Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 12. December 2010, kl 23.15

Esimest korda astuvad duelli AbsolutFantasy ja makristi

Soojenduseks esialgu 13.detsember.2010- 31.detsember.2010

Püüame siis uueks aastaks 3 kg kergemaks saada smiling smiley
Ja uuest aastast uue ja veel suurema hooga edasi winking smiley


KAALUMINE TOIMUB REEDETI , HOMMIKUL PEALE ÄRKAMIST , TÜHJA KÕHUGA !

KAALUMISED:

...............AbsolutFantasy..............................makristi.....
.....................(173cm)......................................(160cm)......

10.12.2010........93,9.........................................96,3......
17.12.2010
24.12.2010
31.12.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 12. December 2010, kl 23.19

Aega võttis , aga asja sai smiling smiley
Loodan , et sulle sobib see tabel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 13. December 2010, kl 22.18

Tänase päevaga olen rahul , sain tegutseda , lund rookida , jalutada smiling smiley
Uskumatu mida värske õhk inimesega teeb smiling smiley
Kaloreid täis ma muidugi söönud ei ole .... lihtsalt ei suuda ... ja lisaks korraliku toitu ma ei saagi niipea ... kuna köögiremont pooleli , mikrolaine ahju meil ei ole ja ainuke asi mis hetkel töökorras on , on külmik .
Aga pole hullu , saan hakkama grinning smiley
Söön niipalju , et elus püsin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 14. December 2010, kl 10.38

Tere!
Kas Te omale duellikaaslast ei tahaks juurde võtta. Olin ühe teise grupiga liitunud, aga see suri välja ja minu kaalud olid nende jaoks ka natuke suured.
Kaalusin algul 91,6, nädalaga ja 10.dets. seisuga olin 89,6 pikkus on mul 160 cm.
Rõõmuga ühineksin teisega kui on võimalik. Ise olen ka ainult nädal aega siin liige olnud.
Ja kuu lõpuks plaanin alla võtta 3-4 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: makristi
Kuupäev: 14. December 2010, kl 11.23

Hei hei. Väga ilus duellileht smiling smiley. Usun küll, et kissule meil ruumi leidub smiling smiley.

MInul on see teema, et kuna lõunad söön reeglina väljas, sest koosolekute vahelt erinevates linnades/majades on keerulien mingit salatit kaasas tassida, siis on ka pärast keeruline lisada mingid toidud ja kaalud. Isegi ei tea täpselt, mida söön smiling smileysmiling smileysmiling smiley.

Aga kalorite täissöömisega mul reeglina probleemi ei ole smiling smiley. Ja minu raskuspunkt on see, et mul kodus meespere väga võileivamaias. OK, mul mees juba sööb keskköösel, kuna siis ma magan reeglina, aga ikkagi smiling smiley.
igapäevane jalutuskäik on mul garanteeritud - tund aega õhtul värskes öhus koos koeraga. Suure uputuse aegu sai pidevalt ka üht ja teist autot lükatud, Mulle tõeliselt meeldib talv smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 14. December 2010, kl 13.39

Tere tulemast meie sekka Kissu !! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 14. December 2010, kl 16.10

Väga tore on teiega liituda.
Mina tassin tavaliselt lõunasööki tööle kaasa, täna läks kuidagi võileibade peale, aga Vändra kliisepik annab suht vähe kaloreid, on tervislik ja ka maitsev.
Minul muidu ei olegi probleeme selle söögikogusega mis on lubatud, aga kiusatused on siis kui on sünnipäevad ja üritused, mida detsembris meie perele jätkub.
Poja sünna tema saab 4, tütre sünna tema 20 ja siis asutuse jõulupeod ja muud maiustamised. Aga õnneks pooled on juba seljataga püüan muul ajal korralik ollasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 14. December 2010, kl 16.23

Õnneks ei pea mina lõunasööki kuskile kaasa tassima grinning smiley
Olen kodune - tööd teen natukene ka kodus grinning smiley Nimelt paigaldan geelküüsi ja olen oriflame konsultant... mingisugunegi lisaraha vahetevahel.. laps on 1,6 aastane.

jõulude ajal ma kindlasti ei kavatse loobuda praest , piparkooke ma nagunii eriti ei söö , niiet pole raskusi nendest ka eemale hoida smiling smiley

