Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: Trille
Kuupäev: 03. January 2011, kl 14.11

Seis 03.01.2010

Eesmärgid:
Trille: 79 --> 69
Elviira: 85 --> 75
Ankakriv: 78 --> 68
Kurekatel: 78 --> 68



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaalul 04.01.2011 00.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel
Kuupäev: 03. January 2011, kl 14.41

Rõõmustavalt võrdne stardipositsioon! Alustame siis selle 10kg hävitamist!Toidupäevikuga pole veel sõbraks saanud. Kui kalorid on korras, siis valku ülearu ja süsiversikuid puudu ja kui need korda teha, siis jälle kalorid hullusti lõhki.Proovin esialgu süüa kalorinormi järgi. Eks kaal näitab,kas peab ikka peensusteni tedust egema. Kas teil kaasvõitlejad on see taskaalustatud menüü asi juba käpas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel
Kuupäev: 03. January 2011, kl 14.49

liituksin ka teiegasmiling smileyÜksi kuidagi raske alustada,hetkel kaalun 78,2 sooviks saada 70 kg peale smiling smileySoovin olla ise teistele toeks ja ka ise siit tuge saadatongue sticking out smileyEdu kõigile ja millal kaalume?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel
Saatis: elviira
Kuupäev: 03. January 2011, kl 16.21

Ma siin alles esimest päeva ja käpas pole veel midagi... Hakkan siin teiega küll duellitama aga ise ei tea , mida tegemagi peab:d. Sa, Trille, oled asjalik, kamanda siis vägesid. Tänan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel
Saatis: Trille
Kuupäev: 03. January 2011, kl 16.23

Ma katsun jah vägesid kamandada ja kätt pulsil hoida.
Liidame siis kiisuliisu ka kampa. Katsun administraatoritega ühendust võtta, et foorumi pealkiri ära muuta.

Esimene kaalumine toimub reedel.

T.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel
Kuupäev: 05. January 2011, kl 13.31

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: ambrose
Kuupäev: 05. January 2011, kl 14.49

Tere,

Kas on võimalik veel teie grupiga liituda, hetkeolukord ja eesmärgid suht samad.
Pikkust 176cm, kaal hetkel 80,5 eesmärgiks 68kg.
Vaim on valmis ja ise olen ka otsustavust täis - suveks tahaks igati triksis-traksis ollasmiling smiley
Ja kolmas päev juba ilusasti toidupäevikut peetud ja kaloreid järgitudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: Trille
Kuupäev: 05. January 2011, kl 14.53

Miks mitte.
Esimene kaalumine toimub siis reedel - hommikul peale kempsuskäiku (reeglid näevad nii ette)
Kuna ma juba administraatorilt palusin teha muudatuse postituse pealkirja, siis ma neid väga tüüdata enam ei soovi ja loon uue postituse duellis osalejate nimedega ja algandmetega + 1 nädala tulemus.

Saatke siis palun mulle kõik oma pikkused ka, kes ei ole veel saatnud.

Jõudu kõigile duellitajatele.


T.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Kuupäev: 06. January 2011, kl 11.22

Tere kassvõitlejad ja juurdetulijad!

Ma ei mäleta kas olen kuskil oma pikkust maininud,seda ei ole kuigi palju, vaid 160 cm.Olen ikka hommikuti kaalul käinud, algus on paljulubav.Olen juba kogend alustaja ja tean, et esimen nädal on lihtne ja tõhus. Kahjuks olen täiest kogenematu eesmärgini jõudmisel.Ikka tuleb mõni elusündmus, mis reelt maha raputab ja jääbki asi pooleli.Ja toidus mõnulemisele leiab siis kohe väga palju põhjendusi ja vabandusi:ma pole ju veel paks ja mis see üks tort ja komm ikka teed ja nii edasi...
Hoitku jumal meid kõiki sellist mõtete eest!Edu ja sihikindlust, homme siis juba kaalume!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Kuupäev: 07. January 2011, kl 09.39

Täna siis kaalul käidud ja näit 75,7 nähtud!Ma sain nii aru , et tabel ilmub alles esmaspäeval. Kas seda kaalunäitu peab veel eraldi kuskile sisendama, või see läheb otse toidupäevikust kiidutabelisse? Jään põnevusega ootama teie kõigi esimese nädala saavutusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: ambrose
Kuupäev: 07. January 2011, kl 12.19

Supertulemus Kurekatel!!

Minul täna ees 79,9 kg.
Olen ka väga rahul, sest 2. jaanuari hommikul näitas kaal koguni 82,2... Lisaks ikkagi psühholoogilise piiri ületamine - 8 asemel on 7 ees, mis siis, et vaid 100grammigasmiling smiley

Algus on tehtud; nüüd vaid samas vaimus ja järjekindlalt edasi liikuda!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: ankakriv
Kuupäev: 07. January 2011, kl 12.59

Minul näitas 78,8 kg, õudne confused smiley, aastavahetus ja kaks sünnipäevapidu mõjusid halvasti.

Minu pikkus on 174 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Kuupäev: 07. January 2011, kl 14.38

Mul kaal tänase seisuga ikka sama 78,2confused smileyehk järgmine nädal tõotab parem tulla smiling smileyOlen positiivne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Saatis: elviira
Kuupäev: 07. January 2011, kl 14.47

Mul kaal 83 kg seega -2kg, olen jube rahul. Hea motivatsioon järgmiseks nädalaks igatahesthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Trille / Elviira / Ankakriv / Kurekatel / Kiisuliisu
Kuupäev: 07. January 2011, kl 15.42

Tänan kõiki edukaid ja väga edukaid konkurente! Elviira-suppertulemus!!! Ankakriv- ei ole siin õudsat midagi- sa oled ju päris pikk!Kui suudad kaalu isegi säilitada siis, on ka hästi! Langetamine nõuab siiski pühendumist.Haara järgmisel nädal härjal sarvist ja anna endast parim! Mul endl on väike kahatlus järgmise nädala suhtes, siis saab koolivaheaeg läbi ja peab topelt pingutama, et samas reziimis püsida!

Jõudu uueks nädalaks kõigile!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.