Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213
Asukoht: 13 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 29. May 2011, kl 17.55

Tere!

Sain kaalutabeli alles täna üles panna, sest olin maal. Tippilt ja kassisilmalt kaal ei laekunud aga loodame, et nad ei ole meist loobunud ja järgmine nädal siiski jätkavad meiega.
Ülejäänud neli olid väga tublid kaal sama või siis langenud. Eriti tubli DonnaBella, sul veidi veel pingutada ja vahepealne ilus number jälle ees. Üritan sulle järele rühkida.

Ma ei tea kuidas Teige on aga veidikene külmemad ilmad tekitavad mul suurema isu. Loodetavasti läheb jääle ilusamaks.

Olge tublid!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 29. May 2011, kl 22.11

Tere!
Isver ma ei tea kuhu see aeg kaob. Mees oli 2 nädalat puhkusel ja minul enam arvuti meeles ei seisnud või siis oli keegi pidevalt seal toolil ees. Ma pole kuhugi kadunud, lihtsalt seisan kogu aeg paigal, mis on iseenesest tore.
Vabandan,et hilinesin aga see reede on tiba harjumatu mulle veel.
Tore kuulda kui tublid te olete.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.41

Ilusat hommikut!

Ja see hommik oli tõesti ilus! Kaalule astudes vaatas vastu 77,1 kg!hot smileyhot smiley Korra vilksatas 76,9 ka, nii et on mille nimel pingutada! 21.juunil on tütrel gümnaasiumi lõpetamine. Pean nüüd ekstra tublike olema, et uus kleit ikka täiuslikult seljas istuks!
Laupäeval on ees ootamas järjekordne grillpidu. Mina kavatsen seal süüa väga "viisakalt", mitte sea moodi nagu tavaliselt! Vot nii!!!

Palju jõudu ja jaksu kõigile järgnevaks nädalaks!!


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jo
Kuupäev: 03. June 2011, kl 22.02

93,1. Väike langus küll, aga ikkagi allapoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. June 2011, kl 10.54

No tere, tere.

Täna jälle esmaspäev kui mulle meenub mis reedel tegematta jäi. Aga minu puhul seisab kaal nii ilusti paigal, et kahtlustasin juba ,et keegi on selle nr. kombinatsiooni sinna kleepinud. See et ma tabelist pidevalt välja jään pole minu jaoks eriti hull teema, kui see ainult teisi ei sega.
Olge ikka tublid edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 07. June 2011, kl 19.31

Mina tõstan käed üles ja annan allasmiling smiley No suviiii ju ja kohe kuidagi ei püsi meeles arvuti taga olla ja toitusid ja kaalu sisestada. Üritan ennast ikka vahel arvutisse vedada aga suvel ma vist ikka duellitada ei taha.
Sügisel jätkan taas heameelega.

Palju päikest kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jumbukas 07.06.2011 19.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 08. June 2011, kl 09.49

Tere!

Väga vabandan DonnaBella ja Jo ees, kes ainukestena saatis reedel oma näidud.
Olen olnud tööga väga hõivatud ja ei jõudnud tabelit teha.
Mulle tundub, et suvel ei ole mõtet duelliga jätkata. Paljud meist ei jõua enam arvutisse.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 09. June 2011, kl 19.53

Tere!
Meie duell on tõesti upakile vajunudspinning smiley sticking its tongue out Ega siis midagi, naudime suve! Mõõdukalt!!cool smiley Jumbukas, sügis algab 23.septembril, kell 12.04! Ole siis platsis! Ise kavatsen selleks ajaks sarnaselt Tippile juba kaalusäilitamislainel olla!grinning smiley Ihhii, mõtelda on mõnus....
Ja kui ma ikka omadega jänni jään, siis proovin end mõnda duelli sokutada. Aga loobuda ma ei kavatse!!! Ma ei ole lihtsalt loobuja tüüpi!!

Soovin kõigile ilusat, sooja,päikeselist,romantilist ja sääsevaba suve!!!


