Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellanti!
Saatis: rosca
Kuupäev: 31. October 2010, kl 20.24

Päikest !
pikkus 162cm ja kaalu 85kg.Otsin kaaslast kellega koos kaalu langetada!Tahaks jõuda 65 peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Kuupäev: 01. November 2010, kl 14.09

Tere!
Pikkus 173cm ja kaal 83, vaja oleks jõuda 3 kuuga 71kg peale. Veidi vähem kui Sul vaja alla võtta, aga ma olen raudselt poole laisem ka :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: Ellash
Kuupäev: 01. November 2010, kl 15.33

Tahaks ka Teiega ühineda!

Pikkus 178cm ja kaal 98kg.Nii et -20 kg oleks vaja alla võttagrinning smileyKoos tehes oleks motivatsiooni rohkemwinking smileyTeeme ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Kuupäev: 01. November 2010, kl 17.45

Teeme ära muidugi!!!
Ma ise ei ole eriti tugev arvuti alal ja ei ole ka pidevalt kahjuks arvuti taga (lapsega kodune küll, aga laps "röövib" ju kogu aja...), kas kumbki teist võtaks parem enda peale selle tabeli koostamise äkki, ja vist tuleb uus teema ka algatada meie duelli kohta? Või ootame veel liitujaid?
Tahaks juba ruttu saledaks saadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: rosca
Kuupäev: 01. November 2010, kl 19.11

Jee!
teeme ära jah!
Aga sama siin selle arvutiga ,et sutike võhik :-(muidu olen nõus kõigiga kampa lööma -seltsis segasem...:-)
Minu plaaniks on 6kuud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: Ellash
Kuupäev: 01. November 2010, kl 20.16

Olen siin foorumis küll uus, aga võtan selle tabelivärgi siis enda pealegrinning smileyKambapeale katsume kuidagi hakkama saadawinking smileyKas ootame veel, või teen täna uue teema meie duelliga ja saame reedel juba esimesed kaalud kirja panna?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Kuupäev: 01. November 2010, kl 22.46

Ahhoi!

Astun meeleldi Teie sekka smiling smiley
Minu mõõdud: Pikkus 175 cm ja kaal 83kg. Eesmärk samuti 65kg ning ca 3 kuud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: Katy
Kuupäev: 02. November 2010, kl 07.11

Hei!

Ma lööks ka kampa. Olen 165 cm pikk ja kaal 82,5. Ideaaliks on ka 65 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: rosca
Kuupäev: 02. November 2010, kl 07.54

Hei,hei!
Hommik Ellash! aga teeme siis täna tabeli ära kõigi le viiele ja siis -lukku!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: Ellash
Kuupäev: 02. November 2010, kl 08.36

Nii nüüd on siis meie 5 duell algamas.See teema on nüüd lukuswinking smileyteen siis uue teema Duell ja meie 5 nimed.Panen sinna need andmed mis siin on, kui kellegil on muutunud siis kirjutage,muudan ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Kuupäev: 02. November 2010, kl 12.49

Oo, tore näha veel liitujaid! Üritan ruttu reedeks muretseda uue kaalu, et saaks täpne algkaal kirja, see 83kg on mul tavalise kaaluga kaalutud, aga viimati olid digikaalul hoopis teised (ja paraku veelgi ebameeldivamad) numbrid eesgrinning smiley Ja suure kaalumisega läks ta hoopis rikki. Nüüd oleks viimane aeg uuesti alustada!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: rosca
Kuupäev: 02. November 2010, kl 12.57

Sama siin ,et lähen täna digikaalu ostmasmiling smileykui juba,siis grammi täpsusega-või on see kiikseye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellanti!
Saatis: Sipsik06
Kuupäev: 02. November 2010, kl 20.08

hüüdsin, aga ei osanud õigel ajal õiges kohas olla- jäingi välja eye rolling smiley.soovin leida paarilist

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.