Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. November 2016, kl 19.28



KAALUTABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 12.11.2016 19.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 13. November 2016, kl 12.29

Tervitus!

Aitäh, Pirle, vahva kujunduse ja mugava paigutuse eest meie tabeli organiseerimisel!

Koovike ja Pirle on ilusad numbrid kirja saanud thumbs up.

Minu suur langus on aga suureks tôusuks keeranud sad smiley Vaatamata nälgimisele ja alla oma normi söömisele kaal hoopis tôusis kokkuvôttes.
Ega haigusega pole muidugi ôige allavôtmine ka, tasapisi tegutsedes on tulemused püsivamad. Loodetavasti smiling smiley

Seega, pea uued numbrid ja uus nädal.
Mul on hea meel, et ma oma indeksiga nüüd roosa notsu olen, mitte enam tumepunane!
Kiripiiga oli sama murdepunkti peal, saan aru, kui hea tunne on kasvôi värvivahetusest!

Häid üllatusi kaalumisel, pidage vastu ja mina samuti !
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 13. November 2016, kl 18.25

hot smiley

Panin oma isikliku rekordi kirja grinning smiley

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 14. November 2016, kl 10.28

Palju õnne Kauavõib isikliku rekordi ja Duubel2 värvimuutuse puhul. Rõõm näha, et vaikselt, kuid visalt ikka toimetavad suurem enamus siin. Oluline on mitte all anda!
Mul raske nädal tulemas, kuna algas puhkus. Kaob rutiin, kaob kohe ka korrapärane toitumine, loodan, et ei kao kahekohaline number kaalultsmiling smiley

Tervitustega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 14. November 2016, kl 11.18

Mina tammun juba mitmendat nädalat sama koha pealconfused smiley Kui nüüd kolmas nädal ka ei õnnestu kaalu liikuma saada,siis tuleb hakata kaloreid lugema. Muidu olen olnud korralik ja söönud ilusti ja õhtuti patustanud pole. Ei teagi milles asi. Eks vaatame,alla veel ei anna smiling smiley
Teistele tublidele õnne!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 14.11.2016 11.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 14. November 2016, kl 18.13

Heihei!

Kauavôib jt väiksema kategooria seltskond!
Te ei saagi ju alla vôtta nii palju kui meie, suuremate varudega daamid smiling smiley
Nii et rekord on ikkagi rekord...
Paistab, et Koovike on ka peagi kergemas seltskonnas thumbs up

Neid peediga kotlette tegin täna lôunaks, olid söödavad küll, aga ikkagi harjumatu maitsega.
Nii et mina eelistan peeti väikese hariliku kotleti kôrvale.
Maitse üle pole môtet vaielda, aitäh uute retsepti-ideede jagajatele, ma olen suur katsetaja ja enamasti proovin need läbi ka.

Lahedat nädalat!!!!
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 16. November 2016, kl 14.19

Tere!smiling smiley

Kuidas teil läheb?
Minul pole küll hea nädal, iga päev seesama number kaalul ees sad smiley
Hommikuti olen väga tubli, kuni ôhtul on kôht niiii hirrmus tühi.
Eile tegin kreeka jogurtist dipikastme ja hunnikus porgandit, kurki ja paprikat kôrvale.
Aga ei saa isudest lahti, tahaks ikka soolast ja liha ja ma ei tea mida veel.

Kuidas teie oma sisemist looma taltsutate?

Ja kui teile närvidele käib, et ma muudkui heietan siin, siis andke märku! cool smiley

Püsime ikka kursil, kuigi vastutuuli on nii palju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. November 2016, kl 00.53

Vabandan, et pole kirjaridu tekitanud ;(
Elu väga kiire ja röömurohke.
Söön nagu Pirle Paleot ja kaal seisab, ei lange väga ega tõuse, olen hetkel rahul. Küll ta liikuma hakkab, ei stressa mis kõige olulisem smiling smiley
Koovike teretulemast tagasi, sul oli ju super langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. November 2016, kl 11.08

Tere jälle, Kodukoht smiling smiley
Pole hullu, jõuan jälle selle enda jaoks sobiva tulemuseni ja seekord jäädavalt the finger smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. November 2016, kl 21.17

Mul pole isegi enam sama numbrit kaalul,mis viimased paar nädalat olnud. Iga päevaga aina rohkem plussissad smiley Laupäeval ei tahagi enam kaalule minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 18. November 2016, kl 00.29

Hatugirl smiling smiley

Palun räägi kuidas ja mida sööd, ehk saame abiks olla smiling smiley

Kas sa Facebooki kasutad?

