Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 11 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. April 2017, kl 11.38

Väga tubli joojoo, said enne enne 8 ette, kui minamoody smiley Pean nüüd ennast ikka veel rohkem käsile võtmagrinning smiley
Peale suurt vingumist teisipäeval, suutsin ennast neljaks päevaks kokku võtta ja korralikult süüa. Tulemus oli ka kohe ilus. Nädalavahetusel oli jälle veidi kiirem ja lõuna kippus 12-13 asemel sujuvalt 15.00 kanti liikuma. Nüüd panen ka arvuti kinni ja ruttu sööma, muidu rikun kõik ilusa jälle ärathe finger smiley

Me saame hakkamawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 12. April 2017, kl 14.06

No nii toredad tulemused teil!!!

Palju õnne hot smiley

Minul nullring, mida säilitan maikuuni, siis alles naasen oma normaalsesse elurütmi tagasi.

Aga ma ei kao päriselt ära ja hoian teile pöialt ning elan kaasa edukamatele!!!!

Vahvat munakoksimist ka ikka !!!!
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 19. April 2017, kl 17.36

Tervitus!!!
smiling smiley

Hatugirl, oled ikka vahvalt tubli edasi olnud .....

Ei hakka ennustama, aga ilus tulemus paneb unistama ja arvutama grinning smiley

Jõudu kõigile!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 21. April 2017, kl 09.30

Duubel2, ei ole ma nii tubli midagi olnudmoody smiley Suutsin nädalavahetusel jälle kõik ilusa ära rikkuda ja pm kõik mis nädalaga maha sain, tagasi süüasad smiley Terve see nädal on nüüd läinud kahjude likvideerimisele ja vaevalt, et laupäevakski omadega nulli jõuan. Olen enda peale nii tige - 4kuud sama numbri ümber keerlemast. No ei saa ennast kätte võetud!?!
Ilmad ka kuidagi soojaks ei taha minna. Muidu saaks õhtuti juba väljas toimetada, mitte ei istuks teleka ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 24. April 2017, kl 11.17

Ahhoi!

Pirle on meid see nädal maha maganudgrinning smiley
Ise suutsin mingi ime läbi oma tulemuse laupäevaks jälle nulli saada. Sel nädalavahetusel suutsin ilusti lõunaid süüa ja õhtuks vaid väiksed näksid võtta. Tänahommikune tulemus oli kohe parem - tavapärase +1,2kg asemel oli ainult +200gsmiling bouncing smiley Mul on veel lootust see kuu 8-ga algava numbriga lõpetadathe finger smiley

Teised, andke ka endast märku. Muidu nii vaikne siinmoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. April 2017, kl 13.03

Hei-hei!
Hatugirl, magasin jah maha grinning smiley vabandust- nüüd on tabel olemas. Nädalavahetusel oli tore üritus [www.facebook.com] - siin kaugel maal näitasime Eesti rahvatantsu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 26. April 2017, kl 08.23

Hei! kas uusi ka oma kampa võtate? Olen siin kunagi väga ammu olnud, tahaks uuesti jutustada, eelmine kord sain oma unistuste kaalu kätte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2017, kl 09.21

Tere tulemast meie punti, Annn! Panin Sinu kasutajanime 11. reale, ülejäänud andmed sisesta ise. Sel nädalal paigutan aktiivsed kasutajad ettepoole. Ootame nii uusi kui ka vanu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 26. April 2017, kl 10.07

Tänud Pirle!

Nüüd tuleb ainult pihta hakata smiling smiley Tundub, et siin on isegi tuttavaid nimesid,
Hatugirl, äkki Sinuga oleme kunagi koos duellis olnud...oli üks äge duell, kus oli aeg kui isegi toidutabel oli, kuhu siis iga päev oma toidud pidi kirja panema, teistele vaatamiseks smiling smiley häbi küll oli oma saiakesi sinna kirjutada smiling smiley kui ma nüüd Sinu nime kellegagi sassi ei aja.

Siis sain ma oma kaalu nii ilusaks 70kg kuni 56kg-ni parimal ajal, 59kg siis vist lõpetasin siin käimise, sest elu oli lill ja duell hakkas ära vajuma. Olin siis nii õnnelik smiling smiley ja nagu ikka kui kõik on hästi, tuleb tasakesi kaal tagasi ja seekord veel rohkem kui eelmine.

