Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 17
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Merelee
Kuupäev: 15. January 2016, kl 08.17

No nii, esimene nädal siis möödas.
Kaalumine just rõõmu ei valmistanud, sest lootsin ikka miinust näha. Samas rõõmustan selle üle,et taljelt oli kadunud 3 cm ehk 90lt 87le (tavapärane punnkõht on järele andnud, seda saan ka riiete järgi aru)ja puusadelt 1 cm.


Ursull väga tubli, -1 kg on väga hea tulemus

ANXU79 mul ka hommikul tööle rutates teed lumepudrused, varem alati kirusin ja autoga minnes ei andnud see ju ka tunda, kuid nüüd lohutan end sellega, et selline sumpamnie kulutab ka rohkem kaloreid, jalalihased on mõnusalt hellad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 15. January 2016, kl 09.16

Hommikust!

Õnneks tuli miinus ikka ära, kuigi terve see nädal olen endaga pidevalt erinevate isude pärast võidelnud. Piinlik küll öelda, aga paar korda sai ka šokolaadiga patustatud...confused smiley

Siiski on duell suureks abistajaks! Kuna te olete väga tublid ja aktiivsed, siis motiveerib see rohkem ka ennast kokku võtma!

Mõnusat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 15. January 2016, kl 09.26

Rõõmustan ka kaalulanguse üle. Õnneks kaalukadu on tunda just vöökohal ja vaikselt hakkab juba talje tekkima. spinning smiley sticking its tongue out Enne olin nagu puuraiduri kirvega raiutud puupakk - ülevalt alla ühe sirge joonega. the finger smiley Mõnusat nädalavahetust kõigile!

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. January 2016, kl 10.38

Nii lahe, et nii mitmetki plaanivad suusatama minna nädalavahetusel, ma ka plaanin väikse ringi rahulikult teha smiling smiley.
Aitäh Ursull heade soovide nõuannete eest. Tean, et C-vitamiini on ka spinatis, mulle meeldib seda lihtsalt paljalt vahel enne sööki süüa, pidi väga kasulik olema ja kui beebispinatit olen söönud siis tõesti on ainevahetus kuidagi parem, soovitan soojalt smiling smiley.
Tessy99, tead selle kräpi ja magusaga on nii, et kui sa suudad mingi aja( 2 nädalat) täiesti loobuda magusast siis see isu enam pole nii suur. Ma pole see aasta veel ühtegi kommi suhu pistnud ja ausalt ei taha ka spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2016, kl 11.13

Ohohhh, kui palju ilusaid miinuseid....eriti Sandra72, kes on juba teist nädalat pahviks löönud. Kurss nii hoida!!! the finger smiley

Nõus BIRIKAga, et kui suudad 2 nädalat ei magusale öelda ja jälgides, et ei tarbi ka varjatult kujul suhkrut nagu mahlad, ketšup, hoidised jms....siis on väga kerge hiljem ignoreerida magusat. Püüan ise ka seda reeglit täita, aga nonii 75% ehk on õnnestunud.
Minu patustamised on ka muidugi kohviga seotud. Ma lihtsalt PEAN saama 2-3 tassi piimakohvi päevas. Piimaks kasutan ainult täispiima (teadupärast on poepiimades ka suhkur!!! kuigi ei tea miks seda veel sinna vaja on???) ning magusaineks kas teelusika täis mett või Steviat.
Samas on ju teada, et kohv viib vajalikud organismist välja. Seepärast joongi rohkem viljakohvi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Sandra72
Kuupäev: 15. January 2016, kl 14.31

Ursull, ohh oleks see vaid nii, et mul kahe nädalaga 5,6kg maas oleks eye rolling smiley
Siiski on see kahtlane95, kes vajab oma saavutuste eest au ning kiitust! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 15. January 2016, kl 17.45

ma ikka ei suutnud vastu panna ja nosisin kuivatatud puuviljade segu, kus olid ja rosinad shokolaadis jne- proovige, Prismas, Paradise segu- megahea smiling smileyMidagi ilusat peab ka ikka elus olema, eriti reede õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 15. January 2016, kl 17.47

ja kohvi piimaga pole ma kunagi patutoiduks lugenud, joon ka 2-3 tassi päevas, ilma ühegi süümekata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2016, kl 18.29

Ups....vaatasin valesti. Just kahtlane95 on siin rekord kilosid maha visanud! the finger smiley

Tessy99 noooh, tegelikuses su keha kohvi ei vaja. Ma tean, et ma pole nii patune, kui joon viljakohvi ning 2-3 tassi jääb normaalsuse piiri veel (minu arvates). Eriti hea on kohv enne magamaminekut....mul tuleb nii magus uni eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 15. January 2016, kl 19.26

