Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. May 2015, kl 07.26

Mina olen nüüd teie seas mõneks ajaks aktiivselt tagasi. Nimelt meil seekord siiski ei õnnestunud see väike ime. Käisin eile UH-s ja seis oli endine ehk kahjuks ei olnud midagi seal kasvama hakanud. Nüüd pean puhastumist ootama. Eks see kurb ole, kuid samas ka veidi kergendus, kuna üsna tüütu oli mõelda, kas on või ei ole jne. Nüüd saan usinalt sporti jälle tegema hakata ja enne järgmist korda veidi paremas vormis olla. Täna lähen kõndima ja homme tahaks jooksmist proovida, aga eks vaatab, kuidas mu olukord olema saab.
Eile juba oli toitumise osas tublim ning kaalu kohe pea kilo vähem winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. May 2015, kl 12.03

Roosaroos, kurb tegelikult ju kuulda. Ma pole hetkel kindlasti parim lohutaja, kuna tegin sama asja eelmine kuu just läbi ja enda tungival nõudmisel. Aga kindlasti on sul hetkel natuke parem seis kui nädal tagasi..., et vähemalt ei ole sa enam teadmatuses ning sul polnud veel kriitiline periood läbi ka, et valusam teda kaotada.
Aga igas halvas on ka midagi head. Suhtu sellesse kui soojedusse, et praegu veel tõmbad siin meiega kaalukategooriates võistelda, kes tublim langetaja....ühtlasi valmistad oma organismi igati valmis, et uuel teral tekkiks soe ja hubane koht, kus kasvama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 26. May 2015, kl 14.49

Ursull, väga ilusti öeldud, tänud toetamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. May 2015, kl 15.26

Kallid ja paid sulle Roosaroos. eks see ole raske, aga nagu Ursull ka ütles, et ei pea sa enam teadmatuses olema. Ju siis polnud õige aeg käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 26. May 2015, kl 17.21

Anxu, ma nii tubli ainult sellepärast, et endale eesmärgi seadsin, muidu vist oleks ainult pool sellest sõidetud.
Numbrite järgi tundub küll, et sa kõnnid palju. Ma muidugi pole kunagi sammulugejat omanud ja ei tea kui palju samme on nt 1km või mingi muu kogus? Äkki keegi oskab valgustada? grinning smiley

Ma siin rattaga sõidan iga päev, aga toitumise osas ma väga tubli pole. Enamus päevi on paarsada kalorit üle normi läinud. Aga vähemalt ma arvestan neid ja panen kõik kirja ja käega pole löönud. Kaalu hoidminegi on kaa saavutus jugrinning smiley

Roosaroos, ära ole kurb ja hakka koos meiega jälle rassima ja sportima, et kaalu alla saada, see aitab mõtteid mujale viiasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 26. May 2015, kl 19.41

1 km. on umbes 1300 sammu, seega 10 000 sammu on umbes 8 km. Mulle meeldib jah kõndida, kuigi jah see kodust välja saamine on aegajalt raske. grinning smiley Mul ka seisev töö täna näiteks tuli juba tööl 7000 sammu täis ja lisaks käisin metsas veel veidi üle 4 km. Mul tuleks neid samme veel rohkem, kui ma käiks tööl jala, aga hommikul kohe ei viitsi varem ennast välja ajada, kuigi võtan selle plaani. Hetkel on see plaan, et iga päev pean vähemalt 10 ooo sammu täis tegema.smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. May 2015, kl 20.28

Ohohh...hea statistika, ANXU! thumbs up smiling smiley
Kiire arvutus ja voilaaaa....poolmaratoniga üle 27 tuhande sammu smiling smiley

Käisin täna veidi jooksmas. Kõige raskem osa jooksus on ikka see madalapulsi treening. Täiesti võimatu tundub mingitel päevadel 115-120 pulssi hoida. Nüüd 2 päeva puhkust ja siis 3 päevaks laagrisse :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 27. May 2015, kl 20.50

Noniii, mul tänase seisuga 310km sõidetud ja tervelt nädal on alles enda seatud tähtajani. Uus eesmärk on siis 400. Selle ka täis saan, siis pühendan end vahelduseks jooksule.

Anxu, mulle ka tegelikult meeldib väga kõndida. Tavaliselt käin hommikul rattaga sõitmas ja siis õhtul teen kuni 8km ringi. Soovitavalt metsassmiling smiley

Mõnusat laagrit, Ursull!

