Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: pisar
Kuupäev: 17. January 2011, kl 14.07

Tere.

nii tore, et meid nii palju, loodame, lõpetame samas koosseisus.

Vanus on 50a, kuna olen 2x vanaema, siis pean end vormi ajama, et lastelastega sammu pidada smiling smiley
Olen ka magusa sõltlane, eriti kui närvi lähen...

kix00 - saadan mõõdud õhtul, praegu tööl ja mõõtmed kodusgrinning smiley, aga edu sulle ja teistele ka winking smiley

Seega--- START---- on antud. Hoiame kokku.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 14.33

Tere,
sooviks ka osa võtta, olen 26, kaal 92, pikkust 164. Õhtul saadan mõõdud, loodan et sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. January 2011, kl 14.48

Seda ägedam ongi kui meil siin erivanuses rahvast. Ja loodan tõesti, et meil jätkub motivatsiooni sedasi lõpuni väljasmiling smiley Kambavaim on tugevsmiling smiley
Tahtsin veel mainida seda, et kui kõik on oma mõõdud täna õhtuks saatnud, siis ma teen uue teema, milles on siis meie nimed. Siis on ikka asi ametlikult alanudwinking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 17.03

suurmiisu!tere tulemast!
kix00-võttame ikka miisu sekkasmiling smiley ma vaata juba mittu gruppi inimesi 90 kg paiku duelli alganud..mul endal oli kah raske alles paar päeva kuskile sisse toppida...kõik duellid juba olid alanud..nii et võttame ikka sekka=)
oih mul täna nii kiire kõik..et kokku mul füüsiline töö´-900 kkl
P.S. Kaua mõtlesin...kaalusin..OSTSIN AASTASE KASUTASMISE ÕIGUSE..NII ET MA IKKA TEIEGA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. January 2011, kl 18.24

Muidugi võtame, ega me kadedad polewinking smiley
Tubli PalmiAllasmiling smiley

Ootan veel viimaseid kaale. Puudu on veel: miuhellcat,jänespüks,R_J ja Präänikuke

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 18.38

Väga raske on ennast käsile võtta ja jälgida seda kalorite rida ja kõige suurem pingutus on ennast magusast eeemal hoidaconfused smiley.
Aga olgem otpimistlikud smiling smiley
Minu andmed tulevad siit:
vanus 26
rinna üm - 113cm
talje (vöö)- 111 cm
kõht - 107 cm
puus - 113 cm
kints - 66 cm
säär - 42 cm
kaal-92
Pikkus 164 cm



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 17.01.2011 18.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 19.24

Õhtust,
kena, et oodatakse.
Minu andmed:
vanus 48
rinna ümbermõõt 121
vöö ümbermõõt 103
kõht 111
puus 118
kints 67
säär 39
kaal 94,5
pikkus 171

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 20.32

SuurMiisu-kas sa ikka õieti mõõtsid,või midagi on viltu...vöö 111cm ja kõht 107cm..imelik kuidagi..äkki midagi sassi läks..P.S. MA KÕHTU MÕÕDAN NABA JUURES
uhhuuuuu TRENNIS KÄIDUD!JUMALA SUPER..TEATE..ÕIGE AEGNE TRENN IKKA ANNAB ÜLE ELADA...ISEGI SEE HIRMUS SÖÖGIISU ON KADUNUD...NÄED PALJU VAEVA--PÄRAST EI RAATSAI SÜÜA...LIBISTAN ROHELIST TEED...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 20.36

P.S. ma nagu kirjutasin...ma olen kah toidu sõltlane..eriti magusat mmm....isegi kui kõht onn täis ja külmkappis midagi head olemas..mugin nii et vahest paha...ei tea...siin ei ole vaja kõnumis pillid,vaid ajudele midagi..ma arvan...isegi need täiskõhuTUNNE tablakad ei aita...JÄRELIKULT TULEB SPORTIGA JA TOITUMISEGA MAHA VÕTMA..MUUD MOODI MINA EI SAA ALLA...
KUIDAS TEIL ESIMENE PÄEV LÄBI LÄKS?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 20.49

