Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 19. December 2010, kl 16.39

tere tere teiseltpoolt ookeani... minu kaal 87 seega kaotuseks 0,4 kilo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: mammut
Kuupäev: 19. December 2010, kl 19.13

täna siis 130 olen alguses tagasi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 26. December 2010, kl 17.19

Need pühad möödas! Kiire aeg ka enam-vähem möödas. Kaal 111,3 ja rõõmus ei ole. Aga hanged on suured ja üks kord me võidame niikuinii!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 04. January 2011, kl 19.49

Head uut aastat, kallid sõbrad!
Aastavahetusel kaalu ei leidnud, aga täna kodus tagasi ja seda numbrit ei taha üleski kirjutada, mis kaalu pealt vastu vaatas. Ehk ikka reede hommikuks on asjad pisut paremad. Kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 07. January 2011, kl 16.18

Hei hei naised.. vaatan et oleme siin kuidagimoodi hingitsenud aga nyyd on aasta uus ja mis oleks kui alustaks ka uue hooga... koik 4 ???.... Minu tanane kaal 7. 01 on 87 kilo.. olen mitu mitu nadalat sellel pysinud aga nyyd tahaks varsti langust naha... edu kullakesed

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 07. January 2011, kl 17.23

Tubli, Rints! Aga minul on halvad ajad olnud. Tänane hommik näitas 112,4. Häbi ja halb enesetunne lisaks. Aga alla veel ei anna. Järgmise nädalani!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 14. January 2011, kl 12.40

Täna juba parem, kaal näitas 111,4, tuju läks ka kohe paremaks. Võtsin oma soolaseened lahti, varsti paastuaeg käes, ehk siis läheb veel lõbusamaks. Head tuju teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 14. January 2011, kl 21.07

oh aga minul naitas kaal esimest plussi alates juunist... kaal siis 88,2 ja pluss 0,2 kilo mhm

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 14. January 2011, kl 22.44

ilmselt on ameerikast tagasi tulemine tekitanud sinu kehale mingi stressi (ajavahe ja lennukisõit vms.) - aga see 200g ei ole midagi väga hirmutavat - lihtsalt Sinule on ta äärmiselt ebameeldiv, sest oled senini üliinimlikult kogu aeg miinust näinud - tubli oled ikkagi ja mulle väga suureks eeskujuks!!! ka koos selle 200g-ga

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 15. January 2011, kl 16.08

jah nae inimene ei oska arvutada,pluss 0,2 kilo aga kaal 87,2 mitte 88,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 24. January 2011, kl 21.12

hei naised kas olete siin_?` minu kaotus 0.1 kilo, kaal 87,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 28. January 2011, kl 19.51

Palun vabandust, et eelmisel näitude sisestamine siin vahele jäi. Kaal läks mul üles ja tuju kohe kehvaks. Täna asi juba parem, hommikune kaal oli 110,4, mis tähendab, et olen tagasi ennejõuluses ajas. Graafiku järgi peaksin olema juba alla 100 kg - no ammu juba tahaks, et see tõsi oleks. Aga ega ma aru ole saanud, mis mu kaalu langetab ja mis tõstab. See on küll kindel, et kui rohkem liikuda ja samal ajal näljatunnet tunda, siis kaal langeb - aga siis on ka hirmus külm kogu aeg ja seda on päris raske välja kannatada. Üldse olen märganud, et näljatunne toob ka külmatunde, aga kaalu alati küll ei langeta. Samas võib kaal langeda ka ilma nälja- ja külmatundeta, aga miks see vahest juhtub, sellest ei ole veel aru saanud - aga nii mulle meeldiks kaalu langetada küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 29. January 2011, kl 19.42

tore omamoodi, et tagasi oled!!!! minul viimasel ajal hoiab kaalu tohutult kinni.. olen onnelik, et juurde ei tule.. aga nyyd vist joudsin pohjuseni ka.. hormonaalne probleem, mille peaks kontrolli alla saama.... minu sellenadalane kaal 87, seega kadu 0.1 taas. Muide mul on tunne, et oleme oma kaks teist duellitajat kaotanud.. vist peaks motlema uue nimega duelli algatamisele.. meie sinuga ning voiks juurde votta mone uue nt... mis arvad aga edu edu ja veelkord edu sulle

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 03. February 2011, kl 21.13

Tere kõigile! Ka neile, kes uuel aastal veel näole pole jõudnud. Äkki ootaks veel veebruari ka neid põõsapugenuid - ma ise tahaks ka tavaliselt veebruaris talveunes olla. Ja kui juba pühad raskeks osutusid, siis oleks parematel aegadel parem tagasi tulla, kui näed, et sind ikka veel oodatakse. Mul selline jama seekord, et olen homsest esmaspäevani oma arvutist kaugel - nii et kui homme hommikul väga kiireks läheb, jääb kaal sisestamata. Tänastel andmetel ei tohiks küll juurde tulnud olla, aga kui arvestada seda, kui maitsvad praekartulid mulle abikaasa tänaseks õhtuks küpsetas, siis võib ka karta, et alla pole samuti midagi läinud.
Uusi võib minu poolest alati juurde võtta - eks siin ole kõik inimesed ühe ja sama probleemiga maadlemas ja omasugustega ikka mõnus suhelda.
Küsin aga hoopis seda, et kuidas tead, et hormonaalne probleem, kas pidasid arstiga nõu või on enne ette tulnud. Ja seda ka, et kuidas seda lahendama hakkad - kas tabletid või näiteks NLP või veel miskit kolmandat.
Tervitusi ja jõudu ja tervist ja põõsast välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 03. February 2011, kl 21.39

