Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 30. October 2015, kl 09.17

Hei!!!

Kuulge, me kõik oleme tublid ju!
Mango, sul ikka nii piiripeal, et kohe tuleb kuuega algav number ette! Oi ma ootan seda endal ka!!
Ja ikka jaksan edasi minna.
Ilmselt sellist hoogu enam pole peal, et iga päev võimleks ja 100% oma kaalu ja kehdaga tegeleks, aga siis ehk muutukski kinnisideeks.

Nii et - edasi, rahulikult, aga kindlalt.
Ja nüüd tundub see vastlapäeva eesmärk ikka väga reaalne, ma ju alguses suurustasin, et ma ikka rohkem plaanin saada. No katsuks esialgu sellega hakkama saada, siis teeme uued plaanid...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 30. October 2015, kl 09.23

Miinus 0,9! hot smiley Isegi kui see on ajutine, siis ma olen super rõõmussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 02. November 2015, kl 17.09

Rõõmsat esmaspäeva!

Panin tähele, et meie kaalujate rivi on hõredamaks jäänudconfused smiley
Kus olete Snyggflicka, Hatugirl?

KAALUTABEL ootab!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 03. November 2015, kl 09.28

Mina pole kuskile kadunud, nädalavahetus on lihtsalt taas märkamatult möödunud ja ega kaal ka kuskile ei liigu. Kogu aeg on nii kiire igasuguste asjadega... Aga peab korralikult pingutama, et see kaal ükskord liikuma hakkaks allapoole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 03. November 2015, kl 16.04

Tore, et alles oled!
Seltsis ikka segasemsmiling smiley

Kuskil (äkki kuskil siin foorumites) oli kirjas, et kaalu langemine on seotud piisava unega. Uni aitab stressi vastu ka- kui on aega magada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 03. November 2015, kl 16.29

Eks ma proovin magada piisavalt. Lapsega ca 20.30 voodisse, hommikul 5.45 äratus smiling smiley Lihtsalt pärast lapse lasteaiast toomist, söögitegemist, pesemist ja kodu korrashoidu ei jäägi kuigi palju aega, et lisaks end liigutada. Aga küll kuidagi hakkama saab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. November 2015, kl 10.57

Minul ei liigu asi kohe kuidagi.Juba on kaalul 90kg ees ja ei saa kuidagi ree peale sad smiley
Ilmselt oli naiivne arvata,et suudan 3kuuse lapse kõrvalt kaalu langetada = korralikult süüa.Minu võtmesõna kaalulangetusel on korralik lõunasöök,see on läbiproovitud ja ainuke toimiv asi.Kui seda ei saa,siis on õhtuks hundiisu ja kohene kaalutõus.Kuna tita on (erinevalt keelmistest lastest) väga emmekas ja ei ole nõus eriti üksi asjatama,siis ei jõua omale ka päeval korraliku süüa teha.Kui laps viimaks lõunaunne jääb,saan hakata alles süüa tegema aga selleks ajaks on minu "lõunarong" juba läinud.
Katsun saada asja nüüd kuidagi nii kaugele,et peale kuut õhtul enam ei sööks.Eelmisel sügisel õnnestus ka nii esimesed kilod kaotada.Uuest aastast,kui laps juba 5-6kuune,alustaks uuesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 05. November 2015, kl 16.24

hatugirl, ära anna alla, proovime koos, mul on ka laps alles kolmekuuseks saamas.
Samasugune memmekas, elab ainult tissi otsas.

Õnneks (ja kohati ka minu suureks "vaevaks"winking smiley teeb ta AINUKESE päevase pika une vankris. Ja mitte seisvas vankris, vaid liikuvas - ja seega, kui ma tahan, et ta vähegi mu tissi otsast ära oleks, siis pean temaga käima. Pühapäevane rekord oli 15 km.
Hakkasin samal ajal kuulama hispaaniakeelseid tekste, et kord õpitud keel uuesti kätte saada, siis läheb see aeg ka ludinal - ja ega ma mingit megatempot ei tee, aga nii, et pärast ikka higine ja peab dušši alla saama.

Ehk Sul ka aitab käimine? suuremad lapsed ja pere muidugi tahavad ka tähelepanu, aga ehk see käimine aitab kaasa.

