Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 31. August 2015, kl 09.42

Palju õnne,Roosaroos!
Mul jäi õigel päeval millegipärast kaal märkimata,märkisin nüüd tagantjärgi,hetkel näitas tegelikult küll isegi rohkem kui kirja sai,aga enne nädalavahetust oli siis selline number ees,kohe märgata kui liikuda ei saanud nädala sees.Täna lähen siis arstile jalaga,eks näis,kas on kukekannus või miski muu.Õnneks aitas kummalisel kombel laupäeva õhtune tantsimine jalale,ehk muud liigutused,nt. ka ujumine pühap., jalale,ei tea,igatahes on jalg parem ja üritan täna veel natukeseks kasvõi kõndima ka jõuda.
Ilusat kohe algavat kooliaasta algust kõigile!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. August 2015, kl 11.07

Heihei!
Täna oli nii mõnus sügisene ilm ja ma läksin tütrega metsa jalutama, nii mõnus värviline juba metsas smiling smiley
Eile käisime emaga seenel ka, ilmselgelt me ei saanud miskit grinning smiley grinning smiley
Piia37, loodame, et saad korda jala ja , et ikkagi pole kukekannud. Mu tädil on ja oi kui jube asi see ikka on. TA mitu korda opil ka käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. August 2015, kl 11.12

Vanarahvas ravis kukekannust selliselt, et kui kusagil keegi ära suri siis tuli kand koolenu vastu panna spinning smiley sticking its tongue out Nii, et edu laiba otsimisel Piia! smiling smiley
Miks ma seda tean, sest mul õel oli sama asi ja siis talle soovitati. Kusjuures suguvõsas ka suri just samal ajal üks vana inimene ära, aga ta ei julgenud lähedastelt küsida, kas võib seda proovida. Hiljem alles ütles neile, kui juba kadunuke maha oli maetud....nojaa siis juba hilja, aga nad olid nõus küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. August 2015, kl 12.26

Päris õõvastav soovitus vanarahval. Ise ma ei suudaks sedasi teha.
Mul oli kunagi mingi RÄMEDAMAT roti konnasilm talla all. Lõpuks läks nii hulluks , et ma ei saanud enam astuda. Ja siis ühel koolivabal päeval ma magasin diivanil ja ema tuli ja tõmbas läbi une selle silma mul välja, ma ärkasin kisades ja talla allt lendas igas kaares verd. Aga näe- lahti sain ja si´iani pole tagasi tulnud. grinning smiley grinning smiley Emast muidugi alatu oma magavat tütart sedasi traumeerida grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. August 2015, kl 12.26

Sorti*

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. August 2015, kl 13.28

Mulle tiinekana meeldis endal neid konnasilmi välja juurida. Räige veri mis alati välja pritsis, aga nii põnev oli vaadata, et tulebki juurdega välja ja auk jääb alles. Praegu mõtlen küll, et võehh, kui rõve ikka!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 01. September 2015, kl 10.53

Jube,on jah kukekannused,lausa 2 tükki,aga koolnu vastu panna,no ma ei tea,ehk paneb higeheitnu ise pahaks,kui lähedastele ei tee see midagi,ehk läheb ajapikku ise tagasi,hetkel kasutan nüüd geeltalda,kuna Jalaeksperdist öeldi,et rõngad olevat jalale tegelt pahad,natuke kergem on,1 jalg mul seepärast hetkel pikem,perearst ütles,et tallaalune kukekannus pole eile tekkinud,pidades silmas,et see ikka juba mõnda aega,mina talle,et seda ma ju räägingi,et juba ligi paar kuud,minu õnn on,et ta on nagu selline heegelkonks sissepoole,ei lähe otse alla,aga räiget valu põhjustab ikkagi,olen kuulnud ka,et kui noorele kuule kekutada,et näed mis mul on aga sul pole,ehk tasub järgi proovida,äkki kaob kiiremini ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 01. September 2015, kl 10.54

Ilusat kooli aasta algust ning teadmiste päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. September 2015, kl 12.38

Noh sai ilus punane tekst smiling smiley Ei olnud taotuslik.

