Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 14. March 2011, kl 08.48

Kena hommikut!

Silmad maas ja häbipuna palgel ütlen tänase kaalu....80,5kg. Need kuramuse vastlakuklid! Küpsetasin sellel aastal ise ja neid sai täpselt 25tk. Kohevad ja pehmed! Lausa kutsusid end sööma! No ja siis ma aina sõingispinning smiley sticking its tongue out Ja üleüldse on viimane nädal täitsa metsa poole kiskunud. Ikka nii nõrk on see iseloomu(a)ke mul! Eile avastasin kalendrisse vaadates, et juba kolme nädala pärast on mul sünnipäev! Nüüd paningi plaani paika, et 15kg kergemana võiks seda tähtsat päeva ikka tähistada küll! Niisiis, 2,5 kg kolme nädalaga oleks vaja nüüd ära kaotada. Iseenesest täitsa teostatav ju!
Igaljuhul andsin endale lubaduse, et olen üübertubli!



Kukliketongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. March 2011, kl 09.28

Hommik!

Minu kaal seisab ja tänane näit endiselt 80.9. Kuigi üleeile lõi korraks 83 peale, see pani ikka mõtlema küll. Pigem oli see teatud kindel faas igas kuus aga kole nr oli ikkagi.
Vastlakuklid on jah ühed pahad asjad, meil siin ökopoes olid mingid speltajahust koduse moosi ja ehtsa vahukoorega. Pole eluski ökotooteid armastanud aga no need olid niiiii head, et kohe pidin neid mitmel päeval ostmas käima ja loomulikult kõik ise ära söömasmiling smiley

Tunnistan nüüd ausalt, et pole juba mitu nädalat kaaluabisse ühtegi ampsu märkinud, no ei saa kuidagi enda menüüd kontrolli alla. Tuleks ometi kevad, siis saaks päikesest energiat juurde ja äkki tahtejõudu ka...
Järgmise duelli ma võidan, ausõna grinning smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 14. March 2011, kl 09.30

Tere!

Kaalulangus venib ikka täiega, tänane kaal ikka veel 18,1.
Ära tüütab juba.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 21. March 2011, kl 08.53

Kaunist kevadet kõigile!

Tuju on igatahes super ja ilm ka mega mõnus. Mina saan täna kirja kaalu 84,9!!!! Eile hommikul nägin ka tiba väiksemat nr aga täna ei saanud nii pikalt magada kui eile ja sellest ka vahe. Pole hullu miskit küll läheb jälle allapoole, täna veel hulgitrenn ootamas, saab kõndida, ujuda ja sauna ka.
Plaanime täna oma 10 kuuse poja ka basseini võtta, näis mis sellest saab. Muidu vannis talle väga meeldib.
Olge kõik tublid edasi ja rühime oma eesmärkide poole.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.15

Tervitused kõigile!!

Sinu positiivsus on nii nakkav, tipp smiling smiley

Ma organiseerisin end maale puhkusele lastega ja vedasin oma kasutamata käimiskepid kaa kaasa...täna lähevad käiku igaljuhulsmiling smiley

...aga kuna olen maal ja siin pole kaalu, siis jäängi sel nädalal kaalumata - aga enesetunne on päris hea...nädalavahetus läks kenasti söömise mõttes ja muidu kaa, niiet kõik on lill hetkel smiling smiley

Oleks siis järgmisel nädalal kodus kaaludes tulemust kaa näha eye rolling smiley

Aga teised, vaprakesed, ootame teie numbreid...meie netiühendus ei ole siin kiita, loodan, et saan ikka tabeli tehtud õigeks ajaks..

Vastupidavust kõigile!
Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.22

Ahjaa...tahtsin tegelt kirjutada ka seda, et kuna täna algas kevad, siis lõppeb täna ka meie duell ja kel huvi jätkub, see andke teada oma soovist uues duellis jätkata. Mina igaljuhul jätkan kindlastiiismiling smiley

Minu ettepanek...lihavõtete (2. püha) esmaspäevaks, so 25.04-ks on 5 nädalat - äkki võtaks siis selle nüüd eesmärgiks ja jälle -4kg? Ja kuna see aeg kuni lihavõteteni on paastuaeg, siis äkki paneks duelli nimeks "Paastume koos" või "Paastume lihavõteteks" vms smiling smiley

Mida arvate??

