Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 29. January 2015, kl 22.58

Ursull, ma alles vist mingi viiendat korda jooksen, aga seni kiireim 4km oli umbes 28 minutit. Ma 5km ei ole jooksnud, sest mul siin mõnus 4km ots kodu juuresgrinning smiley Just tulin jälle jooksult, aga pulsikella külge ei pannud, niiet jälle ei oska tulemust öelda. Päris mõnus uni tuleb vist täna öösel jällegrinning smiley No kes siin räägivad, et jooks ei meeldi, ärge iial öelge iial. Mulle varem absoluutselt ei meeldinud, aga nüüd jooksen vabatahtlikult ja lausa naudin seda, niiet iial ei tea kunas selle pisiku külge võite saada spinning smiley sticking its tongue out

Saadet pole näinud, aga võib-olla saan kunagi aega vaadata, need peaks ju netis ka olemas olema?

Homseks ei julge midagi lubada, hetkel näitab kaal sama mis eelmiselt reedel, aga samas päevad said ka just läbi ja siis mul tavaliselt kaob mingi kilo või rohkem sama müstiliselt nagu see kaa ilmus, niiet pöidlad pihku. Ja Birika, ei mingit poppi! Kõik tõusud ja mõõnad tabelisse kirja, pärast on hea vaadatagrinning smiley Ma liitusin kaaluabiga 2013 veebruaris ja ausalt ma hakkan juba vaikselt kaalu tõusudes ja langustes mingit mustrit nägema ja samamoodi on see muster olemas trenni ja kaloritega. Tegelikult päris põnev seda jälgida, tundub, et ma lähen alati juulis rasvagrinning smiley Sel aastal ehk mittegrinning smiley

Ilusaid miinuseid kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. January 2015, kl 06.48

siucra, aga väga hästi jooksed ju. Hingeldama ei aja joostes jubedalt? Rääkida ikka saad samal ajal? Mul kodus siin lühim ots, mida joosta on 4,3km. Selle jooksen keskmiselt nii 30-35min vaikselt sörkides. Üksi trenni tehes ma hetkel väga kiirusele ei panustagi vaid sellele, et pulsi alla saaks. Kui selle ilusti alla saab siis võib hakata ka kiiruseid kasvatama.
Mulle meeldib ka seda kaalugraafikut vaadata. Liitusin sicraga samal ajal 2013 algul ja minul on see trend, et iga sügis-talv lähen paksuks grinning smiley ju siis ikkagit keha teadlikult külmaga hakkab kasukat selga kasvatama.

Aga minul selle nädala tulemus siis -600g. Noh tagasi veel eelmise nädala plussi ei suutnud teha, aga asi seegi. Ikka ootan neid päevi mis peaks hakkama, kere juba ammu paistes. Seega isegi veidi imestan, et miinuse sain. Toidu osas olen vägagi korralik olnud. Libastumisi on olnud nii paar korda, aga kõik on jäänud ikkagit kalorite piiresse.

Eile sai veel enne ujumist käidud body balances...mõnuš. Mulle selline venitamine väga meeldib, pärast istuvat toööpäva.
Teistele ilusaid miinuseid! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 30. January 2015, kl 09.20

Mina olen selle nädala must lammas. Kahjuks sattus just eilse päeva peale õhtusöök abikaasa töökaaslastega. Toit toodi lauda alles kell 20. Seega oli liiga hiline söömine ja ka alkohol. Homme on kaal kindlasti väiksem. Aga no mis seal ikka, tuli tabelisse panna. Eks siis järgmine nädal on tulemus suurem, loodame.
Teistele siiski ilusaid numbreid tänaseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 30. January 2015, kl 11.30

Minul siis seekord hoopis pluss 0,3 kg. Ei saanud 62 ette. Panen selle haiguse arvele. Nädala algusest juba nohu ja kurk paistes, võtan iga päev rohtusid. Vast saan haigusest võitu ja kaalunumbri ka väiksemaks. Kõik teised on aga tublid. Jõudu ja edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: sokid
Kuupäev: 30. January 2015, kl 12.54

Mul täpselt sama teema - sel nädalal +200 grammi. Iseenesest ei ole vähemalt meeletult suur tõus, aga natuke demotiveeriv ikkagi, sest ma tegelikult olin tubli sad smiley

Aga helikopter ja Roosaroos, ärme heida meelt! Nädala pärast juba ilusamad numbrid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 30. January 2015, kl 14.20

