Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 09. August 2015, kl 06.33

Suur aitäh õnnitluste eest! smiling smiley
Siucra- palju õnne uuesti tädiks saamise puhul smiling smiley !
Sünna läks suht leebelt- st ei õginud end segaseks. Eks ikka 2 päeva jutti sõin tüki kooki ja jäätist ... aga muus osas oli kõik ok. Noh liikuda ka pole eriti viitsinud. Täna peab jooksma minema, muidu elu suur auk, vahe sees sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 10. August 2015, kl 07.01

Hommikut! Suvepäevad läbi ja sööma- joogiorgia ka. Lahe oli ja kõik pakutud oli maitsev, nii et süümepiinasid ei olnud. Eile tegin veel väikes jooksu ja täna tunne täitsa hea. Vaatab, kas saan täna 10 km joostud.spinning smiley sticking its tongue out

Mul hakkas täna puhkus...nii mõnus tunne on ja ilmadega on rohkem vedanud kui juulis puhkajatel vist smiling smiley

Edukat nädala algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. August 2015, kl 09.40

Hommik!

Lisasin siis oma eelmise nädala kaalu, sest täna hommikune kaal on reede hommikust juba liiga kaugel ja liiga kõrge ka juba spinning smiley sticking its tongue out
Mul ka raske nädalavahetus seljataga: folgitamised ja klassikokkutulekud. Eile ei jaksanud koju sõita, jäin suvilasse ööseks ja täna hommikul ei saanud üles. Ilge väss on peal, aga samas midagi kahetseda ei ole, väga vahva oli. Eile õhtul tuli isegi mees minuga väikesele sörgile ja noo ujuda sai ka kõvasti juba. Vesi nii soe ju! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 10. August 2015, kl 20.12

Kui vaadata selle nädala kaalutabelit ( va. mõned tublid), siis me liigume vales suunas. grinning smiley Naljakas see, et enamusel pluss, ju siis ikka täiskuu mõjus. Nüüd peaks küll kaal kahanema hakkama koos kuuga.
Ma täna õhtul unustasin ennast sõstrapõõsasse. tongue sticking out smiley Muudkui suu käis.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 12. August 2015, kl 23.23

Ja mina olen jälle õnnelikult kodus. Sisseseadmisega läheb nüüd veel aega, pooled kotid jõudsin õhtul lahti pakkida, homme jätkan.
Reisi ajal kindlasti kaal tõusis, päev läbi autos istuda ja süüa, mis ette juhtub, kindlasti head ei tõota.
Homme saan juba oma tavapärase ringi ette võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. August 2015, kl 09.20

Ma vist võin oma homse kaalu juba täna ära panna, sest jälle mind kodus ei ole ja arvatavasti järgmine nädal suht sama asi. Meil tööl lühikesed reeded ja siis mina olen need päevad endale siin augustis kõik vabaks teinud kuna puhkuse ajal sai ju tööd küll tehtud.
Mul kaal tõuseb, mis pole eriti meeldiv, aga see nädal sai patustatud ka. Jõhker magusa isu tuli, just eile, kui oli vaja päris suur toska koogitükk ära süüa ja veel veidi pistaatsiajäätist peale.
Pühapäevasele kõnnimaratonile sain eile treenerilt eitava vastuse, põhjus ikka minu puusas, mis alles nüüd näitab paranemismärke pärast esmaspäevast kiropraktikut. Kuuaega kannatasin valude käes alati kui veidi üritasin joosta siis esimene öö olin valudes ja järgmised 2 päeva lonkasin. Hetkel ei saa öelda, et puus täiesti korras on, aga eile pärast trenni mul öösel küll midagi enam ei valutanud, kuigi puusast olen veel kange ja kui kaua istun või laman siis püsti tõustes ei saa kohe normaalselt liikuma vaid esimesed 5 min veidi lonkan ringi.
Aga suure surmaga lubati mul osavõtta Ööjooksust, eks ma nüüd puhkan see paar päeva ennem kui lähen Rakveret vallutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 14. August 2015, kl 06.43

