Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 17. January 2011, kl 10.22

Tänud Eliise, mul on jah nüüd uus aeg alanud. Mis trenni lähed?

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 10.39

Lähen Pilatesesse...see on sisuliselt ainus mulle sobiv asi siin mul kodu lähedal ja õnnestus sõbranna kaa kampa meelitada. Olen väga roostes painduvuse poolepealt...mind vaevab mingi sünnitusjärgne selja "kivistumine" ja arvan, et just pilatese harjutused peaks sobima, pluss see vaimne pool, mis seal lubatakse, mis aitaks kodusel emmel ennast "uuesti leida". Põhiline on see, et saaks enesetunde paremaks ja energiat juurde - siis hakkaks muud asjad kaa edenema vast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 17. January 2011, kl 11.41

Tänan Eliise ülevaatliku tabeli eest. Mul on ülimalt hea meel, et kaaluabiga liitusin ja et olen kahe toreda duelliga seotud. See, et andmed tuleb kaks korda nädalas saata hoiab ikka kontrolli all ja kui siis leiad ennast veel tabeli tublide hulgast - motivatsioon on võimas.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 17. January 2011, kl 15.12

Tubli Eliise, trenn mõjub hästi ja mitte ainult kehalesmiling smiley
Ja meie tabel on niiii ilus, uurisin veidi teiste teemasid aga no meie oma ikka peajagu üle küll!
Mina olen viimasel ajal eriti usin trenniline olnud (4-5 korda nädalas) aga kaal kukub just nensel trennivabadel päevadel, isegi siis kui vanaema oma superrasvaseid pannkooke sunnib sööma.
Ma ei tea kas see on sellest, et peaaegu 7kg olen kaotanud aga mul on koguaeg külm, isegi teki all on külmconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 22.07

Jumbukas,see on vist nii jah,et mida kergemaks lähed,seda külmem hakkab!Mul on samad sümptomideye popping smiley Jälle üks uus kogemus juures seoses kaalulangusegawinking smiley
Ma siin liitsin ja lahutasin ja....me oleme üheskoos selle duelli jooksul kaotanud juba 14,2kghot smileyhot smileyhot smiley
Vägev!!!Ja Eliise,nii tore etleidsid sõbranna,kellega koos trennitada!Minul on trenniskäigud just sellepärast ära jäänud,et pole,kellega minna.Sõbrantsid on kõik piitsavarredspinning smiley sticking its tongue outNüüd muidugi velotrenažöör aitabsmiling smiley

Olge siis tublid....



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. January 2011, kl 10.40

Hommikust kõigilesmiling smiley

Kuidagi vaikseks on see teema jäänud, kõik ajavad omi asju ehk langetavad kaalu ja kirjutada pole vist kellelgil aega.
Mul on viimasel ajal olnud tujukõikumised, enamjaolt ikka allapoole, pidevalt turtsun ja plärtsun. Depressiooni tunne tekkis juba vahepeal, kaalulangus vist mu hormoonid ka sassi löönudconfused smiley
See nädal pole ma söögiga just eriti korralik olnud, igapäev olen lubanud endale kas piparkooke, jäätist, domino küpsiseid jne, ühesõnaga patustanud olen korralikult. Lisaks olen veel haigete lastega kodus ja trenni ainult 1 kord jõudnud, õnneks kaalu pole veel plussi visanud.
Loen siin et kõik otsivad sõbrannasid, kellega trenni minna. Mina olen just see, kellele meeldib üksi ponnistada, siis saan oma tempos asju teha, ega pea kellegagi arvestama. Ükspäev lihtsalt võtsin kätte ja läksin aeroobikasse, esimene kord oli küll veremaitse suus ja hing niidiga kaelas. Nüüdseks olen trennitanud 4 kuud ja see on saanud juba oluliseks osaks minu igapäevaelust.
Eliise kas sul esimesed trennid tehtud? kuidas oli? Pole kunagi Pilateses käinud ja ei tea sellest midagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tiuks
Kuupäev: 20. January 2011, kl 16.05

