Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 17. April 2015, kl 18.03

Wow, tore kuulda, et keegi ka enne tähtaega tulemuse saavutanud onsmiling smiley Ise loodan ka enne tähtaega ikka oma 60 peale saada ja siis edasi vaikselt langetada kuni olen oma kehaga 100% rahul. Mul pole õrna aimugi mis see kaal siis olla võiks, seega panin eesmärgiks 60.

Anett, sa jooksed ikka eriti palju. Tubli! Ma pean ka ikka tublim olema. A viimasel ajal nii palju teha olnud, et pole viitsinud enam joosta ega rattaga sõita.

Birika, kusjuures ma midagi taolist teen ise kaa. Mulle lillkapsas maitseb ikka väga, toorelt ja küpsetatuna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. April 2015, kl 15.49

Wow kui ilus miinus meil seekord kamba peale on!
Kakuke sa oled supertubli! See vist väga mõnus tunne, kui eesmärk saab saavutatud. thumbs up

Loodan, et eile õhtul või täna hommikul said kõik omad soovid soovitud. Eilsest õhtust hakkas noorkuu ja nüüd on raskusi arvatavasti kaalu langetamisega. Aga, eks tublimaid ei kõiguta se kasvav kuu mitte ükski raas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. April 2015, kl 11.03

Aga naised, mis arvate sellest: LCHF toitumisest ?
Tahaks huvi pärast proovida. Sellise toitumisega küll rinnapiim kaduda ei tohiks ? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. April 2015, kl 11.47

Kas see oli lihasöömise värk või?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. April 2015, kl 14.55

[lchfeesti.blogspot.com]
Siin on selle kohta palju unfot grinning smiley Minu jaoks on natuke palju juua kohvi kuhu panna 30grammi taluvõid :O grinning smiley See ajab juba mõttes südame pahaks, ei suuda isegi mõelda, et seda jooksin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 20. April 2015, kl 15.29

Ma eelmine aasta alguses nädala proovisin seda. Muidu polnud viga, aga mulle ei istunud see, et ma puuvilju ei saanud süüa. Muust magusast ja süsivesikust ma puudust ei tundnud. Aga üsna raske on sellega pidudel ja väljas söömas käia. Samas sain kontseptsioonist täitsa aru.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 21. April 2015, kl 17.24

Ma ilmselt ei suudaks seda teha, sest puuviljadest ma loobuda ei suudaks, aga proovi ja ütle kuidas läheb..

Kuidas teil läheb? Mul hetkel hästi, aga järgmised kaks nädalat on päris kiired, paar esseed vaja kirjutada, aga üldse ei taha toas olla, väljas päike särab. Täna tegin aias tööd ja siis võtsin veel päikest kaa, mõnus. Mida ma siin ikka jutustan, tagasi õue grinning smiley Toitumisega on õnneks kõik ok, kuigi nv käisin 40 juubelil ja no võite arvata kas ma jätsin alkoholi ja tordi ja muud maiused söömata..

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. April 2015, kl 06.24

Andke andeks mu ajameelsus. Eelmise nädala tublimad kõik õnnitlemata (samas võib seda alati keegi teine ka teha, keelatud ei ole winking smiley )

Kõige-kõige tublim oli seekord Mare -1,5kg , talle järgnesid redismari -1,2kg, Niirt ja Murjamike -1,1kg!!!
Väga ilusad tulemused ja me kõik tahaks teie moodi kilosid kaotada.
Eelmine nädal oli üle pika aja üldse ilus nädal. Kamba peale suutsime kaotada -7,2kg!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. April 2015, kl 06.30

Minul erti hästi see nädal ei lähe. Tervisejamadest, hirmudest või/ja mitte treenimisest on tekkinud juba lisakilo. Täna lähen haigla kergele opile ja õhtuks ehk saan juba välja ka. Pärast seda, kui taastunud, saan jätkata enese disiplineerimist ja ka treeninguid. Hetkel arst ütles, et alles järgmisest nädalast saan kergelt end liigutada ja tõi näiteks riisumise smiling smiley Mul aed riisutud ja rohkem pole siin midagi teha ennem kui muru kasvama ei hakka ja niita pole vaja.
Olge tublid, üritan reedeks ikka kaalule saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. April 2015, kl 13.51