Masendav, eilne külaskäik tegi oma töö, jälle kaalu juures. Mul hakkab motivatsioon ka ära kaduma. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. August 2015, kl 06.43

Mis te arvate kas ma kiljusin rõõmus kui kaalult maha astusin ??? OOOOJAAAAA, mul ongi 62 ees!!!!!!!
Ma poleks elus usksunud,et nii ruttu tuleb see! Ma olin jumala kindel,et istun oma 5 lisakiloga vähemalt aasta !
Ja ongi need 25 kg pm lainud! tongue sticking out smiley
No täna viib mees meid sööma ka. Kiitis mind,et ikka nii tubli olen ! grinning smiley No hea tunne küll!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. August 2015, kl 08.10

Anett, tubli oled! smiling smiley Seda 5 kilo on tõepoolest raskem kaotada kui 15 kilo. Ma just vaatasin, et mul on ka hullumelne eesmärk pandud. Kaalusin, et äkki teeks vahe-eesmärgid aga otsustasin, et ei tee. Muidu äkki muutun laisaks. Mul on lõpuks toitumine ka paika loksunud.
Luban endale kõike aga mõistuse piires. Ka magusat. Lihtsalt kaloraazi püüan mitte ületada. Hetkel mul siis 1500.

Üldiselt pean nentima, et kaalulangus meie grupil siin kõige tugevam külg ei ole ja ma ütlen nüüd paar karmi sõna - aitab vabanduste otsimisest! grinning smiley Ega need erisündmused ja eriolukorrad kuhugi ei kao ja viimaseks ei jää. Tugev peab olema!

Tublid sportlased oleme küll kõik aga spordiga üksi kaal ei lange!!! Vähemalt enamusel mitte.
Nii et võtame nüüd ennast kätte! winking smiley

Ilusat nädalavahetust! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 09.42

Juhuuu Anett! Supertubli oled! Sa said hakkama!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 09.52

kairee, sa julgesid öelda välja minu mõtted! Eile kui koeraga jalutasin, siis mõtlesin jälle, et tegelikult on meil oma mõttetööga vaid 25-30% vaid tehtud ehk see osa, mis spordiga aitab kaalu kaotada. Toitumine on ikka nr.1 ja see on vaja õigeks saada.
Minu jaoks on see toitumine räige teadus. Ilmselgelt seepärast, et olen katsetanud erinevaid dieete ja nüüd oman mingit kombo teadmisi. Tegelikus on see, et keha võib tegelikult näljas olla. Aga ma ei oskagi palju süüa ja kui söön siis mitte õigeid asju. Tegelikuses vajan ma toitumisspetsialisti abi. Olen FB seal "süües saledaks" grupis ka, aga ma ei suuda mõelda, et ma kuust kuusse jubedalt planeerin oma 4 toidukorda päevas ja näen vaeva ilgelt toitude kaunistamisega jnejne. Võimalik, et praegu kui suvi, siis ei leiagi aega sellisele asjale. Ootan sellesmõttes juba sügist, et rutiin oleks tagasi ja saaks keskenduda rohkem sellistele asjadele, millele nagu peaks keskenduma. VÕimalik, et otsin endale mõne toitumisspetsialisti või hakkan mingit saiti kasutama, mis mulle retsepte koos ostunimekirjadega genereeriks. Vähemalt alguses oleks mul seda kindlasti vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 14. August 2015, kl 10.45

Minul kaal eelmise nädalaga suurem, kuid eilsega jälle väiksem. Aga ikka ma pendeldan edasi tagasi. Toitumise peab jah jälle kontrolli alla saama, enne Eestisse tulekut panin kõik kirja ja asi läks kenasti allamäge. Pean uuesti kirja panema hakkama ja oma 10 käsku kenasti täitma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. August 2015, kl 11.20