69,3 ja nädala kadu -2,70! Kahjuks põhjuseks haigus. Nii, et ma ei teagi kas võin sellel nädalal siin puhta südamega selle numbri kirja panna... Võimalik, et kui jälle süüa saan siis natike ikka tõuseb...
Ühesõnaga minu suurim soov oli sünnipäevaks 6-ga algavat kaalu näha. Homme sünnipäev ja kaal siis algabki nii nagu soovisin. Unustasin vist soovile kaasa mõelda, et see tuleks natuke valutumalt...
Olge terved ja õnnelikud!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. January 2015, kl 15.11

Minul +1 kg - täiesti häbi on.
Tean, et sõin ise liialt palju kaloreid, hea, et need polnud suhkrust saadud kalorid.
Uuel nädalal püüan tublim olla.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. January 2015, kl 15.48

Jee mul see nädala -1.7 kg, see on, et ikka tuleb kõik kirja panna, siis on pilt täpselt ees ja tulemust ka kohe hea vaadata. grinning smiley Homme hakkan mehe ja lapse sünnat tähistama, püüan ikka korralik olla. Aga no rafaello koogile küll ei suuda ei öelda. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. January 2015, kl 17.22

Hingeldama ei aja. Rääkida pole proovinud, aga ilmselt oleks ok. Ilmselt tänu sellele on ok joosta, et me mehega käime ühel metsarajal kõndimas, no üsna kiire tempoga ja seal palju mäkke tõusmist, niiet päis nullist vist ei alustanud.
Aga jooksmiseks olen juba leidnud mingi mugava tempo, mis laseb normaalselt hingata ja samas poleks liiga aeglane. Liiga kaa endale ei tee, kui ikka tunnen, et vaja kõndida, siis kõnnin, aga viimastel kordadel pole vaja olnud.

Mul kaal tõuseb juulis, korra sügisel ja siis jaanuaris-veebruaris. Õnneks see trend on liitumisest saati kokkuvõttes ikka kahanevas suunas liikunud.

Selleks nädalaks lootsin ilusamat miinust, aga tegelikult võrreldes eilsega on ikka 1kg läinud. Võrreldes eelmise reedega ainult 400g. Ma siin nädala sees olin üks hommik lausa 63kg, niiet mul on tulemuse üle päris hea meelgrinning smiley

Rafaello kook? Ma pole kuulnud sellest, aga see kõlab nii, et jubedalt tahaks seda proovida. On kusagil retsept või kust seda saab? Mul on kindlasti seda kooki proovida vaja smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati siucra 30.01.2015 17.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. January 2015, kl 23.07

Siucra aga palun, siis on retsept, pole veel jõudnud siia retseptide hulka panna, et näha ka reaalselt, kui palju see kaloreid annab. [www.crystels.blogspot.com] Aga eks ta paras kaloripomm ole, aga ega seda korraga palju ei tahagi, sest see päris magus. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: niirt
Kuupäev: 31. January 2015, kl 10.08

Nädal korralikku toitumist ja tulemuseks +400 gr. kergelt demotiveeriv, kui aus olla confused smiley
ilmselt peitub võti selles, et nädala sees on liikumine olematu ja ka kalorid kipuvad kokku saama suhteliselt suvalistest söökidest, sh vahele jäänud lõuna asemel šokolaad, pirukas vms. aga pingutab edasi! eesmärgiks võtan, et järgmisel reedel vaatab kaalult vastu 78, ... spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. January 2015, kl 13.31

Palju õnne sünnipäevaks Kakuke36, 6-ga algav nr. on parim kink, mis sa endale ise teha said - väga tubli ja mul on sinu üle hea meel.

Nii lahe, et sa jooksmas käid siucra, ma usun kui sa nii jätkad, nõuab su keha kevad/suvel juba pikemaidki distantse kui 4 km - väga tubli thumbs up.

Ma tegin täna seenesuppi, see on meie pere lemmiksupp. Avastasin selle 2-3 aastat tagasi, no keele viib alla, isegi lapsed söövad.... See on tavaline supp kartulitega, aga eraldi pannil praen, seeni,sibulat,porgandit,natuke sinki ja siis hiljem lisan pannile veel karbitäie merevaiku. Natuke maitserohelist ja imehea supp ongi valmis. Kaloreid ma isegi ei ole sellele arvestanud, eks ta rammusam ole, aga ei pea ju palju sööma, väike kausike ja küll, kui tahad kaalu langetada.

