Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 19. November 2010, kl 12.17

Meie duellis osalevad: Cece (166 cm), tinka (168 cm), tripskiisu (160 cm), Kasss (171 cm), Anne (167 cm), pekirull (165 cm)


.............................Cece.....................tinka.................tripskiisu..................Kasss......................Anne.....................pekirull......
12.11.2010...........69.8......................67.4.....................66.3......................74.8.........................66.4........................64.........
19.11.2010..........69.1(-0.7kg)..........66.4(-1kg)............65.6(-0.7kg).........75.2(+0.4kg)............66.4(0kg)..............63.2(-0.8kg)
26.11.2010
3.12.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Anne
Kuupäev: 26. November 2010, kl 07.34

Täna hommikul siis head tulemused smiling smiley

Kaal 65,2 (-1,2kg)

See nädal sai korralik ka oldud, ilusti kalorite piires söödud, väljaarvatud nädalavahetus, mis kohe kuidagi ei taha õnnestuda. eks näis, kuidas edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. November 2010, kl 08.29

nonii. kurb lugu. see nädal siis +0.8 kg, kaal näitas 67.2. kuidagi liiga liiga suur tõus, arvestades seda, et söön ju vähem kui enne ja liigutan ennast rohkem sad smiley
see nädal vähendan kalorite arvu, sest ma ei tea mida muud teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Kuupäev: 26. November 2010, kl 08.30

No tulemus üllatas ennastki.Hommikune kaal-

64,3 (eelmise reedega võrreldes -1,3 kg)

Nädalat on võetud vabamalt,nädalavahetus möödus koogitades(kuid samas piirdusin ühe tükiga),nädala sees sai õhtuks verivorsti peekoniga söödud ja pannkooke tehtud,eile sünnipäeval käidud ja head paremat proovitud,sinna hulka kuulus ka Pagaripoiste trüflitort ja Selveri banaani-hapukoorekook(mõlemast tükike),võileivatort jne.Samas sai ka end tagasi hoitud,et ei sirutaks kätt järgmise tüki järele.(Enne kaaaluabi sai ikka mitu korda juurde tõstetud.)Kalorinorm on kaaluabis ette antud 1237kcl,tarbisin selle nädalala jooksul keskmiselt üle 1500 kcl (ja suts rasvsemat kui tavaliselt).Kas julgen seda järgida ka järgmise nädala jooksul? Eks näis kuidas kujuneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 26. November 2010, kl 09.31

Minul üks kaal näitas 68.6 ja teine 67.7 grinning smiley Kirja läheb 68.6 kg (- 0.5 kg). Ehk järgmine nädal tekib võimalus uus (kolmas!) kaal osta ja saab vb mingi selguse oma tegeliku kaalu osas; puusaümbermõõt on 4 cm vähem kui kuu tagasi ja see on sama palju kui viimati nt 66 kaaludes. Ah ma proovin mitte väga juurelda selle teema üle ja lihtsalt edasi tegutseda miinuste suunas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 26. November 2010, kl 11.04

Tere, minu tänahommikune kaal oli 61,4 . Olen väga rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Anne
Kuupäev: 26. November 2010, kl 18.11

No nii, tundub, et enamvähem kõik liiguvad languse suunas.
tinka, ma arvan, et sa ei pea muretsema veel selle plussi pärast. keha alles harjub ju trennikogemusega ja uue toitumisega. Omast kogemusest tean, et kui teha rohkem trenni peab veidike rohkem sööma ka, sest muidu keha hakkab säästma ja kaal ei lange.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: tinka
Kuupäev: 27. November 2010, kl 19.07

ega ma tegelikult väga ei muretsegi. lihtsalt ma olen enda arvates nii kõvasti pingutanud ja ikka pluss. see tõmbaski tuju alla, et olen oma toitumist võrreldes eelnevaga väga kõvasti parandanud ja vähendanud, rohkem nagu ei saakski, tundub juba nagu enesepiinamisena. aga siiski vähendan veidi kaloreid ja loodan, et varsti keha harjub ära ja ei nõua enam nii palju süüa, ehk läheb kergemaks.
ma vist lihtsalt veidi väsinud, tita äratab mind juba 5 kuud igal öösel vähemalt 5-6 korda ja enam ennast öise shokolaadiga lohutada ka ei saa smiling smiley
edu teile ja aitäh julgustamast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 29. November 2010, kl 10.16

