle smiling smiley proovin vähemalt, sest kaalu nr. on juba liiga suureks kerkinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. January 2015, kl 10.00

Tere hommikust tydrukud.
Kõigepealt siis minu number, kaal ütles mulle täna hommikul 85,3 (-0,3). Olen selle tulemusega väga rahul, sest eelmine nädal oli suur miinus ja hoidsin hinge kinni, et kas see oli ikka reaalne number või mingi "looduse" vimka. Olen rahul , et see miinus jäi püsima ja grammike miinust tuli juurdegi.
Lubadus. Teate, ma mõtlesin, et mida ma peaksin (võiksin) endale ( ja teile) siis lubada. Päris piinlik lugu ... aga nagu ei oska midagi lubada. Korralik olla ? Vett juua ? Hmmm.... ma justkui luban seda iseendale iga päev või siis ülepäeva smiling smiley
Ükspäev olin enda peale ni tige juba, et küsisin endalt " mida ma siis tahan ? " .... " et kas tahaksin lõpetada selle kaalujälgimise? " .... "et kas siis oleksin õnnelikum?" ( no arvestades seda, et praegu ju justkui see kaalulangetamine rõõmu ei paku smiling smiley ) . Aga peake nagu ei vastanud mulle, ... lõpuks selge mõistus ikka ütles, et tuleb edasi punnitada. Ausalt öeldes oli vist vaja see mõte endalt ära küsida, sest see tuletas mulle meelde, et ma ju teen seda ikka iseenda jaoks smiling smiley
Hetkel mul muud lubadust teile anda ei ole kui, et luban korralik olla. Aga ma luban selle peale mõelda veel ja äkki plahvatab midagi konkreetsemat smiling smiley

Annn, loodan tõesti , et äkki sinu kaalutõus on seotud füüsilise tööga, sest muidu on küll kurjasti .... mitu kuud pingutusi ( see mis meie tabelis kirjas) ja kokkuvõttes ikka pluss. Eks järgmine nädal annab sinu puhul selgust.

KurrNurr. Oi oi oi . Vahel on nii, et õpitakse ainult ise-enda vigadest. Äkki on sellest nüüd sulle järgmisteks kuudeks kasu ja tänu sellele tulevad järgmised 10 nädalat kõik miinused , eks smiling smiley Aga nüüd edasi ... kõik kirja ja ilma vabandusteta ! Kusjuures ma olen ka viimasel ajal püüdnud oma veejoomist lahti kirjutada, et mitte ei kirjuta ainult alla reale, vaid märgin jooksvalt päeva jooksul toitude juurde. Sellest on enda jaoks abi küll.

Sire. Eks ta nii on jah, et kui miinust siis ikka tahaks hästi suurt ja hästi kiirest. Mina arvan, et tegelikult oleks enda suhtes aus olla rõõmus iga miinuse üle. Kurb ei tasu ollu mitte selle viimase väikese miinuse üle, vaid pettunud võib olla selle "kokku " rea numbri üle. Aga selles saame me küll ainult ise ennast süüdistada.

Ja eks ta nii ole, et suured plussid tulevad kergemini kui suured miinused. Teame me seda ju kõik väga hästi. Mina ka tean smiling smiley Ja pole ju meil kellegi mitte midagi head seal "real" . Loodan, et me suudame natuke seda asja ikka parandada ja mida rohkem miinuseid, seda rõhkem me hoogu juurde saame. No nagu , et "süües kasvab isu"- see lause tahaks meie puhul natuke kohandamist ... aga "mõte jääb samaks" smiling smiley


Loodan, t Claire endast ka märku annab. Muidu teeb küll kurvaks, et niipalju siis seda kaalu langetamise tahtmist oligi ... 2 päeva ? Õnneks meil on seda ikka rohkem, sest kes ei proovi , sellel pole lootustki. Nii, et Claire anna aga oma number meile siia ( olgu see siis mis ta on) ja asu koos meiega asjatama. Meil oleks hädasti vaja kedagi, keda on vaja kõvasti tagant torkida. Samas , kui sa numbrit ei anna , siis kustutan su tabelitest ära vist, sest ütleme nii... et sa pole alustanudki veel , enne kui juba lõpetad !??!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. January 2015, kl 20.05

KurrNurr , laupäev... ahjus hautatud köögivilju 600 kalori eest. Kas sõid neid terve kilo ja rohkem veel või ujusid need sul rohkes võis ? Päris märkimisväärne kalorihulk, äkki on eksitus sul tabelis ?

