Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 21. November 2010, kl 16.31

Noniiii, hakkame pihta! smiling smiley

Alustame siis selliselt:


...........Kats23....heasöögiisuga....KadriH....ritzikas....snyggflicka....appike....Alenaka
algus....68,5......69,5......................74,5......60,5........70..................65...........64
26.11..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 21. November 2010, kl 16.41

Ja kuidas siis nädalavahetus möödus ? Tervislikult ?

minul mitte. Kuna nädalavahetusteti pole omas kodus, niiet väga ei saa valida, mida söön. Ja lubasin endale ka natuke siidrit..aga kuu aega pole midagi alkohoolset joonud, niiet natuke võis smiling smiley Jõudsin täna poolteist tundi jõusaalis ka olla. Ehk see aitas natuke. Aga uuel nädalal jälle korralik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 21. November 2010, kl 20.14

Mina olen nädalavahetusega täitsa rahul, iga päev sai mitu tundi ringi jalutatud ning ei ületanud ka kalorinormi smiling smiley
Homme jälle Tallinna tagasi, siis läheb liikumisega natuke keeruliseks - üksinda pole eriti huvitav jalutada, aga siis hüppan vähemalt õhtuti trenažööri peale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: appike
Kuupäev: 21. November 2010, kl 21.47

Nädalavahetus möödus hästi, olen endaga väga rahul. Toitusin normi piires ja käisin palju.Tänane päev on kobapeale ka tasakaalus. Ma loodan,et see ka nii jätkub.
Jõudu ja jaksu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: ritzikas
Kuupäev: 21. November 2010, kl 23.32

Mina sõin head-paremat ema ja vanaema pakutut, praegu murran pead, kuidas neid asju kirja panna. Kindlasti läks kalorinorm kõvasti lõhki. Aga natuke kõndisin õues pikemalt- kui tavaliselt lähen vanaema juurde autogas, siis nüüd läksin jala smiling smiley. Ja kui tavaliselt söön mitu kooki, siis nüüd piirdusin ühega tongue sticking out smiley

Nädala sees üritan jälle tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 21. November 2010, kl 23.33

Mina nädalavahetustel eriti arvutisse ei sisene, seega laupäevane toidupäevik jäi märkimata. kuid arvan, et siiski ületasin normi. Olime õhtul külas jne... Kuid pühapäevase just täitsin tagantjärgi ja üllataval kombel pole isegi kalorinormi täis söönud, äkki unustasin midagi ka märkimata... Trenni ma nv ei tee, kuid lapsega spas käisin küll, sai siis supeldud ja saunatatud paar tundi. Vast mõni kalor ikka kuhugi kadussmiling smiley)) Kepikõnniga alustan taas teisipäevast ja siis juba reedeni välja, lisaks kolmapäevane ujmine. Aga muidu arvan ka, et võis nv rahule jääda, kaalule meelega pole roninud, kaalun vast homme hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Alenaka
Kuupäev: 22. November 2010, kl 18.57

Minul on küsimus toitumisnormi täitmise osas. Kas te sööte ikka nii, nagu kaaluabi käsib (st 30% rasvu, 15% valke jne)? Olen igatpidi proovinud järgida soovituslike numbreid, kuid ma tõepoolest ei saa süüa nii palju rasvu ja nii vähe valke.Täna sõin 23% valke ja 13% rasva ning olen oma meelest söönud normaalselt oluliselt rohkem sad smiley
Kaal seisab juba pikemat aega ning ma üritan pihta saada milles on põhjus. Söön päevas umbes 1300 kcal (sellest lähevad maha trennis kulutatud kalorid sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 22. November 2010, kl 19.41

Aga minul oli mõnus söömisnädalavahetus grinning smiley Ehk siis 2 sünnipäeva jne Ületatud sai kaloraaži ikka ka... Aga kaal hoopis langeb!!! No minu meelest on see ju tore. Aga Alenakale - mul pole veel kordagi õnnestunud end söömisega nö tasakaalu saada ja kuni kaal langeb ei kavatse sellele erilist tähelepanu pöörata ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 22. November 2010, kl 19.58

Ei ole veel piisavalt kaua sellega tegelenud, aga see nädal aega, mis ma siin olen olnud, ei ole mul kunagi tasakaalus. Nüüd ostsin paki mandleid, et rasva juurde saada. Samas 100g mandleid annab juba 600kcal, niiet siis iga päev umbes 20g. Rasvu ikka ei tule 30%. Ja valk ei jä kohe kuidagi 15% peale, enamus söögid, mis ma söön annavad valku, niiet ma ei tea, mis sellega ette võtta. Äkki kogemuste ja ajaga saame targemaks ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 22. November 2010, kl 21.06

Ka mina pole selle nädalaga veel kordagi oma toitumist tasakaalu saanud. Mul probleem pigem süsivesikute rohkuses ja rasva vähesuses. Kui söön nt 2 viilu leiba, siis on juba süsivesikud ületatud ja kui veel puuvilja (nt õuna) tarbin, siis ongi iga päev süsivesikuid vähemalt 70% confused smiley Ja rasva ma lihtsalt ei suuda nii palju süüa enamasti, kuid mõnel päeval on see ikka kuskile 30% kanti tulnud. Nii et mina ei tea, kuidas mul peaks õnnestuma oma toitumist tasakaalustada.
Muidu üritan ikka oma kalorinormi täis süüa, kuid tavaliselt jääb neid ikka veidi üle (ca 50 kcal, max 100 kcal, olenevalt päevast).
Aga eks ma vaatan, kuidas see praegune toitumine kaalule mõjub. Tunne on küll väga hea! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: appike
Kuupäev: 23. November 2010, kl 08.26

