Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 42
smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 10.51

Head uut aastat! smiling smiley
Aasta uus ja taas uus duell. Jõuluks pringiks hirveks jätkab rasvade maha saagimist.
Kes tahab liituda siis pange TABELISSE oma nimi ja numbrid kirja ja hakkame koos eesmärgini punnima. Lõpptähtaeg on Jaanipäeva nädala reede.

Ehk siis reeglid sellised:
* heledad kastid tabelis on teie täitmiseks (NB! Ära valemeid näpi!)
* kaalu sisestamisel koma ei kasuta, vaid ainult punkti.
* iga reede toimub kaalumine, kus igaüks lisab oma uue kaalunumbri
* kui sa oma kaalu ei sisesta õigel ajal, siis lisab moderaator su eelmise nädala kaalu ja punase värviga. Kui 3 nädalat järjest on su kaal punase värviga, siis kustutatakse sind listist (kuna me pole enam kindlad, kas sa tegelikult enam duellitadki meiega winking smiley )

Eriti oodatud on duellitajad, kes räägivad kaasa, jagavad kogemusi ning nippe ja toetavad kaashigistajaid smiling smiley .....ja loomulikult kõik vanad "pringid hirved", kellega on siin 100 puuda soola koos ära söödud (loe: sadu liitreid vett ära joodud ja loendamatu tunde higi ja pisaraid valatud) spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. January 2015, kl 12.15

Head uut aastat tulevased pringid hirved!smiling smiley
Olen teie eelmist duelli lugenud ja kaasa elanud ja te olete lahedad olnud ja otsutasin ühineda, kui lubate winking smiley.
Olen aastaid igal aastavahetusel lubanud/soovinud, et tahaks kaalu langetada 5-10 kg, sel aastal esmakordselt seda ei teinud, sest arvan, et teen seda mingil määral niikuinii. Tahaks lihtsalt tervislikult elada, treenida ja ennast oma kehas hästi tunda.
Pärast eilset söömishullust alustasin tänast hommikut kahe viilu leiva, või ja avokaadoga. Hea kerge on juba olla.
Aitäh ursull, et viitsisid juba asjaga alustada - nüüd START smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 13.31

Hei BIRIKA! Tore, et liitud ja lõpuks su mõtisklused selles osas ka teoks saavad smiling smiley
Ega siin pole midagi oodata, ikka kohe aasta esimesest päevast alates tuld ja nii Jaanipäevani välja.
Just võtsin Endomondos oma terve 2014 aasta statistika kokku ja võrdlesin 2013 aastaga. Olen palju tublim olnud kui aasta enne seda. Samas kaal aastaga võrreldes on suht sama, ok paar kilo olen ikka kergem, aga noh võiks ikka rohkem. Järelikult pean ikka Kaaluabiga jätkama ja jälgima mida näost sisse ajan. Ise pean plaani täna juba väiksele sörgile või kõnnile minna.

Ahjaaa, kui märkate tabelis mingeid anomaaliaid, siis andke teada. Ma pole selle funktsioneerimises 101% kindel.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. January 2015, kl 14.07

Hei k6igile vanadele ja uutele.
Ma eile eel m6tlesin, et v6tan t2na viimast p2eva vabalt, aga peale hommikusooki juba tundsin, et ei taha rohkem jama n2ot sisse ajada. Nyyd teie postitusi lugedes sain indu juurde, et juba t2nasest alustada korralik olemisega. Pyhadega v6tsin ikka 2 kilo ringis juurde nagu ikka.
Vanas teemas sai seda juba mainitud, aga eelmine aasta samal ajal olin 7kg raskem. Tegelikult fyysiline vorm on k6vasti paranenud, sest trenni teen nyyd m6nuga ja ei v6ta seda nagu kohustust. Tegelikult asi ilmselt selles, et olen leidnud enda jaoks 6ige trenni- rattaga s6itmine ja sellep2rast naudin seda ja kaalu langetamine on t2itsa ok.
Ma sain kunagi indu juurde siis, kui keegi oli oma enne ja p2rast pildid postitanud kusagile kaaluabisse. Luban, et riputan enda omad kaa kusagile yles varsti, 2kki saab keegi sellest indu juurde. Aga teiega rassin edasi seni kuni sangad ja k6ht t2ielikult kadunud on.

