Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 01. March 2011, kl 10.29

Tere!
Äkki on selle pikalt külma ilma tulemus. Mina polnud eelmisest teisipäevast saadika kodus ega pääsenud ka arvutile ligi, aga võõral kaalul käisin ja see näitas 110,1. Igatahes see rõõmu küll ei teinud, seda enam, et oma meelest olin iganes tubli olnud. Aga tänaseks on juba mitu kraadi soojem ilm, päikest ka nähtud ja toas tuleb juba kevade mõte pähe. ma niiiii loodan, et nüüd läheb ometi paremaks. Olen selle 110 ümber juba jõulust saadik kõikunud. Köhinud, tatistanud, külmetanud ja kõikunud. No kaua võib? Peab ju ometi kord kevad tulema hakkama ja kaal langusele liikuma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 04. March 2011, kl 06.38

Päikest on nii palju näha olnud sel nädalal, et pole arugi saanud, et nädal juba möödassmiling smiley. Mina olen selnädalal ennast joonele tagasi saanudsmiling smiley. Kaal 97,2kg.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 22. March 2011, kl 19.24

Tüdrukud.. uuuu.. kus te kadunud olete.. ise olen ka võidelnud väsimnuse ja masendusega aga täna nii ilus kevadine ilm.. võtame asja taaskord uuesti käsile.... Palju teid siia veel jäänud on ja paljud on nõus meie duelliga ka jätkama... ise püsin hetkel 88,6 peal

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 28. March 2011, kl 14.13

Mina olen ennast täiesti käest ära laknud, olen jälle 100,2kg. Aga nüüd tuli motivatsioon koos päiksega tagasismiling smiley Hetkel küll ilm kiita pole, aga küll see päike ka tagasi tulebsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Mina olen valmis edasi minemasmiling smiley Sära silmadesse ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 28. March 2011, kl 18.29

Häbi mulle! Lihtsalt ei suuda end kuidagi kokku võtta. Kuidagi liiga palju kohustusi on kogunenud ja ise nii väsinud ja läbi. Kaal kurivaim ka ei taha kuidagi langeda ja kuidas ta saakski, kui kogu aeg ise endale järele annan. Paastuaja värk - palju putru ja leiba - oma köögivili kipub juba maitsetuks minema ja ei isuta ka. Istun ikka oma 110 kilo peal. Üle 111 ei lähe, aga alla 110 ka ei tule. Pean vist rahul olema. Mind ei aita päike ka praegu. Hea seegi, et enam ei külmeta kogu aeg. Aga Teile jõudu ja leidke oma motivatsioon ikka iga päev suuremana jälle üles. Eks ma ka ikka püüan nii palju kui suudan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 28. March 2011, kl 20.47

Yehuu, tublid naised, et tagasi olete!!!!! Kyll me koos suudame... v]tame end kokku ja teeme asja ara... ootan siis reedeks-laupaevaks meie uusi naite

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 01. April 2011, kl 05.52

Hommikust naisedsmiling smiley

Mina olen siis täna 99,7.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: omamoodi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.10

Tere hommikust! Mina täna hommikul 110,8. Jõudu ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.03

Tere, mina 88.7, 100 gr juures aga kyll see ka laheb.... hakkasin zumbas kaima ja see teeb tunde monusaks, ka liikuda saab rohkem, nyyd kus on lootust soojenemisele... Panin end tana ka maijooksule kirja...
Ikkagi oleme tublid... edasi uute eesmarkide poole

marili.. onne kahekohalise numbri puhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.05

AH JA... akki alustaks uue duelli nimega, kus kirjas siis ainult meie kolme nimed... ma paneks tabeli siis juba sinna uude sonumisse... Mis arvate, kas olete nous?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Marili
Kuupäev: 03. April 2011, kl 21.32

Mina olen nõussmiling smiley Ja rints, tänud! Mul on endal ka hea meelsmiling smiley Kuigi langus polnud väga suur, tundub ühe koha kadumine numbriloendist massilise kaalulangusenagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: rints
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.03

SEE DUELL LUKUS / MEIE UUS DUELL NIME ALL / DUELL- MARILI-OMAMOODI-RINTS

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell - Rints, Trizzu, Mammut ja Omamoodi
Saatis: Pedagoog
Kuupäev: 25. April 2011, kl 12.12

Võtke mind ka kampa, alustasin tänasest uuesti, sest horoskoop oli muutusteks soodnewinking smiley

Kas sellel duellil eesmärk ka on? Näiteks jaanipäevaks 10 kilo väiksemaks või seenele saledanasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123
Asukoht: 3 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.