Oleme koos, püüame aidata!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 18. November 2016, kl 14.06

Tervitus!

Hatugirl, Sa pole ainuke masenduses kurb kuju.
Minul on praegu ka muudkui suurenev kaal, tasapisi hakkasin mõtlema, kas teha paus siin v märkida seis nulli ja punnitada järgmiseks korraks mingit muutust kergema numbri suunas.
eye rolling smiley

Viha tegi see, et kaloreid justkui liiga palju polnudki. Aga eks see üks suur enesepetmine ja kavaldamine ole. Õhtuks oli nii palju kaloreid üle, et ma ei märkinud midagi üles enam, aga lubasin vabadusi süüa mis tahtsin.

Täna mõtlesin järele, mis siis ikkagi teha. Kui võtan aja maha, siis kaal ei parane kohe kindlasti. Pigem on hea põhjus taas valesti süüa.
Leidsin ka seda, et olen hakanud liiga palju sepikut ja isegi saia sööma, või ka paksult peal. Ilmselt see see kurja juur ongi. eye popping smiley

Täna üritan need võid ja saiandused kõrvale jätta. Juurviljasuppi tegin ka tänaseks valmis ja ehk saab kuidagi need kaalunumbrid kunagi jälle õiges suunas liikuma.

Tervist ja jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2016, kl 14.53

Ilmad ka just kõige paremad pole ja pigem soosivad seda kaalumasendust.
Hakkasin siis mõtlema,et mida ma söön ja kui kirja ei pane,siis nagu ei tulegi enam meelde smiling smiley Hommikuks söön alati ühe kahepoolse pehmiku ja peale õrn kiht nat.merevaiku,kõrvale tass lahjat piimakohvi.Mõnel hommikul omletti,millel sees suitupeekoni kuubikesi ja peal (teen panni neljaks ja söön sealt 2tk) igal tükil pool juustu viilu (need poeviilud).Kõrval tomativiilud.
Täna sõin lõunaks väikseid pannkooke (ikka omatehtud tainast) õuna-pohla moosiga.See pole mu tavaline lõunasöök aga kuna mul üks haige kodus,siis tema meeleheaks tegin. Õhtuks söön rukkileiva kattega ahjukaela.Kõrvale 1 kartul ja/või riivitud porgand.
Eile lõunaks sõin pitsat (omatehtud seahakkliha,paprika,tomat,riivjuustu veidi).Tükid ca kahe tikutoosi suurused.Sõin vist 6tk ära ja õhtusöögiks ka 1tk.
Teisipäeval sõin lõunaks praetud kanafileed ja kabatšokki riivitud porgandiga,kõrvale klaas tomatimahla. Õhtuks 1tk kanafileed ja 1 viiner + paar ahjust tehtud friikat.
See nädal on rõhk kuidagi sellisel (pitsa,friikad),mida ma tavaliselt ei tee.Aga no haigele vastu ei saa smiling smiley
Vahepalaks söön tavaliselt kahel korral päeva jooksul mandariini,õuna või banaani.Jälgin,et midagi möödaminnes suhu ei topi nagu vanasti.
Tean,et peaks hakkama toite jälle kaaluma ja kirja panema aga ... Tahaks alla saada ikka pigem söömisharjumuste muutmisega.Ilmselt mul kohati ikka logiseb see lõunasöögi osa.Pean sellele veel rohkem tähelepanu pöörama.
Vahest on ka tunne,et annaks alla aga ma ei saa.Üheks päevaks võin seda ju teha aga siis kohe tahan jälle tublim olla.Ma nii kardan kaalul jälle seda jubedat 100kg nähaangry smiley Pigem olen 96kg juures tiksumisega rahul kui jälle õgima hakkan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. November 2016, kl 02.27

Heihei smiling smiley

Mina soovitaksin küll kõik söögid kaaluda ja kirja panna. Eriti sellepärast, et edaspidi ilma kontrollimata jätkata oskaks. Silma järgi hinnates võib väga mööda panna ja eri toidud on mõnikord üllatavalt imeliku kaloraažiga. Ka saab siis selgeks, mida teistmoodi teha v kui palju jne. Tüütu see ju on, aga kasulik kindlasti.

