Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 19. February 2015, kl 10.55

No mina pole sel nädalal diivanikaunistus olnud, trennis ikka käin ja rõõmuga.
Aga söönud olen ka natuke üle normi ja nüüd tegelen kõvasti, et homseks nulligi saada, peaks äkki ka need 2 tabletti sisse võtma grinning smiley, ehh see oli nali. Mul õnneks pole kõhukinnisusega muret, ma usun, et see on tänu liikumisele ja tervislikule toitumisele.

Ma lähen ka kindlasti valima, aga ma olen vanakooli daam, ma panen ikka prossi rinda ja lähen valimisjaoskonda 1 märtsil kohale smiling smiley.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 19. February 2015, kl 12.21

Mina olen diivanit kaunistanud juba nädala algusest saati. Ühtegi toitu ma kirja pole pannud, sest puhtalt juba mee arvelt, mis tee sisse läheb, on 25% päevased kalorid täidetud. Ja no haigena ma ei hakka siin tee ja meega koonerdama. Ja no neid imetavaid magusaid tablette kurguvalu vastu läheb ka ikka korralikult. Mees muidugi tahtis rõõmustada mind ja tõi šokolaadi, selle maitset ma ei tundnud, aga suus sulas küll mõnusalt.
No trenni ei tee ja toitumist ei jälgi, aga vedeliku tarbimine on küll hetkel korrasgrinning smiley Taimeteed ja vesi kokku tuleb mingi 3-4 liitrit päevas.
Vastlad möödusid minust nii, et ma alles täna teie postitustest sain teada, et nad olid. Väga hea, sest siis ei tulnud hullu mõtet neid kukleid ise küpsetama hakata.
Soovida unustasin sad smiley Peab vist iga õhtu soovima, siis on kindel, et õigel päeval ka soovid teele saavad saadetudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. February 2015, kl 15.29

Tervitus, kui aus olla, siis eelmine nädalalõpp oli pidude rohke ja nüüd siis haavade lakkumine. Kõige nõmedam on see, et tean ju hästi, et pole vaja nii palju süüa, aga ei ikka vaja näksida peolauas ju koguaeg. Tulemus pärast oli nii paha olla. Aga no kui pole mõistust, siis tuleb kannatada. angry smiley Vastlakukleid sõin ainult ühe. smiling smiley See nädal olen liikumas ka käinud, aga kuradi libe on väljas. Reede meeldib mulle ka, siis saab ju töönädal läbi. Kusjuures mul ka aegajalt see kiiks, et reedeti koristan ja toimetan kodus ära, et nädalalõpp oleks vaba. Olen üritanud lastega lapsega ka seda teha, et reedel õpiks võimalikult palju asju ära, mis järgmiseks nädalaks saab, siis ka lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. February 2015, kl 05.51

Sedapuhku siis -0.5 kg.Pole paha,arvestades minimaalset liikumist.Tervis on nüüdseks enam-vähem,täna arstile,eks näis,kunasest tööle tagasi.
Suutsin (loodetavasti pikemaks ajaks) murda endast läbi ja hakkasin paar päeva tagasi taas toitu-jooki ning liikumist(mis oli tegelikult nullilähedanethe finger smiley),kirja panema.Järgmise nädala lõpuks tahan näha lähedast numbrit sellele,mis korraks juba vilksatas selles kaalutabelis,aga elame-näeme.
Ilusat algavat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. February 2015, kl 06.53

Hommik!
Minu kaal ikka tõuseb sad smiley Siin võib juba oletada, et see on lihase arvelt. Riided küll väikseks jäänud ei ole. Trenni on saanud tublisti jälle teha, paar väiksemat patustamist on ka olnud, aga 5x trenniga nädalas ei ole probleem see kohe maha kulutada. Trenni on saanud teha ligi 6,5h terve nädala peale, jooks+ÜKE ja ujumine.
Eks sellel noorkuul ka omad mõjud, hakkab ju teine kasvama täiskuuks.