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.23

Tere!
Ilusat kevadet ka minu poolt kõigile!!spinning smiley sticking its tongue out
Minu tänane kaal 88kg . Ka see duell läks vett vedama (minul) ....ja toidupäevikusse pole juba 4 päeva midagi kirja läinud ...Ahh ma olen ikka üks laisk inimene külleye rolling smiley.
Aga kevad teeb meele rõõmsaks küllspinning smiley sticking its tongue out
Tervitades kasssilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 21. March 2011, kl 10.01

Hommik!

No mina aru ei saa, miks need esmaspäevad nii masendavad on sad smiley
Teisipäevast-reedeni on minu kaalunumbril ees 7 ja nädalavahetus rikub alati kõik ära ja esmaspäeva hommikuti vaatab jälle see 8 sealt vastuangry smiley
Tänane kaal siis 80.9
Mina olen uue duelliga igati nõus, Paastume koos smiling smiley
Ma ju lubasin selle ära võita grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 21. March 2011, kl 10.02

Tere!
Ilusat kevade algust! Minul algas see ka vahvasti! Kaalult vaatas vastu 78,7kghot smiley
Nüüd on mul siis 50% eesmärgist täidetud! Hing hõiskab ja keha lausa pulbitseb energiastsmiling bouncing smiley
Tulin just ratta pealt,särk seljas tilgub ja 20km sõidetud nagu niuhti!

Eliise, muidugi jätkame duellitamist! Pole kahtlustki! Olen kõigi sinu ettepanekutega nõus..

Oleme siis ikka sama tublid edasismileys with beer


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 21. March 2011, kl 10.13

Hommikust!

Minu tänane kaal 80,0.
Sooviks ka duellitamist jätkata.

Ilusat kevade algust kõigile!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 24. March 2011, kl 09.19

Tere kõigile!
Meil on siin kuidagi väga vaikseks jäänud kõik vestlused. Nokitseme omaette? No pole hullu ju midagi, eks päev pikem ja õues on ikka mega mõnus liikuda.
Mõtlesin selle uue duelli üle, paastumine pole vist päris see mis me teeme, et seda sõna ma ei kasutaks aga lihavõtted sihikule võtta on hea mõte. Pakun välja näiteks, "lendlevad lihavõtteks" või midagi sarnast?!

Kõik võidavad nagunii aga kes väga tahab see saab ka numbriliselt seda näidata.
Ma tiksuks teiega ikka kaasa, sest pisuke huvi mul ikka on teada saada milline ma siis 77 kg-sena välja näen.Hetkel on ees 84, nii et veidi on arenguruumi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 24. March 2011, kl 16.45

Terekest!
Küll oli tore siit kiri leida! Meil on siin tõesti vaikseks jäänud, aga kohe me parandame selle vea ärasmiling smiley Tipp, täna on alles neljapäev ja sina juba 900g kergem?! Ikka nii tubli oled meil! Minu kaal küll kõigub nagu põrguline. Täna hommikul oli näiteks 79kg. Eks ma tean ka milles viga. Ma olen lihtsalt liiga hea kokkgrinning smiley Eile õhtul tegin pannkooke ja ma ei julge kirjutada, mitu ma neid ära sõin, te nagunii ei usuksgrinning smiley Tahaks endale sinu meelekindlust, Tipp.
Küll täna on ikka põnev ilm. Keset päikesepaistet hakkas meil siin Tallinna lähistel pihta tõeline lumetorm. Kestis umbes 15.minutit ja jälle säras päike! Ilmataat tegi oma laos vist suurpuhastust ja viskas need viimased talveriismed minemasmiling bouncing smiley
Duelli pealkiri"lendlevad lihavõtteks"....mulle see meeldib. Kui nüüd mõtlema hakata, siis paastumine ei ole vist tõesti see, mis meid iseloomustaks.
Aga mina lähen nüüd süüa tegema. Kapsarullid. Peaks ju küll lahja ja tervislik olema.Minu puhul saab siiski komistuskiviks ikka ja jälle toidu kogus. No täna õhtul ma ei "komista"! Sest esmaspäeval tahan kaa ilusat miinust!!!