Minu tänane õhtu andis näiteks pea poole päeva normist juurde, kirjutasin lõpuks kõik üles. Ja polnud neid kaloreid palju üle midagi sad smiley

Jahu ja suhkur on need ained, mida minimaalselt tarbin. Saiadega on ka lõpp.Nii et eeldused on olemas, kui maitsvaid juurikaid ja muud kasulikku mõistlikus koguses süüa, nats liigutada ka, siis ju peaks midagi muutuma....

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. November 2016, kl 11.03

Tervitus!

Nädalaga jälle kilo läinud, olen rahul the finger smiley

Toitumine peab korras olema, see on kõige alus.

Ilusat nädalavahetust kõigile ja püüdke ikka oma kaloritenormist kinni pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 19. November 2016, kl 14.48

Mina ei saa kaaluketast kasutada,Teie ju saate. Tuleb teha enesekontrolli, see viib edasi smiling smiley

Kaaluabist sain toitude märkimisega üldiselt silmamöödu kätte ja nüüd enam ei ole selle eest maksnud. Olen vaid foorumis smiling smiley

Aga TAI-s märgin söödud toidud üles , mille olen enne köögikaaluga kaalunud.

Üldiselt saia-leiba ja muid jahutooteid ei söö.Suhkrujooke, suhkur, magus täielik EI. Vööramaa puuvilju ka mitte, ainult paar oma aia öuna nädalas.
Söön palju sealiha, võid, mune, kodujuustu,juustu, tatart.
BV on mul 2300 ja selle söön täis, näljas ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: joojoo
Kuupäev: 20. November 2016, kl 11.00

Tervitused kõigile!
Puhkusenädal möödus ilma suuremat kahju tekitamata kehakaalule, õnneks.
Minu väikesed nipid õhtute üleelamiseks, kui tuleb "nokkimise" vajadus:
1.šokolaad väikesteks tükikesteks ja sügavkülma, üks tükike aitab suus sulades magusaisu leevendada;
2.sügavkülmutatud maasikate söömine, 4-6 maasikat taldrikule ja ei sulata enne;
3.šampinjon viiludeks lõigata, kuumal kuival pannil praadida-röstida mitte hunnikuna vaid igat viilu keerates, riputades peale veidike soola, mõnus soolane amps õhtuks teleka ette.

Jõudu jätkamiseks kõigile!
Loobumine ei pane kehakaalu langema, olen mitmeid kordi proovinud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 21. November 2016, kl 08.42

Tere!

Minul jälle enda jaoks rekord, meie tabeli ajal, aga seekord kahjuks teistpidine sad smiley mis siin nutta, ise olen süüdi, kui ühel õhtul olin shokolaadiga patustanud ja kalorid lõhki, siis sõin aga veel. Teisel õhtul sõin küll tervislikku, aga liiga, liiga palju ja liiga hilja angry smiley Ja nii läks ka kolmandal õhtul, siis oli ka kolmas põhjus - kaal oli juba nii kui nii tõusnud moody smiley

Ei ole ma normaalne, ei ole.

Aitäh teile Paleo soovituse eest, päris huvitav programm. Kus ainult kindlameelset iseloomu saada ???

Jätkan siiski!

Edu ja soovide täitumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 21. November 2016, kl 11.49

Tervitus! smiling smiley

Kuigi kirja sai ikka veel punane pluss, siis tegelikult on kaal taas langemas. Vahepeal oli lihtsalt veelgi rohkem...

