Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2017, kl 14.38

Ma sel nädalal väga kaalulangust ei oodanud...ootasin hoopis punaseid ja siis teadagi, mis kaaluga tavaliselt juhtub. Punased ka nüüd kohal, ehk järgmine nädal saab juba normaalsemalt miinust ka näidata.
Selle nädala trennid kõik tehtud. Homme on puhkupäev. Vaja taastuda. Tunnen, et keha on väga väss. Peaks millalgi ette võtma täiesti trennivaba nädala või siis ainult jalutama. Hetkel tuleb treeningtunde nädalas 6-9h.
Nii ootan juba kevadet, et saaks kihte seljast vähemaks, et mõnus oleks joosta ja lõpuks saaks jälle maateeratta välja aetud.
Selleks aastaks plaanin vähem võistlusi. Mõned kontrolljooksud jätsin sisse, et vaadata kuidas arenenud olen ja kas võistlustempos püsin. Regasin ära end järvejooksude sarjale, ilmselt plaanin ka Kõva Mehe jooksu ära teha, sest see oli nii lahe. Ning sel aastal esimest korda plaanis rattavõistlustest osa võtta. Panin end Grand Fondolo kirja, see mis Tartust Viljandi on 115km, aga midagi võiks veel vaadata.

Tabeli kohapealt kui kellelgi küsimus on siis andku teada.
Minul endal tekkis küsimus vaid selles osas, kas siin reegel ka, et kui pikalt võib oma kaalu mitte sisestada, et sind tabelist eemaldatakse? Noh selline reegel võiks olla juba sellepärast, et muidu see tabeli list läheb räme pikaks, aga samas on võibolla mõni loobunud siin grupis oleamast.

Ok olge tublid ja puhake ka. Puhkus on sama oluline nagu trenn smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 04. February 2017, kl 16.00

Jah Ursull,sellest oli juttu,et kui ette teavitamata oled tabelisse jätnud kaalu 4 nädalat järjest sisestamata,inimene kustutatakse tabelist,seda paraku tuli mul ka juba teha.
Oi ma olen tubli ja uhke enda üle,võtsin kepid kätte ja vuhkisin Ihaste metsade vahel,kokku tuli tsipa üle 10 km ära,olen väsinud ja õnnelik,metsad olid täna meelispaigaks ,kuna 3 korda tuli ka vett välja lasta,nii hästi panid käimiskepid sisemuse tööle,jee the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: KristaP
Kuupäev: 06. February 2017, kl 08.20

Tere taas üle tüki aja, vabandan kõigi kaasvõitlejate ees, et nii kaua eemal olen olnud. ursull, väga meeldiv üllatus, et me taas kaasvõitlejad smiling smiley Veidi endast, vahepeal sai kogu perega haige oldud, see mõjus muidugi kaalule hästi (-3,2kg). Rasedus on nüüdseks jõudnud 28. nädalani. selle ajaga kokku kaalutõus olnud umbes 4 kilo. Homsest hakkab dekreedieelnepuhkus, seega nüüd ka rohkem aega endale pühenduda ja jälgida mida ning kui palju söön. Suurem plika saab aprillis kaheseks, tahaks rohkem liikuda, aga kuna tema ei püsi enam vankris ja kõnnib ise, siis keerulisem pikemaid jalutuskäike ette võtta, paar kilti ja paar tundi, seda ei saa ju liikumiseks nimetada winking smiley katsun olla positiivne ja loodan et jalutuskäigud muutuvad iga päevaga pikemaks ja tempokamaks smiling smiley ilusaid miinuseid kõigile juba ette reedeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. February 2017, kl 09.15

Tere kõigile ja sulle ka KristaP smiling smiley Tore taas kohtuda ja veel sellises olukorras, et sa kasvatad kaalu grinning smiley
Mul päris segane nädal olnud emotsionaalses pooles. Toitumisega ikka panen grammi pealt kõik kirja ja üritan vaadata, et toitumine ikka päeva lõppedes tasakaalu jääks. Olengi pannud tähele, et kui olen saanud rasvad-valgud-süsivesikud tasakaalu, siis kaal ka kergemini liigub alla. See nädal on sportimise mõttes ka kergem nädal. Otsustasin kehale veidi rohkem puhkust anda. Olen käinud vaid paar korda jooksmas ning korra ka ujumas. Nädala lõpus plaanin veidi pikemalt end liigutada.
Kaalu langusega olen ka väga rahul. Kõigest paar kilo veel ja siis saan sama kaalu kätte, mida eelmisel aastal korraks ka oma kaalul nägin winking smiley
Ilusaid kaalunumbreid teile kõigile....homme on täiskuu ja pärast seda hakkab kuu kahanema. Seega peaks olema lihtsam ka kaalu langetada smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 10. February 2017, kl 12.59

