Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. July 2015, kl 21.43

Roosaroos, räägi kas seal Lottemaal on kusagil nagu einestada ka?
Plaanime minna paari nädala pärast ka sinna tütre sünnipäeva pidama. Mõtlen, et kas seal mingi kohvik või söögikoht ka, kuhu saaks seltskonnaga minna sööma? Või saab oma piknikukorviga sinna minna?

Nõmedaks on ilmad keeranud ja ega ilusamat ilma ka veel ei luba. Tahaks nagu päikest ka võtta ja rannas logeleda. Aga noh selline ilm jälle jooksulaagriks ideaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 10. July 2015, kl 22.43

Jep, seal keskväljakul on suur avatud söögitelk. Peale pannkookide saab ka muid asju, nt minu alatine valik Casari salat oli täitsa olemas. Pitsat sai, Lotte eine (friikad viineriga ja mingi kingitus lisaks). Kõhu sai täis küll, kui väga valiv ei ole.
Päikest ja sooja tahaks juba küll, aitab sellest sombusest suvest juba. Oli juba lootus, et nüüd hakkab suvi lõpuks pihta ja siis keeras selliseks ära confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. July 2015, kl 07.59

Mnjaaa... mul ka 100 grammi juures sad smiley
Ei tea, kuidagi laisk olemine.
Kuigi olen päris usinalt liigutama hakanud.
Aga no need sünnipäevad ,... saaks siis kuidagi leebelt üle elatud, aga ei! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. July 2015, kl 18.51

Hei-Hei!

Minul oli ekstra raske nädalavahetus. Eelmine esmaspäev rattasõidul sai selg külma (mega tuul oli mere ääres) ja reedeks oli juba väga valus teine. Muidugi kange nagu ma olen, olin mitu päeva juba valu eiranud ja ikka omi asju ajanud. Aga laupäevane sünnipäeva korraldamine ja asjade tarimine oli üsnagi kurnav nii seljale kui kõhule smiling smiley Telgis magada oli ka ikka üpris hull. Vähemalt ilm oli ilus ja seltkond hea. Pohmakas aga kuidagi kaalule head ei tee... Ja muidugi sporti ei saa ka teha...

Ostsime ka ühest talust talveks maasikad ära. Esimesed maasikad see aasta, mis on maitsenud nagu päris maasikad. Õnneks läks smiling smiley Marja tegemise hooaeg on seega avatud ja sügavkül uuestu töösse pandud. Kas keegi juba mustikal on ka käinud? on juba valmis?

Terv.
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. July 2015, kl 20.49

Kairika, palju õnne!
Maja taga meil mustikad valmis, juba käime ja sööme suud sinised peas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. July 2015, kl 20.18

Oh, siis sean sammud järgmine reede kindlasti maale ja teen põlved ja suu siniseks smiling smiley Selg ka juba parem täna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 13. July 2015, kl 22.40

Oh, mul hakkab motivatsioon veidi all käima. Need vihmased ja külmad päevad ja see maal puhkamine on mulle raske. Täna käsime Tallinnas ennast tuulutamas. Peaks homme pikema kõndimise tegema ja jooksuga natuke pausi pidama (paar päeva), et selle järgi nälg tekiks.
Söömisega ka nii, et kuidagi vähe saab kalorite piires süüa, tahaks ju mõnuga vitsutada head ja paremat. Eile ja täna õhtul ikka sõin korralikult kõhu täis (magusat väga ei ole siiski võtnud). Aga jah, seda ei saa ju nüüd igapäev teha, mingi hetk peab ikka joonele jälle saama.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. July 2015, kl 11.11

Et motivatsioon ei kaoks, siis tuleks teadlikult kehal lasta puhata ja vähemalt 2 päeva nädalas. Siis kui päevake logelenud siis tuleb ise isu tagasi et end liigutada.
Ma lähen mehe ja plikaga nüüd ratastega metsa, vaatab kus need metsmaasikad ka on :p Võimalik, et tulen mustikatega tagasi. Plika juba hommikul maja taga korjas veerandtunniga kruusi täis mustikaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 14. July 2015, kl 13.25