Meil täna sünnipäevale minek, loodan seal piiri pidada, sest eile sai trennis käidud ja sõin õhtul normaalselt ja magada, ärgata oli täna kohe mõnusam.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 31. January 2015, kl 17.17

Sain nüüd lõpuks ka normaalse arvuti taga, millel klaviatuur töötab cool smiley
Minul ka sellel nädalal plussis (+0,5kg), kuid ise süüdi, nagu alati. Olen korralikult kõndinud,nii 12-13000 sammu päevas ja arvasin omaarust, et nüüd võib ka nati rohkem süüa. Aga tühjagi. Kaalunumer ei lange, vaid hoopis tõuseb : Seega asja point on ikkagi toitumises.
Paraku on nii, et kui hakkad veidigi rohkem oma tagumikku liigutama, tõuseb ka söögiisu.

Midagi head on ka selles kõndimises. Kintsude kuju on muutunud ja suur punu kõhul on kah väiksemaks jäänud smiling bouncing smiley, ning igapäevane tööseelik on veits lohvka. Nii, et ma ei kurda. Kui, siis õige väheke.

Kuna väikseid lapsi enam ei ole ja lapselapsi kah veel mitte, siis meeldib mulle ainult nädalavahetusel midagi süüa valmistada (siis teen suurema koguse, et jätkuks tööpäeva õhtuteks kah). Muidu sööme mehega õhtuti seda, mis eelmise nädala lõpus valmistasin ja kui see otsas, siis poest ostetud valmistoitu.
Täna tegin ühe "kemüüse",mis koosnes: kanafilee, porgand (palju), sibul(palju), küüslauk(palju), ketšup? ja muud maitseained. Praadisin kõik pannil ja jube hea tuli. Nüüd järgmise nädala õhtune toit olemas tongue sticking out smiley.

Olen koguaeg teie postitusi lugenud ja ikka imestan, kuidas te jõuate ja eelkõige viitsite niipalju trenni teha eye popping smiley, väga tublid olete ja müts maha thumbs up.

Omast kogemusest tean, et minul see trennitamine (lihastreening jne.) pikalt ei kesta, kuna puudub tõsine huvi selle vastu. Asi, mis mind väga huvitab on tants. Jubedalt tahaks linetantsu trenni minna või siis rahvatantsu jällegi õppida (olen seda nooremana mitu aastat õppinud), kuid sellise "notsuna" ei julge kuhugi minna eye rolling smiley.

Olen siin mõelnud, et järsku on see pooleaastane duell jube pikk aeg. Kui oleks duelli tähtaeg 3 kuud, võibolla pingutaksin mina näiteks märksa rohkem. Nüüd tundub, et see jaanipäev jube kaugel ja küll jõuab. Kuidas teile?

Tegelikult on jube hea, et te siin olemas oletesmiling smiley, tänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 31. January 2015, kl 18.09

Muide, jäi enne mainimata, et selle toiduvaaritamise juurde käib ka väike vein drinking smiley.
Mis muidugi ei ole kaalulangetajale hea spinning smiley sticking its tongue out.
Kui selle grupiga liitusin, mõtlesin, et ei söö magusat ja ei joo ühtegi alkohoolset jooki, kuni Jaanipäevani. Aga sellest "lollusest" sain ruttu üle. Olen mõistlikuse piirides ikka veini tarbinud ja shokolaad ei kao ka minu menüüst kunagi. Piiri püüan nüüd pidada leiva-sepikuga ja toidukordade vahel näksimistega.
Ei ole meist keegi ideaalne the finger smiley, kuigi oma mõtetes ikkagi ju tahakseye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2015, kl 21.58

BIRIKA, sheeri täpsemalt oma seenesupi retsepti. Mul panid küll illi voolama :p

Karukati, see aeg lähb jube ruttu. Eelmine aasta kui tegin ka duelli jaanuarist jaanini, siis muutkui mõtlesin, et ahh aega on, küll jõuab jnejne. Täiega enesepetmine. See aeg läks nii ruttu ja tegelikult oleks võinud mu tulemus parem olla. Hakkasin punnima tõesti alles viimastel kuudel. Mõtle enda jaoks välja mingid vaheetapid, nt. kuu. Juhul kui 1 kuu jooksul saavutan soovitud tulemuse, siis premeerin end millegagi. Nii ei väsi sellest pikast duellitamisest ära ja samas oled järjepidev oma söömise jälgimises ja treeningutes ning tulemust peaks ka kergem olema hoidma, kui pikemalt nii end disiplineerid. Aga see puhtalt minu arvamus.