Samas mõistan su hundiisu ja käega-lüüa tahtmist. Endal ka aegajalt, aga ega sellest "tervislikust elust" pole ju kuhugi ega kunagi pääsu, ka peale normaalkaalu saamist tuleb seda ikka mõistuse piires jätkata.
Ise olen uhke selle üle, et piirasin märkimisväärselt koguseid (raseduse ajal sõin ikka kontrollimatult, kaks taldrikutäit oli tavaline), ei söö pirukaid-saiu ja katsun mingitki regulaarsust söökidele anda.

Mis ei tähenda, et ma homset kaalumist julgelt ootaksin...

Aga, ole ikka meiega Hatugirl! Mis siis, et ei edene suure hooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 07. November 2015, kl 18.17

Tere kõigile.

Olen uustulnud ja just sattusin lugema teie vastlapäevaks - 10 duellitamist.
VAHVA !
Olete juba üle kuu toimetanud ja ma kangesti tahaks ka teie seltsi...
kas on juba lootusetult hilja või võtate veel kamppa ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 07. November 2015, kl 19.35

Tere tulemast Riinutriin!
Usun, et kellelgi ei ole midagi selle vastu kui meie read täienevadsmiling smiley
Lisa aga oma andmed tabelisse ja pingutame koossmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 08. November 2015, kl 08.57

ilusat päikselist hommikut Mango,

Tabelis oligi lahter minu jaoks juba valmis !
Tänudsmiling smiley
Täitsin ära (kuigi tänane kaal oli suurem, kui eile ise prognoosisinangry smiley).
Aga kaugemalt stardipositsioonilt äkki saab pikema liu vastlapäevaks winking smiley, onju?
Läks !

Esimene samm tervislik hommikusöök täna küll välja ei tulnud - tiramisu.
Aga pikk päev ees koos paljude uute sammudaga.

Seega järjepidevust kõigile
ja kui saan omaltpoolt kedagi jõuga-nõuga aidata,
teen seda
ikka alati HEAMEELEGA.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. November 2015, kl 10.47

Tänan heade sõnade eest teaberry!Tänu sinu kirjale sain uut motivatsiooni smiling smiley Panin oma jubeda kaalunumbri tabelisse kirja ja hakkasin vaikselt uuesti pusima.
Minu kahjuks on see,et laps enam tissi ei võta,saab ainult pudelist veel veidike rinnapiima ja magab tema suurepäraselt oma pikema lõunaune just seisvas vankris sad smiley Kui sellega sõidan meie metsavaheteedel,siis on silmad lahti.Mõnes mõttes on see jälle hea,sest see on ainuke aeg kus on aega perele soe söök valmis teha.
Raseduse aeg sain kõike ja piiramatult süüa,võtsin juurde vaid 6kg.Olin 2kuud enne rasedaks jäämist 94,5kg,siis sain kaalu siin pusides 90 peale selleks hetkeks kui triibud sain.Sünnitama läksin 96kg,haiglast tulles olin 86kg ja paar nädalat hiljem 83kg.Edasi aga hakkas vaikselt jälle tõusma sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 12. November 2015, kl 11.09

Hatugirl!

Pakun, et Sinu praegust kehakaalu mõjutavad veel igasugused hormoonid. Kindlasti ei tea me kõiki hormoonide mõjusid. Loodetavasti need mööduvad 9 kuugasmiling smiley Olgugi, et sul nn beebikilosid vähe tuli, siis ilmselt siiski ütlusel "9 kuud tuleb, 9 kuud läheb", on tõetera sees.

Ära anna ilma võitluseta alla!
Jõudu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 14. November 2015, kl 13.38

Tere Mango,
Panin täna oma lahtrisse uue kaalunumbrispinning smiley sticking its tongue out
Aga viimast rida kokku ei liida.
Palun ole kena kontrolli seda tabelikest, sa tunned ta hingeelu kindlasti paremini ...
ilusat alanud nädalavahetuse jätku kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 15. November 2015, kl 19.28

Nonii, nüüd ma ise natuke reelt libisenud...
Lapse sünnipäevanädal, palju kooke ja rutiinist väljumist ja kohe tagasilöök missugune.

Aga elan oma häbi te ees üle ja panen siiski numbri kirja.

Ehk uuel nädalal on aega jälle toite kirja panna ja siin rohkem olla, see annab alati jõudu.

