Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 18. December 2015, kl 10.50

Palju õnne Teaberry!
Super!

Tegin tabeline väikse pai ja saigi kordawinking smiley

Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 24. December 2015, kl 11.33

Rõõmsaid ja kergeid jõulupühi kõigile!

Ärgem unustagem eesmärki!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 25. December 2015, kl 10.47

koos oma eile õhtul söödud seapraega kaal 70,7ehk pluss 0,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 25. December 2015, kl 13.36

Hea tulemus, Mango!!!
Ma olen ka ikka heas hoos praegu, -0,9 isegi peale jõululauda!
Ma nüüd juba 10% kehakaalust alla saanud, ise tunnen ennast juba oluliselt paremini, aga komplimente kehakaalu muutuse pärast ei ole veel kuskilt saanud...

Või siis kõik eeldavadki, et ma oma beebikilod kaotan ja ei vaevu sellepärast mainima?

Aga noh, teengi seda ju enda pärast.

Kauni-kleidi-unistuse jaoks tuleb veel 8-9 kilost loobuda.
Ega ma kade pole!

Tänan kõiki oma kaasteelisi, teist on palju abi!!!

Jõudu teile ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 01. January 2016, kl 17.30

Head uut aastat kõigile!

Mul on suur rõõm jagada teiega oma viimase nädala saavutust -0,8 ehk kaalul vaatas vastu 69,9 smiling smiley

Vastlapäevani on jäänud viis reedest kaalumist!
Edu meile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mango 01.01.2016 17.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 02. January 2016, kl 10.56

Head uut aastat!
Wow, Mango, tubli!!!
Selline uue aasta algus tõotab headsmiling smiley
Mina ka rõõmustan, langus missugune. Kuigi vahepeal olin isegi 500 g kergem, aga siis suutsin süüa soolaseeni ja kaks kilo vett jäi organismi pidama ja selle peale sain korraliku turse ja kaalutõusu, aga see on ka lahenemas nüüd.

Igatahes, Mango, ootame aga rõõmsalt vastlapäevasmiling smiley

Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: Maalia
Kuupäev: 02. January 2016, kl 15.09

Tervitused ja parimat uueks aastaks!

Soovin Teiega ühineda - pisut aruandlust kohustab enamaks.
Vastlapäevaks 10% oma kaalust ma küll enam kaotada ei jõua, aga 5% oleks väga hea siiski. Kirjutan end tabelisse teie vastutulelikkusele lootes.

Mistahes kaaluabi kulub aeg-ajalt ära, vähemalt kord aastas pean end korrale kutsuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 03. January 2016, kl 19.48

Teretulemast Maaliasmiling smiley
Usutavasti ei ole mitte kellelgi mitte midagi sinu liitumise vastusmiling smiley

Pingutame koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. January 2016, kl 13.21

Ilusat uut kõigile!
Mina tuleks ka tagasi teie juurde.Põnn on juba suurem ja tegusam ja laseb mul isegi juba hommikusööki vaaritadaspinning smiley sticking its tongue out Aga hea meelega kustutaksin oma vana algkaalu ära.See on pigem hetkel rohkem mu soovkaalsad smiley Tabel ei näita mulle muidu mingisugusti langust ja see oleks motivatsioonisööja.
Hetkel on eesmärgiks 7nädalat vastu pidada,sest siis on pisike pidu ehk 30a juubel tulemas smiling smiley Kleidi (nr.väiksema) ostsin juba detsembris ära ja loodan selle sünnal selga panna smiling smiley Jõudu ja vastupidamist! Teie olete küll MEGA tublid olnud ja jõulud supperhästi ületanudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 06. January 2016, kl 14.21

Tere tulemast tagasi Hatugirl!
Tegin sulle uue tulbasmiling smiley
Sisesta tabelisse oma uus algkaal ja soovkaal, siis teen alumise rea arvutuse osa ka õigeks.

Jõudu ja edu uuel katsel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. January 2016, kl 15.54

Aitäh Mango!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: Maalia
Kuupäev: 08. January 2016, kl 11.46

Tervitused!

Külm on, õue kohe kuidagi minna ei taha. Kaalulangus oli normaalne. Ei ole mõeldav, et kaob kilo rasva seljast ühe nädalaga, enamasti on see ikka vee arvel või on lihtsalt enne kaalumist kõht lõpmata tühi olnud.

