Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 14 / 16
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 06. November 2017, kl 08.08

Kaotasin minuga üle 12 aasta koos olnud koera kuu aega tagasi sad smiley
Tulemuseks see, et keegi ei sunni enam neli korda päevas õue kõndima minema, selle asemel oli masendus ja "tahaks midagi head lohutuseks" periood. Pannkoogid kondenspiimaga ükspäev, jäätis teine päev jne jne.

Tulemus vaatab kaalutabelist vastu.
Nädalavahetusel otsustasin, et aitab, jalutama saab minna ka koerata ja söömine ei muuda midagi paremaks.

Püüan restartida sel nädalal, täna trenni ka peale tööpäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 06. November 2017, kl 12.04

Tere!

Loviisa, kahju Sinu truust kaaslasest, oma loom on pere liige ja kurvastus on suur.

Küllap kaaluga saad varsti jälle järje peale!

Mul on vist kaaluhoidmise periood v õieti kaalutõusu vastu sõdimine lõpuks ikka tasapisi langetamise suunas muutuma hakanud.
Ega mul see korralik ellusuhtumine kaua ei kesta, ikka peab vahepeal lõdvemalt minema. Aga praegu on see positiivsem aeg ja kuigi Hatugirl on must ammu möödunud ja varsti uus KMI värv kukkumas, siis ikka hoian Sul ikka jätkuvalt pilku peal smiling smiley

Õigetest toiduainetest olen avastanud juurviljapuljongi, täitsa minu maitse ja ajab suurema isu ära. Vaheldus on oluline ja seda on ka palju lihtsam teha.

Püüan sel nädalal siis rahulikult peaaegu korralik olla smiling smiley
Parimat!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 14. November 2017, kl 01.33

Tere!
Olen külmetunud ja pole seepärast ka kuigi korralik olnud ( mesi, soe piim jne jne), isadepäeva auks oli lisaks ka nädalavahetusel täitsa suur patustamine ja nii see kaalunumber ei vähenegi.

Minu liikmeksmakstud aeg saab siin kohe läbi.
Praegu siiski täpset kalorilugemist tegema ei hakka, nii et lähemal ajal ma siin kirjutada enam ei saa, aga ma olen niikuinii pikalt ja palju jutustanud, ehk on keegi teine nüüd sõnakam..... Vaheldust on ju ka vaja smiling smiley
Juhul, kui ma aga ka siia tabelisse kirjutada ei saa, siis ikka maksan uuesti, sest kuigi edusammud on peaaegu olematud, siiski on lootus, et tabeli ja teie olemasolu aitavad mul end kokku võtta.

Jõuludeni on veel pisut rohkem kui kuu aega jäänud. Tahaks enne seda ikka kergemaks saada.
Siiamaani on eesmärkide tähtajad muudkui kaugenenud, siiski on esimesed neist saavutatud.
Ja kiired allavõtmised on mulle alati tagasilöögi andnud, seega parem hilja kui iialgi smiling smiley

Ehk ca aasta pärast jõuan sellise tulemuseni, et enam liiga palju kaalu pärast muretsema ei pea.

Loodan väga, et teie ikka ka jätkate ja meie duellitamine raskustele vaatamata ikka hinges püsib...........

Olge terved smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. November 2017, kl 09.17

Hei-hei!
Duubel2, saad ikka edasi tabelit täita ja ka siia kirjutada, ainult toite ei saa kirja panna. Mina pole ka maksnud winking smiley


KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 20. November 2017, kl 14.32

Tervitus!

Pirle.tänan hea uudise ja tabeli eest muidugi niikuinii !!!

Häbi on muidugi, et sinna tabelisse muutusi minu poolt ei teki.
Pikemat sorti mõõnaperiood ja pole siin midagi õigustada ega seletada. On nagu on.

Lugesin just, et stressis inimesel, kes muudkui kaalu pärast närveldab, polegi võimalik alla võtta. Kõigepealt tuleb end lõdvaks ja rahulikuks sättida ja muudele asjadele keskenduda, siis hakkab kaal langema. Niikuinii.

Seni tunnen rõõmu, et teistel paremini läheb ja suuri kukkumisi pole.
Head uut nädalat!!!!!

thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 27. November 2017, kl 08.31

Tervitused

Mul on ka hetkel päeviku pidamise seiskunud, plaanin uuesti maksta uuest aastast.
Seni pusin niisama edasi ja loodan, et päevikuta asi väga untsu ei lähe.
Detsember niigi keeruline aeg smiling smiley aga et siin tabelis tuleb aru anda, hoiab ehk niigi joone peal, et kaal vähemalt seisaks või langeks, muus suunas liikumine on enda jaoks välistatud.

EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 27. November 2017, kl 13.24

Heihei !!!
Täna sain lõpuks tabelisse natuke parema tulemuse.
Ega see muutus kergelt ei tulnud ja hõisata pole veel midagi.
Sügis mõjubki kahjuks kaalule pahasti:
külma ilma vastu peab ju kaitsekiht peal olema. grinning smiley

Küllap uuest aastast saab jälle normaalsemalt edasi minna, sinnamaani on tõesti rohkem tegu oma praeguste numbrite hoidmisega.

