Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 29. November 2010, kl 13.45

Tsauuu....minu kaal on 85,5!! 1,3 kg langust jeeeee smiling smiley Nädala algus oli väga raske, aga lõpp vist liiga range smiling smiley

Ootame veel Eliina ja Jumbuka tulemusi, kui nad veel meie seltsis duellitada tahavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 29. November 2010, kl 15.01

Sikisakile - esmaspäev on väga hea päev kaalumiseks,sest me tahame ju alla võtta mitte ennast petta,et 5 päeva oleme enam - vähem korralikud ja siis nädalavahetusel pugime. Asja tuleb mõistusega võtta ja stabiilne olla, siis on ka tulemused näha. Igatahes edu kõigile.
Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 30. November 2010, kl 13.12

Teemasid niipalju, et ma enam ei teagi kus alla sõna võttasmiling smileyEsmaspäevad on jah nii nagu on. Laupäeva hommikul näitas minu kaal 82,6kg ja juba rõõustasin, siis hakkasime lastega piparkooke tegema (loe pugima) ja pühapäeval näitas see 84,1 - ma ei söönud ju 1,5kg neid piparkookeconfused smiley
Esmaspäevaks oli õnneks 83,1kg tagasi....
No sellise tempoga ma 7-t küll jõuludeks ei näemoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. December 2010, kl 09.17

Hommikut!
Selle nädala saak oli tiba kesisem aga siiski miinuses. Minu kaal täna hommikul 93,9 kg. Tegin huvitava tähelepaneku enda kohta,et kui 10 kg on langenud siis teeb kaal ühe nädalase seisaku. Nagu ka möödunud nädalal, esmaspäevast reedeni ei grammigi, kuigi toimisin täpselt ühte moodi kogu aeg - trenn ja korralik söömine. Langus tuli just nädalavahetusel. Naljakas on see,et kui teised põevad alati laup - pühap pärast siis minul tavaliselt läheb just siis hästi.
Igatahes olen mina endaga väga rahul ja arvan,et suudan saavutada teiega koos püstitatud eesmärgi ja ka oma unistuse mis mind valdas siis kui ma alustasin kõhnumisega. Nimelt, oli siis Jõuluni 20 nädalat aega ja ma mõtlesin,et oleks vahva kui iga nädal läheks kilo ja ma oleksin jõuluks 20 kg kergem. Tundus nati ikka kättesaamatu unistus aga jõuluime on sündimas, sest mul on jäänud viimased 900 gr, et see teostuks.
Olge ikka tublid ja sihikindlad.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. December 2010, kl 09.17

Tere teile kõigile!

Ma ei teagi kas peaks olema rõõmus või kurb - minu kaal on sel nädalal täpselt sama 85,5...rõõmus sellepärast, et juurde midagi ei tulnud ja kurb sellepärast, et maha midagi ei läinud, aga noh...kuna see oli täiesti ebaõnnestunud nädal, siis ma olen pigem rõõmus, et kaal on sama ja teen nii nagu seda nädalat poleks olnudkismiling smiley Uuel nädalal üritan VÄGA KÕVASTI ja kindlasti aitab sellele kaasa ka see, et mul seoses nohuga puuduvad hetkel täielikult haistmis- ja maitsmismeeled.

Aga ootan siis teie palju tublimaid kaaluandmeid ja paneks need siis kenasti ritta päeva lõpuks!

Parimat!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 06. December 2010, kl 09.33

Minul tänahommikune kaal 82,5
Ma ei saa süsteemist üldse aru, kui ma panen kõik ampsud piinlikult kirja ja teen kõvasti trenni siis kaal ei lange. Ja kui ma õgin ja pugin nagu segane(mida ma tegin sellel nädalavahetusel), nii et kalorid topelt lõhki siis kaal ei tõuse kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. December 2010, kl 09.58

Kena hommikut!

Lõpuks ometi tuli õnn ka minu õuele!hot smileyKaalulangus nädalaga-1,5kg ehk siis praegune kaal90,5kg.Tipp,sa lööd küll jõuluvana pahviks.Ma arvan,et ta ei tunne sind äragigrinning smileyJõudu ja tahet siis meile kõigile see järjekordne nädal miinustega alistada!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 06. December 2010, kl 10.02

hetkel kaalun 94,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 06. December 2010, kl 16.35

Tegelt jah. Esmaspäev on tegelt hea kaalumiseks, sest ikka ju distsiplineerib. Ja mul 83,6 näitab tänane kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 13. December 2010, kl 07.42

Hei hei ,

mu kaal selleks nädalaks on 93,7 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 13. December 2010, kl 08.38

Minu kaal 81,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. December 2010, kl 09.03

Tere hommikust,duellikaaslased!
Minu kaaluks siis täna 89kgsmiling bouncing smiley Lõpuks ometi sain sellest number üheksast priiks!Elu on ilus ja motivatsioon kõrgel!!Jõudu ja vastupidavust kõigile....!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. December 2010, kl 09.07

Kaunist hommikut!
Vaatamata vastikule haigusele olen kaalus 93,5. ( täna on veel erakordselt kehv väljanägemine,hea et õues nii külm on siis ei pea inimesi hirmutama).