Leidsin nüüd siis lõpuks ka aega veidi lugeda ja süveneda tabelisse. Kõik ju väga tublid olnud. Eliisel kindlasti aitab järje peale saada trenn. Ise käisin aasta pilatese eratrennis ka peale sünnitust, olen seda kodus ikka jätkanud. Enda kogemustest võin öelda, et kuskil 2 kuuga kadus seljavalu ja energiat andis küll hästi palju . Alguses oli selline tunne, et mina küll sellega hakkama ei saa ja iialgi paenduma ei hakka aga tegelikult tuleb liikuvus üsna ruttu ja arvan, et sa ei kahetse pead ainult esimesed trennid ja lihasvalud üleelama ning sihikindlaks jääma. Lõpuks hakkab nii meeldima, et ilma selleta ei saagi aga 2 x nädalas oleks super 1 x jääb väheks siis ei saa nagu seda tulemust mida tahad. Igatahes jõudu ja jaksu sulle Eliise trennis käimisel ja ära kindlasti esimeste raskuste pärast loobu!!

Tervitades
Tiuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. January 2011, kl 16.23

Tsau!

Oh ma ei ole veel eriti kaugele jõudnud oma Pilatesega, sest sõbranna otsustas veel nädala maal puhata ja seetõttu alustame järgmisest esmaspäevast. Ja teemegi 2x nädalas. Ma saan aru, et see on pigem sellised võimlemisharjutused - alguses olin nats pettunud, et oleks rohkem nagu kargamist ja hüplemist ja vehkimist tahtnud, aga siin ei pakuta sellist asja hetkel - ainult bodypump, aga see on minu jaoks vist liiga karm.

Aga Jumbukas...sa räägid endast nagu minust smiling smiley Minu mure ongi see, et olen lastega kodune (üks neist käib küll mõnikord lasteaiast, aga pool kuust on alati haiguste pärast kodus) ja meeleolu on viimane aasta olnud väga sant. Nüüd sain aru, et kui emotsionaalselt ma ei ole nii ergas ja tugev, siis ma ei olegi võimeline kaalu langetama. Loodan, et see Pilates annab mulle energiat, lisaks tegutseme kodus pudelivõõrutusega, et saada lõpuks ometi öösel magada (peale 3 aastat). Ja tunudb, et toimib! Ma ei hõiska veel, et nüüd ongi õnn õuel ja kõik nii nagu tahan, aga midagi on paremuse poole liikunud küll. Niiet küll see kaal kaa varsti langema hakkab - kodus sellises meeleolus, mis mul oli, on seda olnud võimatu teha. Täna on olnud esimene päev üle pika-pika aja, kus ma ei ole midagi magusat päeva jooksul suhu toppinud. Mul on see kohutav nõrkus, et kui pool päeva vastu pean, siis õhtul murdun jälle jne..niiet...mine tea smiling smiley Annan endale aega ses osas ja ei kurvasta väga, kui kohe megatulemusi ei ole, muidu annab see hoopis vastupidise löögi... lahe oleks kui selle aastanumbri sees saaks midagi saavutatud...kasvõi väikest smiling smiley

Ja trennis käimist...juba see, et me oleme kahekesi ja ostame kohe 10-korra kaardi, siis ma lihtsalt olen sunnitud vähemalt need 10 korda käima ja ei saa loobuda!

Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. January 2011, kl 16.56

Eliise, Body pump pole mitte kui midagi hullu. MIna kartsin seda ka nagu tuld, olin kuulnud, et see väga raske trenn. Vältisin mitu kuud. Lõpuks läksin proovima, algul tundus jube uimane trenn, kuna olin harjunud aeroobikas vehkima. Seal valid ise raskused millega teha kui üldse tahad lisaraskusi. Alati kui on raske saad raskusi vähendada. Meil käivad trennis ka 60-aastased ja kõik saavad hakkama. Mulle on see trenn väga meeldima hakanud, igaljuhul soovitan proovida thumbs up
Eks see trennis käimine on üks suur enese distsiplineerimine, oi kui palju kordi oli algul tunne, et no ei viitsi trenni minna ja muudkui tõin ettekäändeid mitte minna. Mees ikka utsitas tagant ja kuna mul mees hull trennitaja siis ei tahtnud käega ka lüüa. Nüüdseks ei kujuta ettegi elu ilma trennita. Sõltuvusttekitavthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 23. January 2011, kl 08.16

Kuna keegi minuga suhelda ei taha siis räägin üksindaspinning smiley sticking its tongue out
Täna ongi mu ärasõidupäev ja mõtlesin, et lisan siia veel hommikuse kaalu, mis oli 78,0
Täiesti uskumatu, et miinus tuli, kuna olen endale kuskilt jubeda viiruse hankinud ja isu oli ainult rämpsu järelesad smiley Terve nädal olen söönud igat jama ja tervislikust toitumisest on asi väääääga kaugel. Lapsed olid ka tõbised ja trennis käimise asemel olin nendega kodus...
Teie olge siis sama tublid edasi ja mina üritan seal kaugel ka tubli olla, pakkisin isegi tossud kohvrisse, et üritaks jooksmist proovida, pole seda vist 10a teinud. No kui jooksmisest midagi välja ei tule siis ujuda saab ikkasmiling smiley
Kohtumiseni ja uute väiksemate kaalunumbriteni!!!
J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 23. January 2011, kl 09.14

Oi Jumbukas!Küll ma kadestan sind!!Ma ise olen niiii suve- ja päikese inimene kui veel olla saab!Nii et võid vaid ette kujutada,mis tunded mind valdavad!Too meile siis vähemalt killuke päikest sealt kaugelt sooooojalt maaltsmiling bouncing smiley Ja muidugi,ilusat reisi....või kuidas lennureisi puhul soovitakse,tuult
tiibadesse??!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 23. January 2011, kl 18.00

Õhtust kõigile!!smiling smiley
Mul oli see ndl.täielik masendus-deprekas jne. ühesõnaga väga kehva ndl.moody smiley sellest ka ka kehva tulemus...89.9 -mingi miinus siiski on ...piinlikult vähe sad smiley Ehk läheb järgmine ndl.paremini.smiling smiley
Mina endiselt trennis ei käi ja isegi kepikõnnile ei jõua ,kuna pole kedagi kaasa võtta ...
Tööl saan muidugi mõnusa koormuse ja toitun tervislikult, aga nii kui vabad päevad tulevad siis läheb kõik metsaeye popping smiley Laiskus hiilib ligieye popping smiley
Küsin nüüd ...kas keegi teist mingeid toidulisandeid ka tarvitab nt.kroom ,kaalutabletid...?
Tahaks ju ka ikkagi suveks saledamakssmiling smiley
Püüan olla tublim!!!smiling bouncing smiley ja püsida rajalspinning smiley sticking its tongue out
Kõike kaunist Teile !!smiling smiley
Kasssilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tiuks
Kuupäev: 24. January 2011, kl 07.02

Tere hommikust

... mul just sama probleem mis jumbukal, et tööl olles suudan igati korralik olla aga niipea kui on nädalavahetus ei suuda isegi toidupäevikut pidada, rääkimata siis patustamistest ja külmkapp on ka ju koguaeg kodus ning teised kõik koguaeg vitsutavad ( ülejäänud pere kõik alakaalulised- neil ju pole probleeme)! Niisiis minu selle nädalane tulemus veelgi kehvem kui eelmine ja kaal 88,7 aga noh õnneks miinus.
Visalt väga visalt läheb see asi ,proovin ennast sel nädalal korralikult kokku võtta. Soovin kõigile uueks nädalaks vatupidavust kaalu jälgimisel.

Tervitades
Tiuks

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 24. January 2011, kl 07.07

Tere hommikut!