Aga vaatan, et meil tabelis lahtrid otsas. Peaks siis aasta lõpuni ära tõmbama, et näha, kes viimase lisa moti võistluse kinni paneb.

Tahan meelde tuletada, et oranže lahtreid ära näpi! smiling smiley Seal valemid sees.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 01. September 2015, kl 20.48

Piia37, mis mulle veel meelde tuli seoses selle kukekannusega, siis mina kasutasin ka teipimist (kinesioteibiga). Saab edukalt ise teha. Panen sulle ühe video - [www.youtube.com] See on planetaarfastsiidi teipimise kohta. Mina sain teibi oma massööri käest, aga minu arust müüakse neid ka spordipoodides. Muidugi võimalik, et sinul ei ole sellest enam kasu, st konkreetselt planetaarfastsiit peaks tähendama nö kukekannuse eelset olukorda (kanna rasvapadjandi põletik). Tasuks ortopeediga nõu pidada nt. Nagu ma seal endos ka juba kirjutasin, siis mul alguses kahtlustati ka just kukekannust. Röntgen oli tehtud ja esimene arst ütles nii. Seejärel käisin Spordimeditsiinikeskuses dr. Kaspar Rõivassepa juures, kes ütles, et tema seal siiski kukekannust ei näe, vaid on rasvapadjandi põletik. Pidin ära krõbistama paki Dicloperli tablette ja lisaks sain veel mingi kreemiga ultraheliravi. Pool aastat tagasi lasin uued pildid teha (aeg ajalt pärast suuremat koormust on kannad ikkagi valusad, kuigi endise olukorra kõrval on see muidugi köki-möki) ja perearst, et võiksin teha füsiot sidekirme venitamiseks. Plaanisin igaks juhuks ka Rõivassepa juurde minna, et diagnoosis kindel olla, aga ei ole jõudnud. Nüüd ei ole mõnda aega tunda andnud ka, sest pole ju viimasel ajal midagi intensiivselt teinud.

Olen ka kokkusaamise poolt. Ma muidugi eelistaks Tallinnas kohtuda. Mul küll laps enam nii väike ei ole, aga seni ma ööd temast eemal ei ole veetnud. Pärnus olen vaid loetud korrad käinud, seega oleks muidugi hea linnas uudistada seni kuni tublimad liduvad smiling smiley

Sellest nädalast hakkasin korralikuks. Hea oli muidugi lugeda, et teised on ka suvel söömisega hädas olnud. Kaalu panen reedel. Millalgi siin küll kaalusin, aga selle numbri peale pidin pikali kukkuma. Seda oleks praegu piinlik sisestada. Ei oleks arvanud, et nii palju on juurde tulnud. Teisalt muidugi ei tohiks üllatuda. Oma varbajama pärast ei saanud vahepeal ju kõndidagi. Täna kärutasin suht pikalt ja õnneks enam valus ei olnud.

Tugevat iseloomu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 01. September 2015, kl 20.57

Vaatasin nüüd seda Ursulli poolt pandud laserravi linki. No selle kohaselt võiks ikkagi siis teipimise peale mõelda. See aitab ka venitada. Mulle endale küll jäi mulje, et see planetaarfastsiit on see põletikuline seisund, mitte kukekannus ise, aga ega ma mingi ekspert ei ole, lihtsalt guugeldamise ekspert smiling smiley Panen ka veel ühe lingi [static.inimene.ee] Ja, sry Piia, kui sa kõike seda juba lugenud oled smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. September 2015, kl 14.23