Mina panin tegelikult omale laupäeva ka paberile aga õhtul unustasin paberile märkida. Seega laiskus oli nii suur, et ei viitsinud poolikut päeva märkida. Õudne kui laisk inimene ma olen. Tegelikult oli tavaline päev, ei midagi märkimisväärset, et niisama ega söömise vaatenurgast. Ilmselt jäi piiridesse.
Tegin eile makaroni-makra salatit ise. Makaronid siis need riis-makaronid ja majonnesiks lahja 3% majonees. Seekord eraldi kaloreid välja ei arvutanud , aga kuna on oma retsept , siis varasemast ajast juba välja arvutatud ja "käekiri" on mul samaks jäänud smiling smiley
Täna tegin 10 l potiga rassolniku suppi. Heldema käega lisasin potti porgandit- sibulat-hapukurki smiling smiley Liha taine ja kruupe -kartulit tagasihoidlikumalt. Võrreldes poe rassolnikuga ei ole supil peal sugugi sellist rammusat rasvakihti ujumas smiling smiley
Tegelikult ei viitsinud üldse vaaritada, aga kui tehtud sai, siis oli ikka hea meel küll endal.
Oh seda talveilma. Telekast vaatad suusatamist , aknast välja vaadates aga sajab tihedat vihma... no kuhu see kõlbab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. January 2015, kl 22.10

Vaatasin ka enne KurrNurri eilset päeva ja tahtsin kirjutada ai-ai smiling smiley nädala sees ole siis tubli.

Minul täitsa tavaline nädalavahetus, nagu lubasin siis jään ka täna piiridesse.
Hommikul oli kaal juba -0.8g niiet ikka trennist oli see kaalutõus.
Homme lähen päris jõusaali, loodan, et reedeks see enam tunda ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 19. January 2015, kl 07.34

Tere hommikust!
Jaa need nn hautatud köögiviljad olid mul koos sealihaga (õigemini karbonaadi tükiga) haudepotis ja seal oli seda lihast tulnud rasva küll. Usun, et ei liialdanud nende kaloritega, aga jah, ma üritan nädala sees ennast parendada ja natuke juba eile sain seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 19. January 2015, kl 12.32

Tere, minul läks nädalavahetus suhteliselt hästi, suuri ülesöömisi ei olnud.

Minu suureks üllatuseks osutus hoopis tanklast ostetud capuccino. Arvasin, et natuke vahustatud piima lisaks mustale kohvile, aga kui ma kodus netist kaloreid vaatasin, siis see natuke vahustatud piima koos kohviga oli 120!!! kcalorit. Jään oma musta kohvi juurde edasi ning selle 120 kalori eest söön hoopis 2 õuna. Ning siis meenus mulle, et ma pole varem kunagi capuccinot üles märkinud ja kaloreid arvestanud selle eest- nii need ülesöömised tulevadki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 20. January 2015, kl 08.52

Minu täna hommikune kaal -2.2kg smiling smiley
Oi kui tore oli hommikul seda nr-t näha kaalul, mis siis, et see vist ainult korraks.
Eile hommikul sain endale kõhugripi ja terve eilne päev oli siis nii öelda soolte puhastus smiling smiley
Loodan, et reedeks ka ikka ilus miinus jääb.