Teistele edu kaalu langetamiseks. Mulle ka muidugi, sest kuigi trenni teen hetkel tublilt, siis toitumise osas ma endiselt väga tubli pole. Kõik saab kirja ikka, lihtsalt suuremates kogustesgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. May 2015, kl 17.43

Mul on täna juba selline reede tunne. tongue sticking out smiley Õnneks pole ka reede enam kaugel. Käisin täna metsas 7 km. ringi, ilm on super ja kohe mõnus oli jalutada. Olen see nädal korralik olnud ja loodan, et ka homme kaalumisel näha. Ei mingeid patte ja olen ikka iga päev oma normi samme ka ära teinud. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. May 2015, kl 19.20

Ma ilgelt tubli olnud see nädal, aga ikkagit ei taha kaalu näha...kardan, et midagi rõõmustavat seal ei ole. Kaal juures jätkuvalt sad smiley
Õnneks teisipäevast täiskuu ja saab ehk kergemalt alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. May 2015, kl 20.33

Ma olen nüüd ka tublim olnud. Eile käsin jooksmas 4 km, jooks ja kõndimine vaheldumisi. Väga mõnus oli! Täna tegin jalgrattaga 15 km.
Toidu kohapealt olen ennast ka rohkem vaos hoidnud, kuid eile käisime külas ning seal sai küll veidi patustatud. Homme loodan, et oleks väikenegi miinus või seis sama. Järgmine nädal juba ootaks rohkemat.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. May 2015, kl 06.08

Nagu karta oligi, siis mul veidi juures. See kuu imelikud päevad ka, mis juba teist nädalat kestavad eye rolling smiley aga ju see peab mul hetkel nii olema.
Toitumine on olnud kaloripiires, aga eks peaks vaatama oma toidutaldriku ikka sellise pilguga üle, et see veel tervislikumaks lihvida.
Tänansest 3 päevaks laagri, eks saab jälle lolliks treenida. Igapäev 2 treeningut ja üks neist 2,5h pikkune. Õnneks süüa ka ise tegema ei pea. Saab rahus valida, mida kokk meile teinud on.
Usun, et minul see kaalulangetamine ikkagit toidu taga, söön midagi mis mu kehale ei sobi olenemata sellest, et olen kalorite piires. Eks sisimas ma ise tean ka mis need asjad on, millest võiksin hoiduda, aga noh ei suuda/ei viitsi mõelda nii palju hetkel. Ootan puhkust ja tahaks mõned mured kaelast ära saada, siis võiks friigimaks tõmmata sellega.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. May 2015, kl 07.04

Mul selle nädala korralikus andis ka tulemuse -2,5kg. the finger smiley Nüüd pean kindlameelselt jätkama ja mitte libastuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 29. May 2015, kl 07.30

Mul null nagu ootasin. Aga järgmine nädal peab kindlasti juba vähem olema.
Täna sporti teha ei jõua. Eks see siis ole mu kehale puhkepäev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. May 2015, kl 07.41

Anxu 79 - väga tubli tulemus, mul on su pärast hea meel smiling smiley. Jätka samas vaimus, see 9-ga algav number on vastik, ära enam seda kunagi endale ette lase tulla smiling smiley
Mina elan ja hingan ilma toitumisele eriti mõtlemata, mul on juba sisse kujunenud tervislikud toitumisharjumused, lihtsalt luban endale koguseliselt natuke liiga palju. Miinust mul sel nädalal -200 gr - paigalseis.
Mure on treenimisega, ma ei tee enam regulaarset trenni, liigun kindlasti rohkem kui talveperioodil, asjatan aias ja olen muidu aktiivsem. Tegelt tahan ikka ennast kokku võtta ja regulaarselt 3 korda nädalas trenni edasi teha. Ei tahaks saavutatud vormi käest lasta ja tean, et treenitud kehas on ikka mõnus ollasmiling smiley

