Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. February 2015, kl 19.35

Mul ka kulmude vahel sügab kurikorts, aga ma ei kavatse seda täitma hakata, sest ma leian, et see on minu eripära. Teisalt, kui peakski midagi sellega tegema, siis kindlasti mitte täitesüste.
Esiteks neid täitesüste peadki jääma tegema. Teisaks see aine mis sinna naha alla süstitakse, et kuhu see läheb? Sel polegi väga kuhugi minna vaid ta vajub sealt nö õige koha pealt ära ja hakkab naha alla end koguma. Vaadake neid inimesi, kes end süstivad näkku...aastatega nad on minumeelest kõik ühte nägu minemas.
Aga see on isiklikult minu arvamus.
Pigem uuriks mingit laser lihvimist vms sellist kosmeetilist protseduuri. Usun, et isegi ilulõikus on sellisel juhul ilusam tulemus, kui iga aastane süstimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 09. February 2015, kl 21.06

Aitäh niirt ja ursull oma kogemust/arvamust jagamast.

ursull sa oled tõeliselt tubli trennitaja, ma kujutasin ka sind seljakotiga ette matkamas ja muigasin omaette. Mida su sõjaväeealine poeg küll selle peale ütleb, et ema sellist trenni teeb?

Ma muretsen, et olen haiguse järel siiski niipalju nõrk, et lihtsalt ei jõua trenni teha. Kohe kindlasti ma ei ürita ära viilida trennist, lihtsalt reaalselt pole jõudu trenni teha. Täna on juba 10-11 päev, kui pole trenni teinud, ei olegi nii pikka pausi paar aastat mul olnud. Ei tea mis ajast hakkab lihaste kärbumine grinning smiley, mitte, et ma väga lihaseline olen, aga mingi vorm ikka on veel olemas.

Olge tublidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 09. February 2015, kl 23.04

Ma olen siin paar päeva nüüd toas istunud, kuna ühel poisil oli üleeile palavik ja tänagi hoidsin teda kodus, kuigi eile enam palavikku ei olnud. Lisaks oli kodus ka teine poeg, kuna ei saanud teda lasteaeda viia, sest mees hetkel ära. No ja tegelikult väiksemal ka nohu. Seega käis täna kõva aurtamine, joonistamine, puslede kokkupanek ja lauamängudemängimine. Lisaks tegin lõunaks pannkooke kana ja juustuga, mis kindlasti mu kaalule eriti hästi ei mõjunud. Seda tegevusetust ja liigset valetoitumist on juba hommikustel kaalumistel ka näha, ahastus hakkab jälle tulema. Aga no paistab, et ahastus ongi ainuke asi, mis mind ennast käsile võtma sunnib. Homme peaks jälle tavaline päev tulema, seega loodan parimat.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. February 2015, kl 06.43

BIRIKA, mu poeg pidevalt muigab, kui näeb, et ema trenni teeb ja veel mis imelikul moel. Alguses näitas sõrmega oimukohta endale, kui nägi, et mutt 2 aastat tagasi jooksma hakkas, nüüd siis uued veidrused. Kui teda suvel triatlonile kaasa kutsusin, et lähme, kuna ma ei taha üksi minna (pole ju ennem käinud), siis keeldus sõnadega: tänud, aga mul hakkab kohe 11 kuud järjest triatloni, kui sõjaväkke läks. Igakord kui koju käima tuleb, siis vaatab, kas mu infotahvlile, mis köögis seinal on, on mõni uus võistlus juurde lisatud ja loeb mu nädalast treeningkava.

Haigetel, kui palaviku ei ole, soovitaks käia õues värske õhu käes vaikselt jalutamas. Saate nelja seina vahelt välja, samas äratate oma lihsaid tasapisi üles (ka neil on mälu). Kindlasti tuulutage oma koduseid ruume korralikult, et haigus bakteritest lahti saada ja pikalt vinduma ei jääks. Meie peres hetkel paremini aitavad ravimid nohude ja köhade vastu on meresoola vann jalgadele (soola siis vähemalt pool kilo kausi kohta) ja Kuldtähega määrimine rinnale ning ööseks ka nina alla.

Olge terved ja liigutagem! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Vivian
Kuupäev: 10. February 2015, kl 13.43

Tere kõigile!

