Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 05. July 2015, kl 17.29

Mul tuli ka väike miinus, tore. Trenni teen iga päev, aga toitumisega on endiselt 1 päev normis ja 1 päev paarsada (või rohkem) kalorit üle.

Reede õhtul jõin 2 väikest õlut ja ma ei tea mis jama oli, aga laupäeva hommikul ärkasin veidi peale 5 ja enam und ei tulnud. Mõtlesin, et mis ikka vedelen ja läksin tegin 6 km jalutuskäigu metsas ja see oli jube mõnus, sest mitte kedagi kusagil liikvel polnud ja mets lõhnas nii mõnusalt ja värskelt. Alkoholiga üldse viimasel ajal nii, et kui paar pudelit õlut joon, siis ei tule und, aga kui rohkem joon, siis magan nagu nott. Ühel tuttaval just vastupidi, et kui üle 2 pudeli joob, siis magab öösel ainult paar tundi ehk.

Suvi ja pidustuste aeg käes, aga loodame, et meie duell ikka teisi samamoodi motiveerib nagu Anxutgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. July 2015, kl 18.16

Hei kõigile!

Lisasin ennast omavoliliselt teie tabelisse ja loodan, et vabasid kohtasid veel on pakkuda smiling smiley oleks vaja kaotada kiiremas korras 5 kg. Söömisega viimasel ajal ikka väga kehvasti olnud ja lisandunud kilod on selle tunnistuseks. Üldiselt on teema mulle tuttav, sest olen Kaaluabis tegev old pikka aega, kuigi viimased 6 kuud mitte eriti. Loodan et teiste eeskuju ka seekord nakkavaks osutub ja aitab olukorraga toime tulla.

Kui võimalik, siis sooviks ka Endoka grupiga liituda. Nagu ma aru saan siis tuleb Ursullile oma andmed saata. Teen seda kohe smiling smiley

Ilusat nädala algust soovides!

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 05. July 2015, kl 18.53

Teretulemast Kairka.smiling bouncing smiley Selleks on ka lisaread tehtud, et kes tahab saab liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. July 2015, kl 06.32

inul vaja 17 juuliks oma 4st lisakilost lahti saada grinning smiley Siis on sõbra 30.s juubel. Tahaks nagu hea välja näha.
Eile vaatasin ,et ma olen ikka vana morsk küll. Lodev ja kole. Nüüd ka sööb hommikusöögi ära ja lähen jooksma.
Toitumisega ei ole mul üldse hästi. See kuradi magusaisu on niii masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 06. July 2015, kl 07.21

Mul ka toitumisega pekkis. Ma sööks meeletult mureleid ja maasikaid. Puhkusega on söömiskella ajad ka sassis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. July 2015, kl 20.25

Käisin eile õhtul rattaga sõitmas. Tegin tublid 50 km ja kodus ootasid mind 3 erinevat koogitükki. Siis muidugi oli vaja kõigist pool ära süüa smiling smiley väga hea oli smiling smiley õnneks väga hullult ei mõjunud ja hommikuks oli väike langus ikka. Aga no magusaisu on ikka pidev minu puhul. Söögikorra peab ikka millegi heaga lõpetama.

Terv.
K

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 07. July 2015, kl 20.43

Kairka sa ikka väga tubli rattasõitja. Ma olen täheldanud, et mul suvel kaal langeb raskemini, kuna siis palav ja söömine kaootiline. Täna pean tunnistama, et laisklemise päev, käisin küll paar kilomeetrit, aga samme ei saanud täis, nagu olen endal eesmärgi pannud, et iga päev vähemalt 10 000, nüüd kripeldab, aga no koguaeg sajab ja ei viitsi tõesti vihmaga käia. Homme plaan lastega Soome minna, juba vaatasin, et lõbustusparki 4,3 km. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. July 2015, kl 21.25

Hei!

