Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. April 2011, kl 13.30

Oi Eliise juba tagasismiling smiley Väga hea, et pisikesega kõik hästi. Tean mida sa tunned haigla toidu kohta, sünnitusmajas oli kõik väga hea ja maitsev aga miskipärast mujal on lausa hullumaja.
Ma pusisin siin pool tundi tabeliga ja ei märganudki Sinu postitust ning soperdasin selle ise valmis grinning smiley
Ma küll ei tea kui õiged mul need numbrid sinna said, vaata ja kontrolli palun üle.


J.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. April 2011, kl 13.45

Ja sellest ei ole kohe üldse midagi,et ma kiidutabelisse ei saanud. Ma ju langetan kaalu iseendale ja teie kiidusõnadest piisab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 04. April 2011, kl 21.13

Õhtust, või peaaegu ööd juba,

teil on siin vahepeal nii sündmusterohke olnud. Palun vabandust, et minust abi ei olnud.
Hea kuulda,et Eliise juba kodus.Käisime ka täna titaga kontrollis lihtsalt, et kui palju kaalu ja pikkust tulnud ning siis ma ka küsisin selle rotaviiruse kohta. Meie õde ütles et alla 6 kuuseid ainult vaktsineeritakse nii, et reklaam on puudulik, saaks ju muidu midagi teha vähemalt, et last aidata.
Hommikul hakkas päev sellise ilusa päikesega peale,et ma mõtlesin suurema koristuse teha. Nii ma siis päev otsa rabelesingi koristada ja pesin aknaid.Selline hoog oli sees. Meie poja sai täna 11 k. vanaks ning külla oli oodata ühte vanaemadest. Suurt pidurooga ei valmistanud aga veidi ikka. Istusime siis tunnikese ja läksime kõik koos basseini. Tagasi saime 21 paiku alles.Sellest tingituna ka minu harv lugemus siin.Vahva aga ikkagi,et tabeli valmis saite. Jumbukal on õigus, enda jaoks võtame maha ja meie siin kiitusega juba kitsid ei ole. Väga tubli oled Jumbukas.
Ilusat homset,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 06. April 2011, kl 10.21

Lugesin blogisid ja keegi küsis fatoreksia kohtasmiling smiley
No mina vist selle ehe näide. Hommikul keerutasin peegli ees nagu väike plika ja no meeldib see pilt mis sealt vastu vaatab, endal ka hea kerge olla. Kui aga ennast fotodel vaatan siis ei suuda uskuda kas see olen tõesti mina ja NIIIII SUUUR smiling smiley
Ühesõnaga mind vaevab totaalne FATOREKSIAthe finger smiley
Kuidas teiega lood on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. April 2011, kl 11.00

Just eile mõtlesin selle peale...no umbes selle peale..
Et avastasin kuidas ma väldin pildistamist...nagu petaks ennast või pigistaks silma kinni, kuigi tegelikult oleks vaja suurte silmadega endale otsa vaadata. Ja siis mõtlesin tipp-i peale, et tal oli selline "enne" või "before" pilt olemas...ja mul on kaa seda vaja - teatasin juba mehele, et peab mind pildistama täies pikkuses ja siis ILMUTAN selle spetsiaalselt ja siis saan endale pidevalt otsa vaadata grinning smiley Aga peegi ees...mulle hetkel muidugi ei meeldi midagi, aga kui ma olen alla võtnud siis muidugi kekutan kaa samamoodi grinning smiley

Nädalavahetusel ootab ees ema juubel...ohh kes laenaks enesekindlust?? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 11.34

Tere kõigile,

no mis küsimus, muidugi mulle meeldib peegli ees kekutada ja ennast kiita, kuidas teisiti. Kahju ainult, et nii vähe väljas üritustel käia saab, tahaks ennast näidata....

Tänud Eliise sellise kiituse eest. Ma arvan, et saad ise ka varsti selliseid pilte vaadata,et mina selline suur ja siis väike. Mõtlesin omaette, et ehk me saame siin sind kuidagi paremini järje peale aidata. Kirjuta meile kuidas su päev välja näeb ja mida sööd ja kui tihti ja kas jood piisavalt ja kas liikuda saad. Vahest on ikka päris kurb kui sa veidi ohates esmaspäeval oma kaalu kirjutad. Nii tubli olid ju vahepeal ja kõik sujus kenasti. Suured külmad ja peod rikkusid rutiini ära. Me kõik tahaksime sind siin hea nõuga aidata.
Proovime vähemalt.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. April 2011, kl 12.00

smiling smiley oiii...te olete nii toredad, et aidata tahate...ja tegelikult see ongi abiks, et ma ikka veel siin teie seltsis olen, minu jaoks on see väga oluline, sest see on märk sellest, et ma pole loobunud ja käega löönud vaid kui mõõnaperiood on möödas, siis saan kaa siin edu nautida..

