Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 07. December 2010, kl 22.13

Uuele aastale vastu kilodeta!

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 07. December 2010, kl 22.16

Vabandan, et siin kõik nii ruttu enda ohjesse võtsin! smiling smiley Loodan, et keegi ei pahanda.
Kaalume siis reedeti ja anname oma muutustest teada smiling smiley Jagada võib kõiksugu muljeid ja soovitusi ka teistele! Kõigile jaksu ja jõudu!! smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Balou
Kuupäev: 07. December 2010, kl 22.35

Tere kõigile smiling smiley Niiii-nii tore, et meid siin nii palju kokku sai smiling smiley Koos on alati kergem!
Niisiis......
....Homme suur START! smiling smiley

gerrly 172cm - 89kg
Balou 173cm - 83kg
Rosiita 177cm - 84kg
Iseloomutu 160cm - 57kg
funkymint 159cm - 64kg

Kui keegi tahab veel homsest alustada, siis olete teretulnud!
Seniks, päikest! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 08. December 2010, kl 09.06

mina tahaksin ka teiega punti lüüa, mul praegu 160 cm ja 90,6 kg.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 08. December 2010, kl 10.24

Hommik!!
Hommikusöögi kalorusest läksin juba pisut välja...confused smiley Ma joon hommikul ikka kanget kohvi koore või piima ja suhkruga aga seal andis ainult poes müüdavad lahustavad kohvid,need ju lahjemad ka,või peaks ma panema valmis kohvi + 10% korhvikoort ja suhkur? Kõik eraldi?
Praegu olen töötu kodus aga kui tööle lähen,mis arvate, kui kerge on koka ametitl sellist duelli pidada? hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Balou
Kuupäev: 08. December 2010, kl 11.07

Kissu676, Teretulemast!! smiling smiley

Iseloomutu, Jah tuleb panna Kohv valmis jook suhkruta ja siis suhkru kogus ja siis koore või piima kogus.
Kokana võib ikka päris raske olla. Samas nuusutad koguaeg toitu ehk aitab see. Just oli siin Kaaluabis üks artikkel "Nuusutamisega saledaks", kuid leian et sealjuures peab väga suur enesekontroll olema, et nuusutamine koh ampsuni ei jõuakssmiling smiley Mina alustasin päeva Rohelise tee ja neljavilja pudrugasmiling smiley

Kuna meil on nüüd üks liige juures panen uuenenud starditabeli:
gerrly 172cm - 89kg
Balou 173cm - 83kg
Rosiita 177cm - 84kg
Iseloomutu 160cm - 57kg
funkymint 159cm - 64kg
Kissu676 160cm - 90,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 08. December 2010, kl 18.02

Ma ka hea meelega ühineks teiega koos duellitamist. Olen 165cm ja 67kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: virvy
Kuupäev: 08. December 2010, kl 18.29

Mina tuleks ka veel hea meelega. Ise 178 cm ja 85kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 08. December 2010, kl 19.36

Ka mul on see halb harjumus, et hommikuti kohvi juua.. muidu ei saa ennast kohe kuidagi käima grinning smiley Aga täna jätsin juba suhkru kohvi seest täiesti välja.. ei olnudki nii hull smiling smiley kuid rihin järjest selle poole, et hommikuti kohvi asemel teed juua! Söömisest nii palju, et kuna käin koolis, siis tihti ei jõua lihtsalt süüa, kuna jooksmist ühest kohast teise. Sain tänase päeva jooksul ära süüa kuskil 5,6 beebiporgandit ja peale vett.. Koju jõudsin viie ajal ja sõin natukene ühepaja toitu ja jõin teed. Teed mulle õhtuti meeldib väga juua, tasside kaupa. Eriti rohelist teed smiling smiley
Mida, teie, duellitajad tavaliselt päeval sööte ja kas sööte iga päev sooja toitu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 08. December 2010, kl 19.56

