Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 06. January 2011, kl 12.43

Jumbukas,sul on ju iga kaalulangetaja unistustekaal kodusgrinning smiley Võiksid seda selleks duelliks mulle laenatawinking smiley Aga nädalalõpp tuleb sul küll raske.Püüa ikka mõistlik olla seal peol.Jah,ma tean küll,et kiusatusi on palju,ise libastun iga jumala kord kui üritustel käin......Proovi seal rohkemdrinking smiley,vett ikka pean silmas,eks!!grinning smiley Loodame siis,et kõik sujub....

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 06. January 2011, kl 16.58

Nädal on poole peal ja uudishimu tapab, kuidas meie tublidel kaalulangetajatel lähebsmiling smiley
Minul läheb siiani superhästithe finger smiley Pean ju nüüd ennast kiitma, sest nädalavahetus keerab kõik nagunii tuksi ja ei tea palju esmaspäevaks seda miinust alles on.
Kaal langeb nii mis mühin, käin korralikult trennis ja toitun täiesti tavaliselt.
Ma tean, et homme on see päev kui mul kümme vahetub....no ei suuda ära oodatahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 07. January 2011, kl 10.07

Oh kui kade meel on lugeda kõigi meelestatust, et nädal on täiesti perfektne olnud - mina jälle kahjuks seda öelda ei saa, kuna peret laastab okseviirus (välja arvatud mind eksole, mitte et ma endale haigust sooviks, aga minu organismile ja kehale oleks just kõige enam sellist puhastust ja paastu vaja), siis see tähendab, et juba nädala algusest saadik olen ma 24h ainult teiste pereliikmete kätt pidanud hoidma ja kaaluabi päeviku pidamisest ega normaalse söögi valmistamisest on asi väga kaugel olnud...niiet olen söönud seda mis kätte juhtub ja kaalule pole julgenud astuda, sest enesetunne on nii kehv valest toitumisest. AGA täna sõidame maale ämma juurde JUMAL TÄNATUD, sest ma tean, et suudan seal end ohjata, ei saa ju iga kell külmkapi vahet voorida ja loodan ka ämma lastevalvesse sättida ja ise maja ümber lund kühveldada. Siis nädalavahetus äkki parandab mu selle nädala madalseisu smiling smiley
Mis valemiga ma küll kuskile trenni saaks...confused smiley nii väga oleks vaja

Masendav, et mu tulemus on nii pikalt kehv olnud, aga omast arust on põhiline, et ma siin veel edasi tiksun ja enese suhtes aus olen - sellepärast olen rõõmuga ka iganädalane tabelikoostaja, et tean, et mul ei ole võimalust nö "ära kaduda", sest teised loodavad mu tabelikoostamise peale smiling smiley

Aga jõudu veel viimasteks päevadeks!!
E.

Valikud: VastaOsunda
smiling smileyRe: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tiuks
Kuupäev: 10. January 2011, kl 07.32

Niisiis minu täna hommikune kaal 89,3. Nägin ka kõvasti vaeva, jätsin kõik hommikud auto koju ja käisin 3,5 km tööle ja loomulikult olin sunnitud siis ka jala tagasi tulema aga ega tulemus on ka kohe näha. Ikka liikumine on ilmselt väga oluline, sest ega toidusedelis väga midagi muutnud olegi.Ise olen igatahes rahul ja proovin samas tempos jätkata, tänagi lähen viin lapse autoga lasteaeda, siis koju autot tooma ning seejärel jala tööle.Edu kõigile ja liikuge ikka palju!

Tervitades
Tiina

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 07.59

Minu tänahommikune kaal on 85,7kg hot smileyhot smileyhot smiley Mul natike kiire praegu,nii et tulen hiljem muljetama siia...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 10. January 2011, kl 08.25

Minul täna hommikul 80,4, mis ma ütlesin, et see juubel rikub kõik äraconfused smiley
Ja siis veel SPA toitlustus, no ei saa ju näppe eemal hoitud aga hea, et üldse miinus tulispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 10. January 2011, kl 09.51

Heia!

Minu kaal 84,1. Tahtsin kül kilo maha saada aga tips jäi ikkagi puudu.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 10. January 2011, kl 10.22

Hommikut kõigile.