Trenni käigus lihased muutuvad pringiks, sidunud rohkesti vett. Päev või kaks, jälle on kõik endine. Kui oli tubli trenn, siis mõnisada grammi võib ka kergemaks jääda. Napim toit on see, mis kaalu langetab igatahes - mul on väga pikaajalised kogemused.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 08. January 2016, kl 12.09

Mul samamoodi trenniga, et mõned päevad kaal kõrgemsmiling smiley

Aga vaatamata kõigele külmale ja treenimistele on kaalukadu ilus -0,5kg smiling smiley
Minu KMI näitab täna normaalkaalu!!!!
Hurraaaa- ma seljatasin ülekaalu!

hot smiley hot smiley hot smiley


Kõigil on head tulemusedsmiling smiley

Teaberry! Mis sinu kaval saladus on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 08. January 2016, kl 12.58

Tere tulemast uuele tulijale!

Ma olen praegu päris rahul ja hästi järjele saanud jahsmiling smiley Ma arvan, et suurim saladus on ikka see veebruari lõpu üritus, millal ma pean ilusasse kleiti mahtumasmiling smiley

Aga pean ka väga rangelt kinni toidupäevikust. Lihtsalt ei näksi vaheaegadel ja kui on ikka 4 tundi hommikusöögist möödas, siis söön lõunat. Et vahed ei jääd pikaks ja saaks söögiajal kõhu täis.

Toimib, ei mingit piinamist ega näljutamist.
Muidugi, igasugusele pirukale-koogile olen ei öelnud ja komme pole ka söönud. Aga väga ei isutagi.

Kui motivatsioon on olemas ja ennast ei peta, siis toimibki! Kuigi, pelgan, et viimased kilod enam nii ludinal ei pruugi minna, alguses ju ikka lihtsam. Ehk Sul, mango, oli ju oluliselt vähem kaotada, siis lähebki raskemalt.

Igatahes, edasi! Kaugel see vastlapäev enam! Ja siis võime ju jätkata, teeme uue duelli järgmise vastlapäevani ja keegi ei tohi juurde võtta!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. January 2016, kl 12.01

Mina hakkasin eilsest taas kcal kirja panema.Esimsese nädala proovisin lihtsalt tunde järgi toituda - korralikud 3 toidukorda + vahepala ja õhtul peale 18.00-19.00 ei söö.Nüüd proovin jälle ilusti kcal lugeda.Nädalavahetused on muidugi raskemad ja siis toitun jälle tunde järgi.Ilmselt teen igal nädalavahetusel ka ühe nö patupäeva,kus söön kõike mille järgi isu.Kunagi sai ka nii tehtud ja see aitas kauem õigel rajal püsida.Kaal langes küll aeglasemalt aga pikema aja vältel ja püsis hiljem ka ilusti.
"Õnneks" sajab väljas piisavalt palju lund,nii et kuskil trennis käima ei pea smiling smiley Minu igapäevane trenn on lumelükkamine.Terve hoovi puhtakssaamiseks kulub ca tund aega ja umbes 550kcalspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 15. January 2016, kl 14.49

Täna oli hommikul tõeline üllatus- käisin kohe mitu korda ja astusin erinevalt. Ikka sama 68,5 ehk -0,9. Hullupööra rahulsmiling smiley Teisipäeval olin viimati kaalul ja siis tundus, et reedel anna eelmise nädala numbri tabelisse. Kaks hommikut olen olnud nii uimane, et pole kaalule jõudnud ja täna selline üllatussmiling smiley

Teaberry! Sa ikka endiselt väga super hoossmiling smiley
Ainult rõõm!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 16. January 2016, kl 11.01

Praegu tundub,et tunde järgi toitumisega võtan rohkem alla kui täpselt kcal jälgidesconfused smiley Teisipäeval oli kaal 92,7kg ja siis hakkasin iga päev siia oma sööke kirja panema.Toitusin ilusti kcal piires + käisin väljas tunnikese lund rookimas ja kaalu tuli hoopis juurde nende kolme päevaga sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 22. January 2016, kl 09.14

Hei tüdrukud! Kaalupäev!!!!

Vastlapäev on juba ukse ees!!!
Mango, ma niiiii tänan sind selle duelli eest, mul kohe selline hoog sees ja ehk saangi oma ideaali juba vastlapäevaks!!!!
Kuidas teil see nädal läinud on?

Mina olen küll uhke enda üle! On paar olukorda, mis on endiselt keerulised - näiteks maale vanemate juurde minek, kus lihtsalt kogu istumine ongi köögis ja neil laud ALATI toitu täis.
Aga muidu ei ahvatle ka see pidev näksimine.

Hommikusöögiks on täisterakaerahelbepuder, see hoiab kõhu mõnusalt täis lõunani. Uskumatu, kuidas ma olen oma pudruga harjunud ja midagi muud hommikuks ei tahagi!