Mina olen see nädal just treeningutes laisem olnud. Jooksma pole kordagi jõudnud. Eile algul plaanisin, aga see rõve vihm või löga mis alla tuli, sai minust võitu ja ei läinudki. Istusin hoopis õmblusmasina taha neljaks tunniks ja parandasin kuhjunud riideid ning õmblesin plikale seeliku.
Täna käisime perega ujumas. Ma sain isegi 45 min järjest omi pikkuseid ujutud 1,4km kokku. ALustasin ka FB-is väljakuulutatud 30-päeva kükkide aktsiooniga. Et see kükitamine igavaks ei kisu, siis otsisin välja eelmine aasta tehtud 30 päevased kõhu-, selja- ja kätelihaste kava. Vaatab, kaua jaksan seda teha. Karta on, et poolest kuust alates teen neid asju ligi 2h järjest, et kõik tehtud saaks spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2015, kl 22.02

Kokkuvõte siis sellest nädalast!

KÕIGE-KÕIGE-KÕIGE tublim oli sel nädalal Dieedipäevik -2,9kg!!!
KÕIGE-KÕIGE tublim oli Kakuke36 -2,7kg!!
KÕIGE tublim anxu79 -1,7kg!

Jaanuarikuu kõige vingema tulemuse on teinud Kakuke36, kes on juba -5kg!!! kaotanud.

Kokku oleme kõik koos kaotanud -30,70kg!!!

Loodetavasti kaotame veebruaris vähemalt sama palju! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 01. February 2015, kl 23.05

Ursull, ma siis sheerin smiling smiley seenesupi retsepti. Vesi patta keema, kartulid sisse, praen võis seened, lisan mingi aeg riivitud sibula, porgandi, singikuubikud ja siis veel hiljem lisan sulatatud juustu, kuumutan seda möginat pannil mingi 10-15 minutit ja siis lisan kõik selle kupatuse potti kartulitele juurde. Maitseaineteks igasuguseid pipraid natuke, loorber ja siis kui kartul pehme ongi supp ka valmis. Lõpuks maitserohelist ja no vaieldamatult see on meie pere lemmiksupp.
Vahel lisan ka pujongikuubiku maitseks, aga tervislikkuse koha pealt on see puhas keemia ja mu hing ei taha, et mu pere seda keemiat sööks.
Seenteks kasutan sügavkülmas hoitud, sügisel korjatud kukeseeni, pilvikud, puravikke.

Karukati42 tead mul sama lugu, et mõtlen, et jaanipäevani aega küll, aga mõistusega saan aru, et miks mitte kohe vaikselt kaalulangetamisega peale hakata ja pole mõtet kõike viimasele minutile jätta. Pigem iga nädal väike miinus, kui, et viimastel kuudel ennast liiga piitsutama hakata. Ja see ei ole meil ju mingi jaanipäevani projekt, kui inimene tahab normaalses kehakaalus olla, peab ta ALATI jälgima mida sööb. Mulle meeldib ka 1-2 korda nädalas veinitada, vahel ka õlletada. No see ajab kõik jälle nässu, sest siis on kalorid lõhki, aga seal on ka omad plussid nii, et kord nädalas tarbin ka mina alkoholi smiling smiley

Eilsel sünnipäeval läksin siiski kaloritega lõhki...

Oh kurjam, ma tahtsin ka ju selles veebruari kükitamises osaleda, aga täna on esimene päev ja juba unustasin, ehk veel jõuan, kell on 23.05 grinning smiley