Aga ilmselgelt pean oma eesmärgi numbrit korrigeerima, sest Jaanipäevaks küll ei suuda seda numbrit saavutada. Tundub juba liiga ulmeline eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 20. February 2015, kl 07.26

Nagu arvata oli, siis mul pluss see nädal ja tige ainult enda peale. Eile veel oli õhtul ootamatu külaskäik ja libastusin. angry smiley Olen tähelepannud, et alates uuest aastast ma muudkui tammun ühekohapeal enamvähem. sad smiley Aga eks tuleb karmimalt ennast käsile võtta. grinning smiley
Ursull äkki on asi selles, et sa teed ikka päris palju trenni ja sööd võib-olla liiga vähe, et organism hoiab kinni.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. February 2015, kl 08.21

No ei taha see 61 ette tulla. Aga võtan end nüüd käsile ja nädalavahetusel luban ka tubli olla. See lubadus on mulle endale.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. February 2015, kl 08.23

Olen Anxu79-ga nõus,et Ursull ehk tõesti sööb liiga vähe,shokeerida tuleks keha suurema päevaportsuga,siis ehk hakkab kaal taas kolinal langema,või siis on hoopis treeningud ebasobivad?
Muide,Ursull,palun vaata üle see kaalukadu kokku punane tabelirida,seal mõnda aega juba kala sees,ja mitte ainult minul.
Tänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. February 2015, kl 08.29

-400g tulnud väikese patustamisega ja kuna on laiskus ja libedus ja 100 muud põhjust siis liikumine on ka 0. Seega peaks ju lausa ülirahul olema?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. February 2015, kl 08.50

Vaatasin kaalukadu kokku üle, jah seal oli viga. Paar viimast inimest oli valemist väljas. Nüüd peaks ok olema. Tänud informeerimast.

Ma ei usu, et ma vähe söön. Viimasel ajal saab ikka kalorid täis söödud, vahest veidikene ka spordi arvelt ületatud, aga mitte väga.
Usun, et keha on lihtsalt veidi šokis, et mida krdit ma teda füüsiliselt piinan. Kõik on kontrolli all ma usun. Mõõdan igal hommikul pulssi ka, et arusaada, kas keha hakkab väsima või haigus hiilib ligi. Hetkel kõik stabiilne. Eks ma konsulteerin oma treeneriga ka, et mida tema sellest arvab, et midagi ei liigu.
Kusjuures veel selle nädala algul olin korra kilo kergem ja jõudsin rõõmustada, et lõpuks hakkas liikuma. Nii kui noorkuu tuli, kaal tõusis. Hakka või uskuma, et see täiesti möödapääsmatu olukord noorkuu ajal smiling smiley
Aga tänud kõigile toetuse ja kaasamõtlemise eest. Kõigile teistele ilusaid numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. February 2015, kl 09.34

Ursull,ei ole ju kõik veel õige.Kui leiad aega,palun paranda ka teiste omad ära.
Ette tänades,
Piia

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. February 2015, kl 12.11

Minu kaal täna hommikul 75,2 kg( + 200gr), no polegi kõige hullem, kui arvestada, mis toimus nädalavahetusel ja veel ka esmaspäeval.
Ja tagantjärele tarkus on see, et no ega ei olnud küll nendel ülesöömiste päevadel hea olla, polnud hea magama minna, polnud hea ärgata. Nüüd kui korralik olen jälle olnud on kohe palju parem enesetunne. Nii, et võtkem kõik Birika vigadest õppust, et pole vaja päevanormi ületada smiling smiley.

Ursulli teema jätkuks arvan ma ka, et vaevalt ta vähe sööb, pigem treenib hullult ja siis on söögiisu ka hea smiling smiley. Aga kui valida treenitud pisut ülekaalulise ja peenikese treenimata keha vahel, valin ma kindlasti esimese. Ma ise kusjuures olengi selline ja täna tööle tulles tõdesin, et pole mul häda midagi, täitsa OK olen. Aga mõne kg plaanin suveks maha ikka visata, ürita ikka sina ka Ursullsmiling smiley.