Ma ka lõpuks onlines....hullumeelne nädalavahetus ja kuna puhkus hakkas siis veidi sai sugulastega mööda eestimaad ringi trallitud. Sünnipäevasid sai kõvasti peetud, tervelt6!!!! ja kõike seda ühe nädalavahetusega.

Kairika, tere tulemast! Oled oodatud meie sekka. Värske veri meile meeldib spinning smiley sticking its tongue out
Kirjutasin sulle kirja ka kuidas sa Endosse saad meiega joonele tulla.

Vaatangi juba, et nädalavahtusega on Roosaroos mulle kandu näidanud ja ma pean jälle punnima hakkama. Täna enam jooksma ei lähe, sest ilge väss peal roolis istumisest, aga homme Kadriorgu jooksu ühistreeningule. Enne seda plaanin väikese soojendusringi teha.

Ma nüüd otsustasin, et üritan suhkrust vabanema hakata. Liiga palju on seda jama igalpool sees ja siin mõned päevad juba proovinud ka. Arvasin, et see on mingi tühine asi millega saab igaüks hakkama, sest pole eriline magusa armastaja, aga tuhkagi!!!....juba teine pool päevast on selline isu kallal, et sure ära. Harjunud õhtuti võtma kohvi ja väike küpsis kõrvale. Kohvi sisse ikka pool tl suhkrut ka, muidu ju ei kõlba. Nüüd joon kohvi Steviaga....aga noh suhkrut ju igalpool sees....isegi hapukurgis krtvtx!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 07. July 2015, kl 23.06

Teretulemast Kairka! grinning smiley

Mul on vaja 18 juuliks oma nüüdseks juba 3 lisakilo vaja kaotada ja hetkel ei lähe asjad eriti hästi, eriti toitumise osas. No mul ka mingi jube häda vaja magusat süüa koguaeg ja pähkleid grinning smiley
Ma olen juba tükk aega üritanud suhkrust loobuda, aga mulle see keelamise teema eriti ei sobi ja see peab kuidagi loomulikult tulema. Pean leidma mooduse kuidas ennast petta, et magusat rohkem ei taha.
Trenni teen küll mõnuga ja täna vihmaga käisin jooksmas kaa, vaja ju need sisse söödud kalorid maha põletada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. July 2015, kl 06.53

Mul selline asi,et mida rohkem ma suhkrut keelan seda suurem nälg selle järgi tuleb. No kausa ronin seina mööda ülesse, nii suur magusavajadus. EI teagi kuidas hakata ennast piirma.a Hommikukohvi suhkur tuleks tõesti ära jätta. Täna joongi nüüd kohvi ILMA suhkruta. Jooksmisega olen jälle sõbraks saanud. EIle tahtsin niiii väga minna, aga meil oli selline tuul siin ,et enamus ajast ma korjasin aiamööblit hoovi pealt kokku. No meha räme tuul oli. Ma oleksin kohapeal jooksnud muidu grinning smiley
Leidsin Pinterestist jumala huvitava retsepti mida ma proovima hakkan. Mõtlesin miskit taolist teha [www.pinterest.com] . MA pole eriti baklažaanide ja suvikõrvitsate jne asjade fänn, aga nüüd tütre pärast pean ise ka neid sööma hakkama grinning smiley Mu tütar on ikka hea motivaator mul! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. July 2015, kl 06.54

Te olete Endos ikka nii tublid! MA jään nii alla teile grinning smiley
KAs saame suve lõpuks on kilod maha või jaaaa ??? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. July 2015, kl 11.13

Tere!
Ursull,saatsin sulle erakirja.
Ma ka nüüd taas Endomondo alla laadinud,täna kasutasin ka,kahjuks suutsin mingi hetk kogemata treeningu välja lülitada,nii kahju,kas saan seda kudagi ise lisada,kui jah,siis kus?Sammulugejaga võtsin aega edasi,kaotasin reaalselt 2,3 km maad...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2015, kl 11.20

siucra, ma petan end steviaga. Looduslik glükoos, mis kaloreid ei anna :p Ega päevapealt ongi raske ma arvan loobuda. Ma ise tasapisi harjutan. Kohvi joon steviaga, jäätis söön harvem. Hetkel üritan kookidele ei öelda. Kui sellega hakkama saan siis keelan jäätise ära. Samuti jälgin, et mingites toitudes suhkrut ei oleks.
Liitusin FB veel Suhkruvaba Eluga ja loen seda juttu juurde.