Ursull ja Kairee- te endos ei vastanud , küsin siis siitsmiling smiley Mis kell te tulete Pärnu ja kas ikka näeme ?? smiling smiley)))))))
Tahaks jooksma minna, aga vihma kallab nii palju,et kül on ja ei taha nina välja pista. Tegin isegi tule alla katlasse. smiling smiley)) Aga ei ma ei kurda, ootasin väga seda sügist grinning smiley Pidagi hulluks , aga kuidagi elutempo rahulikum kohe grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. September 2015, kl 16.02

Anett, aga kus sa Endos seda kirjutasid? Ma ei märganud.
Me stardime Tallinnast kell 8 hommikul. Üritaks ikka enne starti kohtuda smiling smiley Jagaks FB vahendused mobiili.
Ma käisin täna vee all fotoshootingul. Nüüd nii nõme olla, kõht on punnis sellest õhu välja laskmisest seal basseinis, et vee alla üldse vajuda saaks. Silmad valutavad ja on punased. Andsin auto pojale ka veel päeval ära, seega ma PEAN minema täna jooksutrenni, sest koju saaks alles kell 20 õhtul mehega, kui ta plikaga linna trenni tuleb. Seega tuleb täna eriti pikk trenn mul....kõigepealt jooks Kardiorgu, siis seal kohapeal 1,5h trenni ja siis pean sörkima Spordihalli juurde. Sounds like 3h trenni täna. Nii, et kes endos rabelevad ja kardavad, et ma essaks saan siis vutt-vutt-vutt vihma kätte! :p

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. September 2015, kl 20.16

Homme kaalume! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. September 2015, kl 20.19

9990, palun ära oranže lahtreid puutu. Seal valem sees ja lööb siis sul kogu rea sassi. Ainult heledamatesse kastidesse lisa oma kaalunumber punktiga. Valem arvutab ise kaalukadu ja sa ei pea sellepärast muretsema.
Miskipärast vaid sinu rida pidevalt läheb sassi valemite poolest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 03. September 2015, kl 20.35

Ma kohe üldse ei taha kaaluda, mul täiesti käega löömine hetkel. Ei tea kuidas reele tagasi saada, kohe üldse ei suuda. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. September 2015, kl 05.40

Üle pika aja on mul ka heameel kaalu sisestada.
Tean, et Orgut jälgides saavutaks ka suurema miinuse, aga esimesed kolm päeva olid mul täiesti kaootiline jälgimine. Esmaspäeval sõin veel oma viimase torditüki, kui magusast loobusin ning edasi olen paaril korral veidi muutnud tema menüüd, arvestades seda mis mul kapis on ja ka aega. Sest olgem ausad õhtul kui koju tulen see aeg lihtsalt peksab jalaga takka. Nii kui koju saan, siis jooks, söök endale õhtuks, söök lastele ja kui lõpetan söömise siis hakkan sööki ettevalmistama hommikuks ja järgmise päeva lõunaks ja siis ongi põhimõtteliselt magamamineku aeg. Püüan mitte mõelda sellele, et ma pean pidevalt kokkama ja loodan, et varsti asi sujub nii hästi, et jäävad mingid kindlad retseptid mida iga nädal teen ja suudan chillimalt seda vaaritamist võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. September 2015, kl 07.05

Ursull- väga kena miinus ju!
Minul tuli ka pisike miinus. PArem ikka kui pluss. Olen ka nagu käega löömise piiril. Eile siis käisin poes, ostsin krõpsu. Koju jõudsin võtsin paar ampsu ja siis küsisin endalt, et miks ??? Mulle ju isegi ei maitse enam. Viskasin paki prükasse ja läksin jooksma. OI kui paha mul ikka oli, see krõpsu maitse suus, ajab siiani öökima.
Ma nüüd eile ikkagi süvendasin endale, et saan hakkama ja näen seda nr 5te oma kaalul ees. Tegin endale ka toitumise menüüd, st nädalamenüü. Siis ei teki kiusatust libastuda. Pärast kirjutan oma välja mõeldud menüü siia. Aidake sisi kohendada kui vaja miskit smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. September 2015, kl 07.23