Ma kah üritan hommikuse kohvi rohelise tee vastu vahetada, aga raske saab see olema, sest niiiii meeldib kohe hommikul kohvi suhkru ja koorega tühja kõhu peale juua. Tõmbab kohe käimasmiling smiley
Kuna ma kodune, siis aint sööngi mulle tundub. Ja magusat läheb ikka kõvasti...tahvel šokolaadi pole probleemi ära süüa. Eile sõin nt paki Domino küpsiseid õhtu jooksul ära. Ime ka siis, et kaal ei lange.
Tänase päeva tegin nö testimise päeva ehk tahtsin vaadata, palju ma praegu umbes kaloreid sisse söön päevas. Tuli u 2500, kaaluabi soovitab süüa u 1700. Edaspidi üritangi siis seda mitte ületada.
Kusjuures ma olen ka hull tee fänn. Roheline lemmik ja viimasel ajal palju joonud ka Puerh teed. See pidavat ainevahetust kiirendama ja isegi kasulikum olema kui roheline tee.
Täna hommikul sõin näitena valgukokteili (toidukorraasendaja), lõunaks juurikahautist (kapsas, kartul, porgand, oad) ja õhtuks kartuleid kapsa ja verivorstiga. Lisaks palju mandariine ja piparkooke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 08. December 2010, kl 20.36

Minu päev algab piima ja suhkruga kohviga, sellest ma ei loobu, siis rukkipala või oma tehtud leib 2tk kas siis mõne lahja singi või kalaga.
Lõuna söön kergemalt võtan tööle kaasa, kas jogurt, kerge salat või supp mille olen kaasa võtnud. Ja õhtul siis kodus sooja sööki, eks üritan nüüd seda natuke lahjemalt teha.
Erilised komistuskivid on muidugi need vahepalad, eriti kui töö juures maiustamiseks läheb. Ei tea kuidas mendega hakkama saan, aga üldiselt võtan asja ikkagi kergemalt nälgima ei hakka.
Laps on vannis, seni teen endale homseks tuunikala salati tööle lõunaks kaasa.
Kõigile jõudu ja väikest söögiisusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 08. December 2010, kl 21.06

Kas teil kõigil elektrooniline kaal? Mul pole, aga vist peaks reedeks muretsema. Saab paremini jälgida kaalu liikumist.
Ja siis mind huvitab, kas te käite kusagil trennis ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 08. December 2010, kl 22.31

Tahtsin ka ise just küsida, et kas siiin olijatest keegi teeb trenni ka?
Ja selle toidu koha pealt olen ise ka suhteliselt jännis.. neid asju mida süüa võiks on nii võrd vähe. Mul on eriti raske makaronidest loobuda, sest pasta on mu üks absoluutsemaid lemmikuid.. aga asendan selle nüüdsest riisiga smiling smiley Kuna käin koolis siis tõesti, nii raske on jälgida mida süüa ja millal, kahjuks ei saa ise aega reguleerida ja ka asju mida vahepeal koolis süüa pole palju.. peaks ikka sooja toitu vähemalt 1 korra päevas süüa ja seda ma üritan ka.. kuigi tavaliselt jah, alles õhtul 5,6 ajal.
Ise teen ka trenni siis.. käin 4x nädalas jõusaalis. Ei tee mingit julma trenni, vaid ikka mõõdukalt ja rahulikult. Ka kodus teen vahel venitusi ja kõhulihaseid.. muud pole nagu hetkel ette võtnud. Jäänud veel toitumine täiesti paika saada! Ja kui keegi teist teab mõnda head toitvat ja TERVISLIKU toitu mida nt kooli, tööle kaasa teha, siis jagage julgelt meiega ka! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 09. December 2010, kl 00.04

Õhtust,minu kodusistuja päev täitsa pees,täiega panin söögiga üle, õhtul veel šokolaadi ja veini ka peale,jube!!!!grinning smiley Mul on mehaaniline kaal.Täna käisin tantsutrennis,mis mul ainult kolmapäviti,muidu üritan ikka bodypumpis käia aga pärast trenni on selline nälg,et ei tea,mida ära süüa,mida üldse peale rasket trenni süüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 09. December 2010, kl 08.22