Väga tublid olete kõik.
Minu kaal täna 90,1.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 10. January 2011, kl 11.54

Tervistsmiling smiley No nii ,minu tänahommikune kaal näitas nii nagu ma lootsin .....ise olen väga rahul thumbs up,lõpuks tuleb kaalutõusule ka langusspinning smiley sticking its tongue out Midagi erilist ma küll selle nimel ei teinud ,peale lumekühveldamise muidugismiling smiley Ahjaa ,puhkus sai ka lõpuks läbi -see on minu kaalulangetamisel ülioluline -nimelt mul 12 tunnised tööpäevad ja süüa saan kindlatel kellaaegadelsmiling smiley
Muidudugi ei näita kaal sellist langust nagu DonnaBellal -millest on äärmiselt kahjuconfused smileySest käimas on ju ikkagi duellsmiling bouncing smiley Aga põhiline on see ,et ikka miinus tuleb smiling smiley
Nagu näha on kõik ülimalt tublid olnudsmiling smiley. DonnaBella SUPPER kaalulangus ,TUBLI!spinning smiley sticking its tongue out.
Niisiis minu kaal täna hommikul oli 90,8.smiling bouncing smiley
Ilusat päeva kõigile !!!

kasssilm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 13.53

No tere siis!
Kaalulangust tuli siis -2,4kgsmiling bouncing smiley Olen muidugi üdini õnnelik,samas saan aru,et see on ilmselgelt selline ühekordne anomaalia ja võimalik,et järgmised 2nädalat istungi sama numbri otsasconfused smiley Aga noh,ikkagi oli ilus hommikcool smiley Tiuks,Jumbukas,mammu,tipp ja kasssilm...superlux tulemused teil!!Täitsa tõsised konkurendid mullethe finger smiley Muide,see endale antud lubadus Duell "kinni panna"on mind ikka kõvasti motiveerinud..väga loodan,et teidkiwinking smiley

Väike mure on ka tegelikult.Lugesin kaaluabi uusi duelli reegleid.Seal on kirjas,et esmaspäeval 12.00-ks peavad tabelid valmis olema,aga meie Eliise.....UUUU...kus sa küll oledconfused smiley Nii et kiidutabelisse me ei saagisad smiley Natuke kurvaks teeb........aga ainult hästi natukeneeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 15.39

isssssand....olen terve päeva olemas olnud, aga mul polnud õrna aimugi uutest reeglitest...kohe hakkan neid uurima...lihtsalt ei pannud neid tähele - käin ainult meie teemasid siin vaatamas ja see jäi kahe silma vahele, et kuskil midagi muudetud on.

Ma ise muidgi kahtlen selles, kas kõik duellitajad ikkagi 12-ks oma andmed edastada saavad/jõuavad edaspidi jne, aga ma loodan, et mul edaspidi ei ole probleem 12-ks tabel valmis saada.

Aga sellest on küll siiralt kahju, et kui DonnaBella suurepärane tulemus nüüd sellepärast märkamata jääb...maitea kohe mis peaks tegema, et see hilinemine esimesel muudetud nädalal andeks antaks....ja kui ei anta, siis peame ise oma kiidutabeli või -peo tegema grinning smiley..

hakkan kohe tabelit koostama...

niuts sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 15.47

...need uued reeglid panid küll natukene silmi pööritama, sest no kuulge...isegi kempsus käimine on reegliks tehtud grinning smiley grinning smiley...mis pole muidugi põhiline probleem...

minu arust ei ole mõistlik panna kõigi meie soovijate nimesid sinna pealkirja, sest juba esimene duell meil näitas kui palju on loobujaid...samas näiteks täna...kui teen tabeli ainult nendest, kes on siiani andmed edastanud...st peaks uue teema üldse tegema, kus nimed sees - see on ju ebaaus nende suhtes, kes on meie duellis uued ja kellele alles edastasime info, et esmaspäeval tuleb info saata ja kellaajast pole neil aimugi..

niiet maitea...või teen ikka teema kõigi nimedega, kes seni on avaldanud soovi duellis osaleda, las siis jääb nii, kes langeb see langeb ja lihtsalt kedagi siis juurde ei saa võtta. Samas .... miks on duelli uute reegilte alguses pikk jutt uutele tulijatele sellest, et proovige esmalt leida omale sobiv juba olemasolev duell...pole ju vahepeal võimalik liituda, kui pealkirja muuta ei saa ja arvesse ei lähe nagunii, kui nime pealkirjas pole...

tundub natuke läbimõtlemata süsteem ja huvitav mis sellel eelmisel regulatsioonil siis viga oli??

