Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. June 2015, kl 10.12

Tulin eile suure kiirustamisega kodust suvilasse ära ja mis ma maha jätsin??? Dadaaaa....pulsikella!!! Oi kurja kui kuri ma enda peale olen. Just veel neljapäeval panin endale selle laua sahtlisse ja veel mõtlesin seal juures, et ma unustan ta maha kui ma praegu selle silme alt ära panen. No nii see juhtuski. Oi kurja...
Mul täna just keerulisem trenn ja oleks vaja pidevalt pulssi jälgida. Eks ma panen siis Endo seekord käima ja üllatun mis see mul pakub. Pärast hea võrrelda analoogse trenniga, mida endo pulsiks ja kaloriks pakub.
Teine asi on see, et ühe jooksu osana peab olema tempokross maastikul. Ainuke lähedal olev koht kus seda mul siin teha on, on paarsada meetrit üle tee metsas. Siis saan edasi-tagasi seal joostes mingi 3-4km kätte. Aga pärast viimast korda, kui terve metssigade pere minu nina alt 50m eemal mööda läks on mul paanika ja ei julge üksi metsa minna. Tookord olin isegi suure tee ääre jooksmas, kui see sigadeparaad juhtus. Muidugi tõenäosus 2x neid näha on väike, aga hirm on suur. Kuidagi palju turvalisem on auto teeääres sõita, mis ka metsa vahel, kui päris väikestel metsaradadel liduda....Ei tea kas pean koera kaasa võtma või meest lunima kaasa. Treening vähemalt 2h pikk, nad ei viitsiks. Koer mingis osas segaks ka.
Ohh maiteagi, mis saab....räägin mehega, kuigi juba aiman mis vastus sealt tuleb...ei viitsi jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. June 2015, kl 11.38

Teretulemast uutele!

Ursull, ma arvan, et need sead olid selline erand ja rohkem neid ilmselt ei kohta või käisid tegid ringi ära ja kohtasid neid?

Mul see nädal pluss, aga arusaadav, ma eelmiseks reedeks pingutasin, aga see nädal olen pea iga päev veits rohkem söönud. Mul mingi jube maapähkli šokolaadi/ jäätise/ mis iganes muu maiustuse isu koguaeg peal. Millegipärast peavad maapähklid ja šokolaad seal sees olema. Pean vist uurima mis vitamiini puudusele maapähklid võivad viidata.

Ärkasin hommikul ja esimene mõte, mis pähe lõi oli see, et võiks rattaga sõitma minna. Tõmbasin enne minekut endale selle äpi ja läksin tegin ühe ringi. Võin öelda, et see endo motiveerib küll tegelikult. Ma vaikselt uurin seal funktioone ja harjun kasutama seda. Päris põnev tundub igal juhul ja koju jõudes tundis mees ka huvi ja kakkus mul telefoni käest koguaeg kuni lõpuks tõmbas endale selle äpi ja juba hakkas plaanima, et kuhu me jalutama võiks minna ja mis radasid oleks huvitav mõõta grinning smiley Igal juhul kui mul endal programm selge, siis hakkan vaikselt teiste treeninguid ka uurima ja vaatama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. June 2015, kl 06.00

Nädalavahetusel metsas trenni tehes ei julgenud isegi mingi hetk kõrvaklappe peas hoida, pidevalt kikitasin kõrvu ja vahtisin ringi. No tõesti ei taha mingite elukatega kokku joosta. Isegi kits tundub suur ja hirmus mulle. Pakun, et pulss oli hirmust niisamagi kõrge. Eks ma ise üritan ka mõelda, et no mida krdid metssead rannas teevad? Nad tulid ju ranna poolsest metsatukast, kus rannani mingi 300-400m vaid ja selleks, et metsa tagasi saada pidid nad üle tee tulema. Noh ma loodan, ka et nad vaid korra eksisid ära, mitte ei käi regulaarselt ujumas.

Eile õhtul kui koju tulin ja oma külateele keerasin siis jälle rästik teel. Fakk kui palju neid see kuu juba siin näinud. Täiega paanika tekib. Ülesõites (nii, et uss kahe ratta vahele jäi), tõstis see elukas ähvardavalt pead ja ma kiljusin autoroolis ja jalad olid pedaalidelt õhus, justkui hirm oleks läbi autopõhja salvata saada.

