Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 28. September 2015, kl 12.10

sel nädalal on küll plussi oodata- päris tempokas toidu ja alkoholiga sisustatud nädalavahetus on selja taga sad smiley oleks ainult meelekindlust, et ülejäänud päevad suudaks olla 100% kavas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. September 2015, kl 12.21

Oi, Pirts, sa pole ainuke. sad smiley Ma küll alkot ei tarbinud, aga toiduga patustasin küll, mis teha kui nii toredad külalised harva käivad. Tänasest joon jälle vett ja pean ülitäpset arvestust. Pinguta palun koos minuga! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 28. September 2015, kl 12.33

ojaa, püüan reedeni olla 100% kavas ja pingutada. Plaanisin ka min 4 treeningut sel nädalal, aga nina on nohune ja kurk valus. Ei tea, kas on hea mõte spordisaali rassima minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. September 2015, kl 12.42

Pirts, eks vaata ikka enesetunde järgi, mõttekas on vist täna ravida ja homme trenniga alustada? Aga mina olen vist rohkem Printsessainessaga ühest puust, et rohkem vett ja vähem trenni smiling smiley Kui see toimib, siis ma olen hetkel rahul.

Forte, anna palun oma tänane algkaal, sest reedeks tahaks juba sinu miinust näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 28. September 2015, kl 14.57

Annan homme hommikuse, sest ma pole nüüd üle nädala vahepeal kaalunud, endalgi on päris põnev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2015, kl 15.55

Tere!
Sooviksin väga liituda teie seltskonnaga.
Tapset kaalunumbrit ei tea veel hetkel, aga peaks oleme nii 90 - 91kg vahel.
Eesmärk on suur ehk siis tahaks jõuda oma ideaalkaaluni, mis on 70 kg.
Selle aasta lõpuks tahaks kaaluda 80 - 82kg ning ülejäänud kilod jätta järgmisesse aastasse.
Olen hetkel võtnud plaani muuta paremaks oma senine toitumine ning loomulikult olla igatepidi aktiivsem. 1 oktobbrist on plaan ka trenni minna.
Kõige raskem saab olema minu jaoks minu mees ja lapsed, kes kindlasti tahavad oma eelistuste järgi toituda ja just sel põjusel otsingi tugi, mis distsiplineeriks mind rohkem ja oleks koht, kus ennast välja elada vajadusel.
Oleksin väga tänulik, kui võtaksite mind kampa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. September 2015, kl 17.11

Jah, Rapuntsel, ikka võtame kampa. Anna täpne algkaal ja läheb lahti, aasta lõpuks -10 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. September 2015, kl 17.18

Ma loodan, et keegi vastu ei ole kui uusi pingutajaid ühineb smiling smiley Mida rohkem meid on, seda rohkem üksteist toetame.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2015, kl 19.05

Ooo väga tore ja armas! Annan endast parima ja olen teile ka toeks!
Kas ma sain õigesti aru, et kaalu edastatakse reedeti?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 28. September 2015, kl 19.48

Reedeti,jah. Aga oma algkaalu võiksid ka anda, millega saaks juba reedet võrrelda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 28. September 2015, kl 20.02

Kuna ma kaalun end hommikuti, siis oma esmase täpse kaalu edastan homme, kui on täpselt endal ka teada, mis seis on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 29. September 2015, kl 09.40

Minu tänane algkaal 91.1kg ehk siis oli viimane aeg end käsile võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 29. September 2015, kl 10.42

thumbs up mida rohkem duellitajaid seda rohkem hoiab seltskond motivatsiooni üleval. need duellifoorumid, kus paari kuu jooksul keegi korra njäu teeb, ei ole üldse stimuleerivad kahjuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 29. September 2015, kl 11.12

Minu algkaal tänase seisuga 91,5kg. Rapuntsel, hoia alt winking smiley
Reedeks ma erilist langust ennustada ei julge, sest kuu lõpp on mul "see" aeg, kui keha vett kinni hoiab, aga mõistagi annan ma endast parima.