Nädalavahetus tuleb tavalisest pikem ja tahan sinna perega liikumist sisse pikkida, ujuma läheme, plaan ka kelgumäele minna kui veel lund jagub.

Ja homme vaatan eurovisiooni, hääletan Elina ja Stigi pooltsmiling smiley

Olge head ja tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 20. February 2015, kl 12.13

Ursull ma vaatan, et sinu ja minu ridades on ka kaalukadu kokku vale spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. February 2015, kl 14.18

Sorry, mul arusaamisega raskusi smiling smiley
Ma vaatasin vaid seda kaalukadu kokku ülevalt alla rida, mitte isikuliselt. Vahepeal ju tegin tulpasid juurde. Nüüd vist peaks korras olema. Kui kellelgi veel mingi kala siis andke ikka teada.
Tänud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 20. February 2015, kl 14.34

Tubli töö,Ursull!
Birika,mina fännan ka Elinat ja Stigismileys with beer
Ja veel,arsti juures käies sain teada,et mu põskkoobastest pole kogu jama veel välja tulnud ja pean kodune edasi olema,ehk isegi kuni 2 nädalatsad smiley,järgmisel reedel taas arsti juurde,seniks pean end soojas edasi hoidma.
Hoidke end!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 20. February 2015, kl 15.53

Natuke nagu piinlik sellist numbrit tabelisse panna, aga no nüüd haigusega liikumine 0 ja toitu ka kirja ei pane. Vahepeal tundus haigus taanduvat, aga nüüd kurgus nii põletab ja hakkab mingi köha tekkima. Õudne, loodan, et jälle bronhiiti ei saa.
Ma kaa peale pühasid olen nagu kohal tammunud. Kaal paari kilo kaupa kõigub üles-alla, aga ise olen süüdi. Eks kevad toob koos päikesega mu motivatsiooni ka tagasi..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 21. February 2015, kl 06.25

Terekest kõigile spinning smiley sticking its tongue out
minu nädala kommentaar enda tegemistele on selline, et olin ülimalt korralik (kalorid normis ja liikumist ka nagu ikka 12-13 000 sammu päevas). Vastlapäeval sõin 1 kukkli (selle, mis tööandja välja tegi. Jube pisike oli ja ilma moosita moody smiley). Aga kaalunumber näitab midagi muud eye rolling smiley. Vahetasin kaalu (näitab eelmisega tugevat plussi) ja ei ole veel sellega harjunud. Ahastus tuleb pealesad smiley.
Mina kaalun ennast igal hommikul ja sellel nädalal olen ka iga päev pahane. Ja, kui arvestada sellega, et vana kaal näitas vähem ja uus rohkem, siis arvatavasti olengi ju suuremas ülekaalus, kui algselt arvasin thumbs down.
Birika, tore, et haigusest võitu said smiling bouncing smiley.
Ursull, mina ei saa aru, sa teed nii palju trenni aga kaal ikkagi eriti ei lange. Kas on see sellest, et lihasmass kasvab? Olen blondiin ja tahaks nats harimist. Ja sinu ennustus, et kasvava kuu ajal kaal tõuseb, on põhjendatud.

Nüüd pidi ka see "Läti gripp" Eestis olema. Kardan jubedalt seda ka külge saada. Ennetavalt panen pooleks lõigatud sibulaid tubadesse haisema the finger smiley. Pidi aitama, sest sibul imab kõik halvad pisikud endasse. Tehke teie ka nii. Nats ebameeldiv lõhn on, aga kui arvestada sellega, kui halb on haige olla, siis ehk tasub katsetamist thumbs up. Siiani kõik korras, veel.

