Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 17.12

Nojah, oleks vaja midagi, mus töötaks, mitte mis meeldiks, eks grinning smiley
Sport meeldib aga ei tööta tongue sticking out smiley

Kokkusaamise osas, võiks siin püstitada küsimuse, kes sellest on üldse huvitatud ja siis võtaks selle järgi, et kellel on kõige raskem kodukohast lahkuda, nt väiksed lapsed jne...ja siis lepiks kohas kokku, Eesti siseselt soovitavalt grinning smiley
On veel ettepanekuid äkki?
Minul isiklikult koha suhtes eelistusi pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 21. August 2015, kl 17.20

Nii...nagu ma otsustasin hetkega, et soovin saaremaajoolsule tulla suga Ursull, nii otsustan nüüd orgu dieeti teha. Muidu kui ma kaaluma hakkan, kas tasub...siis otsust ei tulegi grinning smiley

GO ORGU, GO ORGU! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. August 2015, kl 06.41

Te tellite omale need Orgu kavad ?
Mina oleksin ka kokkusaamise poolt, aga tulemine oleneb sellest ,et kus me seda teeme grinning smiley
Minge mega kaugele lapsega tulla ei tahaks grinning smiley kuna ta saab alles kuue kuuseks siis ma ei saa temast ka terve päeva eemal olla grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 22. August 2015, kl 08.46

"Kellel on väiksed lapsed" all mõtlesin just sind ANETT. smiling smiley

Peale 10 aastat välismaal elamist võin öelda, et Eesti raames on kõik väga lähedal. grinning smiley

ALUSTAME siis julgelt: kes saaks ja tahaks Pärnus kokku saada???

Ma regasin ennast juba orgu kasutajaks aga eile vaatasin, et mul külmkapp
toitu täis ja ma ei hakka seda ära viskama. Söön selle ära ja siis hakkan orguga plaani pidama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. August 2015, kl 09.50

Mulle sobib Pärnu ka, kui päev sobima saaks.
Kuna 2 silla jooksule nagunii sinna minek, äkki teeme samal päeval deidi pärast jooksu? Jutt käib 6 augustist. Eeldusel, et pärast jooksu ikka pesta kusagil saaks winking smiley
Ühekandi inimesed võiks ühte autosse kopereeruda.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. August 2015, kl 18.31

Sa pead ehk 6.-ndat sept. silmas?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. August 2015, kl 10.49

Jah, ikka septembrit. Sassis olen omadega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 25. August 2015, kl 11.52

Ursull, pesta saab kindlasti, isegi kui deidiks ei lähe. Mul õde elab kohe sealt 5 min kaugusel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. August 2015, kl 13.44

Ma hetkel ei julge lubada, kuna mul mees samal nädalalõpul kodus, siis ei tea veel meie plaane.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. August 2015, kl 16.24

Kuidas orgu kava jälgimine läheb? Ma pole veel ikka liitunud, skeptik nagu ma olen. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 25. August 2015, kl 17.54

Mina pole veel Orgu kavaga liitunud. Söön samamoodi külmikut tühjaks ja enne septembrit ei liitu ka. Kuu lõpus pulma aastapäev siis pärast seda saab rahus 1,5 kuud karmimalt jälgida seda asja, ilma et mingi pidustus tuleks (nagunii kindlasti tuleb, aga noh mitte otseselt meie peres).
Kairee, hea teada, et kusagilgi pesta saab winking smiley Ma võin muidugi pesemata autos ka sõita kuni koduni, aga vaevalt sul meeldiv oleks grinning smiley

Tegin õhtuks lõhet ahjus. Kõrvale tomati-basiiliku-avokaado-mozarella salatit, mille segasin vaid sidrunimahlaga kokku. Ilgelt nämma.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 25. August 2015, kl 21.37

Mul see nädal kaootiline söömine, isu nagu pole ja siis ei taha eriti süüa, mis jälle ei mõju kaalule hästi. confused smiley Tõmbab kaalu kinni kohe.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 26. August 2015, kl 06.21

Minu juures saate ka pesta, aga ma elan linnast väljas kuskil 6km .
Söömine minul ka selline seinast seina, paar päeva ok ja siis läheb kõik lörri.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. August 2015, kl 09.49

Mul hakkab selline kerge deprekas peale tulema, mis selle suve lõpedes alati tahab tulla. Midagi ei taha teha, sööd kuidas juhutub ja nii raske on end kokku võtta ja korralikuks hakata. Aga eks see aeg peab ka olema, kui laseb mõtetel seedida ja asjad paika loksuda.
Trennitamisega pole ka enam see nädal tubli olnud. Tegelt juba eelmine nädal jäi paar päeva trennidest väheks. Tulen töölt ja siis ei selle palavaga ei taha kohe jooksma minna. Siis sööd ja pärast seda diivanilt püsti saada on ikka ilgelt raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. August 2015, kl 08.37