Ma hetkel treni ei tee, aga on plaan hakata käima Body Pumpis 1-2x nädalas esialgu. Ja kui tubli olen, siis teen äkki vahest kodus DVD järgi trenni smiling smiley
Peale trenni sobib süüa nt kodujuustu kurgi ja tomatiga, kunagi üks treener soovitas mulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Balou
Kuupäev: 09. December 2010, kl 10.08

Need esimesed päevad on kõige raskemad..
Samamoodi nagu funkymint, on ka minul pasta ülemõistuse lemmik. Kui aeg ajalt võib endale nt täistera makaronidega ja kerge kanafileega seda ju lubada..smiling smiley
Trennis mina ei käi. Kuid õhtuti pikematel jalutuskäikudel küll. Kui see kui see kaalulangetamise protsess korraliku hoo sisse saab,lähen ka trennismiling smiley
Ka minul ei ole digitaalset kaalu , kuid jõulvana kingilisti ma juba panin ühe korraliku digikaalu mis mõõdab rasva ja vett kehas ka. Kas kellegil on selline kaal kodus? Kas need näitavad ka õigeid nr-e? Olen ka kuulnud et peale trenni on hea kodujuustu süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: triine
Kuupäev: 09. December 2010, kl 10.26

Sooviksin ka liituda duellitajatega:
165 cm ja 68 kg

Vaim on niiii valmis!

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 09. December 2010, kl 11.15

Oi,umulle küll väga maitseb,panen sinnaveel liha üldmaitseainet peale ja tegelikult tahan sinna siis veel veidi hapukoort panna ,kas see oleks patt? Muidu ma armastan hommikuti kodujuust süüa..lähen nüüd putru keetma..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 09. December 2010, kl 11.25

Minul on digikaal olemas. Trennis üliselt ei käi, vahel ujumas, aga see on väga juhuslik. Aga jala käin päris palju.
Hapukoort võite ju 10% kasutada ja hea maitse annab juba väga väike tilk.
Minul on ka kodujuust lemmik see annab vähe kcal ja on ka maitsev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 09. December 2010, kl 18.35

Noniii! Tänane päev möödus täitsa jubedalt.. selles mõttes siis, et päeva jooksul sõin ära 2 näki leiva viilu ja ühe pisikese mandariini ja natuke porgandi ja ananassi salatit ja jõin umbes liiter vett.. kella kolmest läksin trenni aga selleks ajaks oli kõht täiesti tühi.. olin trennis umbes tund ja 15 minutit.. kuna ei olnud normaalselt söönud ja energiat kogunud, siis trenn möödus väga vaevaliselt ja aeglaselt.Vähe sellest pidin hiljem aitama mingil noorel mehel minibussi lumest välja lükata.. päris hea kätetrenn, siiamaani annab tunda grinning smiley Nüüd koju tulles sõin JÄLLE ühepaja toitu, 1 keedu muna, paar ampsu tuunikala ja 2 näkileiba.. kõht oli kohutavalt tühi. Nüüd joon teed ja üritan täna rohkem mitte süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 09. December 2010, kl 20.36

Mul tänane päev üsna hästi läinud. Sõin suts rohkem kui KA mulle ette näeb, aga ei põe, olen rahul. Kusjuures energiat tundus rohkem olevat, ilmselt sellepärast, et magu polnud kogu aeg täis smiling smiley Iseenesest nälga ei kannatanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Rosiita
Kuupäev: 10. December 2010, kl 09.08

Tere kaasvõitlejatelesmiling smiley Tundub et eilne lumerookimine ja toidupäevik on minu tõelised sõbradthe finger smiley Minu tänane kaal on 82,4kg. Jõudu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Balou
Kuupäev: 10. December 2010, kl 11.03