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 29. May 2015, kl 09.15

Minul see nädal ka täiesti korralik miinus ja olen rahul. Olen see nädal kõik asjad korralikult üles märkinud, isegi tomati ja paprika viilud. Ja kohe ongi tulemust näha. Kui mul on asjad välja kirjutatud ja silme ees, siis see kuidagi motiveerib korralikum olema. Trenniga on lood endiselt kehvad. Mu sulgpalli partner suutis oma hüppeliigese tuksi keerata ja temaga 1,5-2 kuud kindlasti mängida ei saa. Ta hetkel üldse kodus, sest jalale ei saa normaalselt toetudagi. Esmaspäeval siiski tegin ühe sulgpalli paarismängu teise seltskonnaga, kus asendamas käin, kui vaja. Trenn on ikka mõnus ja tahaks seda tõesti regulaarsemalt teha. Homseks õnneks plaane ei ole ja seega loodan jõuda tennisetrenni.
Oeh, et seda püsivust toitude üles märkimisel nüüd jaguks. Hetkel tunnen, et motti jagub ning loodan nädalavahetusel ka mitte libastuda. Mul just nädalavahetus on kõige problemaatilisem. Eriti, kui mehel on magusaisu ja ta poest mingi koogitükiga koju laekub. Siis on ikka väga raske vastu panna. Ilmade soojenemisel on minu suureks nõrkuseks ka jäätis.

Anxu 79 - väga tubli oled! Sellised miinused teevad kadedaks kohe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. May 2015, kl 19.33

Roosaroos- paid sulle!
Anxu 79- super tubli!
Mna olen nii pettunud ja kuri selle kuradi kaalu peale, nüüd vist jäävadki need FAKING kilod mulle kaelas. No kohe on ikka nii kole, et süda on paha lausa sad smiley Ausalt, no selg on pekine, kõht on pekine... Ahastus peal.
Nüüd sain oma kooliga ka ühele poole, 20 juuni on lõpetamine. Eile kirjutasin pool ööd lõputööd ja täna printisin välja selle. Niii hea olla nüüd.Läheks see kaal ka alla, aga ei ... ikka sitsib 200, 300 grammi kaupa sad smiley Söö või ära söö, jookse või ära jookse.
Loodan,et saan uuest nädalast pilateses või body mingis trennis käia. Kasvõi 3 korda nädalas oleks ok. Tahaks nagu natuke lihastrenni ka, aga kohe boypumpi ei tahaks minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 01. June 2015, kl 07.13

Tervitus, mul möödus nädalalõpp päris aktiivselt. Laupäeval käisime vanalinnapäevadel ja siis laste soovil läksime Oleviste kiriku torni, no see oli minu jaoks ikka paras katsumus. Kui ma niisama käin ala 10 km. pole hullu ja kuskile ronida, siis oli ikka küll veremaitse suus, aga tehtud sain. Pühapäeval käisime juba Pakri tuletornis, sinna oli juba lihtsam ronida. Vaatan, et ikka nädala sees on palju lihtsam sammud täis saada, kui nädalalõpus. Toitumine on hetkel täitsa kontrolli all.
Ursull kuidas laager läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. June 2015, kl 07.34

Hommik! Mul oli tänane kaal kenam, kui eilne, kuid reedesega võrreldes 100g raskem. Jube keeruline on esialgu oma toitumis joonele saada. Viimased päevad ei olnud ka kõige kergemate killast. Aga nüüd on lootus, et saan jälle ennast liigutama hakata, mis v-o aitab ka veidi toitumist kontrolli alla saada. Kui ikka liigutad ja pingutad, siis v-o ei taha neid higiga teenitud kaloreid nii kergelt tagasi süüa.
No kuidagi ma pean alla saama! Hetkeseis on üsna kohutav, ma pole kunagi tavaolukorras sellises kaalus olnud confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 01. June 2015, kl 12.02

Mõned miinused teevad siin ikka veits kadedaks. Mul nädalavahetusega üsna suur pluss juurde tulnud, aga ega ma toitumist absoluutselt ei jälginud. Tegelikult ma ei viitsinud jälgida, mis suhu pistan, sest nüüd homsest alustan tööd, mis on üsna liikuv ja ma saan igapäevaselt tööga juba mõnusa trenni. Terve nädalavahetuse olen õues olnud ja aias tööd teinud ja juba ma jälle lähengi. Nonii, 3 kaalumist ainult jäänud jaanipäevani. Kes eesmärki ei saavuta, teeme järgmise teema ja jätkame? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 01. June 2015, kl 12.33