Ma olen täna ka kodus haige. Imelik, et seda haiguse tunnet polegi nagu väga, pigem on mingid tasakaaluhäired või veits selline tunne nagu oleks purjus. Istuda on ok, aga seista ja kõndida ja veidi kahtlane. Midagi hullu nagu polekski, aga see häirib ja pole päris õige tunne. On teil midagi taolist olnud? Äkki olen trenniga üle pingutanud ja liiga vähe söönud, aga ise tunnen, et pole. Ei teagi, kunagi oli midagi taolist rauapuudusest, äkki nüüd sama.
Viimased kaks päeva olen natuke rohkem söönud, igaks juhuks. Hea vabandus maiustamiseks, eks grinning smiley
Laupäeval pulma, loodan, et kleit ikka selga läheb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 16. July 2015, kl 07.28

Helloo!
Ma pole ammu siia kirjutama jõudnud sad smiley
Mul nüüd mingi jooksutuhin sisse tulnud. 2 päeva ei saanud ma käia kuna olime lennus grinning smiley ja jubedalt jalad sügeliesid grinning smiley
Mis te see nädal süüa olete teinud ?
Mia ei joo piisavalt vett, ma ei teagi kuidas seda veejoomist tagasi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. July 2015, kl 08.56

Tervitus, ma käisin kolm päeva puhkamas, kaks päeva olime Lätis ja eile Pärnus. Söömisest ma ei räägi parem üldse, põhiline on olnud kiirtoit. Mul see jama, et poiss ei söö reiside ajal peale friikade peaaegu midagi( ärge nüüd maha lööge, kodus sööb ikka normaalselt ka). Plika oli ka väiksena väga valin toidu suhtes, nüüd sööb peaaegu kõike. See nädal kõndimine ka tänu sellele väiksem olnud, aga samas ei saa kurta, eile küll jäid sammud veidi alla 10 000, aga olin nii väsinud peale rändamist, et ei hakanud enam metsa minema. Mind näiteks motiveerib ikka see ka, et sammulugeja peal. Lätis oli meil korter üüritud, see asus 8 korrusel, ma käisin ikka üles-alla terve selle aja jala. the finger smiley Jurmala rand oli ka super, jalutasin seal maha 10 km, väga mõnus oli. Eks näis mis kaalunumber homme tuleb, loodan, et ikka väga palju juurde ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. July 2015, kl 10.33

Tere!
Mina oma puusanihestusega siin ikka veel joosta ei saa, isegi pikem jalutamine toob puusavalu tagasi. Ratas on enam vähem hea. Eilsest hakkas veel parem õlg valutama, vist sai tuult. No tõeline vigane pruut grinning smiley
Mina joon palju hoopis seenejooki, mis puhastab organismi ja paneb seedimise kiiremini tööle. Külmast peast on see nii hea ja võtab joogijanu häst ära. Mul kogu pere (peale poja) joob seda. Mees hakkas seda jooma siis kui 1 hommik ärkas mega pohmakaga ja külmikus midagi muud juua ei olnud...kui ta 30 min pärast selle joomist oli enesetunne palju parem, siis hakkas uskuma sellesse jooki ja nüüd joob igapäev niisama nagu minagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. July 2015, kl 10.39

ahjaaa...tänasest algas noorkuu...soovige-soovige-soovige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 16. July 2015, kl 13.29

Ursull räägi lähemalt, mis asi see seenejook on? Tekitasid uudishimu. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. July 2015, kl 14.00

Riisiseen, piimaseen, keefiriseen....kõik üks ja sama asi. Näeb välja nagu riisiterad.
Vanasti vanaemad kasvatasid purgis teeseent, kui mäletate. Mingi ilge ollus elas purgis, kellele magusat teevett peale muutkui valati. Mul on selline riisiseen. Panen purki vee, seene, veidi suhkrut (sellest ta toitub ja paljuneb) ning kerge pihuga rosinaid ja väike viil kooritud sidrunit. 1-2 päeva seisab, siis kurnan ära ja panen pudelitega külma, sest soojast peast ta ei maitse absoluutselt....ja siis teen uue portsu seenet jälle seisma. Samal ajal ise joon seda külma seenejooki.
Kõige paremini mida ta teeb on see et puhastab keha jääkainetest ja paneb seedimise kiiremaks. Kui vanasti ma võisin vetsus käia number kahel 2-3x nädalas, siis täna käin 1-3x päevas.
Kindlasti googeldades leiate igasugu häid jutte selle kohta. Tean, et asmtaatikud ja maksahaiged jms. saavad ka sellest abi. Tal palju häid omadusi ja teda pole võimalik nö ületarbida. Kõik puhas ja looduslik.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. July 2015, kl 19.10