tegelikult olen siin nii palju juba oma elust halanud, et lausa häbi on juba...tean, et siin ollakse hoopis teisel eesmärgil ja peaks vestlema teistel teemadel, aga mina muudkui vabandan oma kehva kaalu ja olematut enesevalitsust...aga kui te tahate teada ja küsite, siis oleks ebaviisakas mul mitte vastata...
et millised mu päevad välja näevad...sisuliselt on see nii, et kui eelmise päeva lõpus tõotan endale, et uus päev on tore ja edukas ja aktiivne ja tervisliku toiduga, siis juba hommikul silmad avades on see kõik ununenud ja külmkapist söön ikka seda, mis ette juhtub ja muidugi on meil kodus palju magusat..kuna mees armastab magusat, ostab seda kokku, samas ise nokib ainult õhtuti seda ja siis mina pean terve päeva selle kommikoti või shokolaaditahvliga siin tõtt vahtima ja alati on ta õhtuks kahanenud...ja joomisest niipalju, et tean, et peab jooma, kuid mind nii häirib see kempsu vahet jooksmine...siis ei saa lastega õue minna, sest tean, et pean üles-alla hakkama lastega jooksma kempsu ja õue vahet ja ....no pole võimalik, ei jaksa...ja liikumine ongi niipalju, kui lastega õues käin...aga võiks veel õhtuti kaa...aga siis on mul jälle vabandus., et pole kaaslast sad smiley ja üksi on kompleksid, et kõik vaatavad kuidas paksuke pingutab...

aga mis on selle hommikuse käegalöömise põhjuseks...see on see laste teema...nende meeletud haigused, mis meile on kui karistuseks maitea mille eest...ma ei tea kedagi teist, kelle lapsed oleks iga kuu kordamööda nii haiged nagu meil ja iga jumala kord mõjub see mulle psühholoogiliselt nii rängalt, et ma sisuliselt varisen kokku juba siis kui esimesed märgid haigusest ilmnevad ja siis tundub see kaalu alandamine nagu nii teisejärguline ja ebatähtis, et sööngi ainult lohutuseks magusat ja jooksu pealt..
aga ma otsustasin abi otsida...et kuidas nende laste-teemaliste muredega elatud saaks ja äkki aitab seegi, kui keegi mu mõtteid natukene suunab, hoolimata sellest, et ma muud ei teegi kui analüüsin aina oma käitumist ja selle põhjuseid...

samas ma olen täiesti kindel, et TEAN, kuidas ma toituma peaks ja et pean rohkem liikuma ja jooma, niiet selles osas ma usun, nõu pole tegelikult vaja...kui siis ainult kui keegi mingi hea retsepti avastab või lemmiksöögi või lemmiktoiduaine, siis seda vihjet ootaks ma küll.

ja TÄNA...juba enne Sinu kirja lugemist tipp, suutsin vastu pidada kiusatusele ja EI SÖÖNUD lõunaks lasanjet vaid sõin toorsalatit ja jõin palju vett ja kui lapsed magavad, siis teen endale veel lehtsalati-kurgi-mozzarella röstitud rukkipalakese ja õhtul lähen kaubandusse ja võtan paar tundi iseendale, niiet ka see sammumine seal on ikka parem kui kodus istumine...

ja võibolla oleks mulle hea, kui ma hommikuti annan siin lihtsalt teada, kasvõi endale, et see oleks mustvalgelt kirjas - kas päev õnnestus või mitte...siis on juba terve päev suur soov järgmisel hommikul ikka õnnestumisest kirjutada, mitte jälle sellest milline luuser ma olen...

tänan teid väga toe eest...teiega on väga hea ja loodame, et tulevikus mul veelparem, kui saan nautida kaaluallanguse rõõmu, nagu teie smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 19.57