.............................Cece.....................tinka.................tripskiisu..................Kasss......................Anne.....................pekirull......
12.11.2010...........69.8......................67.4.....................66.3......................74.8.........................66.4........................64.........
19.11.2010..........69.1(-0.7kg)..........66.4(-1kg)............65.6(-0.7kg).........75.2(+0.4kg)............66.4(0kg)..............63.2(-0.8kg)
26.11.2010..........68.6(-0.5kg).........67.2(+0.8kg).........64.3(-1.3kg).............?..........................65.2(-1.2kg)...........61.4(-1.8kg)
3.12.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 30. November 2010, kl 14.53

Huvitav, et meid selles iganädalases tabelis ei mainitud, mis uudiste all. Mille alusel sinna pannakse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 30. November 2010, kl 20.07

No see on tõesti imelik! Tabel sai tehtud suht esmaspäeva hommikul, kuna ootasin veel Kasss'ilt tulemusi (mida ei tulnud) ja reeglites on kirjas et esmaspäeva jooksul tuleb kirja panna.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 01. December 2010, kl 09.45

Nüüd on olemas ka meie Duelli tulemused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Kasss
Kuupäev: 01. December 2010, kl 10.01

Tere kõigile! Palun vabandust, et minu tulemust ootasite. Kahjuks olin terve nädalavahetuse kuni tänaseni interneti vaba ja seega jäi minu tagasihoidlik reedene tulemus kirja panemata. Reede hommikul näitas kaal täpselt 75 kg seega miinus 0,2, mis on minu arvates täitsa hea tulemus. Luban sel nädalal olla kindlalt tabelis jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 01. December 2010, kl 10.39

Tore smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 02. December 2010, kl 07.58

Tore, et tagasi oled Kasss smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 03. December 2010, kl 08.05

Umbes kümne korra kaalumise järel mõlema kaaluga sain vähemalt kaks korda tulemuseks 67.7 (-0.9 kg) ja otsustasin et see ka kirja läheb.
Uut kaalu pole veel ostnud, loodetavasti jääb jõulukingituste kõrvalt raha ka selle jaoks, sest nii tahaks teada mis see õige kaal siis ikkagi on.
Kuidas teie nädal läinud on? Minu patustamised jäävad tänasesse päeva, mugavalt peale kaalumist grinning smiley Võin end kiita kuna olen kogu nädala tubli olnud, ainuke jama asi võibolla on see et igal õhtul joon ühe tassi chai teed mille sisse panen 1.5 spl kondenspiima, seda peaks muutma, vähemalt ülepäevaseks esialgu. Kuid samas on see ka ainuke magus asi mida pruugin, niiet väga paanikas ma ei ole..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. December 2010, kl 08.23

Mul oli küll väga hea nädal, väga raske aga hea. Iga päev jalutasin 2 tundi ja neid maha kõnnitud kaloreid tagasi ei söönud, tulemus siis selline, miinus 1,7 kg, uus kaalunumber on 65.5. aga kogu aeg oli kõht tühi, iga kord kui öösel lapsega ärkasin tahtsin külmkappii rüüstama söösta. Ootan pingsalt seda aega kui kergemaks lähebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Anne
Kuupäev: 03. December 2010, kl 08.35