Minu kaal täna hommikul 84kgsmiling bouncing smileythumbs up



Tervitades

õnnelik DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 24. January 2011, kl 08.21

Kaunist hommikut!
Raadios räägivad küll,et pidi aasta kõige masendavam päev olema aga ma arvan, et sellise kokkuvõtte saab teha ikka alles siis kui päev õhtus on.
Mnjah, olen ka langenud kapriiside küüsi, minu keha nimelt pirtsutab ja ei anna kaalu vabaks.Olen terve nädala omas rutiinis veetnud aga tulemus on kesine, kaal stabiilselt nädal aega 88,7. Aga kes ütles, et see kerge on, ei peagi olema. See kes väitis, et viimased kilod visalt kaovad, sellel on tuline õigus. Kuna ma tahaks jõuda numbrini 85 siis on lõpp juba lähedal. Loota jääb ainult seda.et mis nii visalt läheb see sama visalt ka tagasi tuleb, kui üldse.!?
Igatahes olge Teie kõik tublid edasi ja ega siis sellisest väiksest "puhkusest", mis keha omavoliliselt võttis, meie ennast heidutada ei lase.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 24. January 2011, kl 09.21

Hommik!

... see nädal kaal enam nii ludinal ei vähenenud, hommikune tulemus 82,6.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 26. January 2011, kl 20.14

Tere õhtust!
Kuidas teil läinud on? Kaal langeb? Või tõuseb? Või seisab?
Minu kaal tegi pisikese tõusu.Olen muidu stressisööja,aga vot eile
hakkasin pugima hoopis suurest õnnestgrinning smiley Lihtsalt üks suur mure sai positiivse lahenduse ja siis mõtlesingi,et premeerin ennast millegagi,mis mulle meeldib.Ja loomulikult on selleks sööminespinning smiley sticking its tongue outKusjuures,ma tõesti nautisin igat ampsu,mis suust sisse läks!winking smiley(ja palju läks...grinning smiley)Ja seda olen ma ka mõelnud,et nii mõnus,et meie kaalume esmaspäeviti.See hoiab nädalavahetused natukegi kontrolli all,või mis?winking smiley
Kasssilm,sa küsisid toidulisandite kohta...Mina söön talveperioodil multivitamiine,lisaks kalamaksaõli kapsleid.Kaalutablettidesse mul küll usku ei ole...kui need aitaksid,siis meil ülekaalulisi ei oleks jugrinning smiley
Olge siis tublid ja andke endast ikka märku vahepeal....

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 26. January 2011, kl 21.37

Õhtust jah, kõigile.

DonnBella, siis on kõik hästi kui suur mure sai lahendatud. Üks päev ei tee ka veel mitte midagi ja see on positiivne, et sa tead kuidas ülekaal tekkis. Samas on sul esmaspäevani veel aega küll, et asi ära lahendada. Tore ju seegi,et sa nautisid seda toitu, pole hullu midagi, et teda palju sai.
Minul ka hetkel mingi kummaline seis. Möödunud nädalal elasin oma elu ikka nii nagu kõik eelnevad päevad, nädalad ja kuud aga kaal langes ainult 100 gr. Täna hommikul tähendasin ka kaalutõusu. Samas oli mul ka mure viimastel päevadel mis mind painas. Siis korra mõtlesin, et ehk on liiga suurest trennist. Vot võta kinni nüüd. Mure sain täna lahendatud ja trenni ei teinud ka täna. Vaatame mis nädal kokkuvõttes teeb.
Olge aga kõik tublid ja tügime aga edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. January 2011, kl 21.11