Tublid tublid naised! the finger smiley
Oi te ei kujuta ette ka kuidas tahaks ühe korraliku breezeri hinge alla tõmmata! Sellise külma ja mõnsa drinking smiley . Mina olen hetkel oma kaalunr-iga rahul! Loodan,et see reedeks ikka sama tongue sticking out smiley
Eile riisusin pool päeva hoovi. Külvasime muru ja siis sain rehaga terve maa riisutud grinning smiley Lisaks 2 korda jalutust lapsega ja siis veel üks 5 km jooksuring ka grinning smiley
Täna olen ainult jalutamas käinud ja siis peale sööki lähen ka jooksma.
Ursull, soovin sulle kerget ja kiiret taastumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 22. April 2015, kl 14.32

Minul on sel nädala selline mitte kõige parem, aga ka mitte midagi hullu nädal olnud.
Üks koolitusepäev oli, mis oli täielik 8 tundi istumine kohustusliku saiapausiga, siis töö juures tähistasime üks päev väikse veini-juustu-koogiga ühte sündmust. Sellised asjad rikuvad distsipliini ära.
Eks reedel on tulemus näha, alla pole ma kindlasti andnud, sest kergemana on tunduvalt parem ollasmiling smiley.

Anett, sa küsisid LCHF toitumise kohta arvamust. Mina isiklikult täielikult sellist toitumist ei poolda, arvan, et kõike võib endale piiratud koguses lubada, aga kogused, kogused, kogused on määravad, kas kehakaal langeb või mitte.

Ma asjatan ka peaaegu igal õhtul aias, nädalasse mahutan ka 3-4 trenni. Tänagi lähen rühmatrenni.
Kiire on, nii palju asju tahaks teha, aga aega ei jagu. Mulle tundub, et mida vanemaks saan, seda vähem tundub aega olevat.

Olge tublid smiling smiley

Ursull, tervis ikka ennekõike, jõuad liikuda küll ja veel. Edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 22. April 2015, kl 18.46

Ursull, loodan, et paraned kiirelt.

Kusjuures need sünnipäevad ja istumised ja mis kõige jubedam- töökaaslased kes alati tööle mingeid kooke ja maiustusi kaasa tassivad, rikuvad tubli olemise korralikult ära. Ma kaalu langetades ikka vahel väldin mõnda üritust, sest tean, et läheb maiustamiseks.
Käisin nv juubelil ja üks härra oli mingi 30+ kilo alla võtnud, nägi jube hea välja, aga tal eesmärk veel alla võtta. No ja sel ajal kui kõik endale maitsvat torti sisse tõstsid, ta lihtsalt vaatas kurjalt pealt. Ma ei saanudki aru kas ta vaatas sellepärast kurjalt, et mõtles, et mis sitta te kurat sööte või sellepärast, et oleks ise kaa üht tükki tahtnud.. Mulle tundus, et see teine variant. Olgu, saan aru, et kaalu vaja langetada ja puha, aga vahel väikese koogitüki ikka võiks süüa, eriti kui selle söömata jätmine nii kuradi kurjaks teeb.

Anett, sul ikka päevad väga aktiivsed. Jõuaks ise kaa nii palju, siis kaal langeks vist kolinal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. April 2015, kl 07.43

Tere ja tänud toetajatele!
Mul läheb hästi. Eile hommikul haiglasse ja pärastlõunal lasti juba koju. Eile õhtul olin veel siruli ja kõht krambitas veidi, aga täna hommikul ärgates nagu polekski midagi olnud. Nii kui veritsus kaob, hakkan mina liigutama ja arvatavasti juba uuest nädalast. Treeneriga leppisin ka kokku, et maist hakaku mulle kava vorpima ja SEB maratoniks olgu minust prink hirv ja kiire sälg voolitud/treenitud.
Selle nädala jooksulaager jääb vahele ja Riia maraton ka, aga see polegi nii oluline hetkel. Neid laagreid tuleb veel ja veel, küll ma jooksen ja võistlen.
Ilmad lähvad igapäevaga aina ilusamaks ja soojemaks ja kõik tundub nii ilus. Küll see kaal ka nüüd kukkuma hakkab. Iseasi kas jaanipäevaks soovitud kaalu saavutan (kahtlen!), aga ehk paar kilo ikka kukub selleks ajaks winking smiley
Olge mõnusad ja homme kaalume!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. April 2015, kl 05.53