Tore....hommikul astusin kaalule, aga see numbreid enam ei näita sad smiley Isegi mitte tähti!
Ma tahaks loota, et kaal pole katki läinud, et pigem on ootamatult patarei tühjaks saanud. No igaljuhul nõme värk ja ma ei tea millal ma poodi saan, et patakat osta.
Homme hommikul muidu veel kodus, et võiks ikka õigel päeval end seekord kaaluda. Midagi head, jätkuvalt loota ei ole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. August 2015, kl 08.58

Nii, suure kurjaga tegin end orgu kasutajaks ära. Õhtul üritan poodi minna ja mingid vajalikud asjad ära osta. Esimesed 3 päeva saan tasuta katsetada seda. Esmaspäevast peaks siis end päriskasutajaks regama ehk ära maksma, siis saan edasi teha.
No eks näis kuidas ma hakkama saan. Nädalavahetusel muidugi raske proovida ka, eriti kui kodus ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 27. August 2015, kl 13.45

Ma ikka söön veel külmkappi tühjaks. Mul pole ka peale minu kedagi, kes seda hävitaks ja kuidagi raske toitu ära visata. eye rolling smiley
Ma olen ilusti toitu kirja pannud sel nädalal, söönud 1400-1600 kcal päevas ja tunne on, et kaal alla pole läinud. Masendav. Lähen täna suurest masendusestjooksma, see teeb tuju heaks vähemalt. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 27. August 2015, kl 15.47

Huvitav, kas siis tõesti kasvav kuu annab nii palju tunda. Ma olen ka see nädal korralik olnud ja ise tunnen, et kaal ei ole langenud. confused smiley Peab ka ikka selle orgu ära proovima. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 27. August 2015, kl 19.38

Heihei!
Mul läks tänane jooks täiega pekki... esmalt sõin ma päeval makarone. No kohe algul olid RÄMEDAD gaasid ja kõht tohutult punnitas. No siis oli maas 17 ussilaipa... ja kolmandaks mul saab pulsivööl patakas tühjaks ja näitas nii ajuvabat pulssi ja ilma ei oska ma joosta kui ei näe oma reaalset pulssi.
Süüa ei oska ma enam midagi omale teha sad smiley No kõik asjad on kopa ette visanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. August 2015, kl 20.16

Lugesin siin teie jutte toitumiskavadest ja hakkasin ka mõtlema selle peale, et teeks ka aga siis tuli meelde, et oma aia tomatid ja kurgid jm hea praem jääb ju siis kõik söömata kui ette on antud mis ostma peab ja mida sööma peab. Ja marjad ja seened mis kohe kohe valmis saavad ja õunad jne. Et siis ootan vist talveni enne kui proovin smiling smiley Muidugi kui teie kogemused tulemuslikuks osutuvad smiling smiley

Anett- 17 ussilaipa??? väga hull ikka... ma vist oleksin šokis kui tagasi koju jõuaks, kui ma muidugi enne oksele ei hakkaks! Vapper naine ikka. Kas mõnda elusat ka nägid?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. August 2015, kl 06.43

Hommikust, mul ikka väike miinus. grinning smiley Mul sai täna täpselt aasta täis siin kaaluabis olemisest ja selle ajaga olen suutnud maha raputada endalt 14,8 kg.smileys with beer Ilusat nädalalõppu, kuigi vaadates tänast ilma, siis loodame, et nädalalõpus ikka ei saja. Just siis, kui plaanis nädalalõpus väliüritused on selline ilm. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. August 2015, kl 07.03

Ühtegi elusat eile ei olnud. Aga paar päeva tagasi pani üle meetrine mul vankri eest sedasi läbi ,et lehti lendas lausa. Ta ehmus vist ise rohkem kui mina. grinning smiley grinning smiley Selle suvega olen ma nendega leppinud. Neid siin lihtsalt kohutavalt palju ja ma ei saa sinna miskit teha. sad smiley Nüüd enam ei võpata iga laiba või elusa ussi peale. Kuidagi nii harjunud järsku. Aga no kui need suured ja paksud on siis ikka tõmbab seest õõnsaks ja ega samal päeval teist korda sealt kohast minna ei taha.
Minul kaal tõusnus sad smiley Täitsa kurb kohe, eilsed makaronid vist. Jooks läks ikka nii metsa mis metsa. Täna proovin uuesti. Saaks selle kaalu korda, oleks kõik super luks!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. August 2015, kl 07.23

Mina olen nüüd jälle tagurpidi kaalulangetaja. Käisin esmaspäeval arsti juures ja nägin kenasti juba tibukest ja ka südamelööke. Hetkel 8 nädal jooksmas. Aga see algus on ikka nii raske, süda jube paha iga päev, süüa midagi ei taha, aga ilma ka ei saa confused smiley Samas ei oksenda ma ka ja see tähendab, et iiveldan terve päeva. Eks see ole hea näitaja, aga no raske on ja ootan, et aeg kiiremini läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. August 2015, kl 07.25

Oiiiii Roosaroos!!!! Palju palju õnne! Söö kuivikuid. Minul aitasid kuivikud. Kuigi jah , iga hommik algas wc-poti kallistamisega grinning smiley
Niiiii tore uudis ikka. Mul kohe läks tuju paremaks kuigi olen see nädal siis 1 kg juurve võtnud, või noh 1 päevaga , sest eile hommikul oli 62.4 grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: kairee
Kuupäev: 28. August 2015, kl 08.31