Oh, praegugi võitlen sellise söögiisuga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 15. November 2015, kl 20.03

Ohhh...

Ma tean Teaberrysmiling smiley Mul sama- neljapäevast alates on pidustused. Reedel hommikul õnneks oli kaal vaid +0,1, aga tänaseks juba kindlasti rohkem. Uus nädal toob jälle tagasi tabeli kallale ja säästurežiimile. Päevad saavad ka mööda, siis kaal jälle taganeb.

Riinutriin!
Tabel ei armasta komasid. Kirjuta koma asemel punkt, siis liidab kokkusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 16. November 2015, kl 18.43

Selge , Mango !
Pean nüüd punktuaalselt meelses, et panen punktiarmastajale tulevikus ainult punktetongue sticking out smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 20. November 2015, kl 09.33

Mina siin ikka oma -100 g'ga grinning smiley Aga vähemalt on miinus!
Järgmisel nädalal loodan rohkem liikuma saada, siis talvepuhkus tongue sticking out smiley Saab lapsega jalutama minna ja kõik mänguväljakud läbi käia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 27. November 2015, kl 09.16

Jätan seekord nulliringi. Ei tasu kaalule minnagi. Olin nädalapäevad haige ja kohe algamas igakuine tsükkel, mis tähendab minu puhul õhupallitunnet ja kehakaalu tõusu, ükskõik kas hoian end söögiga tagasi või mitte. Järgmiseks nädalaks peaks kõik jälle korras olema ja kaalulangus ka korralik. Eelmine kuu oli kaalulangus seoses teatud aja lõpuga 3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 27. November 2015, kl 11.02

Uskumatu, alguses tundus vastlapäev niiiii kaugel ja ma arvasin, et appikene, selleks ajaks ma LOOMULIKULT SAAN kaalu 10% alla.
Aga läheb ikka visalt küll.
Aga läheb.
Kui on ükspäev raskem, söögiisu suurem ja ahvatlusi rohkem, siis see ei tähenda veel, et lõplikult alla anda. Kohe uuesti!
Aitab ainult pidev mõtestamine, mille ja miks ma suhu pistan. Et kas nälg või isu....
Kui ma mõtlen, kui paljudele ahvatlustele olen suutnud "ei" öelda ainult arusaamisega, et ma ei ole ju näljane...
Jõudu teile ka ja lähme ikka rõõmalt ja koos edasi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 04. December 2015, kl 12.05

Halloooo, tüdrukud!!!
Ma vajan tuge!!!!

Tulge ikka jagage, kuidas teil edeneb ja kuidas toime tulete?
Mul vahepeal ikka selline minna laskmise meeleolu kui te ei valva!!!

Aga nüüd pean seda tõsisemalt ennast kätte võtma, mul vääääääga põnev ja pidulik sündmus plaanis veebruaris, no ei taha heinasaad olla oma kleidis.

Kindlalt pean selleks ajaks saama vähemalt 63 kilo peale!

Tulevad napi söögiga jõuludsmiling smiley

Minu napp miinus kaalutabelis kirjas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 04. December 2015, kl 15.38

Palju õnne Teaberry!
Rõõm kuulda, et sul pidu tulebsmiling smiley Kui on nii oluline eesmärk, siis on ka hea pingutada, eks?
Pea vastu!

Minul ei ole vastu panna küll mitte mingit rõõmusad smiley Olen jälle algpunktis tagasi.
Kuidagi nukker on neid numbreid nähaconfused smiley
Kardan, et teen midagi väga valesti... Vahel on küll šokolaadipäevad, aga panen need ilusti kirja. Treener lohutas, et võib olla on mul lihased rasva asemele tekkinud ja seetõttu kaal kasvab. Kehahoiak on küll sügisest alates paranenud ja enesetunne ka päris hea, aga no see kaal ja ümbermõõdud...

Loobuda ma veel ei kavatse, aga otsin lisaks kaaluabile ka muid alternatiive. Olen mõelnud role.ee toidutesti teha, et selguks nn keelatud toiduained.

Tabelit kavatsen kuni vastlapäevani ikka täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 08. December 2015, kl 14.44

Eh, jõudsin ka lõpuks siia. Reedel kaalusin end küll, aga kirja panna ei jõudnud. Ja mis teha, pluss on. Vahetasin just töökohta. Panen selle stressi ja kohanemise arvele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 11. December 2015, kl 11.15

Juhhuu!
Mu kaalu esimene number on vahetunud!
Kunagi enam ei taha ma näha oma kaalul seitsmega algavat numbrit!