Sooviksin ka teiega liituda, et mõned kilod alla saada. Olen paar aastat tagasi siin olnud ja 8 kg alla saanud. Peale seda pole enam siin lehel käinud ja olin ka kasutajanime unustanud. Nüüd tegin uue smiling smiley Kaal siis enam-vähem sama, nagu siis, kui eelmisel korral kaalu langetasin.
Lisasin oma andmed tabelisse.

Vivian

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. February 2015, kl 20.20

Teretulemast Vivian!
Soovitan meie grupi tingimused läbi lugeda, mis on esimesel lehel kohe esimese postitusena smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. February 2015, kl 21.09

Mul see nädal imelik, nagu keha hoiaks vett kinni. Selline raske on olla, kusjuures ei söö kaloreid üle, pigem olen isegi vähem söönud.sad smiley
Täna oli nii mõnus kevadetunne juba. Hommikul linnud laulsid ja töölt tulles oli veebruari kohta ikka mõnus soe. Sulaks see lumi ka ära, siis oleks mõnus kõndimas käia, muidu nagu lehm libedal jääl. grinning smiley
Teretulemast Vivian. smiling bouncing smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ANXU79 10.02.2015 21.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. February 2015, kl 16.28

Olen kenasti rajal ja kaal langeb... Täna nägin juba veits ilusamat numbrit. Seitsme järgi oli ilmunud viis ehk siis 75,8(9). Ma muidugi google drives pean menüüpäevikut, ka mu väiksed füüsilised jõupingutused seal kirjas. Hommikuks sõin omletti (2muna+ piim+ paprika). Lõunaks tegin banaanibannkooke ja neid sõin koos shokolaadijäätisega(natuke võib).. Ning õhtuks plaan jälle kana praadida. Tavalise õli olen ka hetkel kookosõli vastu vahetanud. Vahepalaks siis üks apelsin. Mul on välja kujunenud, et tavalisel päeval on kolm põhitoidukorda ja siis üks vahepala, mis tavaliselt enne õhtusööki (oleneb).

Ja teretulemast ka minu poolt, Vivian.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 11.02.2015 16.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. February 2015, kl 16.34

Tere tulemast Vivian!

Ma sii esmaspäeval lootsin, et meil haigustega ühelpool, siis nii see ikkagi ei ole. Suuremal poisil oli laupäeval palavik ja pühapäeval ning esmaspäeval tegime lihtsalt kodused tervise päevad. Teisipäeva hommikul olime juba valmis kooli ja lasteaeda minema, kui mõlemad poisid üle kraadisin ja palavikuga koju jäime. Esmaspäeva õhtul käsid veel vannis ka, millega kindlasti said külma juurde. Suuremal poisil palavikku rohkem: eile viskas korraks isegi 39,5. Nüüd siis aurutame, alandame siirupiga palavikke ja tuulutan ülemisi tube, kui ise all oleme. Täna neil juba palavikud väiksemad seal 37 juures. Samas on see kodusolemine endale ka hea vaheldus ja puhkus. Esimene päev oli küll raske, eriti veel, kui mees nädalaks ära sõitis. Siis täna, kui õuese päike väljas ja oma rutiin juba sees, pole nagu vigagi. Homme võiksid nad siiski juba terved olla. Meil siin naistega plaan Varjude esilinastusele minna: kenad kleidid, tervitusjoogid ja kingitused. Aga no kui ikka haiged, eks siis istume kodus ja müün oma pileti kellelegi teisele.

Aa ja nüüd siis kehakaalust ka: kuigi tänahommikune kaal oli juba normi juures tagasi, siis hakkasin tänasest jälle toite üles kirjutama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 11. February 2015, kl 22.24

Dieedipäevik, sul mõnus päevamenüü. Sellega meenub, et peaks ka hommikuse paprika omletti ja toorsalati juurde tagasi suunduma. VÕikudest hakkab jälle kopp ette saama.

Roosaroos, aga sa ürita mitte väga palavikku langetada. Keha tark ja tervendab end ise. Läbipõdemine teeb head. Muidugi kui tead, millise temperatuuri juures juba see su lastele ohtlik võiks olla siis muidugi anna palavikualandajat. Mina alla 39 tavaliselt ei anna. Põeb kiiremini läbi ja pärast on kauem ka terve. Rohkelt C vitamiini anda ja kindlasti ka juua.