Edu meile k6igilegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. January 2015, kl 14.40

Ma siis v6tsin k2tte ja riputasin need pildid ikka yles. Mu uusaasta lubadus on siis teha asjad kohe 2ra, mitte neid yless kirjutada ja poole aasta p2rast teha.
Kahjuks ei leidnud yhtegi t2ispikkuses enne pilti ajast, mil k6ige raskem olin. No tean p6hjust kaa, k6ik pildid said alati mu k6ige saledama nurga alt tehtud. Ja need kus v2ga trulla v2lja n2gin, kustutasin juba kaameras 2ragrinning smiley Selle yksiku siis leidsin, aga see pole ka mu k6ige j2medam mina. Ma arvan, et saate umbes aimu. P2rast pilt on muidugi suurem ja tehtud 2 n2dalat tagasi. Enne pilt on tehtud 2011 suvel.
Vaadake siis ise pilti

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 15.00

Wauuu siucra, päris prink hirv juba! thumbs up
Mul on ka endast selliseid pilte. Ennem teen mingi õue liikumise ära ja siis panen ehk ka üles, kui põdema ei hakka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. January 2015, kl 15.13

Jaanip2evaks siis pringimast pringimgrinning smiley Loodan, et varsti saab hakata trenni tegema selleks, et kena kann ja muud strateegilised kohad ilusaks vormida ja mitte enam peki sulatamiseksgrinning smiley
Ursull, pane kindlasti. Ma arvan, et see annab k6vasti motti juurde k6igile. Mulle meeldib v2ga vaadata neid enne ja p2rast pilte inimestest, sest ma tean kui raske too on selle saavutamiseks tehtud.
Ma vist l2hen kaa v2lja ja rassin need eilsed 6lled ja maiustused systeemist v2lja.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. January 2015, kl 15.14

Väga lahe tulemus/pilt sul siucra, tahan ka jälle sellist.
Ma ei teagi, mis mu pühade mugimise tulemus on, pole siin vanemate juures kaaluda saanud. Kui nüüd nv koju jõuan, siis näen oma tulemust eye rolling smiley

Head uut aastat kõigile! Uuel aasta uue hooga!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 01.01.2015 15.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. January 2015, kl 16.48

Siucra on tõesti päris prink hirv juba smiling smiley. Minu jaoks suht ideaalne - ei näe mingeid sangasid smiling smiley.
Mina teen trenni 3-4 päeval nädalas ja on juhtunud ka 5 trennipäeva nädalasse, siis olen ma enda arust eriti tubli olnud ja kiidan ennast smiling smiley. Olen sellisesse seisu jõudnud, et kui 2-3 aastat tagasi sundisin ennast trenni ja 1-2 aastat tagasi läksin trenni mõttega, et peale trenni on ju hea olla. Siis nüüd ma juba tahan vabatahtlikult trenni minna, sest treenitud kehas on ikka tunduvalt mõnusam olla - ma tean, mida ma räägin smiling smiley.
Aga tõsiasi on, et kaalu alandamiseks on toitumine 80 % ja trenn 20%. Tunnistan, et ma lubasin endale 2014 liiga palju toitu(õnneks küll enamjaolt tervislikku) ja usun, et tänu treenimisele aastaga kaal suht ei muutunud. Nüüd üritan vaikselt toitumise osas midagi ette võtta smiling smiley.
Ahjaa, ma käisin ka väiksel sörgil täna 33 min + võimlemine otsa, tänu ursullile, kes utsitas mindki liikuma minema. Hommikul küll mõtlesin, et teen trennivaba päeva, et muidu mõni tuttav veel näeb, et kes see hull jookseb siin 1 jaanuaril 2015 juba - muud ei ole teha või?
See oli nali, mul teiste arvamusest suht suva, teen nii nagu arvan enesele hea olevatsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 17.23