Andke teie ka oma edusammudest teada!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 22. January 2016, kl 10.47

Tere

Võta heaks Teaberry! Sa oled ikka maru vägevas hoos! Vaata, et paljuks ei lähe või õigemini liiga vähekssmiling smiley

Minul nii hoogsalt ei lähe. Eelmisel nädalavahetusel tuli sutike juurde ja nii on. Astun igal hommikul korra kaalule ja see näitab terve nädala täpselt sama kaaluconfused smiley Ilmselt keha kohaneb. Käega ei löö ja püüan ikka oma eesmärgi kätte saadasmiling smiley Söön oma lubatud toite ja Role-skeemi alusel.
Puder hommikuks on mul ka peaaegu igapäevane. Mõni hommik ainult ei jõua- näiteks täna kui uni oli nii magussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 28. January 2016, kl 10.20

Homme jälle kaalupäev ja seekord mul enam sellist miinust ei ole, kui üldse tuleb...

Alguses oli ikka oluliselt lihtsam, suurem ülekaal läheb oluliselt kergemalt kui see lõpp. Minu puhul kehtib 100% see, et ma ei tohi ühtegi grammi üle süüa. Kuni ma püsin tabeli piires, seni on ok. Mina ei saa endale lubada mitte ühtegi "üle normi" söömise päeva. Nädalavahetusel ühe proovisin - ja kusjuures, ega ma ei söö ei palju üle ega midagi ebatervislikku. Kord näiteks suutsin süüa keedupeeti pool kilo päeva jooksul - (lootsin kõhule pai) ja 50 grammi lõhe rohke kui oleks tohtinud - ja kohe kaalulanguse pidurdumine.

Kuulun ka nende õnnetute hulka, kes kaalu säilitamiseks peab sama palju vaeva nägema kui langetades.

Mäletan enda mõtetest, et see sageli ongi minu "argument" kaalutõusule - ühtemoodi pean ennast piirama nii kaalu langetades kui ka kaalu säilitades, ja siis mõnikord tuleb see rumal mõte, et aga siis ma ju võin ennast ka natuke käest ära lasta ja siis uuesti langetada.

Tegelikult ju ei või. Praegu näen kurja vaeva oma kõhuga. Kaal juba normaalkaalu piires, aga kõht on ikka ees selline, nagu oleks rase. Kuigi teen iga päev ka kõhulihaste harjutusi - lihtsalt viimase rasedusega sõin ennast liiga paksuks!

Rõõmustamiseks on loomulikult rohkem põhjust, olen saanud ju üle 10 kilo maha ja enesetunne on ikka absoluutselt teine.

Jõudu teistele ka,
jagage kogemusi?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 29. January 2016, kl 09.06

Hommikust!
Kaalulangus oli lõpuks taas olemassmiling smiley Mul 10 päeva seisis kaal täpselt samas kohas (ka asukoha mõttes). Mitte grammigi näit ei liikunud. Aga teisipäeval nägin 200g vähenemist. Keha vist harjus ja hakkas jälle üleliigset loovutamasmiling smiley

Teaberry! sinu muret mõistan täiesti- mul ka kõht ei taha kaduda. Minu 4kg on muidugi mõnevõrra vähem ka kui sinu 10, aga ikkagi. Ei aita kõhulihased ega salendavad kreemid. Ju sellega on samuti nagu kaalu endagagi, et vajab aega ja järjekindlust. Küll ta kaob! Seni päästavad päeva korrigeerivad sukkpüksidwinking smiley
Äkki aitaks rõnga keerutamine? Miskite munadega hula-rõngas on olemas. Kas kellelgi on kogemust?

Murduda ja käega lüüa on liiga lihtne. Ja kuipalju on libastmisel "toetajaid": "mis see üks sulle ikka teeb", "sa oled isegi tubli olnud", "ära piina ennast" jne.angry smiley
Miks vastupidi ei võiks olla? Sattusin ühel õhtul vaatama mis iganes kanalilt tulevat patuste palverännakut. Seal Carmen palus peaaegu pisarsilmil fantat, aga Maria? ei lubanud. Vot sellised peavad olema toetajad!

Aga meie jätkame oma võitlustsmiling smiley - iseenda, kiusatuste ja ahvatlustega.
Me oleme väga tublid!
Ilusama, saledama ja tervema tuleviku nimel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 30. January 2016, kl 09.32

Hommikust kõigile,
Mina olen nüüd saanud ´´juti peale´´ - loodetavsti libiseb ilusasti vastlapäeva välja.
Tahan jagada oma kogememust(äkki on sellest kasu) ja julgustada, et kui keegi tunneb, et tal midagi on mitte üldreeglite järgi, siis on vaja ka kuulata seda.
Mina ei pea lugema kaloreid või punkte. Võin süüa magusat rasvast ja ka väga palju.
AGA ...
pean kinni pidama kellaajast. tordid koogid ja ka rasvased delikatessid tuleb süüa hommikul ja õhtul peale viit- kuut üritada üldse mitte süüa (kui õnnestub). Ma teadsin ennegi, et see on minu organismie eripära, aga lihtsalt vahepeal oli palju inimesi kes oma skeeme peale surusid, a´la kalorid päeva lõikes on tähtsad, ja õhtul tuleb ära süüa need asjad, mida päeval ei jõudnud, või kui hommikul ei jõua, söö see sama kohustuslik õhtul jne.jne.jne.
siis - mõtlesin, et mis ma pirtsun, teen nagu kõik teised.
Ning grammikesed kadusid väga-väga raskelt või seisid paigal.