Ilusat õhtut!
Tipp,ega ma ei muretsegi väga selle kaalu pärast.Küll see allapoole läheb,kui end käsile võtanwinking smileyEsmaspäevaks on küll vähe kahtlane,sest laupäeval on sünnipäevale minek... jälleconfused smiley
Aga muidu läheb mul hästi.Tore,et sinu mure ka murtud sai.Ja küll see kaal ka kergemat numbrit näitama hakkab...no kus ta pääsebsmiling smileySa nüüd ju lõpusirgel ka juba...Mitu kilo kergem sa meil nüüd oledki?Üle 20kg vist,eksju?Sa tundud nii distsiplineeritud ja eesmärgile pühendunud kaalulangetaja olema,et tahaksin kohe teada,kas sa vahel "libastunud" ka oled?Natukenegi?winking smileyJa veel...tahtsin uurida,kui tihti sina trenni teed?Ehk kui tihti on liiga palju...??
Kõigile siis palju jaksu....varsti on kaaluminethe finger smiley

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 27. January 2011, kl 22.40

Tere õhtust, DonnaBella ja kõik teised ka.

Ah, ega ma väga ei muretse ka selle seisaku või vähese languse pärast. Patt oleks ju nuriseda, sest maha on läinud tänaseks 24,3 kg. Alustasin probleemi teadvustamisest ja see oli augustis. Terve kapitäis riideid läheb jälle selga ja mõni on suurekski jäänud. Mõtlesin lihtsalt, et 85 kg oleks ilus number kevadeks kaalule saada. Ehk tuleb soe suvi ka ja siis saaks rannas olla ja ei peaks häbenema neid va volte.
Ma olen tegelikult jah selline süsteemne inimene. Kui siht silme ees siis rühin selle poole täie hooga (sõnn ju). Trenni teen, kepikõnd siis ainult, kuskil 6* nädalas. Mõnikord juhtub vähem ka. Olen mõelnud, et ehk peaks lihtsalt üle päeva käima hakkama. Mäletan üht nädalat varasemast kus sai käidud üle päeva ja siis langes kaal tollel nädala väga hästi. Samas ei pruugi see enam nii olla, sest ilmselt on mu keha nüüd aru saanud, et tahetakse see viimane pekk ka maha võtta ja on hakanud seda kinni hoidma.
Et kas ma libastun? No seda päris pole olnud, et nüüd teen 5 võileiba ja viskan sohvale siruli või,et ostan mega paki krõpsu ja vitsutan kinni. Mõnikord möödaminnes mõne kommi olen küll nii ära söönud, et kirja ei pane aga siis ma teen näo, et seda pole olnudki. Üldiselt suudan päris korralik olla. Teen alati õhtul järgmise päeva menüü ette ära siis saab rahulikult kalkuleerida ka et kas mingit magusat mahub ka sisse kirjutada. Tegelikult olen päris suur maiasmokk ja olen ise ka üllatunud, et nii hästi vastu pean. Aga tahtmine olla kõhn ja vormis on mind rajal hoidnud.
Igatahes ma arvan,et siin saavad varem või hiljem kõik sellega hakkama kes vähegi tahavad. Sina ise oled ju ehe näide tublidusest. Hoian sulle meie duellis pöialt ja ära seda sünnipäeva väga karda. Mul oli varem hea nipp sellisteks puhkudeks, tahad kuulda?

Olge tublid

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.57

Hei kõigile!

DonnaBella, mul ka homme ees sünnipäev, poja saab 3 aastaseks.
Eelmine nädalavahetus oli üks koosviibimine, murdusin, maitsesin üht-teist-kolmandat ja kohe oli kaalule minnes tunda. Hiljem mõtlesin, olen ikka tottu, ei suuda tagasi hoida. Ega toit ei ole meie elus kõige tähtsam.
Hommseks plaanin teha endale meelepäraseid värskeid salateid ja muid lahjasid nikke-näkke. Ehk see aitab.
Igatahes, ole homme vapper, ma püüan ka olla.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 28. January 2011, kl 19.20

