Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Piia37
Kuupäev: 22. January 2018, kl 09.28

Tere kõigile!

Soovin teiega liituda,kuna kaal on tagasi punktis,millega alustasin 2013 detsembri lõpus.Kaalunumber hetkel 105.6(vahepeal oli juba üle 106 taas kordeye popping smiley) ja pikkust on 1.73(olen aastatega tsipa kokku tõmbunud,nagu vanusega ikka kaasneb eye rolling smiley.
Minu eesmärgiks on aasta lõpuks saada 25 kg alla.Hetkel töötan hommikuti ning õpin õhtuti,tamp on taga päris suur ja seepärast ka vist toitumine ja liikumine paigast ära.
Olen Kaaluabist saanud abi ja toetust varem ning loodan seda ka nüüd teha/saada.
Märkisin oma tänased andmed tabelisse,kui te mind ikka vastu siia seltskonda võtate.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Kadi2000
Kuupäev: 22. January 2018, kl 10.46

Tere taas! Sel nädalal kaal hoopis tõusis ja numbriks siis 75.1 kg. Eelmise nädala kaal ka märkimata, oli 74.5kg. Ei teagi, kuidas joonel püsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Anett
Kuupäev: 22. January 2018, kl 19.21

Hei!
Mina panen homme hommikuse kaalu kuna unustasin täna kaaluda. St mul tuli alles siis meelde, kui hommikusöök oli lõpetatud ja kohvi täis.

Mis trenni te teete smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Kuupäev: 22. January 2018, kl 20.02

Tere kõigile!

Sooviksin ka teiega liituda, et rasedukilodest lahti saada smiling smiley

Täna hommikul näitas kaal 93,9 kg, mis kohutavalt suur.

Trenni ma otseselt ei tee. Käin vaid jalutamas, siis kui piiga mul vankris magab. Tavaliselt tuleb kuskil 14-20km.

Märkisin ka ennast tabelisse ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 29. January 2018, kl 15.49

mina käin rühmatreeningutes paar korda nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: 2018aasta UUE HOOGA
Saatis: Lizzie
Kuupäev: 11. February 2018, kl 14.35

hei!

mul on ka asi täiesti käest ära läinud ja üksi ei saa joonele. Kas sobib kui ma ka ühinen või on juba liiga hilja?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.