Roosaroos, palju õnne! smiling smiley

Ma eile kodus otsisin spordisokke ja kätte jäid beebisokid. Imestus oli suur, sest endal veel lapsi pole ja ükski imik pole külas käinudgrinning smiley

Aga sain täna tünga. Astusin kaalu peale ja kaal näitas 89,7..tegin veel kontrolli, et astun teist korda ka ja siis oli 90,60 ees ja ka kolmas ja neljas kord. Nii et ühe sekundiga võtsin 900g juurde grinning smiley


Ilm on super töötamiseks aga kui mõelda muinastulede peale homme, siis telliks ikka päikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 28. August 2015, kl 10.09

Hommik....peaks ikka patareisid ostma minema. Ei tea juba paar päeva oma kaalust midagi.
Roosaroos, nii vahva uudis ju! Palju õnne ja soovin, et seekord läheks kõik suurepäraselt!

Tahaks täna jooksma jõua, aga kui selline vihm pidevalt siis nagu ei kisu jooksma. Lähen sõidan suvilasse ära ja siis vaatan jooksvalt seda liigutamise asja.
Samas järgmine nädal 2 silla jooks 10km ja nädala pärast kohe SEB poolamaraton 21km. Ega enam ei peagi väga jooksma, pigem energiat koguma, et selle poolmaratoni ära jookseks. Pärast Pärnut ma kohe kindlasti enam ei jookse (kui see kolmapäevane jooksutrenn vaid).
Mees tahab, et me kolmekesi: mina, mees ja poeg, läheks kõik Rogainile, mis on 3.okt. See mingi 8h orienteerumist. Ma isegi ütlesin, et võin kaasa tulla, kui mind ei piitsutata, et peaksin koguaeg jooksma ja kohe kindlasti ei plaani ma see 8h täis rabeleda, vaid mõistusega võtta, et kui ikka suur väss peal, siis aitab.
Nojaa viimane võistlus, kus sel aastal veel kirjas olen on Saaremaa 3 päeva jooks 16-18.okt, kus joostakse 3 päeva peale kokku täismaraton.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 28. August 2015, kl 10.43

Roosaroos palju õnne! Ma just täna hommikul mõtlesin sinu peale, et sa kuskile kadunud, endos pole sind näha. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 28. August 2015, kl 15.01

Roosaroos, palju 6nne! smiling smiley Mul nii hea meel.

Mul hetkel on riikide vahel jooksmisega nii kiire olnud, et kaalu ja toitumisega pole olnud aega tegeleda. Ostsin endale eile kaalu ja sain t2naseks p2ris ilusa tulemuse. smiling smiley

Ma tahaks ka kokkusaamist, aga mul oleks umbes kuu vaja ette teada kunas saaks kohtuda, sest kolisin kyll Eestile l2hemale, aga natuke planeerimist oleks ikka vaja.

Internetti mul ka kodus veel pole ja pole saanud siia postitama. Eks varsti parandan selle vea. Endot yritan kyll v6imalusel sees hoida.

J6udu k6igile! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 28. August 2015, kl 15.14

Tänud kõigile toetuse eest! smiling smiley

Mul jah olid suured plaanid Endos võistelda ja puha, aga kui süda paha ja väsimus kallal, siis kohe kuidagi ei saa. Natuke ikka üritan päevas kõndida ja värske õhk mõjub täitsa hästi.
Aga tõesti ikka väga hakkab ära tüütama see iiveldamine. Ma nagu ei mäleta, et eelmiste rasedustega nii hull oleks olnud, aga no üsna keeruline seda ka võrrelda. Lisaks iiveldamisele ka kõrvetised peale igat ampsu, renni on mu suur sõber, aga samamoodi jätkates ei aita see ka v-o enam.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Roosaroos 28.08.2015 15.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. August 2015, kl 06.01

Heip!
Ma sain ka lõpuks kaalunumbri sisestatud. Oligi kaalul patareid tühjaks saanud ja täna hommikul alles sain siis kaalutud. Tundub, et see osaline Orgu kava jälgimine viimased 3 päeva on veidi ka tulemust andnud. Samas nädala lõpus sai siin alkot tarbitud ja mõni koogitükk läks sisse pulma aastapäeva puhul.
Peab vist ikka selle liitumise Orgule lõplikult ära tegema, siis ehk oleks mingit miinust nagu rohkem ka oodata ja see kaal nii palju ei pendeldaks. Veidi puine on see keskkond, aga noh ikka virisen nagu eestlane, kes nutimaailmast ootab palju winking smiley

Roosaroos, nüüd võtagi seda liikumist enesetunde järgi. Mina hoina sulle pöidlaid. thumbs up

siucra, aga paku välja mis kuupäevad sulle kuu pärast sobivad kokku saamiseks? Nagu ma aiman, siis see kokkusaamine jääks sept lõppu - okt algusesse? Üritame siis sinu kuupäevadest lähtuda ja paneme kõik selle enda jaoks lukku. Koha valiku osas võime veel mõelda.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.