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 06.09

Tere hommikut!
Minu kaaluks täna 78,6kg. Venitasin ikka 100g miinusesse! Sätin end nüüd bussi peale, sest täna teen väikese imago muutuse ja lähen juuksurisse. Põnev!
Loodan, et teil oli ilus miinusterohke nädal!smiling bouncing smiley



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 28. March 2011, kl 07.13

Hommikust kõigile.

Minu kaal täna hommikul 80.2 smiling smiley
Ma ei tea kust see miinus tuli, sest mingist toidujälgimisest ei saa minu puhul juttugi olla. Eelmine nädal oli 3 sünnipäeva + sõbrannaga kinos käik koos kõige suurema popcorniga jne jne...
Igaljuhul tänasest algab mul kuulus kapsasupidieet. Olen seda ka varem korra proovinud aga jäi pooleli kuna pidime ootamatult ära sõitma. 4-päevaga kaotasin 3 kilo ja need ei tulnud mitu kuud tagasi, kaal püsis. Seekord siis üritan 7 päeva vastu pidada, ex näis. Annan endast vahepeal ülevaate.
See kapsasupp on täitsa maitsev, podiseb seal pliidil, võiks juba valmis saada, kuna kõht on niiiiii tühi confused smiley

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 28. March 2011, kl 07.48

Hommikust!

Minu kaal endine 80 kg. Tänu kurguvalule ei teinud eelmine nädal kepikõndi, toiduga püütsin ikka korralik olla. See nädal püüan ennast uuesti kokku võtta, nii väga tahaks 8 eest ära saada.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 28. March 2011, kl 08.08

Hommikut!
Parandan esiteks vea,sest eelmisest postitusest jääb mulje, et kaalun 84,0 aga kus sa sellega, ma mõtlesin tolkorral lihtsalt seda,et esimene nr on vahetunud. Nägin küll nädala jooksul 84 järel väiksemaid nr kui täna hommikul aga kirja paneme täna siiski 84,8 kg.
Kaloreid ületanud ei ole ja trenni on ka iga päev tehtud, lihtsalt nii mõnus on liikuda looduses, eriti veel siis kui päike paistis. Ilmselt on möödunud nädala viga laupäev kui söök jäi hiljapeale ja sinna juurde kuulus ka veits kooki. Aga ma ise olen igati rahul kuna sünnipäevani on veel üle kuu ja soovitud 85 on möödanik.
Kõik oleme tublid ja kevad süstib meisse kindlasti indu juurde.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 28. March 2011, kl 11.08

Tsauuu!!

Tegin siis uue teema - lendlevad lihavõtteks - mulle meeldis kaa see idee, mille tipp välja käis. Tegelt paastumise all ma ei mõelnudki selle sügavat tähendust...mõtlesin lihtsalt, et paastume - kahaneme või valime toitu, mida tarbime, aga tegelikult jah poleks olnud see kõige täpsem inf meie tegevuse kohta...lendlevad aga soovime me kõik olla grinning smiley kaspole nii ? smiling smiley
Igaljuhul väga energiline ja kevadine duell...jätkuks ainult endale kaa energiat!!!