Usun endiselt, et kõik on võimalik!

Väike mure on jõuluajaga, mil oleme maal - ja seal on lihtsalt selline harjumus kogu aeg süüa...
Aga olen praegu nii äksi täis, et loodan selle ka üle elada.

Ja juba ongi kergem olla!
Helikopter, ma vaatan et sa oled põhimõtteliselt ikka tublisti miinuselainel!
Mango, kas sind saab kuidagi toetada või utsitada? Pane ikka kirja kõik, see motiveerib?
Selleks me siin ju oleme, et üksteisel ka silma peal hoida ja aidatasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 11. December 2015, kl 12.09

Tere polaarhämarikku kõigile!

Ma unustasin täna hommikul ära, et on reedeconfused smiley Homme kaalun. Söödud asju panen ikka kirja.

Tõeline talveuni on pealsmiling smiley Hommikul ei saa mitte kuidagi silmi lahti- kuidagi käsikaudu riidesse ja tööle. Hämaras lõunale, õhtul pimedas koju...

Andsin sel nädalal vereanalüüsi- kahe nädala pärast lubati vastuseid. Siis on näha, kas aastate tagune lubatud toitude nimekiri on kahanenud või kasvanud.
Vaikselt olen hakanud juba seda Role-skeemi meelde tuletama: lõuna ajal palun praadi, mis koosneks vaid lihast/kalast/kanast ja rohelisest salatist. Hommikuti söön kaerahelbeputru ja õhtuks kas ainult köögiviljad või koos pastaga.

Midagi söödud asjadest vist ei sobi, aga ega enne ei tea kui testi vastused käes. Varem lubatud rosinad vahepalaks tunduvad kahtlased... Kardan ka kohvi mittesobimist...
Vaatamata kõigele- ma ei loobu! Kaal tuleb kevadeks ilusaks saada! 65 ja mitte grammigi rohkem!!! Vähem võib külltongue sticking out smiley

Igatahes- ma olen teiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 14. December 2015, kl 10.16

Mina sain alles täna hommikul esimest korda kaalule
kuigi esmaspäev -üritasin numbreis sisse koksida.
+0,2 ei võtnud vastu ei komaga ega punktiga

Aga nüüd ma enam kusagile ära ei lähe, kõik nädalavahetused olemas
JA KESKENDUN KORRALIKULT
jõudu kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 14. December 2015, kl 11.22

Hei Riinutriin ja teised ka!

Sisestada tuleb ilma plussita lihtsalt 0.2. Meie tabel on pirtsakas- lisaks komadele ei taha plusse kasmiling smiley Muidugi, ega meie keegi ka ei taha neid - ei näha ega sisestada.

Soovin järgnevateks nädalateks (ja kuudeks ja aastateks) kõigile meile ainult miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 14. December 2015, kl 16.59

Mango,
tänud õpetamast ja ühinen ilusa sooviga - ainult miinuseid meile.
Äkki Jõuluvana toob ?
... ei tasu loota vist,

ise peab tegutsema ja iseendale jõuluvana olema
me ju suudame spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 18. December 2015, kl 09.08

hot smiley hurraa!
Mul on nii ilus hommik!!! miinus 1,3 kg.
Sellist numbrit on puhas rõõm märkidasmiling smiley
Kuna Role vereanalüüsi vastuseid veel ei ole tulnud, siis söön nii nagu oskan ja mäletan. Kaalunäitu vaadates tundub, et üsna õigel lainelsmiling smiley
Juhhuuu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 18. December 2015, kl 10.39

Hurraa, Mango, tubli!!!


mul ka hästi, -1,1!!!
Mul on esialgse eesmärgini ainult napilt üle kilo!!!!! Ehk see esialgne 10% saab varsti maha!!!
Aga ega ma sellega ei piirdu, siis panen ikka uue eesmärgi 62.

Mango, ma suutsin jälle tabelis midagi nihu keerata, ta näitab eesmärgini veel mingit value´ kirja.....
palun IT-abismiling smiley

Jõudu Mangole ja teistele ka!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.