Ok-ok, minu pilt siis selline ja see saledam pilt on minust selle suvel ja paksem 2 aastat tagasi. Kaalud on siis 83kg ja 103kg. Nüüd siis ma jälle veidi raskem yawning smiley
Mees vaatas mul seda pilti ja kukkus irvitama, et nää vahi öökulli! grinning smiley

Loodan, et mõnda motiveerib sellise õudukpildi vaatamine winking smiley

Käisin tegin ka selle aasta esimese jooksu, veits alla 5km aga siiski joooooksin ja ise rahul! thumbs up Kusjuures BIRIKA, ma läksin sama mõttega jooksma, et hiššand tänava rahvas nüüd kõik näevad, et ma 1.jaanuar juba lolliks läinud, aga räigelt ignoorisin seda mõtet peas ja püüdsin leida oma peas mõtte, et sel ajal kui mul kalor põlevad söövad nad jääke ja vahivad telekat :p
Ma tulin pärast jooksu koju ja tegin toorsalati rohke kalamarjaga - nämmm :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 17.26

kahju, et mul kannikate pilti polnud panna nagu siucral, aga noh mul kõht on põhimure mis eest ära ei lähe. Kann on ammu prink :p Kintsudest võib veel midagi maha raputada, aga nende üle ma ka väga ei kurda. Saaks kõhud eest ja käed saledamaks oleks täiesti näpitav iir winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. January 2015, kl 18.29

Issand, te olete nii tublid. Ma pole end ikka toast v2lja ajanud. Ma olen siis see kes istub ja neid j22ke soobgrinning smiley Tegelikult eilseks spets tegin v2hem syya, et t2nasek palju yle ei j22ks. Yks tykk l6hepirukat ja ongi k6ik. Mul on sygavkylm igasugu mereande t2is topitud, niiet alustan aastat v2ga tervislikult. Uusaasta lubadus on siis see, et ei ole enam laisk ja hakkan j2lle rohkem salatit sooma.

Wow, Ursull. Vahe on ikka t6siselt m2rgatav. Sa juba praegu p2ris prink hirv jugrinning smiley A nagu sa kunagi mainisid, siis jalad on jah sul t6esti peenikesedgrinning smiley
Vasakul pildil on sul tuttav kleit seljas..smiling smiley
Ma olen k6ik k6huga pildid 2ra kustutanud. Mida ei n2e, seda pole olemas onjugrinning smiley
A muidu tol pildil pluusi all olev maika t6mbas sangad ja k6hu peitu. Ega ma enne ei j2ta jonni kuni p2ris lahti saan k6igest ja rannas bikiini v2el ringi lippan nagu prink hirv. 6nneks palju pole puudu enamgrinning smiley m6tlesin kaa, et kui ma selle kaalu langetamise ette v6tsin, siis pressin ikka l6puni kuni ise 100% rahul olen. Aga t2nud k6igile komplimentide eest, see tegelikult tekitab v2ga hea tuju ja motiveerib v2gagrinning smiley Kui vihma ei tule, siis hyppan homme ratta selga ja teen selle aasta esimese s6idu.

Esimese p2eva kohta k2ib meil siin juba t6sine vestlus, loodame, et juttu j2tkub jaanip2evani siisgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 18.48

siucra, sul sama kleit või? winking smiley
Mulle meeldivad kõik need kleidid, mis kõhu ära peidavad (see hetkel just väga ei peida) ja säärejooksu välja toovad, mis tekitab saleda efekti spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. January 2015, kl 19.19

Kahjuks pole. Enne pulma minekut otsisin endale kleiti ja leidsin tolle. Kohe 2ra ei ostnud ja p2rast enam polnud. V2heste asjadega on nii, aga seda t6esti kahetsen, et sellest ilma j2in. Mulle meeldivad kaa sellised kleidid. Armastan yldse kleite ja seelikuid kanda. 6nneks nyyd juba vaikselt saab osta selliseid, mis ei pea midagi peitma. Vahepeal oligi selline periood, et yhtegi asja selga polnu panna, sest tahtsin juba midagi kitsamat ja saledamat keha n2idata, aga k6ik kleidid, mis kapis olid, ei n2idanud midagigrinning smiley