Juurviljasupp tuleb täna minu menüüsse, ehk hoiab nats muid isusid tagasi.
OLge vahvad ja peame vastu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 04. December 2017, kl 09.14

Oeh, mul ei suju ilma toitude kirjapanemiseta kuidagi.

Pean uuesti päevikut pidama hakkama.

sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. December 2017, kl 23.00

Ilusat teise advendi õhtut!
Minul ei lähe asi kohe üldse mitte enamsad smiley Peale seda, kui oma ilusa tulemuse kätte sain on kõik viltu vedanud. Ei saa kuidagi järjele. Eks oma osa selles on meie jätkuvalt puuduvas köögis. Pidevalt tuleb midagi vahele ja nii see 5kuud läinud ongi. Nüüd hakkab juba väike lootus tekkima, et varsti...
Loodan väga, et uuel aastal saan jälle uue hoo sisse ja et jõuludega väga juurde ei tule.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 11. December 2017, kl 16.15

Heihei!

Aitäh, hatugirl heade soovide eest! smiling smiley

Rõõmsat jõuluootust teile kõigile ka minu poolt!

Köök on mul olemas, aga olen ka täitsa alla käinud, kohe, kui grammike langeb, söön heal meelel kõhu kõvasti täis. Lohutan ja leiutan muudkui põhjusi, miks kaaluga mitte tegeleda ja numbrid kerivad muudkui vales suunas edasi.
Paistab, et ma pole vähemalt üksi oma nõiaringi takerdunud.

Loodan ka, et jõulud annavad uue suuna ja tahtmise taas tõsisemalt tegeleda. Ehk ei kogune kogu kaotatud mass seniks tagasi.

Püüame siis ikka kuidagimoodi rahu ja kaalu säilitada smiling smiley

winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. December 2017, kl 13.16


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. December 2017, kl 13.38


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 31. December 2017, kl 17.44

Aitäh, Pirle!

Soovin ka omalt poolt

MEELDIVAT AASTAVAHETUST

JA
UUEKS 2018.AASTAKS RÕÕMU JA ÕNNESTUMISI !

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. January 2018, kl 13.11

Aitäh, Duubel2!


Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 01. January 2018, kl 16.13

Edukat kaalulanguse aastat kõigile!

Minu selle aasta pühad möödusid suure söömisega. Kaalule julgen vist alles laupäeval astuda, selleks ajaks ehk veidigi kergemeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. January 2018, kl 17.58

Hatugirl, ma ka olen terve nädala mööda saatnud suure söömisega ja ainult ühe päeva tööd teinud ning ei taha praegust kaalu kirja panna- ootan nädala winking smiley
Meie kaalutabel on jälle pikaks veninud ja ammu on ootel uus tabel. Kas võtame kasutusele uue või jätkame vana tabeliga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 01. January 2018, kl 19.05

Heihei!
Sama siin, st et kardan kaaluda ja loodan järgmiseks nädalaks midagigi langetada.
Ehk oleks tõesti hea mõte uue tabeliga jätkata. Vanast vaatavad valed numbrid vastu eye popping smiley

Kuidas teistel tunne on?
eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 02. January 2018, kl 08.40

Head uut aastat!

Jõulupatud lisasid pool kilo ja peale aastavahetuse pidu pole veel kaaluda julgenud...
Aga tundub, et hullem sai välditud, sest aktiivsusmonitor sundis liikuma ja ka trenni smiling smiley

Uuel aastal uue tabeliga jätkata oleks väga hea, saab senised kõigutamised silme alt ära grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 02. January 2018, kl 19.02

Mina astusin täna kaalule - 87,3kgeye popping smiley
Korralikud 2kg on juurde tulnud. Mis seal ikka, uuel aastal uue hoogagrinning smiley
Uus tabel annaks uut indu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 06. January 2018, kl 14.31



UUS KAALUTABEL

Märkisin praegu tabelisse tulemused, mis on saavutatud enne jõule- loomulikult võite ise parandada neid numbreid winking smiley Kui aega saan, siis on plaan tabelit täiendada- ootan ka teie ettepanekuid. Mina kaalusin 2.jaanuaril 64,5kg eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 08. January 2018, kl 16.30

Tere!
Nonii. Vaatamata kavalusele, et eelmisesse tabelisse oma "saavutust"ei märkinud, hoopis siia algkaaluks ja nii sain oma languse kirja. eye popping smiley

Aga polegi midagi lisada.moody smiley
Kuidas lollusest ja valest mõtlemisest lahti saada, see on põhiprobleem.
Lootus pole veel surnud grinning smiley

Vaadake mind seega kui hoiatust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 13. January 2018, kl 00.54

Heihei!

Kuidas läheb?
Mina olen jätkuvalt kõige hullemas seisus.
Aga olen iga päev pisut trennitanud ja kaloreid küll lugemata söömist vähendanud. Eks esmaspäeval paistab kas on mõjunud...

Minu meelest on lausa üllatav kui kaua me siis rivis oleme püsinud.

Kevadel peaks kergemaks minema smiling smiley
Ja kaugel ta ikka enam on......