Hei

Minul läks nädalavahetus ikkagi aia taha. Jäin reede õhtul ootamatult haigeks. Palavik, nohu, köha. Kogu muusika ikka. No tõesti ei saa aru, kuidas ma külmetusin. Aga nii igal juhul juhtus. Kui minul on väikegi palavik, siis olen suht laip ja ei jõua eriti midagi teha. Seega ei märkinud ma mitte midagi päevikusse üles ja süüa vaaritada ka ei jõudnud. Kuna midagi tuli ikkagi süüa, siis sõin lihtsalt röstitud leiba võiga ja mõned lusikad mett rändasid ka suhu. Ei teagi, kas kaloreid ületasin või mitte. Ise arvan, et väga hull ikkagi ei olnud. Eile hommikul kaalusin ja siis olin 100g kergem, kui reede hommikul. Tänasest on enesetunne juba mõnevõrra parem ja märgin kõik jälle üles. Loodan, et reedeks ikka kena miinus jälle. Lihtsalt kohutav, kui kiiresti aeg läheb. Jaanipäev ongi kohe kohal. Ainult 3 kaalumist veel, nagu Siucra ütles. Minu poolest võiks jätkata ka pärast jaanipäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 01. June 2015, kl 12.55

Ma ka nõus jätkamisega, ei taha jälle uut gruppi otsida, siin juba selline mõnus seltskond tekkinud, kellega muliseda ka niisama. :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. June 2015, kl 13.19

Mina pean kohe kindlasti jätkama. Jaanipäevaks on hästi, kui kilokesegi või paar nüüd alla saan. See nädal on jube kiire ja sporti väga teha ei saa. Üleüldse on nüüd 2 nädalat vaja pingutada ja siis saab ehk puhata (tähendab sporti teha ja endale keskenduda) ja varsti-varsti ka Eestisse. Ei jõu ära oodata! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. June 2015, kl 15.57

Siin nii vaikne. smiling smiley Ma siis täna võtsin ennast käsile ja läksin jala tööle ja tagasi tulin suisa väikse ringiga. Kokku tuli veidi üle 7 km. Toitumise kohapealt on aga see, et hetkel ei suuda süüa nii palju, kui peaks, lihtsalt isu pole. Loodan, et see nüüd kaalu kinni ei tõmba.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. June 2015, kl 14.23

Assanuga, kui palju ilusaid tulemusi siin on, kes kõik üle kilo alla saanud. Tõesti supper tublid olete.
Minul laager möödus edukalt, ligi 50km sai kokku joostud ja kõvasti ÜKEt tehtud. Laagritega on see lugu, et koju tulles on MUST mingi 1,5-2kg juures. Kusjuures ei söö seal üle, kõik puhtalt lihaste arvelt. Mul kodus see tark kaal, mis mõõdab rasva, vett, lihaseid nagu nõrk-keskmine-tugev tulemus ja ige kategooria veel jaotub nagu kolmeks. Kui mul tavapäraselt lihas on seal keskmises lahtris kõige nõrgemas lahtris, siis koju tulles oli kõiges tugevama kategooria esimeses lahtris ja ka rasva % oli langenud 40%ne pealt 36% peale!!! Ulme!
Ma võikski laagris elada ja hommikust õhtuni trenni teha, kui mul kodukokk ja lapsehoidja oleks smiling smiley Isegi lihased ei olnud enam nii valused nagu mul tavaliselt laagrist tulles on. Täiesti talutav oli kõik.
Esmaspäeval oli mul haiglasse minek, et viimane op naiste osakonnas ära teha ja nüüd istun kodus ja taastun. Kaua istuda ei meeldi, sest õmblus nabas ja see häirib. Kahjuks homme tuleb tööle minna ja reedeks ennustan plussi, sest trenni see nädal teha nagu veel ei tohiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. June 2015, kl 16.29

Ursull sul oli vahepeal ka ju trenni vaba ja siis oli miinus. smiling smiley Ma olen ka täna patustanud, kuna lastel sai kool läbi, siis ostsime kooki, aga väga palju ei võtnud. Kui kirja panin, siis ikka masendav, 120 g. kooki 524 kalorit, selline siis mu õhtusöök. spinning smiley sticking its tongue out Tervis ka täna veidi kehva, aga tahaks ikka sammud täis teha, kuigi ei viitsi, kui aus olla. Aga lubadus sai endale antud, nii et pean ikka välja kobima. the finger smiley
Ma juba hirmuga mõtlen, et järgmine nädal mul kaks sünnat tulemas, et kuidas ikka suudan kontrolli all asja hoida. Libastumine on kahjuks kerge tulema ja need kuradi süümekad on pärast veel hullemad. angry smiley
Aga ongi juba pool nädalalt läbi ja ülehomme juba kaalumine. Mul see nädalalõpp saab minu jaoks ekstreemne olema, aga sellest muljetan, kui möödas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. June 2015, kl 21.24