Mina homset kaalumist ei oota. Midagi head sealt ei tule, tean juba. Keha kuidagi hoiab see nädal kõik endasse ja mitte millestki lahti ei lase. Iga päevaga 500 g juures. Stressi ka kuidagi palju olnud, ei tea kas sellest... või ei tea mis teoksil on kohe. Homme lähme maale ära nii, et näidu panen esmaspäeval. Võibolla nädalavahetusel suudan rahuneda ja keha laseb ka millestki lahti vahelduse mõttes smiling smiley

Ilm läks ka väga käest ära nii, et trenn jäi tegemata. MAsendavalt hall kohe.

Ilusat suve! Loodan, et mujal ikka päike paistab nii nagu lubas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 17. July 2015, kl 07.16

Mulle mõjus kolme päevane burksi ja veini dieet vääääga hästi -1,5 kg. the finger smiley Ilmad jah nõmedad. Aga loodame, et ikka lähevad paremaks. Mul on viimasel ajal hakanud sääremarjad krampi kiskuma, kas peaksin hakkama magneesiumi sööma? Mis targamad arvavad?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 17. July 2015, kl 08.15

Minul on super tulemus. Poleks sellist oodanud. Vahepeal ma kaaluma ei hakanud end. grinning smiley Ja mõjus koheselt tongue sticking out smiley
Mina loen ja mõtlen ,et issnd kus olete alles kirjutanud ja oh enne nüüd pildid ka jne. Noh.. kui kuupäeva vaaatsid siis 1. jaanuar natuke liiga ammune grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Eile läksin siis õhtul jooksma ( esmaslt võitlesin endaga miks minna ja miks mitte ? Miks mitte põhjuseks olid mere pealt kahtlased pilved aga siis mõtlesin,et aah nkn äikest ei tule. See suvi paar korda kõmisenud siin ainult) Jooksin ja jooksin 5 km peal vaatasin ,et krt inimesi tuleb nii räigelt ikka rannast ja miski imelik ikka , aga kuna klapid olid peas siis ma esialgu müristamist ei kuulnud. Kui jõudsin mereäärde välja ja seda välgumöllu nägin siis sain aru ,et nüüd ja elu kiiremad jooksusammud koju!!!!! ENNE NAGU lihtsalt sähvis ja seda ribana välku ei näinud grinning smiley Ja siis hakkas müristamine, pidin lausa klapid peast võtma , sest see oli nii hirmus. Õnneks jõudsin ma siiski enne koju kui päris käest ära asi läks. Minu 2 hirmu: USSID JA ÄIKE!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. July 2015, kl 11.10

Hei!
Teil piigad tõesti kenad miinused. Anxu, kohe näha, et puhkus juba mõjub mulle. Kui vähe stressi siis kaal läheb ka burxi süües spinning smiley sticking its tongue out. Lihaskrampide vastu jah magneesium kõige parem. Kindlasti vaata, et vett piisavalt tarbid. Kui juba krambid, siis ei piisa tavapärasest mangeesiuminormist, mis purkidel kirjas, vaid ikka topelt ja võta õhtuti. Eriti hea kui oleks magneesiumiõli, mida otse probleemsele kohale enne magamist pritsida ja laiali hõõruda. Veidi võib kiptada, aga see sügelustunne kaob ruttu.

