Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 11. January 2011, kl 16.29

Tere,

Otsin duellikaaslasi, sest ei leidnud kaalukategooriat endalesmiling smiley Kas on veel keegi ulapeal ja tahaks koos minuga rühkida parema väljanägemiseni? Olen 174cm ja kaal 68kg võiks panna sihiks 63kg ja selle võiks saavutada näiteks märtsi esimeseks nädalaks?

Ootan põnevusega,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: srcmorku
Kuupäev: 12. January 2011, kl 10.22

Hei Anni,

Võtan väljakutse vastu! Minu kaal tänase seisuga 68,6kg ja eesmärk samuti 63kg. Märtsi algus tundub olevat täiesti realistlik eesmärgi saavutamiseks.

Pakun välja et võiksime kaaluda ja tulemusi vahetada igal nädalal korra, näiteks reedeti?

Siiri

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Mesisumm
Kuupäev: 12. January 2011, kl 12.03

Eile halasin blogis, et kus see päike ometi on ja täna leian teema, kus preilipäikesepaiste kutsub duellile :-D Saatusesõrm, kas pole :-))

Kaalu on küll pisut rohkem kui teil, tänase seisuga 69,9 ja lõppeesmärgiks on hetkel 65 pandud (no 63 ka ära ei ütle :-P). Pikkus on 169 cm.

Reedene kaalumine on mu poolest ok :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 12. January 2011, kl 14.15

Tõesti väga armas kokkusattumus, Mesisumm. smiling smiley

Aga kolm on teadagi juba seltskond, nii et reedel võiks esimese kooskaalumise teha siis ja üthlasi avada ka uue teema. Äkki keegi soovib veel enne reedet meiega liituda?!?! smiling smiley

Päikest,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: mann12
Kuupäev: 12. January 2011, kl 15.22

Tere!

Liituksin ka Teiega. Pikkust 169, kaalu 166,8. Esialgne eesmärk 62,1.
Mul on ka ilus plaan jõuda tulemuseni veebr kespaigaks.
Kasutasin seda keskkonada ka eelmisel aastal enam-vähem samal ajal kolm kuud, siis jätsin siia maha 13,4 kg.
Mais otsustasin, et viimase 5 kiloga tegelen uuel aastal, mis on nüüd käes smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: srcmorku
Kuupäev: 12. January 2011, kl 16.46

Vau! Meile on siin väga tõsiseltvõetavaid konkurente tekkinudsmiling smiley 13,4 kg pole mingi naljaasi! Olen vist terve oma elu kõiksugu dieete katsetanud, aga maksimaalne kaalukaotus on olnud ca 5-6 kg (eesmärk pole muidugi ka suurem olnud). Eelmisel suvel püüdsin ka kaaluabi.ee abiga oma liigsest 5-st lahti saada, aga kohe üldse ei õnnestunud-polnud vist piisavalt motivatsiooni.

Aga tore, et meil siin nüüd selline armas seltskond on kokku saanud, koos jõuame kindlasti oma eesmärgini!

Jõudu kõigile oma väikeste ja suurte unistuste elluviimisel!

Siiri

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Bertina
Kuupäev: 12. January 2011, kl 19.05

Tere!

Liitun teiega. Minu pikkus on 164 ja kaal 67 kilo.
Niisiiis oleme märtsi alguseks kõik õnnelikud!

Minu eesmärk on 59 kilo.

Reedeni!
Jõudu teile!
Natalja

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Rella
Kuupäev: 13. January 2011, kl 00.50

Tere

Kui sobib, siis liitun Teie duelliga. Pikkus 177 kaal 70 kg. Esialgu märtsiks eesmärk 64 kg.

Tervitades!

Reelika

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: 6kuud
Kuupäev: 13. January 2011, kl 10.12

Tevist!
Ma vaatan, et mu kaalukategooria langeb teiega kokku. Ehk mahun ka veel teie sekka.
Pikkust 169 ja kaal siis hetkel 68,9 kg ja eesmärk võiks siis sama olla - märtsi alguseks 63 kg!
Jõudu ja jaksu!
Liis

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 13. January 2011, kl 11.42

Jejeee.. mida rohkem seda uhkem.. Aga vaadake, et kõik lõpuni vastu peavad!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: srcmorku
Kuupäev: 13. January 2011, kl 14.26

Hei kõigile,

Tuletan igaks juhuks meelde, et homme on esimene kaalumine-ärge siis unustage hommikulsmiling smiley
(Sel reedel ei maksa tulemust veel väga tõsiselt võtta, kuna meie "kohtumisest" ja kokkuleppest pole ju tervet nädalat veel möödas. Ärge siis kohe kurvastama hakake.)


Anni (MissSunshine), kuna Sa oled meil teema algataja ja tubli agitaator, kas avad homme uue teema? Ja mis arvad, kas paneme kirja algkaalu, eesmärgi ja igal reedel tulemuse. Või midagi veel? Pikkuse?


Kas keegi soovib tabeli koostamist ja nö aruandlust enda peale võtta?

Siiri

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: jajah
Kuupäev: 13. January 2011, kl 14.56

Tere, tere..........

Lööks ka teiega kampa pikkust 160 ja kaalu 70,4. Eesmärk 63kg sobiks suurepäraselt.

Parimate soovidesga,
Viia

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: katsu55
Kuupäev: 13. January 2011, kl 17.24

Tere!

Liituks ka teiega veel viimasel hetkel ( peaaegu) smiling smiley
Äkki suudan kambas ennast paremini motiveerida, et kaal ikka langema hakkaks mitte ei tõuseks!
Pikkust mul 163 ja kaalu 67kg. Eesmärk 63kg oleks hea!