A su toorsalat ajas mul kaa isu peale. Kalamarja polnud v6tta kusagilt, tegin krevettidega, aga ausalt ma pole midagi nii head ammu saanud. See jutt tule siis selle inimese suust, kes terve pyhade aja igast head ja paremat n2ost sisse ajasgrinning smiley L2ks jub meelest, et tervislik toit on ikka kuradi hea ja v2rske ja kerge.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. January 2015, kl 20.17

Ursull- käte jaoks teen mina sellist harjutust 2 kg hantlitega, et tõstad mõlemad käed hantlitega sirgelt pea peale ülesse ( küünarnukid suht pea vastas)ja siis hakkad taha käsi laskma 2 x 20 korda 5 korda nädalas ja su käed on suveks kindlasti vormikamad.
Ma olen selline pirnitüüpi paksuke, et on ikka piht olemas, aga tagumik ja jalad annavad soovida smiling smiley, kuigi mees ütleb, et ta küll ei taha, et mu tagumik väiksemaks jääks smiling smiley.
Tõesti esimese päeva kohta on meil juba palju juttu, aga no vabad päevad...loodan samuti, et juttu jätkuks jaanipäevani.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 01. January 2015, kl 21.34

Hei, hei ja head uut aastat Teile!

Vaatan, et päris aktiivne suhtlus on lahti läinud. Loodan ka, et seda jaguks jaanipäevani välja. Kusjuures mingi hetk mõtlesin, et see duellitamine mulle eriti abiks ei ole olnud ega erilist motivatsiooni juurde tekitanud, kuid neid sõnu pean siiski sööma. Kui ikka iga reede tuleb kaal avalikult üles riputada, siis paneb see tublisti rohkem pingutama. See pühade periood on seda väga hästi näidanud.

Nimelt pean piinlikkusega tunnistama, et olen ka see, kes diivanil istudes jääke on muginud. Tegelikult võtsin teadlikult jõulude ja aasta lõpu vabamalt. Aga asi on natuke liiga vabaks läinud. Minu nipp, mis kõige paremini toimib, on see, et kodus ahvatlevat kraami (eelkõige magusat pean silmas) ei ole. Pühade tõttu on kandikud seda kraami siiski täis. Lapski, kes on veel beebi, sai mitu kommipakki. No ja loogish, et selle panevad vanemad nahka ... smiling smiley Paar päeva tagasi kaalusin ja õnneks tagasi 70ne peale kaal veel läinud ei olnud, kuid kiloke oli juures küll. Kardan, et nüüd võib kaal ka tagasi 70ne peal olla.

Enne ja pärast pilte on alati hea vaadata, on väga motiveerivad. Siucra ja Ursull olete väga tublid. Erinevus on väga hästi näha. Mul endal on sama efektiga ühed reisipildid. Juhtus nii, et käisime kahel aastal järjest samas kohas puhkamas, st mul on aastase vahega täpselt sama tänava otsas tehtud pildid. Oi jeerum, milline mammi esimeselt pildilt vastu vaatab. Nagu õllekõht oleks ees (tegelikult ma õlut abs ei joo), kumab läbi lohvama särgi. Aasta hiljem tehtud pildil on juba täitsa ok neiu. Jube, kuidas kaal aastaid otsa paneb. Kaalude vahe oli 84 kg vs 68 kg. Peeglisse vaadates ei saanudki aru, et see 84 kg nii jube oleks olnud, aga pildid alati reedavad. Seejärel tuli lapseootus ja nii ma siin jälle higistan smiling smiley

Nüüd tuleb siis edasi rühkida ja enne suve võiks kaal 62 kg ringis olla. Üritan rohkem aega ka trenni jaoks leida, see olekski põhieesmärk ja lubadus selleks uueks aastaks. Kuna laps saab lisatoitu ja enam minust nii sõltuv ei ole, siis vabandusi, trenni mitte teha, enam ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. January 2015, kl 23.04