Minul oli täna eelviimane ujumistrenn. Täitsa kahju kohe, et see asi hakkab läbi saama. Siis jääb mu kavasse vaid 5x nädalas jooksmist, millest 1x on pigem mitme tunnine matkamine.
Reede osas ei julge siin veel midagi loota.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 11. February 2015, kl 23.20

Ma olen palavikku alandaud vastavalt lapse olekule ja kui temperatuur 38,5 ja rohkem. Alla selle, kui just laps ei kurda, et tal halb on või pea valutab, ei alanda. Aga jah eile oli suuremal päeval 39,5 ja 39,0 ning väiksem kurtis 38,0, et tal pea valutab. Täna on temperatuurid olnud 37,0-37,8 kandis ja enam siirupit ei ole võtnud. Homme jätan kino siiski ära, ei hakka lapsi haigetena kuskile solgutama, isegi kui homme enam palavikku ei ole. Plaan oli nad sõbranna juurde viia, et ta mees hoiaks neid koos oma lastega.
Täna olen kenasti toidud kirja pannud, nüüd pean veel õhtused toidud ka siia toidupäevikusse sisestama, arvan, et kalorid läksid lõhki, aga eks paistab ja saavutus juba seegi, et jälle kirja panen.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. February 2015, kl 13.35

Ursullil on täitsa õigus, et palavikku võiks lasta hoida, see tapab bakterid ära ja tervenemine on kiirem. Ja Ursullil on nende kahanevate kuude osas ka õigus, et siis on lihtsam kaalu langetada, sest mul on alates kuu kahanemisest kuidagi lebolt asi läinud, söögiisu väga polegi, eile lausa vaatasin, et ei saagi vajalikku normi täis söödud.

Mingi miinus homme peaks olema, sest tegin täna kontrollkaalumist ja kõik oli perfekto smiling smiley

Käisin eile peale haigust rühmatrennis, tegime ainult 260 kükki lisaks muudele harjutustele.
Täna annab pepu mõnusalt tunda smiling smiley.

Roosaroos, kas plaanisid hallide varjudite esilinastusele minna? Ma lugesin ka kõik kolm raamatut sellest läbi, ma ei tea kas ma just kinno tahan seda vaatama minna...äkki hakkab kuidagi imelik kehal smiling smiley

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 12. February 2015, kl 14.31

Jep, täna ja eile meil siin Hallide Varjundite esilinastused. Ainult naistele. Pidulikes kleitides, šampuse ja kingitustega üritus. Ma ise ei ole jõudnud veel raamatuid lugeda ja kartsin, et äkki peale kino enam ei tahagi. Aga no nüüd uus võimalus raamatuid lugeda, kuna kinno ikkagi ei saa. Rahvas räägib, et film ei pidanud nii siivutu olema, kui raamat.

Palaviku raport: täna suuremal 36,9 ja väiksemal 37,6. Homme oleks vaja, et nad juba terved oleks. Kuna siis Eestist külalised tulemas ja ei tahaks neile pisikuid jagada. Pealegi pean ma poistega neile lennujaama järgi minema.

Täna oli kaal jälle suurem sad smiley Olen täna küll toidud ära kaalunud, kuid jube tüütu on see ikka. Samas ikka distsiplineerib veidi. Lisaks tahaks juba kodus välja saada ja natuke liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 13. February 2015, kl 08.10

Hommik nagu ma ka arvasin, siis see nädal tuli mul 400g. juurde. Isegi hästi kartsin hullumat. Olen tähele pannud, et uue aasta algusest peale ma muudkui pendeldan edasi-tagasi. Aga ei kavatse alla anda ja püüdlen ikka edasi. smiling smiley See nädalalõpp saab pidude rohke olema. Õnneks või kahjuks täna küll veinitada ei saa, sest homme pean juba hommikul kell 6,15 lapse võistlustele viima. Mida kõike laste nimel ei tee. grinning smiley
Ilusat ja mõnusat kevadist nädalalõppu kõigile. Ilmad juba nii mõnusad, et kohe kisub õue. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. February 2015, kl 08.51

Täna jälle kena miinus. Uskumatu, kuidas mu ravimite vahetus on kaas aidanud. Enam ei ole neid hulle isusid.