Täna mul puhkepäev, nii et kõik kes Endos ka osalevad jõuavad mööda minust minna, peale ANXU muidugi :p Täna ongi jalad veidi kivikõvad sellest üle 12km jooksust.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. June 2015, kl 06.35

Hahhaa ma juba kujutasin elavalt ette, kuidas sa autos jalgu tõstsid. grinning smiley Mul endiselt tatitõbi ja kurk haige. Vastik ,vastik ,vastik. Tundub, et ilmad hakkavad ka ilusamaks minema. Veel viis päeva tööl ja siis on puhkus jeeeeee.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. June 2015, kl 07.06

Ursull- meil on siin iga päev tee peal vähemalt 10 laipa ja 5-6 elus ussi. MA pole veel siiani kordagi saanud jooksmas/jalutamas nii käia, et ma ei näe ühtegi elus ussi. Meil siin on neid lihtsalt NIIIIII TOHUTLT palju.
Oeh, mul ikka toitumine täitsa pekkis. Metsik metsik magusaisu on sad smiley
Egas ma tahagi olla mingi lapiku peenikese kõhuga vaid tahaks nendest sangadest ja seljapekist lahti saada. Nüüd saan aru kuhu raseduse 24 kg kogunes!!! KÕIK LÄKS OTSE SELGA :O

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 29. June 2015, kl 14.11

Tere,tere!
Aeg lendab nii kiirelt,et ununes sootuks kõik see kaaluvärk vahepeal.
Anett,kuidas käitud ussi nähes,et ta sind ei hammustaks,mul surmahirm usside ees,ei julge seepärast viimasel ajal metsaski suvel kuumaga käia,kui,siis vaid hilisel tunnil,kus ussid peaks juba magama ja ilm väljas jahedam.
Vaatan,et jätkate,eks ma siis ka pikendan.
Endomondo tohutu akuröövel ju,kuidas teil telefonid suurte distantside peale vastu peavad?Olemas küll need akupulgad,kuid see ju treeningul ebamugav kaasa tarida?
Olen ise vahel kasutanud Runtasticut ja Endomondo api tahan ka alla laadida,kuid telefonil mälumaht väike,kardan,et ei mahu sinna ära.Kuidas pärast arvutisse sisestamine on,lihtne?
Hea oleks selle aasta liikumised nüüd kirja panna,sest olen taas rullitamas käinud korra perega,mis oli hea tsirkusenumber,kuna tüdrukul olid rullikad esimest korda all,aga õnneks tal huvi ei kadunud,olen teinud ka oma kõnniringe ning kepikõndigi harrastanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. June 2015, kl 14.37

Piia, ära netti taha pane kui Endot kasutad. Piisab vaid GPSist. Pärast kui treening tehtud siis pane korra nett taha, et ta ei koormaks akut. Maitea, mul see Endo ei kuluta seda akut isegi siis väga kui nett taga. Mul see koguaeg taga.
Aga mina ei kasutagi treeningute ajal Endot (üldjuhul), mul on Garmini GPSiga kell, mis ühildub Endoga. Pärast laen andmed ilusti Endosse üles spinning smiley sticking its tongue out

Mul ka meeltu hirm igasugu roomajate ja putukate ees. Eile astusin suvilas (kuigi oli sokk jalas) toapõrandal suurele mardikale kogemata peale, nii et oli kuulda krõksu. Siiani kui sellele mõtlen ajab iiveldama ja külmavärinad peale. Röökisin mööda tuba nagu segane ja palusin meest, et ta selle eluka laiba välja toimetaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 29. June 2015, kl 19.59

Käisin just metsas 6 km. nüüd selline isu. confused smiley Peab vist ruttu voodisse ära minema. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. June 2015, kl 20.21

Ma tavaliselt hüppan, karjun, ropendan ja siis kaob see elajas ära. No siis jätkan oma teenkonda, aga pinge on sees pidevalt. Täna ka käisin lapsega jalutamas ja kaugelt nägin kuidas roomas üle tee. Vanasti ma suisa oksendasin ussi nähes, aga kuna siia kolides olen neid nii palju näinud siis enam oksendanud pole. VA- siis kui nägin ÜLI ÜLI PAKSU JA PIKA nastiku laipa, oli äsja alla jäänud. Ma pole kunagi nii paksu ja suur ussi näinud. Siis panin korralikud pakid maha kah. JUbe oli.
Mul peale rasedust selg täiega pekki läinud. No nii räigelt valutab õhtuti.
Ma nüüd sisestangi oma andmed endosse ära, eilse ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. June 2015, kl 20.30