Vaatan, et kõik, kes oma numbrid tabelisse kirja jõudnud panna, on kehvast kuuseisust hoolimata õiges suunas liikumas. Tublid! thumbs up

Kui nüüd tõesti kuupoiss ka appi tuleb meile, hakkab veel paremini minema smiling smiley Hoidugem sõbrapäeva šokolaadist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 10. February 2017, kl 22.40

Nätsa, eile oli mul ilus kena number ja tänaseks hommikuks oli jälle suurem tagasi confused smiley Sama lugu oli ka eelmine nädal. Mulle sobiksid vist neljapäevased kaalumised grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: globe
Kuupäev: 12. February 2017, kl 13.08

Te kõik liigute nii korralikult! Peaks ka. Muudkui leian omale vabandusi miks just praegu ei ole sobiv hetk end liigutada. Ja nii mööduvad nädalad ilma erilise liikumiseta. Peaks pigem hakkama leidma põhjendusi, miks just praegu liikuda! Näiteks hetkel on pühapäev ja peaksin kodu koristama, kuid võtan selleks jube pikalt hoogu. Tean, et kui minna õue kõndima, tuleb ka hakkamist täis energiat ning siis peaks ka kodu koristamiseks värsket jõudu tekkima. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2017, kl 20.24

Hahahaa....mul juba ammu vastupidi, et pean leidma vabandusi ja põhjendusi, miks peaks puhkama. Kõige raskem osa on sundida end puhkama, kui harjunud liikuma. Samas keha tunneb, et on väsinud. See nädal siis on see nö puhkusenädal ja täna lihtsalt otsustasin, et nina välja ei pista, sest muidu see lõppeb mingi aktiivsema kõnni või üleüldse jooksu või suusatamisega grinning smiley Eile sai 2h joostud ja üket tehtud, seega 4x trenni nädalas ei saa öelda, et see just puhkusenädal oleks winking smiley
Aga kusagilt tarkadest raamatutest lugesin, et iga 3 nädal peaks olema treeningute mõttes kergema koormusega nädal ning iga 9 nädal peaks olema täiesti puhke nädal, kus ei liiguta absoluutselt. Üritan edaspidi neid reegleid järgida, siis on ka ehk tulemused tulema winking smiley
globe, soovitan nädala sees mõnel õhtul elamise ära koristada, kasvõi paar õhtut järjest kui ühe õhtuga ei jõua, siis jääb aega nädalavahetusel aktiivsemaks liikumiseks. Ps. täiesti vastab tõele, kes palju teeb see ka palju jõuab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. February 2017, kl 09.03

Mul on see nädal kuidagi väga pekkis omadega. Alustasin jälle tavapärase trennikoormusega (7-9h nädalas), isud on järsku tõusnud kohe ja muidugi kräppi isu. Tunnistan ausalt, et see nädal sai neid süsivesikuid liiast sisse söödud, samas vaid 1 päev ületasin kaloreid, aga tundub et ka sellest piisab ja ennast petta pole mõtet. Mõtlengi nüüd, et mis motivaatori või karistuse ma endale mõtleks, et suudaksin edaspidi oma isusid ohjata.
Seega sorry, et gruppi nädala miinuse nüüd ära rikkusin. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 17. February 2017, kl 11.26

Ei aidanud ka mind see kahanev kuu see nädal kuidagi.
Oli mitu sünnipäeva ja väljas söömist, mille puhul on alati väga keeruline õiget kogust süüa / söömata jätta. Raske on ka keelduda proovimast seda ja teist, kui võõrustaja on ise toidud teinud ja palju vaeva näinud. Nii sai ka magusat söödud, mida ma muidu üldse enam ei harrasta.