Täna hommikul huvi pärast proovisin vanu pükse, mis mul vahepeal ei läinud. Ja siis täna läkskid, suht napilt küll aga ikkagi. Ma olen nii õnnelik!!! xD Ei pea enam neid suuri, mis hiljuti sai ostetud kandma. Need veel ostsin NewYorker'i meesteosakonnast ja seal ka olid need vist suurim number üldse :/ Niiet suht masendav oli ikka.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 13. February 2015, kl 09.40

Minul miinus 100g aga asi seegi smiling smiley Olen juba mitmendat nädalat tähele pannud, et minu kõige raskem päev/õhtu on neljapäev!!! Eile tähistasime tööl erinevate pirukatega mida maitsesin muidugi igast vaid killukese, et üldse teada saada mis maitsega on... Ja siis Werneri kohviku porganditort!!!! Ja kodus natuke shnitslit ja kogu minu nädala pingutus -100g. Tegelikult olen õnnelik, et pole plussis!!!
Kadunud on küll oma 5 kilo aga aru pole veel mitte keegi saanud smiling smiley Tegelikult pole ise ka veel riietuses muudatusi pidanud tegema... MUl vist lihtsalt ongi nii venivad riided smiling smiley
Loodan, et järgmine 5 kilo on märgatavam ja saan ehk veel lühikesi seelikuidki kanda winking smiley
Jõudu ja jaksu kõigile meile!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. February 2015, kl 11.03

Tänasest tulemusest on kohe näha, et olen terve nädala toas istunud ja mitte midagi teinud: +400g. Tegelikult on see tänane tulemus parem, kui mul mõni hommik on olnud, siis oli 400g veel rohkem. Järgmine nädal mehel puhkus, suuremal koolist vaheaeg ja väiksemal sünnipäev. Hetkel ei kujuta ettegi, kuidas see tulevane nädal toitumise ja kaalu osas kujuneb. Plaan oli sisehalli suusatama minna. Pühapäeval tähistame oma kambaga vastapäeva, sõbrapäeva ja karnevali ning läheme uisutama. Peale uisutamist sööme kukleid ja vahetame sõbrapäevakaarte. Kõik tundub põnev, aga pean end siiski toidu osas kontrollima.
Raport meie laatsaretist: Täna suuremal hommikul enam palavikku ei olnud ja väiksemal ka seal 37 ligidal. Täna on juba neljas päev, kui väiksemal palavik ja kui suuremal peaks pealelõunat temp tõusma. Tean, et kui palavikku rohkem, kui kolm päeva peaks arstiga ühendust võtma? Täna ju reede ning homme arstid puhkavad, kui peaks vaja minema. Täna vast vaatan, mis päev toob.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. February 2015, kl 11.42

Minul selle nädala -500 gr ( 75,0 oli hommikul)
Olen täitsa rahul, kuigi eile nägin ilusamat numbrit.
Täna lähen trenni, sauna ja õhtul luban endale veini.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. February 2015, kl 19.15

Et siis üle pika aja selline patune õhtu, kus sai veits liialt söödud. Kaks küpsisetordi tükki pluss kaks hematogeeni batooni. Seda viimast vist päevas üle ühe ei tohi.. well.. järgmine kord ostan ainult ühe xD. Ja kooki ka enam ei tee!

Loodan, et suudan edaspidi rajal olla ja uuel nädalal ikka miinus!

Päikest! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 13.02.2015 19.16.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. February 2015, kl 22.49

Õhtust!
Mina magasin hommikul sisse. Mobiil oli öösel tühjaks jooksnud mingil põhjusel ja bioloogiline kell tuli äratama. Seega 20 min pidin saama riidesse ja ka lapsega lasteaeda. Kaalumine ei tulnud meeldegi.
Üritan homme hommikul kaaluda....kahtlustan, et midagi head sealt oodata ei ole. Lihtsalt ei lange kaal ja kõik sad smiley Ülesöönud ei ole. Pigem on pea terve nädal jäänud 100-200kcal täissöömisest puudu, 5x nädalas trenni tehtud tublisti....aga ei midagi.
Järgmisest nädalast hakkab noorkuu loomine ja saab soove soovida, sest kõik kasvab...karta on, et ka enamikel siis kaal ka kasvab spinning smiley sticking its tongue out