Ma ma võtan ikka hullumeelselt juurde. Hetkel ei ole ka muud võimalust, kui tahan ennast vähekenegi normaalselt tunda. Nimelt sunnin ennast sööma, kui jälle halvaks hakkab kiskuma. Ning lihtsalt näksimine enamasti aita, pean korralikult sööma, siis tunnen ennast inimesena. Eelmine nädal kaal siin enamasti seisis, aga no see oli jube piin, ei oksendanud, kuid koguaeg olin selle piiri peal. Eluisu hakkas juba ära kaduma. See nädal on juba veidi lihtsam olla olnud, kuna söön rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. September 2015, kl 07.40

REEDE
Hommik: 8viljapuder + kohv piimaga ( ILMA SUHKRUTA grinning smiley )
Lõuna: Kanasupp
Õhtu: kodujuust kodumarineeritud kurkidega

LAUPÄEV:
Hommik: omlet spinatiga, värske kur ja 1 kohv ilma suhkruta
Lõuna: Mustikamarinaadis liha ( olin endale ostnud, kuigi võiks ju ise teha lihale mingi marinaadi) + värske salat
Õhtu: kui suppi üle, siis kanasupp ja kui ei siis kodujuustu värske kurgiga näiteks

PÜHAPÄEV:
Hommik: sepik keedumunaga ja kohv
Lõuna: jääb lahtiseks, kuna jooksu päev grinning smiley ja kas läheme sööma või õgime minu juures või kuidas kulgeb...
Õhtu: jätan ka lahtiseks

ESMASPÄEV:
Hommik: puder ja kohv
Lõuna: Porgandipüreesupp sulajuustuga
Õhtu: pasiiliku-mozzarella-kirsstomati salat

Hetkel olen nii palju välja mõelnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 04. September 2015, kl 07.41

Oii Roosaroos, tulebn see raseduse aeg kõik meelde. Ma oksendasin ikka korralikult ringi... HUuuh , oli ikka õudukas see olemine.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Kuupäev: 04. September 2015, kl 08.14

Anett, kas nende toikordade vahel ka väiksed vahepalad on, nt puuviljad? Hetkel tundub, et sellest menüüst mulle nt jääks väheks. Kontrolli nt kalorsus ka üle, siis kindel, et endale liiga ei tee.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. September 2015, kl 10.06

Just tahtsin sama öelda sulle Anett, mis Roosaroos. Lisa pudrudele näiteks juurde värskeid marju, soolasele rohkem rohelist juurde. Et keha säilitama ei hakkaks siis vaata, et sööksid iga 3-4h tagant. Liiga pikk vahe ei tohiks olla, seega õun või pirn vahele süüa on täiesti ok. Valku nagu oleks ka veidi vähe mõnel päeval. Pärast trenni tahab keha kindlasti valku saada, nt. kodujuustu või kohupiima suhkruta.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 04. September 2015, kl 15.36

Mul jääks ka sellest väheks. Anett, me muidugi ei tea kui mehised need portsud sul on, aga ma kaldun arvama, et mitte väga. Aga nagu Ursull ütles, tee asja mitmekülgsemaks ja lisa veidi erinevaid vitamiine sisaldavaid marju ja juurikaid.

Minul see nädal kaal sama, aga peale kõikide nende šokolaadide ja kaneelirullide söömist üldse ei imesta kaa. Mul vist stress või miskit, sest iga päev söön paki kaneelirulle ära, jube isu nende järgi. Mitte, et see kuidagi hea oleks, aga vähemalt ei söö ma neid lisaks nö tavatoidule vaid selle asemel. grinning smiley Kaloreid tuleb üle 2000 ikka iga päev.. Ohjah.. Samas ma kõnnin ka palju, niiet vast väga hullu pole ja vast saan ruttu rutiini ja hakkan normaalselt toituma jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. September 2015, kl 21.20

siucra, vahest on asi selles, et sul kaneeli järgi lihtsalt isu?
Kui hommikuti segada vee hulka 1 tk öko-kaneeli ja see ruttu sisse juua, siis äkki see leevendaks seda kaneelirullide isu ja ühtlasi hommikuti puhastaks ja ärgitaks enne söömist su seedimist.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: siucra
Kuupäev: 07. September 2015, kl 07.45