Nüüd mõten iga kaalulangetamisralliga ka sellele, mida olen võimeline järgnevate aastatega ja kuni lõpuni jätkama. Praegu tundub, et see mida teen, on ka edaspidi (nii umbes 1-10 ja rohkemgi aastat hiljem) teostatav.

Olge kõik tublid ja mis põhiline, tundke ennast oma kehas hästi (Birika sõnad). Ärge äärmustesse laskuge.

Aga Jaanipäevaks ikkagi oleme ju pringi hirved hot smiley või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. February 2015, kl 09.32

Hommikust!

Võtsin selle julguse ja muutsin oma eilset kaalumist tänaseks. Eilsega 600g vähem. Väike analüüs kaalul, mis näitab mul nii rasva-vee-lihas %, ütleb seda, et kui mul on trennivabad päevad E ja R, siis ongi nendel päevadel mul kaal hommikuti kõrge.Mis on ka ju loogiline. Olen teinud 2-3 päeva järjest tublilt trenni, lihasmass kasvab, mida on selgelt kaalu %-dilt näha ja samas rasva % langeb. Ju siis lihtsalt lihast on rohkem juurde tulnud, kui rasva eest jõudis ära haihtuda. Õige tulemuse näeb, mitte järgmisel päeval vaid ülejärgmisel päeval oma kaalul, mida sa üleeil sõid või kuidas trenni tegid. Eelmisest päevast on lihtsalt lihasmass veel nii punnis ja see tõstabki kaalu. Vee tarbimine on mul suht sama iga päev 2-3 liitrit päevas vahest ka 4 ja mulle tundub, et kõik tuleb välja ka, et midagi ei jää püsima, sest ma käin tõesti väga tihti vetsu vahet.
Ilmselgelt pean oma kaalu kirja panema hakkama laupäeva hommikuti. Aga eks näis. Hetkel peab mul olema motivatsiooni seda kaalu vähemalt säilitada järgmise reedeni ja veel parem kui alla saada.
Mul teisipäeval oma treeneriga ühine treening smiling smiley Ehk saan näpunäiteid ja tarkust ka selle kohta rohkem. Veidi närvis olen sellepärast, et kas ta jääb rahule või mitte.

KaruKati, tabelisse kui oma kaalu sisestad siis ära kasuta koma. Valem ei tunnista koma vaid punkti. Parandasin ära hetke smiling smiley
Ma ei saa sibulat kuhugi toanurkadesse panna, isegi kui tahaks. Mu silmad siis ainult voolavadki, isegi siis kui see sibul kusagil teises toas on. Ma koorin sibulaid vaid ujumisprillid peas, sest silmad nii õrnad ja absoluutselt ei kannata seda. Kui vaja suurem ports sibulaid koorida, siis ma tean, et ma ei saa veel paar tundi normaalselt toas olla, ilma et mu silmad vett ei jookseks. Vähe sellest, et nad vett jooksevad, ma ei suuda neid avada ka. Muidu mulle jubedalt sibul maitseb, aga kui koorida ja hakkida vaja siis teeb seda mul mees :p
Meie pere sööb ingverit, et terve olla. Poest leidsin mingi põneva öko toote ka purgis, ingveri määre, selline mõnus mesine. Määrin leivale ja laon veel sinki ja hapukurki peale.
Tee sisse teen seda purustatud ingveri, sidruni ja mee segu. Aitab hästi terve hoida.
See läti gripp on pool minu osakonda ja nende peredest juba vallutanud sad smiley Seega vägagi suur oht ka mul haigeks jääda või baktereid koju tuua. Mind hirmutab just see mitme pävane kõrge palavik. Õde käis eelmine pühapäev külas ja juba samal õhtul oli jäänud 42 kraadisesse palaviku 3ks päevaks - karm!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. February 2015, kl 13.17