Ilusat sõbrapäeva kallid duellisõbrad!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 14. February 2015, kl 07.35

Ilusat sõbrapäeva kõigile!
Olen juba mõnda aega kodus olnud ning spordist eemal,sest mädase põskkoopapõletikuga paraku pole jaksu ennast ka piisavalt liigutada,kaalu peale ei julge see nädal astudagi,loodan järgmise nädala lõpuks ikka terveks saada ja taas teie sportlaste ridadesse naasta.
Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 15. February 2015, kl 08.37

Tere kõigile,
Sellel nädalal läks suurem "töö" eelmise nädala pattude heastamisele, kuid väike miinus oli ikkagi (-0,3kg).
Vaatasin eelmise aasta tabelist, et kaalusin siis samal kuupäeval üle 3kg rohkem. Edasiminek on ikkagi olnud spinning smiley sticking its tongue out.
Eilse sõbrapäevaga õnneks üle ei pingutanud. Sõin küll ka kooki tongue sticking out smiley, kuid ülejäänud toit oli tagasihoidlik. Loodan, et ka teil kõik normis.
Eelmise nädala keskel hakkas vana kaal streikima (lihtsalt ei võtnud enam pilti ette) ja ostsin uue, millel näitab kaalu 600g rohkem sad smiley. Mees tegi ka vana korda ja oli hea võrrelda. Sellel nädalal panin kaalu ikka veel vana järgi, kuid uuel nädalal panen juba uue järgi. Selleks, et ka siis miinus kirja saada, pean ilgelt tubli olema.
Ursull siin hirmutab, et järgmisel nädalal on oht kaalutõusule. Paha lugu.
Kindlasti jätkan ka tabeli täitmist ja muudkui kõnnin ja kõnnin hot smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. February 2015, kl 16.06

Hei kõigle. Ma nüüd jälle teie seas tagasi. Peale nädalat rasket tööd on mul kaal veits alla kaa läinud, kuigi iga päev sõin mingit jama ja võileibu kuna aega polnud, et tööle süüa kaasa teha. Nädalavahetusel võtsin vabalt, jõin õlut. Palju muidugi ei jõudnud juua õnneks. 2-3 väikest pudelit ja silm hakkas juba 10 ajal kinni vajuma. Õlle kõrvale võtsin ka igasuguseid snäkke, lisaks sõin maiustusi ja kooki kaa. Kaal on tänaseks sama mis eelmisel reedel, aga järgmiseks saan ta jälle alla. Lillekimpude hoidmisest punnitavad mu vasaku käe seljast kuni küünarnukini mingid rõvedad veenid. Ma ei tee nalja kui ütlen, et mõned kimbu kaalusid mitu kilogrinning smiley Pole ime siis, et peale nädalat iga päev 12 tundi jalgadel tatsumist ja nende vorpimist mul peki asemel hoopis muskel kasvanud ongrinning smiley

Täna lähen esimest päeva vist jooksma kaa üle nädala. Võtan asja muidugi väga rahulikult ja nüüd jälgin neid kaloreid kaa korralikult ja üritan edaspidi vähem igasugu maiustusi süüa. No välja arvata need raffaellod, mis sõbrapäevaks saingrinning smiley

Loodan, et nüüd ära ei sõnu, aga üllataval kombel pole mina sel sügisel ega talvel veel haigeks jäänud. Augustis oli väike paaripäevane tatiralli, aga sellega on ka asi piirdunud. Võin vist ainult rõõmu tunda. Ilmselt see aitab kaasa, et tarbin viimasel aja väga vähe alkoholi. Ma olen terve elu suht terve olnud, aga paar korda aastas mingi külmetuse ikka külge korjan. Suitsetajana sain kunagi mingeid rõvedaid kurguhaigusi ikka päris tihti, aga suitsu enam ei tee viimased 5 aastat ja need õudsed pole mind enam kiusanud.
Kusjuures kaalu hakkasin vaikselt langetama samal ajal kui suitsu maha jätsin. No tegin tõsised elustiili muutused. Üldiselt räägitakse, et kaalu tuleb juurde, kui suitsetamise maha jätad, aga ma hakkasin söömise asemel hoopis rohkem jalutamagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 15. February 2015, kl 16.59