Kusjuures sul võib õigus olla. Ma arvan, et ma ostangi täna kaneeli ja vaatan kas see aitab, sest nädalavahetusel sõin jälle kaneelirulle grinning smiley Nüüd on see kaalul ka näha, loodan reedeks ikka maha saada selle. Muidugi teatud aeg kuus, selles ka asi kindlasti. Huvitav, mis vitamiinist mul puudus on, et mul selline isu on. Tavaliselt millegi jube isu näitab seda, et midagi on kehas puudu.

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. September 2015, kl 10.00

Nii, mina olen nüüd nädalaega vägagi korralikult Orgu kava järginud. Ainuke patt on kohv piimaga, sest menüüs piima ei sisaldu. Algul läks ilusti kaal alla kuni tänaseni. Õigemini eile esimene patusöök pärast võistlust sai söödud väike tops borši, aga see oli ka pigem sinna lahjema poolne. Isegi leiba ei võtnud kõrvale, sest Orgu kava ei näe leiva söömist ette. Pärast autos sõin veidi pähkleid peale - ilmselgelt liiga palju 1 päeva kohta, sest tavaliselt on päevas lubatud pähkleid süüa 20-30g. Noh igaljuhul on mul kaal tagasi alguses sad smiley Ilgelt nutt tuleb peale. Jätkan edasi kava järgimist ja loodan, et see puhtalt mingi füüsilisest pingutusest tekkinud lisakilo. Päevadeni oleks nagu veel aega...

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: Mädži
Kuupäev: 07. September 2015, kl 12.30

Minul nädalavahetus kõige tublimalt ei möödunud. Reedel oli sõbrantsidega väike restoõhtu, kus jõin klaasi veini ja sõin kooki. Õnneks see magustoit kõige parem ei olnud ja pool jäi järgi. Laupäeval sai ämma juures käidud, st patustamine jätkus. Ja kui mina olen juba patustamisega algust teinud, siis puudub mul igasugune iseloom. Ilmselt mõni rahuldubki sellega, et sööb paar küpsist ära ja mõtleb, et nüüd on kõik. Minul on täiesti vastupidiselt. Kui juba olen nö patustanud, siis on alati sellel päeval tahtmine kalorilugemisele käega lüüa ja võtta viimast, et siis jälle "homsest" korralikuks hakata. Eilne päev oligi ok ja täna olen ka jälle ree peal, aga kui aus olla, siis täiega unistan magusast. Sööks isegi paar kaneelirulli ära smiling smiley Ilm on muidugi ka selline masendav, mis sellist patustamist soosib. Aga üritan ikka iseloomu kasvatada ja reedel kaalul miinust näha.
Ursull ja teised, kuidas Pärnus jooks läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: smiling bouncing smiley Jaanipäeva pringid hirved smiling bouncing smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. September 2015, kl 14.16

Minul tuli uus ametlik rekord 1:06. Olin 38 sek kiirem eelmisest rekordist.
Oleks tahtnud jääda tunni sisse, aga ju seda ülekaalu liiga palju veel, et suuda kiirust arendada. Ülimalt heameel oli Anetti lõpuks näha silmast silma. Kaireet ma juba olen näinud, seega igati vahva päev oli.
Anetiga oli meil pool distantsi väike rebimine. Jooksime tasapisi üksteisest ette. Aga kaotasin ta silmist pärast joogipunkti, kuna ma loll jäin seisma. Meil vist ajaliselt oli 2 min vahe ka, ehk siis Anett oli tublim smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.