Nüüd hakkan jälle kaloreid kirja panema, sest muidu ma ei oska, lihtsalt silm nii valetab ja mälu unustab, et mida ma juba päeva jooksu sõin smiling smiley

Jõudu kõigile! ja ma olen hull lobiseja....loodan, et oma mulaga teid ära ei tüüta smiling smiley

Ja nüüd uurin veel, et mis te tavaliselt sööte? paluks ideaalne päeva menüü kirja panna, äkki saan ka ideid smiling smiley ma ise vihkan söögitegemist ja sellepärast ka need halvad näksimised.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. April 2017, kl 11.55

Tere Annn!
Olime jaa kunagi koos Vurri valvsa pilgu allthe finger smiley Minul siis nii hästi ei läinud kui Sul - peale paari kilo kaotamist jäin omadega toppama ja siin ma nüüd taas olenmoody smiley Ja otseloomulikult veelgi suurema algkaaluga.
Nii tore kui lobisejaid juurde tuleb, meil muidu nii vaikne siin.
Mina mingit ideaalmenüüd kahjuks kirja panna ei saa, sest samuti ei istu kuidagi see söögitegemine. Patustan ka iga päev veidike. Nagu nt täna - hommikuks tass piimakohvi ja 2 keefirisaia Viola sulajuustu ja tomativiiludega; lõunaks šašlõkk friikatega + 2tk šokolaadi; õhtuks väike ports seljanka suppi. Iga päev on vahepalaks mõni puuvili.
Mul peab olema enamus sööki kuskil 14.00 söödud (sh magus). Õhtuks vaid väike näks, hiljemalt 18.00. Nii kui lõunasöögi vahele jätan, on kaal kohe plussis. Seepärast ongi nädalavahetused nii rasked, et siis on tihti päevad toimetusi täis ja lõunasöök liigub sujuvalt pigem õhtusse.
Üldiselt ma sööngi täiesti tavalist toitu (kartul-kaste,riis,makaronid,supid jne). Mingit eraldi toitu endale ei valmista, söön lihtsalt väiksemaid portse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 26. April 2017, kl 17.50

Siis ma ikka ei eksinud smiling smiley

Uurin veel, et mis päeval teil kaalumine on, tabelis kirjas erinevad päevad?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. April 2017, kl 10.44

Meil nii, et igaüks valib ise omale sobiva kaalumispäeva R-E. Mina nt kaalun ennast igal laupäeval. Nii suudan reede õhtuti veel korralik ollagrinning smiley
Suutsin nüüd eilsega kogu oma ilusa nädala ära rikkudaangry smiley Peale suurt ennelõunast šašlõkiportsu tuli mul terve päev arvuti taga istuda ja ega nii ju midagi ära ei kuluta. Õhtul oli kõht ikka veel täis ja supini ma ei jõudnudki, selle asemel ampsasn ühe perepihvi ja oligi kõik. Täna hommikul 1kg raskemeye popping smiley Täna proovin korralikum olla. Hommikuks võtsin tavapärase keefirisaia ja piimakohvi, hetkel lõpetasin just lõunaoote - tatra kanaroog 180g ja väike vahvlitops. Peale lõunat katsun ikka oma seljankat natuke süüa ja õhtuks vist makaronid hakkliha või vorstiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. April 2017, kl 19.28

Tabelisse märkisin varem reedese ja esmaspäevase kuupäeva (R-E), nüüd märgin ainult pühapäevase kuupäeva, kuid endiselt kaalume nii nagu hatugirl juba ütles. Kui on tabelis midagi ülearu või tahate midagi lisada, siis ootan ettepanekuid smiling smiley Või tahate uue tabeliga alustada (vana on pikaks veninud ca 6,5 kuugasmiling smiley)? Enda menüüst räägin teinekord.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 28. April 2017, kl 08.14

Ok, pühapäev sobib väga hästi kaalumiseks, siis ei patusta nädalavahetusel smiling smiley see on minu nõrkus ka...see nädalavahetus.

Minul tänaseks -1kg, eks need esimesed kilod lähevadki kiiresti...tean tean, et üle 1kg nädalas pole tervislik smiling smiley

Ilm on super ja kodus enam väga ei taha püsida, kahjuks unustan selle ringi siblimise käigus süüa ja õhtul siis võivad tulla söömishood. Vee joomine ei tule mul veel üldse välja.
Minu tavaline päev on siis selline:
Hommik: 2wasa leiba, merevaigu, singi ja tomatiga, piimakohvi meega.
Lõuna: 2 praemuna singiga või siis vorstiga (armastan muna söömistsmiling smiley ) tomat, redis, tšilli kaste. Piimakohvi meega.
Õhtul: suur 500ml taimetee meega, proovin süüa kana või kala salatiga/köögiviljadega kuid juhtub ka, et söön lihtsalt mõne kotleti vms. wasa leivaga.

