Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
graafikud
Saatis: yx
Kuupäev: 24. February 2011, kl 20.14

Mul selline huvitav fenomen - kaalugraafiku eesmärgijoon (ja õnneks ka graafik ise) suundub allapoole, aga KMI ehk siis kehamassiindeksi eesmärgijoon ülespoole. Kas keegi oskab lahti seletada, kuidas koos kaalukaotusega peaks kehamassiindeks suurenema? Kas kaalu kaotades pean hakkama ka vuhinal lühemaks vajuma eye popping smiley ??? Aru ma'i saa....

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: NeleK
Kuupäev: 12. March 2011, kl 16.35

ma arvan,et miski peab valesti olema. KMI sõltub ju otseselt kaalust ning kui see väheneb ja pikkust sa ei muuda, siis peab ju ka KMI vähenema.

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: eideke
Kuupäev: 21. October 2011, kl 13.40

see KMI graafik on "omamoodi" küll...

minul seis selline: -
- tegelik kaalugraafik on langenud ja on nats allpool eesmärgigraafikust st et olen eesmärgist rohkem kaalu langetanud
- KMI graafikus on tegelik joon kõrgememal kui eesmärgijoon ehk siis jääks nagu eesmärgist (KMI-id langetada) maha

aru ma ei saaconfused smiley
kas keegi oskab seletada?

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Kuupäev: 06. November 2011, kl 11.26

mul on ka sama probleem, et kilodega olen eemärgijoonest allpool, aga KMI-ga ülevalpool, ei mõista loogikat... mingi jama on süsteemis ilmseltconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. November 2011, kl 12.17

Jah, ka minule on see silma torganud. Kaal kaob aga KMI on ikka tohutult palju kõrgemal ettenähtud joonest.Akki oskab kaaluabi ise kommenteerida seda nähtust.

Ma küsin kaaluabilt järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. November 2011, kl 21.00

Saatsin Kaaluabile KMI graafiku kohta küsimuse juba 24.11. aga vastust ei ole saanud. Ootan veel ikka selgitust ja mitte ainult mina.

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: eideke
Kuupäev: 30. November 2011, kl 18.58

ootaks vastust jah ja kui see vastus peaks ka olema aus ülestunnistus, et näiteks mingil tehnilisel põhjusel see ei töötagi, siis ka see oleks ikkagi vastus, aga vaikimine veebruarist alates ...

Valikud: VastaOsunda
Re: graafikud
Saatis: Muriel
Kuupäev: 05. February 2012, kl 10.43

Ei tea, kas olete vastuse saanud, kuid mul on kaalugraafikust küsimus, nimelt on mul seal nurgas (parem nurk) kus eesmärgi ja minu joon ristuvad valge kastike nende joonte seletusega, mis täpselt alati minu joonte peal.
Selle alt on raske seal nurgas oma jooni näha..ma ei tea kas saite mu seletusest aru aga huvitab kas teistel ka nii on?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.