Olge siis tublid ja kevad on varsti käes, täna last lasteaaeda viies, linnud nii ilusasti laulsid, et kevade hõngu oli tunda. Mina sain sellest kohe särtsu juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 20. January 2015, kl 10.43

Tervitused.
Tublid olete, loodan, et saad kiirelt oma kõhugripist jagu , Annn. Aga kaalunumbrile kipub selline asi jah hästi mõjuma smiling smiley Ära siis pettu, kui number gripiilmingute lahkumisel natuke tõuseb, sest see on organismile omane, et sooled päris tühjad koguaeg ei ole smiling smiley

Minu nädalavahetus ja ka eilne päev ei olnud kuidagi moodi söömise osas midagi erilist, küll aga sai eile veidi veini tarbitud ja teatavasti ei mõju see kaalule hästi. Eks näis mis kaal reedeks teeb, hetkel igatahes näitab veidi plussi, aga mitte midagi kosmaarset.

Ma ei tea, aga no millegi pärast on vee joomise vastu suur trots. Ei ole nii, et kui meelde tuleb , siis kappaks kohe kergel sammul veeklaasi tühjendama. Pigem on selline tunne, et kui vesi ( selle joomine) meenub, siis aju hakkab kiirelt kätele- jalgadele mingit teist tegevust ja mingit teist suunda otsima. No ei tea mis asi see minuga on. Kuidagi selline tunne on , et mida rohkem ennast sunnin, seda rohkem hakkab vastu. Samas ei saa just öelda, et asi nii hull on , et lausa öökima ajaks ( no seda siis pool naljaga) aga ikkagi kuidagi nõme. Oma arust olen ma selle kaalujamaga juba nii kaua tegelenud ( ja vee joomine ju on koguaeg selle juurde käinud) , et nüüdseks võiks see olla enesest mõistetav igapäevaosa, aga ei ... no tee või tina. Oehhh.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 22. January 2015, kl 07.39

Vurr, su tabelis haigutab suur tühjus, mis teed?
Sööd suurest masendusest? Võta nüüd ennast kätte ja täida tabelit ikka ka, ma siiralt loodan, et need tühjad päevad ei ole sul mingid õgimishood seal. Saadame sulle postituviga vitsu....ai-ai.
Mäletad, Vurr, kas see ei olnud mitte sina, kes ükskord saatis siia mingi lingi, kus oli mustmiljon varianti vee maitsestamiseks. On see äkki sul kuskil salvestatud, et saaksid seda uuesti jagada. Äkki aitab see sind või vähemalt kedagi teist.

Homme juba ju peame kaaluma. Mina ütlen kohe ära, et homne toidutabeli päev jääb mul küll täitmata, tuleb väga kiire päev ja kuni ööni välja. Ei hakka üle oma võimete ka hüppama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 22. January 2015, kl 07.54

Homme ongi kaalumine, loodan, et ma täna oma ilusat miinust ära ei riku, hommikul oli veel -2kg. Eks see jah tuleb vaikselt tagasi. Proovin ise mitte libastuda siis ei tule niipalju tagasi.

Vurr, tõesti mis toimub? smiling smiley ei tohi ära kaduda, kas saadan oma vitsad ka teele?smiling smiley
Kevad on varsti käes ja nüüd on viimane aeg ennast kokku võtta.
Loodan, et sul lihtsalt kiire aeg olnud ja toitumine enam vähem, homme ikka kirjutad siia miinuse onju?

Sire, sinu kanasupp ajas nii isu peale smiling smiley peaks ka vist tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 22. January 2015, kl 11.15

Tere, ja juba homme ongi kaalumine. Täna hommikul ei suutnud kiusatusele vastu panna ning tõin kaalu juba välja. See kes harjunud ennast ikka igapäev kaaluma, seda on ikka raske kaalust eemale hoida. Kui täna ei liialda, siis homseks on ilus miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. January 2015, kl 06.43