Tere,

Mulle jäi silme, et olete mõelnud uue duelli algatamisest. Mina tahaksin Teiega liituda=). Pikkus 173cm ja kaal 100,3kg.
Väga-väga tahaks duellida!=)

Marili

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 03. February 2011, kl 22.21

Marili / aga tere tulemast siis.. votame su heameelega enda juurde.. meie kaalumispaev on reedeti, aga pole ka hullu kui laupaeval esitad.... homme siis ootame sinu algkaalu ja ikka edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 04. February 2011, kl 07.57

Nii, minu algkaaluks jääb 100,2kg.
Edu tulevaks nädalakssmiling smiley Me kõik vajame seda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 04. February 2011, kl 08.48

Jõudsin. Tänane kaal 110,2. Tere tulemast, Marili! Edu meile kõigile uuel nädalal!
P.S. Seekord need kartulid ei võitnud siiski!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 04. February 2011, kl 22.20

Tublid tydrukud! Minul seisak.. kaal 87...kyll ta ehk ykskord hakkab liikuma

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: mammut
Kuupäev: 06. February 2011, kl 12.17

Tere.

Sain kutse kätte ja tulen siis uuesti tagasi aga muidugi koos oma mammut kaaluga,kaal siis oli reedel 134,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 06. February 2011, kl 15.54

Oh mammut.. me tundsime sinust puudust, ei ole tahtis palju kaal on ja palju liigub.. tahtis on toetus ja teadmine eks ta ykskord ikka liikuma hakkab.. tere tulemast tagasi ja ikka edu ja vastupidavust

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 09. February 2011, kl 16.53

Tervitused kõigile! Ja special Mammutile! Ole ikka meie seltsis, kas kaaluga või kaaluta. Küll meie juba teame, et sa ükskord üks kena inimene oled. Jõudsin koju tagasi ja köhin - tegelikult enam ei tahaks, aga vat ei lähe mööda. Liikuda ei saa, sest siis ajab rohkem köhima. Õnneks ei ole ka erilist söögiisu. Aga küll see isu jälle tuleb, peaks ainult enne hing hakkama sisse-välja liikuma - saaks ennast ka liigutada. Väsinud olen ka kangesti, aga miskit hullu ei ole. Peab lihtsalt tabletti võtma ja terveks hakkama. Ja ükspäev ma tundsin juba kevade lõhna. Täna see küll ei olnud.
Trizzu - uu, meil varsti tabelit vaja!
Kohtumiseni nädalavahetusel! Seniks ...ära saada meid kiusatuse sisse, sest sinu päralt on vägi... kõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 11. February 2011, kl 06.22

ja ongi nädalmööda läinudsmiling smiley Mul läks nädal muidu edukalt, ainult eile läks asi käest ära: ei suutnud rämpstoidule vastu pannasad smiley Kuidas teil nädal läks? Igatahes. Minu nädala tulemus on järgmine: uus kaal 97,6kg (langus 2,6kgsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 11. February 2011, kl 09.44

Väga tubli, Marili! Hoia end ja ära üle pinguta, tervis ikka ka oluline, mitte ainult kaalulangus. Minu tänane kaal 109,8. Väike langus on ja kuigi oleks suuremat tahtnud, püüan end mitte süüdistada (kolmapäevane praetud liha maitses nii paganama hästi!). Loodetavasti on teil paremini läinud! Jään uudiseid ootama ja Trizzut, kes kena tabeli teeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.38

Ma olen söönud täpselt nii palju kui kaaluabi näitas, et sööma peab ja tunne on super!smiling smiley Praeliha on küll väga hea. Mul hakkab suu vett jooksmasmiling smiley, aga praeliha on ka kasulik, kui seda õiges koguses süüawinking smiley nii et ära süüdista ennast!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 19. February 2011, kl 21.46

Tere taas. Kaal 109,6. Langus ainult 0,2. Aga ma pole ka eriti suutnud pühenduda. Kõik tundub suht mõttetu. Nii põrgulikult külm on ka kogu aeg. Tahaks kuuma šokolaadi, teeveest on kõrini kohe. Aga köha hakkab nagu leebuma natuke, enam ei vilista niimoodi rinnus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 20. February 2011, kl 09.53

tere tere... uh olen see nadal migreeniga voidelnud aga huvitaval kombel ka kovasti juurde votnud, kaal 88 kilo, seega kaalu juures 1,1 kilo

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 20. February 2011, kl 14.09

Hei,
Minu langus null. Olen sel nädalal tõsistes raskustes olnud: käisin palju väljas söömas ja muutusin laisaks ega viitsinud ise süüa teha, mistõttu jäi ette rämpstoit. Vähemalt juurde ei tulnudsmiling smiley

EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 26. February 2011, kl 23.03

appi!!!!!!!!!!!!!! ei saa enam aru, mis toimub.. nadalaga taas 0,7 juures aga ei soo ju halvasti... mhm.. noutuks ja kurvaks teeb.. kaal 88.7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 28. February 2011, kl 10.34

98,2, samuti tõus...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123Järgmine
Asukoht: 2 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.