Edukat jätku,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. December 2010, kl 09.53

Tere hommikust!

Ohh milline must hommik!! Motivatsioon on null...terve eelmise nädala ja tegelt siiani olin/olen haige...laupäevaks oli kaalulangus isegi -1,3kg, aga siis hakkasid rohud mõjuma ja maitsmis/haistmismeel tuli tagasi ja kuna oli üks sünnipäev, mille söögid kanti rõõmsalt MINU KÜLMKAPPI...no mis te arvate, et ma siis lasin neil seal seista...muidugi mitte...päevikut ei täitnud, vett ei joonud, mugisin nagu süüdimatu...ja täna hommikuks on siis eelmise nädalaga +100g. Aga noh...hea, et niigi läks. Ise olen süüdi...aga noh...see on vähemalt selge, et MA EI LÖÖ KÄEGA ja võitlen edasi ja ühel hetkel suudan üle olla ka nendest murdumistest - kuna ma ei ole just väga tugeva iseloomuga inimene - eks see nõuab harjutamist ja elustiiliks muutumist ja vanad harjumused ei taha nii lihtsalt lahkuda.
Aga minu kiitused neile, kes on tublid!!!

E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 13. December 2010, kl 10.06

Oh ma ka juba ootan, et seda 7-t näekssmiling smiley Kadestan teid, kellel kümme ees vahetunud on...
Ja teie tõbised ärge ülde muretsege. Kui haigus läbi siis kaovad vahepeal kogutus kilod kolinal.
Rõõmsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 13. December 2010, kl 22.14

No minu kaal on nüüd pidama jäänud.83,5 ning see on muutumatu juba 5 päeva. ma olen aru saanud, et vahepeal juhtubki nõnda, aga mis põhjusel, ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. December 2010, kl 09.02

Tere hommikut!
Issake kui kiire mul paar viimast päeva on olnud!Nagu tõeline päkapiku töökodasmiling smileyKogu eilne päev olime kingijahil,õhtul pakkisin need ära,siis tegin hapukapsad valmis,lisaks piparkoogi taigen ja šokolaadi trühvlidsmiling smileyKell üks öösel sain magama!Täna siis suurkoristus plaanis ja Tahma-Toomase teen ka homseks valmis!Mõtlesin ta naabri ukse taha panna,mis nad siis ei korista trepikoda kui nende kord on......vot nii!Ahjaaa,kaalunumber ka ju vaja välja hõigata:88,3 läheb kirjasmiling smileyPeame siis vastu selle raske nädala ja ikka kõige ilusamaid jõule meile!!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 20. December 2010, kl 09.51

kaal on nati tõusnud confused smiley 94.3

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 20. December 2010, kl 10.40

Kaunist hommikut!
Minu täna hommikune kaal on 91,1 kg. Rõõmsalt pühadele vastu. Olge tublid.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. December 2010, kl 21.56

Minul ka väike tõus 81,3sad smiley
Selles on süüdi sõbranna tehtud lehttaignapirukad ja vahukooretortsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. December 2010, kl 22.58

Tere kõigile!!

Nonii...nädal välismaal õe juures jõulunuuma peal ja ei ühtki kaalu silmapiiril - see ei saagi ju hästi minna smiling smiley niiet minu tänane kaal on eriliselt masendav - 87,3kg ja +1,7kg. Aga tuju on see-eest super ning jumal tänatud, et on mul on olemas praegu kaaluabi, millega sain end "maapeale" tuua ja vähemalt enne pühi üritan siin kodus kergemalt võtta. Tütre esimene sünnipäev muidugi ei aita jälle kaasa sellele, aga vähemasti on mul mingigi pidur kergelt peal. Otsustasin, et ei muserdu ja ei masendu väga selle söömapühade aegse tagasilöögi pärast. On nii nagu on ja terve pühade aja ma enda peale vihane olla ei kavatse smiling smiley
Jõulutunne on nii peal juba...kuuseke särab toas ja ohh...kõik on nii armsad! Tahan olla kõigi vastu hea!!

Soovin teile kõigile samuti seda imelist jõulutunnet südamesse! Ilusat pühadeaega!