Õhtust, Eliise/duellikaaslased!
Lugesin kirja kohe mitu korda ja jäin mõtesse,et sul on õigus küll. Loomulikult sa valdad seda teemat nagu peab ja eks tagasilöögid tekivadki sellest lõputust jamast mis kogu aeg kuhjub (haigused jne.). Ega ma väga ei tahagi õpetada rohkem nagu mõtteid vahetada. Joomisega kaasneb tõesti tihe WC külastamine. Räägin enda vee joomisest, hommikul kohe enne sööki läheb 2 klaasi. Mina lähen poisiga õue tavaliselt 13 paiku ja selleks ajaks olen püüdnud ära juua tiba üle poole kogusest ( 2 L terve päeva kogus).Enne õue minekut ca 1 tund ei joo sest siis saab veidi tühjemaks. Väljas olen ca 2 H ja selle aja pean vastu kenasti. Elan ju 5 korrusel ja polegi võimalik vahepeal tuppa tulla.Kui jälle toas olen siis joon hoolega edasi. Viimasel ajal on juhtunud, et õhtuti joon veel ekstra juurde.
Trenni tegemisest niipalju,et mind isiklikult ei häiri kui keegi vahib, lasku käia, igal ühel on meil erinev põhjus miks me prisked olime/oleme. See inimene kes selliselt mõtleb/vaatab on ise kiiksuga ja ebaterve. Alati tuleb ikka kiita ja ka mõelda,et see kes juba rajal on see on tubli inimene ja tahab muutuda. Ära seda küll endale takistuseks tee.
Mul ei ole mingit eriti head retsepti pakkuda aga soovitus on. Kas sa märgid enne menüü üles ja siis sööd või enne sööd ja siis märgid? Mina teadaolevalt teen õhtul menüü valmis ja päris kindlasti on mul alati mingi magus asi sees. Olen kohutav maiasmokk ja harva kui ma ilma läbi saan. Soovitan proovida seda varianti, et toit on kirjas enne ja siis sööd. Katsu kasvõi nädal selliselt planeerides vastu pidada ning vaata tulemust. Mehega võta aga ette üks jutuajamine, teemal mis sorti magusat ja kui palju seda koju ostetakse. Palu tal koju tuua ainult nii palju kui ta ise tahab. Tee enda jaoks mingi valik ja luba seda ka väikses koguse tuua ning siis ripakile jätta. Päriselt loobuma ei pea ju millestki. Küsimus ongi kogustes ju!!. Ma arvan, et mees saab aru küll ja aitab sind selles osas.
Mina olen nõus igal hommikul lugema sinu lubadust, et sa terve päeva vastu pead ja teed õiged valikud. lasanjest loobumine on hea märk. Räägin enda n.ö. kahest seadusest, lõunaks on alati üks suur värske salat toidu kõrvale ja õhtuti on alati supp (kodus).
Eile ma mõtlesin rajal olles sellele kaalulangetamise teemale sügavuti ja jõudsin järeldusele, et see ei saa ju nii raske ikkagi olla. Esiteks ei ole ju inimestel ikkagi iga päev pidu ja pulm, et peaks sööma hullult. Argipäeviti saab ju väga lahjalt ning mõistusega läbi ajada. Kui siis nädalavahetustel ongi midagi tähistada siis sööd head ja paremat. Kui palju see on inimese enda teha ju ka. Kui siis saabki rohkem söödud, tuleks järgneval päeval teha ehk mõni pikem jalutuskäik ja lahjem menüü. Täitsa teostatav minu meelest.
Inimene on ju ainult inimene ja eks ta mõnikord otsib vabandusi. Kui need siis ükskord otsa saavad või "krõks" ära käib, eks siis hakkavad asjad ka liikuma.
Igatahes ma loodan hommikuse lugemise peale ja soovin sulle palju meelekindlust ning edu. Päike võiks välja tulla, sellest saaks kohutavalt energiat juurde.

Ol(g)e tubli(d) edasi,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. April 2011, kl 20.35

Suur tänu Sulle...katsun Su nõuandeid järgida ja seda eelkõige selle päeva menüü koostamise osas...proovin niimoodi juba homse päeva plaanida...

ja mis kõige suurem rõõm tänases päevas, on see, et MA LEIDSIN ENDALE KÕNDIMISKAASLASEEEE!!!
on üks tuttav siit minu kandist, kes on samuti ülekaaluline ja hästi tore inimene, kohtasin teda täna õhtul poes ja kutsusin endaga õhtuti kõndima smiling smiley ta oli kohe nõus!!! niiii tore smiling smiley ma olen tõesti õnnelik...aga eks ole siis näha, kuidas see meile sobib...alustame järgmisest nädalast

tundub, et asjad ei olegi nii pahasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. April 2011, kl 22.22