Minul see nädal tagasihoidlik tulemus 64,9 ehk siis -0,3. Veidi olen pettunud, sest olen korralik olnud ja pole lõhki söönud oma kalorite normi. Aga noh liigudamisega on mul kehvasti, kohe üldse e ole motivatsiooni trenni minna, igapäev aga lähen jala tööle ja tagasi, see teeb ca 1 h. Nii, et päris ilma liigutamiseta ka pole.
Aga no peaasi, et langeb, tasa ja targu. Eks ootame, mis järgmine nädal toob. Nüüd jälle nädalavahetus tulemas, loodan, et suudan kiusatustele vastu panna...vähemalt suures mahus kiusatustele.
Tinka, kui suudad nüüd nädal või 2 veel vastu pidada sellises kalorirütmis, siis ei ole enam kõht tühi ka. Keha harjub ära. Hoian pöialt sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Kuupäev: 03. December 2010, kl 09.02

Nädal möödus kiirelt ja loen,et tulemused ikka kõigil head.
Anne- ka 300g miinust on hea.Olen tabinud keskmiselt 1500kclpäevas(mõni päev rohkem,mõni vähem).KA arvestus on 1232.Tähele olen pannud seda,et kui tarbin KA etteantud kaloraazi järgi või suts vähem jääb kaal seisma või tuleb 100+200g juurdegi.Rohkem tarbides on kaal senini langenud.Nüüd olengi katsunud süüa sinna 1400-1500 kcal kanti.Eile näiteks maiustasin ja sõin 1700kcal ja tänagi näitas kaal miinust.Oma söömised olen katsunud lõpetada ikka enne kella 19.Peale seda kas porgandit ja kindlasti joon teed,viimasel ajal köömneteed.Pidavat aitama kaasa seedimisele ja ka titale piimatootmisel kasulik.
Sai jälle pikk jutt.

Siit siis minu tulemus.Kaalunäit täna 63,3 Eelmise reedega võrreldes -1,0.
Igati rahul.

Selle nädala jooksul jõudsin siis taas KMIga normaalkaalu,oma soovkaaluni on piisavalt pikk tee veel ees.Järgmine punkt,mida pikisilmi ootan on kümnendivahetus.Pole teab mis aeg sellist numbrit näinud.Äkki ikka selle aasta sees õnnestub see ära näha.Salamisi loodan,et jõuludeks.Eks aeg näitab,palju pidusid ja sünnipäevi ka selles kuus.Kuid lootma peab ja selle nimel tuleb ka pingutada ja nii mänestki ahvatlusest loobuda.

Oleme tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 03. December 2010, kl 13.34

Tere. Nii tore, et seekord kõigil langenud. Tinka , sa oled väga tubli smiling smiley Mul oli hommikul nii suur üllatus, kaal oli 60, 2 kg. Ehk siis eelmise kaalumisega võrreldes -1,2 kg. Ise arvasin, et max mõnisada gramm, kuna olen haige ja ei liigutanud ennast üldse, kuigi söömisega jäin lubatu piiridesse. Loodan , et me suudame kõik selle jõuluaja ka vastu pidada ja langus jätkub. Edu meile ja toredat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Kasss
Kuupäev: 05. December 2010, kl 10.47

Tere,

Minu kaal siis nüüd seisab. Sel nädalal tulemuseks jälle 75 kg aga ma ei heitu.

Mõnusat lund kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 05. December 2010, kl 18.45

.............................Cece.....................tinka.................tripskiisu..................Kasss......................Anne.....................pekirull......
12.11.2010...........69.8......................67.4.....................66.3......................74.8.........................66.4........................64.........
19.11.2010..........69.1(-0.7kg)..........66.4(-1kg)............65.6(-0.7kg).........75.2(+0.4kg)............66.4(0kg)..............63.2(-0.8kg)
26.11.2010..........68.6(-0.5kg).........67.2(+0.8kg).........64.3(-1.3kg)...........75 (-0,2kg)............65.2(-1.2kg)...........61.4(-1.8kg)
3.12.2010...........67.7(-0.9kg)..........65.5(-1.7kg)..........63.3(-1 kg)............75 (0kg).................64.9(-0.3kg)...........60.2(-1.2kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Cece
Kuupäev: 10. December 2010, kl 09.13