Piia37, sain kutse kätte ja nüüd oled mu sõber smiling smileyspinning smiley sticking its tongue out Läheb räigeks duellitamiseks Endos. Juba jälle värsket verd. Ennem oli nagu selline kahe inimese vahel seal mõõduvõtmine, et mina pidin pigem Roosaroosiga siin maadlema, aga kui juurde tuleb, siis pole kaugel asi kui nii mõnigi paneb pika puuga mööda ka meist ja ANXU elu keeratakse ka huvitavamaks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. July 2015, kl 11.25

Tänud veel kord ära liitmast!Mul ka põnevam the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2015, kl 11.35

Noh Piia, kas läheb nüüd andmiseks? winking smiley
Minul on ka väga põnev kohe, kui meid rohkem on.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 08. July 2015, kl 15.33

Jah,jooksja ma just pole,aga jalgadele annan keppidega ja vahel rullidega ja ilma küll valu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2015, kl 19.27

Muide naised, ma ei mäleta kas ma teile ütlesin, aga ma lähen 19 juuli elu esimesele maratonile!!! :p Õnneks see kõnnimaraton, aga no ikkagit. Proovin kõigepealt kõndides, siis vaatab, kas joostes ka sellist asja ette viitsib võtta. Mingi 7h vist kõnnib seda 42km. Vähemalt ma tahaks ise sellesse aega jõuda. Elamusretked.ee on see korraldaja. Nii, et kes kõva mutt kõnimises, see tulgu ka kõndima. Tahaks kohe tada, mis mu kalor selle peale Endos ütleb spinning smiley sticking its tongue out
Juba see laupäev on mul Võsu Südasuvemaraton. Lähen lüheimat distantsi jooksma - 7,7km. Lubab jahedamat ilma ja vihma ka veidi. Nii, et ideaalne ilm võistluseks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 08. July 2015, kl 21.12

Nonii mul siis täna söömise osas päev täitsa pekkis. Magasin öösel väga halvasti. Hommikul poole viiest üleval. Täna siis olen Soomes, olin lastega 8,5 tundi lõbustuspargis. Nii palju on, et Baltijaamast sadamasse läksin jala ja Soomes lõbustusparki ka jala. Sammud kirjas. tongue sticking out smiley Söömisega teine asi, päev möödus näksimisega ja nüüd õhtul sõin terve pitsa ära ja lisaks veel siidrit ka. tongue sticking out smiley Aga on ju puhkus ja vahest võib ka lubada.
Ursull pakkumine ahvatlev, aga 42 km, on ikka liiga palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. July 2015, kl 21.29

ANXU, aga võid valida ka lühema distantsi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 08. July 2015, kl 22.01

Ma nüüd siin maal õega ja vahepeal koos laste ja muu kambaga ikka jalutan ja liigun. See võistlus ikka motiveerib korralikult. Ma poleks täna v-o õhtul enam jooksma läinudki, aga kuidas sa jätad päeva tühjaks, tuli minna. Ja lisaks kui liigutad, siis tahad toitumises ka korralikum olla, mida ma muidu nii sama pingutan ja jooksen siin, kui kõik tagasi söön.
Magusat ma väga hetkel ei tarbi, samas ka suuri piiranguid ei ole endale seadnud. Kõike võin süüa, kui kalorinormi mahub ja sealt ma tavaliselt jooksu ja käimise kaloreid maha ei arvesta (ehk ei lisa siia kaaluabisse neid). Teed joon juba kümneid aastaid suhkruta. Kui magausaisu, võtan mõne puuvilja. Jäätist hetkel olen veidi vältinud, muidu saan ju korraliku toitu vähem süüa ning hiljem kõht tühi. Hommikune jogurt kokteili sees ja activia on peidetud suhkrutega, aga no las nad hetkel olla. Šokolaadi järgi isusi ei ole, kui olen suutnud pikemalt eemal olla, see mul pigem sõltuvus.
Maratonile ma ei julge vast tulla, mul juba 2h kõndimisest annavad jalad tunda.
Sa, Ursull, oled tubli, et ikka võtad selliseid asju ette. Ma pean siis enne pingutama, et endomondos peale seda sinust väga kaugele maha ei jää tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. July 2015, kl 06.26