Hommik!
Esimene nädalakaalurikkuja on kohal smiling smiley Eile oleks isegi suurem pluss olnud. Hea, et niigi läks.
Ega see 3 nädalat mitte midagi tehes, peab ju mõjuma ka hakkama smiling smiley
Järgmisest nädalast tohin vaikselt liigutama hakata, siis ei saa nuriseda selle üle, et lihtsalt istun või laman.
Edu teile sellel esimesel noorkuu nädalal winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 24. April 2015, kl 07.21

Hommik!
Mina siis teine nädala kaalurikkuja smiling smiley Ei saa ma teie juurest kusagile. Väike lisa tuli- seega pole jaanipäeva kaal ikkagi veel kindlalt käes. Kui ma märkisin, et sooviks 65 siis järelikult peaksin kaaluma paar kilo vähem, et mõni patupäev kindlasti seda kaalu üle 65 ei laseks smiling smiley
Aga jaksu ja jõudu! Ilmad lähevad järjest ilusamaks ja liikumist rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 24. April 2015, kl 07.41

Minul miinust 200 gr, aga pole hullu midagi. Olen positiivselt meelestatud, mida näitab juba see, et mul töö juurde karbiga porgandi, kurgi, salati viilud vahepausideks kaasa võetud.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 24. April 2015, kl 08.49

Tere!
Minul siis -1kg! Kokku olen siin teie seltsis saanud -5( natuke peale) kg. Väga rahul olen. Mu sõbranna , kes mind nägi üle pika aja ütles,et pole küll aru saada,et mul 6 lisakolo oleks. Ja noo püksid mis ma 2 nädalat tagasi ostsin ( ostes olid nii ümber,et nööp läks nibin nabin kinni) on nüüd suured.
Tahtsin eile väga jooksma minna, aga tuul oli nii tugev ,et kui lapsega jalutasin siis kohati kõndisin ühe koha peal . Õudukas!!!
Soovin kõigile kerget nv ja paremat uut nädalat! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 24. April 2015, kl 14.46

Ma see nädal enam oma kaalu kirja ei pane. Mitte, et mulle ei meeldiks teie seltskond ja ei tahaks alla võtta. Esialgu küll veel üsna vara ja kaalust juurde võtmine ainult ettekääne heale isule, siis tulevikus peaks ma positiivses võtmes veidihaaval kaalust juurde võtma hakkama. Arvan, et saite mu vihjest aru tongue sticking out smiley Arsti juurde lähen esimest korda teisipäeval, seega on kõik veel üsna varajane. Kirjutan sellest siia, kuna kaalulangetamisega ma siis hetkel enam ei tegele.
Kuna jooksmine jäi novembrist soiku ja hiljem nüüd olen ainult üksikud korrad jooksnud, siis hetkel sellega pingutama ei hakka. Jään ootama jälle seda aega, kui naudinguga joosta saan smiling smiley Kuid kõndimisega on plaan kenasti jätkata.

Teile kena kaalulangetamist ja kiireid ning püsivaid tulemusi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 24. April 2015, kl 15.26

Mul seekord -1,1 kg smiling bouncing smiley, peab tunnistama, et nüüd vahepeal võtsin paar kilo juurde, siis see oli ikka õudukas, nii raske oli kohe olla, ala nagu kõht oleks üle püksi ääre olnud. Enne nagu ei andnud üldse tunda, aga nüüdseks annab kohe märku, kui veidi kaalu juures. Mul olid paar nädalat tagasi antibiootikumid peal ja issand milline kohutav isu mul oli, kõht tühi polnud, aga ikka õgisin, kuni paha oli.
Palju õnne Roosaroos.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. April 2015, kl 18.05