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 16.13

Tere Eliise!!

Issand kui tore,et sa meil ikka alles oled veelsmiling bouncing smiley Ma juba muretsesin,et kadunud mis kadunud??smiling smileyÄra sa nüüd selle kiidutabeli pärast muretse nii väga,võidan duelli ära the finger smiley,küll siis jõuab kiitathe finger smiley grinning smileyAga kempsureegel on uhke jah,ma kihistasin ka naerda omaettegrinning smiley Uute tulijate nimed peaks ikka tabelisse lisama,võibolla pole nad ka asjaga kursis ja annavad andmed õhtul allesconfused smiley Pealkirjas peaks äkki sisalduma sõna DUELL,Kõikide nimed ei mahu ju?? Lugesin et Jaaniduellis on oma 50 osalistconfused smiley Oeh,ma pean lippama praegu,riis keeb põhja muidu....moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 16.27

Oh ma olen olemas jah koguaeg, aga kuna kaks väikest pudinat mul siin kodus, siis kogu elu käib ainult nende ümber ja mõnikord on rohkem vaba aega arvutisse tulla, teinekord jälle saab korraks ainult piiluda hädavajalikku...proovin nüüd rohkem kaaluabi päevikut jälle kasutada, sest ilma selleta on tulemus ikka täielik null, see siis toob mind ikka sagedamini siia...

Hakkasin enne tabelit koostama ja vaatan, et praeguse seisuga on 3 inimest veel, kes eelmisel nädalal avaldasid soovi osaleda, kuid pole veel andmeid edastanud...äkki täna veel teevad seda ja kuna kell ammu 12 läbi, siis arvasin, et pole mul mõtet ka praegu ruttu seda tabelit vorpida, kui mõni neist veel äkki õhtul oma kaalu edastada tahaks...

Aga süümekad on mul küll suured, et kuidas ma neid reegleid siis tähele ei pannud - aga jah DonnaBella...ma vaatan, et Sa paned juba siin paari nädalaga meie duelli kinni smiling smiley
Tegelikult jah kiidutabelitest tähtsam on Su suurepärane enesetunne ja energia, mida kaalukaotusest saad ja meile siin õhkad, niiet lihtsalt imeline!!!

Teen siis tabeli mõne tunni pärast õhtul täna siiski, et oodata ära veel need, kes tahaksid kaalu edastada..

E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 10. January 2011, kl 23.03

Eliisekesekene!!

Sügavad kummardused sinu ees!Tõeliselt ilus ja täiuslik tabel kukkus sul välja!!thumbs up Oled ikka kuldsete sõrmedega meil siinsmiling smiley
Nüüd on vaja ainult üks asi korda ajada:peame sind ka mingi nipiga järje peale utsitama...kohe väga tahaks!
See nädal olime me küll noo niiiiiiiii tublidhot smiley ,et teeks kohe üks puntratantssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 11. January 2011, kl 06.46

Eliise vauuusmiling smiley Sa oled ikka tõeliselt tubli eestvedaja! Nii põhjalik ülevaade.
Minul üks pisikene soovitus veel, kas sinna N-kokku ja üldse kokku vahele võiks märkida eesmärgi kaalu punasega, st kui palju on kaotatud alates siis meie uuest duellist? Siis kohe näha kaugel keegi onsmiling smiley Mõni siin juba poole peal juspinning smiley sticking its tongue out
Jõudu ja jaksu meile uueks nädalaksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 09.11

Tsauuu!
Head mõtted ja ideed on alati teretulnud, seda enam, et ma juba arvasingi, et see tabel on liiga minu enda välja mõeldud ja võiks sobida võib-olla rohkem meile kõigile ja sisaldada ka selliseid asju, mille peale ma kohe ei tulnud.

Tahtsin veel üle küsida, et kas Sa Jumbukas mõtlesid seda vahekokkuvõtet, et kui palju keegi on saavutanud sellest sõbrapäeva eesmärgist -5kg? Mitte seda eks kui palju keegi on saavutanud oma unistustekaalu eesmärgist?