Mina tahan nüüd hullult jooksuvõistlustele minna.
Nii eile siis käisin mehe täditütrega kinos LOOMULIKULT võtsime me spraiti ja kummikomme. Ma sõin NIIIII palju kummikomme, et mõtlesin ,et lükkan kodus näpud kurku. Siianigi veel süda niiiiiii hullult läigib. MA ei taha suhkrut näha ka! Vb seda oligi vaja,et oma suhkruvajadusest lihtsamalt lahti saada. Mul on külmikus kohukesi ja kui ma neid nägin siis hakkas niii halb. Öäkk...
Nüüd joon kohvi ära ja mässan lapsega ja siis jooksma.
Te olete ikka nii tublid! AGA küll mina ka järgi jõuan tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. July 2015, kl 07.57

Mina pean vaatama Roosaroos, kuidas ma sulle järgi saan. Tundub, et hakkad eest ära kaduma juba. Nojaaa ANXU osas ei julge isegi enam lootust hellitada, et järgi saaks. See on juba pika puuga meile kõigile ära pannud.

Anett, mis näpud kurku ja kummikommid??? eye popping smiley Laks kirja sulle kannile nagu lapsele. Edaspidi enne kui kummikomme õgima hakkad tuletad nüüd meelde kui rõve sul olla oli ja pole vaja neid rõvedusi süüa. Ma ei saa üldse aru sellest kummikommide fenomenist. Need ju lausrõvedad. Anett, tahad ma räägin sulle mida need sisaldavad või tahaksid kuulda, mis mu kliendi tehases toimus, kus neid kummivärke toodeti, mis kummikommidesse pandi?

Eile käisin jooksuühistreeningus. Kui eelmine kord mul oli valus istuda ja astuda, siis täna on sellised puusavalud nagu oleks puusade peal seal jooksnud. Need on need risti väljaasted taha ja igasugused keha painutused ning külg ees sääretõstejooksud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 09. July 2015, kl 09.26

Minul see maratoni teema paar aastat tagasi tehtud joostes. Elu kogemus muidugi, nii et soovitan soojalt. Peale seda on tunne, et ükskõik mis ette võtad sa suudad seda sest sa ju suutsid maratoni läbida smiling smiley siis sai ka hästi palju joostud ja selle jaoks ette valmistatud.

Hetkel tegelen triatloniks valmistumisega. Panin end Tallinna triatlonile olümpiadistantsile kirja. Toimub see siis 25 juuni juba. Oma esimese triatloni tegin Jüris kevadel. Super äge kogemus oli smiling smiley Eelmine sügis liitusin 21 cc algajate grupiga ja oleme nüüd sellest ajast punnitanud kõik koos. Juuni jäi küll nigelaks kuna käisime pikal reisil ja päkas vigastus aga loodan ikka ära teha selle. Küll mitte nii hea ajaga kui oleks tahtnud sest jooksu KM-e on ikka väheseks jäänud aga noh- alati saab ju järgmine aasta uuesti proovida smiling smiley

Aga kes maratonile ei lähe võib Tallinna triatlonile end rahvadistantsile kasvõi kirja panna- kõik on oodatud smiling smiley