Super uudis kõndimise kohta.
Loodan väga, et teil klapib ja saate rajale. Tead, ka minul oli alguses hirm selle ees kui kaaslased läksid 10 päevaks reisile ja ma üksinda pidin kõndima, aga ma ei jätnud kordagi vahele ja sealt tekkis ka see meeletu soov trenni teha.
Pean pöialt,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.26

Eliise, lugesin su postitusi mitu ja mitu korda ja tekkis kohe selline äratundmistunne. Peale lapsi ülekaaluga võideles ma lõpuks lobusingi. Peegelpilt küll veidi häiris aga tõmbasin natuke kõhtu sisse ja käis kah. Lohutasin või pigem otsisin vabandusi, et ma ju 2 last snnitanud ja ei peagi enam sale olema. Pidasin igasugu dieete küll lühiajaliselt, sest kodusel emmel see niiiiiii raske. Just tänu nendele kapis olevatele kiustatustele, isegi kui ma ise magusat koju ei ostnud, siis mees ja vanaemad ikka ju tõid lastele, mida siis emme salaja nohistas. Aasta tagasi kaalusin minagi 88/89 ka. Kapsasupidieediga eelmisel aastal sain kaalu 85 peale ja sinna ma kogu suveks püsima jäin, vahepeal kõikusin -1-3kg.
Nagu ma juba kunagi kirjutasin, siis minu pöördepunkt tuli siis kui pisem lasteaeda läks. Vot siis käis klõps, et ma ei pea enam 24/7 laste päralt olema ja saan teha midagi enda jaoks. Esimene samm oli muidugi trenni minek ja ausõna keegi ei vaadanud mu peale viltu, kuigi jah olin seal kõige suurem oma 85kg-ga. Esimesed trennid olid näost tulipunane ja ähkisin puhkisin omaette aga selleks ma ju seal olingi. Isegi nüüd kui minu vorm on oluliselt paranenud olen ma trennis kõige suurem. Ma ei saa aru miks käivad trennides ainult kõhnad....täitsa müstikaconfused smiley
Mulle just meeldib üksinda ponnistada, ei meeldi ennast kellegagi võrrelda.
Kunagi 10a taguseid kaalulangetamisi meenutades käisin ma ka üksinda kõndimas. Võtsin õhtul jalad kõhu alt välja ja läksin, tegin ikka suuri tiire. Ja kui kõndida ei viitsinud siis kupatasin mehe elutoast välja, panin muusika mängima ja lihtsalt tantsisin, või noh üritasin aeroobikat teha aga kuna ei oska ju liigutusi kombineerida siis kujunes selles lihtsalt paras ööritamine grinning smiley

Toitumisest siis ka. Mina ei suuda siiani vett 2l päevas juua. Hommikut alustan küll suure klaasi veega ja päeval joon ka aga no mida ma sunnin kui ei lähe.
Hommikuks söön helbeid piimaga või pasteediga teraleiba, ma olen täielik pasteedisõltlane ja tänu sellele mu toitumine ka tasakaalussmiling smiley Lõunasöök sõltub sellest kas mees on kodus või komandeeringus, siis tean kuidas õhtusöök välja näeb. Kui on oodata õhtusööki kogu perega siis lõuna ajal üritan midagi kerget süüa ja kaolrid õhtuks jätta.
Kui aga meest õhtul pole siis söön enamus kaloreid lõunaks ja õhtul näksin midagi kerget. Ja söön ma absoluutselt kõike ma ei olegi eriti menüüd muutnud, lihtsalt kombineerin neid aegadega. Ei söö korraga nt. kommi/shokolaadi ja kartuliputru hakklihakasmega. Mõnipäev kui on eriline maiustamisisu siis sööngi kommi/shokolaadi eraldi toidukorrana.

Tänaseks tunnen ennast juba nii hästi, et kui eelmine aasta oli minu garderoobis 90% vabaaja ja spordiriideid siis nüüd kannan mantleid ja pika säärega saapaid, tunnen ennast naiselikumana kui ei kunagi varem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. April 2011, kl 07.31

Ja see menüü planeerimine on ka mind aidanud. Kas eelmine õhtu või hommikul mõtlen välja mida söön ja sisestan siia kaaluabisse. Aju juba talletab ära mida sööma peab ja ei tahagi nagu muud.
Selline plaanimajandus tõesti töötab.
1-2 kommi või shokolaaditükki lipsab minul ikka päeva jooksul suhu, no ma ei saa kohe ilmatongue sticking out smiley
Kui on oodata kaloririkast pidu siis proovi paar päeva enne kergemalt süüa. Tänu oma kapsasupidieedile(no ei saa sellest üle ega ümber grinning smiley) avastasin juurika püreesupi. Püreestan juurikad merevaigiga ära ja no supermaitsev.
Nt mul on täna ees perega McDonaldsisse minek ja lõunaks mul just see püreesupp smiling smiley