Mädzi, sa pead ka meiga oma enne ja pärast pilti jagama winking smiley Nii, et lao letti! :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 02. January 2015, kl 16.10

Jaaaa, k6igil, kel selliseid enne ja p2rast pilte leidub, jagage aga! M2dzi, me ootamewinking smiley
Mul oli t2naseks kaal t6usnud ja kuna ametlik kaalumine reedel, siis otsustasin tabelisse ikka t2nase kaalu panna.
Hommikul oli siin ilm ilus ja p2ike paistis, tegin selle aasta esimese rattas6idu. Kyll ainult 10km, a kylma ja tuulega v2ga rohkem ei j6uagi. Lisaks hulatasin hommikul pool tundi ja peale kogu seda trenni on enesetunne oi kui hea. Aga seda mul just ongi vaja, et uus aasta positiivselt algaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anu24
Kuupäev: 02. January 2015, kl 18.13

Tere!

Kui tohib, siis liituksin ka Teie duelliga. Olen seda ka varem plaaninud, kuid pole leidnud varem ühtegi sellist, mille tingimused mulle sobiks.

Minul kahjuks ühtegi enne ja pärast pilti üles pole panna, aga lühidalt öeldes võtsin kaaluabiga liitudes alla 10 kilo. Ühel hetkel ma enam nii väga toitumist jälgida ei viitsinud ja nii tuli kilosid jälle juurde. Hetkel ma ei arva, et olukord oleks küll katastroofiline, kuid kuna ma oma tegeliku eesmärgini üksinda pole jõudnud, siis loodan, et duell on see imemotivaator, mis mind jälle pingutama sunnib...

Tegude- ja õnnestumisterohket uut aastat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 02. January 2015, kl 19.12

Tere minugi poolt!
Olen KA-s üsna staažikas tiksuja - aegajalt innukamalt asja juures, sekka jälle passiivsemad ja minnalaskvamad perioodid. On olnud ka duelle - rohkem ja vähem tulemuslikke, ent minu võistlusliku loomuse juures on neist ikka rohkem kasu kui kahju olnud smiling smiley
Nüüd olen jõudnud taas kriitilise piirini, kuna märkamatult on viimase aastaga 7-8 kg juurde tiksunud. Stressi-kilod.. Aga kuna stressi allikad jäid eelmisse aastasse, siis patt oleks kilosid kaasa vedada. Uus elu, nagu 1. jaanuarist ikka.

Seega tänan võimaluse eest Teiega liituda!

Edu ja kindlat meelt meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 02. January 2015, kl 19.16

Tere smiling smiley

See duell paistab päris hea ja proovin siis ka. Olen ennemgi osalenud paaris duellis. Esimene duell läks hästi, kuid teine mitte nii hästi. Ehs see läheb paremini, sest ma arvan, et suvi ja lühikesed riided on piisav motivatsioon mulle kuna olen siiani endale koguseg lubanud, et see suvi ma saan vabalt end tunda kuid ei miskit
Sel korral loodan duelliga seda lubadust täita ja loodan, et kui meid on nii palju siis saame me kõik üksteist toetades oma tulemused kätte smiling smiley

Tervislikku ja sportlikku uut aastat kõigile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. January 2015, kl 19.54

Tere ja head uut aastat kõikidele uutele liitujatele!
Tore, et meid paari päevaga juba nii palju siin on. Pildi panek enne ja pärast ei ole kohustuslikud, aga kui tahate, et motivatsioon silme ees püsiks siis tasuks neid pilte silme all hoida ja veel parem on endast sellist pilti omada ning miks mitte ka teistele innustamiseks.