Kirja saanud miinus on peaaegu olematu, sisuliselt kaal pole muutunud, aga hea, et kaalu hoidagi õnnestus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 20. February 2017, kl 18.58

Heihei!
Mina tunnen , et ma lähen üha kohevamaks ja kohevamaks.
Homme saan kokku toitumisspetsialistiga ja hakkab mind nõustama. Sest ma ei taha alla võtta dieeditades jne, vaid tahan , et see kõik muutuks elustiiliks. Paraku algab kõik ikka sellest mis suhu pistan.
Panin siis terve nädala oma toite kirja.... No Jommaijoooo mis ma ikka suhu pistan omale... Selline mõttetu näksimine :/ No milleks ? Jube jube!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. February 2017, kl 13.41

Mul ka kas seisab paigal või tuleb juurde.
Eile käisin koormustesti tegemas ja küsisin nõu ka spordiarstilt. Tema arvamus oli, et mu päeva kaloraaž peaks olema vähemalt 2100-2200kcal (Kaaluabi soovitab umbes sama 2070kcal), ise saan tavapäraselt toitudes kokku 1700-1800kcal. Pean ikka juurde sööma.
Teiselt mis mind mõtlema pani, mida arst ütles, oli see, et aktiivselt liikuv inimene ei tohigi süsivesikute arvelt piiranguid endale teha. Süsivesikud on vajalikud keha taastamiseks pärast füüsilisi pingutusi ja samuti aitab arendada keha sportlikus mõttes, kiirusi ja tugevusi jne. Ma ju siin jaanuaris tegin karmi magusavaba kuu läbi, mis tegelt oli vale. Nüüd see kuu on sellised magusasööstud, et anna olla. Muidugi süsivesikul ja süsivesikul on vahe ka....aga eks vahest väike magusatükk on täiesti ok endale lubada.
Samuti sain teada, et mul rauadepood täiesti otsakorral, seega pean kiiremas korras hakkama rauda juurde tarbima, sest muidu varsti ei jaksa midagi teha.

Ilusat vabariigiaastapäeva kõigile ja lubage endale väike tükk kooki ja kiluvõileba winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 24. February 2017, kl 06.53

Head vabariigiaastapäeva!
Mis tabeliga lahti, ma ei näe juba teist nädalat tabelis midagi, täiesti tühi on?
Mul ka hetkel seisab see kaal. Ega ma värskusega just hiilata ei saa. Pean hommikuti väga vara ärkama, kuna tibul argipäeva ärkamise aeg sees ja nv siis ärkab samamoodi vara. Õnneks ei ole see kaalu juurde toonud. Hetkel tegelen ka oma mõistuse korrastamisega toitumise osas. Kui hakkan ennast piirama, siis hakkan hoopis rohkem sööma ja hetkel siis väga ei piira ennast. Nt mõnel sünnipäeval ei söö ma üldse nii palju, kui arvata võiks. Kuna kõik on lubatud, siis ma väga ei mõtle toidule ja tegelen hoopis jutustamisega grinning smiley Tahaks selle kaalu küll paremaks saada, mis ei oleks mul mingi probleem. Rohkem muretsen selle säilitamise pärast ja seetõttu tahaks kõike kuidagi loomulikult paika loksutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2017, kl 08.27

Ma ei tea mis selle tabeliga 17.02 tehti, aga suutsin taastada mingi versiooni sellest päevast enne seda kui see ära sixiti. Tulemus on see, et eelmise nädala kaalusid paljudel sees ei ole, kes need kirja pani.
Palun pange uuesti ka eelmise nädala kaal sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 24. February 2017, kl 13.47

Ma just ka vaatasin,et tabel kuidagi tühi.Loodetavasti saab kõik taas ikka ilusasti korda.
Olen sel nädalal suht tubli olnud enda arvates,näksimisi on ka piiratud ,kuigi eile sai ikka patustatud kaeye rolling smiley.Tänane toob vist veel kaloreid kaasa,kuid proovin toitumist vähemasti tasakaalustada.Jalutuskäik tehtud koos mehega,pluss mõlemal kirjas spinning smiley sticking its tongue outthe finger smiley
Ilusat Eesti Vabariigi aastapäeva kõigile!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: uruhiir
Kuupäev: 01. March 2017, kl 08.34

Tere!