Eilsest õhtust saati vett kodus ei ole....oi bella ma ütlen! Ei saa siin midagi liigutama minna, isegi kui tahaks, pesta ei saa rsk!
Nii kuri olen. Lubati, et õhtuks antakse tagasi. Nüüd peaks vist õnne tänama kui öösekski tagasi vee saaks. Täna hommikul juba uhasin kuivshampooni pähe, sest ma loll ei taibanud pärast pühapäevast jooksu pead pesta. Mõtlesin, et nagunii esmaspäeva hommikul enne tööle minekut pesen. 2 päeva järjest seda kuivshampooni kasutada ei saa ja homme veel kliendikohtumine sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 30. June 2015, kl 19.10

See kuu siis täitsin oma eesmärke. 1 oli, et käin iga päev vähemalt 10 000 sammu- tehtud. 2 oli, et iga päev käin kõndimas ja edosse teen märke, ka see sai tehtud. Vaatasin just endost, et käisin see kuu maha 216,67 km, lisaks siis ka muu liikume. Pole paha. Kuna hetkel tõbi kallal, siis kaal ei taha kuidagi liikuda, täna proovin, siis Ursulli soovitusel köharohu ära. Veel kolm päeva ja siis lõpuks hakkab puhkus, ei jõua ära kohe oodata. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 30. June 2015, kl 19.32

No see kuu panid sa ANXU meile ikka pika puuga ära. Ei tea, kas suudangi juulis järgi vudida.
Ma see kuu liikunud (jooks, jalutus, orienteerumine ja väike vähkremine ka matil) kokku 147km, 29h:15m, kulutatud 13 130 kcal.

Ma ka ei jõua oma puhkust kuidagi ära oodata. Ka 3 päeva jäänud smiling smiley
Täna veel poja sünnipäev, aga lapsed ju Võsul ja meie mehega kodus. Saatis mulle foto, et õde (4a) oli teinud talle tordi. Pildi järgi võiks arvata, et "Meisterkokka" on räigelt segatud, sest tort oli kuidagi igavalt korralik smiling smiley
Reedeks tellisin ka tordi ja viin pojale nosimiseks. Nädalavahetusel on vaja jõuda 6 in sünnipäevale...seega ma ei tea kuidas ma selle sööma orgia üle elan eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 30. June 2015, kl 23.09

Ma ei jõua samamoodi oma puhkust ära oodata. No homme siis täpselt kuu jäänud ja siis kestab puhkus terve Augusti kuni kooli lähen jälle. Võiks kauemgi tööd teha, aga ma ei viitsi.

Täna olen siis esimest päeva jälle korralik ja täna olen ilusti normis, aga pole siin midagi mökutada, 3 nädala pärast juba pulma minek ja siis oleks tore hea välja näha grinning smiley Nädalavahetus tõotab rahulik tulla, niiet ei tohiks probleemi olla, kui ma just ise tugev suudan olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 01. July 2015, kl 10.32

Oi, kui oluline on ikka enda andmete kuskile märkimine ja statistika tegemine. Hetkel kaal väga ei taha alapoole liikuda. Võiks ju küsida, miks ei lähe. Aga kui vaatan oma igapäevast kalorite graafikut, siis 11.päevast 6 päeva on kalorid lõhki läinud. Loogiline, et kaal alla ei liigu ju. Lisaks oma 10-käsu täitmise juures vaatasin üle, mis on mu kõige nõrgem koht: aeglaselt söömine, hiline toit enne kell 20 ja kalorite arv. Tugevus on hetkel liikumine, igapäev on vähemalt 10 tuh sammu täis saanud. Midagigi positiivset. Aga kahjuks sellest ainult ei piisa. Pean nüüd ennast toidu osas paremini käsile võtma. Mul pole ju isegi norm riideid palju, mida selga panna confused smiley
Eile sain ma jooksma/kõndima alles peale 21. Päeval oli jube palav (30 kraadi ringis) ja olin poistega kodus. Lisaks vaja enne Eestisse tulekut kodu korda saada. Sain juba koduste toimetustega 10 tuh sammu täis. Eilne jooks ka ei tulnud väga välja, kuna olin vist päeval liiga palju rassinud. Südame juurest hakkas tunda andma ja jätsin jooksu pooleli ning tegin hoopis kõndimist. Eks täna vaatab, kas saan varem toast välja ja on ehk kergem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. July 2015, kl 19.20

ma olen nende käskude puhul muutnud nüüd seda, et püüan süüa 3x asemel 4x ja mulle tundub, et see sobib mulle paremini. Lihtsalt neljas kord on midagi kerget ja siis pole ka hullu kui see jääb pärast kella 19.
Kõige raskem on mul pigem õigel ajal magama saamine. Ilm ju soe ja õhtul tahaks veel nii palju asju teha. Aga mind on see meie Endo duellitamine rohkem motiveerinud tervislikum ja sportlikum olema. Nii, et jätkame mõnuga...äkki juhtub ime ja saan klassikokkutuleku ajaks veidi saledamaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 02. July 2015, kl 00.08