Mina siis viibisin asumisel maal nädal aega - ema juures...no ja mis te arvate, mida ema juures elamine tähendab grinning smiley...lausa hale kohe...hiigelsuur pluss...
Kuna ilm oli pidevalt täiesti kohutav, siis loomulikult ei saanud ma ka mingit muud tervisesporti teha kui käruga jalutamas käia...ja enamuse aja nokitsesin laua taga käsitööd teha, mille tulemus on nüüd KOHUTAV seljavalu ja iga liigutust saadab väike karje...seega jääb tervisesport veel vähemalt paariks päevaks ootele...aga rõõmus on see, et eile õhtul kell 19 avastasin, et ohhoooo kui valge on väljas grinning smiley...st kui mu selg paraneb, siis hakkan võimalusel argipäeviti 19-20-ni kepikõndi tegema...juhuu...ja pimedus ei ole enam argument, et mitte minna...
Ja täna on muidugi kodus üks väike pidukene...aga valmistan selleks puhuks väga tervislikku toitu...ämm ja äi las üllatuvad, kui ei leiagi peolaua pealt keedukardulaid ja lihakäntsu smiling smiley ihii...eile ostsin Rimi köögiviljaleti tühjaks igastahes grinning smiley

Aga teile kullakesed...toredat nädalat!!!!
Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 30. March 2011, kl 06.06

Hommikust kõigile.

Tõesti on meil siin vaikne,v.a kaalu sisestamise päevadelsmiling smiley
Minul veab viimaselajal kohe eriti viltu, esmaspäeva õhtupoolikul ereda päikese kaasabil tekitasin päris korraliku liiklusõnnetusesad smiley Auto täitsa sodi,õnneks endal vaid põrutused ja marrastused.... Siis mõtlesin küll,et kuupeale see dieet - palun pudel veini ja suur pizza.
Aga vastu pidasin!
Täna on siis 3-s päev dieeditada ja tulemus -1300g.
See supilõhn hakkab juba veidi vastu ja maitse ka enam niiväga ei isuta. Eile õhtul tegin aga merevaiguga püreesuppi ja see maitses hea. Täna võin süüa palju puu- ja juurvilju ning seda ma ka teen.
Trennis see nädal paus, järgmine nädal jätkan.

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 30. March 2011, kl 07.52

Hommik!
Jumbukas,jaksu sulle,tean mida tunned. Olen ise ka sellise asja läbi teinud,küll kannatajana aga vastik on see niikuinii. Loodame, et pead vastu.
Kaaluga on probleeme tõesti. Olen ka viimase nädala jooksul palju kõndimas käinud, lihtsalt ilma on olnud ja vahelduseks värsket õhku ja omaette olemist ka tarvis. Samas aga kaal ei taha nüüd midagi ära anda ja korjab pisku haaval. Täna otsustasin, et teen meele kindlaks ja ei lähe rajale. Mõtlesin, et magan vahelduseks kohe julmalt õhtul mõned tunnid. Olen küll saavutanud selle mis tahtsin aga kui ma endiselt langemise trendis käitun siis ootaks ikka langust ka ju. No näis.
Teie olge aga tublid ja suhtleme ikka kel aega vähegi on.

NB! Jumbukas, ma kirjutan sulle erakirjadesse ühest murest.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.54

Tere!

Oi mul oli ilus number täna kaalul....77,6kg! Ma kohe pidin selle siia jäädvustama, sest ilmselt ei näe ma seda kaunitari enam jupp aegaspinning smiley sticking its tongue out Sest aprill= pidu peo otsa! Muidugi ma püüan ikka tubli olla, aga eks näis. Jumbukas, ma olen täitsa elevil kohe sinu suure kaalukaotuse pärast! Ja muidugi super hea meel on, et sa end ikka käsile võtsid! Njah, muidugi paned minust mööda nüüd....aga ma luban, et kohe kui peod möödas, tuiskan sulle järelethe finger smiley

Hihii, ütlesin täna mehele, et näed, ainult 13kg ongi vaja veel maha võtta! Ta arvas, et kolmest kilost piisab täiesti!grinning smiley No vaatame seda asja... Tütardele lugesin küll sõnad peale, et kui kui mu nägu hakkab "rosinat" meenutama, siis ikka öelgu!grinning smiley Kuigi ma arvan et alla neljakümnesed ei pea sellepärast veel vist väga muretsema?