Ja eriline maiasmokk ma ka õnneks ei ole .
Pigem olen siiamaani olnud laisavõitu , peale rasedust oli nii palju kodus istumist teleka vs arvuti ees + päevased uinakud , vahepeal söömine .
Väljas üldse ei käinud , enamjaolt olingi nagu voodihaige grinning smiley
Nüüd kui olen aktiivsemaks muutunud , on kilod ka kiiresti ära kaduma hakanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi & Kissu676
Kuupäev: 14. December 2010, kl 16.33

Duelli astuvad : AbsolutFantasy , makristi , Kissu676

Soojenduseks esialgu 13.detsember.2010- 31.detsember.2010

Püüame siis uueks aastaks 3 kg kergemaks saada smiling smiley
Ja uuest aastast uue ja veel suurema hooga edasi smiling smiley

KAALUMINE TOIMUB REEDETI , HOMMIKUL PEALE ÄRKAMIST , TÜHJA KÕHUGA !

KAALUMISED:

...............AbsolutFantasy.......................makristi............Kissu676
.....................(173cm)..............................(160cm)..............(160cm)

10.12.2010........94,8.................................96,3........................89,6...
17.12.2010
24.12.2010
31.12.2010


ps. parandasin ka enda kaalu grinning smiley Olin kogemata 93 pannud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: makristi
Kuupäev: 14. December 2010, kl 23.25

Mul on 1 aastane ja 3 kuune tibu kodus, aga kuna mu mees ullult tahtis ka kodus olla ja mul on ka niiii põnev töö, siis vahetasime kohad ära smiling smiley. saga töö väga kiireks läinud - euro tuleb, uued programmid arendamisel ja siis veel ka meeskond, kes vajab hoolt ja armastust smiling smiley.

Aga täiega jama on need õiged proportsioonid kätte saada smiling smiley. Kui ma enne arvasin, et söön liiga rasvast, siis tegelikult on süsivesikutega probleem. Rasva on isegi liiga vähe smiling smiley Normaalne küll

Aa ja mul ka detsembris sünna smiling smiley aga ma otsustasin, et kuna elu nii kiire see aasta, siis möllu ei tule smiling smiley. Nii et sellest pääsen.
Muidu mulle meeldib hullult küpsetada smiling smiley:=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 14. December 2010, kl 23.29

Oii , mitmendal detsembril sul siis sünnipäev on , tean siis õnne soovida smiling smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: makristi
Kuupäev: 15. December 2010, kl 08.38

16.12. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 15. December 2010, kl 11.33

Makristi: homme siis pidupäev.
Tutvustan ka ennast natuke, minu nimi on ka Kristi ja olen 40 aastane, seega siis kõige vanem, nagu aru olen saanud. Priskem ja raske kondiga olen kogu aeg olnud tegelikult suht stabiilselt ühe kaaluga, aga peale poissi siis 4 aastat tagasi jäi 10 kilo peale, millest tahaksingi lahti saada. Tegin kunagi 15 aastat tagasi kaalujälgimist ja sain 4 kuuga 16 kg.maha. siis sel ajal olingi kõige kergem.Muidu ongi keskmine kaal kusagil 75 olnud.
Minu probleem on ka see et armastan näksida ja küpsetan ka väga palju eks siis ise ka söön. Ja ega ka rasvasest lihast ära ei ütle kui on valida, kas taine või pekine valin ikka pekisema.
Aga loodan, et oleme tublid ja ikka saame oma püstitatud ülesandega hakkamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 15. December 2010, kl 12.41

Oi , mul on au siin lausa kahe Kristiga duellitada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 16. December 2010, kl 15.30

Ja, jaa sul on see au. Homme siis kaalumise päev. Kõik salaja patustamised tulevad väljasmiling smileysmoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 16. December 2010, kl 20.20

Ma võin käsi südamel öelda , et mina ei ole patustanud grinning smiley


Mul pigem ei olegi söögiisu ...niiet ei ole isugi patustada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 16. December 2010, kl 22.54

Tere!
Kas on hilja juurde tulla? Olen siis täiesti uus, ei tea ka veel kuidas asjad siin käivad. Kuid tahaksin väga võtta mõnest duellist osa, kahjuks aga ühtegi teist algavat duelli polesad smiley

Kaalun 65 kg ja olen 160 pikk ning tahaksin võtta 15 kg allasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 17. December 2010, kl 00.40