Ma muutsin seda magamamineku punkti. Minu jaoks on oluline, et saaksin 8-9 h magada, siis olen puhanud. Seega, pean arvestama järgmise hommiku ärkamisega. Kuna nüüd üks poiss kodune, siis viib mees hommikul teise lasteaeda ja me saame suuremaga kodus veel magada. Nii, et hetkel ongi kenasti 8-9 tundi täis tulnud. Sügisel pean selle punktiga kindlasti rohkem vaeva nägema hakkama.
Mind ka see Endomondo ikka kõvasti motiveerinud. Motiveerib just see, et seis on meil seal üsna tasavägine ja on lootust võistelda. Kui mul peaks tunne tekkima, et ma nii kui nii kedagi kätte enam ei saa, siis kipub tavaliselt motivatsioon kaduma. Täna aga võtsin õhtul 35-kraadises kuumuses 11 km kõndimist ette ja kõndisin nii, et jalad villis lõpuks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 02. July 2015, kl 20.34

Mind motiveerib endo ka korralikult. Muidu mõnel õhtul vist ei viitsiks end kodust välja ajada. Ma arvan, et ma ilmselt jäängi teistest maha, sest mul seda võimalust pole, et tööle kõndida või töö ajal kõndida. Kuna elan maal, siis poodi ka ei saa jalutada, igalepoole peab autoga minema. Pausi ajal ju võiks, aga kui päev otsa püsti seista ja ringi joosta, siis tahaks just istuda ja väga jalutama ei kipu..

Kaloritega olen üks päev normis ja teine päev üle normi. Loodame, et tänane motivatsioon mind homme jälle maha ei jäta smiling smiley

Homseks loodan ikka miinust, aga ei luba midagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 02. July 2015, kl 21.15

Mul ka liikumisega väga ok, kuigi nüüd hakkab puhkus, eks tuleb rohkem liigutada. Minu jaoks ongi suvi kõige keerulisem, sest siis grillimised ja veinitamised. See nädal on olnud mitu üritust ja ei looda midagi head homsest. Kõige parem asi homse juures on see, et mul hakkab puhkus jeeeeee. Just täna arutasime mtu-ga et veniks see puhkus ka kaua, sest see nädal on tööl ikka väga aeglaselt läinud. Täna oli ikka väga mõnus suve tunne juba.
Ma kavatsen see kuu veel lisaks kirja panna, kui palju samme iga päev teen. See nagu lisa motivaator, sest kui aus olla, eks puhkus on aeg, kus tahaks lebotada, aga no õnneks duell ei lase. the finger smiley
Ma suisa juba vaatasin, et lähen nüüd lastega Soome lõbustusparki ja sadamast sinna 4,3 km paras maa jala minna. grinning smiley Ei saa ju lõdvaks lasta. tongue sticking out smiley
Ilusaid kaalunumbreid homseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 02. July 2015, kl 21.37

Ma olen nüüd tära terve päeva kodu kraamida rassinud. Pesin vaipa nii, et higi mull otsa ees. Aga no ilmad ka nii kuumade, et higi voolab ilma, et midagi teeks. Õhtul käsin veel jooksmas. Võtsin väikse 4 km ette. Palavaga ikka raske joosta, mõned korrad ikka kõndisin. Päike ja soe mulle siiski meeldib. Akud laevad talveks smiling smiley

Eile ja täna sain 10 punkti oma kümnest käsust. Ja täna nägin kaalul juba 6-te ees. Loodan, et homme ka kena tulemus tabelisse tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. July 2015, kl 22.11