Anett, vastupidiselt sinule ma võiks äikesesse joosta lausa. Paljajalu soojas vihmas, kus äike ja kõuemürin...issand kui äge. Varem kui rohkem fotograafiaga tegelesin siis jooksin kohe kaamera käes õue. Mees arvas, et ma sooda. Mul sõbranna, kes paaniliselt välku kardab. Äikesetormide aeg istub kodus trepi all peidus ja välja ei tule ennem kui oht möödas. 4 klassis kui käisin ja ükspäev koolist koju tulin, oli meeletu välk ja paduvihm. Ma nägin elus esimest korda keravälku. Rohkem mul pole seda loodusime õnnestunud näha. Ta tegi ringi ümber minu nii 5-6 meetri kauguselt ja siis lendas minema. Ma absoluutselt ei kartnud, tundus just nii äge. Kunagi mingi suvise tormi ajal, ka lapsena, sain tunda tormi lennutamist. Olin siis sulgkaalus ja tuul tõmbas mind maast mingi meetri kõrgusele üles ja lendasin juba 3-4 meetrit eemal mingis kibuvitsapõõsas. Kui seda põõsast poleks ette jäänud, kes oleks teadnud, kus oleks olnud grinning smiley Samal ajal külas suurte majade katused lendasid. Ema oli paanikas, et laps on õues. Aga meil oli lastega hoopis äge. Ise mõtlen, et ma oleks ema asemel hirmust kange olnud.

Aga jah, minu kaal nüüd tõuseb. Kohe näha, et joosta ei saa. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 17. July 2015, kl 12.56

Ursull, saatsin sulle endos sõbrakutse. Sa juba aktseptisid ka, aga igaks juhuks mõtlesin mainida, et siis saad ikka kindel olla, et keegi niisama sõbraks ei litsu. Ma pean üldse seda endo lehte hakkama endale selgeks tegema. Täna surfasin seal pisut ringi. Nagu ütlesin, siis ei ole seda üldse kasutada viitsinud.
Mul sellel nädalal jälle kaalu juures. Motti ikka üldse ei ole. Ja ees ootavad mitmed üritused. Kui siin Teie jutte loen, siis korraks tuleb endal ka tahtmine peale, aga see kipub ikkagi päris kiiresti kaduma, kui foorumi kinni panen. Täna sirvisin kaalutabelit ja ajas kohe nutma. Oli siis vaja enda ilus number nii kiiresti ära rikkuda!?!
Üritan oma ratta täna-homme hooldusesse viia, siis ehk saab vähemalt õhtuti sõitmas käia. Ma viimati tegin rattaga hullu kukkumise ja hea oleks, kui keegi asjatundja selle enne üle vaataks, kui ma uuesti sadulasse ronin. Ilmad on nii kehvad, et tennist saab ka aruharva mängima.
Eks edaspidi üritan positiivsem olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. July 2015, kl 13.48

Väga lahe Mädzi! Ma siin murdsingi pead, et kes nüüd minuga liituda tahab. Akseptisin ära mõttega, et kui ei tunne saab ju ära kustutada. Nüüd pole ju põhjust spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd on meid Endos ikka tubli hulk smiling smiley Ärge unustage seal siis end tutvustada. Päris raske on aru juba saada, kes on kes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 17. July 2015, kl 23.27

See nädal sai kamba peale sama palju alla võetud, kui eelmine nädal juurde võtsime winking smiley Ma täna tegelikult mingit miinust ei oodanud, kuna väga liikuda pole saanud ja söömine on ka kohati nagu on. Kuid siiski kenasti 300 g eelmise nädalaga vähem.
Mul emal siin jube palju maasikaid ja neid peab usinalt sööma. Avastasingi, et maasika toormoos aitab mul kõhtu korras hoida. Olen nüüd iga päev pool kaussi (ca paarsada grammi) moosi ära söönud. Lisaks saab ka muud vitamiini varud ehk täidetud. Ilma suhkruta ma siiski seda süüa ei taha, seega suhkrut tuleb ka veidi rohkem, kui muidu.
Mul viimastel päevadel veidi raskendatud see sporditegemine, kuna pole lapsehoidjaid võtta, kui tahame emaga koos kõndima minna. Seega tuleb kambaga jupi kaupa jalutades neid kõndimisi teha. Oh ja ma olen ikka ka hulll teinekord. Täna vaatasin, et Endos mul kahes grupis ainult 100 kcal puudu, et kohta parandada (meie omas siis teiseks ja teises grupis neljandaks). Panin poisid magama ning läks välja jooksma kell 23:15 winking smiley Öeldakse, et võistlus ei käi mõisa peale grinning smiley Mul on alati mõis mängus grinning smiley
Homme pean ennast vaos hoidma: teeme siin oma õues väikse suguvõsa kokkutuleku. Tort juba valmis meisterdatud, salat hakitud ja liha marinaadis winking smiley Nüüd vaja veel ilmataadile maksta, et ta meile kenasti päikest ikka saadaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 18. July 2015, kl 07.17