PS! Luban end sel nädalal kokku võtta! Kuigi minu suur miinus on see, et ma olen füüsiliselt liiga väheaktiivne ja trenn pole praegu võimalik kuna ma lihtsalt ei pääse sinna...aga nagu ma olen näinud, suudan ma varem ka niimoodi head tulemust näidata - niiet lihtsalt mingi madalseis on hetkel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 09.59

Tere hommikut!

Lugesin kaaluabi postitust"Vaadake ja imestage....."Hinge jäi kriipima meie toimetaja viimane lõik ärapanemisest.Juhul kui ta mõtles selle all äkki minu hõiget duell"kinni panna",siis kallid kaasvõitlejad,ei taha mina kellelegi ära panna!Kaalu langetan eelkõige ikka enda pärast ja oma põlvede pärast,mis kipuvad valutama(ilmselgelt keharaskusest).Tahtsin lihtsalt natuke elevust ja põnevust tekitada(mis ju õnnestuskismiling bouncing smiley) ja meie kõigi motivatsiooni turgutada(ehk õnnestus seegigrinning smiley )
Ja see kiidutabel......noo kuulge,mingi präänik peab ju ikka nina ees vedelema,kuidas muidu eesmärgile lähemale jõudathe finger smiley Nonii,kohe kergem hakkassmiling smiley
Teeks siis nii,et kui kellegil on mure,siis pool annab ära...winking smiley

PS!Eliise,mul on täitsa hea meel kohe,et madalseisust otsustasid välja rabeleda...smiling smiley

Olge siis tublid....




DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 11. January 2011, kl 10.37

DonnaBella - näiteks mina küll ei võtnud hetkekski Sinu või kellegi teise ergutavat ja naljaga pooleks välja öeldud duelli "kinni panemist" tõsise märgina sellest, et tegemist võib olla kellegagi, kel on silme ees ainult võit ja ärapanemine - minuarust on selline tögamine ja teiste ergutamine pingutuseks ikka ainult positiivne. Ja eks ta õige ong, et muidugi teeme seda kaalulangust enese jaoks ja muidugi ei ole see kiidutabel ja duell kogu selle protsessi juures üksi inimesele kõige tähtsam - aga miks need duellid ja kiidutabelid siis välja on mõeldud, kui need täiesti mõttetud oleks??

Ma leian, et kui inimene on arvanud, et talle oleks vaja mingis sellises projektis osaleda ja talle oleks vaja, et keegi tema saavutust kiidaks mõnikord - siis miks me peaks duellis osalemist ja selle võitmise soovi ja kiidutabelisse tahtmist hukka mõistma? Mina näiteks osalen duellis just nimelt sellepärast, et tean, et siin on inimesed, kes on minuga sarnased, meil on samad mured, inimesed on meeldivad ja toredad ning mis peamine...mul on kohustus igal nädalal kellelegi nö "aru anda" oma hetkeseisust...kui mul seda ei oleks, oleks ma võib-olla ammu juba loobunud kogu sellest asjast, mitte ainult duellist. See on vahend, mis asendab rühmas kohalkäimist - mis kaaluabil puudub.

Rõõmsat päeva kõigile!
Eliise

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 12. January 2011, kl 17.58

Just seda 5kg ma mõtlesingismiling smiley Rasvaselt ja punaselt!
Mina tegin sõprust nr 7-ga kaalunumbri ees, loodan, et 8-t ei näe ma enam niipeahot smiley
Aga tundub, et mida allapoole kaal läheb seda aeglasemalt ta minema hakkab...
Nädalavahetuse juubelist siis niipalju, et sõbranna helistas eile, et tema ema oli öelnud, et issand kui saledaks J on jäänud ja vaata kui paks sina oled. Kuigi sõbranna kaalub minust 10kg vähemthe finger smiley
Just sellised tähelepanekud teevad tuju heaks ja annavad palju jõudu edaspidiseks.
Nii tore, et on olemas kaaluabi ja teie kallid duellikaaslased, koos on ikka palju kergem ja toredam ja mõnusam jne jne jne



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jumbukas 12.01.2011 17.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 12. January 2011, kl 18.22