Ma pole aega saanud, et siia jutustama tulla. Mingeig jubedaid pikki tööpäevi teen jälle ja õhtul lihtsalt vajun diivanisse. Mõnel õhtul olen ka paar km jalutanud, aga rohkemaks küll aega pole. Ratas ootab ka nädalavahetust grinning smiley
Homseks ei oska midagi lubada ega isegi ennustada, sest pole aega olnud end kaaludagi. Loodan, et homme meelest ei lähe.. Aga mul viimane aeg, et end kokku võtta. Tabelisse võiks ikka mingi miinuse saavutada jaanipäevaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. June 2015, kl 06.10

No täpseöt siucra...viimane aeg ka mul end kokku võtta smiling smiley
Viimased päevad muust polegi mõelnud, et suu tuleb kinni teipida. Nii kui liigutada ei saa, siis ainus liikumine on diivani ja külmiku vahet. Lausa närvi ajab.
Hetkel tunnen, et mul midagi ikka väga paigast ära, et ei suuda reele saada.
Eile õhtul käisin koeraga jalutamas...küll vaid 3km, aga algus sel nädalal siiski. Proovisin jooksusammu ka veidi teha, aga parema põlve all mingi valu, mis paar päeva kuidagi kahtlaselt endast märku andnud ei tahtnud väga minuga koostööd teha. Määrin nüüd seda siin mitu korda päevas ja piirdun see nädal vist vaid jalutustega.
Kogun end, et uuesti selle dieediga algust teha, aga noh hetkel pärast opi, kus kõhul on õmblused on täpselt see tunne, et padi on kõva ja tekk torgib...täiega vinguviiul olen. Tööd on ka palju teha.
Täna õhtul saadan mehe koos lastega suvilasse ära ja ise plaanin siis kõik tööd ära teha, mis peavad selle kuu lõpuks hiljemalt tehtud saama. Teate küll....raamatupidajate värk winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. June 2015, kl 06.49

Hommikust, mul täna -1.9kg. smiling bouncing smiley Jeeee. Olen siis suutnud sel nädalal koos tänasega tööl käia jala kolm päeva. Esmaspäeval olin nii väsinud, et jäin hommikul uuesti magama ja läksin autoga ja kolmapäeval sadas vihma, nii tore ju vabandusi leida. the finger smiley Eilegi mõtlesin, et no ei viitsi jala minna, aga võtsin ennast kokku ja läksin. Lisaks tegin õhtul veel metsas veidi üle 4km, ringi. Paar päeva tagasi oli kehva olla ja siis vaatasin, et tuleb ainult 6000 sammu, aga võtsin ennast kokku ja läksin koos koera ja lapsega metsa ja tegin sammud täis. Vaatasin, et olen tänase seisuga alates sellest, kui eelmise aasta augusti lõpus liitusin jõudnud oma madala kaaluni. 100 g. on puudu, siis oleks mul kokkuvõttes maha läinud 15kg. smiling smiley
Toredat päikesepaistelist päeva ja nädalalõppu meile. Ma nüüd lähen KÕNNIN tööle. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. June 2015, kl 07.35

Tereee! Minul siis -0,6 kg. Kuigi siin teisip. oli juba kaal suisa 65,7 kg! Aga noh , eile tulid külalised ja nagu ikka toodi kooki ja jumal teab mida head sad smiley No ja siis ei saa ju söömata jtta. Vähemalt selle olen suutnud ära harjutada, et ise endale magusat ei osta. Näiteks nv olin maal ja ema need tahtsid , et ma neile jätsa tooksin. Endale ma ei ostnud, ei olnud isu. Iseenesest ju kõik super, selle ajaga , mis siin olen olnud olen kaotanud ju -7,6kg ja seda pole teps mitte vähe! Hetkel suur stress ka, laps, natuke gaase ka tal, kooli lõpetamine. Mees ju ka ära, täitsa jube. Eile käis EMA????????!!!!! ja koristas minu kodus! No niiiii faking häbi ,e t ei suuda isegi koristada, aga kõik vaba aeg läheb kooli alla ja siis lapsele sest suured süümekad ,et temaga jalutama ei jõua jne.Ema nädala kodus ja siis valvab teda lõunaune ajal.
Saaks selle toitumise korda sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.