Soovin teiega liituda. Selline iganädalane kaalu kirja panemine ja üksteise motiveerimine on mulle alati hästi mõjunud. Praegu olen jälle käest lasknud. Aga saan kindlast reele. Pikkust on mul 164 cm ja tänane kaal oli 67,8 kg. Eesmärk on 60 saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 01. March 2017, kl 10.20

Tere tulemast uruhiir! Paistab, et me enamvähem ühte kaalu ja mõõtu. See annab hea võistlusmomendi. Mul veel 2-3 kg, et sinu algkaal kätte saada, aga hea tahtmise korral pole miski võimatu smiling smiley

Minu vahepealsest saavutusest: mõtlesin kaua mõtlesin, aga pühapäevast sai jälle jooksurajale ning eile käsin juba teist koda. Järgmine jooksmine on plaanitud reedeks ja siis jälle pühapäeval jne. Esimene nädal sai alustatud 2 km ja iga nädalaga hakkan distantsi vaikselt tõstma. Hetkel on veel jooksunälg säilinud ja jube hea on pärast olla ning ennast kiita! Tuleb enda paari aasta tagune tunne meelde, kui väga heas vormis olin. Siis sai ka veebruari lõpus alustatud. Suvel ei olnud enam plaanitud rahuliku päeva 3 km asemel kogemata linnas ära eksides 8 km teha, mingi küsimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: uruhiir
Kuupäev: 06. March 2017, kl 08.17

Laupäeval käisin Kuperjanovi retkel, 23 km. See nädal proovin kenasti tervislikult ja kergelt toituda. Reedel vaatame, mis kaal näitab. Eesmärk on 0,5 kilo nädalas kergemaks saada. Ühes kuus 2 kg kaotust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: uruhiir
Kuupäev: 10. March 2017, kl 08.52

mh, kaal seisab ühe koha peal.No vaatame edasi. Toitusin küll korralikult. Äkki liikusin vähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 10. March 2017, kl 12.48

Mul läheb ka väga tasapisi allapoole (0,5 kg nädalas), jään sellest siin etteantud graafikust pidevalt maha.
Aga loodan, et see tasapisi saavutatud tulemus on seda lihtsam säilitada hiljem.

Kiiresti kaalust alla, veel kiiremini vanasse kaalu tagasi - seda on elus juba tehtud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: undukas
Kuupäev: 17. March 2017, kl 11.23

Uhh, ma olin vahepeal jälle Kaaluabist eemal ja kohe ei lähe asi mitte. Tänane miinus on tänu kahepäevasele kõhuviirusele (kui ikka meeletult iiveldab ja kõht lahti on, siis ei söö miskit ja kaal kukub kolinal). Samas on nüüd hea väga tervislikult ja tasakaalukalt sööma hakata - kõht on õrn ja ülesöömine on täiega välistatud. Ma nii loodan, et ma nüüd püsin ree peal, sest suvi on juba nii lähedal - järgmine nädal hakkab kevad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Kuupäev: 17. March 2017, kl 20.51

Mul kaaluga veidi kehvasti. Alustasin paar nädalat tagasi jooksmisega, kuid sellega seoses on isud kasvanud, kuna kulutan ju energiat rohkem ja väsimus on ka kallal. Aga eks see kaal ka vaikselt liikuma hakkab, peab end toiduga käsile võtma ja lohetamise lõpetama. Olen juba väga rahul, et jälle jooksurajal olen. Tulevad paariaastatagused ajad meelde, kui ma usinalt jooksmas käisin ja kaalust kenasti alla võtsin. Tahaks nüüd sama saavutada. Neljapäeva hommikul oli veidi väsinud ja väga ei oleks viitsinud jooksma minna. Siis küsisin nõu oma peatselt 8aastaseks saavalt pojalt nõua, kas lähen jooksma või ei lähe. Algul vastas, et ei tea, aga siis mõtles veidi ja oskas kohe õigele nupule vajutada: "Aga sa ju tahtsid natuke kaalust alla võtta". Ega selle peale ei olnudki muud vastata, et tuleb ikka jooksma minna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: uruhiir
Kuupäev: 19. March 2017, kl 08.02

Jee, kaal hakkas liikuma ja allapoole. 0,5 kg kergem. Ikka edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 19. March 2017, kl 09.53

Uh,meil on mõni ikka väga tubli,väga vahva! hot smiley
Mul ütles siin mees mingi hetk,et sul on kaal nagu dollari kurss,kord tõuseb ja siis jälle langeb,oskas ikka sõnu hästi sättida küll the finger smiley
Suur pingeline aeg hakkab vist taas ümber saama,nüüd peaks vast kaalule ka hästi mõjuma,antud nädal juba tõestas seda.Saaks sellest nohust ja kurguvalust ka kiiremas korras lahti,siis saaks taas välja,hetkel veits jõuetus ning valgus silmadele kergelt valus.Haiguslehel siiski pole,oma arvates olen enam-vähem ok,loodetavasti selline sisendus ning ravi teevad oma töö ja olen homseks normaalses vormis.
Kohe kohe on kevad algamas ning see tähendab ju kergemaid riideid,mis omakorda nõuavad saledamat vormi,et ennast oma kehas, teiste seas ning kenades riietes hästi tunda.
Olge terved!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: anita13
Kuupäev: 20. March 2017, kl 18.26

Tere kõigile!