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. February 2015, kl 06.52

Nii, mõtlesin teiega ühte oma mõtet jagada.
Kunagi lugesin mingit artiklit pärmseene kohta, mis väga paljudel meie organismis vohab. Mulle tundus, et mul on kõik need sümptomid olemas: nagu kõhukinnisus, silmade väsimus, meeletu magusaisu, uimasus jnejne.
Olen nüüd uurinud seda värki ja juhuse tahtel sattusin ühele koolitusele, kus räägiti kuidas pärmseenest lahti saab. Nimelt see meeletu magusavajadus ongi sellest, et pärmseen toitub su organismis ainult magusast. Ühesõnaga võtsin sealt kaasa selle mõtte, et segada kokku mesi ja kaneel (soovitavalt öko poest ostetud Tseiloni variant, see ei ole kibe) (1 osa mett ja 1/4 osa kaneeli). Nimelt kaneel pidi hävitama pärmseent, aga selleks, et pärmseeneni see jõuaks tuleks see magusaga talle nö sisse sööta ehk siis Trooja hobune oma organismi saata. Olen nüüd veidi üle nädala 3x päevas 30 min igat enne sööki 1 tl täie seda sisse võtnud ja olen hämmingus. Mu magusaisud on kuhugi kadunud ja mitte ainult, mul pole ka muid selliseid isusid, et oi kuidas praegu tahaks nt heeringat või hapukurki ehk ühesõnaga pole mingeid selliseid mega söögiisu soove, et oi kuidas praegu lahmiks kui kätte saaks. Alko vastu täiesti huvi puudub ja ei eruta ka kuidagi.
Järgmise sammuna üritan oma keha kuulata ja mitte vanast harjumusest pidevalt midagi näksida. Sest tegelikult ju isu ei ole, aga no nii automaatselt on endal see harjumus sees, et kui kööki asja, et äkki võtaks midagi kaasa kah. Pean vist vaagnale panema hunniku porgandeid, sest mandariine enam ei vinna süüa smiling smiley
Loodetavasti hakkab nüüd kaal ka tasapisi alla tiksuma, kui edasi hakkan tõesti vaid siis sööma, kui nälg on ja lõpetan näksimised ära.
Aga soovitan netist otsida pärmseene kohta artikleid ja lugeda neid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 02. February 2015, kl 20.47

Hehe! Ilus miinus küll, kuid nüüd olen juba normaalse toidu peale üle läinud ja ei tahagi teada, mida see kaal teeb..... ehk siis võib uuel nädalal plussi oodata .. Täna on toitumine korras olnud, ei mingeid kõrvalehüppeid. Loodame, et nii tublisti nagu tänane päeb see nädal jätkub. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. February 2015, kl 20.24

Täna siis jõudsin ka lõpuks metsa kõndima, tegin 4 km. ringi ja päris mõnus kohe olla.smiling bouncing smiley Ilm oli väga mõnus. Kuna endiselt vaevlen selja ja kaelavaludega, siis üritan ikka taas liikuma hakata ehk aitab. Vaatan, et väljas nii suur täiskuu ja ma hommikul mõtlesin, et miks nii halvasti magasin. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2015, kl 21.05

Noh, suht vaikne meil siin.
Kuidas läheb teil?
Mul on tööga seotud täiega väss peal ja raske end sundida trenni tegema. Oma küki, kõhu-, selja- ja käelihaste treeningud teen päevas ära, aga need võtavad kuni 20 min aega. Rohkemaks pole jõudu ja tahtmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 03. February 2015, kl 23.27

Hei kõigile. Mul siin hetkel kiired ajad, pole siia kirjutama eriti jõudnud. Ma täna olin üsna üllatunud, kui avastasin, et veebruar on juba käes ja kolmas päev lausa..

Ursull, kas tavaline kaneel ka sobib? Ma igal juhul võtsin tavalist täna prooviks. Palju sa umbes võtad? 1:4 nt tl mett ja veerand kaneeli? Ma miskipärast hiljuti lugesin pärmseene kohta ja tundsin ennast ära nendes sümptomites ja olen üritanud citrosepti leida siit, aga kahjuks seni pole leidnud sarnast toodet, niiet proovin seda kaneeli varianti alustuseks siis.

Eile tegime mehega õhtul metsas mingi tunnise jalutuskäigu. Metsas on siis meie enda tallutud rajad ja mingit valgustust seal ka pole. Taskulamp oli kaasas, aga seda polnud vaja, sest taevas oli selge ja kuu valgustas väga hästi, jube mõnus oli.
Täna sain õhtul aega jooksma minna ja kuigi siin maal on teed täiesti pimedad, polnud jälle taskulapi vaja. Täna tegin juba 5 km ringi ja eks ma vaikset hakkan neid otsi siis pikendama.
Mul viimasel ajal nii palju tegemist ja väsimus, et isegi täiskuu ei ole minust seekord võitu saanud ja magan nagu nott. Tavaliset täiskuu ajal olen ma täiesti unetu.