Mina hoian Sulle Elisse pöidlaid varbaid ja kui tahtejõuetu mina sellega hakkama sain saad SINA KA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 10.06

suur tänu toetuse ja nõuannete eest!!!

eilne päev oli tõesti õnnestumine...hommik võib-olla mitte, kuna siis kadus mu kõhtu mõni kohuke ja muu mitte plaanipärane asi, aga lõunast ma tunnetasin pidevalt seda teile heade uudiste teatamise soovi ja tänu sellele oli õhtusöök hoopis teine...kuna läksin poodi ja mees nõudis makarone hakklihaga, mis on väga rasvane (missiis, et ma tegin seda extra virgin light oliiviõliga), aga võtsin sealt endale eraldi vaid keedetud makaronid ja tegin kõrvale värske salati ja maitsestasin maitseainetega ja oli väga mõnus ja kerge söök ja ma ei tundnud üldse, et oleks vaja veel mingit nõretavat liha sinna või rasvast kastet...

...peaks kaa suppe proovima...

ahjaa ja joomine läheb hetkel hästi...kuna õues sajab, siis oleme tubased ja laste lõunaune ajal hakkan maalima ja see viib kaa mõtted mujale, mitte ei keerle vaid toidu ja kaalulanguse ümber...

väga oluline on vist see, et mitte lasta sel asjal üle pea kasvada, siis on selline uppuja paanika tunne...vaid tuleks lihtsalt sisestada endale, et nüüd on mu toitumine teistsugune ja nii see elu edasi kulgeb ja tore on see, et sel on positiivsed tagajärjed smiling smiley

mõnusat päeva teile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. April 2011, kl 13.14

Üks hea retsept lisaks lahjadele suppidele on veel - salat veiselihast singiga.
Mina teen siis nii- koostisosad: hiina kapsas või jääsalat, tomat, kurk, paprika ja sink. Juurde lisan veel mõnda light majoneesi või salatikastet. Sobib ideaalselt lahjemaks toidukorraks.
Kui juba trenniga järjepeal oled siis võib hakata endale palju rohkem lubama, algus on raske aga kui hoog sees siis anna aga minna smiling smiley

Nüüd tundub endalegi, et hakkan juba targutama aga nagu sa ütlesid, et kui küsitakse siis tuleb vastata grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. April 2011, kl 14.02

DonnaBella kuhu Sina meil kadunud oled? Sünnipäevaga ikka ametis või?
Palun lao aga oma nipid ka nüüd lagedalespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. April 2011, kl 16.11

Tere, tere!smiling smiley

Mina olen ikka täitsa olemas veel. Teate, see sünnipäevavärk pole naljaasi! Vanust ka nüüd üksjagu, eksolegrinning smiley Ühesõnaga olen tõesti veel sünnipäevadega ametis. Seepärast pole siia kirjutama jõudnud. Lisaks hakkas mehel puhkus ja arvuti on kogu aeg hõivatud!eye rolling smiley Vabandust! Aga teie postitused olen ikka silmadega üle käinud! Te olete ikka nii mõnusad toetavad semud! Luban, et järgmisel nädalal kirjutan siis ka mõne nipi...kuigi tundub, et minu nipid olete te juba kirjutanud siiagrinning smiley

Aga ma võin siia lisada paar retsepti, mida ma pakun sünnipäeval suupisteteks. Need on lahjad!!

Lavaššikrõpsud.

Pintseldad lavašši sulavõiga üle(nii palju kui vajalik, aga nii vähe kui võimalik), raputad peale endale meeldivat maitseainet ja lõikad lavašši ribadeks ja seejärel ribad omakorda kolmnurkadeks.
Nüüd laod need kolmnurgad küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile(võiga pool ikka ülespoole) ja küpsetad 175*C ahjus, kuni on kuldpruunid! Serveerid dippikastmega.

Eelmine nädal pakkusin ka neid ja oh, kuidas kiidetispinning smiley sticking its tongue out

No paar retsepti on mul veel kui huvi on.....niisama ei viitsi ka trükkidatongue sticking out smiley

Kaalu poole pealt.....sellest me ei räägi, eks! Ütlen lihtsalt, et olen "koogidieedil"praegu!tongue sticking out smiley cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 11. April 2011, kl 06.38

Hommik kõigile.