Terv,
Kairi

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 09. July 2015, kl 09.57

Kairka, triatlon on mu salaunistus. Hetkel ei ole julgenud veel seda ettevõtta. Tahaks esimesel korral minna mingi oma tiimiga, kus igaüks teeb mingi oma osa või siis kõike koos. Aga järgmisel aastal kavatsen kindlasti minna kõva mehe jooksule. See tundub nii äge olevat. Mul mees ütles seepeale, et kui mina juba lähen, siis tuleb tema ka smiling smiley Ta muidu selline orienteeruja ja xdreamitaja ning nüüd teeb kajakki. Ta niigi imestab, et sellises tugevas ülekaalus nagu ma olen, et jooksen siin juba poolmaratone. Ise tunnen, et võhma on ja huvi ka, siis miks mitte. Kaal võiks kaduda kiiremini. Eks asi ikka õiges toitumises. Üritan munade ja salatite usku end vaikselt pöörata taas, siis tulemus ei lase ka kaua oodata.
Pühapäevast reedeni olen jooksulaagris. Peaks oma lihase/rasva/vee protsendid enne seda kirja panema, siis hea võrrelda. Kaalulangusele laagris ei maksa loota. Pole veel kunagi kaalu seal kaotanud, meeletu lihas tuleb peale. Rasva % langeb küll tavaliselt ilusti seal olles.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: MTU
Kuupäev: 10. July 2015, kl 07.18

Hommikust kõigile,



esimene puhkusenädal möödas ja kuigi söömist-joomist oli lubatust rohkem on väga hea kaalulangus -1,3kg.
Tere Kairka, tore Sind taas kohata.
Tundub, et kaalulangetus jääb paljudele elustiiliks. Ikka kipub juurde tulema või liiga aeglaselt maha minema.


Ilusat suve,
MTU

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. July 2015, kl 09.49

Hommik nagu arvata oli, et tuleb pluss. Nagu ka varem olen rääkinud, siis mulle suvel kaalulangetamine topelt raske. Ma kohe tunnen, kuidas palavaga on keha turses. Ja süüa nagu ka eriti ei taha ja siis ongi söömine ebaregulaarne ja tulemus ka kohe plussis. confused smiley Aga eks peab rohkem sundima ennast, sest liikumine on täitsa paigas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. July 2015, kl 10.18

Hei!

Vigane siinpool. Kolmapäevases trennis tegin midagi teisiti, et puusad hakkasid juba sama päeva õhtul valutama hullult. Lasin mehel mudida. Ühte poolt ta liiga jõuliselt mudis, et ma ei teagi kas sellest või siis ikka trennist või mõlemast kokku, kiskus asi hullemaks. Eile päeval ei saanudki nii väga arugi. Jooksin mööda elamist ja koristasin 8h kokku nagu hull. Õhtul kui suvilasse sain ja pidin jooksma minema siis sain tunda, et midagi on valesti. Valus oli joosta. Püüdsin hästi vaikselt ja vahepeal ka tegin kõnnisammu. Kui tagasi jõudsin siis oli ikka väga raske vasakule jalale toetuda või trepist üles saada. Lonkasin nagu mu tütar ütles: sa kõnnid nagu vanavanaema, sa vist oled siis paks! eye popping smiley Viie aastase loogika. Mehe vanaema tõesti hästi paks ja käib kepiga. spinning smiley sticking its tongue out
Terve öö olen sellistes valudes olnud ja käinud öösel mitu korda end hobusesalviga määrimas. Hommikul juba veidi parem kui eile. Täna on otsustav päev, kas saan homme võistlema minna või mitte. Muutkui käin ja määrin. Vaikne liikumine ka aitab.

Juures vaid 100g. Hea, et niigi vähe. Arvestades neid sünnipäevasid ja koogitükke, mis sisse sai aetud. Pärast seda muidugi üritan siin suhkrust eemal hoida, aga ikka päris puhast suhkruvaba päeva pole veel suutnud teha, aga samm-sammult paremuse suunas ikka.

Anxu, kuidas sul vee joomisega on? Paistes tunne võib sellest ka olla, et vesi ei taha hästi välja tulla. Mul kunagi spordiarst ütles, kui testi käisin tegemas, et ma liiga vähe higistan, et vesi ei taha hästi välja tulla. Aga ma ausalt öeldes ei teagi, mis vett välja aitaks. Samas nagu jooma peab ja mina joon palju.