Ursull, vaata, et sa meile ikka meele tuletad kunas see noore kuu loomine on, et jälle soovima saaks hakatasmiling smiley

Täna suurest väsimusest hoolimata tegin šokolaadikooki, endal väga isu polegi, lihtsalt tahtsin midagi küpsetada. Järgmine tähtpäev tulemas on, siis teen raudselt seda raffaello kooki. Ausalt mul ila voolas, kui seda retsepti lugesingrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2015, kl 07.11

Tavalise kaneeliga on kibe. Mitte,et sellega ei võiks, aga kaua sa seda ei suudaks winking smiley Kui satud mõnda looduspoodi siis vaata, et kaneeli pakile oleks kirjutatud Cyeilon. Aga jah suhe on üks neljale. Ma teen endale karpi valmis siis hea võtta koguaeg. 4 tl mett ja 1 tl kaneeli ning 30 min enne sööki.
Minul enam selliseid äkk magusasööste ei ole, et kohe pean midagi head saama. Kook seisab juba pühapäevast saati kapis ja keegi ei söö grinning smiley Varem oleksin mina jäägi ära söönud, et mis ta seisab läheb pahaks. Tundub, et täna saab koer endale grinning smiley Ka lapse küpsisepakk seisab kinni ja mul sellest savi. Kui laps küsib sealt mõne endale siis annan, endale ei võta.
Maitsmismeel on muutunud.

Ma teen seda 30 päeva kükikava. Eile pidin 60 kükki tegema...jeesus see tundub juba nii raske. Täna on kann pingul. Lisaks tegin veel kõhu-, selja ja kätelihaseid. Juba kolmas päev nii ja ikka iga hommik ärkan mõnna lihasevaluga.

Hetkel muidu täiskuu grinning smiley Täna vist peakski täiskuu viimane päev olema, pärast seda on lihtsam jälle kaalust alla saada, sest ka kuu hakkab kahanema. Noorkuu loomine hakkab 19.veebruar.
siucra, kas oled täheldanud midagi muutumas ka nende soovide soovimisega noorkuul? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. February 2015, kl 11.19

Aitäh Ursull jagamast seda mee/kaneeli asja, ma ka katsetan ja annan kunagi teada, mis tundeid tekitab.

Mul läheb tegelikult kehvasti, laps jäi pühapäeval haigeks ja teda põetades ja ööseks enda juurde võttes sain ka ise temalt gripipisiku. Kaks päeva olime kui laibad kahekesi maas, täna esimest korda sel nädalal tulin arvutisse... ja veebruari kükitamisest ei tule ka midagi välja, sest väga ei jõua püstigi seista. Ursull - kuidas see kükitamise värk oli, et iga päev +5 kükki või? mingeid puhkepäevi polnud?

Toite ma kirja pole pannud, trennis pole juba 5 päeva käinud. Õnneks pole ka söögiisu.
No see on ikka paganama õige, et tervis on kõige tähtsam, nii vastik on haige olla.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 04. February 2015, kl 16.18

Meil siin jah kuidagi vaikseks jäänud. Ise ei ole ka siia eriti jõudnud, ka lugema mitte. Eelmisel nädalal üritasin jälle toite kaaluma ja märkima hakata. Ja põhim see õnnestus. Kuni kätte jõudis nädalavahetus, mis jälle kõik tuksi keeras. Nädalavahetusel on nii raske end tagasi hoida. Sattusin välja sööma - Viru Keskuse all on selline koht nagu Lyon. Ma ei olnud enne käinud. Neil oli päris kena koogilett ja loomulikult ei suutnud ma ei öelda. Kui olen väljas söömas, siis kohe tunnen, et see on ju heaks vabanduseks. Paraku on mul hetkel mingi selline nõme periood (kas kevadväsimus vms), et kui olen juba patustama hakanud, siis on tagasi reele jube raske saada. Võib olla oleks siiski targem endale aeg ajalt ka nädala sees magusat lubada. Ei teagi. Proovin ka selle meeasja ära. Äkki tõesti mõikab. Ma olen suur kaneelifänn, aga mesi mulle niiväga ei meeldi, kuid ilu nõuab ohvreid, või mis? smiling smiley
Täna olen kõik ära kaalunud (isegi salatilehed) ja kaaluabisse kirja pannud. Viimane aeg reede nimel pingutama hakata smiling smiley Vähemalt on positiivne see, et mu aktiivsusmonitor siiski sunnib mind liigutama ja seni olen kõikidel päevadel eesmärgi täitnud ja pigem isegi tublisti ületanud. Taset kõrgemaks veel tõstnud ei ole. Vaatame kuu aja pärast või nii.
Raffaello koogi plaanin ka ära teha millalgi. Tundus tõesti maitsev.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. February 2015, kl 16.27