Palju õnne Roosaroos....pean tunnistama, et minuga juhtus just sama asi ja nüüd asi ka selge, miks kaal ei tahtnud langeda. Kahjuks see mõte minu eluga ja soovidega enam kokku ei käinud ja tuli loobuda sellest just sel nädalal. Kummaline oli see, et mul päevad käisid ja esimene test näitas negatiivset, kuigi oleks siis pidanud juba kindlasti positiivne olema.
Arvestades seda mis maailmas sünnib ja palju inimesi ootamatult hukkub, siis pole ka ime, et hinged tahavad ruttu-ruttu kohe maa peale tagasi saada ja kasutavad ära kõik võimalused ja esimesel kuul peidavad end nii kuis saavad. Mina jõudsin viimasel hetkel veel jälile.

Soovin sulle ilusat aega ja naudi seda. Muidugi sa jooksed veel! ...ja ega minu kilod ei pruugi ikka nii ruttu kaduda, seega saame veel koos alla ka võtta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 24. April 2015, kl 20.14

Palju õnne ja edu, Roosaroos. Kunagi järgmisel aastal siis näeme sind uuesti meie hulgas smiling smiley

Mul väike miinus õnneks tuli, kuigi eile oli väike tagasilöök ja sõin sisse väikese suhkrulaksu. Ilmselt oli asi sellest, und sain vähe ja päev oli nii jube aktiivne ja õhtul jooksin 40 minutit metsas. Täna olen päris väsinud ja päev oli jälle jube aktiivne ja öise unega jälle kiita ei saanud. Lähen nüüd jalutama, enne kui päris unne vajun, aga suuri pingutusi ei tee grinning smiley Olen nagunii 3 päeva järjest jooksnud, võtan nüüd mõned päevad vabalt.

Anett, sa oled üks kõige tublim kaalulangetaja meie hulgas. Loodame, et teised (ma kaasa arvatud) suudame end ikka kokku võtta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 25. April 2015, kl 12.34

Roosaroos- palju õnne! Mul tuli kohe meelde kuidas mina oma triibud sain. Meil oli küll plaantiud laps ja puha, aga tollel momendil kui testi tegin lõi ikka verest välja. Kartsin,et no kuidas ma ometi hakkama saan ja mis ema minust tuleb. Naljakas mõelda.et ma nii üldse mõtlesin.
Siucra- ma usun ,et suur kaalulangus on imetamise tõttu ka. Aga noh, ma olen ikkagi mega rõõmus ,et maha läheb. Juurde ju tuöi siiski 23 kg!
Ma nüüd lähen 27 aprill hormoonspiraali panema. Loodane,t see kaalule põntsu ei pane. Kui näen ,et kaal jääb seisma või hakkab juurde tulema siis lasen ära võtta. Aga samas tablakaid ja plaastrit ka ei taha. Ja kondoom pole ka väga meelt mööda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. April 2015, kl 13.02

Anett, miks sa kuldspiraali ei pane? See vähemalt ei tekita mingeid kaalukõikumisi ja muidu puberteeti näkku, mis täiesti tavapärane naistel hormooniga. Muidugi sina saad lasta hormooni praegu pärast lapse sündi tasuta panna. Kuldspiraali pead ise apteekist ostma, oli vist 50€ ringis, aga kindlasti etem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 25. April 2015, kl 14.01

Meil oli täiesti planeeritud ja nüüd siis kolmas ja pesamuna tulemas. Ma olen väga rahul ja seekord on plaan ka kõike nautida. Hetkel see veel täitsa võimalik, kuid eks see iiveldamine jõuab ka kindlasti seekord kohale. Ega ma muidu väga rasedusenautija ei ole, kuid kui plaan seda viimast korda teha, siis võiks ju.
Mul oli hormonaalspiraal. See tuli ikka ise kinni maksta, vähemalt 4 aastat tagasi. Mina olin sellega küll rahul, esimene kuu oli veidi ebamugav, aga hiljem ei saanud arugi, et see mul sees oli ning lõpuks jäid päevad ka ära, millega oli elu veel lihtsam. Kaalust sain ka eelmine aasta 6 kg alla, kui vaeva nägin (jälgisin toitu ja käisin jooksmas).