Pole sa hull midagi, see ongi see motivatsioon, mis paneb liikuma. Mul oli täitsa alguses ka ükkskord mõned kalorid puudu, läksin koeraga päris hilja veel jalutama. :-) Mul ka hetkel rohkem, sellised väiksemad jalutuskäigud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 18. July 2015, kl 09.13

Mul tuli pluss nagu arvasin. Olin kodus ja haige ja toitumist väga ei jälginud ja trenni pole ka teinud peale mõne jalutuskäigu. Nüüd olen enam-vähem terve, aga õhtul lähen pulma ja ilmselt homme jälle haige. Aga süüa kavatsen küll kõike ja sellega piiri ei pea.
Oma kleiti ma ei saagi kanda, sest õues on nii külm. Õnneks leidsin eile asenduseks midagi soojemat ja õnneks väga ilusat.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. July 2015, kl 09.41

Mul eile oli täiesti logelemise päev. Hea, et lamatisi ei saanud. Noh ilm oli ka rõve, et ainuke liikumine oli mul mehe sõidutamine autoga Altiale ja ta hakkas sealt kajakiga mööda merd Võsule tagasi aerutama.
Endo ikka päris hästi motiveerib ja ma tunnen, et mul Roosaroosiga on pidevalt mingi võistlus omavahel grinning smiley Isegi vahest vaatan kui õhtul koeraga lähen jalutama, et palju sellel Roosaroosil kaloreid seal minust rohkem on, et vähemalt selle osas kõnniks täis, et mitte väga maha jääda. Tundub, et täna pean midagi ka liigutama, sest keegi on täpselt 100kcal minust ees grinning smiley

Eile pärast lamamist oli esimest korda tunne, et tahaks juba joosta. Nüüd nagu nädal jooksmiseta ka olnud ja see kuu kindlasti enam oma 100km täis ei saa. Homme maratonile ka ei lähe. Õnneks sain selle osalustasu nii ümber mängida, et mind registreeriti augustis toimuvale Värska käimismaratonile. Päev enne sea on veel ööjooks...jube kahtlaseks kisub kõik eye rolling smiley
Teen siin igapäev venitusharjutusi. Kui paigal olen siis on tunne, et ilgelt terve olen, aga nii kui kõndima lähen ja veidi olen kõndinud, siis puus annab kergelt tunda. Seega veel päris terve ei ole ja suurt koormust ei julge anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. July 2015, kl 10.17

Heihei! Ma käisin eile juubelil. Õnneks ei saanud õigeks ajaks minna kuna panin last ema juures magama ja siis ei pidanud soojatoidu ajaks lauda jõudma ( Seega jäi õhtune söömisorgja ära grinning smiley) Näksisin paar asja ainult külmlauastr ja jõin maitsevett tongue sticking out smiley
Laps pidas ka nii kenasti vastu. Tore oli peol olla üle pika pika aja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. July 2015, kl 12.08

Issand mis ma kirjutasin...st mis vigadega grinning smiley söögiorgia ja sooja toidu* * *

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 18. July 2015, kl 13.51

Väikese hilinemisega,kuid panin ka oma kaalu kirja,rohkem kui eelmine nädal,jah,stressan veidi,et puhkus kohe läbi ja tulemas öised vahetused,seepärast võtsin ja panin täna endale eesmärgiks läbida väljas nii palju maad kui vähegi jaksan,ei mäletagi,kuna viimati ühe jutiga nii suurt maad olen korraga läbinud,igal juhul,koju jõudes,astusin kaalule ja kohe näitas ka kaal hommikuse 95.7 asemel 94.6,kirja jätsin tabelisse siiski 95.7.
Väga tore on Endos ka võistelda,tekitab rohkem sportimise isu the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. July 2015, kl 22.47

...ja siin on nii vaikseks jäänud, sest kõik on Endosse kolinud ja käib räige liigutamise võistlus the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 21. July 2015, kl 09.55

Kõik on jah hullud sportijad. Nagu ma ka endos kribasin, siis peame kaalu osas ka mingi duelli tegema, sportimise kohapealt on näha, et duellitamine aitab väga kaasa. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.