Minu probleem on ka see,et söön liiga vähe. Aga kui meest kodus pole , siis vahel polegi aega süüa. Kuidagi läheb aeg kas koristamisele või lapsega mängimisele no ja päevas proovin ikka vabat aega saada jooksmiseks grinning smiley grinning smiley
Üritan ikka tervislike valikuid teha.
Kui Liisu juba roomama hakkab siis saab vast rohkem toidule rõhku panna, sest siis ta saab ise ringi liikuda ja ei jorise matil. grinning smiley Tean ,et sinisilmne mõelda, sest nkn pean hakkama tal jägri jooksma, et ta midagi endale peale ei tõmbaks jne grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. August 2015, kl 11.30

Oot Kai , kas lähed kahe silla jooksule ? smiling smiley
On lootust stardis kohtuda ka isiklikult ? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. August 2015, kl 13.47

Jaa, Anett, minu esimeseks avalikuks jooksuks saab siis kahe silla jooks! the finger smiley
Nii et stardis kohtume. grinning smiley
Ursull, tuled ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 15.34

Distants on siis 10km nagu ma arusaan? Samas on see ideaalne aeg enne SEB end tühjaks joosta ja siis alles SEB-l poolmaraton teha. Pean mõtlema kohe...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. August 2015, kl 15.52

Jah Ursull, see 10kg väike soojendus SEBi poolmaratoniks. winking smiley
Ma SEBiga hetkel ei tea, kas tulen aga saaremaajoolsule tahaks küll tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 15.54

kairee, kui sa tuled minuga saaremaale kaasa, siis võiksin meie klubi alt meid ära regada winking smiley Kuidas tundub?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. August 2015, kl 16.13

Haha..tähendab 10 km... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 14. August 2015, kl 16.20

Ursull, tavaiks, ma olen tulija Saaremaale grinning smiley loodan et elan üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 17.30

Nii Anett ja kairee....ma olen nüüd 2sillajooksule regatud. Just paar päeva tagasi pakuti tasuta pääsmeid meil klubis sinna.

Jestas, sa kairee nii kiire otsustaja juba selle Saaremaa osas. Appi, appi....ma siis pean uurima kuidas mitte klubiline meie kampa saaks minuga GoSpa tuba jagama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. August 2015, kl 17.41

OH SUPER! Et siis lammutame finishijoone tongue sticking out smiley !!! Ma just täna mõtlesin,et kohe üldse ei taha üksi minna! Ja ei peagi minema (A)
Ma nüüd regan ka ruttu ruttu ära!
Ma mütlesin ka kairee, et mis 10 kg grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 14. August 2015, kl 17.49

Regasin ka ära tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 14. August 2015, kl 17.57

Lahe, et meie endo grupist on kasvanud jooksugrupi seltskond. grinning smiley Ma suisa googeldasin kohe, et mis see kahe sillajooks on. tongue sticking out smiley Tundub päris vahva üritus olevat. Oktoobris on meil Nõmmel ka rabajooks taas, siis olete oodatud ka siia kanti.
Ma olen suutnud ka mingi tõbi korjata. Päev läbi on kõhus keeranud ja nüüd õhtul on külm olla, panin suisa villased sokid jalga. sad smiley
Kairee see on jah juba pikalt näha olnud, et sportimise osas oleme me ikka väga pringid hirved. Kui aus olla, siis ma olen ka mõelnud toitumiskava peale, aga kuna neid palju, siis suht skeptiline, et mida võtta, mida jätta.
Ma isegi ei leia hetkel oma kaalutõusule vabandusi, hetkel on lihtsalt selline käega löömise tunne. Mul on tekkinud tõeline trots, et jõuan 85 ja siis, et jess kohe saan allapoole ja no ei saa ja siis ongi tekkinud selline surnud ring. Eks süüdistada saan muidugi ainult ennast ja enda mitte järjepidevust. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. August 2015, kl 18.31