KA mina olen nädal aega siis olnud ja oma toitumist jälginud. Koba peale on 2 päeva olnud ka tasakaalus. Tõesti täitsa kogemata. Ükspäev panin viimasena sisse pepsi mida lapselt klaasikese võtsin ja oligi mu päev tasakaalus. Ka teisel korral sisestasin mingi kaloririkka toote ja läks ka tasakaalu (sampuse meelde tuli). Aga midagi selle jaoks ma teinud ei ole ja ei saa aru kuidas seda saaks paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 23. November 2010, kl 22.10

hmmhmmhmm
nädal ja üks päev olen nüüd "dieedil" olnud ja juba on märgata muutumisi ka mõtlemises ja eluviisis. Lõunat süües valin ikka selle, mis tundub tervislikum, mitte selle, mis maitseks kõige paremini (kuigi kõht on jube tühi ja tahaks kõike süüa). Poes endale mingit vahepala otsides võtsin täna nt mandleid ja täisteraküpsise vms.Ja selle kohutava tuisuga läksin trenniconfused smiley Esmakordne. Tekib esimest korda elus väike mõte, et see isegi võib ju toimida... smiling smiley (või on lihtsalt algaja õnn)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 26. November 2010, kl 08.44

Hommik kõigile! Nädal siis möödas ja minu kaalunumber oli täna 74,1kg. Olen ka väga rahul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: appike
Kuupäev: 26. November 2010, kl 10.03

Tervist! Minu hommikune kaal oli 64,4. Olen endaga rahul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 26. November 2010, kl 10.29

Tere kõigile!
Mina olen oma nädalaga väga rahul - uus kaal 69,2 kg smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Alenaka
Kuupäev: 26. November 2010, kl 11.48

Hommikune kaalumine näitas kontrollkaaluks 63,2 kg (-800gr).
Yeeeeeeees!!!!!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Tundub, et duellitamine töötab smiling smiley Kaal on seisnud juba pikemat aega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 26. November 2010, kl 15.08

Üle pika aja nägin ära numbrid 6 ja 7. Ehk siis 67,6 (-900g). ÜLirahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 26. November 2010, kl 16.01

Igati edukas nädal - kaal 68.1kg, -1,4kg!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: ritzikas
Kuupäev: 26. November 2010, kl 22.39

Unustasin täna hommikul kaaluda. Õigemini tuli meelde kui juba olin kohvi ja saia manustanud smiling smiley. Aga mina olen viimastel päevadel patustanud palju, nii õudne magusaisu on koguaeg....nii et eriti miskit head loota pole. Homme hommikul katsun meeles pidada ja enne kohvidoosi kaalule astuda.

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: ritzikas
Kuupäev: 27. November 2010, kl 14.13

Nii, nagu oligi arvata- 60,5. Seega vahepeal allvõetud kilo on tagasi tulnud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 27. November 2010, kl 17.39

...........Kats23....heasöögiisuga....KadriH....ritzikas....snyggflicka....appike....Alenaka
algus.........68,5...........69,5...............74,5.........60,5...........70....................65...........64
26.11.....67,6(-0,9).....68,1(-1,4)...74,1(-0,4)....60,5......69,2(-0,8).....64,4(-0,6).......63,2(-0,8)

Väga tublid smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 03. December 2010, kl 09.21

Minu uus kaal on 68,2 kg ehk -1 kg eelmise nädalaga võrreldes smiling smiley Olen megarahul endaga! Loodan, et teil kõigil oli ka edukas nädal!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Kuupäev: 03. December 2010, kl 11.24

Uus kaal 67,8kg - no vähemalt juurde pole tulnud, seegi hea! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 03. December 2010, kl 11.28

Mina nägin jälle uut nrit, 66,7 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: ritzikas
Kuupäev: 03. December 2010, kl 11.37

Minul hommikune kaal 58,7. Eile oli kiire päev täis jooksmist ja polnud aega süüa, eks see mõjutas lõpptulemust. Aga nädal oli edukas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: appike
Kuupäev: 03. December 2010, kl 12.17

Minu tänane kaal oli 63,5. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: KadriH
Kuupäev: 03. December 2010, kl 14.04

Minu täna hommikune kaal 74,3kg. 200g tuli juurde. Oli väga kiire nädal ja toidupäevikut täita ei jõudnudki. Pean häbenema, luban järgmine reede paremat numbrit. Tänane suustiir juba metsa vahel tehtud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Alenaka
Kuupäev: 04. December 2010, kl 14.43

Jube kiired ajad- ei jõudnudki eile arvuti taga. Reedel oli kaaluks 63.00(-0,2). Kesine tulemus, kuid vähemalt pole midagi juurde tulnud. Hakkas pihta jõuluvastuvottude hooaeg ning trennis pole sel nädalal käidud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 05. December 2010, kl 20.19

..............Kats23....heasöögiisuga....KadriH..........ritzikas....snyggflicka....appike....Alenaka
algus.........68,5...........69,5...............74,5.............60,5...........70.................65..................64
26.11.....67,6(-0,9).....68,1(-1,4).......74,1(-0,4).....60,5...........69,2(-0,8).....64,4(-0,6).......63,2(-0,8)
03.12.....66,7(-0,9).....67,8(-0,3).......74,3(+0,2)....58,7(-1,8)...68,2(-1)........63,5(-0,9)......63,0(-0,2)

Pole paha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kats23, heasöögiisuga, KadriH, ritzikas, snyggflicka, appike ja Alenaka.
Saatis: Kats23
Kuupäev: 05. December 2010, kl 20.22

Lisan ka siis selliselt :

KOKKU

Kats23: -1,8kg
heasöögiisuga: -1,7kg
KadriH: -0,2kg
ritzikas: -1,8kg
snyggflicka: -1,8kg
appike: -1,5kg
Alenaka: -1kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.