Mul väike pluss. Hetkel ikka kohe üldse ei lähe. Käega ma veel löönud ei ole. Kahjuks järgmisest nädalast ei ole ka midagi head oodata, sest lapsel on sünnipäev ja mehel puhkus. Seega hetkel ongi plaan tubliks hakata ülejärgmisest nädalast smiling smiley Reisi ajaks (aprilli lõpus) võiks kaalu ikka 65 kg saada, siis oleksin päris rõõmus. Mehe puhkusenädalaga kaasneb siiski üks pluss, nimelt on mul lootust trenni saada. Mul siin ongi piinlik teiste postitusi lugeda, sest kõik siin treenivad enam vähem maratoniks ja ma ei tee mitte mõhkugi. No välja arvatud kärutamine. Aga ma tõesti suuda ennast kella 20 paiku õhtul kuhugi rühmatrenni vedada. Päev lapsega on päris intensiivne ja minu energia on selleks ajaks, kui mees koju jõuab, täiesti otsas.
Keegi siin rääkis Varjude filmist. Olete juba vaatamas käinud? Mina käisin vaatamas ära ja enne filmi vaatamist võtsin lõpuks kätte ja lugesin need raamatud ka läbi. Raamatud olid mul juba ammu olemas, aga kuidagi ei saanud vedama selle lugemisega. Paar korda alustasin, aga ei olnud nii kaasahaarav. Mulle endale tundus, et parem oleks filmi olnud vaadata isegi ilma raamatut lugemata. Ise kippusin filmi ajal pidevalt raamatu peale mõtlema jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. February 2015, kl 17.36

Eile oli mul kehva päev toitumise osas, kodust väljas olles sööd igasugust jama olude sunnil ja enesetunne ka sellest kohe kehva.
Aga täna käisin jooksmas, polnud mingi 2-3 nädalt jooksnud ja niiii mõnus oli, päike paistis, tee kus jooksin oli kuiv, mulle meelepärane muusika klappides, eluisu tuleb lausa tagasi smiling smiley.
Jooksin 1 tund, põletasin 600 kcal ja keskmine pulss 149. Natuke liiga kõrge, aga enesetunne oli hea jooksu ajal.

Väga tubli siucra, et omal ajal sellest mürgisest nikotiinikepikesest lahti said ja selle asemel jalutamas hakkasid käima. Mis väga tubli, see ju parim asi, mis endale teha said smiling smiley.

Mädzi ära mõtle, et ülejärgmisest nädalast hakkad korralikuks, ürita ikka kohe normaalselt toituda. Tänasida toimetusi ära viska homse varna smiling smiley. Lapsega tegelemine on muidugi kurnav, tean seda omast käest, aga mulle just meeldiski siis 2-3 korda nädalas öhtuti rühmatrennis käia, sai vaheldust lapsest ja suhelda teiste inimestega. Trennist tagasi tulles olin kindlasti rõõmsam ja parem ema spinning smiley sticking its tongue out.
Nii, oleme nüüd uuel nädalal kõik tublid ja vaatamata kuuseisule, mis lubab kaalu juurde saada, üritame ikka kõik vastupidist tõestada.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. February 2015, kl 18.35

Õhtust!
Ma 2 viimast päeva väga tubli olnud. Eile käisin 130 pulssi harjutamas ja tegin hääääästi kerge sörgi 40 min, pärast seda võimlesin toas vähemalt sama palju veel peal.
Täna siis jälle pühapäev ja hommikul enne kl 10 tõmbasin juba seljakoti, mille sisuks hantlid ja veepudel selga ja läksin oma 2:15h pikkust matkamist tegema. Iga pühapäevaga venib distants 15min pikemaks. Mõtlen juba õudusega 3 tunnistele matkadele. Aga ilm oli ilus ja selg sai väga märjaks higistatud. Loomulikult tegin jälle nalja mööduvatele autojuhtidele oma sulghüpetega smiling smiley
Lõpuks kõndisin 2:20h, kaotades 1081kcal ja distantsiks 12,38km. Nüüd jalad ja puusad kergelt valulikud ja selline surin on pidevalt sees.