Ilusat miinust teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 10. July 2015, kl 17.33

Hei, hei

Oi jah, minul läks pärast Jaane täiega suvitamine lahti. Ise siin suure suuga nõudsin duelli jätkamist, aga nüüd ei ole siia üldse sattunud. Häbilugu! Aga ma ei ole kodus eriti olnud. Ja kaalu jälginud ka ei ole. Ei olnud arvutilegi järjepidevalt juurdepääsu. Tulemus muidugi kohe käes, pea 2 kg juures. Pagan, et see langetamine ja kaalu hoidmine nii raske on. Kohe, kui näost sisse aetavaid asju grammitäpsusega üles ei märgi, tuleb kaalu juurde. Ja enne Jaane olin ma nii tubli. Motti oli jne. Nüüd siis hakka jälle higistama.

Igal juhul oli üle pika aja nii hea Teie jutte lugeda ja tundsin kohe, kuidas tuli uus tuhin peale. No ikka mingist 5st kilost võiks veel lahti saada küll. Endo asi ahvatleb ka, kuigi nüüd ma enam järgi ei jõuaks. Minust ikka jooksjat ei ole seni saanud smiling smiley Ja minu arvates on ka Endo täielik akuröövel. Ega ma muidugi mingi tehnikaguru ei ole, seega vbla teen midagi valesti. Peaks vbla tõesti proovima neti väljalülitamist. Kuna ma seda nii usinalt kasutama ei hakanud, siis ei ole seda appi endale selgeks teinud, kuigi tõmbasin selle endale juba mitu kuud tagasi. Polari app on rohkem kasutust saanud, sest Polar Loop on mul pidevalt käel. Ursull, kas liitumiseks on sul vaja minu meiliaadressi või nime, millega Endos olen (mina, vana suli, ei teinud seda enda õige nime alt. Igal ühel omad paranoiad noh.)

Terv
M
Täna vaja üks sünnipäev üle elada. No ei ole lihtne ......

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. July 2015, kl 18.28

Mädzi, Endoga liitumiseks pole kindlasti hilja. Alles Piia ja Kairka liitusid meiega paar päeva tagasi. Meil seal duellitajates on tekkinud mitu rühma, kes omavahel rabelevad smiling smiley
Endo röövib vähem akut, kui samal ajal internet sees ei oleks, vaid ainult GPS. Kui ringi lõpetad ära siis hiljem kui korra neti sisse lükkad, siis loeb treeningu sisse.
Mina muidugi kasutan Garmini kella, millel on GPS sees ja mis ühildub Endoga.
Mändzi, ma kirjutan sulle priva kirja, et otsiksid mind ise Endost üles, siis liidan sind meie võistlusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 10. July 2015, kl 20.49

Mul kena miinus see nädal, aga olen ka pingutanud siin. Täna võtsin/võtan veidi vabamalt. Käisime täna Lottemaal. Algul oli plaan eile minna, aga tundus veidi vihmane. Vaatasime, et täna alles õhtul hakkab sadama. Hakkas täpselt siis sadama, kui me kohale jõudsime. Õnneks sai sealt vihmakiled osta ja kogu tegevus toimus majades. Kuigi vihm tegi olemise veidi ebamugavaks, siis teisest küljest oligi see omamoodi seiklus ja inimesed hoidsid rohkem kokku. Kõige mõnusam oli peale söömist Sigade majas patjadel lebotada ja soojas kuivada. Viimase tunnikese saime siis ilma vihmata väljas ka ringi vaadata. Ja kui nüüd pilte vaatan, siis üsna rõõmsad tunduvad ka need. Kui lastele meeldis, siis võib päevaga rahule jääda smiling smiley
Ise nüüd sporti täna teha ei jõudnudki, aga no ongi vahepeal vaja ka puhata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.