Homme tulevad siis esimesed õnnesoovijad külla! Ma olen hommikust saati kooke küpsetanud. Ja need magusad lõhnad...mmmsmiling smiley Maomahlad paneb see lõhn küll võimsalt tööle...aga mul oli porgandikauss kõrvalcool smiley

Eks siis esmaspäeva hommikul saab teada, kui korralik ma peol olin!spinning smiley sticking its tongue out


Olge tublid ja andke endist ikka aegajalt märku,



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 01. April 2011, kl 17.55

DonnaBella sul vist sünnipäev, kui ma nüüd õieti aru sain. Palju palju õnne Sullesmiling smiley
Minu kaal täna hommikul sama mis Sinul 77,6 smiling smiley
Homme ja ülehomme on sõbranna külas, siis jääb mu kuulus kapsasupidieet vist katki, no ei ole sellist iseloomu.
Ma loodan, et minu kaalulangus on püsiv kuigi natule kardan seda taas normaaltoidu juure pöördumist. Eks aeg näitab kuidas edasi hakkab minema...
Tipp kirjutan Sulle kohe vastu, võttis ikka aega, et erakirjad üles leida. Pole seda varem kordagi kasutanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. April 2011, kl 21.10

Kuna Eliise sattus laupäeval ootamatult lapsega haiglasse, siis ei ole tal võimalik esmaspäevst kaalutabelit teha. Kas keegi teist saaks tabeli ära teha?

Otsige teemadest üles oma lihavõtetete kaalutabel, kopeerige eelmine tabel uude postitusse ja eelvaateid kasutades sobitage ja vormige uutest andmetest uus tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. April 2011, kl 06.06

Oi kui kurvad uudised Eliisest, loodame, et pisikese saab ruttu terveks.
Mina võin tabelitegemist proovida küll, vaatame kuidas välja tuleb.
Aga ma pean nüüd natuke hõiskama ka.....jeeeeeeee minu kaal täna hommikul 77,0
Ma küll lootsin seda 6-t näha seal 7-me taga aga no liiga palju ka ei saa ju tahtasmiling smiley
Täna proovin taas trenni minna, vaatame kas õnnestub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.36

Tere hommikut!
Kõigepealt palju tervist Eliisele ja pisikesele haiglasse! Loodame, et saate ruttu koju!

Kaalu poole pealt, läks nii nagu arvata oligi, "ilus" ümmargune 80kg. Jumbukas, said õigesti aru, mul on tõesti sünnipäev! Küll homme, aga sinu õnnesoovid olen ilusasti kätte saanud. Aitäh!smiling smiley Nüüd tuleb see nädal ikka väga korralik olla ja kahjud tasa teha! Nädalalõpus tulevad juba uued külalised ja uued ahvatlused! Oeh, vaene mina... Jumbukas, küll sa oled alles hoo üles võtnud! Tubli, tubli!
Eks mul ikka väike(selline imetilluke) kadeduseussike sees närib sinu kaalunumbrit vaadateswinking smiley, aga samas hoiab see mind õigel kursil...the finger smiley
Jaksu siis kõigile...


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.53

Hommik!
Tervisi Eliisele ja tibule. Loodame,et pole midagi väga hullu.
Minul siin muutusteta nagu ikka viimasel ajal, 84,8. Kahjuks pean vist mõned päevad jalad seinale panema,sest uued botased tegid oma töö - villid. See on minu puhul täiesti möödapääsmatu pea kõikide uute jalatsitega. Siis ma olen veel tähele pannud, et võiks vähem trenni teha ka aga õhtud on nii ilusad, et mitte ei raatsi toas istuda. No vaatan oma graafikud üle ja toimetan siis edasi. DonnBellale homseks palju õnne ja jaksu sel teel ikka edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 04. April 2011, kl 08.43

Tere!

See nädal ei kulgenud kaalulangetamine kuigi hästi. Mul ka väiksem laps haige ja magamata ööd tõmavad kogu jõu alla. Meie õnneks kodusel ravil. Loodetavasti Eliise sul laps paraneb ruttu .