Kui mu duellikaaslased vastu ei ole , siis mina võtaksin su heameelega vastu smiling smiley
Lihtsalt siis peaksid sina homme hommikuse kaalunäidu meile siia kirjutama... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 17. December 2010, kl 09.13

Mina ei ole vastu, võib ikka juurde tulla.
Kirjutan siis oma tänase kaalu, millega ma just uhkustada ei saa. Jälle tagasi 90,1.
Aga eks järgmisest nädalast jälle uue hooga.
Täna jõulupidu, homme pidu, pidu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 17. December 2010, kl 11.22

Minu tänane kaalunäit oli 94,1 smiling smiley Ega ka just kõige õnnelikum ei ole... imestan seda , et nii vähe kaal langenud vaatamata sellele , et söönud praktiliselt ei olegi midagi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 17. December 2010, kl 13.04

Aga kusjuures huvitav on see , et ilma riieteta kaaludes näitas 93,7 kg


Huvitav , kumma näidu ma peaksin siis siia lisama ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 17. December 2010, kl 13.14

kuidas sa eelmine kord kaalusid, kas riietega või ilma, eks ikka ühtemoodi varustusega tuleks kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 17. December 2010, kl 16.18

Üldjuhul ikka ilma riieteta... (reeglina)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 17. December 2010, kl 20.19

Hei, aitähh et mind ka kampa võtsitesmiling smiley Minu hommikune kaal oli 64,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 18. December 2010, kl 13.45

makristi , me ootame sinu kaalu smiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
DUELL: AbsolutFantasy & makristi & Kissu676 & Võileivake
Kuupäev: 18. December 2010, kl 14.55

Duelli astuvad : AbsolutFantasy , makristi , Kissu676 , Võileivake

Soojenduseks esialgu 13.detsember.2010- 31.detsember.2010

Püüame siis uueks aastaks 3 kg kergemaks saadasmiling smiley
Ja uuest aastast uue ja veel suurema hooga edasi smiling smiley

KAALUMINE TOIMUB REEDETI , HOMMIKUL PEALE ÄRKAMIST , TÜHJA KÕHUGA !

KAALUMISED:

...............AbsolutFantasy.......................makristi............Kissu676...........Võileivake...
.....................(173cm)..............................(160cm)..............(160cm)............(160cm)

10.12.2010........94,8.................................96,3........................89,6..................-.....
17.12.2010........93,7.................................????........................90,1................64,1
24.12.2010
31.12.2010


AbsolutFantasy -1,1 kg
makristi ????
Kissu676 +0,5 kg
Võileivake ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: makristi
Kuupäev: 19. December 2010, kl 22.56

Hei hei kallid kaasvõitlejad. Olin siin paar päeva täiesti toimekas ja kuidagi ei jõudnud arvutis siia lehele smiling smiley. Kuid reedel kaalusin ära ja kaal oli 95,7. Ehh, sünnipäevaga sai ikka üks kringlitükk liiast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: Kissu676
Kuupäev: 20. December 2010, kl 10.16

tublid olete.
Mina katsun see nädal ka pingutada, kuigi eks ta raske tundub.
Minu jaoks on kõige keerulisem selle asja juures neid koguseid siia arvutisse kirja panna, mul köögikaalu pole ja siis suht umbes panene neid, või söön selliseid asju mis on tükiga.
Ja muidugi eks kaalulangetamiseks on ka see jõuluaeg ikka väga ebasobiv, aga no väljakutse igataheshot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Saatis: makristi
Kuupäev: 20. December 2010, kl 10.22

Elu peabki väljakutse olema smiling smiley. Mul on lihtsalt hetkel vedanud seetõttu, et möllan ringi kogu aeg ja vähe aega snäkkida smiling smiley
Jõulud ma ka kardan, kuid 23 teen mina süüa, nii on kokku lepitud ja siis menüü on ka vastav smiling smiley. Muidu on mul põhade üleelamiseks nipp see, et võimalikult palju liikuvuses - lapsed, koer - kõik läheb loosi smiling smiley. Mida vähemt eleka taga istud ja mõnuled, seda parem on .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: AbsolutFantasy & makristi
Kuupäev: 24. December 2010, kl 14.32

Hei, minu hommikune kaal oli 62.4. Väga rahul olen sellegagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.