Tere hommikust.
Aitäh vitsade eest smiling smiley , need on täiesti õigele aadressile saadetud smiling smiley
Tegelikult on niimoodi, et minu pere tabas sõna otseses mõttes üleöö ebameeldiv uudis, mille tagajärjel katkeb ühtlane perekonna sissetulek. Kuid seda veidi teistmoodi kui oleks õiglane ning see on nõudnud nüüd enamuse minu ja minu teise poole vabast ajast ehk siis põhmõtteliselt võiks veidi ilustades öelda, et on olnud vaja õppida "isehakanud seadusesõbraks".
Sellega on kaasnenud "väga tervislik" eluviis, mis hõlmab endas nii umbes 4 tunniseid magamisi öötundidel ja rohkelt kohvi, kohvi, kohvi. Ütleme siis nii, et ma olen joonud vee asemel kohvi. Õnneks ei ole ma pead kaotanud ja stressisöömisega tegelema hakanud, see ilmselt tekitaks veel omakorda lisa masendust. Aga võiks vist öelda, et mul pole lihtsalt olnud aega söögi peale mõelda.
Arvan, et ma ei täida toidutabelit ka täna , homme ... kuigi peaks, aga momendil ma vist lihtsalt ei suuda ennast sundida.

Kaal täna hommikul näitab mulle 85,7 ( +0,4). Aga pole ka ime. Lõputu kohvi joomine ilmselt ei mõju organismi toimisele just soodustavalt. Loodan, et suudan peagi taas tagasi pöörduda normaalse une juurde ning sõbruneda vee-vennaga.

Nüüd aga lähen teen kiirelt uue lehekülje toidutabelisse, et kõik kes tahavad edukalt duellitada, saaksid kenasti märkmeid teha ja olle sellega eeskujuks viletsamatele vennikestele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. January 2015, kl 07.21

Tere, kaal 82.9 ehk siis -1,6 kg. Olen väga rahul, sest toidutabelit olen üpris täpselt täitnud, vee olen viimastel päevadel poolenisti rohelise teega asendanud.

Vurr- kurb kuulda,et segased ajad aga loodame parimat. Vahest saame alles hiljem aru kui hea see oli, et see uks sulgus, sest siis saab uus uks avaneda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. January 2015, kl 08.35

Hommik!

Minul täna 66.5(-1.5) peaksin rahul olema, aga tegelikult olen tige, et ei suutnud eile õhtul pitsast näppe eemale hoida, oleks täna ilusam miinus olnud smiling smiley

Vurr, mis ei tapa teeb tugevaks ja küll varsti kõik ok on.

Sire, vauuu, super tulemus, mul nii hea meel sinu pärast! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. January 2015, kl 09.16

Tere hommikust! Vurr, kõik laabub aja jooksul, pärast vihma tuleb alati päike.
Minu nr hommikul 88,8 (-1,4 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. January 2015, kl 10.18

Väga tublid tulemused kõigil!! Jätkame samas vaimus - tabel ja vesi smiling smiley

Vurrile anname väikese vaheaja, et tähtsamate asjadega tegeleda. Kui tähtsamad asjad korras, küll siis jõuab kaaluga ka tegeleda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Vähem on parem ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. January 2015, kl 10.38

Vau , tüdrukud, te olete ikka hüper super tublid olnud ! Millised tulemused wouuuu !!! smiling smiley Aga see mõjus mulle hästi , ... tegi kadedaks- teatavasti võib seda selliseks edasiviivaks "jõuks" nimetada smiling smiley
Lähen panen kohe teie ilusad numbrid tabelisse kirja... rõõmuga !

Õnneks on see jama mult pigem söögiisu röövinud... mis mõnes mõttes muidugi ei ole tegelikult sugugi hea lahendus, sest ...ei söö, ei söö ja siis mingi hetk kui sööd, siis sööd valesid asju valedes kogustes.
Panin omale toidutabelisse kirja hommikuks kaks riisivahevlit , aga tegelikult pole ma nendeni veel jõudnud ... ainult 2 tassi kohvi olen jõudnud jälle juua.
Lisaks sellele jamale, hakkas meil paar päeva tagasi internetiühendus kodus meeletult hakkima ja siis selles närvilises õhkkonnas tuli veel ka interneti teenusepakkujaga puid maid jagada ( nagu meil muud poleks teha olnud) ... kui teenusepakkuja kohale tuli ( peale mitmeid ja mitmeid telefoni teel remontimisi) siis selgus , et ruuter tuksis ja vahetati välja. Osaliselt siis ka see üks hea vabandus, miks ma mitte midagi kirja pole pannud smiling smiley
Nüüd aga lähen panen numbrid kirja ...

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.