Minu 4 maal veedetud päeva, mille sisse mahtus ja 2 sünnipäeva tegid oma töö ja kaal tänaseks 78,4. Homseks on see number kindlasti ilusam, täitsa nuhtlus see esmaspäevane kaalumine grinning smiley
Täna taas trenni ja tubliks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 07.16

Tere hommikut!

Olen nüüd sünnipäevamaratonilt tagasi. Kaal hommikuse seisuga 80,4 kgtongue sticking out smiley Kilodele lisaks olen kuskilt üles korjanud meeletu nohu. Nina on nuuskamisest valus ja pea on paks.

No pole hullu. Igaljuhul olen rajal tagasi! Trennist ei tule praegu midagi välja, aga toitumise võtan küll tõsiselt käsile.

Jõudu meile,



DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 08.36

Tsauki!

Ema juubel oli nagu ikka juubel...laud lookas, õnneks proovisin palju juua, aga pikemat aega kaalu vältimine ei ole head tulemust andnud....tänane reaalsus siis 90,5kg ehk siis täiesti nullis tagasi, millega kaaluabisse tulin. Aga ei...ma ei ole kurb...pigem olen täis võitlusvaimu...sest tänasest, mil olen jälle kodus, hakkasin uuesti toitusid sisestama ja jooon palju...seda näitas juba eelmise nädala lõpp kodus, et see teeb ainult head...ja sellel nädalal võib mind raudkindlalt kohata kõndimidrajal punaste keppidegagrinning smiley
ahjaa...ja kindel päevakava...selle viin kaa sisse, siis pole niisama molutamist ja söömise peale mõtlemist...
Ja õhtuks keedan endale mingi lahja juurviljasupi...

niiet neiud...ai äm bäkk!!! surm pekkidele!

PS! Kommid on kodust kadunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 11. April 2011, kl 09.17

Tere!

Teil on siin vahepeal tihe jutuajamine käinud. Olin vahepeal haige ja arvutis ei käinud.

Huvitav on see, et sõin haiguse ajal suhteliselt vähe, kuid tervislikku toitu (salatid, kodujuust jne), samas on kaal ikka 80,0. Mis toimub, ei saa aru.

Teie vestlusele kommentaariks niipalju, et mulle just meeldib üksi kepikõnnil käia. Põhjuseks eelkõige see, et üksi ei pea kellajalst kinni pidama. Lähed siis kui laste kõrvalt vaba hetk tekib. Mõtlen oma mõtteid, vaikus, nii mõnus.

Olge tublid!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 11. April 2011, kl 10.22

Kaunist hommikut kõigile!
Palun vabandust, et nii hilja kirjutan aga põhjus selline,et käisin jala koos lapsega arsti juures. 45 min. sinna ja teist samapalju tagasi.Ilm on ilus ja tunne hea. Meil oli nädalavahetusel tütre sünnipäev ja ega ma väga ei suutnud nendest tortidest loobuda. Pühapäeva tegin kergema ja trenni sai ka tehtud. Õnneks nr, sama, 84,8.
Olen mammuga nõus ja Jumbukas on seda vist ka öelnud, et meeldib üksi treenida. Ei sõltu kellestki ja saab omas tempos olla. Samas on vahest vahva ka kui saab juttu ajada.

Olge tublid,
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.11

Tervistsmiling smiley
Olin kadunud spinning smiley sticking its tongue out aga nüüd tagasi spinning smiley sticking its tongue out.Ostsin endale uue kaalu ja pidin siis pikali kukkuma kui kaalule astusin .....noh oma 90 kg jälle ees moody smiley. Aga võtsin ennast käsile ja olen tublisti terve nädala toitumispäevikut täitnud. Vaatan mis saab järgmisel nädalal smiling smiley
Mina siis selles duellis ei osale.Ootan järgmist smiling smiley.
Tore on siin lugeda teie kirju !
Olge siis tublid !