Toitumisest pole siin siiani palju juttu olnud. Mis meetodit/põhimõtteid/reegleid te järgite?
Ma olen enda jaoks erinevatest toitumisnõuannetest sobiva (loodetavasti!) kombo püüdnud koostada.
Esimese hooga tuleb meelde nt:
* Hommikul söö putru! Eelistan täistera kaeraputru või seitsmeviljaputru
* Väldi tühje süsivesikuid (nisujahu, suhkur) ja head süsivesikud (puuviljad, aedviljad, täistera tooted) planeeri päeva esimesse poolde. Hoia süsivesikud kuni 50% peal
* Väljas süües telli suppi või prae korral kartuli/pasta asemel toorsalatit
* Kui kõht tundub tühi olevat, joo kõigepealt klaas vett. Janu ja nälga on lihtne segi ajada.
* Ära tarbi vedelaid kaloreid (magusad veed, limpsid, alkohol)
* Tarbi häid rasvu (oliiviõli, pähklid, seemned, avokaado), need hoiavad kõhu kauem täis
* Pea piiri piimatoodetega (ma ei talu neid hästi). Eelista "pisikutega" jogurtit ja lisa sellele linaseemnepulbrit või kliisid.
* Söö tooreid/töötlemata aed- ja puuvilju iga päev. Puuviljadest eelista vähem suhkrurikkaid (nt mitte ploom, viinamari)
* Söö muna (eelista oomega-3 mune või vutimune), aga mitte rohkem kui 4tk nädalas (need kipuvad mul kõhtu kinni panema)
* Söö rohkem kala

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 29. September 2015, kl 12.42

Forte - sinu toitumise kirjeldus oleks nagu täpselt minu sõnad!
Lisaks loobusin kohvi joomisest. Valgest loobun ka, ehk siis kõik jahutooted, suhkur ja suures osas piimatooted. Piimatoodete puhul jätan menüüsse fetajuust, keefir, kreeka jogurt, maitsestamata laktoosivaba jogurt - ülejäänud tooted ei mõju mulle hästi(kõht kinni). Samuti proovin vähendada soola tarbimist ning maitsestada toitu maitseainetega.
Ja muidugi tuleb palju liikuda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 29. September 2015, kl 14.15

Kohvi joomist püüan ma ka vähendada ja piirdun 1-2 tassiga (ilma koore ja suhkruta) päevas. Päris ilma (veel) ei saa, siis pea pool päeva valutab.
Piimatoodetest mul on menüüs mõõdukas koguses hapukoor, jogurt, juustud ja või. Piima, keefiri jms pole ma kunagi joonud. Jäätis läheks muidugi iga ilmaga, aga see on praegu out. Kodujuustu idee poolest võiks iseenesest süüa, aga minu jaoks on sel (nagu kohupiimalgi) mingi spetsiifiline lõhn ja ma ei suuda neid süüa.

Ahjaa - tabelisse eesmärk ka. Kas see "aasta lõpp" on viimane reede sel aastal? 25.12? Kohe peale jõule grinning smiley Või nädal hiljem 01.01.2016? Sinna on 13-14 nädalat aega, seega panen eesmärgiks -12kg ehk 79,5. Esimese numbri vahetus on alati nii tore. Eeldusel, et see esimene muidugi suuremaks ei vahetu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 30. September 2015, kl 15.00

Tere kõigile ! smiling smiley Pole pikka aega siin käinud ja lugenud mida te kirjutate! Päris huvitav oli lugeda ja häid mõtteid endalegi siit näpistada! smiling smiley Te räägite mida teie sööte....Mina olen oma menüüst välja jätnud jahutooted...Leivad,saiad pudrud isegi...kuigi putrusid ma eriti polegi kunagi söönud. Põhilised asjad mida söön on rohelised ja toored grinning smiley no kindlasti ka natuke punast.....tomatit,paprikat, porgandit. Ja loomulikult kala....lemmik on punane kala! Täna aga teen valget kala! Põhiline päevamenüü koosneb erinevatest värsketest rohelistest taimedest ja igapäevaselt söön ka puuvilju! ja veelkord vesi vesi vesi ja vesi grinning smiley. Kohvist mina ära ei ütle. Joon kohvi kaks korda päevas ja piimaga! Suhkrut pole kasutanud juba pea 4 aastat! smiling smiley Kõike toredat ja jaksu edaspidiseks. Mõtleme positiivselt! Elu ju ilus !!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 02. October 2015, kl 06.46