Mul ka siin väga kiire ja stressirohkeaeg olnud. Toite pole kirja pannud, kuid see nädal eelmisega võrreldes, peaks parem tulemus tulema. Liigutada üritan veidi end, kuid jooksma ei ole ammu saanud. Õnneks on veel esmaspäevased kõndimised alles, kui just mõni muu üritus või koosolek sellele ajale ei trügi.
Homme jälle tordiklubi winking smiley Aga loodab, et reedeseks kaalumiseks see nii palju ei mõju tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 04. February 2015, kl 17.39

Panin selle raffaello koogi retsepti kogumikku ka, on ikka paras kaloripomm küll, aga mina arvan, et vahel ju ikka võib. Kui hakata ennast piitsutama, siis üks hetk tuleb ka kindlasti murdumine, parem mõistuse piirides lubada aegajalt midagi. Mulle ka nagu ka teistele siin meeldib nädalalõpus veinitada ja saunas ka paar õlut juua. smileys with beer Aga nüüd hakkab ju kuu kahanema ja küll ka meie kilod kiirelt koos sellega. the finger smiley Sest naised suvi pole enam kaugel. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. February 2015, kl 18.52

Tere ja jõudu kõigile!
Huvitav,kas on midagi,mida saaks kaneeliga asendada refluksi põdevatele inimestele selles mee-kaneeli retseptis?Ise kavandan koos mehega ka ära katsetada,ehk aitab.Mul see nädal taas käest ära,mingi kevadväss ehk,aga võib-olla lihtsalt keha endiselt pidevast rezhiimi muutusest shokis,mis annab kohati tagasilöögi.Otsustasin vitamiinide kasuks lisaks igapäevasele juur- ja puuviljadele,manustan nüüd iga päev D3-vitamiini ja koensüüm Q10-t,loodan sellega kiiresti keha ja kogu olemist erksaks tagasi saada ning ühtlasi pidid need aitama leevendada ka astma puhul,millele ma erilist rõhku panen.
Paar korda nädalas teen oma tavapärast ringi.Ujuma paraku pole veel saanud,aga taljele ikka mõtlen ja pole see suvi ju tõesti enam mägede taga,selle mõeldes hakkavad kondid iseenesest enamat liigutamist nõudma.smiling smiley
Ei tea,kuidas meie rasedal läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. February 2015, kl 19.14

Kusjuures mulle sobib tavaline kaneel ka, pole liiga kibe, niiet jätkan sellega kuni see otsas ja siis otsin seda teist smiling smiley

Kusjuures soovide kohta ma ei tea, olen selliseid kaugema tuleviku soove soovinud enamjaolt. Kuigi mõni asi on tegelikult täide läinud küll jubagrinning smiley

Kusjuures mul ka mingi kevadvässi laadne asi kallal ja kaloreid tahaks ka lõhki süüa koguaeg. Kusjuures enamus inimesi, kellega rääkinud olen, kurdavad sama, isegi need, kes normaalkaalus ja midagi langetada ei ürita.
Pean ka vist mingi hunniku vitamiine poest tooma, ehk hakkb parem.

Kusjuures ma hiljuti mõtlesin ka meie raseda peale, on keegi temast midagi kuulnud? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. February 2015, kl 19.52

Jeerum naised,ma nüüd liitusin kah selle pepu- ja kõhulihaste teemaga facebookis.Tegin siis vastavalt 50 kükki ning 20 kõhulihast,lisaks hoidsin 1 kg hantleid käes ja tegin juurde jalatõsteid omajagu.Lihased annavad juba praegu tunda,seda vist seepärast,et pole juba ammu hommikvõimlemist teinud.Ainul et nende kükkidega jään arvatavasti kergelt tahaplaanile tänu kahestunud põlvekedrele,mis paraku kükke teha ja ratast sõita just hästi ei lase,aga põnevust jagub...,kas lisaks Ursullile keegi meist veel selles osaleb?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.