Aitäh teile kiituste eest! smiling smiley Minu puhul lihtsalt suurem osa ülekaalust on tingitud väga ebatervislikest toiduvalikutest. Näiteks eelmise aasta alguses hakkasin sama moodi kaalu jälgima, kaalusin 106 kg ning suutsin alla võtta 89 kg peale. Aga kuna kooli lõpp oli väga pingeline, hakkasin rohkem sööma. Tihtipeale kompenseerisin kõik negatiivsed elamused ja pinged toiduga. Algul patustad ühe päeva, siis teise. Ja niimoodi jääbki külge harjumus teleka ees midagi nosida, suhkrurikkad karastusjoogid jne. 7 kuuga sai 89 kilost 115 kilo. Ja kui uuest aastast hakkasin tegema tervislikemaid valikud, vähendasin koguseid ja õhtused näksimised jäid ära, hakkas kaal ludinal langema. Ja nüüd loodan, et püsib järjekindlust edasi minna. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 15. January 2016, kl 21.30

Ma käisin täna õhtul suisa kaks korda jalutamas, nii mõnus ilm väljas. Kokku tuli peaaegu 12km. Mulle tegelikult meeldib väga jalutada, eriti kui selline super ilm. Aga hetkel võtan rahulikumalt, aastalõpp läks sportimisega väga tihedaks. Ma suisa 30 dets. käisin veel jalgrattaga tööl, teised juba naersid, et kui lumi maas, et kas siis ka sõidan, nii hull veel pole. Aga see nädal käisin korra ka jala tööl.
Karastusjookides rääkides, mulle varem maitses väga coca zero, mul kohe oli vajadus selle järgi ja teine asi oli latte. Nüüd ei taha kumbagi eriti, coca tundub mulle jube magus ja sama võib ka latte kohta öelda, kuigi ei pane kohvile suhkurt.
Uued tulijad, kust kandist pärit olete? Ma ise Nõmmekas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 15. January 2016, kl 22.16

See suhkru asi juhtus minuga ka. Paar nädalat olin ilma mingi erilise põhjuseta ilma suhkruta ja magusaid asju ei söönud (lihtsalt juhtus nii) ja peale seda tunduvad kõik magusad asjad nii ülemagusad, et ei tahagi neid enam. Jube ruttu harjus ära, tore muidugi smiling smiley Varem kippus poest ikka üsna tihti üks šokolaad minuga koos koju reisima aga nüüd pole isegi mingit huvi magusariiulit vaatama minna.

Kuidagi uskumatu mõelda, et minu ideaalkaalu eesmärgini jõudmiseks on mul ainult 10 kilo vaja alla võtta. Eelmisel talvel kui kaalusin nii umbes 96kg ringis (võis ka vahepeal rohkem olla, ei kippunud eriti ennast kaaluma kuna teadsin, et midagi head sealt vastu ei vaata) tundus see terve kaalulangetamise protsess nii võimatuna aga nüüd samas kuidagi märkamatult läinud. Muidugi mida lähemale jõuan, seda kannatamatum olen grinning smiley Riidekapi sisust on natuke kahju, palju ilusaid asju mis nüüd kandmata jäävad kuna on number-kaks liiga suured.
Kaalutabeli jälgimine on ka tore, teeb tuju heaks terve grupi miinuseid koos näha smiling smiley Mõnus effekt.
Mina olen Tartust pärit aga reisin hetkel taani-soome vahet edasi-tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 15. January 2016, kl 23.11

oeh, õhtune kaal näitab küll koledaid numbreid, vaatame, kas hommikuks on ca 2kg haihtunud? grinning smiley nii kehv nädal ju mul ka olnud ei ole ju......

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 15. January 2016, kl 23.40

Tõesti on nii palju tublisid hirvesid, et lausa lust on tabelit vaadata. Magusaisu väheneb jah, kui mõneks ajaks loobuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: kairee
Kuupäev: 16. January 2016, kl 09.09

Hommik!

Ka mulgi on tagasihoidlik miinus. Aga selle aasta moto ongi - "kes aeglaselt sõuab, see kaugele jõuab" grinning smiley
Selleks aastaks olen sihiks võtnud poolmaratoni, mille loodan ära joosta siis Septembris.

Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 16. January 2016, kl 10.15

Hommik! Mul tuligi ettearvatult pluss. Järg nädal üritan väga tubli olla, eks siis paistab, kas neid jõuluaegseid igapäevaseid kaneelirulle on tõesti nii raske maha raputada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 16. January 2016, kl 11.17

Mina elan Harjumaal, Ruila-Kernu vahel, kuid igapäevane töö ja elu käib ikka Tallinna vahet. Üks laps on koolis, teine lasteaias ja logistika on suhteliselt hullumeelne. Paar aastat tagasi proovisin käia koos lastega MyFitnessis trennis (seal on lastehoid), see tähendas seda, et peale tööpäeva kihutasin meeletu kiirusega lasteaeda lastele järele, siis ruttu trenni ja siis alles koju. Kaua ma niimoodi möllata igatahes ei suutnud eye rolling smiley
Kuna elan metsa sees ja loodus ümberringi, on mul ideaalsed jooksuvõimalused. Lisaks saksa lambakoer, kes tahaks joosta palju rohkem, kui meie krunt talle võimaldab. Kui ainult mulle jooksmine meeldima hakkaks ja ma seda rohkem kui kampaania korras teha suudaks the finger smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2016, kl 11.24

Tere hommikust!
No heameelega paneks hoopis tänase kaalu tabelisse....lõpuks tuli see 8 ette ära. Ei oleks arvanudki, et nii ruttu tuleb. smiling bouncing smiley
Eile siiski ei saanud üldfüüsilist trenni tegema minna, sest daam keeldus kaasa tulemast. Olin talle päev varem ostnud suusad ja ta tahtis õppida nendega suusatama. Seega loomulikult läksin oma 5 aastasele suusatamist õpetama. See ka paras treening. Suuskasin siis kodutänavas ja sörkisin tal vahepeal sabas. Lõpuks sai hoovi lumest puhtaks roogitud....suht hea trenn thumbs up

No maitea mis värk selle Cocaga on (eks seal mingid sõltuvust tekitavad ained sees on, mis on ka teadlaste poolt kindlaks tehtud), aga ka mina aeg-ajalt lausa vajan Cocat. Joon ka vaid Zerot, sest originaal tundub lausa rõvedalt magus. Aga Coca on ka ainuke asi, mis mul une ära viib, vastupidiselt kohvile, mis mind magama paneb. Nojaaa Coca on lausa elupäästja hommikutel, kui eelmisel õhtul oled alkoga liialdanud. Õnneks neid päevi saab aastas ikka veel ühe käe näppudel kokku lugeda spinning smiley sticking its tongue out

Täna mul põhimõtteliselt puhkus ehk siis trenni ei tee. Aga üritan siin elamist küürida. Laps vaja trenni viia, nädala kraam poest tuua, et nädala sees sellistele mõttetustele mitte aega raisata, siis veel mingile sünnale vaja minna lapsega....ühesõnaga OLMEMÜRA!
Homme plaan sõbrannaga 2h jooksu teha.

Ahjaa, mina pärit Tallinna külje alt Raest smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Katri45
Kuupäev: 16. January 2016, kl 12.17

Tere!
Sooviksin ka teiega liituda.! Jätsin suitsetamise maha ja kilod tulid ka kiiresti, iga hommikul alustan uut päeva korralikult ja 6htuks on k6ik metsas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2016, kl 15.17

Liitu-liitu Katri45! smiling smiley Pane esilehel olevas tabelis oma nimi ja mõõdud kirja.
Reedeti kaalume winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 16. January 2016, kl 19.25

Mina olen pärit Lõuna-Eestist, elan linna lähedal maal ja tänu sellele võin koduväravast kohe jooksma minna. Saan valida asfaldi ja metsaraja vahel smiling smiley.

Mul on 12 ja 6 aastane tütar ja võtsin selle aasta eesmärgiks neid ka sportimisega harjutada, sest tõesti tänapäeva lapsed on liiga palju arvutites/tahvlites/telefonides.

Mis coca-colasse puutub siis ma olen suutnud ome perele selgeks teha, et mina seda oma majja ei luba tuua, sest see ju puhas mürk ja lisaks veel suhkrut täis.Kui paar aastat tagasi kuskil poes olin oma 4 aastasega siis ta nägi alustel neid suuri coca pudeleid vist esmakordselt ja küsis: emme kas see ongi see mürk mida sa meile koju ei luba osta? grinning smiley

Ma pidin täna pere tungival nõudmisel seljankat tegema - ise oleks mingi kergema supi teinud, aga vahel tuleb teiste soovidega ka arvestada.

Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. January 2016, kl 14.13

Tere imeilusat pühapäeva kõigile!

No tõesti supper ilm! spinning smiley sticking its tongue out
Pidasin oma uusaasta lubadust käia nädalavahetusteti pikamaa jooksu tegemas ehk siis nii 2 tunni ringis. Täna jooksin veidi üle 2h ja kilomeetreid tuli ka kokku 15 kopikatega. Selline mõnus rahulik tempo, naudid ilma...lumehelbed liuglevad, päike paistab...viimastel kilomeetritel tunned juba, et jalad on töntsid, aga ikka sügad läbi lumise tee kodusuunas, kuigi vahepeal tekib tunne mööda lükkamata teed joostes, et äkki soomlaste snow swimming stiilis jõuaks kiiremini koju smiling smiley

Õhtul veel sauna ja mine tea, äkki teen ühe julgustüki ära ka ja hüppan saunast lumme :p

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 17. January 2016, kl 15.09

mina jälle olen nautinud ndl vahetust, söögile pole mõelnud ega kaloreid lugenud, õhtul hakkame lapsega muffineid veel tegema smiling smiley homme läheb jälle karmimaks jälgimiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Kuupäev: 19. January 2016, kl 14.14

Tere!