Ma olen ka seda kusagilt lugenud, et tuleb sibulaid pooleks lõigata ja kõikidesse tubadesse panna haiguste ennetamiseks. Lisaks veel siis sellist asja, et kui sa oled juba sibula pooleks lõiganud, siis ei tohi teda niisama külmkappi jätta (ainult kaanetatud karpi). No ses mõttes võib, et ta imeb kõik bakterid enda sisse, aga pärast ei ole hea seda baktereid täis sibulat endale sisse süüa. Ma muidugi ei tea kui tõsi see kõik on, aga mina ei julge enam isegi tunniks seisma jäänud poolikuid sibulaid süüa, vaid jätangi nad neid baktereid enda sisse imema.
Hetkel on igapäevases menüüs värske purustatud küüslauk. Vahel järan seda niisama, vahel segan millegagi. Kusjuures ühel päeval ma küüslauku ei söönud ja järgmiseks oli haigus hullemaks läinud. Selle peale sõin eile peaaegu terve küüslaugu mugula ära.
Õnneks olin sel suvel tubli ja korjasin palju raudrohtu ja teisi ravimtaimi ja nüüd lürbingi erinevaid segusid meega.
Trennist ja väiksemast kaalust hetkel ainult unistan..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. February 2015, kl 14.49

Ursull sa ikka suudad naerma ajada. Küll su hüppamised, nüüd siis ujumisprillidega sibula koorimine. the finger smiley
Ma käisin kunagi figuurisõprades ja seal oli ka jutuks, et nii kui kuu kasvab, siis ka enamusel kaal kasvas. Nii ta ka muideks oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. February 2015, kl 15.05

Oh teid õnnetuid( siucra,piia37) kes haiged, ega siin muud pole, kui andke kehale puhkust, jooge palju vedelikke ja peate ise ära tundma kui vajate arstilt antibiootikumist abi. Mul on see minu viimane haigus veel hästi meeles( aitäh KaruKati42 heade soovide eest) ja ega siin pole muud, kui, et küll ajapikku tervenete.
Minul on kiiks, et pisikute, bakterite mitte saamiseks tuleb käsi pesta ja ma olen vaikset viisi sellega juba liiale minemas... vist. Nõuan kõigilt pereliikmetelt pidevat kätepesu praegusel gripiperioodil eriti, pesen ukselinke..see vist pisut haiglane juba smiling smiley no aga mul on meeles, kui halb oli haigena olla.

Siucra ma olen ka ravimtaimehuviline, korjan igasuguseid taimi ja usun nende tervistavasse mõjusse. Ma arvan, et raudrohu-kõrvenõgese segust valmistatud tee on praegusel ajal väga hea juua, sest raudrohi on põletikuvastane ja nõgese kohta öeldakse üldse, et kui inimkond teaks, kui hea taim on nõges, siis nad nõgest ainult kasvataksi. Mul on neid taimi nii palju varutud, et ma isegi loputan oma juukseid kõrvenõgeseleotisega peale sauna. Jäävad mõnusad pehmed, läikivad.

Toitumise koha pealt olen tubli olnud, järgmine reede tahan miinust ja väga, väga loodan 74 ees näha.

Ahjaa, ma tegingi täna selle ära, lasin teha süste oma kurjusekortsule. Jälle kogemuse võrra rikkam, praegu veel ei kahetsesmiling smiley

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. February 2015, kl 15.11

Tegelt see Ursulli ujumisprillid sibula koorimiseks on hea idee, ma teen seda päikeseprillidega, aga ujumisprillid on ju veel eriti ümber ja silmad kaitstud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. February 2015, kl 15.15

Muidugi on see hea idee :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. February 2015, kl 16.21

Ma sibula lõikumiseks ujumisprille ei kanna. Äkki minu puhul aitab see, et mu tavalised prillid kaitsevad silmi natuke. Minu nipp on see, et lõikan sibula pooleks ja siis panen need pooled korraks jooksva vee alla ja siis hakin nad kiirelt ära ja panen ruttu toidu sisse ja pisaraid pole ammu valanudgrinning smiley

Aga kätepesust rääkida, siis ma ka pesen neid vist liiga sageli, aga ma arvan, et parem sageli, kui harva.