Tere õhtust!
Tipp,et kas ma tahan kuulda??Ma olen üks suuur kõrv nüüd!!!Igasugused nipid ja trikid on teretulnud!
Tegelikult olen ma homseks jõudnud juba terve sõjaplaani valmis mõeldacool smileyKõigepealt kodust mineraalvee pudel kaasa,sest millegi pärast pakutakse sünnipäevadel ainult morssi või mahla.Kõik karneeringud korjan kohe oma taldrikule,las teised siis söövad seda lihasemat poolttongue sticking out smiley Koogitükist ma kohe kindlasti loobuda ei kavatse,sünnipäev ju ikkagigrinning smiley See oli siis nüüd teooria!!winking smiley
Aga tead,selle trenni poole pealt,mul on samasugune tähelepanek.Kui tegin ülepäeva,langes kaal väga mõnusalt.Viimased poolteist nädalat olen teinud iga päev ja ei lähe enam niimoodiconfused smiley No ma veel katsetan seda värki.
Nii et sina oled siis sõnn meil.Mul on kodus kaks tüdruk-sõnnismiling smileyIse olen jäär ja mees on mul jäär,nii et paras sarviline perekondgrinning smiley Sarvi me muidugi ei kasutagrinning smiley
Mammu,toit ei ole jah elus kõige tähtsam.Tean seda ka suurepäraselt!Aga millegipärast mõtleme sellele kogu aeggrinning smiley Oleme jah homme vaprad...issake mulle hakkabki juba tunduma,et ma saan sellega hakkamagrinning smileygrinning smiley
Ja Tipp,24kg kergem olla....no kestvad kiiduavaldused sulle!!!

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 29. January 2011, kl 00.45

Õhtust, või siis ööd õigemini!

DonnaBella, sinu sõjaplaan on pea pool sellest mis ma tahtsin soovitada. Vesi kaasa on väga hea mõte (mina käisin ka jõuluajal sedasi ringi) ja kui keegi kommenteerib siis ära tee väljagi. Garneering endale krabada on hea mõte, eriti kui on karta, et värskeid salateid ei pakuta eriti. Ja nüüd see osa mida mina alguses palju kasutasin, vaata kõik toidud üle ja jaga mõttes ära, rasv- valk- süsivesik, tõsta sulle meeldivad/sobivad toidud taldrikule ja täpselt nii palju kui kavatsed ära süüa. Juurde enam ei võta, siis on sul kogus ees ja sööd aeglaselt s.t. naudid toitu. Kooki pole vaja vahele jätta, lihtsalt võtad mõistlikult suure tüki ja jällegi sööd aeglaselt.
Kui juhtub, et saab tantsu teha siis ole kohe palju tantsupõrandal, aitab kindlasti. Käisin ise ühel jõuluaegsel üritusel ja sõin seal vast mingi pool kilo piparkooke julgelt lisaks juurikatele ja tipikastmele aga kuna tantsu ka sai siis oli hommikul päris kobe miinus.
Trenni kohapealt kavatsen ka paar nippi läbi proovida ja siis tekkis veel üks idee aga selle üle pean veel juurdlema.
Mul on ka palju sarvilisi, tütar jäär ja poeg sõnn, õnneks mees on kala.
Ja mis puutub hakkama saamisse siis kindel on see,et sellise suhtumisega nagu sul juba ongi, saadki hakkama. Tuleb lihtsalt mingi aeg hästi järjekindel olla. Edu sulle seal peol ja esmaspäeval kribame jälle.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 31. January 2011, kl 08.16

Kaunist hommikut.
Ta liigub siiski, uskumatult visalt aga... täna siis 88,5

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 08.26

Ilusat hommikut kõigile!

Minu kaalunumber siis selline:83,1kghot smiley

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.12

Tere,
minu kaal täna siis 89,1. mul on väga kiiresmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.14

Tere!

82,3.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.32

Rõõmsat hommikut kõigile!