Tervitades kasssilmsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. April 2011, kl 11.49

Oiiii...kasssilm...ma juba eemaldasin Su meie tabelist, sest Sa olid nii kadunud, kui kadunud...aga niii tore, et Sa jälle tagasi oled!!!
Ja Sinu tabelisse uuesti lisamine pole mingi probleem, niiet kahel käel võtame Su vastu, kui tahad jätkata...mul ju kaa jälle 90 ees, niiet alustame uuesti algusest smiling smiley
Ja kuidas ise soovid...võid ju niisama ka järgmisestel nädalatel oma kaalu edastada, kuigi vb enam konkureerida ei suuda..igaljuhul kõike paremat sulle!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 11. April 2011, kl 16.43

TORE ,ET VÕIN TEIE SELTSIS JÄTKATA smiling bouncing smiley
Loodan ELiise,et koos sinuga näeme ka meie ükskord nr.7 ärasmiling smiley
Igatahes mulle see kalorite lugemine sobib ,ostan endale nüüd toidukaalu ka ära ,siis kõik täpsemsmiling smiley
Ja mina olen SEB maijooksul ka kirjas ....mina siiski ei jookse ,vaid võtan kepid kaasasmiling bouncing smiley.
(eelmisel aastal käisin ka ).
Nii ,et mina hakkan nüüd tihedamalt trenni tegema spinning smiley sticking its tongue out
Toredat õhtut teile !
Tervitades kasssilmsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 12. April 2011, kl 08.20

Tore, et Kassisilm meie hulgas tagasi onthumbs up Me oleme ikka tublid ja keegi ei tohi loobuda.
Teisipäevad on alati ilusadsmiling smiley Nädalavahetuse lisakilod selleks ajaks peaaegu maas.
Ma ei saa aru kuna see kevad siis lõpuks tuleb, hea meelega läheks päikesega jalutama aga no selline sompus ilm ei kisu mind küll kuskile confused smiley
See nädal pean eriti tubli olema ja kaloreid säästma, kuna nädalavahetusel taas sünnipäevad ees ootamas ja üks grillipidu ka. šašlõkk on niiiiii njämma kui üle pika aja saab, ees ootab totaalne ülesööminespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 12. April 2011, kl 20.32

Oma halaga, meelitasin hommikul päikese välja smiling smiley
Kuna autorool pole endiselt minu sõber siis poeskäimised teen kõik jalgsi ja no tänase ilmaga see lausa lust ju...
Õhtul maiustasime lastega šhokolaadimuffineid.
Mulle tundub, et olen nagu käega löönud, sellele kaalulangusele. Läheb allapoole kaal siis läheb ja kui ei lähe siis las seisabtongue sticking out smiley
Ma ei keela endale toidus küll mitte midagi, samas trenni teen tublisti edasi.
Näis kaugele ma nii jõuan, soov suvel nr 6-t näha ju endiselt olemas...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2011, kl 08.36

Oh mina kah suure suuga lubasin, et annan teada kuidas päevad läinud on, aga see ei olegi nii kerge kui koguaeg mingi action käib - eile istusime jälle pool päeva lapsega lastehaiglas. Sama laps - sama haigus tagasi...õnneks ei pidanud haiglasse jääma, aga shokk ikkagi kohutav...õnneks on vist juba möödas, aga no MIKS????? meiega sellised asjad juhtuvad...kui elu oleks rutiinselt paigas, siis poleks vist eriti raske oma toitumist reguleerida ja siin kaaluabis aktiivne kasutaja olla...ohh...
kõik lootused on suve peal...

ahjaa...mõtlesin, et kui on keerulised ajad ja ei jõua netis toitu kirja panna, siis lähtun vähemasti sellest meetodist, et kastmeid ei söö...mu õde õpetas, et kui jälgida lihtsalt ainult seda, et väldid kastmeid..tavalisi jahukastmeid, hapukoore, majoneesi vms, siis mis välja tuleb, ongi suht. dieet toit...ja kui tundub liiga kuiv, siis lihtsalt palju juua kõrvale või tomatit, salatit, kurki vms...tema võttis oma beebikilod nii maha...

ja soojade ilmadega on meie peres alanud jälle everlasting jäätisehooaeg....ja otsustasin, et jäätisest ei loobu, kuid söön ainult jogurtijäätiseid või tuntud dieetjäätiseid ja väga mõnus avastus oli Selverist mingi Fitness jäätis topsis, mida tuli lusikaga süüa...maasikatükkidega...MÕNUS!!...ma kaaluabist seda ei leidnud, et sisestada saaks...ja (häbi tunnistada) pole ka aru saanud sellest veel (kuigi nii kaua kasutaja) et kui ise toitu sisestada, siis minu arust ei jää see nagu õigesti või ei tohigi ise sisestada??...või??? kes oskab selle kohapealt nõu anda?

igaljuhul...proovin vähemalt veekoguse ära juua päevas ja jälgin kellaaega kaa, et peale 18-t kui söön, siis söön juur-puuvilju ja mittemidagi "rasket"...

teile vastupidavust ja päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2011, kl 13.44

Hei!