Kas mind ka kampa võtaksite??smiling smiley Ma pole pikalt käinud siin,aga tahaks jälle motivatsiooni juurde saada! Olen 172cm ja 88kg hetkel. Olen aktiivne ja liikuv inimene. Tahaks -10kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. March 2017, kl 14.07

Tere tulemast Anita13!
Lisa palun ennast ka tabelisse kui seda veel teinud pole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 24. March 2017, kl 08.32

Terekest.

Viimasel ajal on olnud väga stressirohke aeg ja seda on näha ka minu kaalult. Trenni teen ikka hoolega, aga söömine on probleemne (ikka liiga palju ja liiga kaloriterohket). Proovin ennast jälle käsile võtta, sest paistab, et pingeline aeg on praeguseks möödas.
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: undukas
Kuupäev: 31. March 2017, kl 09.31

Kertukas - ma vaatan, et me oleme väga sarnaste mõõtudega smiling smiley Ma loodan, et sul kaal hoogsasti langeb ja minu oma samas rütmis smiling smiley

Ma nüüd olen kaks nädalat ilusti trenni lainel olnud. Kaalus küll midagi näha veel pole, mõõtudes ka mitte. Samas rüht on natuke paranenud ja ise olen ülimalt rahul, sest seegi suur saavutus. Ma pole muidu üldse trenni inimene. Praegu teen kodus YT videote järgi, olen endale erinevaid sobivaid otsinud ja tahtejõu tööle ajanud. Söömisega on jama - tõenäoliselt olen kõik päevad liiga palju söönud. Teisalt olen rahul, et ma vähemalt teadvustan seda endale ja astudes väikseid samme paremuse poole liigun. Peaasi, et tagasilangust ei tuleks.

Järgmiseks reedeks loodan, et saan kahe asemel kolm öelda ja kaalul ka tulemust näha kaotatud kilode näol tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Piia37
Kuupäev: 31. March 2017, kl 09.48

Hei hei!
Tore kui mõni hakkaja veel siin endast ikka märku ka annab,kirjutasin täna siia nii pika postituse,kuid suutsin vist kogemata ta eelvaatesse jätta ning reaalselt mitte postitada,kahju.
Minu selle nädala kaal on tavalisest kõrgem kuna kaalul olin ühe terve ja teise kipsis jalaga .Õigest kaalust pole hetkel aimugi.
Tahtsin paluda teistel ka ikka oma kaalunumbrid siia kirja panna,muidu pean jälle mõned meist tabelist paraku ära kustutama sad smiley
Kas keegi teist tegeleb või on tegelenud joogaga?
Plaanin jala tervenedes sellega tegelema hakata.Andke palun tagasisidet!
Ja ülejäänud,kuidas teil läinud on?
Tublisid on meil siin mitmeid,jagage meiega oma snitte!winking smiley
Mõnusat nädalavahetust!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Aeg end taas käsile võtta,2017 suvi pole enam kaugel! winking smiley
Saatis: Loviisa
Kuupäev: 31. March 2017, kl 10.36

Tervitused!

Mina olen käinud LesMills programmi trennis Bodybalance, mis on segu joogast, pilatesest jms.
Väga mõnus trenn, nendes asendites püsimine võtab higi kenasti voolama, kuigi pealtnäha midagi rasket ju pole (peale enda keha, mis on raske grinning smiley ). Igal juhul on selline rahulik trenn hea kehale ja mõnus vaimule.

Kaalu pusin aina allapoole, kuna soov eesmärgini jõuda on suur.
Kui ükspäev tuleb komistamine - külas pakutakse tükk kooki vms - siis järgmisel päeval on väike piirang toiduga. Koju midagi magusat ei osta ega tarbi ka.

Põhiline, mida mina teen teisiti kui varem - see veejoomine.
Mul on töölaual liitrine veepudel ja see saab tühjaks juba lõunaks.
Pealelõunaga joon veel pool liitrit vett ning lisaks joon paar kruusi teed päeva jooksul (mõistagi suhkruta, meeta). Mul aitab veejoomine peletada soovi näksida.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.