Seega järgmisel kaalukorral peaks reaalselt miinus kirja tulema ja loodan, et suuremad kôikumised jäävad lôplikult seljataha.

Tore on küll, kui nädalaga 2 kilo alla saab, aga minu puhul hakkab see kohe tagurpidi tööle ja ruttu tuleb tagasi ja juurdegi.
Seega ikka vaikselt ja rahulikult angry smiley
aga see-eest kindlamini. Teoreetiliselt peaks ju töötama.

Hea ka, et minnalaskmismeeleolud möödusid, see on kôige vastikum olukord.
Mulle väga meeldis joojoo jutt, et tema juba mitmeid kordi proovinud, aga loobumine ei langeta kaalu smiling bouncing smiley

Rôômsat ja kerget nädalat kôigile!
thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 22. November 2016, kl 21.00

Heihei!

Et teil ikka midagi lugeda ka oleks smiling smiley

Täna järgisin hullust ja sôin pekist suitsuliha, mônuga ja terve ühe toidukorra jao korraga. Hea, et suuremat tükki poest ei toonud. grinning smiley

Ja siis oli isu otsas ja muul ajal olen tagasihoidlikult käitunud, normist veel puudugi, aga selle täidan ôuna ja vôibolla natukese jogurtiga.
Hommikul sôin kaerahelbeputru ja ühe muna.
Kôige imelikum on see, et see tasakaalu ketas oli üle hulga aja tasakaalus. eye rolling smiley

Aga nii palju pole vôimalik ju iga päev rasvu manustada...

Ega ma seda ketast taga ei ajagi, rôhk on rohkem ikka kaloritelugemisel.
Olge ikka tublid ja kui midagi huvitavat toimub, andke ka märku!!!!!!

cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: teltsik
Kuupäev: 23. November 2016, kl 11.36

Hei!

Mina hetkel kaloreid ega ketast ei jälgi, aga kunagi kui seda tegin, siis tundus mulle see ketas täiesti ebaloogiline. Ei saanud ma kuidagi seda tasakaalu. Ainult üks kord, kui samuti kuidagi eriti imelikult sõin (ei mäleta täpselt, mida), oli tasakaalus smiling smiley

Minul oli selline huvitav asi, et reedel kaalusin - 68.2 ehk siis väga väike miinus. Esmaspäeva hommikul kaalusin 67.1 - tundus ebareaalne (mõtlesin, et kaal paneb segast) ja panin ikka selle 68.2 kirja. Aga vist ikka mitte...teisipäeva hommikul oli 67.3 smiling smiley Seega kui kõik hästi läheb, siis mul reedel natukenegi suuremat miinust oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 23. November 2016, kl 13.51

Tervitus!
Vaatasin,et viimasest kaalumisest on meie tabelis veel 5 tühja ridasad smiley Kas see ühekordne mitte kirja panemine või hakkavad meie read juba hõrenema? Kaalukamate grupis on juba mitmendat nädalat vaikus kahes reas. Kurb...
Minul KA liitumist pole ja seega seda ketast vaadata ei saa. Vanast ajast aga mäletan,et valgud olid mul alati üle,süsikad enam-vähem ja rasvaga olin miinuses.
Minul oli viimane kaalunumber saadud tänu kõhugripile.Samas tundub,et just seda mulle oligi vajathe finger smiley ,sain oma kaalunumbri jälle veidi rohkem liikuma.Vähemalt hetkel tundub nii.Eks siis laupäeval paistab.
Kindlat meelt ja vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 24. November 2016, kl 19.15

Heihei!

Hatugirl, Sul peaaegu samad kavalad nipid mis mulgi kaalulangetamiseks. Loodan, et Sul paremini läheb ja kohe peale haigust grammigi tagasi ei tule. thumbs up

Kalapäev ja rukola salat ja greip jne.
Elu keerleb ikka liiga palju toidu ümber, aga valikud on niiviisi paremad kui möödaminnes ja môtlemata sisse süües.

Mitu tegelast on pausil jah, aga vôibolla koguvad energiat uueks ja rahulikuks kaaluperioodiks.
Elu on kirju ja igatsorti ootamatusi täis.