Vauuu, nii tubli Rosiita!!!smiling smiley
Lumerookimine on tõepoolest üks kõva trenn! Mina sõin jällegi eile ahjuliha.. mitte ei mõjunud hästi. Täna jälle kergem päev! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: makristi
Kuupäev: 10. December 2010, kl 15.20

Tere tere

Sooviks ka väga duellitada smiling smiley

kaal 96,6 ja pikkus 160

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 11. December 2010, kl 07.58

Kuidagi väga vaikseks jäänud siin. Kas keegi üldse jätkab duellitamist? Minul igatahes eile kaal näitas 67 ehk midagi langenud pole smiling smiley Aga ma muidugi 1-2 päeva alles jõudsin jälgida oma toitumist. Loodan, et järgmiseks reedeks juba langenud midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 12. December 2010, kl 12.25

Väga vabandan, et nii ära kadusin. Nii palju tegemisi oli, et ei saanud kuidagi kohe arvuti taha!
Aga minu reedene kaal oli 63 kg smiling smiley Jõudsalt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: Balou
Kuupäev: 12. December 2010, kl 12.41

Vabandan samuti, niiii jube kiire aeg on olnud praegu. Reedene kaal oli 82,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: virvy
Kuupäev: 12. December 2010, kl 14.17

Minul näitas täna 84,8, seega midagi nagu läks alla, aga samas rikkusin nädalavahetusega ikka kogu nädalase vaeva taas ära sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Kuupäev: 12. December 2010, kl 15.22

Kuidas te üldse toitute? Kas jälgite kindlaid asju, mida ei söö või siis sööte kõike aga lihtsalt vähem? Ma siin olen juba nädal aega üritanud vaadata mida süüa.. sööngi siis tuunikala, kodujuustu, mandariine, banaani. Kuigi viimaselajal olen söönud ka makaroni ja natuke kartulit. Nii raske on süüa õigeid asju, üritan makaroni ja kartuli täiesti välja jätta. Ja kas keegi teist jälgib ka nt süsivesikute või rasvade hulka? Oleks väga tänulik, kui kellelgi on nt mingid head toidud või retseptid pakkuda, mis on TERVISLIKUD ja ei too kaalu juurde. Muidu ise üritan hoiduda saiast, jahust ja suhkrust. Jõudu kõigile langetajatele!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Alustavad duellitamist 08.12 : Gerrly, Balou, Iseloomutu ja Funkymint
Saatis: sikindi
Kuupäev: 12. December 2010, kl 21.59

Ma nüüd paar päeva olen jälginud toitumist niipalju ainult, et magusat vähem söönud. Ja üldse toiduportsjoneid vähendanud. Eks ma vaikselt üritan tervislikumaid toitumisharjumusi juurutama hakata endale, aga üleöö miskit kategooriliselt muutma ei hakka. Abiks siinkohal Marika Blossfeldi raamat "Looduslik toit. Täisväärtuslik elu". Sees siis loomuliku toitumise põhimõtted ja 87 retsepti. Nendes retseptides pole kasutatud suhkrut ja valget jahu
Natuke ikka jälgin seda ka, et rasvu liiga palju üle poleks soovituslikust, sama süsivesikute ja valkudega.
Häid retsepte võiks jagada küll. Mind huvitavad väga salatid, just rohelistest lehtedest tahaks maitsvaid salateid teha. Basiiliku ja mozzarellaga näiteks on üks lemmikuid.
Kui magusaisu peale tuleb või niisama näksimise isu, siis teen küpsetatud porgandipulki. Neid tehakse siis nii: 500 g porgandid lõigata pulkadeks, segada 2 spl oliiviõliga ja ahjuplaadile. Peale puistata natuke soola ja pipart ning 2 spl rosmariini. Küpsetada u 20min 225-kraadises ahjus.
Täna tõmbasin netist BodyPumpi videosid ja juba sai üks korralik tunniajane treening tehtud smiling smiley Lihased mõnusalt väsinud, homme ilmselt väääga valusad, sest kaua-kaua pole muud sporti teinud kui jalutamine.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.