Tere hommikust! Minu kaal täna 79,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: pirts123
Kuupäev: 02. October 2015, kl 06.54

OMK, minu luusrinädal kajastub ka kaalus, langus vaid 100g. kaal täna hommikul siis 72,8. uus ndl peab tooma uue motivatsiooni ja järgmiseks reedeks luban palju palju paremat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sämmuke
Kuupäev: 02. October 2015, kl 07.49

77,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 02. October 2015, kl 08.26

Hommikust! Mina olen sel nädalal kõige patusem, kaal 91,5 kg (+1) sad smiley ja järeldused tegin ka juba ära: vett jõin vähe, kahel õhtul patustasin ja rasked päevad takkapihta. Luban järgmiseks reedeks kõik tasa teha. Ma saan kindlasti hakkama! vaatamata sellisele tagasilöögile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 02. October 2015, kl 08.29

Hei Sirtsik! Pole hullu midagi! Sa saad hakkama! Meie toetame sind! Nägu kohe naerule tagasi,sest see pole mailma lõpp! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 02. October 2015, kl 08.39

Oi, aitäh, Printsessainessa! smiling smiley Sellise toetusega ma saan tublisti jõudu juurde. Nojah, maailma lõpp ei ole, aga endas olen pettunud, et nii saamatu olin sel nädalal. Nüüd uue hooga pingutama! Tänud Sulle veelkord!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 02. October 2015, kl 10.36

Minu täna hommikune kaal 90,4kg Olen tulemusega ülimalt rahul, sest arvestades olukord, kus mul just algasid rasked päevad, mil ajal ma tavaliselt üldse võtan hoopiski juurde, siis on tulemus igati positiivne minu jaoks. grinning smiley

Ja teate, mina usun, et + nädalad peavad ka olema, sest siis ei ole kaaluseisakut ning kui pingutada edasi ja mitte kaotada usk endasse, siis läheb edasi kõik nii nagu tahad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 02. October 2015, kl 10.59

Minu kaal 90,4 ehk -1,1. Arvestades, et ma liitusin alles teisipäeval, siis võin väga rahul olla. Ühest küljest alguse asi, et õhin suurem ja kaal kiiremini kaob, teisest küljest olen ma tõesti tubli ka olnud. Nädalasse mahub 72km rattasõitu ja üle 4h kiirkõndi.
Järgmisel nädalal tahaks väga näha 8-ga algavat numbrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: tups
Kuupäev: 02. October 2015, kl 17.12

Tere.
Täna 78 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: Forte
Kuupäev: 04. October 2015, kl 12.49

Mina nägin täna 8 ära!
Olin eile terve päev väljas. Nädalavahetused on esialgu kriitilised, peab omale mingit mõistlikku tegevust otsima, et pidevalt käepärast olev söök liiga ei ahvatleks. Mõnus, et ilmad on siiani üsna soojad olnud, saab veel rattaga sõita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: minnukas
Kuupäev: 05. October 2015, kl 09.34

minu reedene kaal oli sama, mis eelmisel nädalal. Teen nüüd 3 korda nädalas trenni ka ja kuidagi raskem on mitte rohkem süüa. Ei mingit muutust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Kuupäev: 09. October 2015, kl 05.42

Hommikust! Minu kaal täna 78.6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama minuga???? smiling smiley
Saatis: sirtsik
Kuupäev: 09. October 2015, kl 07.30

Hommikust! Minu kaal täna 90,4 (-1,1) kg smiling bouncing smiley ma saingi hakkama,

Printsessainessa, Sa oled ikka nii tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.