Sooviksin ka teiega liituda.

Kunagi paar aastat tagasi sain selle duellitamisega oma ideaalkaalu kätte, aga siis kolisin Tallinnasse ning sain istuva töö ning nüüd 24 aastasena olen kõvasti ülekaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. January 2016, kl 14.46

Tere gitlygirl!
Eks tule ja liitu meiega. Tabelis täiesti veel 1 rida vaba, et mahutad end sinna ära smiling smiley
Ära oranže lahtreid täida, kõik muu on sulle täitmiseks.
Pane vaim valmis reedeseks kaalumiseks spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ANXU79
Kuupäev: 19. January 2016, kl 15.44

Mul vaim täitsa ära kadunud, ma muud ei teegi, kui söön. Kõige hullem asja juures on see, et ei teki täiskõhutunnet ka. angry smiley
Pühapäeval käisin siis ka suusatamas, nii mõnus oli. Tekkis juba mõte, et peaks endale ka suusad ostma. täna plaanin ikka metsas ringi ka teha, kuidagi laiskus on igatpidi sisse pugenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. January 2016, kl 16.45

Suusad tuleb osta hooaja lõpus või suvel winking smiley
Ma plaanin ikka järgmine kuu või hiljemalt märtsis osta ratta :p

Eile käisin Korrus3 trennis....oi kui kuri ma seal olin. Vahest lihtsalt ei ole mõni trennipäev nö SINU päev. Jälle palju lollakaid harjutusi, mis suure kõhuga "Selveri tibule" pole jõukohased. Pusisin nii palju kui jaksasin, aga kui trenn läbi sai siis olin rahul, et ikka vastu pidasin ja poole trenni pealt jalga ei lasknud. Lohutasin end kogu trenni ajal, et see on vaid see 1 päev kui tuju kehv on.

Nüüd punased ka platsis, seega kõik on kõikuv nii kaal kui tujud jnejne....aga küll üle elan. Pingutan reedeseks kaalumiseks.
Oma eesmärgi järgi peaksin ma suutma -2kg kuus alla võtta, et soovitud eesmärk aasta lõpuks kätte saaks. Esimene kuu saab plaan täidetud, eks näis kuidas järgnevad kuud on. Kindlasti ei tohi loorberitele puhkama jääda, kui -2kg varem kätte saab...peab arvestama kaaluseisakute jm Murphy seadustega spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 19. January 2016, kl 18.41

Mul oli ka eile totaalne must esmaspäev.. Olin Taanis lähetuses ja taanlaste tavaliselt väga hea kvaliteediga sööklas oli mingi täielik jama. Õnneks tõstsin endale taldrikule ka miskeid rohelisi lehti ja üritasin siis neile rõhku panna. Tulemuseks see, et mu magu pole vist kunagi nii valjult protesteerinud. Lausa üle kontori, nagu mulle tundus.
Tagasilennul koju teatas kapten, et mingid lennukiarvutid on katki ja vahepeal oli tunne, et kohe hakkame suvalisse lennujaama hädamaanduma. Stjuuardessid tõid lohutuseks igaühele koti naftamaitsega pähkleid. Närv oli nii must, et sõin kõik ära.
Kui selle kõige pale võiks arvata, et kaal ennast võrreldes eelmise reedega kasvõi kriipsukesegi allapoole tõmbas, siis see on asjatu lootus. Lohutasin siis ennast täna ahjukartuli ja šnitsliga. Õnneks siiski kalorinormi piires. eye rolling smiley

*****Ma olen vormis. Ümmargune on ka vorm*****

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 19. January 2016, kl 19.27

Tere Ursull,

Kas tohin ennast ka veel tabelisse pressida?
Päris huvitav tundub niimoodi järge pidada ja teistega võrrelda. Ehk on rohkem motivatsiooni ka.

Ps: Panin tähele, et kui kõik inimesed listis kokku panna, siis kaaluvad üle 2 tonni confused smiley ma paneks siis hea meelega enda ühe tonni veel otsa sinna, kui tohib grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Pringid hirved aastal 2016
Saatis: Tessy99
Kuupäev: 19. January 2016, kl 19.48

aga minul on peale eelmise ndl kaalutõusu motivatsioonikriis sad smiley ikka iga päev patustan millegagi, lootuses, et suvi on alles kaugel, õudne...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 17


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.