Oi, sul läheb toredasti siis,Jumbukas!
Minule ei ole komplimente veel tehtud,peale oma mehe muidugiwinking smileyOih,kuidas ma unustasin.Ema vaatas mind ka ükspäev ja ütles,et mul on kõhuke ära kadunud.....ja siis ütles et aitab jälgimisest,sa oled juba ilusake küllgrinning smiley Oh neid emasid!Minu oma on kogu elu arvanud,et paks laps ,ilus lapsconfused smiley Kaalu kohapealt läheb nii,nagu arvata oligi......seisab sunnik!Hommikul nagu üritas midagi väiksemat vilgutada,aga no see oli nii korraks,et ma ei jõudnud märgata,mis number oligrinning smiley Nii,et konkurendid,teil on suurepärane võimalus kaalujoonel vahemaad vähendada...andke tuld...Pakkumine kehtib üks ja ainus kord..the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 13. January 2011, kl 10.10

Kallid duellikaaslased, minul on nüüd sellised uudised, et veel 1 nädal saan ma oma kaaluandmeid sisestada ja siis tuleb paus. Mulle meenus, et oktoobris ostsime lennupiletid ja meie reis algab juba 23.jaan, tagasi kodumaal olen 15 veebruar õhtuks. Ja hiljemalt 16 veel hõikan oma andmed siia teemasse. Palun siis oodake minu tulemusi kokkuvõttekssmiling smiley
Ma ei usu, et ma seal kuskil kaalu leian aga kui leian annan kohe ka oma tulemused teada.
Loodan vaid, et kuum ilm, soe meri ja võõramaine köök mu kaalule ikka soovitud suunas mõjuvadsmiling bouncing smiley
Tavaliselt olen reisidelt tulles alati lisakaalus aga seekord peab olema teisitiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 13. January 2011, kl 11.44

Mis me oskame kosta, mõnusat reisi. Ehk tulebki kasuks vahepeal keskkonda vahetada. Loodame,et sa hotellist ikka kaalu leiad ja ennast kontrollida saad. Need võõrapärased toidud võivad ka petlikud olla. Päikeset võta siis rannas joostes mittes lamades!Eksole!
Naudi ilma ja puhkust.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 16. January 2011, kl 21.19

Õhtust!!
Siin on kuidagi vaikseks jäänud...eye rolling smiley Aga mis siis ikka ,panen oma kaalu täna kirja kuna homme kiire päev. See nädal ei läinud kõige paremini eye popping smiley sai natuke palju söödud..moody smiley Aga eks katsun siis järgmise ndl.pareminismiling smiley
Minu kaal siis hetkel 90,1 .
Olge tublid !! smiling bouncing smiley Ja,et miinused ikka püsima jääksidsmiling bouncing smiley
Kasssilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tiuks
Kuupäev: 17. January 2011, kl 07.44

Hommik

Tundub, et olen üks varasem teadaandja ja ega ilusat pole sel nädalal midagi, minu kaal siis täna hommikul 88,9. Üues nii jubealt libe, et jala pole julgend eriti käiagi ja ega tulemus kohe ka näha. Aga ei tohi ´masendusse langeda, vaid tuleb ikka edasi rühkida ja abiks seegi minus mis tuli. Igatahes jõudu kõigile duellitajatele.

Tervitades
Tiina

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.05

Hommikust kõigile!
Minul täna ilus hommik ja kaalunumber 78,7smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.14

Ilusat esmaspäeva hommikut!

Vaatan,et kõik on jälle natuke õhemaks jäänud!Kes vähem,kes rohkem!Sjuuper!hot smiley
minu kaal siis 85kgsmiling bouncing smiley Niiiii tublid oleme!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.19

Hommikut, minu kaal täna hommikul 88,8. Täitsa lahe nr.
Edu kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.39

Tere kõigile!

Minu kaal seisab paigal õnneks, mitte ei tõuse enam, aga põhiuudis on see, et MA LÄHEN TRENNI!!
grinning smiley ma loodan, et peale seda paraneb nii enesetunne kui kaalunumberthe finger smiley
ning luban sel nädalal piinliku täpsusega toidupäevikut täita!!
(lubada on nii hea ja kerge, eksole)

mingi 10-11 ajal hakkaks tabelit tegema, et õigeks ajaks jõuda, teie, kes te ei ole veel kaalunr-it saatnud, olge armsad ja tehke seda hiljemalt 10.30-ks.

Tipp - SUL ON NR 8 EES!!! õnnesoovid!!!!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 17. January 2011, kl 09.13

Hommikust!

Tänane kaal 82,8 kg.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.