Ma ise loodan ka homme veidi midagi alla saada. Eile küll vähemalt oli juba täiesti okei miinus, aga täna jälle vana number sad smiley
Nii kui tööl vaja käia kusagil lähedal mingis kohas, siis kasutan ikka kondimootorit nagu ka täna, samas neid olukordi on nii harva ja no ei pane Endo käima kui vaja ületee poodi minna.
Täna üritasin töölt veidi varem ära saada, et teha kiire sörgiring, sest õhtupoole hakkas meil oma tänava rahvaga ühine grillipidu.
Nii tore tegelt see, et märgatakse, et käid jooksmas. Ise kui jooksma lähen siis nagu kedagi väljas ei näe. TÄna mitu naabrit ütlesid, et neil juba vastik vaadata kui tubli ma olen, et tõmbaks lausa ruloo ette, kui näevad, et ma jälle tulen grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Homme viimane tööpäev ja siis juhuuuu...pakin oma kila kola kokku ja 4 nädalat puhkust ootamas :p Kasutaks siinkohal kohe suusahüppajast klassiku väjendit Elamä on laifi! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2015, kl 05.51

Nonii, ei mingit miinust. Hea, et sama jäi, aga ma olen õnnelik, et nädalaga on mul rasva % lõpuks langenud. Tükkaega on mul siin 40-42% vahel kõikunud ja ei taha kuidagi neljast alla minna. Täna hommikul siis esimest korda näitas 39%. Katsun siis seda hoida. Eks lihas tuleb peale ja kõige olulisem on ikka rasva % vähendamine. Kaal võib lihasmassi kasvuga kasvada.

Kõigile ilusat miinust ja päikselist päeva.
Minul täna viimane kontoripäev ja ei teagi kas olla rõõmus, et saan jahedas kontoris olla või kurb, et ei saa randa. Pigem veidi seda viimast, sest Võsul on merevesi juba +20 ja minu lapsed käivad juba ujumas. Õhtuks pakin end kokku ja lähen ka sinna. Pole ju lapsi 5 päeva näinud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2015, kl 06.19

Tereee!
Minul on motivatsioonikriis sad smiley Hommikuti ei saa jooksma ja õhtul on minu jaoks nii meeletult kuum.
Kaal sama , alla pole läinud. VIst jäävadki need lisakilod!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. July 2015, kl 06.37

Hommikust, mul imekombel -300g. arvestades pidustusi, siis olen meeldivalt üllatunud. Nii tore, et lõpuks hakkab puhkus, veel viimased tunnid jäänud ja suvi võib alata. Ma homme Kloogale, mul lapsed suvitavad seal, pidid ka iga päev ujumas käima, vesi pidi mõnus soe olema. Anett pole hullu, küll saad jälle jooksma minna, hetkel siis käi ja käruta, ikka parem, kui ei midagi. Huvitav on see, et mulle on nii harjumiseks saanud liikumine. Paar korda see nädal piirdusin ainult jala tööl käimisega ja õhtul metsas ei käinud, siis kohe kripeldas.

Ilusaid langusi ja mõnusaid ilmasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. July 2015, kl 10.11

Minu kilo vähem hot smiley
Ma pean ka täna siin asjad kokku panema ja homme lendame Eestisse. Loodan, et puhkus vanemate juures mu kaalule ikka poisitiivselt mõjub smiling smiley
Ma suure kuumaga käin õhtul kõndimas ja kui natukenegi lubab, siis nt eile käisin väiksemal jooksuringil. Lihtne see ei olnud, kuid tahtmine oli suur. Ei saa ju Endos esimestest maha jääda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2015, kl 10.20

Anett, puhka veidi ja võta rahulikult. Sul olid just kiired ajad, pinge langus läheb varsti üle ja siis jälle motivatsiooni ja jaksu joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. July 2015, kl 14.28

Ja hakkaski mul puhkus, issand kui mõnus kohe. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. July 2015, kl 14.44

Roosaroos kauaks Eestisse tuled?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 03. July 2015, kl 14.45

Peaaegu poolteist kuud. Augusti keskel hakkame tagasi sõitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. July 2015, kl 16.14

Ibikajeeee...mul hakkas ka puhkus - 4 nädalat! 2 nädalat jätsin talveks varuks :p
Asjad sain just pakitud ja nüüd Võssu! spinning smiley sticking its tongue out Olge tublid the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. July 2015, kl 20.16

Tulin vingusin siin ja siis läksin jooksma grinning smiley grinning smiley
Loodan homme ka jooksma saada hommikul. Kui iei saa , sisi proovin ikkagi õhtul minna. KAsvõi peale 20.00 kui laps juba magab.
Teist on ikka palju palju abi!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.