Õhtul vaaritasin terve posu kapsarulle....mmmminu lemmikud juba lapsepõlvest spinning smiley sticking its tongue out

Ahjaaa mina kavatsen alles varjude filmi minna vaatama. Me sõbrannadega alati 8 märtsi koos tähistanud, seekord lähemegi kinno seda filmi vaatama ja pärast äkki kuhugi sööma ja tuulutama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. February 2015, kl 13.53

Tore kuulda, et kõik nii tublid on. Mul oli kaa plaanis eile jooksa minna, aga keset päeva tundsin kuidas kurgus vaikselt kraapima hakkas. Õhtul 8 ajal olin juba täitsa haige, niiet sõnusingi oma kekutamisega end haigeks. Pole hullu, tuleb ka see läbi põdeda. Ilmselt ei aidanud ka see, et eile tehti meil tulekahju prooviõppust või jumal teab mida ja 20 minutit väljas poolalasti külmetamist ilmselt aitas ka tõvele kaasa. Üldiselt mul pole haiguse vastu midagi, aga ee õudne kurguvalu ei meeldi kohe üldse.
Ma siis ilmselt terve nädala nüüd ei treeni, võib-olla natuke jalutan, niiet reedeks midagi head ei oota. Hetkel juba olen suures plussis. Aga eks ma siis puhkan ja võtan vabalt paar päeva, ju mul siis seda just vaja oligismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. February 2015, kl 21.14

Eelmise nädala parimad täiesti premeerimata smiling smiley

Dieedipäevik -1,5kg
Otuzdört -1,5kg

HURRAAAA!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 19. February 2015, kl 09.35

Minu lemmiknädalapäev on alati olnud reede (niikaua kui tööl olen käinud). See on selline päev, et juba hommikul hakkad vaatama et natuke veel ja siis lõuna, siis veel natuke ja siis õhtu!!! Olenevalt väsimuse astmest siis teen reedeti TÄPSELT seda, mida ise tahan smiling smiley Tahan, lähen jalutama, tahan koristan toad, tahan küpsetan miskit jne jne. Kuna terve pikk nädalavahetus tundub ees (olen blondiin), millal jõuab kõiki kohustusi täita siis reede ongi selline - teen, mis tahan päev !smoking smiley
Nüüd aga oleneb see reedene heaolu juba sellest kuidas on hommikune kaalunumber... Üritan küll võimalikult palju stressiallikaid oma elust tõrjuda aga tegelikult tuleb nädala sees mitu korda pähe mõte, et kui ma nüüd "üle" pingutan (vastlakuklid jne) siis reedene kaal pole rõõmustav...
Ja kõige hullem on NELJAPÄEV!!! Millegipärast arvavad mu tuttavad, et siis on jube lahe koogiga külla tulla või koos midagi küpsetada. Ja kuna juttu jätkub kauemaks siis pokaal veini pole minuealisele naisterahvale ka paha... Ja kõik see juhtub neljapäeviti!!!
Ma võin terve nädala olla hüpersupertubli ja ka tänane kaal on väiksem kui oli eelmisel reedel aga.... Mul täna ka külalised smiling smiley)) Vist pakun neile porgandit ja vett winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. February 2015, kl 09.38

Hei!
Noh jälle siin vaikus. Kas teete nii kõvasti trenni, et vaikite või hoopis vastupidi, et piinlik rääkida, et jälle diivanikaunistust mängite ning ei mäleta enam mitu kuklit vastlapäeval ära sõite? winking smiley

Eile ikka soove soovisite? Noorkuu hakkas.
Mina soovisin ikka nii kuis jaksasin. Kaal võiks nüüd sellise soovimise peale tuhinal alla tulla. Samas jälle ei julge midagi loota selle kaalu osas, pidevalt pendeldab rsk. Nagu keha ei suudaks lahti lasta sellest suuremast numbrist. Ise kahtlustan, et kõhukinnisus teeb ka siin juba oma tööd, mis mul 2-3 päeva vaevanud. Tõmbasin eile õhtul juba puuviljatableti sisse, aga hetkel veel ei midagi. Tegelt peab 2tk korraga võtma, aga ma ei julge. Ükskord istusin pool päeva potil grinning smiley

Tänasest saab juba e-hääletada. Mina tegin selle ära. Võttis vaid minuti. :p

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.