Anett, kui ma meid kaireega saan Saaremaa jooksule regatud, siis on see 3 päeva järjest ja pärast seda mina ei jookse kindlasti mitu päeva. Iseenesest pole ju palju korraga joosta 10+16+16km, aga kui neid peab jooksma 3 päeva järjest, siis kujutanette, et juba teisel päeval lähen nagu puujalgadega imik kablutama spinning smiley sticking its tongue out. Saaremaa jooks on siis 16-18 okt.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. August 2015, kl 09.22

Uurin siis eriorgu.ee ja fitlap lehekülgi. Ma ei ole kumbagi kasutanud, kas keegi oskab neid kommenteerida? Hinna poolest on orgu teenus poolekallim (oleneb kui pikaks perioodiks liitumise teed).
Mõtlen, et peaks oma toitumise nüüd tõsisemalt jälgimisele võtma, sest sporti ma teha oskan.
Orgu on olnud mul paar kuud personaalne treener ja tema puhul ma vähemalt tean, et menüü vägagi töötas. Fitlapist ei tea ma midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. August 2015, kl 10.08

On veel kaalustalla.ee , ma vaatasin,et seda fitlapi saab kolm päeva tasuta proovida, siis saaks mingi ettekujutuse asjast. Kas sa seda Signessa oma ei plaani proovida, meil mingi aeg oli juttu sellest?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. August 2015, kl 12.07

Fitlapi teevad mu meeles samad inimesed, kes Kaalustalla teevad. Signessa & Co pole siiani mu südant võitnud. Pealegi mulle meeldib jälgida oma graafikuid ja toitumiskäirumist. Ma ei vinna 4x päevas oma toite pildistada ja kõigiga sheerida. Ega ma igapäev nagu Meisterkokk ei kokka.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. August 2015, kl 12.09

Pealegi ma vajan konkreetseid ettekirjutatud menüüsid ja ostunimekiri sinna juurde on puhas ajaline võit!
Seega kaalun nende kahe vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 15. August 2015, kl 13.28

Niisiis, ma ka nüüd puhkuselt tagasi. Iga õhtu jõin klaasi-paar veini või paar õlut. Toitumise osas midagi ei jälginud, aga mingit meeletut õgimist ka ei toimunud. No välja arvatud see viimase päeva buffet, kus sõin küll tõsiselt suure portsu, aga enamus sellest oli sushi ja mereannid, niiet saan andeks ma arvan grinning smiley Lisaks iga päev palju värskeid puu-ja juurvilju. Iga päev kõndisime hästi palju. Arvutasin kokku, et esimesel päeval 27km grinning smiley Jalad olid küll puust iga hommik ärgates, aga kui juba liikuma hakkasime, siis oli ok. Endomondot üritasin ka sees hoida, vahepeal ununes ja vahepeal peale jalutuskäike ununes ta üldse välja lülitada.
Kaalu tuli muidugi juurde kaa, seda oli oodata, aga nädalase puhkuse ajal 600g juurde võtta ei ole nii hull ma arvan grinning smiley Järgmiseks nädalaks siis loodan jälle 62 ette saada ikka ja minu jaoks tegelikult on selleks suveks need eriüritused ja asjad suht läbi (kui välja arvata järgmise nädala puhkus Eestis). Hetkel ausalt muud ei tahagi kui värsket kraami. Eile keetsin oma põllult võetud värsket kartulid ja need maitsesid nii jube hästi, et sinna mingit kastet peale kallata oleks jube patt grinning smiley
Toitumise osas peaks enamus meist piinlikkust tundma. Mina kaa muidugi, sest tean omast kogemusest, et kui kõik toidud üles märgitud on ja normi ei ületa, siis kaal kukub kolinal. No nagu räägitakse, et kaalu langetamisel on toitumise roll 80% ja trenn ainult 20%.
Wow, Anett, sa oled üks väheseid, kes nii tubli on. Ma arvan, et sul on lubatud meiega pahandada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.