Joojoo aitas mul oma masendusaugust välja tulla, samuti rahustas mind Hatugirli kirjutis. Oleme paljud samas seisus ja raske on kogu aeg rahulikult vôtta.. nüüd jälle vaikselt tegutsen ja närv lahtunud. Kui ei tule miinust sel nädalal, siis järgmisel kindlasti.
Peaasi, et pidev teemaga tegelemine käimas, liiga rahulik ka jälle ei tohi olla, nii et tasakaaluprobleemid ka veel!grinning smiley

Olge vahvad ja rahulikud!
cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. November 2016, kl 21.05

Mul nüüd hästi kiire aeg olnud, järgmisest nädalast on rohkem aega- vist winking smiley Kui aega saan, kirjutan rohkem smiling smiley kettast, süsikatest ja valkudest jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Kuupäev: 26. November 2016, kl 11.33

Heips!

Eelmise nädala pluss on liikunud õnneks miinusesse. thumbs up kuigi teisiti ei tee justkui midagi... kui ainult, et püüan vähem latet juua ja õhtust näksimist piirata - päris ära jätta pole kumbagi suutnud eye rolling smiley

Edu, kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 28. November 2016, kl 13.01

Tere!

Tore on tabelist nii mitu suure miinuse tegijat leida!
Teeb muidugi kadedaks, aga kôik puha enda süü ja mugavus, polegi midagi muud...yawning smiley

Eelmine nädal möödus minul pôhiliselt ikkagi kaalutôusuga maadlemisel, vaevu sain oma 100grammise sümboolse languse kirja.sad smiley

Ja jälle uus algus nyawning smiley uue nädalaga, kuigi peaks ju lihtsalt rahulik jätkamine olema nagu ma muudkui teistele soovitan smiling smiley

Kehv ja valel ajal magamine pole ka just hea abimees, aga eks neid pôhjusi vôib leiutada lôpmatult.
Püüan sel nädalal taas tublim olla.
Kôigepealt just täna.

Olge vahvad ja üritame ikka vaimu ôigel lainel hoida!!!!!
the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. November 2016, kl 09.21

Hei-hei!
Minul läheb see nädal ilmselt nädalavahetuse kahjudega tegelemisele.Kui laupäevase "patupäeva" järel ei näidanudki kaal väga suurt plussi,siis seekord suutsin pühapäevaga kõik ära rikkuda.Lõunaks sõin tüki külalistest jäänud kohupiimatorti ja siis sahmerdasin õhtuni ilma söömata.Kui lõpuks laua taha jõudsin,siis sõin 2,5 portsu ära + lastega hilisõhtul tehtud piparkookide näksimine südaööni.Esmaspäeval kohe kilo raskemsad smiley Eilne läks juba paremini.Täna lõunaks võtsin tüki lõhet sulama ja õhtuks ahjus tehtud veiseliha ohtra riivitud porgandiga.
Pean nüüd ülejäänud nädala ülitubli olema,et mingisugunegi miinus välja venitada.Ei saa ju lasta Duubel2l enam eest ära minnagrinning smiley
Ilusat jõuluootust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. November 2016, kl 09.53

Tervitused!

Lähtudes Hatugirli kirjast :

Siin ongi peamine põhjus, miks minule meeldib reedene kaalumine.

Kui nädalavahetusel end natuke käest lasta, jõuab reedeks ilusti kahjud taastada!!! Siis ei ole

kaalukõikumine nii suur the finger smiley


Ilusat novembri lõppu, meil siin täna jälle ilus talv smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. November 2016, kl 09.59

Mul on jälle see häda,et kui reedel ennast kaaluksin,siis läheks nii reede kui laupäev käest ära.Laupäevase kaalumisega olen reedel veel korralikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 29. November 2016, kl 19.49

No vahet pole minu meelest tõesti, kas kaaluda reedel või laupäeval, aga mõtlen seda, et esmaspäevane kaalumine on tavaliselt mõjutatud nädalavahetuse patustamisest. Ja tuleb veel see pühade aeg, oi-oi-oii confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.