E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 21. December 2010, kl 07.09

Vau Tipp sa oled nii tublismiling smiley
Minul täna elu jälle ilusam, kuna liialdused(loe: liigsöömised) said eile trenniga maha raputatudsmiling smiley Hommikuse seisuga siis 0,9 kg veel ja ma näen 7-t. Tõsi küll, vanaisa kaaluga ma seda juba nägin ja oi oi kui hea tunne see oli. Mees räägib ammu, et meie kaal valetab ja näitab rohkem aga kuna ma koguaeg selle järgi kaaluud olen siis usun seda.
Eliise, ära muretse, need kiirelt kogutud kilod lähevad suht ruttu, kui vana elurütmi tagasi saadsmiling smiley
Ohh ma juba tunnen hapukapsa ja ahjuprae lõhna, huvitav mis mu kaal peale jõule küll teeb....
Kaunist jõuluaega Teile kalli kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 21. December 2010, kl 11.49

Hommikut!
Tänan kõiki heade sõnade eest. Tunnen ise ka ennast väga hästi ja olen enda üle uhke, tunne on super.
Ühinen Jumbuka mõttega, Eliise, et need juurde tulnud kilod lähevad pärast kenasti ära kui sa jälle reele saad, ära väga kurvasta. See on sul hea mõte,et Jõulude ajal tahaks rõõmus ja õnnelik olla ning kõigile sama soovida.
Uuel aastal uue hooga ja sinnamaani pidage vastu. Jõulude ja uue aasta vahelisel ajal oleme tagasihoidlikumad jälle ja saabki korda. Liigume rohkem ja istume vähem. Saab ju toas ka midagi välja mõelda, kasvõi lastega mürada.

Hästi mõnusat Jõuluaega kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 27. December 2010, kl 10.21

Keegi ei julge oma kaalunumbrit täna vist kirja pannasmiling smiley No ma olen siis esimene julge.
Jõuludega tuli ikka väga kõvasti plussi, vist 2kg. Õnneks või kahjuks sain endale jubeda kõhuviiruse, millega plussi alles vaid 0,2kg aga enesetunne on jubeeee.
Minu kaal siis tänahommikul 81,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 10.28

Tere kallid kaaslased!!

Aeg on vist küsida, et kuidas pühad möödusid ja kuidas enesetunded ning kaalunumbrid on?

Võin rõõmuga teatada, et olen 1kg suutnud maha raputada, kuid ei teinud küll midagi erilist selleks..kaaluabi oli unustatud nädal aega ja sõin mis ette juhtus. Õnneks on nüüd suuremad söömingud möödas ja igaljuhul minus on küll tärganud uus ja suurem võitlusvaim.
Ja see hiigelsuur kommikott mu laua peal ei tekita hetkel küll mingeid emotsioone!!

Soovin teile head vana aasta lõpunädalat ja põnevat aastavahetust!!!

E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 27. December 2010, kl 10.33

Ohoh avastasin, et minu eelmise esmaspäeva kaal oli hoopiski 81,3, seega ma hoopis miinustesgrinning smiley<

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mallu
Kuupäev: 27. December 2010, kl 12.09

uuuh, E ja peale jõule grinning smiley mu kaal on 94,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 27. December 2010, kl 15.10

Tere kõik see pere!
Loen siin teie postitusi ja tundub,et jõulud olid meil edukadsmiling bouncing smiley Super pluss!thumbs up Minu kaalunumber langes -1kg võrra(87,3kg),kusjuures pean tunnistama,et piduroogasid sai mõnuga vitsutatud....Ju siis kehal lihtsalt hoog sees praegusmiling smileyJumbukas, sulle kiiret paranemist!!!
Ja loomulikult kõigile teile vahvat aastavahetust!!!Toredad olete.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 28. December 2010, kl 00.17

Vabandust, et saatmata jätsin, ei teagi kas mul nüüd duellis lõpp käes või lasen edasi? Kuna olen uue aastani säilitamisel siis kaal sama.
Ise oma targa peaga mõtlsin, et lasen olla kuniks uus aasta käes ja siis uue hooga edasi ( sain oma unistusega ju ühele poole).
Ehk teeme ka duelliga uue eesmärgi?
Tuleval esmaspäeval saadan uue kaalu.
Kõike head,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 28. December 2010, kl 11.15

Minul tänahommikuse seisuga veel 0,9kg eesmärgini ehk siis 6kg-ni. Täna lähen jõusaali väntama, ehk ikka õnnestubsmiling smiley
Mina 2-e käega poolt, et alustame uut duelli. Mina isiklikult pooldan lühemate või siis pikka vaheesmärkidega duelli, mitte pikka duelli suveks saledakssmiling smiley
Kokkuvõttes siis me kõik tahame saada suveks saledaks saada aga sinna nii pikk aeg, et uus duell võiks olla nt märtsini ja siis juba jaanipäevaks.
Või mis teie arvate?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.