Minu kaal 68 (+0.3kg) Loodetavasti on tegemist vee kinnihoidmisega kuna toitunud olen väga eeskujulikult.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Cece 10.12.2010 09.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. December 2010, kl 10.20

hommikune kaal siis 65.9 (+0.4). sai vähem jalutatud ja natuke maiustatud ka smiling smiley küll tuleb jälle langus ka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: Anne
Kuupäev: 10. December 2010, kl 12.14

Hei, tundub, et liigume see nädal kõik kuidagi ühes rütmis. Minu täna hommikune kaal 65,1 ehk siis +200g. Ei teagi, mis viga. Eile hommiku kaalusin siis näitas miinust, aga no õigel kaalumisepäeval ikka kohe plussis. Loodame, et järgmine nädal siis topelt miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 10. December 2010, kl 16.40

Tere. Minul langus -1,1 kg. Ehk siis 59,1 kg kaalun. Tõesti hea tunne et nr 6 kaalunumbri eest ära sai. Hoian teile ja endale ka pöialt, et järgmine kord oleks ikka langus. Mõnusat lund smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Kuupäev: 11. December 2010, kl 07.25

Tere! Loen,et see nädal olnud enamusel pluss.Nädala alguses oli minulgi kordamööda +/- päevad. Üks päev maha, teinepäev sama juurde. Siis nats rohkem maha ja taas sama juurde. Väike kõhuprobleem oli enne nende päevade algust, nii arvan selles selle probleemi olevat. No aga neljapäev ja reede andsid eelmise nädalavahetuse miinusele tubli languse juurde.

Minu eilne kaalunumber oli 62,1 eelmisega reedega võrreldes siis -1,2 kg. Kui nii jätkub on mulgi varsti ehk rõõm naha numbrit algusega 5 smiling smiley

No peab siis neid sünnipäevi ka selles kuus nii palju olema lisaks jõuludele ja uuele aastale. Panevad ikka proovile küll. Aga katsun toime tulla.

Pekirull- ülitubli oled olnud, jätka samas vaimus.Samas on su KMI juba päris ilus, Kaugele püüdled? (Endale olen praegu sihiks võtnud KMI 21,see siis kolide juures 54 mul. Kaalusin nii palju suvel peale teise lapse sündi (laps oli siis nats üle poole aasta).

Teistele ikka jõudu jälgimisel ja ega need plussid nüüd nii suured ka pole,et meelt norgu lasta. Paneme nendele ahvatlustele vapralt vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Kuupäev: 11. December 2010, kl 13.11

Hei Tripskiisu ja Pekirull! olete väga tublid. Nüüdseks olete mõlemad ka minust möödunud. minu selle nädala kaal 62,8- reis tegi oma töö - vein, rämpstoit jne. Imestan kui palju süüakse rämpstoitu. kui on valida tervisliku toidu ja pitsa vahel, siis eelistasid enamus pitsat. Meie pere sõi loomulikult tervislikku toitu. Aga kui pole omavalmistatud, siis ei tea kunagi mis sisse pandud. Reisiga kaal tõusis 900 gr - kurb.
Mis on teie edu saladus, et suudate iga nädal rohkem kui ühe kilo maha võtta. Mida te õhtusöögiks sööte. minul on alati kella kaheksaks kõht tühi ja nina norgus sad smiley Äkki teen midagi valesti.
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Saatis: pekirull
Kuupäev: 11. December 2010, kl 22.06

Tere.