Minul täna spordist paus. Lihtsalt planeerimata tööpäev tuli vahele ja pimedas nii kõva tuulega jooksma ei lähe. Teen mõttesporti nüüd ja üritan oma peas asju korrastada, et mõistusega võtta palju süüa tohin ja kuidas magusale ei öelda.
VÕiksite jagada nippe selles osas smiling smiley

Samuti palju te kaloreid tohite tarbida? Mul seekord pakkub KA 1600kcal+ peale veidi. Liikumise osas jätsin valikuks vähe või üldse mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 02. January 2015, kl 20.00

No tere jõudu,uue aasta hirved!
Mina olen end jõudnud hirve emaks süüa-juuagrinning smiley ja nüüd siis paras aeg lüüa lahti uus kaalulangetamise poolaasta,kus loodan tagasi jõuda vähemalt oma eelmise aasta max tulemuseni 83.6 kg,eesmärgi seadsin siiski veel raskema,aga eks aeg näitab,
Olen teie piltidest ja teie pealehakkamisest vaimustuses,ärge alla andke!Lisasin omalt poolt ka mõned pildid 2013.a.suvest,talvest ning 2014 aasta suvest ja suve lõpust.Nüüdseks muidugi hetkel taas kilosid juures,kuid need kavatsen juba selleks saabuvaks suveks maha saagida:the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anu24
Kuupäev: 02. January 2015, kl 20.59

Õhtust!

minu kalorinorm on 1308 kcal. Nendel päevadel, kui mingeid erilisi ahvatlusi (looka kaetud laudadega üritusi või lademetes ahvatlusi kodus köögiriiulitel)ei ole, tundub see üsna mõistlik ja tehtav.

Hea nipp, kuidas õhtul mitte liialt kaloreid tarbida, on näiteks juua suurem tassitäis kohvi või teed ja sinna teelusikatäis mett panna- nii saab magusaisu rahuldatud ning samas ka kõht täis.

Teine hea ja kõhtutäitev variant on süüa nisukliisid jogurti või piimaga- teeb kõhu täis ja hoiab selle ka korras. seda on parem süüa siiski hommikuti.

Kui trenn jääb vahele, siis netis on väga häid "at home workout"e, nö varuvariante, kui õues orkaan peaks puhkema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. January 2015, kl 21.41

Mind see vedeliku joomine sellesmõttes ei aita, et petaks kõhu ära või nii. Mul pidevalt ligi liitrine kruus kõrval ja kaanin vett juua. Õhtu jooksul 3 kruusi on minu jaoks lumme...
Just see näksimine ajab mind hulluks. Näed, et pere jalutab jälle köögi vahet, kes teeb võiku, kes lõikab juustu või küsib küpsis...no ikka satun ise ka kööki ja siis tahaks ka juba midagi.
Ilmselgelt pean oma mõtlemise kallal kõvasti vaeva nägema. Pärast suuri pidustusi magu juba harjunud ka saama.
Ma ei tooks neid ahvatlusi koju, kui pere ei oleks, aga kuidas sa perele keelad? Ai kurja...tuleb ikka kuidagi süda kõvaks ajada ja endale pikki näppe anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. January 2015, kl 22.57

Mul oli täna kuni 19.00 korralik päev, siis tulin trennist sõin normaalselt ja 21.00 tahtsin niiii midagi head ja sõin sokolaadi, no mingi 60 gr vist tuli ära. Nüüd süümekad, et teine päev ja juba sa libastud. Magusat ma muidu tegelikult väga ei tahagi, ma ei teagi kuidas siis täna nii juhtus confused smiley.
Magusa söömisel minul natuke aitab see, et tean kui raske on organismil selle suhkru töötlemisega hakkama saada ja siis ma lihtsalt üritan oma keha säästa suhkru lagundamise vaevadest smiling smiley.
Ma kaaluabis enam kirja ei pane, sest tean, et pean mingi 1400-1500 kcal päevas tarbima ja kui trenni ka teen siis peaks kaalulangus toimima. Kuna kogemusi on juba parasjagu kogunenud siis tean toitude kaloraazi enam-vähem ja vana kaalujälgijate süsteemi punktid tiksuvad ka kuklas.
Mu soov on oma pere ka tervisliku toiduga harjutada, sest neil kõigil kalduvus ülekaalule, aga nad ei võta vedu. Tegin täna potitäie tervislikku suppi ( oad,kanaliha,brokoli,porgand,sibul) - arvake ära,kes seda suppi sõi - ainult MINA. No homme annan siis seda suppi ka oma koerale, ta ka ülekaaluline smiling smiley.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 03. January 2015, kl 09.01