Birika, süstid valusad ka olid?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. February 2015, kl 21.22

Ma lausa hoian oma 5-10 minutit veega kausis sibulat, et ta selle kibeduse vähemaks võtab, aga mind see küll väga ei aita. Saan võibolla 10sek kauem sibulaid hakkida ilma prillideta ja siis jooksen silmad kinni vannituppa silmi pesema.

Birika, räägi jah kuidas tunne on? Oled nagu heldem ja lahkem nüüd? winking smiley Pead sa kuidagi nüüd millegist hoiduma ka ja millal kordust pead tegema?

Mina täna suht tubli olnud. Hommikul läksin lapsega ujuma. Kuna meest kaasas ei olnud siis minu ujumine oli selline 1,5h järjest lapse järgi jooksmine ühest basseinist teise. Õnneks talle ikka meeldib suurte basseinis ka olla ja saame mõned pikkused ka koos ujutud. Solberdab päris hästi. Pärast ujumist olime küll mõlemad nii väsinud, et keerasime magama. 1,5h iluuni ja siis läksime poodi ja tagasitulles pidin ju ikka oma kohustusliku jooksutrenni ja ÜKE ära tegema.
Nüüd vitsutan mehe tehtud pasta-kalasalatit. Nämmm....homseks 2:40h matkamiseks on sellist sööki vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. February 2015, kl 11.06

Muide,sibula hakkimisele eelnevalt nuga jaheda vee alt läbi lasta,aitab superhästi sibula kibedust silmis maha võtta.Kuulsin seda kunagi kusagilt,katsetasin,ja tõesti,aitab,lihtsalt suurema koguse sibula hakkimisel tuleks nuga mitu korda jaheda või ka külma vee alt läbi lasta.
Mind ka huvitab,kas süstid väga valusad ja kas neid edaspidi tulebki teatud aja tagant tegema jääda,kui pikaks ajaks on efektiivsus ja kas on ka vastunäidustusi või ebaõnnestumise oht,Birika?
Kas keegi on läbi teinud näo pärlihooduse teemantlihvimisega?Tunnen selle vastu juba mõnda aega huvi,aga hirm on ka veidi sellise asja ees...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anu24
Kuupäev: 22. February 2015, kl 11.37

Tere ja ilusat nädalavahetuse viimast päeva kõigile!

Ma pole ammu postitanud, aga täna võtsin aega ja sirvisin varasemaid postitusi. Reedel kiikasin ka kaalutabelisse, kuhu seekord ka miinuse kirja sain. Lihtsalt nii laisk olen ikka selle toitumise jälgimise kohalt...

Aga tegelikult tahtsin natuke rääkida trennitegemise alustest, õigemini sellest, millist trenni teha just kaalulangetuse perioodil ja kummutada mõned müüdid ( vaatasin, et ursull on hädas kaalutõusuga, kuigi teeb tublisti trenni)

Esiteks on väga vähe tõenäoline, et kaal kasvab lihase arvelt, sest:
1. Selleks, et jõuda lihashüpetroofiani ja ka lihase massi suurenemiseni, tuleb treenida spetsiaalse kava järgi: so 4päeval nädalas jõutrenn, 7-8 harjutust, igal harjutusel 3 seeriat väikese puhkeintervalliga raskuseks 85% 1 KM (korduse maksimumist)
2. Esimesed ilmingud, mis tuginevad reaalsel lihashüpetroofial, ilmnevad alles 6 (kuni 12) nädalat pärast eelpool toodud plaani täitmist.
3. Ka kahe eelneva punkti täitmisel on lihase arvelt tulenev kaalutõus võrdlemisi väike, sest lihasmass on rasvamassist raskem kõigest u 10%
4. lihastreening hakkab rasva põletama alles siis, kui on saavutatud mingi areng lihaste kvaliteedis ja alles siis hakkab lihas tarbima funktsioneerimiseks rohkem energiat.
5. Kaalulangetusperioodil on soovitav tegeleda aeroobse kestustööga (jooks, ujumine, suusatamine jne), kuid pulssi tuleks seejuures hoida umbes 120 peal (mitte 140-150), sest umbes selles kandis saadakse suurim osa lihase tööks kuluvast energiast rasva arvelt (so FatMax)
6. ÜKEt ja jõusaali võib ikka lisaks teha, sest see aitab parandada üldist fitnessi.