HUVITAV...EI TEA KUIDAS SEE VÕIMALIK ON---MUL ON KOKKU PÄEVAGA SÖÖDUD 1341 kkl,aga spordiga ja tööga( mul kiire rake füüsiline töö) -2179 kkl
Tähendab mul -44% päeva normist----
uuu veic nõrk on olla küll..aga see trennist...
P.S. MINU TEEMAST,MEIE TEEMASSE,PAKKUS MINGI MUU DUELLI NIMETUS KUI TESISED PANEVAD...MUIDU MEIL JÄÄB LIIGA PIKKAKS JA KIRJUKS,,,PANEKS ÄKKI
TULEVASED MODELLID
Või pakkuge oma varianti..lihtsalt nii on teistsuguselt kui teistel ja kergem üles leida=)

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 21.05

SuurMiisu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga raske on ennast käsile võtta ja jälgida
> seda kalorite rida ja kõige suurem pingutus on
> ennast magusast eeemal hoidaconfused smiley.
> Aga olgem otpimistlikud smiling smiley
> Minu andmed tulevad siit:
> vanus 26
> rinna üm - 113cm
> talje (vöö)- 101 cm
> kõht - 111 cm
> puus - 113 cm
> kints - 66 cm
> säär - 42 cm
> kaal-92
> Pikkus 164 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 21.07

Muutsin siis ära, tänan PalmiAlla sind:d Loodan, et nüüd sai õigesti
Ei tea kus endal pea on... sinine esmaspäev vist jätkuvalt, ma suutsin täna ainult 5 mintsa hulatada..rohkem ei jaksa, nii väsimus pealgrinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 17.01.2011 21.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 21.23

SuurMiisu POLE HULLU--peamine ettabelis oleks kõik õige siis hea kaalu na cm jälgida...uhh
tubli seegi et jõudsid 5 minti ..mina üldse ei oska seda ime rõnga keerutada..ahhahaha--vb kui vöö hakkab kuskilt ilmuma..ja treener õpetab vec siis on kergem..ei teglt kah mittu korda olen proovinud..küllas kah veel..nuh paar vaasi sai maha kukkunud...paar kriimu mööbli peal...aga endale see kah ei mõjunud hästi..maru piinlik oli...tundsin end nagu elevat jää peal ahhaha

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 21.26

Nojah, harjutamise asigrinning smiley Ma lapsepõlvest saadik selle fänn, nüüd kaks aasatat tagasi muretsesin hularõnga ja võtsin enneast käsile. Oli ka paus, ja nüüd tahaks uue hooga alustada, kuid niii raske on. Ja pealegi, ma kuskil trennis ka ei käi, seega hularõngas mul suureks sõbraksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 22.04

nii, minu kaalunumber näitas siis 88 kg tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 17. January 2011, kl 22.16

kas on veel mingeid andmeid vaja?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: Anna29
Kuupäev: 17. January 2011, kl 22.16

just täna, kus me kõik koos alustasime, hüppasid mulle netis ette need "enne ja pärast" fotod:
[health.yahoo.net]

ehk innustavad teid sama palju kui mind! smiling smiley

minul on vanuseks 29.

ja tore, et meid nii palju sai!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 18. January 2011, kl 05.07

PRÄÄNIKUKE-kas sa oma mõõdud andsid?vb mul jäi kahe silma vahele---ei leidnud su mõõdusid...
KIX00-kas tabel ja duell varsti püsti?mul juba eilse trenni ja kalori lugemise tulemused...ma olen väga õnnelik

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Kuupäev: 18. January 2011, kl 08.01

Tere ! Tahaks ka liituda teie hea mõttega, et alandada oma kehakaalu, mis on juba 135.... 180 cm pikkuse juures . Vöökoht on 118 , rinnaümbermõõt 130..... Olen 54 aastane vananev vanapoiss....

Aga kui prooviks tõega ! ? !

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellitajat kellel kaalu rohkem kui 90smiling smiley Koos saame hakkama!!!
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. January 2011, kl 11.48

Meie duell ja jututamine edaspidi siin: [foorum.kaaluabi.ee]
Mõõdutabeli lisan siis kui kõik annavad oma mõõdud!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.