Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Kuupäev: 15. November 2010, kl 10.15

Alustame siis duelliga:

15. nov
1. Eliise5005 87,7kg
2. tipp 97,2kg
3. Jumbukas 85,6kg
4. sikisaki

Esimene ametlik duellitulemus siis järgmisel esmaspäeval!

Oleme veel tublimad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas, sikisaki
Kuupäev: 15. November 2010, kl 13.24

Alustame siis duelliga:

15. nov
1. Eliise5005 87,7kg
2. tipp 97,2kg
3. Jumbukas 85,6kg
4. sikisaki 84,9kg

Esimene ametlik duellitulemus siis järgmisel esmaspäeval!

Oleme veel tublimad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas, sikisaki, mallu
Kuupäev: 16. November 2010, kl 10.45

15. nov
1. Eliise5005 87,7kg
2. tipp 97,2kg
3. Jumbukas 85,6kg
4. sikisaki 84,9kg
5. mallu 96kg

Ma arvan, et järgmisel esmaspäeval teen uue teema, sest foorumis teemade vaates pealkirjas on ikkagi 3 nime ainult, seda täiendada pole võimalik..kuid osalejate nimed peavad pealkirjas olema...

Vabandan, et olen siin suht koba veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 22. November 2010, kl 07.22

Ma kohe ei saa kirjutamata jättasmiling smiley
Minu tänahommikune kaal 83,4 ehk siis -2,2 kg.
Terve nädal tublit trenni ja isegi vanaema pirukatega patustamine nädalavahetusel ei rikkunud mu kaalunumbrit!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Kuupäev: 22. November 2010, kl 08.03

WOW Jumbukas!!!

Loodame, et Su tempo jätkub samas vaimus. Minulgi oli nädal suhteliselt edukas, va nädala algus ja lõpp - eilsed piparkoogid rikkusid kõik ära...noh mitte kõik, aga natukene...tulemus siis kokku -0,9kg...aga noh ma ütleks siiski, et MIINUS ju ikkagi grinning smiley peaaegu kilo smiling smiley
Kirjutan veel, et ootan ka teiste andmed ja teen siis uue teema foorumisse, kus on siis terviklik tabel ja osalejate nimed pealkirjas...
Ja võibolla oleks parem, kui me edastaks oma kaaluandmed sellesse teise teemasse, mille ma tükk aega tagasi alustasin ja millele te reageerisite, et soovite osaleda..sinna võiks siis esmaspäevased kaaluandmed panna, mina teen sealt kokkuvõtte ja sisestan meie duellitabeli teemasse iganädalase uue tulemuste tabeli.
OOTAME OSALEJATE TULEMUSI!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Kuupäev: 22. November 2010, kl 09.20

Jumbukas - palun edasta mulle oma pikkus - paneme pikkused kaa tabelisse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 22. November 2010, kl 12.53

Pikkus 168cmsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Saatis: sikisaki
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.19

no 84, 4 on kaaluks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Saatis: mallu
Kuupäev: 24. November 2010, kl 08.12

Vabandused, et siia kirjutan alles nii hilja, aga ma teise loodud teema alla kirjutasin, et mu kaal on 95,4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Kuupäev: 24. November 2010, kl 08.47

Mallu, ma sain Su kaaluandmed kätte juba, siis kui teise kohta kirjutasid, aga tundub, et Sa pole veel lugenud infot, mis selles teises foorumiteemas üleval on. Seal seisab, et meie edasine duellinimi on Duell: Igal juhul kergemaks! Uueks aastaks -6kg!, panin selle nime sellepärast, et kui keegi meiega liituda tahab, siis ei pea neid kõrvale lükkama sellepärast, et duelli nime muuta ei saa (algselt olid meil nimes osalejate nimed). Teine oluline info on see, et meie otsustasime kaaluda end esmaspäeviti kuna oleme harjunud arvestama täisnädalaid ja kokkuvõttes ei ole meie duellil vahet teiste duellidega, kuna ka nemad arvutavad nädala tulemust, vahet siis pole kas R-R-n või E-E-ni. Panin eelmiseks esmaspäevaks, so 22.11 sinu tulemuseks selle 95,4, nüüd juhul, kui Sa tead oma esmaspäevast kaalu, siis võime selle tagantjärgi ära parandada uuel esmaspäeval ja siis edastad ka uue esmaspäeva kaalu. Ma loodan, et selline plaan sobib sulle. Ahjaa...ja kaaluandmed edastame sellesse teemasse, kust meie duell alguse sai, ehk ..."kes 90kg-st tahaks minuga duellitada "..
Ole tubli ja suhtleme!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Eliise5005, tipp, Jumbukas
Saatis: mallu
Kuupäev: 29. November 2010, kl 16.43

Tänud Eliise, ma suht uus siin ja neid duelli teemais doli nii palju siis sattusin segadusse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.