Muidugi sünnipäevad-peod-baknettid on enamasti ikka õhtuti mitte hommikul kell 7, aga ka sellega saab hakkama.

ilusat kergemat nädalalõppu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 05. February 2016, kl 11.19

Hei sõbrad duellitajad!

Järgmisel nädalal ongi juba vastlapäev!
Kuidas arvate, kas lööme tänasega tulemused lukku või teeme vastlapäeva-finiši-kaalumise
õigel (teisi)päeval või peale kuklite söömist ja liulaskmist ehk siis järgmisel reedel?

Teaberry on muidugi ületanud kõigi ootused ja eesmärgidsmiling smiley
Minul isiklikult veel eesmärgini pingutada 2,1 kgsmiling smiley
Äkki nädalaga saaks eesmärgile veel veidi lähemale...
Edasi pingutan igal juhul- märtsi alguses on vaja enam-vähem bikiinivormis ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: teaberry
Kuupäev: 05. February 2016, kl 12.45

Hei,
head kaalupäeva ja lähenevat vastlapäeva!

Veelkord tänan, Mango suurepärase algatuse ja toetuse eest.
Mina muidugi jätkaks teiega nii mõõdukat kaalualandamist kui säilitamist?

Minul on küll suureks abiks see igareedene kaalukontroll?
Mango, kui pikalt sul liitumine on? Jätkame nt suveni ideaalkaalu saamist ja siis hoidmist?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 05. February 2016, kl 13.57

Teaberry! Võta aga heakssmiling smiley
Eks see algatus oli ikka pigem appikarje, et ma üksi ei saa hakkama. Teistega koos, kasvõi natuke võistlusmomendiga, on ikka lihtsam.
Aitäh kõigile duellikaaslastele, kes algatusega kaasa tulid!
Loodan, et kõik alustanud annavad endast vastlapäevaks tabelis märku!
Kaalunäitu saab tabelisse ka ilma liitumata lisadawinking smiley

Minul on makstud 11.märtsini. Just enne lõppu lähen reisile. Pärast seda otsustan, kas maksan juurdesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Kuupäev: 14. February 2016, kl 13.20

Mango,
Suurimad tänud Sulle algatuse eest.
Mina teeksin järgmise etappi 1.maini
See selline ilus number.
Kuhu reisid ? sooja või külma ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 16. February 2016, kl 09.23

Minek on soojasmiling smiley Täna varahommikul sain esimesed piletid kätte. Kohver nurgas valmis- reisini on 2,5 nädalat.
Kaalumisega saame jaanipäevani jätkata. Tegin sinnamaani tabeli valmis. Kui liitumine lõpeb, siis kaalunäitu saab tabelisse ikka sisestada ja kui tahaks väga midagi kommenteerida, siis saab tabeli alla kirjutada kawinking smiley

Kardan, et meie read ongi liitumise lõppemiste tõttu hõredamaks jäänud. Või siis mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 21. February 2016, kl 09.29

Ilus tulemus, Hatugirl! smiling smiley

Kus teised on?
Kes on Nelleconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 22. February 2016, kl 14.09

Aitäh Mango!smiling smiley
Sünnipäevaks küll sellist tulemust ei saanud kui vaja aga asi seegi smiling smiley
Loodan,et nüüd kõike nende pidustustega jälle ära ei riku.

Väga-väga vaikne on meil küll siin sad smiley Kirjutada saab siis ka,kui liitumist ei ole.Ainult toidutabelit ei saa täita.Nii et paar rida nädalas võiks ikka kõik kirjutada (ma ise ka grinning smiley).Uus nimi tabelis võiks ka endast märku anda ja end veidi tutvustada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutsun duellile- vastlapäevaks -10%
Saatis: mango
Kuupäev: 22. February 2016, kl 15.45

Palju õnne sünnipäevaks, Hatugirl!

Loodan, et keegi meist väikestest tagasilöökidest ning eesmärgi mitte-täpsest-täitmisest heidutada ei lase ja ikka kõik jätkamesmiling smiley

Mul jäi ka puudu eesmärgist (10% asemel 6,5, aga ma olen rahul). Liiga kaua visklesin sügisel üles-alla, aga nüüd tundub asi sujuvat.
Tulebki leida see õige, mis mõjub.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234
Asukoht: 4 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.