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 25. April 2015, kl 15.13

Ma koguaeg kartnud, et jään rasedaks (kuigi kasutan kaitset), aga päevad jäävad alles ja siis teen testi ja see näitab ka negatiivset kuni on liiga hilja midagi ette võtta. See oleks vist kõige suurem õnnetus olnud, aga viimasel ajal olen hakanud mõtlema, et kui juhtub, siis vist oleks isegi hea meel. No sellegipoolest ma midagi hetkel planeerima ei hakka ja teen kõik, et seda ei juhtuksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. April 2015, kl 19.30

Palju õnne Roosaroos, nii tore, et üks inimhing saab võimaluse sündida. Hoia end smiling smiley.

Ma käisin täna jooksmas 10 km, tavaliselt ma alati sörgin, aga täna üritasin tempokamalt joosta, suht raske oli, riided olid seljas ikka parajalt märjad kui lõpetasin ja näost olin täiesti punane, ma tahtsin katsetada, et kui 10 mail rahvajooksule lähen, et kas jõuaksin tempokamalt joostes ka vastu pidada, Ja tundub, et jõuan hot smiley.

Olen 2 päeva aias nii rassinud, et lausa ootan homset, et saaksin kontorilaua taga oma konte ravima hakata smiling smiley.

Toitunud olen normaalselt, natuke rohkem olen endale lubanud, aga sellise füüsilise liikumise peale peaksin ikka miinuses olema.

Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. April 2015, kl 19.51

Mina alustasin pärast 3 nädalast treeningpausi jälle vaikselt liigutamisega.
Eile käisin koeraga jalutamas 5,5km ja täna lapsega sörgilt. Tema sõitis rattaga kõrval ja mina vaikselt sörkisin ja nii 4km sai täis. Täitsa mõnus oli. Nagu ei olekski 3 nädalat vahele jäänud. Uskumatu, et kehal on mälu.
Toitumise osas olen nüüd siin veidi patustanud (jäätis ja sõrnikud) ja peaks end uuesti ohjama hakkama. Nii kui deprekas läheneb, siis minul korralik söömine ununeb ja hakkan jama sööma. Peamiselt tekib kohe isu magusa järgi. Muidu suht savi sellest magusast.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 27. April 2015, kl 06.14

Mina olen sunnitud tegema teise nädal pausi trennist. Oeh, kui raske on... aga no põlv ja küünarliides on nii valusad, et midagi teha ei lase... isegi pilatest mitte. Selle nädala suutsin veel vapper olla oma toitumisega, aga neel nädal?

Parimat,
Murjamikene

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. April 2015, kl 19.17

Eelmise nädala tublimad oli anxu -1,1kg ja Anett -1kg!!!
Aprilli viimase kaalumisega on jätkuvalt kõige enam kaalu langetanud Kakuke -9,2kg!!! WOW!!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. April 2015, kl 22.20

Nädalavahetusel läks toitumisega veits nihu, aga pole hullu, vast reedeks saan jälle rajale.

Kakuke on tõesti väga tubli olnud. Mul muidugi nii palju kaalu pole vaja kaotada, aga üritan nüüd ka tublim olla, pole enam palju aega jäänud ju jaanideni ja no mis ma siin seletan, ma sain hiljuti jälle ühe kutse pulma, aga see toimub juba kahe nädala pärast. Ma pole muidugi kindel kas lähen üldse, aga no kleiti ei raatsi veel osta, kui pole oma pekke maha saanud. Osad riided on jälle kitsamaks jäänud paari juurde tulnud kiloga või noh kõht on liiga punnis. See mu "pärast" pildi tulemus, mis siin aastavahetuse ajal postitasin, on ammu läinud. Kaal on vähemalt sama, mis peale pühi, niiet asi pole kõige hullem. Tegelikult loodan osta ühe kleidi ja kõik 3 pulma selle ühega ära käia, sest õnneks üheski pulmas inimesed ei kordu. Niiet mis arvate, kas suudan 2 nädalaga oma ideaalkaalu saavutada ja mingi 2,5 kilo alla võtta? grinning smiley Ilmselt mittegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.