Minu hoian oma päevast kalorinormi u 1500 ümber ja enamasti on see täitsa piisav - kõht tühjaks ei jää, ent samas distsiplineerib ja sunnib valikuid korrigeerma. Ehk siis hea ajend mõttega ja mõtestatud toitumiseks smiling smiley
Erinevalt paljudest kaaluga kemplejatest minul ülemäärase magusaisuga probleemi pole. Kõige magusam magus minu majapidamises, mis mind tõepoolest kohati liigagi valjult kõnetab ja mis külmkapis koha esiritta kohe mitmeks hooajaks broneerinud (tänu lapsele), on kohuke oma erinevais maitsevariatsioonides. Nii tarbin nädalas aegajalt ikka paar tükki..
Vastupandamatuna mõjuvad mulle hoopis erinevad liha- ja juustutooted - toorsingid, kõvad küpsed juustud, kitsepiima juustud, korralikud vanad hallitusjuustud jne jne tongue sticking out smiley Nii ongi mul pidevalt valgud (sageli ka rasvad) üle- ja süsivesikud kroonilises alatäituvuses.
Trennitegemine sõltub palju tööst ja tööga seotud liikumisest ning nii kipub kujunema, et mõnel kuul käin üsna igapäevaselt oma 10 km kepikõnni ringil ja sessamas ei jõua mõnel kuul kordagi dressidesse.

Sel aastal olen suutnud igasse päeva (kuupäeva teadmata kõlab ju uhkelt winking smiley) mahutada ühe kepikõnni sessiooni ja kuigi tänane plaaniliste toimetuste tõttu ilmselt vahele jääb, suundun homme raudselt jälle rajale. Liikumine omab minu puhul tõestatud toimet nii motivatsiooni püsimisele kui kaalu alanemisele ning seepärast algab minu tee paremale elule kepid käes winking smiley

Kaunist tuulist päeva teile, head kaasteelised cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. January 2015, kl 09.46

Tere!

Tuleksin ka kampa kui lahkelt lubatakse. Tore lugeda teiste kogemusi. Olete siin väga tublid olnud.

Mõnusat ja kerget uut aastat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. January 2015, kl 10.49

Tere ja kergemat uut aastat kõigile! Seda siis igas mõttes smiling smiley Sooviksin ka teiega liituda kui lubate. Olen aeg-ajalt siin duellidest osa võtud ja tunnen ka, et on täitsa abiks sest kuidagi piinlik on reedeti suuremat numbrit edastada- üritad ikka pingutada... Ja kui veel lugeda, et keegi teeb usinalt 5!!!! korda nädalas trenni siis jõuab ka ennast vähemalt 2-3x välja vedada. just selle mõttega, et kui teised jõuavad siis kuidas mina ei jõua smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. January 2015, kl 11.59

Väga mõnus lugeda teiste kogemusi ja mõtteid. See paneb mind endki ehk suud veidi koomale tõmbama.
Roosaroos, kas tabelis ei peagi olema su algkaalu?

niirt, aga väga hea ju, et sul süsivesikut ideaalist, mida KA pakub vähem on. Siis sul peaks ju palju lihtsam vana rasva eest ära põletada olema. Teadupärast organis käitub selliselt, et kõigepealt kulutab ta ära päeva jooksul tarbitud süsivesiku ära ja siis alles hakkab vanu rasvu põletama.
Mina näiteks seda KA soovitusliku ringi süsivesikute-rasvade-valkude osas tõsiselt ei võta. Minumeelest on see sobilik vaid neile, kes oma ideaalkaalu saavutanud ja tahavad kaalu hoida.

Tundub, et tänast ilma vaadates peabki Jilliani kava arvutist välja otsima ja selle video järgi trenni tegema. Ei taha kuidagi, et liikumisele paus sisse tuleb, siis laiskus tuleb ruttu peale. Üle kahe päeva puhkust üritan mitte tekitada. Hetkel 1 päev praegu paus olnud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 42


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.