Tundsin vajadust seda teemat puudutada professionaalsest huvist (oman vastaval alal kraadi ja see on ühtlasi mu igapäevatöö).

Loodan, et saite innustust teha rohkem kauakestvaid madalapulsilisi treeninguid!
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. February 2015, kl 12.54

Piia, ma tean ka seda trikki, et nuga tuleb külma vee alt läbi lasta, aga ma ei saa aru mis minu silmadel viga on, aga mind see ei aita. Mis teha, 1 tuhandest vist, kellel sellised ülitundlikud silmad sibula osas.
Mul oli kehv öö. Terve öö kurk valutas ja no ei taibanud öösel rohtu ka minna võtma või sooja piima tegema. Küll aga hommikul tegin kuuma piima meega ja lasen taruvaiku kurku. Juba veidi parem olla, aga mitte veel kõige parem. Ei teagi mis tänasest matkamisest saab. Kui parem ei hakka, siis tuleb ära jätta. Ilm pole ka kiita. Räige tuul.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 22. February 2015, kl 12.57

Käisin siis ka kino vaatamas 50 halli varjundit. Peab ütlema, et film jäi poolikuks, tundub, et tehakse ka teine osa, kui ei siis on asi väga poolik. Muidu täitsa meeldis, film oli pea kaks tundi, aga see aeg läks nii kiiresti.
Olen ka kuulnud, et kui sibulaid külmkapis hoida, siis see pidi ka aitama, et koorida lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. February 2015, kl 13.07

Tänud Anu24 ülevaate eest.
Minu kava ongi kokku pannud personaaltreener, teen 5x nädalas trenni. 4x nädalas jooksud pulsiga 120-130, kestvusega 30-50 min, kõigile neile järgneb ÜKE teatud harjutustega, mis kestab ka 30-40 min. 1xnädalas teen seljakott seljas matkamist, mis kestab 2-3h ja sinna vahele sulghüppeid. Sellise kava järgi olen nüüd treeninud 3 nädalat, enne seda treenisin omalkäel ja siis oli tavaliselt 2-3 jooksukorda nädalas + 2x ujumist, vahest ka mõni suusatamine ja nii juba sügisest saati. Sept.keskpaigast kuni novembrini oli viimane auk treenimisega, muidu ikka väga korrapäraselt treeninud.
Aga jah, minu treeningkava kokkupanemisel on eesmärgiks pigem läbida poolmaraton mais, mitte pole ainukeseks eesmärgiks tehtud kaalulangetust. Minu treener ütleb, et kaalu langemine on tavatreenimse juures lihtsalt kaasnev tulemus.
Toitumine võib mul vale olla, sest ei suuda end kokku võtta, et uuesti vaid toorsalati ja liha peale üle minna. Samuti ei sobi mu kehale piimatooted nagu ma olen arusaanud, aga neid ikka aegajalt tarbin, mitte suurtes kogustes, aga siiski: piim kohvile, hapukoor supi sees jms. Suurema treeninguga on tekkinud ka suuremad isud, aga üritan end ohjata, seepärast lubangi endale pigem vahest hapukoort ja väikese koogitükigi. Usun, et kui ilmad ilusamaks lähevad, siis keha ei nõua ka nii palju tugevamat toitu. Külmaga tahest tahtmata tahaks rohkem süüa.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.