Kriban siis ka paar rida( muidu Jumbukas hakkab muretsemaspinning smiley sticking its tongue out )

Olin viimased kaks päeva ikka täitsa läbi omadega. Pole mul varem sellist nohu olnud. Lisaks ninale
jooksid silmad vahetpidamata vett. Nii ma siis olingi teleka ees lääbakil. Õnneks polnud ka isu, sest ma ei tundnud toidu maitset. Kahjuks ei suutnud ka vett juua, kuna niigi oli vesine tunnegrinning smiley
Aga täna hommikul, kullakesed, olen kui uuesti sündinud!! Nohu meenutab vaid punane, karvaseks nuusatud ninasmiling smiley Imelikult ruttu sai otsa mu meelest!

Jumbukas, sa ära nende muffinitega nii väga mölla sealgrinning smiley "Koogidieedi" läbinuna ütlen sulle, et pärast on hirmsad võõrutusnähudwinking smiley Ja muidugi süümekad, et oli seda siis vaja. Ise mõtlen alati peale suuremaid patustamisi, et oleks ikka korralik olnud ja mitu kilo ma siis juba kergem oleksin!

Eliise, minust on ka saanud jäätisenautleja ja see on imelik, sest aasta tagasi ei söönud ma seda maiust üldse!? Aga vastupidiselt sulle, mina söön rammusat. Lihtsalt 100gr korraga, vahepalaks. Muide, oled ikka märganud, et jäätise kogus on milliliitrites, aga kalorid on antud grammides? oli ilus avastus, et 100g on ikka päris palju jäätist korraga!

Nipid kaalulangetamiseks....samad mis teil! Peale 18-t ei söö. Enda menüüd ma muutnud ei ole. Lihtsalt söön niipalju kui norm lubab. Juurikad ei maitse endiselt, kuigi söön neid rohkem kui varem. Põhitoit on ikkagi....liha the finger smiley Küpsetatult, keedetult, hautatult, grillitult, praetultgrinning smiley
Ja sinna kõrvale siis mõni värske salat. Ahjaa, midagi on siiki teistmoodi. Keeduvorste minu külmikust enam ei leia. Nende asemel on lahjad singid.

Palju päikest kõigile ja pange ikka soojalt riidesse, see salakaval kevad....


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2011, kl 19.19

nii...ajalooline hetk on toimunud...

peale pikka hoovõtmist suutsin ma läbida raske distantsi diivanilt välisukseni ja sellele järgnev tempokas jalutuskäik terviserajal oli vaid puhas rõõm ning nüüd, hoolimata villist kanna peal, on enesetunne SUPER...lihtsalt NIIII MÕNUS!!!

ja nii hakkabki olema nüüd smiling smiley

küsimus suurele ringile - kes teeb käimistrenni (keppidega või ilma) - kui pika maa või ajaliselt kui kaua korraga teete?

ma tegin täna 35 minutit, kuna ring sai täis ja vill kanna peal pani lonkama, aga vist edaspidi võiks pikemalt?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. April 2011, kl 20.22

Lausa rõõm on teist lugeda, tublid.
Vastus Eliisele, minu ringid on ca 6-8 km, ja oleneb kas on kaaslane või mitte, siis lühem ring üksi on 6 km = 60 min ja pikemad ringid lobisemisega ca 80 min.
Mina olen ka kohutav villitaja. Ükskord tulin miski oktoobri kuus lausa paljajalu pool teed tagasi, sest autoni oli vaja ju jõuda aga kannad olid ikka täitsa läbi. Mina teen siis nii, et panen vatipadjad korralikud sinna peale ja teibin laia plaastriga üle, sest ega ma kõndimatta ei saa ju olla. See mul elupäevad nii olnud ja ega vist iialgi ei muutu. Tean peast neid jalatseid mis ville pole mulle hõõrunud, ja neid saab 1 käe sõrmedel üles lugeda.
Minul on sel nädalal olnud juba 3 matka. Esmasp. see arsti juures käik ja teisip. käisin umbes sama maa ühe sõpsi poole ja täna oli vaja kangapoodi minna ja see oli ka kokku ca 8 km. Ilmad olid ilusad ja lausa lust kohe, ainult,et tänaval tolmab kohutavalt.
Olge siis tublid edasi,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 9 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.