Hatugirl võib-olla mäletad seda wasa leiba, eelmises duellis keegi soovitas seda ja olen sellest siiani sõltuvuses grinning smiley tavalist saia ma ei söö ja leiba söön ka harva. Nii ongi vaja neid asendada, pole midagi paremat leidnud kui see wasa, minu lemmik on wasa delikatess.

Päikest teile!
ja varsti on siis kaalumine smiling smiley võtke nüüd ennast kõik kokku ja loodan pühapäeval miinuseid näha....viimane aeg ennast kokku võtta, kuu aja pärast saab juba kleiti kanda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: annn
Kuupäev: 30. April 2017, kl 07.13

Hommik!

Kuidas teil läheb? väga vaiksed olete te siin smiling smiley vanasti oli küll siin duelle rohkem ja elu ikka käis, nüüd vaatan, et hakkab välja surema see koht vist.

Mina olen igatahes praegu veel hoos ja loodan, et ei pane pidurit...söön liha köögiviljadega ja makaronid, kartul hetkel toidukordadest väljas.
Eile küll patustasin natuke raffaello kommidega, loodan, et lapsed need ruttu ära söövad, kingiti... ise ei ostaks neid endale koju kiusatuseks smiling smiley

Tean, et peaks trenni ka hakkama tegema aga hetkel on aias nii palju tööd, et usun, see ongi trenni eest natuke.
Kuidas teil, teete trenni ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: koovike
Kuupäev: 30. April 2017, kl 09.34

Kevadised tervitused!!! smiling smiley

Olete tublid ja kiidusõnu väärt kõik, kes siinkeskkonnas on ja püüavad oma tevise ja välimuse eest hoolt kanda smiling smiley

Kuidas ma nii kaua küll siit eemal olin? Juba üle 2 kuu. Ei piisa mulle ikka enesekontrollist üksi. Peab vist uuesti tasuma hakkama, sest tunnen, et ketta täitmine on mulle oluline. Muidu läheb kõik käest ära. Talvel olid psühholoogilised pinged nii suured, et kaal kukkus iseenesest, nüüd on tahtmine koguaeg rohkem süüa ja eriti just magusat sad smiley.
Peab vist ostma kilo lemmikkomme, kord nendest isu täis sööma, ehk see parandab asja. Olen niimoodi korra teinud. Aitas.

Nüüd vist läheb ikka kevadeks ka, paljudel vähemalt aiatöid, mis paneb end aktiivsemalt liigutama.

Edu meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. May 2017, kl 12.59

Tere, koovike smiling smiley tore, et sa meid ei jäta winking smiley Mina ikka püüan, kuid pole veel suutnud end käsile võtta. Arvata on, et põhjuseks on stress. Olen 5 kuud kodus istunud, aga nüüd on tööle minek ja loodan, et kõik läheb jälle paremuse poole.
Mis te arvate,kui alustame uue tabeliga- oma andmeid/ algkaalu võite muuta smiling smiley
UUS KAALUTABEL
Vana tabel jääb endisel kujul alles ja leiate sama lehe all vaskus nurgas lahter "2016 september"
Kui uus ei sobi, jätkame vanaga smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 04.05.2017 13.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 05. May 2017, kl 07.48

Tere

Teises motivatsioonitabelis on hakanud tuul uluma, kas tohib ühineda teie uue tabeliga? eye rolling smiley

Minu kaal tänase seisuga 76,2 kg.
Pikkus 1,64.
Eesmärk on 64 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. May 2017, kl 12.12

Tervitused Loviisale! Uued tulijad koos uue motivatsioonilaenguga on alati teretulnudsmiling smiley Vähemalt minul on hetkel küll uut tõuget vaja. Eelmise nädala algusest saati on mind piinanud igasugused isudconfused smiley Olengi ennast nüüd käest lasknud ja isudele järgi andnud (loe:söönud valimatult ja kõike). Uus tabel uue algkaaluga äkki annaks uue hingamise ja mingigi motivatsiooni edasi minna. Praegu tunnen ennast küll üsna lootusetultsad smiley Samas päris alla nagu ka ei tahaks anda. Proovin siis nii, et kui kaalu alla ei õnnestu rohkem saada, siis olgu mu eesmärk vähemalt seda hoida!
Edu ja vastupidamist meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. May 2017, kl 13.16