to tripskiisu no mu hetke eesmärk on 55kg, aga lõpuks 50-52, oleneb siis sellest kas treenima ka hakkan või mitte. hetkel ei, kuna ma tean et ma jõulude ajal ei suudaks spordisaali end vedada, aga jaanuarist kindlasti lähen. Kaks aastat tagasi kaalusin niipalju aga siis tuli mugavam elu, ja toitumine muutus kaootiliseks, päeval võisin nälgida ja öösel süüa ja valikud olid samuti väga ebatervislikud. Ja nüüd kui olin üle 10kg juurde võtnud , otsustasin end käsile võtta, tundub et sain viimasel hetkel jaole. Imeltlen neid kes suudavad end rohkem kui 10kg lisakilo puhul kätte võtta, ma ei tea kas ma suudaks. aga loodan et ei pea seda kunagi teada saama. Kaaluabi on minu puhul ikka päris hea abimees. hoian sulle ka pöialt, sul on need kilod ju hulga toredamal põhjusel tekkinud, mul lihtsalt laiskusest.

to sokolaad aitäh, sinagi oled tubli, kui mina reisil oleksin, võtaksin ka lõdvemalt , see ongi aeg nautimiseks, nagu jõuludki, neid kardan küll, aga püüan, et väga palju üle ei söö. minu edu saladus ,et peale 8 õhtul kindlasti ei söö enam, joon teed , vett. ja ennem seda söön tihedalt aga vähe korraga. päeva jooksul tuleb isegi kuni 6 söögikorda, oleneb päevast. ja mitte kunagi ei söö päeva normi üle, see ka kindlasti tähtis. vahel isegi jääb alla, mis pole muidugi tervislik, aga üle ei söö kunagi.

sry kirjavigade pärast, sõrmed trükkisid mõtetest kiiremini.

edu kõigile ja usun, peame jõuluaja, end mõõdukalt nuumates, vastu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Cece, tinka, tripskiisu, Kasss, Anne, pekirull
Kuupäev: 12. December 2010, kl 12.03

Tere!

šokolaad- Ma ei arva küll, et sa miskit valesti teeks. Pigem on iga inimese ainevahetus ja organismi käitumine erinev. Oled ju siiski samuti langustrendil.

Minu päev algab kindlalt hommikupudruga, millele segan siis sisse kas kliisid või linaseemneid. Nende viimaste korral tuleb kindlasti tarbida rohkelt vedelikku. Pudru peale panen toormoosi. Kõrvale rukkileib kurgi-redise-tomatiga (luidas kunagi) ja tass kohvi. Võid pole juba pikalt tarbinud. (Vahel määrin leivale avokaadot saamaks rasvu)
Lõunaks söön tavaliselt seda mida tegin eelmisel õhtul. Lisades vahel juurde miskit mille järgi tekib isu. Kui eelmisel päeval miskit magusat küpsetanud siis selle olen jätnud lõunaseks magustoiduks. soovituslikust kalorite arvust läheb üle, aga pigem juhtugu see päeva esimesel poolel, kui õhtul.
Õhtuti olen katsunud teha toite köögiviljadest. Hakkliha-köögiviljadega (porgandeid,paprikaid,varssellerit jne),suppe,ühepajatoite, riisi-hakkliha-köögiviljapada jne. Lapsed on küll nina krimpsutanud, kuid olen lubanud neil sellised asjad, mida nad ei söö välja nokkida. (Samas maitse on sees ja tasapisi harjuvad nemadki nende asjadega) Kui toiduks lihtsalt kartul kaste siis kindlasti kõrvale hunnik toorsalatit.
olen hakanud väga sageli toitudesse lisama varssellerit. Asi mis annab väga vähe kaloreid.
Näksimiseks koorin õhtuks kindlasti pool kilo porgandeid, millest siis enamuse pistavad nahka teised. (Momendil endal käsil kudukine, seega pole aega näksidagi)

Päeva jooksul tarbin palju vett. Ka enne igat toidukorda olen proovinud (kuskil pool tundi enne söömist siis) juua ära tassi köömneteed.

Ei tea öelda kas siit on miskit ideed,aga nii käib minul. smiling smiley

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.