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 04. September 2011, kl 07.11

Sügis käes ja mina tas platsis, auuuuuuu kaaskannatajadspinning smiley sticking its tongue out
Vajun künn häbi pärast maa alla,sest kaalutõus on olnud tohutu... confused smiley
Kaalun hetkel rohkem kui eelmine aasta duellitama asudes ja motivatsioon on taas laes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 05. September 2011, kl 09.18

Hei, hei!
Tore, et keegi juba jõulufiguurile mõtleb.
Õnneks olen suvel kogunendud paarist kilost juba lahti saanud, aga kaalu langetaks tasapisi edasi küll. Duellitaks edasi, kuid minust ei ole siiski tabeli koostajat.
Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 05. September 2011, kl 12.42

Mammu siis peame uue teema tegema ja vaatama, ehk liitub meiega tragisid tabelikoostajaidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 05. September 2011, kl 18.29

Oiii....tere "suvitajad"!!smiling bouncing smiley

Küll on hea meel teid siin jälle ringi tuuseldamas näha! Mina üritasin ennast suvel ikka ohjes hoida. Paar kilo õnnestus isegi kergemaks saada.. Küll on kahju, et Sa, Jumbukas, uue duelli 80+ kaalukategooriasse tahad teha. Ma oleks ka vanade semudega edasi duellitanud, aga kahjuks olen ma 70+ kaaluga! Sellegi poolest hoian teile väga pöidlaid ja küll need kilod kaovad!!!
Tippi olen ka siin kaaluabis üle tüki aja vilksatamas näinud. Kuidas Sul läheb,Tipp???

DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 05. September 2011, kl 19.48

DB sinu võtan igakell kampasmiling smiley Ja seal oli ju 80+/-5 smiling smiley Sinna sa ikka mahud ju või juba alla 75?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 05. September 2011, kl 20.23

Hihii, Jumbukas.....viimane kaalumine näitas74,5kgspinning smiley sticking its tongue out Aga ülla eesmärgi nimel olen nõus need 0,5kg juurde kosumagrinning smiley Igaljuhul ootan põnevusega stardipaukuthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 06. September 2011, kl 08.38

Tere tere vanad kamraadid!
Väga lahe on lugeda,et tahate jälle kamba kokku võtta ja uue hooga jätkata. Eks see suvi on kurja juur ja aega pole üldse siin olla ja ennast taltsutada.
Minul läheb tegelikult väga hästi, seda eelkõige isiklikus elus. Olin ju ka peaaegu töötu staatusesse langemas aga õnn naeratas ja leidsin töö. Poja küll alles 1,4 aga hakkas aias käima, elu paneb asjad paika ja midagi pole parata. Harjun - õpin uut tööd ja olen hakanud tõesti siia pilku heitma. Mul on aasta lõpuni osalus olemas ja miks mitte end vahepeal korrale kutsuda. Täna ma isegi ei tea täpset kaalu aga tunne ütleb et midagi on juurde tulnud küll. Riided on kõik super seljas,sest nad olid vahepeal ikka väga lötakad ja seepärast veel ei muretse. Kõndinud olen ma suvi läbi kenasti ülepäeva oma 7 km ära, see on lihtsalt nii tore. Nüüd tööl olles on kindlasti lihtsam omadega toime tulla,sest puudub külmkapp ja peidukad kus head paremat leidub. Hetkel ma veel ei tea kas hakkan duellitama teiega koos aga pöialt hoian kõigile kindlasti.
Olge siis tublid ja võtame hoo ülesse.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 09. September 2011, kl 09.44

Mammu ja DonnaBella tegin uue teema, Kes 80-kg-stest tuleks....
Palun sinna alla siis kaalunäidud reedetismiling smiley
Duell algab nüüdsmiling smiley
DB ma tahan Sulle järele jõuda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 09. September 2011, kl 10.52

Oi, oi aga mul jäi täna hommikul kaalumata. Kas homme võin sinna lisada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 11. September 2011, kl 07.27

Ikka võidsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jumbukas 11.09.2011 07.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 11. September 2011, kl 07.32

Alustame siis smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jumbukas 11.09.2011 07.32.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213
Asukoht: 13 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.