Pean tunnistama, et tunnen suurt kadedust. Oi Jumbukas, sa ikka tubli. Kuna meil pikkus sama siis jägin alati just sinu kaalu. Üritan sulle järele rühkida.

Minu kaal siis 80,2 (+0,2) sad smiley

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. April 2011, kl 09.33

Kas keegi on nii tubli ja teeb tabeli ise ??
Ma tegin selle peaaegu valmis ja mu arvuti jooksis kokkuconfused smiley Ma nii tige....
Pean kahjuks trenni lippama ja tagasi olen alles 14 ajal sad smiley

Tänud ette!

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 10.34

Mina olen arvutiasjanduses kahjuks väga äpusad smiley Tipp, võibolla võtad selle tegemise enda pealeconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 13.22

Tere jälle!!

Saime juba haiglast koju...kahjuks aga mitte nii vara, et oleks 12-ks tabeli valmis saanud. Kuna nüüd vist vahet ei ole millal see valmis saab, siis katsun selle jaoks tänase päeva jooksul aega leida. Mu abikaasa sisestas selle teatekese mu eest teile siia, sest mul seal jah ei olnud internetti. Kahju on muidugi sellest, et Jumbu, Sina kiidutabelisse meie haiguse pärast ei pääse...sad smiley

Mu 3-aastane läks üle pika pausi eelmisel nädalal lasteaeda ja korjas sealt muidugi kohe rotaviiruse, mis hetkel kõiki vist kimbutab...alates neljapäevast on meil hullumaja olnud kodus...see tipnes siis sellega, et laupäeva öösel sõitsime ise haiglasse tilguti alla. Nüüd aga on laps juba nagu endine ja pealtnäha täiesti terve. Hoiame siin hinge kinni, et väiksem pääseks...seni on veel kõik temal hästi...ptüi-ptüi-ptüi

Aga mis minusse puutub, siis noh...see on seesama vana jama mul...kui on stress ja suur mure, siis ma jooksen otsejoones magusa poole...ja see on siis põhiline asi mida suhu pistan. Nagu lohutuseks noh...Ja seda ma siis ja jooksu pealt alates neljapäevast olen teinud...mingist toidu valimisest või dieedist vms-st pole juttugi olnud. Haiglatoitu teate ju vist kõik...see ei kannatanud seal küll mingit kriitikat (lihtsalt hüperhalb...kohe VÄGA HALB ja ebakvaliteetne toit!!!) ja seda ütlen mina, kes ma tavaliselt ei virise toiduga ja putru või piimasuppi vms tavalist toitu ikka näksin...no aga kui suudetakse juba ainuüksi piimasupp teha selline, et seda ei kannata vaadatagi (ma ei kirjelda üksikasju, et teil mitte südant pahaks ajada), siis on tõesti asi väga pahasti...toitusingi siis põhiliselt mehe toodud küpsistest...kohutav mõelda, aga mis sa teed...kaalunumber on endiselt väga kole...aga ainuke positiivne asi on see, sain seal murest murtuna elu üle vaikuses ja pikalt järele mõelda ja ses osas on uus hingamine, et ma ei löö käega ja proovin jälle uuesti reele saada...sest ma ei saa ise olla nõrk enesehaletsejast läbikukkuja kui mu lastel on mind vaja tugevana toeks...ja väiksem kaalunumber on minu puhul selle edu alus või vähemasti üks väga oluline osa..

Aga DonnaBellale PALJU ÕNNE!!!! homseks sünnaks ka meie poolt!!!

Ja veelkord minu siiras kahjutunne, et tabelit ei jõudnud valmis, aga mis teha - elu sad smiley

Jõudu kõigile ja sooja kevad-tunnet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 04. April 2011, kl 13.30

oi kui tore...Jumbukas nokitses samal ajal tabelit teha, kui mina oma kirjakest siia kirjutasin smiling smiley

suur tänu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 8 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.