Nii siiralt hea meel on lugeda kõigi vankumatust vaimust kaalu alandada...mul endal aga ei ole positiivseid uudiseid...mis pole kaa uudis grinning smiley Mul on juba selline kompleks siin teie seas viibida, et kaalun juba tõsiselt duellist loobumise mõtet ja põhjus siis see, et emotsionaalselt ei ole ma praegu absoluutselt valmis selleks võitluseks...muud asjad elus on nii domineerivad ja tunnen end nagu tühjaks pigistatud sidrun ja kui mõtlen veel, et pean väga keskendunult jälgima seda mida söön ja pingutama kehalise aktiivsuse nimel, siis lihtsalt annan alla...pole jõudu, lapsed on pidevalt haiged ja elavad mul füüsiliselt kukil ja ma ei pääse kodust väljagi, et endale poest tervislikku toitu osta - nüüd on veel see, et jäin ka ise haigeks ja ei ole seni jõudnud veel trenni. Kaal kõigub nii +-0,5 kg ringis juba üle kuu...täna jällie võrreldes eelmise nädalaga +0,5. Samas ma tunnen, et ma olen tegelikult võimeline küll kaalu alandama...olen mingil perioodil oma elus võtnud -10kg alla kooli ajal ja paar aastat tagasi, enne viimast rasedust kaalujälgijatega -7kg...aga siis oligi hoopis teine energia seal taga...võib-olla on asi aastaajas...
maitea mis siis nüüd teha...mõtlesin, et teeks ettepaneku näiteks DonnaBellale, et tema hakkaks ise tabelit pidama...sest mul lõppeb pühapäevaga ka makstud periood ja ei tea kas on mõtet raha lihtsalt tuulde loopida ....või kui teie silma ei riiva tabelis minu kaalunumbri paigal tammumine, siis tiksun ikka veel edasi ja äkki mingist hetkest hakkab asi ikka paremuse poole liikuma...pean mõtlema...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 31. January 2011, kl 10.56

Tiuks, kullake, palun anna andeks, kui Sa nüüd mingil ajal oma kaalu edastad, aga ma pean kahjuks arsti juurde minema lapsega ja pean kohe praegu enne seda tabeli ära tegema, muidu ma ei jõua kella 12.00-ks. Paneme su numbri siis tagantjärgi uude tabelisse. Loodetavasti läks sul kenasti see nädal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 31. January 2011, kl 11.40

Tere Eliise!
Loen sinu postitust siin ja mul hakkas kohe kurb, ära ikka loobu veel nii lihtsalt. Ma arvan, et meil teistel pole sellest nüüd küll mitte kõige vähematki, et sul mõnikord + 500 gr on ja mitte suur miinus ei ilutse seal real. Kindlasti me saame aru sellest kui lapsed on haiged ja vahest ise ka. Tavaliselt need asjad kipuvad ikka kuhjuma ning hetkel ka selline aastaaeg. Kui sul vähegi võimalik on siis ole ikka kaaluabis edasi ja täida jõudumööda ka päevikut, proovi kasvõi selle vähese toiduvalikuga mingi menüü kokku panna kui poes käimine harv on. Ma soovitaks sul lihtsalt mingi aeg nendest kaalulangetamise suurtest põhitõdedest kinni pidada. Mina arvan, et kui sa ka siin poole kilo kaupa kõigud siis ühel päeval kui kõik mured möödas on tuleb ka langus. Katsu lihtsalt positiivne olla ja leida koos lastega mingi tegevus mida vähegi saad harrastada tõbede kõrvalt. Samuti maga kui lapsed magavad, ega kodused tööd eest ära ei lähe kuhugi ja sa pole mingi super inimene, et seda kõike korraga taluma pead. Iga mõõna järel tuleb tõus. Muidugi oled ka sina võimeline kaalu kaotama nagu kõik kes vähegi järjepidevad suudavad olla, oota see aeg kenasti koos meiega ära. Ma kardan,et kui sa siin olemisest täiesti loobud ja enam oma muret ka kurta ei saa siis läheb asi metsa.
Isver ma loodan, et sellest midagi aru ka saad mis ma siia kokku kribasin aga ma väga tahaks, et sul hästi minema hakkaks. Küll on kahju, et sa Tartus ei ela, tuleksin kohe appi.

Pea vastu ja kirjuta meile kui midagi mureks on, toetame nii kuis saame,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.