Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
seedimine vilets
Saatis: carson
Kuupäev: 23. January 2011, kl 20.26

joon palju vedelikku,liigun palju,kuid seedimine on vilets millegi pärast,äkki keegi oskab head nõu anda,mida teha

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. January 2011, kl 09.14

Linaseemneõli, kliid, ploomimahl, kiivid. Võimalusi päris palju tegelikult ja ka selles foorumis on kuskil sellest juba juttu tehtud.

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Kuupäev: 24. January 2011, kl 09.27

Ma olen oma seedimisega pidevas hädas. Soovitan kui võimalik jälgida oma kiudainete osakaalu toidus.
Mulle veel lisaks mingi aeg aitas rohelise tee joomine peale õhtusööki- tegin suht kange smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: merx333
Kuupäev: 24. January 2011, kl 12.38

Keedetud peet teeb imesid, alati kusjuures. Hautatud kapsad ( hapu-või marineeritud kapsas porgandi ja väheste kruupidega) aitavad ka reeglina. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: kriwella
Kuupäev: 24. January 2011, kl 17.33

Kuivatatud ploom aitab ka. Võid panna õhtul klaasi 3-4tk, vala peale kuum vesi ja las seisab hommikuni. Siis enne sööki see ära juua ja ploomid peale süüasmiling smiley. Lööb kõhu mõnusalt tööle. Või siis lihtsalt süüa paar-kolm tükki päevas.

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Kuupäev: 24. January 2011, kl 21.53

Needsamad ploomid võid õhtul tükkideks lõigata ja koos kliidega hapupiima sisse segada. Hommikul hea paks segu valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: yx
Kuupäev: 25. January 2011, kl 13.25

Ploomid on siis vist head ka hommikuse pudru sisse? Muidu soovitatakse ikka peotäis marju, aga nendega on tüütu majandada : - )

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: mutike
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.09

Mina söön hommikul topsi Activia jogurtit, päeval joon klaasi keefiri ja kõik toimib. Aga jah, kuivatatud must ploom aitab küll super hästi, muidugi annavad need palju kaloreidtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: kerlike
Kuupäev: 30. January 2011, kl 14.31

Minul näiteks panevad õunad seedimise täiesti kinni. On ka juhtunud, et lausa 4 päeva pole mingi söök välja tulnud enne, kui aru sain, milles asi. Proovi ka enda puhul paar päeva ilma teatud toiduaineta olla, mida muidu igapäevaselt sööd.

Hiljuti sain aga aru, et kiivid panevad mul seedimise aga kiiremini tööle. Selline katsetamine on huvitav smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: foxlife
Kuupäev: 30. January 2011, kl 15.16

Iga õhtu 2 kiivit ja hiljemalt järgmine hommik on käik garanteeritudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: seedimine vilets
Saatis: merkator
Kuupäev: 01. February 2011, kl 13.34

kriwella kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuivatatud ploom aitab ka. Võid panna õhtul
> klaasi 3-4tk, vala peale kuum vesi ja las seisab
> hommikuni. Siis enne sööki see ära juua ja
> ploomid peale süüasmiling smiley. Lööb kõhu mõnusalt
> tööle. Või siis lihtsalt süüa paar-kolm
> tükki päevas.

see töötab tõesti, see veega variant just. soovitan kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.