Päikest,
Kats

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 13. January 2011, kl 17.38

Jepjep, mõtlesin uue teema tõesti teha ja mul on exelisse juba löödud meie nimed, algkaal, soovitulemus ja kuupäevad, nii et kõik on homseks esimeseks kaalumiseks valmis. smiling smiley

Päikest,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: mann12
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.00

Tere hommikust!
Kuna minu pisipoja on varajane ärkaja ja teised kooli saadetud, siis kaalunumbrid juba olemas smiling smiley. Täna oli minu kaaal minu sõber ja näitas 66,1. Seega kadus 0,9. Ilmselt oli abiks ka selle nädala lumesadu koos lumelabidaga.
Toredat kaalumist!
Maris

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: pkiir
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.29

Hommikust!

Soovin ka kampa. Kaal praegu 69, pikkus 176. Märtsi alguseks 63 oleks väga hea. Ehk võtate veel smiling smiley

Tervitades
Maarika

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 08.37

Ma mõtlesin, et kogun tänased andmed kokku ja siis esimese sissekandena uude teemasse panen meie tabeli.. Sobib, et kõik panevad tänased numbrid veel selle teema alla?

Mul oli langust 800g. Selline keskmine tulemus.. smiling smiley

Päikesst ja edu,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: jajah
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.02

Tere, tere kõigile !
Teatan rõõmuga, et täna hommikune kaal näitas 69,9!
Tegusaid päevi meile kõigile!

Vähem kaloreid ja rohkem liikumist soovides,
Viia

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Rella
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.25

Tere, tere

Tänane kaal 70 kg.

Tervitades

Reelika

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: katsu55
Kuupäev: 14. January 2011, kl 10.58

Hei,

Minu hommikune kaalumine andis mulle üllatuseks 66kg smiling smiley

Päikest,
Kats

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: srcmorku
Kuupäev: 14. January 2011, kl 12.04

Minul nii hästi pole läinud kui teil. Mul ikka kindlalt 68,6sad smiley

Siiri

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: 6kuud
Kuupäev: 14. January 2011, kl 14.38

Hei!

Minu täna hommikune kaal on 68,7kg.
Hm. Tuleb aktiivsemalt liigutama vist hakata, et see miinus ikka suurem oleks!

Liis

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.19

Tere,

soovin ka liituda. Pikkus 163cm ja kaal 68 kg.....sobin Teie kampa. Ma muidugi loodan juuni alguseks 58 kaaluda, aga esialgne 63 oleks super! edu kõigile smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kaisuliisu 14.01.2011 17.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 14. January 2011, kl 21.08

Jep, aga teadmiseks edasistele soovijatele on meil nüüd 11 liiget, nii et kaiisuliisu jääb meil viimaseks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 15. January 2011, kl 08.58

Teretere,
Kas Mesisumm ja Bertina tahaksid ka oma kaalunumbris anda? Ega te juba alla anna?!?

Hoian pöidlaid,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 16. January 2011, kl 15.12

Nonii.. Väga kurb, et esimese nädalaga on meid juba kaks vähem. Duelli reeglite järgi on teil veel homseni kella 12 aega, aga kui selleks ajaks pole te oma kaalunumberid edastanud, siis on meil juba kaks loobujat- Mesisumm ja Bertina.

Loodan, et ikka ilmute välja, isegi kui pluss on,küll me koos need miinuseks muudame!

Päikest,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Mann28
Kuupäev: 16. January 2011, kl 15.27

tervitus.
Mann28 siinpool.
pikkust 168cm, kaalu 68kg
tahaks saada vähemalt 60 peale kunagi grinning smiley
noh, tore oleks muidugi kui suveks, AGA....
Võtate omaks?

Mismoodi see duell siis käib? mis on reeglid? kuidas toimib?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 16. January 2011, kl 18.50

Tere Mann28,

Duellitamine käib nii, et me anname oma kaalunumbrid iga reede hommikul pärast vetsus käimist. Esialgne plaan on märtsi esimeseks nädalaks. Hetkel on meie listis 11 inimest, aga tundub, et kaks on juba alla andnud, kui olukord homme kella 12 ei muutu, siis oled väga teretulnud meie seltskonda. Juhul, kui mahud meile, siis tea, et me alustame duelli algusega uue teema. Ehk siis homsest pole enam mõtet siia kirjutada vaid foorumis on uus algatus. Ja lõpetuseks... Ära alusta oma teekonda sõnadega AGA.. Kõik on võimalik, kui piisavalt uskuda ja usu mind, keegi ei SUNNI sind seda liigset shokolaadikooki või viineripirukat sööma. smiling smiley Ikka enda pea küljes on see suu... Edukat algust ja südikust.

Päikest,
Anni

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Saatis: Mesisumm
Kuupäev: 16. January 2011, kl 23.51

Aiaiai, pole veel harjunud reedeti raporteerima, aga ma ikka ka kambas!!!Kaaluks siis 70,5 kg.

Laupäeval sain nii mõnusa komplimendi kaalukaotuse kohta, patt oleks pooleli jätta!

Targematele küsimus ka - kuidas see teema enda jaoks nii esile tõsta, et kohe üles leiaks? On ehk mingi jälgimisevariant olemas?

Päikest,
Mesisumm

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaaslasi 68kg
Kuupäev: 17. January 2011, kl 06.26

heihei!

On küll võimalik jälgida. Siis tuleb iga uue sissekande järel meil. See on postituse riba peal, "jälgi teemat".Täna ma muidugi teen uue teema, nii et seda teemat pole mõtet enamjägida. Nüüd lähevad meie edusammud uues teemas edasi!

Nii tore on kuulda, et Mesisumm ei jätnud pooleli!!Mul on Sinu pärast nii hea meel!

Päikest,
Anni

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.