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 13. January 2018, kl 19.11

No minul läks see nädal juba veidi paremini. Reedeõhtune sünnipäev rikkus aga ilusa miinuse ärasad smiley Loodan järgmine nädal veel korralikum ollathe finger smiley
Mõtlesin ka just aasta lõpus, et niiii kaua oleme siin vastu pidanud ja mul on nii hea meel, et kunagi teie sekka siin sattusin. Ilma motivatsioonikaaslasteta oleksin ilmsele edasi paisunud. AITÄHH TEILEwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. January 2018, kl 11.02

Minu toitumine on ammu käest ära läinud ja trenni ka ei ole teinud suvest saadik. Sel talvel olen käinud ainult ühe korra suusatamas ja 2 korda kelgutamas lapsega. Pühadetoidust läks pekiks üle 2 kilo.
Minu kaal püsib paigal või langeb tööl olles, kus kulutan palju energiat juba külma vastu võitlemisel.
Aitäh teile smileys with beer olete hoidnud seda gruppi smiling smiley See meil juba kolmas tabel (kõik vanad tabelid on ka nähtavad all vasakus nurgas) Tegin ka koondtabeli, mis hakkab veerust"AC". Olete kõik väga tublid olnud.Eriti tubli on hatugirl, kes on selle duelliga kaotanud 14kg. Loviisa on on kahes duellis kokku kaotanud 12,5 kg(veerus "AC" on otsetee eelmise duelli kaalutabeli juurde. Duubel2 on 7,9kg kergem. Jätkame ikka edasi ja ootame ka uusi motivatsioonikaaslasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 15. January 2018, kl 19.06

Pirle, ilma Sinuta poleks meil neid tabeleid ka enam, muust rääkimata smiling smiley
Ja Sulle lohutuseks niipalju, et Sul pole lihtsalt võimalik nii palju alla võtta kui näiteks minul, kellel varusid mitme Sinu kaaluga normaalse kuju jaoks... grinning smiley

Aga statistika on kasulik asi, saab ikka justkui midagi kirja smiling smiley
Liikumine pole mulle küll eriti mõjunud, küllap söögiisu oli vaid suurem smiling smiley

Nii et ikka see söömine: mida ja kui palju.
Ja teoreetiliselt on kõik selge, aga seda tasakaalu pole ollagi, ikka mingil hetkel on isu soolase ja rasvase v muu kaloripommi järele.

Samas tahaks ikka sel aastal oma duubeldamistega mingi vahe-eesmärginigi jõuda, suvel oli vahepeal juba päris hea tunne, eks seda püüan siis uuesti kätte saada.

Nii et ei saa ilma meie kontrolltabeli ja seltskonnata edasi smiling smiley
Muidugi oleks tore, kui keegi uut särtsu täis tegelane meid ka kiiremaks languseks ärgitaks.

hot smiley

Aga oma väikese võiduga tuleb ikka ise iga päev hakkama saada...
Oleme ikka rajal edasi thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Jutah
Kuupäev: 21. January 2018, kl 00.35

Tere!

Liitusin ka teie tabeliga, sest mulle meeldivad valemitega tabelid smiling smiley Loodan, et ise sinna andmeid lisades midagi ära ei vussinud smiling smiley

Võitleme koos ülekilodega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jutah 21.01.2018 00.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2018, kl 11.41

Tere tulemast Jutah smiling smiley Tundub, et tabelis on kõik ok, vähemalt minu silm ei tuvastanud viga ja kui midagi lähebki nässu, alati saab parandada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Duubel2
Kuupäev: 22. January 2018, kl 13.42

Tere!'

Väga vahva, et meiega uued tegelased on liitunud !
Tere tulemast, Jutah ja Pontus!
Teie kaalud on minule veel kaugemaks eesmärgiks, aga igalühel oma eesmärk.
Loodan, et koos läheneme neile kergemini smiling smiley

Pirle tabel on jah igatepidi tasemel, kui vaid ise piisavalt korralik olla, et ka sisust rõõmu tunda eye rolling smiley

Kevad on aga taas lähemale liikunud, kuigi jaanuaris on pisut raske seda uskuda .....

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: Mumeie
Kuupäev: 26. January 2018, kl 07.21

Tere!

Ma olen mõnda aega üksi pusinud, aga kogemusest tean, et heas seltskonnas tõuseb motivatsioon ja langeb kaal palju paremini smiling smiley Alustasin uuesti kaalu langetamist eelmise aasta sügisel ja siis lausa kolmekohalise numbriga ja detsembri alguseks näitas kaal 85 kopikatega. Detsembriga tuli kolm kilo juurde sad smiley millest poole olen nüüdseks enam vähem maha saanud (86,6). ....aga kuidagi ei edene...ja magusaisu lihtsalt tapab.

Kas sobiks kui teie seltskonnaga ja kaalutabeliga liitun?

Valikud: VastaOsunda
Re: Motivatsioonikaaslanespinning smiley sticking its tongue out
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. January 2018, kl 13.02

Tere Mumeie! Ikka sobib, lisa oma andmed tabelisse, kui vajad abi- anna teada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 14 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.