Tere Loviisa, panin Sinu andmed meie uude kaalutabelisse. Piilusin teise duelli tabelit- oled väga tubli olnud. Oma algkaalu võid muuta winking smiley
Hatugirl, panid minu mõtted minu eest ise kirja grinning smiley
Annn, minu menüüd veel ei kannata kirja panna, aga Sinu toidu valik on hea. Mina registreerisin ühele jooksuvõistlusele juuni kuuks. Nüüd on siis viimane aeg alustada jälle jooksmisega, viimati tegin seda eelmise aasta juunis. Nädalas korra panin ikka suusad alla, aga enamus korrad koos lapsega ja siis tempo olematu. Rahvatants toimub kord kuus, kuid enne esinemist tegime trenni kolmel nädalal 3 korda smiling smiley Minu kõige suure probleem on, et söön liiga suuri portse, no nii, et ikka kõht korralikult täis oleks grinning smiley (1 päev kaalusin huvipärast- ca 490g üks ports eye popping smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. May 2017, kl 10.44

Nonii, algus on tehtud smiling smiley eile panin jooksuriided selga ja läbisin rohkem kui 6 km-it.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 08. May 2017, kl 11.53

Tere üle hulga aja!

Küll te olete tublid olnud!
Vahva, et uus tabel, uued inimesed ja kindlasti ka uued saavutused kirja saavad!!!

Pirle, suur tänu Sulle tabeli eest hoolitsemisel ja üleüldse smiling smiley
Sinu jooksma jõudmine on ka uhke algus smiling smiley
Praegu ma ei saanud oma tabelireal miinust kirja, vaata, palun, üle, mis sinna vahele on tekkinud....

Hatugirl, kuigi tõesti raskused minulgi just samad, sain ma oma pika pausi ajal ja toitu mitte üles märkides esiteks küll kaalutõusu, aga mingil hetkel taas jõudu alustada.
Vaata, ma olen nüüd lõpuks Sulle lähedale jõudnud smiling smiley

Optimistlikku ja kerget nädalat kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Kääbik
Kuupäev: 08. May 2017, kl 21.12

Tere

Sooviksin ka duellitamisega liituda, sest üksi ei saa oma (koogi)isudega hakkama. Lisaks olen stressiõgija ja liikumine on peaaegu nulli lähedane. Tänasest otsustasin mõneks ajaks menüüst välja jätta jahutooted (koogiõgardile suur väljakutse) sh. pasta. Pikkust 163 cm ja kaalu 88,5 kilo.

Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. May 2017, kl 07.50

Pirle tubli oledthumbs up
Appi-appi! Duubel2, ma pean nüüd ruttu tegutsema hakkamathe finger smiley Muidu oled varsti must möödasmoody smiley Kuigi tegelikult ma usun, et üsna pea sa seda ikkagi teed. Iga kord kui mul see 8 ees peaaegu käeulatuses, siis läheb asi käestsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. May 2017, kl 10.24

Tänan kiidu sõnade eest grinning smiley Nüüd on möödunud märkamatult 5 kuud, mille ajaga suutsin end ikka vägagi käest ära lasta. Võin kindel olla, et mu kaalulangetusplaanid lähevad jälle täide, kui mul on kindel plaan, ma olen omale seadnud eesmärgid ja olen valmis end muutma. Käisin ka arstil vereproovi andmas (-tulemused saan teada pooleteise nädala pärast), et välja selgitada, kas toimunud kaalutõus võib olla seotud mõne terviseprobleemiga.
Tere tulemast, Kääbik smiling smiley oled tabelis, lisa ülejäänud andmed. Ka mina olen suur koogiõgard. Oli aeg, kui suutsin väga pikalt jahutoodetest hoiduda ja tunne oli suurepärane. Nüüd pidev kõhupuhitus ja väsimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. May 2017, kl 13.59

Et ei peaks otsima teie saavutusi vanas tabelist, tegin kokkuvõtted ja lisasin uude tabelisse winking smiley (teie parimad tulemused, mitme nädalaga see on saavutatud ja keskmiselt läinud grammid nädalas) smiling smiley
Miskit valesti, siis andke teada winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 09.05.2017 14.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. May 2017, kl 18.07

Ahjaa, eesti keele õigekirja võite ka parandada, eriti tabelis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 09. May 2017, kl 18.21

Hoihoi! smiling smiley

Uus tabel on justkui uus algus küll smiling smiley

Jube huvitav statistika tuli välja, alla 200 g nädalas kaalulangust minul sad smiley on ikka haledalt vähe. sad smiley

Seega tuleb lihtsalt uues tabelis uutmoodi jätkata smiling smiley
Lihtne, eksju grinning smiley

smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. May 2017, kl 19.26

Duubel2, et Sind lohutada, panin ka enada "parima kaalu" kirja sad smiley See, mida oled saavutanud on igal juhul parem, kui mitte midagi.
Jätkame uutmoodi! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. May 2017, kl 09.53

Kui pirle kokkuvõtet vaadata, siis on mul ju VÄGA hea tulemus - 400g nädalaseye popping smiley Ise poleks küll seda uskunud. Ehk annab see teadmine jõudu ka jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 11 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.